Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 41 ]

1

Temat: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

bardzo proszę o pomoc. w nocy z 30 na 31 grudnia odbyłam prawdopodobnie (niestety nie pamietam, potencjalny tatus rowniez) stosunek bez zabezpieczenia (wzglednie bez krytyki ja juz i tak jestem klebkiem nerwów ). nastepnego dnia, tj 1 stycznia dostalam okres (zgodnie z planem). trwał dosyc dlugo i byl bardzo obfity. okolo 5 dni obfitego okresu a pozniej okolo 3 dni brązowe, skąpe plamienia (wczesniej sie to nie zdarzalo za czesto). miesiaczkuje raczej regularnie, cykle 29-30 dni. pamietam ze owulacje mialam na pewno jakies 2 tygodnie przed okresem, wnioskuje to na podstawie sluzu  który byl rozciagliwy itp, same wiecie. wiem ze dzien przed okresem to raczej bezpieczny dzien, pani ginekolog powiedziala ze ryzyko to jakies 2 %, ale ja wariuje, mam straszne bole podbrzusza i jajnikow (moze to stad, ze ostatnie 3 miesiace leczylam zapalenie przydatkow, ale ostatnio pani doktor powiedziala ze juz jest ok), bola mnie piersi....  mam zrobic bete hcg we wtorek, czyli 15 dni po stosunku
jakie dajecie mi szanse? ja juz zupelnie zwariowalam, odchodze od zmyslow i popadlam w taka paranoje...
czy moze ktos mial taka sytuacje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

nie przejmuj sie i uspokoj sie niestety stosunek bez zabezbieczenia zawsze daje bardzo duze ryzyko niestety nawet przed miesiaczka

3

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

raczej mnie nie uspokoilas...... ale to moja wina musze poniesc konsekwencje............ sad

4

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

ja się będzesz tak stresować i wmówisz, że jesteś w ciąży to ciągle będzesz odczuwała objawy ciąży chociaż może jej wcale nie być. zrobisz test i wtedy się martw. poza tym.. trzeba było myśleć przed.

5

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Bardziej bym się skłaniała, że możesz być spokojna, przecież po tym stosunku dostałaś okres, a brak okresu to podstawowy objaw ciąży prawda?

6

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
kaja216 napisał/a:

nie przejmuj sie i uspokoj sie niestety stosunek bez zabezbieczenia zawsze daje bardzo duze ryzyko niestety nawet przed miesiaczka

Nie zawsze moja droga....tylko kiedy są dni płodne....A przed samą miesiączką to tak jak mówił lekarz 2% prawdopodobieństwa...

7

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
Magnolia1 napisał/a:

Nie zawsze moja droga....tylko kiedy są dni płodne....A przed samą miesiączką to tak jak mówił lekarz 2% prawdopodobieństwa...

Zgadzam się z Magnolią

8

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

jeśli ktoś nie ma okresu nie oznacza od razu ciąży. kobiety częśto denerwują się "o boze nie ma okresu, jestem w ciąży" a brak miesiączki może wywołany być właśnie stresem przez takie myślenie.

9

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

alez ja dostalam okres tyle ze dzien po stosunku. i mysle ze okres tak cyz siak by nastapil bo organizm chyba by sie jeszcze 'nie zorientował' co sie swieci w przypadku ciazy... tyle ze na chlopski rozum to wszystko podczas okresu, plemniki itp zostaje wydalone razem z krwia, a nawet jesli doszloby do zaplodnienia to podczas okresu czy krotko po nim nie ma sprzyjajacycch warunkow do zagniezdzenia prawda? czy zle mysle...

10

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

nie wiem czy dobrze myslisz ale pocieszaj się taką myślą i nie zamartwiaj się niepotrzebnie. zrób test, wtedy się okaze.

11

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
lalalalalala napisał/a:

alez ja dostalam okres tyle ze dzien po stosunku. i mysle ze okres tak cyz siak by nastapil bo organizm chyba by sie jeszcze 'nie zorientował' co sie swieci w przypadku ciazy... tyle ze na chlopski rozum to wszystko podczas okresu, plemniki itp zostaje wydalone razem z krwia, a nawet jesli doszloby do zaplodnienia to podczas okresu czy krotko po nim nie ma sprzyjajacycch warunkow do zagniezdzenia prawda? czy zle mysle...

Mniej wiecej....Tak na chłopski rozum-Komórka jajowa jest dojrzała w połowie cyklu i wtedy może być zapłoniona...Napewno nie jestes w ciązy....Już się nie stresuj smile

12

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

tylko skad w takim razie te bóle? sad normalnie mnie nigdy nie bola piersi, a te jajniki.... bol nie do wytrzymania. do tego podniesiona temperatura........
no trudno, zobaczymy, teraz mozna juz tylko czekac i sie modlic

13

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
lalalalalala napisał/a:

tylko skad w takim razie te bóle? sad normalnie mnie nigdy nie bola piersi, a te jajniki.... bol nie do wytrzymania. do tego podniesiona temperatura........
no trudno, zobaczymy, teraz mozna juz tylko czekac i sie modlic

Miałaś zapalenie przydatków....co może wpływać na gospodarke hormonalną....a to z kolei może mieć wpływ na to że odczuwasz takie dolegliwości...Byc może bedziesz je odczuwała przez jakiś czas........

14

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

kup sobie test ciążowy

15

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

często pod czas owulacji wiem, że boli lewy jajnik. piersi moga bolec od okresu, też tak mam...

16

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Być może zapalenie nie zostalo do końca wyleczone.......A jak wysoka jest ta temperatura?

17

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
Magnolia1 napisał/a:

Być może zapalenie nie zostalo do końca wyleczone.......A jak wysoka jest ta temperatura?

dokładnie.. pisałaś coś, że byłaś chora.. może to jakieś powikłania? pójdz do lekarza.

18

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

no leczylam sie dosyc dlugo bo prawie 3 miesiace na zapalenie przydatkow, bralam 6 antybiotykow, leczenie skonczylam jakies 2 tygodnie temu bo pani doktor szanowana i uznawana w srodowisku stwierdzila ze juz jest slicznie.... wiec skad te bole, moze jakis nawrot, nie wiem..... bo to juz raczej nie sila autosugestii..... do lekarza sie wybieram w najblizsza srode, we wtorek na bete hcg. ale jeszcze ponad dwa dni, zwariuje, myslicie ze gdybym jutro rano czyli po 12 dniach zrobila jakis czuly test to moglby cos pokazac?

a temperatura okolo 37 stopni:(

19

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Spokojnie...mało prawdopodobne,że to ciąża.Obawiałabym się raczej nawrotu choroby....Choc to nie jest przesadzone.Tak jak już pisałam bardzo możliwe że są to zaburzenia hormonalne po chorobie....Tez moga dawać takie dolegliwosci i niewielka wzwyżke temperatury....

20

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

hmm.. nastpępnym razem nie napijesz się tak mocno lub pomyslisz przed.

nie sądzę, żebyś była w ciąży, ale zób test.

21

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

magnolia polecam troszke poczytac pozdr

22

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

moim  zdaniem test i sie uspokoisz chociaż.
bo popadniesz  w jakąś nerwice smile

23

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

dziekuje za wszystkie slowa otuchy i rady... odezwe sie we wtorek wieczorem jaki moj dalszy los (jak odbiore wyniki bety)

24

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
kaja216 napisał/a:

magnolia polecam troszke poczytac pozdr

Jestem położną z 10 letnim stażem...:)

25

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

wynik beta hcg po 2 tygodniach ujemny wink

26

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
Samanta napisał/a:

Bardziej bym się skłaniała, że możesz być spokojna, przecież po tym stosunku dostałaś okres, a brak okresu to podstawowy objaw ciąży prawda?

co do tego okresu to wcale nie prawda,okres nawet przez 3 miesiące może występować będąc w ciązy.

27

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
anioleczek855 napisał/a:
Samanta napisał/a:

Bardziej bym się skłaniała, że możesz być spokojna, przecież po tym stosunku dostałaś okres, a brak okresu to podstawowy objaw ciąży prawda?

co do tego okresu to wcale nie prawda,okres nawet przez 3 miesiące może występować będąc w ciązy.

tak, ale to naprawdę skrajne przypadki

28 Ostatnio edytowany przez Manotka (2011-02-01 15:04:03)

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Witam.
Mam w pewnym stopniu podobną sytuację, lecz ja kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem tzn. z prezerwatywą i globulką. Nic złego się nie stało podczas stosunku, prezerwatywa jedynie trochę sie zsuwała ale było ok. Kochałam się w środę i sobotę, a w poniedziałek dostałam okres.
Czy mogę być pewna czy nie jestem w ciąży? Muszę poczekać na następny okres? Dodam, że moje cykle są dłuższe niż 28 dni(nigdy nie miałam mniej niz 28) głownie tak 30 pare dni.

29

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
Samanta napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:
Samanta napisał/a:

Bardziej bym się skłaniała, że możesz być spokojna, przecież po tym stosunku dostałaś okres, a brak okresu to podstawowy objaw ciąży prawda?

co do tego okresu to wcale nie prawda,okres nawet przez 3 miesiące może występować będąc w ciązy.

tak, ale to naprawdę skrajne przypadki

To nie sa skrajne przypadki, ale czesto wystepujace sytuacje u kobiet, ktore maja tzw. wydluzony cykl miesieczny.

Odczekaj np tydzien, dwa i zrob test ciazowy. Lub po paru dniach zrob ow test z krwi.

Pozdr.

30

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Dziewczyny ... nie przesadzajcie. Nie rozumiem trochę Waszych obaw ... kochacie się z zabezbieczeniem ... potem dostajecie normalnie miesiączkę więc w czym problem? Myślicie , że tak łatwo zajść w ciążę? Bez zabezpieczeń i po pełnym stosunku w dni płodne jest trudno , bo szanse są 30proc. na zapłodnienie ... co trzecia para w Polsce ma problem ze spłodzeniem potomstwa a Wy tu macie takie dylematy. Albo macie małe doświadczenie w tej materii ... albo jesteście za mało wyedukowane. Spokojna głowa , NIE JESTEŚCIE W CIĄŻY!
A co do okresu podczas ciąży ... to to nie jest normalny okres tylko takie plamienia ... i jak kobieta zna dobrze swój organizm to jest w stanie to rozróżnić ... ale jest to z reguły o wiele bardziej skąpe od normalnego okresu. Fakt w dzisiejszych czasach jest to dość powszechne bo kobiety mająsłabsze organizmy. Ale pamiętajcie , że podczas normalnej zdrowo przebiegającej ciąży nie występują ŻADNE plamienia i każdy dobry ginekolog Wam to powie. A jeśli występują to mogą być grozne i każde trzeba natychmiastowo konsultować ze swoim ginekologiem.

31

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
Magnolia1 napisał/a:
lalalalalala napisał/a:

alez ja dostalam okres tyle ze dzien po stosunku. i mysle ze okres tak cyz siak by nastapil bo organizm chyba by sie jeszcze 'nie zorientował' co sie swieci w przypadku ciazy... tyle ze na chlopski rozum to wszystko podczas okresu, plemniki itp zostaje wydalone razem z krwia, a nawet jesli doszloby do zaplodnienia to podczas okresu czy krotko po nim nie ma sprzyjajacycch warunkow do zagniezdzenia prawda? czy zle mysle...

Mniej wiecej....Tak na chłopski rozum-Komórka jajowa jest dojrzała w połowie cyklu i wtedy może być zapłoniona...Napewno nie jestes w ciązy....Już się nie stresuj smile

czyli jak kochałam się z chłopakiem i kilka godzin później dostałam okresu to jest wszystko ok tak ? smile

32

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
Magnolia1 napisał/a:
kaja216 napisał/a:

magnolia polecam troszke poczytac pozdr

Jestem położną z 10 letnim stażem...:)

Magnolia serio jestes polozną? Bo zaraz Cie zasypie pytaniami wink

33

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Ja cc wspominam bardzo dobrze wink bólu nie ma się co bać wink bardziej bałabym się bólu podczas porodu naturalnego... samego ukłucia podczas znieczulenia w ogóle nie czułam... najbardziej nieprzyjemne było założenie cewnika... po operacji wstałam po 6 godzinach - pierwsze wstanie było trudne, ale z każdym następnym było coraz lepiej, a po trzech dniach w szpitalu - kiedy wróciłam do domu - byłam całkowicie sprawna i mobilna wink najważniejsze jest to, żeby jak najszybciej chodzić po cesarce - im szybciej wstaniecie tym lepiej wink

34

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Czy można zajść w ciążę jeżeli okres spóźnia mi się około 2 tygodni a uprawiałam stosunek i na 2 dzień miałam okres który się spóźniał

35

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Bardzo małe prawdopodobieństwo, że będziesz w ciąży , fakt zdarzają się różne przypadki, ale to juz naprawdę wyjątki. Ochłoń i nie myśl o tym ,bo to jeszcze pogorszy całą sytuację

pozdrawiam smile

36

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
gość 67 napisał/a:

Czy można zajść w ciążę jeżeli okres spóźnia mi się około 2 tygodni a uprawiałam stosunek i na 2 dzień miałam okres który się spóźniał

Jezeli dzien PO stosunku wystapil okres to ciaza jest wykluczona.

37

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Hej.
Nie wiem po robic.. kocham sie z chlopakiem 1 dzien przed okresem i skonczyl we mnie i nie dostalam okresu czy moge byc w ciazy?
Dodam ze tydzien przed planowanym okresem mialam jakies plamienia ktore trwaly 3/4 dni.

38

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy
gosc887 napisał/a:

Hej.
Nie wiem po robic.. kocham sie z chlopakiem 1 dzien przed okresem i skonczyl we mnie i nie dostalam okresu czy moge byc w ciazy?
Dodam ze tydzien przed planowanym okresem mialam jakies plamienia ktore trwaly 3/4 dni.

A kiedy to było?

39

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

W piatek 29.08

40

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Robilam dzis test i wyszedl negatywny...

41

Odp: Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Dobry hejt:-)

Posty [ 41 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Stosunek bez zabezpieczenia dzien przed okresem... pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024