jak zrobic loda bez uczuca wymiotnego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » jak zrobic loda bez uczuca wymiotnego

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

39 Ostatnio edytowany przez Romekk92 (2017-02-01 03:07:52)

Odp: jak zrobic loda bez uczuca wymiotnego

A moja nie potrafi sad i nie wiem jak ładnie ją nakierować by jej nie obrazić. Czytając zbanowanego Pawła24 pewnie za tamten post przypomina mi się sytuacja, gdzie chyba coś źle robiłem i minetka trwała tak z 30minut albo ja to w głowie sobie przedłużam. Zlizywanie soków w 2/3 (czyli chyba po "20min") już nie mogłem. Chyba kobiety mają lepiej z tym rach ciach pindel w piach jak to babcia mówiła. Ten smak macie chwile tylko, chyba że umyty penis też smakuje? Wykluczam pre-cum. Pytanko raczej chyba do osób homoseksualnych płci damskiej i panów. Czy soki partnerki mogą inaczej smakować w inne dni? Opisany wyżej mój wywód miał miejsce jeden raz. Wcześniej robiłem to szybciej i tak nie przeszkadzał mi smak mojej dziewczyny. P.S. Nie muszę mówić, że była umyta zawsze - czyjś komentarz o tym temacie mnie rozśmieszył jak coś takiego można zasugerować big_smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-02-01 10:31:37)

Romekk, zapach, smak, konsystencja sokow jest rozna w zaleznosci od fazy cyklu, ale raczej trudno powiedziec, zeby ta roznica byla tak znaczaca, ze az odpychajaca. Bo zla higiene i choroby wykluczamy, w tym przypadku oczywiste, ze nos bedzie skrecalo.  Dieta i ogolna kondycja organizmu tez ma wplyw na to. Podobnie zreszta ma sie rzecz  z potem, jest on zmienny w zaleznosci od roznych czynnikow...
Co do penisa. Tez ma swoj zapach i smak, podobnie jak reszta wlasciciela. Generalnie dla wiekszosci zapach intymny zdrowego partnera, ktory nas pociaga,  jest podniecajacy, sa jednak tacy, co nie moga sie przemoc i bez zeli smakowych nie zabieraja sie do rzeczy bo fizjologia ich odpycha.  Nic na sile, ale jakos niefajne to jest.

41

Bierze także tabletki antykoncepcyjne chyba od 16 roku życia z powodu silnego bólu podczas miesiączki. Być może to też zmienia coś? Teraz mija chyba 5 rok jak bierze a ja ją znam prawie rok. Dziękuje za wytłumaczenie big_smile

Reklama

42

byc moze smile w tej kwestii nie mam doswiadczenia bo nigdy nie faszerowalam sie hormonami.

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » jak zrobic loda bez uczuca wymiotnego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016