Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#115 2012-06-27 10:36:13

Dachowka24
Niewinne początki

Re: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam, mam mega problem;) Za niespełna tydzień muszę oddać pierwszy rozdział pracy licencjackiej "Zjawisko bezrobocia wśród ludzi młodych w województwie śląskim", a niestety nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać, żadnej weny a tym bardziej planu tego rozdziału jak ktoś mógłby rzucić ciekawymi pomysłami to było by idelanie. Pozdrawiam smile

#116 2012-06-28 09:40:39

arturarczi
Niewinne początki

Dachowka24 napisał:

Witam, mam mega problem;) Za niespełna tydzień muszę oddać pierwszy rozdział pracy licencjackiej "Zjawisko bezrobocia wśród ludzi młodych w województwie śląskim", a niestety nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać, żadnej weny a tym bardziej planu tego rozdziału jak ktoś mógłby rzucić ciekawymi pomysłami to było by idelanie. Pozdrawiam smile

Witaj
Mogę pomóc w sprawie tego bezrobocia - zadzwoń lub napisz do mnie

501 098 958

#117 2012-07-16 14:48:29

biochem90
Niewinne początki

Witam, mam do napisania prace licencjacka z biologii o temacie "Biotechnologiczne zastosowanie proteaz izolowanych z mikroorganizmów" zupełnie nie wiem jak zabrac sie za spis tresci i gdzie szukac informacji ;/ przekopałam setki artykułów naukowych, ale bardzo mało znalazłam wiadomości które by mi pasowały sadsad POMOCY sad

#118 2012-07-23 12:07:35

karolina13_07
Niewinne początki

hej, czy ktoś pisał prace magisterską na temat ocena sposobu żywienia dzieci w wieku przedszkolnym, proszę o pomoc, z góry dzięki,

#119 2012-07-23 18:50:26

sija0
Niewinne początki

Hej. Ja też mam problem. który dla mnie jest maga problemem w tym momencie ; /  Piszę prace licencjacką " Praca w szkole z dzieckiem dyslektycznym" . Nie wiem , jaki określić cel, pytanie główne i resztę pytań. Promotorka wciąż odsyła mi info, że wszystko już wiadomo na ten temat, że to pytanie nic nie wnosi nowego. Jestem bezradna. Pomóżcie !  ; (

#120 2012-08-12 10:34:05

skryba70
Niewinne początki

Cóż Ci mogę pomóc, cel pracy jest chyba najważniejszy. Po 3 latach studiów powinnaś wiedzieć o czym chcesz pisać i w jakim celu tworzysz pracę licencjacką. No chyba, że uczysz się tylko po to, żeby mieć papierek to co innego.

#121 2012-09-19 09:46:53

arturarczi
Niewinne początki

Cóż się stało z naszym forum, że nikt nie pisze ?

#122 2012-10-02 16:21:45

luc
Przyjaciółka Forum

arturarczi napisał:

Cóż się stało z naszym forum, że nikt nie pisze ?

Może wreszcie zaczęli samodzielnie myśleć?
Choć raczej wątpię.

#123 2012-10-02 16:30:22

moniswwy
Niewinne początki

Hejka wszystkim;)
Otóż mam taki problem,bo muszę zrobić Plan pracy licencjackiej na tema "Prawa i wolności człowieka w państwach europejskich". Jestem kompletnie w kropce,bo siedzę nad tym już tyle czasu i na razie mam ogromną pustkę w głowie. Co zaczynam,to zaraz kasuje sad. Gdyby ktoś był taki miły i służył pomocą wink, będę ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam wink

#124 2012-10-08 21:21:09

Nanana
Niewinne początki

Kochane Kobietki,

Przymierzam się do napisania pracy licencjackiej nt. "AKTA STANU CYWILNEGO". Czy byłaby któraś z Was na tyle uprzejma i mogła pomóc wskazując bibliografię do tematu?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc smile

Pozdrawiam smile

#125 2012-10-10 22:26:11

adus0031
Niewinne początki

voices napisał:

witam wszystkich:) mam do napisania prace  na temat źródeł i form finansowania kapitały na przykładzie przedsiębiorstwa x no i jak przy pracy licencjackiej pojawia sie problem z napisaniem planu (a powinnam o mieć na wczoraj). może któraś z was mógłby pomóc?
z góry dzieki:)

Właśnie szukam tematu do swojej pracy licencjackiej. Zastanawiałam się właśnie nad czymś podobnym o czym pisałaś. Mogłabyś jednak powiedzieć jaki postawiłaś w tym temacie problem, cel i hipotezę? Z góry dzięki  ; )

#126 2012-10-11 16:39:51

kaaamilas
Do zakochania jeden krok

Czy któraś z Was pisała może prace dyplomową na temat Polityki Społecznej??

#127 2012-10-13 22:15:27

martuśka0291
Słodka Czarodziejka

Zabieram się za pisanie pracy licencjackiej z logistyki. Chciałabym pisać o pasażerskich przewozach kolejowych w Polsce na przykładzie Przewozów Regionalnych ale nie mam pomysłu w jakim kontekście. Przydałoby się ograniczenie do jakiegoś konkretnego aspektu. Myślałam o jakości obsługi klienta ale cała literatura dotyczy tego tematu w kontekście produktu a nie usługi. Ma ktoś może jakiś luźny pomysł? Byłoby fajnie, gdyby dawał możliwość przeprowadzenia badań. Z góry wielkie dzięki.

#128 2012-10-24 12:52:13

ewciaaa
Niewinne początki

witam,jestem na III roku i czeka mnie pisabnie pracy licencjackiej,nie bardzo wiem jak i od czego sie zabrac??temat juz wybralam ktory brzmi"analiza budzetu gminy XXX w    latach YYY"tylko zastanawia mnie od czego sie zaczyna?jak z tym spisem tresci to mnie najbardziej martwi,skad literature?jaka ?moze ktos z was pisal podobna prace i moze jakos mi ulatwic?dzieki z gory,pozdrawiam

#129 2012-10-24 13:56:47

LeeBee
100% Netkobieta

Spisem treści na razie głowy sobie nie zaprzątaj. To się robi praktycznie na koniec.
Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas trzeba było przygotować konspekt(?), znaczy się rozpiskę rozdziałów z podrozdziałami, jakich zagadnień będą dotyczyć (czyli w sumie spis treści, tylko ze szczegółowym rozbiciem). Jeśli Wasz promotor tego nie każe robić, to ja i tak Ci proponuję właśnie coś takiego zrobić. Łatwiej wtedy utrzymać odpowiedni kierunek pracy.

Wiadomo, że pierwszy rozdział jest czysto teoretyczny. Czyli warto na początek opisać daną gminę, jej rozwój, sytuację w perspektywie województwa/ państwa. Co to jest budżet gminy, z czego się bierze, na co jest wydawany, kto nim zarządza...... No nie wiem co jeszcze, bo zapewne Ty masz już jakąś koncepcję.

Literatura. Z Biuletynów Informacji Publicznej, idź do urzędu zapytać czy mogą Ci coś udostępnić, czasopisma/gazety lokalne no i oczywiście biblioteki

12.03.2014 - KOCHAM :*

#130 2012-11-02 11:16:53

karolina88
Niewinne początki

Jeśli szukasz pomocy to mogę polecić serwis spam , sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Widać, że znają się na rzeczy, mi osoboście dużo pomohli.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-02 14:29:01)

#131 2012-11-02 11:57:59

olka990
Niewinne początki

Witam, tez potrzebowałabym pomocy napisaniu w planu pracy. Mój temat: Wpływ kryzysu z lat 2008-2009 na wyniki finansowe na pzykładzie danego przedsiębiorstwa(tu:piekarnia).
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

#132 2012-11-08 15:55:21

1993
Niewinne początki

jestem studentka zarzadzania dzialalnoscia gospodarcza i niewiem jaki temat pracy wybrac mysle nad Nawiązanie umownego stosunku pracy lub Przedsiębiorca i jego działalność gospodarcza – uzasadnienie wyboru formy organizacyjno-prawne jej prowadzenia; pomoglibyscie nad napisaniem planu do ktoregos z tych tematow?

#133 2012-11-12 12:06:12

sylwia13
Niewinne początki

Witam Panie

Proszę o pomoc w znalezieniu literatury do mojej pracy licencjackiej. Mogą być książki, artykuły (bardzo wskazane)!!! Potrzebuję wielu książek, ale nie mam już pomysłów.
Do takich podrozdziałów muszę znaleźć literature:
ROZDZIAŁ I
OBRAZ NAUCZYCIELA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W LITERATURZE.
       1.1 Ustalenia terminologiczne niezbędne dla podjętej problematyki.
       1.2 Osobowość, talent i autorytet pedagogiczny.........
       1.3 Czynniki wpływające na degradację autorytetu lub jego wzrost.........
       1.4 Kwalifikacje i kompetencje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.........
       1.5 Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w świetle dotychczasowych badań.........

#134 2012-11-12 13:31:01

LeeBee
100% Netkobieta

Idź do biblioteki czy czytelni, weź jakąś fajną encyklopedię pedagogiczną i poszukaj haseł np. edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel, autorytet pedagogiczny itd. itp. Pod hasłami jest mnóstwo odsyłaczy do literatury. Ja tak znalazłam dużo książek,
możesz przejrzeć czasopismo "Charaktery", portal Wiedza i Edukacja (wpisz w google)

12.03.2014 - KOCHAM :*

#135 2012-11-15 17:58:57

nikaans
Cioteczka Dobra Rada

masm pytanie. w mojej pracy umieściłam tabelke z ksiazki. tylko ze tabelka ta zajmuje mi cale 4 stroy pracy i niewiem czy moze tak byc? czy promotor mi to wykresli jak zobaczy.

#136 2012-11-15 18:48:37

gosia163
Niewinne początki

Cześć wszystkim. Mam nadzieje że ktoś tu zajrzy i mi pomoże. Pisze prace licencjacką i nie wiem jak zacząć. Musze napisać strukturę 1 rozdziału. Temat: Osamotnienie dziecka w grupie rówieśniczej u uczniów klas ponadgimnazjalnych i jego skutki... Nie mam pojęcia jak zacząć. Proszę o pomoc

#137 2012-11-16 14:18:30

martuska0000
Niewinne początki

Witam
pisze prace licencjacka to znaczy zaczynam, mam wybrany temat "Zmiana ustroju państwa w stanach nadzwyczajnych" wysłałam wstępny plan do promotora i napisał ze jest zły i ze mam napisać nowy a kompletnie nie wiem jak
proszę pomóżcie

#138 2012-11-17 19:22:16

Martita00
Niewinne początki

Witam
Piszę pracę  na temat WIZERUNEK MĘŻCZYZNY NA ŁAMACZ PRASY KOBIECEJ i chyba jestem jakaś nie ogarnięta bo nie mogę sobie poradzić z niby zwykłym planem pracy. Napisałam kilka problemów szczegółowych ale nie wiem jak je dalej pociągnąć np. co to jes prasa kobieca? Typologia ? i co dalej ... BARDZO PROSZĘ O POMOC)))):

#139 2012-11-18 00:15:12

brzozia
Niewinne początki

hej dziewczyny wink

Potrzebuje jakiś wskazówek odnośnie mojej pracy licencjackiej
wybrałam na początek temat :wpływ portali społecznościowych na młodzież (ew. ogólnie na życie człowieka)

Od czego zacząć ?
Czy mogłabym liczyć na waszą pomoc?

#140 2012-11-26 20:17:50

malinkaa00
Niewinne początki

Hej.Piszę pracę licencjacką na temat roli doradztwa zawodowego w planowaniu ścieżki kariery zawodowej ucznia gimnazjum.Jeżeli chodzi o część badawczą pracy to mam już sprecyzowany cel-tj.ankieta z uczniami gimnazjum oraz wywiad z doradcą zawodowym.
Problem mam z zaczęciem pracy..
Plan pracy ciągle mam roboczy..
W pierwszym rozdziale chciałam poruszyć temat kariery zawodowej,w drugim temat  poradnictwa zawodowego a w trzecim sylwetka szkolnego doradcy zawodowego. Co sądzicie?
Książki ciągle tylko donoszę z biblioteki a kompletnie nie wiem jak to ugryźć.
Malinka

#141 2012-11-27 08:30:03

m&m2008
Niewinne początki

Witam, baaaaaardzo prosze o pomoc w napisaniu planu pracy magisterskiej. Mój temat to "Ewolucja długu publicznego w Polsce od 2001 roku" Pierwszy rozdział bedzie ogólny o długu ale co dalej???

#142 2012-11-27 09:02:49

Animus
Net-facet

gosia163 napisał:

Cześć wszystkim. Mam nadzieje że ktoś tu zajrzy i mi pomoże. Pisze prace licencjacką i nie wiem jak zacząć. Musze napisać strukturę 1 rozdziału. Temat: Osamotnienie dziecka w grupie rówieśniczej u uczniów klas ponadgimnazjalnych i jego skutki... Nie mam pojęcia jak zacząć. Proszę o pomoc

Jejku, przepaść bez dna. Podstawowe pytanie: MACIE PROMOTORÓW?

To oni są od tego, żeby Wam pomóc w planie pracy i naszkicowaniu zawartości kolejnych rozdziałów.

Szukajcie rozwiązań w realnym świecie, a nie w Internecie.

Gosia163, wybrałem Twój post, bo jest w nim pytanie, jak zacząć?

Zacząć trzeba od książek pt: "Jak pisać pracę naukową". Jest ich trochę. Potem sięgnąc trzeba do książek pt "Metodologia pracy naukowej". Pisanie pracy naukowej nie różni się od pisania referatu, (jeśli oczywiście referat pisało się uczciwie, a nie przy pomocy Ctrl + c  i Ctrl + v) czy szkicu. Poszczególne rozdziały są referowaniem tematu rozdziału. Wszystko podporządkowane spójnie tematowi pracy.

Wstęp pisze się na końcu, bo jest omówieniem zawartości poszczególnych rozdziałów.

W Twoim temacie jest kilka nieścisłości: Co robią dzieci w grupie rówieśniczej w klasach ponadgimnazjalnych? Dzieci tam nie powinno być, a jak się znalazły, to pewnie dlatego, że chcesz eksperymentalnie zbadać ich osamotnienie. W tej grupie wiekowej znajduje się tylko młodzież. Potem pojawia się słowo "skutki": skutki czego?, osamotnienia? pewnie chodzi raczej o konsekwencje osamotnienia dla rozwoju osobowości... kontaktów rówieśniczych... kontaktów interpersonalnych... ciąg dalszy może być różny, ale... musi być jakiś ciąg dalszy tego tematu, bo inaczej jest za szeroko.

Samo pojęcie "OSAMOTNIENIA" jest nieprecyzyjne. Słusznie, że nie wiesz jak zacząć, bo nie wiesz co to jest osamotnienie. I pewnie nie będziesz wiedzieć, bo na ten temat pewnie w literaturze naukowej niewiele znajdziesz albo nic.

Proponuję poszukać pod hasłem "poczucie osamotnienia" albo "odmienność" a jeszcze lepiej "alienacja" albo "piętno społeczne".

Gdybyś jednak zmodyfikowała temat i zajęła się konkretnym zagadnienie na przykład "Piętno jako przyczyna alienacji w grupie rówieśniczej młodzieży ponadgimnazjalnej na podstawie badań własnych", to będziesz miała z górki, bo weźmiesz książkę , np. Heatherton, Kleck, Hebl, Hull "Społeczna psychologia piętna" Warszawa 2008 i masz tam gotową koncepcję, z podaną literaturą przedmiotu.

Te wszystkie problemy są skutkiem wycofania przedmiotu "Metodologia pracy naukowej" z wyższych uczelni. Zastąpiono je wykładami promotorów na temat metodologii, ale nie wszyscy, niestety, mają pojęcie o metodologii badań i dlatego studenci potem mają takie pytania, jak w tym wątku i błądzą we mgle.

Martita00 napisał:

Witam
Piszę pracę  na temat WIZERUNEK MĘŻCZYZNY NA ŁAMACZ PRASY KOBIECEJ i chyba jestem jakaś nie ogarnięta bo nie mogę sobie poradzić z niby zwykłym planem pracy. Napisałam kilka problemów szczegółowych ale nie wiem jak je dalej pociągnąć np. co to jes prasa kobieca? Typologia ? i co dalej ... BARDZO PROSZĘ O POMOC)))):

Pięknie, takie pytania należy stawiać.

1. Co to jest wizerunek (image)?
2. Co to jest "prasa kobieca"? Które tytuły zaliczymy do niej? (to już Twój wybór, jak ją zdefiniujesz, jeśli nie znajdziesz definicji u kogoś gotowej). Prasa kobieca a literatura feministyczna - ważne zagadnienie.
3. A potem podejście do mężczyzny, koncepcje męskości, różnica między mężczyzną, facetem, facetonem (znalazłem kiedyś takie pojęcie w którejś gazecie kobiecej).
4. Wizerunek jako odzwierciedlenie rzeczywistości i programowanie poglądów, wpływanie na postrzeganie Mężczyzn przez Kobiety.
5. Można we wnioskach pokusić się o naszkicowanie wpływu przyjętego wizerunku (opiekun, pantoflarz macho, padalec, świnia, władca, obrońca, mąż dzielny) na życie Kobiet.

m&m2008 napisał:

Witam, baaaaaardzo prosze o pomoc w napisaniu planu pracy magisterskiej. Mój temat to "Ewolucja długu publicznego w Polsce od 2001 roku" Pierwszy rozdział bedzie ogólny o długu ale co dalej???

Drugi rozdział: ekonomia długu publicznego - dwie koncepcje makroekonomiczne: Hayek'a i Keynes'a,

Rozdział trzeci: Ewolucja - rok po roku informacje o narastaniu , spłatach, analizy, prognozy

Wnioski końcowe

Ostatnio edytowany przez Animus (2012-11-27 10:03:12)

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

#143 2012-11-27 10:23:22

m&m2008
Niewinne początki

Animus napisał:

[...]

a tak tak coś w tym drugi rozdziale zeby nie bylo tej ekonomi w pracy.

#144 2012-11-27 10:46:02

KamilaARS
Niewinne początki

Witam wszystkich, Podobnie jak koleżanka wyżej, mam problem z ułożeniem planu pracy.
Tytuł pracy to " Dochody budżetu państwa na rok 2013r." Promotor zaznaczył że ma być to praca o charakterze problematycznym więc nie wiem czy rozdział I - ogólnie o budżecie, II - dochody podatkowe, III - dochody niepodatkowe - będzie na miejscu. hmm W IV chciałabym rozwinąć aktualne problemy i sposoby ich rozwiązania. Ale czy jeden rozdział wystarczy? Prosiłabym o pomoc jak to może wyglądać to inaczej. Z góry wielkie dzięki.

#145 2012-11-27 10:50:35

Animus
Net-facet

m&m2008 napisał:

Animus napisał:

[...]

a tak tak coś w tym drugi rozdziale zeby nie bylo tej ekonomi w pracy.

W pracy o takim temacie "żeby nie było tej ekonomii"? A, przepraszam, to czemu wybrałaś taki temat związany z ekonomią?

KamilaARS napisał:

Witam wszystkich, Podobnie jak koleżanka wyżej, mam problem z ułożeniem planu pracy.
Tytuł pracy to " Dochody budżetu państwa na rok 2013r." Promotor zaznaczył że ma być to praca o charakterze problematycznym więc nie wiem czy rozdział I - ogólnie o budżecie, II - dochody podatkowe, III - dochody niepodatkowe - będzie na miejscu. hmm W IV chciałabym rozwinąć aktualne problemy i sposoby ich rozwiązania. Ale czy jeden rozdział wystarczy? Prosiłabym o pomoc jak to może wyglądać to inaczej. Z góry wielkie dzięki.

Jak na pracę problemową (a nie problematyczną) to temat jest sformułowany bardzo problematycznie !

Trzeba Promotorowi zaproponować modyfikację tematu, żeby był w nim problem. Np. "Składniki dochodów budżetu państwa (koniecznie podać nazwę państwa) na rok 2013 a ich wpływ na... sytuację materialną rodzin... sytuację socjalną społeczeństwa... rozwój gospodarczy... " (tu można tworzyć i wybierać alternatywne sytuacje)

Wtedy temat zostanie zawężony do konkretnego składnika w budżecie (działu) i będzie zawierał porównanie z poprzednimi budżetami i wpływem na wybraną sytuację.

Ostatnio edytowany przez Animus (2012-11-27 10:56:32)

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

#146 2012-11-27 10:52:36

m&m2008
Niewinne początki

bardziej w kierunku finansów myslalam

#147 2012-11-27 10:58:06

Animus
Net-facet

m&m2008 napisał:

bardziej w kierunku finansów myslalam

Ale finanse to ekonomia właśnie. Zaręczam, że koncepcje makroekonomiczne są bardzo ważnym zagadnieniem i dość przyjemnie się je czyta (oczywiście, gdy czerpie się przyjemność z czytania i poznania nowych zagadnień).

sylwia13 napisał:

Proszę o pomoc w znalezieniu literatury do mojej pracy licencjackiej. Mogą być książki, artykuły (bardzo wskazane)!!! Potrzebuję wielu książek, ale nie mam już pomysłów.
Do takich podrozdziałów muszę znaleźć literature:
ROZDZIAŁ I
OBRAZ NAUCZYCIELA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W LITERATURZE.
       1.1 Ustalenia terminologiczne niezbędne dla podjętej problematyki.
       1.2 Osobowość, talent i autorytet pedagogiczny.........
       1.3 Czynniki wpływające na degradację autorytetu lub jego wzrost.........
       1.4 Kwalifikacje i kompetencje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.........
       1.5 Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w świetle dotychczasowych badań.........

Jaka to uczelnia?

Po co rozdzielać punkty I. 1.2 i  I. 1.3. Degradacja autorytetu to brzmi dziwnie. Czynniki można śmiało umieścić w punkcie I. 1.2.

Na temat edukacji wczesnoszkolnej są tony literatury... ale w bibliotece.  Literaturę najlepiej dopasować do wykładowców z danej uczelni dlatego zapytałem o uczelnię, ale rozumiem, że to może nie być kwestia na forum publiczne, dlatego proszę skorzystać z e-maila.

Ostatnio edytowany przez Animus (2012-11-27 11:16:45)

#148 2012-11-29 12:06:56

Bakal
Niewinne początki

Witam serdecznie wszystkie Panie (oraz Panów)

Jestem studentką, której właśnie przyszło się zmierzyć z napisaniem pracy licencjackiej. Niestety na chwilę obecną utknęłam w martwym punkcie (wena się skończyła, a dobre pomysły uciekły do konkurencji). Bardzo bym prosiła o pomoc wszystkie dobre duszyczki, które mają akurat chwilkę czasu. Boże broń nie chodzi mi o napisanie za mnie pracy, bo to chcę zrobić sama. Potrzebuję tylko kilku wskazówek, pomocy żeby zacząć:-)

Mój temat to „Jak historia miasta wpływa na jego wizerunek”. Jest to połączenie reklamy, pr oraz historii. Myślałam, żeby pierwszy rozdział był czystą teorią (historia miasta, wizerunek- co to jest?). Trzeci rozdział to będzie studium przypadku. Niestety tu pojawia się problem i luka (czytaj drugi rozdział). Kompletnie nie mam na niego pomysłu:/

Drogie Internautki może potraficie mi jakoś pomóc/naprowadzić mnie na właściwy tor?

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc:-)

#149 2012-11-29 12:37:43

troublemaker
Przyjaciółka Forum

Bakal wysłałam Ci maila z linkiem do artykułu który może Ci pomóc.

moja propozycja:

Rozdział 1:
1.  Położenie i zarys historyczny miasta
2. Współczesny wizerunek miasta

Rozdział 2;
1 .Istota wizerunku -definicje.
2. Typy wizerunku miasta.
3. Funkcje wizerunku miasta.
4. Metody kształtowania wizerunku.

Rozdiał3:
STUDIUM PRZYPADKU -i tu już musisz zawrzeć wpływ poszczególnych zdarzeń historycznych oraz poszczególnych podmiotów na wygląd miasta.

Ostatnio edytowany przez troublemaker (2012-11-29 12:39:12)

#150 2012-11-29 12:59:53

Bakal
Niewinne początki

troublemaker napisał:

Bakal wysłałam Ci maila z linkiem do artykułu który może Ci pomóc.

moja propozycja:

Rozdział 1:
1.  Położenie i zarys historyczny miasta
2. Współczesny wizerunek miasta

Rozdział 2;
1 .Istota wizerunku -definicje.
2. Typy wizerunku miasta.
3. Funkcje wizerunku miasta.
4. Metody kształtowania wizerunku.

Rozdiał3:
STUDIUM PRZYPADKU -i tu już musisz zawrzeć wpływ poszczególnych zdarzeń historycznych oraz poszczególnych podmiotów na wygląd miasta.

troublemaker Bardzo dziękuję Ci za pomoc:*

#151 2012-11-29 14:40:07

troublemaker
Przyjaciółka Forum

nie ma za co;) chętnie pomagam jeśli jestem w stanie;)

#152 2012-12-03 21:03:57

pati1126
Niewinne początki

Witam,
mam problem muszę napisać plan pracy licencjackiej, stworzyłam wstępny plan ale promotor uznał ,że jest zły i nijak ma się do tematu. Może ktoś miał podobny temat lub ma jakiś pomysł jak zmienić ten co mam. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, gdyż sama nie mam doświadczenia w pisaniu tego typu prac.

Tytuł pracy: Organizacja, funkcjonowanie i obsługa kancelaryjna Urzędu Skarbowego na przykładzie Urzędu Skarbowego w XYZ

PLAN:

Rozdział I
Administracja Skarbowa w Polsce

1.1 Rys historyczny
1.2Statut Urzędów Skarbowych

Rozdział II
Organizacja Urzędu Skarbowego w XYZ

2.1 Funkcjonowanie Urzędu Skarbowego
2.2 Komórka Organizacji i Logistyki
2.3 System Kancelaryjny Urzędu

Rozdział III
Obsługa Kancelaryjna w Urzędzie Skarbowym w XYZ