Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 383 ]

Temat: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Ponieważ namnożyły nam się na forum tematy, w których prosicie o pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich postanowiłam zebrać to wszystko w jednym temacie - będzie łatwiej znaleźć, ponieważ wiele informacji może się powtarzać smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
kaja25 napisał/a:

hej Dziewczyny kończe właśnie pisanie pracy licencjackiej na temat ,,praca z uczniem zdolnym na pod.szkoły podstawowej xxx w klasie III''. Wszystko super badania ogólne zrobione( jak nauczyciel pracuje z uczniem zdolnym, jakie uzdolnienia przejawiąja uczniowie, itp). Badania przeprowadziłam w klasie I i III w tej samej szkole, i doznałam czarnej pustki nie wiem jaką mam podać jaką metodę oraz technikę. Zastanawiałam się nad manografia pedagogiczną nad sondażem diagnostycznym  wywiadem itd. zgłupiałam już do reszty nie chce narobić błędów bo cała praca na straty pójdzie pomoc!!!

Kazina napisał/a:

Nie rozumiem, zrobiłaś już badania i nie wiesz jak je zrobiłaś? jeżeli badania przeprowadziłaś w formie wywiadu to masz technikę wywiad wtedy nie możesz wiąć monografii jako metody. Jeżeli robisz ankiety musisz miec 50 do licencjatu i wtedy metoda jest sondaż, jeżeli robisz w formie wywiadu i chcesz wziąć metodę indywidua;nych przypadków to musisz mieć 10 osób przabadanych.

Bożena napisał/a:

Jak przeprowadziłaś te badania? Ankieta? Wywiad? Obserwacja? Technika jest elementem metodologii...Najpierw określ cel, określ wskaźniki, zmienne, ustal sobie pytania badawcze a na ich podstawie hipotezy. I dopiero wtedy przeprowadzaj badania, bo tak naprawdę co ci wyszło? Hipotezy się potwierdziły? Nie można przeprowadzić badań w oderwaniu od metodologii

Bożena napisał/a:

Jak przeprowadziłaś te badania? Ankieta? Wywiad? Obserwacja? Technika jest elementem metodologii...Najpierw określ cel, określ wskaźniki, zmienne, ustal sobie pytania badawcze a na ich podstawie hipotezy. I dopiero wtedy przeprowadzaj badania, bo tak naprawdę co ci wyszło? Hipotezy się potwierdziły? Nie można przeprowadzić badań w oderwaniu od metodologii

kaja25 napisał/a:

a ty co byś wybrała? przebadałam dwie klasy w każdej średnio 20 osób oraz przeprowadziłam wywiad z nauczycielem. Mam problem z postawieniem hipotezy, wskazników oraz zmiennych czy to jest wogóle wymagane jest na licencjacie????Mam takiego promotora ,który ma w dupie studentów i pomoc dla nich. Mam problem ze sprecyzowaniem swojego badania w metodologi już po kilku zarwanych nockach wszystkie metody, techniki i narzedzia wydają mi się takie podobne i nie wiem ,która jest najlepsza do tego tematu.

badania były przeprowadzone szybko bez nadzoru i bez namysłu z przyczyn wiadomo zakończenia roku aby uzyskać papierek od dyrektora.  Teraz powstał problem co napisac , żeby to miało ręce i nogi.

Bożena napisał/a:

Ja nie wiem co jest wymagane na licencjacie, ale dla mnie logiczne jest to, że jeśli stosujesz daną technikę to musisz wiedzieć dlaczego, a to wszystko co opisałam powyżej łączy się ze sobą. Aby zrobić prawidłowe badania trzeba wiedzieć co badasz, dlaczego i przemyśleć co z tego może wynikać, a nie zadać pytania nie wiadomo skąd wzięte.
Nie wiem z jakiej literatury korzystasz ale metodologię dobrze opisują Earl Babbie, Stefan Nowak, Janusz Sztumski i Jan(?) Lutyński. Szczególnie dla kierunków pedagogicznych książkę (a nawet 2) na ten temat napisał M. Łobocki. Dobrze się ją czyta. 
A jaki jest cel twoich badań? Co chcesz wykazać? Bo to dość istotna kwestia.
Pytasz co ja bym wybrała. Ja przeprowadzałam ankietę (technika) w gimnazjum na próbie 100 uczniów. Metodą był sondaż, a narzędziem kwestionariusz ankiety ( innym narzędziem jest kwestionariusz wywiadu tak jak u ciebie w przypadku wywiadu z nauczycielem).
Dla mnie w metodologii trudne było określenie wskaźników i zmiennych, ale to wbrew pozorom jest możliwe do zrozumienia smile

Przy okazji uwaga ode mnie jako moderatora: nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

alexczarna napisał/a:

Czy ktoś mi pomorze pisze prace lic. i zawiesiłam sie na metodologii dokładnie na problemach badawczych.Tematem mojej pracy jest "Rola wychowania przedszkolnego w rozwoju dziecka" i musze wymyślić problemy i hipotezy badawcze mianowicie problem główny i szczegółowe.Prosze pomóżcie!!!!!

3

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
kklaauddiaa napisał/a:

Hej!!

Piszę pracę licencjacką na temat fitnessu. Dokładny temat to: "Fitness jako forma rekreacji ruchowej u kobiet".

Ostatnio bardzo dużo się mówi jak i uczęszcza na zajęcia fitness, dlatego też wybrałam taki temat pracy.
Bardzo proszę o pomoc, potrzebne mi są materiały do napisania pracy. Czy zna ktoś może godne polecenia i przydatne książki/prace naukowe, źródła czy cokolwiek  na temat fitnessu.



Proszę o pomoc jest dla mnie bardzo ważne i czekam na jakieś propozycje.

Pozdrawiam

4

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
luska88 napisał/a:

Witam! jestem na etapie pisania pracy licencjackiej tylko jest mały problem. JA NIE WIEM JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ...:( Mój temat brzmi "WPŁYW DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH W MIEJSCU SPRZEDAŻY NA ZACHOWANIA ZAKUPOWE MŁODZIEŻY"... musze napisać do niego plan pracy.. czy ktoś mi pomoże?? proszę..:(

Pixy napisał/a:

wstęp

Spis treści


Rozdział I (teoria)
1. Ogólny zarys teoretyczny zagadnienia, co to sprzedaż, podstawowe formy sprzedaży, formy reklamy (i tu wkroczą promocje etc. etc.)
2. Opis terenu na którym masz zamiar przeprowadzać badanie w temacie (zakładam, ze to nie jest praca czysto teoretyczna)
3. Opis placówek, w których mają być prowadzone badania (inaczej wygląda sprzedaż w marketach, inaczej w galeriach, inaczej w "samach")
4. Opis warstwy społecznej, która ma być badana (młodzieży z tematu)

Rozdział II (metodologia)

A tutaj zadłubasz i:
1. Teorie najważniejszych nazwisk w kwestii metodologii badań
2. Metody prowadzenia badań (wywiad, ankieta etc. etc.)
3. Opis wybranej przez Ciebie metody i uzasadnienie jej wyboru.

Rozdział III (część praktyczna)

Czyli... wyniki np. ankiety, która przeprowadzisz, bądź spreparujesz (nie oszukujmy się, jak to jest z pracami).
Koniecznie z wykresami

Zakończenie


Bibliografia

Załączniki (tabele, wykresy itp.)


I pomyśleć, że za sam plan byś zapłaciła.
Takie rzeczy kosztują wiesz? smile

manka888 napisał/a:

Jejciu Pixy jesteś aniołem! szkoda, że temat luśki nie wiąże się z moim. Mogła bym również liczyć na Twoją pomoc w napisaniu planu pracy? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc! Mój temat pracy to "Wpływ zabaw na rozwój dziecka w wieku przedszkolnym"

luska88 napisał/a:

Łoł:) Pixy jesteś genialna;) no i dziękuje, że za darmo:) Czy jeśli będę jeszcze potrzebować pomocy mogę na Ciebie liczyć?:) pozdrawiam:)

kamyczek napisał/a:

witam, jestem załamana moim tematem pracy licencjackiej jest:

Promocja turystyki i rekreacji dla osób niepełnosprawnych na przykładzie gminy Drezdenko i nie wiem jak napisac plan pracy:(

moj promotor mi juz tak namieszal,że podane przeze mnie plany pracy zawsze podsumowywał że są zle napisane, pomożnie..proszę..

Agatka napisał/a:

W licencjacie też się robi badania.

Kamyczek a może coś w tym stylu:
wstęp
rozdział pierwszy: historia gminy Drezdenko
rozdział drugi: pojęcia związane z turystyką i rekreacją, niepełnosprawnością, sposoby ich promocji i inne temu podobne rzeczy
rozdział trzeci: część empiryczna czyli przykłady i ich opis miejsc, gdzie niepełnosprawni mogę odpocząć, coś zwiedzić itp.
zakończenie
bibliografia
spis tablic itp

Agatka napisał/a:

W licencjacie też się robi badania.

Kamyczek a może coś w tym stylu:
wstęp
rozdział pierwszy: historia gminy Drezdenko
rozdział drugi: pojęcia związane z turystyką i rekreacją, niepełnosprawnością, sposoby ich promocji i inne temu podobne rzeczy
rozdział trzeci: część empiryczna czyli przykłady i ich opis miejsc, gdzie niepełnosprawni mogę odpocząć, coś zwiedzić itp.
zakończenie
bibliografia
spis tablic itp

Bardolka napisał/a:

W rozdziale 1 zamiast Jistoria gminy - opisałabym raczej - połozenie, walory turystyczne, rozwój turystyki samej w sobie, przystosowania bądź ich brak dla goszczenia osób niepełnosprawnych.

Dalej uściśliłabym również, o jaką niepełnosprawność chodzi - fizyczna, umysłowa, ruchowa etc.

siabaaaa napisał/a:
kamyczek napisał/a:

witam, jestem załamana moim tematem pracy licencjackiej jest:

Promocja turystyki i rekreacji dla osób niepełnosprawnych na przykładzie gminy Drezdenko i nie wiem jak napisac plan pracy:(

moj promotor mi juz tak namieszal,że podane przeze mnie plany pracy zawsze podsumowywał że są zle napisane, pomożnie..proszę..

Może zaczniesz od sformułowania problemu głównego tej pracy i problemów szczegółowych a potem wysuniesz hipotezy na te problemy. Potem należy wskazać wskaźniki, zmienne zależne i niezależne do tych problemów szczegółowych. Będziesz wówczas wiedziała co mają zawierać twoje rozdziały teoretyczne. Warto poczytać jakąkolwiek metodologię badań bo to bardzo pomaga. Wówczas rozjaśni ci się co musi zawierać część teoretyczna a co badawcza. Następnie musisz określić jaki rodzaj badań będziesz wykonywać poprzeczne czy podłużne. Wstęp i zakończenie pracy pisze się na końcu. Ja ze swoich prac otrzymałam piątki (licencjacka i magisterska), ale ja zaczęłam od zakupu książki "Jak pisać pracę magisterską" Marii Węglińskiej i jest jeszcze dobra książka Alicji Kaszyńskiej "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską". Zacznij od tych książek.  Powodzenia. Jeśli chodzi o niepełnosprawność to ja pisałam pracę licencjacką na temat niepełnosprawności i mogę Ci podpowiedzieć literaturę.

siabaaaa napisał/a:
luska88 napisał/a:

Witam! jestem na etapie pisania pracy licencjackiej tylko jest mały problem. JA NIE WIEM JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ...:( Mój temat brzmi "WPŁYW DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH W MIEJSCU SPRZEDAŻY NA ZACHOWANIA ZAKUPOWE MŁODZIEŻY"... musze napisać do niego plan pracy.. czy ktoś mi pomoże?? proszę..:(

Fajny temat. Możesz zrobić badania ankietowe przez portale społecznościowe dla młodzieży.

Bardolka napisał/a:
siabaaaa napisał/a:
kamyczek napisał/a:

witam, jestem załamana moim tematem pracy licencjackiej jest:

Promocja turystyki i rekreacji dla osób niepełnosprawnych na przykładzie gminy Drezdenko i nie wiem jak napisac plan pracy:(

moj promotor mi juz tak namieszal,że podane przeze mnie plany pracy zawsze podsumowywał że są zle napisane, pomożnie..proszę..

Może zaczniesz od sformułowania problemu głównego tej pracy i problemów szczegółowych a potem wysuniesz hipotezy na te problemy. Potem należy wskazać wskaźniki, zmienne zależne i niezależne do tych problemów szczegółowych. Będziesz wówczas wiedziała co mają zawierać twoje rozdziały teoretyczne. Warto poczytać jakąkolwiek metodologię badań bo to bardzo pomaga. Wówczas rozjaśni ci się co musi zawierać część teoretyczna a co badawcza. Następnie musisz określić jaki rodzaj badań będziesz wykonywać poprzeczne czy podłużne. Wstęp i zakończenie pracy pisze się na końcu. Ja ze swoich prac otrzymałam piątki (licencjacka i magisterska), ale ja zaczęłam od zakupu książki "Jak pisać pracę magisterską" Marii Węglińskiej i jest jeszcze dobra książka Alicji Kaszyńskiej "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską". Zacznij od tych książek.  Powodzenia. Jeśli chodzi o niepełnosprawność to ja pisałam pracę licencjacką na temat niepełnosprawności i mogę Ci podpowiedzieć literaturę.

Brzmi tak naukowo, że osoba, która pisze "boze jak napisać plan pracy?" na pewno z Twoich uwag nie skorzysta, mimo że są bardzo sensowne i mądre.

Tu by wzbogacić wykładnie metodologiczną o przykłady smile

izolda217 napisał/a:

Hej! Mam wielki problem z ułożeniem planu pracy licencjackiej! Nie wiem od czego zacząć! Proszę Was o Pomoc!!! Mój temat to "Policja jako organ postępowania przygotowawczego" Bardzo proszę .... sad

jeangrey1 napisał/a:

izolda przede wszystkim zorientuj się jakie masz materiały na ten temat żebyś później nie miała problemów ze znalezieniem książek itp.potem po prostu przejrzyj te materiały i na ich podstawie nakreśl sobie próbny plan pracy, spis treści itp.

Ela24 napisał/a:

Bardzo proszę o pomoc, muszę oddać plan pracy a nie mam pojęcia jak sie do niego zabrać, temat nie jest moim wymarzonym,błagam o jakieś podpowiedzi mój temat to :
Wpływ Funduszy Unii Europejskiej na Rozwój Regionalny na przykładzie Gminy Dębica.

Proszę o pomoc chociaż dwa pierwsze rozdziały...Dziękuję...

aniula902 napisał/a:

ja mam gorszy problem nie mogę wybrać sobie tematu mma który chciałabym pisać...;/

http://www.netkobiety.pl/t23007.html

jakby ktoś chciał pomóc czekam na odpowiedzi smile

dagmara889 napisał/a:

hej!! temat mojej pracy licencjackiej to '' WYBRANE METODY OCENY ATRAKCYJNOŚCI KRAJOBRAZU'' czy ktokolwiek wie jak to rozgryźć?? pomógł by ktoś w planie?? bardzo proszę o pomoc!!!

Ela24 napisał/a:
Ela24 napisał/a:

Bardzo proszę o pomoc, muszę oddać plan pracy a nie mam pojęcia jak sie do niego zabrać, temat nie jest moim wymarzonym,błagam o jakieś podpowiedzi mój temat to :
Wpływ Funduszy Unii Europejskiej na Rozwój Regionalny na przykładzie Gminy Dębica....

Proszę pomóżcie...

doradooo napisał/a:

a w temacie o defraudacji i korupcji w firmach pomogłybyście mi ułożyć plan?? nie mam pojęcia jak się do tego zabrać sad tan temat to masakra sad

pennylane napisał/a:

Po co wybieracie takie tematy, które was nie interesują, nic o nich nie wiecie i są generalnie "masakrą"? Nie rozumiem tego...

truskaweczka19 napisał/a:
pennylane napisał/a:

Po co wybieracie takie tematy, które was nie interesują, nic o nich nie wiecie i są generalnie "masakrą"? Nie rozumiem tego...

dla mnie sama mysl, ze kiedys bede musiala pisac prace taka jest masakra big_smile i przeraza big_smile

mw_2011 napisał/a:

Witam!

Też mam problem z napisaniem pracy licencjackiej a konkretnie z PLANEM także napisanie mojej pracy stoi w miejscu. Tytuł  pracy to :   "dezorganizacja środowisk wychowawczych w polskich rodzinach migranckich"   na pomoc mojego promotora nie mogę za bardzo liczyć...
Będę bardzo wdzięczna za pomoc smile

pozdrawiam!

ewa26 eg napisał/a:

Pomocy mam napisać plan pracy licencjackiej :Pozycja dziecka niepełnosprawnego w domu i szkole!może ktoś ma podobny problem?ratunku

rrrrrr napisał/a:

uwaga jest zbędna. Jeżeli Cię coś w tym wkurza to nie czytaj proste!
w końcu po coś jest to forum, jeżeli są osoby które mogą i chcą pomóc to fajnie.

mirime napisał/a:

Może mi też któraś coś doradzi? Mój temat brzmi : Obóz na Majdanku w Lublinie i jego kontakty ze "światem zewnętrznym". Staram się coś wymyślić ale nie mam pojęcia jak to "ugryźć". hmm hmm hmm

poiuyt napisał/a:

Bardzo długo szukałam jakiegoś forum gdzie pomoga mi napisać plan pracy licencjackiej. Moja promotorka w ogóle mi nie pomaga a do końca maja muszę oddać pierwszy rozdział pracy!!!:( Błagam pomóżcie mi napisac plan.. moj temat to: Marihuana - eksperymentowanie czy już uzależnienie?( badania na młodzieży). Bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuję!

aniula902 napisał/a:

a ja w końcu po długich przemyśleniach zdecydowałam się na temat

Kreowanie wizerunku firmy na podstawie pracy merchandisera na podstawie firmy X 

jezeli ktoś ma spostrzezenia do temtu chętnie wysłucham.

mala8708 napisał/a:

Hej...problem jak powyżej ;P licencjat...ciężko zacząć i z planem ten sam problem ;( znajdzie się ktoś z fizjoterapii ?? temat "hipoterapia w mózgowym porażeniu dziecięcym"...pomocy

doradooo napisał/a:

Do PENNYLANE
to nie jest do końca tak,ze my je wybieramy. niekiedy są nam po prostu narzucane... a jeśli promotor nie pomaga to trzeba sobie jakoś radzić..
a szczerze mówiąc to mój temat o defraudacji i korupcji bardzo mnie interesuje, tylko jakaś pomoc zawsze się przyda!!

Bardolka napisał/a:

To zacznijcie czytać teksty, ksiązki, artykuły, to się sam stworzy plan jak i treść. Jak się nic nie wie o jakimś temacie, to jak można napisać plan pracy? Najpierw zalecam wizytę w bibliotece ...

Pozdrawiam wszystkich piszących smile

miśka1990 napisał/a:

Witam. Kto napisze mi zarys planu pracy licencjackiej nt. "Przekształcenia własnościowe Państwowych Gospodarstw Rolnych". Bronie licencjat dopiero w następnym roku ale mojemu promotorowi zamarzyło się żeby do końca roku dostarczyć mu plan pracy.

aguśkaa napisał/a:

chyba najlepiej najpierw przedyskutowac z promotorem jak plan powinien wyglądać... Pamiętam, że jak pisałam licencjat to mega sie namęczyłam przy planie, a później promotor wszystko poprawił, bo stwierdził, że tak być nie może...

luska88 napisał/a:

witam moja praca się jakoś piszę... doszłam do stworzenia ankiety. Potrzebuje pomocy. Mój temat pracy : WPŁYW DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH W MIEJSCU SPRZEDAŻY NA ZACHOWANIA ZAKUPOWE MŁODZIEŻY.

potrzebuje pomocy jak mam napisac pytania.

Pomóżcie!!

Natalia_21 napisał/a:

Witam
Trafiłam na to forum przez przypadek szukając pomocy w napisaniu planu pracy licencjackiej.
Problem polega na tym, że mam 3 tematy do wyboru.
1. Mobilizacja ucznia
2. Jak pracować z dzieckiem odrzuconym przez rówieśników?
3. Jak prowadzić ciekawe zajęcia?

Można powiedzieć, że wszystkie tematy jak dla mnie są ciekawe, ale nie mam pojęcia na jaki temat będzie mi się najlepiej pisało i jak napisać plan pracy. Proszę o pomoc, jakieś wskazówki. Jaki temat byście wybrali? Co zawrzeć w planie pracy smile

Dziękuję, Natalia

skrzynia813 napisał/a:

Ja też mam problem z napisaniem planu pracy licencjackiej, mam go oddać do poniedziałkum a nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Mam przykładową literaturę, ale wiem kompletnie co mogę zawrzeć w tym planie. Mógłby mi ktoś pomóc?

Mój temat to:
UMOWA SPOŁECZNA I JEJ ROLA W DOKTRYNACH J. LOCKE'A I T. HOBBESA

Wiem, że w pierwszym rozdziale musze zawrzeć opis epoki, a w drugim ich biografie, ale jak ubrać to w słowa i co napisać dalej w tym planie?? Może miał ktoś gdzieś podobny temat i mógłby mi pomóc?? To pilne

Paula232 napisał/a:

Witam.
Mam ogromne zmartwienie... otóż: mam już wybrany temat pracy dyplomowej : propozycje I rozdziału już także - tyle że promotorka od początku zajęć mnie jakoś nie trawi neutral a każdego innego normalnie traktuje i pomaga - a mnie kompletnie nic... Tylko krytykuje. Moim tematem jest: Obraz nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w percepcji rodziców ( miało być w opinii- ale zmieniła na percepcję... jedyne co zmieniła...). Propozycja rozdziału wygląda następująco:
1.    Analiza terminów: obraz nauczyciela,edukacja wczesnoszkolna
2.    Autorytet osobowy nauczyciela klas młodszych.
3.    Czynniki wpływające na degradację autorytetu lub jego wzrost
4.    Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w świetle dotychczasowych badań.

Mam ogromną prośbę do Was. Jestem całkowicie zdezorientowana i zagubiona. Martwię się, że jak wrócę do szkoły w październiku znowu mi wszystko pozmienia lub całkowicie mnie oleje sad... jak według Was powinien wyglądać ten rozdział. Proszę, pomóżcie mi. Potrzebuję obiektywnych porad. Chciałabym już coś napisać przez wakacje. Cały czas mi ta praca po głowie chodzi sad

Syla88 napisał/a:

witam,ja rowniez mam problem z napisaniem planu pracy.temat brzmi DOBOWY RYTM CISNIENIA U OSOB Z CHOROBA NADCISNIENIOWA.moze ma ktos jakis pomysl?pomocy plisss

5

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
sylwiak019 napisał/a:

mój temat to,,zarządzanie karierą i wynagrodzeniem pracowników na podstawie procesu obsługi klienta". Właściwie promotor mi go podpowiedział a koniecznie na zaliczenie seminarium musze go napisac....a nie wiem jak sie za to zabrac a czasu mało....:(

6

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Sadystka napisał/a:

Witam serdecznie kochane, zabieram się już z wolna za moją pracę, ale nie mam koncepcji na plan, bardzo proszę o pomoc.
Temat mojej pracy to "Dynamika sprzedaży na przestrzeni ubiegłych lat w świetle kryzysu gospodarczego" i domyślam się, że na pierwszy rozdział powinnam wrzucić coś odnośnie tegoż własnie kryzysu.

Do tej pory zgromadziłam literaturę [ albo też informacje na jej temat ]:
- Bogdan Piasecki; Ekonomika i zarządzanie małą firmą.
- Prof Jan Targalski; Przedsiębiorczość i zarządzanie małą firmą (chbeck)
- Marek Lisiński; Metoda zarządzania strategicznego

czasopisma:
- "Przegląd organizacji"
- "Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw"
- "Nowe życie / Życie gospodarcze w polsce"

Prace mam oprzeć o jakąś konkretną firmę, ciężko jest mi dotrzeć do jakiejś i dlatego myślałam, żeby wziąć dowolną, która jest po prostu notowana na giełdzie i jest jawna. Praca musi mieć przynajmniej 3 rozdziały ;/ i powinna zawierać coś o strategiach zarządzania i strategiach dynamiki sprzedaży. POMOCY ;]

Bardolka napisał/a:

Weź się za czytanie książek a nie pisanie takich mądrości na forum.

Wiesz co się powinno w pracy znaleźć - to trzeba poczytać i to opisać a nie, "coś się powinno o kryzysie znaleźć"....

Denerwują mnie takie posty, bo po się idzie na studia, żeby studiować. A od tego jest biblioteka.

Sadystka napisał/a:

Nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz ;] bo nikomu się nawet nie chce czytać twoich barwnych wywodów, a smutki i żale, czy nie wiem co to tam miało być, wylewaj w poduszkę.
Pozdrawiam

rybka9 napisał/a:

Jak masz mało czasu na eksperymenty, to zobacz zaradnystudent.pl/ 
Duży plus to pewność, że otrzymasz rzetelną pomoc w zadaniach, pracach, przygotowaniach do zaliczenia.

Powodzenia!

7

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
agnieszka87 napisał/a:

Witam. Nie długo muszę oddać pracę licencjacką,ale zatrzymałam się na metodologii- konkretnie na problemach szczegółowych i nie mam pojęcia jakie powinny być. Jeżeli ktoś potrafi mi pomóc to bardzo proszę. To mój temat: Rola kobiety i mężczyzny we współczesnym małżeństwie.Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Agnieszka

8

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
korneliach napisał/a:

Cześć,
mam problem muszę napisać plan pracy licencjackiej i nie wiem jak sie do tego zabrać. Temat mojej pracy: " Ocena atrakcyjności, form spedzania czasu wolnego przez mlodziez gimnazjalną" . Z promotorem spotkalam sie tylko raz i niestety nie jest pomocny!!!
Zastanawialam sie moze ktos mial podobny temat pracy i mógłby mnie poratować. Bardzo prosze o jakies pomysły.
Pozdrawiam

urzędniczka napisał/a:

Cześć.
Najpierw musisz zdobyć materiały, które będą Ci niezbędne do napisania pracy. Plan powinnaś sama sobie ułożyć,a promotor może Ci jedynie podać wskazówki, do których musisz się dostosować. Plan zawsze możesz zmienić.
Pozdrawiam.

korneliach napisał/a:
urzędniczka napisał/a:

Cześć.
Najpierw musisz zdobyć materiały, które będą Ci niezbędne do napisania pracy. Plan powinnaś sama sobie ułożyć,a promotor może Ci jedynie podać wskazówki, do których musisz się dostosować. Plan zawsze możesz zmienić.
Pozdrawiam.

Jedyne wskazówki jakie dostałam od promotora to ksiązka pt.: " Podstawy metodologii... Dutkiewicza." Jestem w dziwnej sytuacji poniewaz bedac na 4 sem studiów musiałam skonstruowac temat pracy, ulozyc spis literatury z ktorej bede korzystac oraz napisac plan pracy. Po nieudanych próbach pisania tematu pracy udalo mi sie skonstruowac temat który przedstawiłam wyżej. Nie mam koncepcji w ktorej mialabym jasno wytyczony cel . Nie wiem czego chce. Plan pracy musze przedstawic do czwartku do 22 godz, inaczej nie zalicze seminarium.
Prosze pomóżcie

sisley napisał/a:

napisz jakie moga byc formy spedzania czasu, moze jakas ankiete przeprowadz na ten temat. celem pracy moze byc zalozenie ze mlodziez szuka najtanszych rozrywek ze wzgledu na brak osiaga dochodow.

pennylane napisał/a:

Na dobry początek:
Ocena atrakcyjności, form spedzania czasu wolnego przez mlodziez gimnazjalną
Co to znaczy ocena atrakcyjności i atrakcyjności czego? Jeżeli już to powinno być "Ocena atrakcyjności ...(tu wpisać czego)... oraz formy spędzania czasu wolnego przez młodzież gimnazjalną" bądź "Formy spędzania czasu wolnego przez młodzież gimnazjalną oraz ocena ich atrakcyjności"
z tym, że - nie wiem na jakim jesteś kierunku ale zazwyczaj praca licencjacka ma być pracą naukową nie uwzgledniającą osobistego stanowiska i preferencji dlatego ocena ich atrakcyjności musi być dobrze ugryziona. Do tego potrzebujesz dużo artykułów, książek i opracowań naukowych co wydaje mi się dość trudne do zdobycia. Oczywiście na Twoich studiach mogą być inne zasady - dla pewności jednak sprawdź to dokładnie.
Ja radziłabym zmienić to na ocenę przydatności danych form aktywności. Np. ocenę jakie zajęcia pozaszkolne zwiększają szansę na dostanie się do lepszego liceum, poszerzają wiedzę, socjalizują z rówieśnikami itd.

Po drugie - opisując formy aktywności młodzieży możesz skonstruować pracę tak:

1. Wprowadzenie - tu opisujesz o czym będzie praca

2. Formy aktywności w czasie wolnym młodzieży gimnazjalnej

2a. Spędzanie czasu ze znajomymi
2b. Korzystanie z internetu
2c. Hobby i zajęcia pozaszkolne
2d. ...... - wpisać co innego przyjdzie Ci na myśl
2e. itd...

3. Ocena atrakcyjności form aktywności / ocena pragmatyczności form aktywności (ości ości... coś bym tu zmieniła ale jest już 24 i wolno myślę więc może jutro dopiszę)
w tym rozdziale opisujesz - bazując na badaniach, które możesz sama przeprowadzić, oraz na opracowaniach naukowych jakie zajęcia młodzieży są przydatne w ich przyszłym życiu i w jakim stopniu

4. Podsumowanie

5. Załączniki - tu załączasz wszelkiego rodzaju ankiety, wykresy, zdjęcia itd.


PS. Na jakim kierunku studiów jesteś?

korneliach napisał/a:

Moja specjalizacja to: Zarządzanie w oświacie i doradztwo. 
No właśnie nie wiem z której strony ugryźć ten temat, coś mi w nim nie pasuje. Jestem skołowana ponieważ to jest pierwsza tak ważna praca w moim życiu, a ja nie wiem czego chcę.
Dzieki za wszystkie informacje,
Pozdrawiam

pennylane napisał/a:

Nie ma problemu, z chęcią pomogę wink Jakby co w moim profilu jest podany mój mail więc wal śmiało.

Ja będę się trzymać tego, że jeśli chcesz pisać o formach spędzania czasu wolnego przez młodzież gimnazjalną to zdecydowanie lepiej pisać o ich przydatności. Atrakcyjność danej rzeczy czy czynności jest rzeczą subiektywną więc nawet powołując się na źródła będzie to wyglądać naciąganie. Taka moja opinia wink
Temat ogólnie ciekawy choć możesz mieć problem z materiałami. W jakim mieście studiujesz? Nie wiem jak jest na innych uczelniach, w Wawie chyba tylko BUW mógłby Ci tu pomóc.

bariva4 napisał/a:

Cześć,
mam problem z moim planem pracy, mój temat to rozstrzyganie sporów ze stosunku pracy i sądowa droga rozstrzygania sporu na przykładzie wybranego sądu(tak to mniej więcej brzmi)siedzę nad tym i składam ale nie wiem czy omawiając odrazu omawiać na przykładzie sądu czy to ma być osobny rozdział?? na początku chce opisać mediacje, komisje i takie tam, no nie wiem jek to najlepiej rozplanować. 
Pozdrawiam.

martunia4001 napisał/a:

Witam,
Mam problem z napisaniem planu pracy licencjackiej na temat: Doskonalenie zarzadzania personelem z uwzglednieniem kryterium jakosci w gminie X.
Promotor dala mi jakies materialy, mniej wiecej sie orientuje, ale nie wiem od czego zaczać. Zależy mi aby jak najszybciej napisać prace.
Proszę o pomoc.

avanti napisał/a:

Cześć Dziewczyny ! ja mam ten sam problem co autorka postu z tym, że ja piszę pracę magisterską z prawa konstytucyjnego na temat "Pozycja ustrojowa Sądu Najwyższego w RP" mam już literaturę ale za nic w świecie nie moge ułozyć planu jakiegoś takiego żeby miało "ręce i nogi", jeśli któraś z Was była by tak uprzejma i napisała kilka wskazówek... Proszę..

Agnieszka1987r_ napisał/a:

Widzę że nie tylko ja mam problem z pracą magisterską tzn z beznadziejnym tematem czyli "geneza sądownictwa konstytucyjnego" gdyby ktoś się spotkał z podobnym tematem bardzo proszę o pomoc. MAm tydzień na napisanie planu pracy a nie mam możliwości pojechać do biblioteki uniwersyteckiej po literaturę.

alika10 napisał/a:

Ja również mam do napisania pracę licencjacka na temat: rekrutacja i selekcja pracowników. Prosiłabym o pomoc w napisaniu planu, żeby trzymało się to jakoś:) pozdrawiam

Bardolka napisał/a:

Kto Wam wymyslił te tematy że jesteście takie niezadowolone?

Ja i na licencjacie i na magisterce sama wybierałam temat i wybrałam akurat to, co mnie interesowało a plan jakoś tak naturalnie się stworzył...

goldenn napisał/a:

Dziewczyny wypiszecie prace a nie budowa czegos skomplikowanego:)

Praca zazwyczaj sklada sie z 3 rozdziałow
I. to wprowadzenie
-krotkie wprowadzenie i uzasadnienie tematu
-okreslenie przedmiotu i zakresu badan,
-sformuowanie celu oraz pytan badawczych,
wskazanie metod badawczych stosowanych w pracy,
-określenie charakteru i rodzaju wyklorzystanych źródeł,
-krotka charakterystyka struktury pracy.

II rozdziały i podrozdziałyz ktorych kazdy posiada tytuł, powinny stanowic logiczna i zwarta tematycznie całość

III podsumowanie i wnioski- powinny stanowić  podsumowanie określonego we wstępie planu a przedstawionego w pracy problemu badawczego oraz zawierac podsumowanie wynikow oraz badań:)

Literatura
spis tabel
spis rysunkow
spis wykresow
aneks lub załacznik- wraz ze spisem zawartości...

Plan pracy starajcie sie ułozyc zgodnie i scisle z tematem, on tak ulegnie zmianie wiec nie ma sie za bardzo co starac, duza kwestia zalezy od promotora w zasadzie to on powinien wam ulozy plan pracy... z doswiadczenia wiem ze i tak pozmienia według swojego uznania.. glownie chodzi o to zeby cos miec jak sie przyjdzie do niego:)

P:S w razie problemow prosze pisac, chcetnie pomoge... pozdrawiam, milego pisania zyze...

kamyczek napisał/a:

witam, jestem załamana moim tematem pracy licencjackiej jest:

turystyka dla niepełnosprawnych w strategii rozwoju gminy drezdenko i nie wiem jak napisac plan pracy:(

moj promotor mi juz tak namieszal,że podane przeze mnie plany pracy zawsze podsumowywał że są zle napisane, pomożnie..proszę..

korneliach napisał/a:

Cześć wszystkim,
mam temat pracy: ocena atrakcyjności i uczestnictwa młodzieży gimnazjalnej w różnych formach spędzania czasu wolnego.

Pomóżcie mi przedstawić:
1. problem główny
2. hipoteze główną
3. cel badań

Będę bardzo wdzięczna dziękuję

Pozdrawiam

Bożena napisał/a:

Problemem głównym jest to na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się forma rozrywki, młodzież woli spędzać czas w domu a nie na powietrzu. Kiedyś wychodziło się na podwórko i zawsze  kogoś znajomego się spotkało, można było spędzać aktywnie czas od popołudnia aż do późnego wieczora.

Hipoteza musi mieć formę przypuszczającą, wychodząc od problemu głównego możesz łatwo ją stworzyć.

izolda217 napisał/a:

Cześć. Mam problem z ułożeniem planu pracy licencjackiej "Policja jako organ postępowania przygotowawczego" Proszę o pomoc!!! Z góry dziękuję ...

cosmopolitan napisał/a:

Czesc wszystkim! Jest maj wiec mam niespelna trzy miesiace na napisanie pracy licencjackiej, co prawda to tylko trzy rozdzialy smile Znajomi pisza prace w ciagu miesiaca, a ja mam problem z jej rozpoczeciem..Ciagle cos mi sie nie kleji sad to pewnie dlatego ze musze byc we wszystkim perfekcyjna i ciagle cos bym poprawiala..Pisze do Was z prosba o pomoc przy stworzeniu planu pracy licencjackiej. Były już różne możliwosci, ale jakos podczas pisania byl problem ze spojnoscia dancych..Pomyslalam ze poza promotorem zapytam jak Wy kobiety to widzicie smile Temat pracy nie jest jeszcze do konca okreslony, poniewaz to w zasadzie zalezy od tego ktory bedzie latwiejszy do napisania. Sposoby kreowania wizerunku firmy w Polsce to ten na ktorym dotad sie opieralam ale moze byc takze kreowanie marki, no i ciekawy bylby tez e-wizerunek.
Pomozcie prosze! Pozdrawiam serdecznie!

Bardolka napisał/a:

Cosmopolitan - jak na perfekcjonistkę to zbyt daleko nie zabrnęłaś tongue określ temat a potem idź do biblioteki, myślę, że to poprawna kolejność tongue

9

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
mika89k napisał/a:

witajcie, mam problem z napisaniem planu pracy do tematu: Picture of the child in nineteenth-century American literature based on "The adventrues of Tom Sawyer" and "The adventures of Huckelberry Finn" co wogóle myślicie o tym temacie? proszę o pomoc i wskazówki, z góry dziękuję ( tłum. tematu to Obraz dziecka w XIX-wiecznej literaturze amerykańskiej na podstawie przygód Tomka Sawyera i Hucka Finna), jeżeli komuś prezyjdzie do głowy pomysł nawet po polsku to bardzo proszę o wiadomość

10

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
ewelka112 napisał/a:

Witam serdecznie , potrzebuję pomocy odnośnie rozdziału badawczego w pracy dyplomowej o kredytach. Zupełnie nie mam pomysłu o czym pisać i jak ułożyć ten rozdział. Czy ktos jest w stanie mi pomóc??? Z góry wielkie dzięki

11

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
aniula902 napisał/a:

Witam,

Chciałam się Was Netkobietki poradzić. Studiuję zarządzanie dwie specjalności: przedsiębiorstwem i gospodarowanie nieruchomościami.
Niestety dwie specjalności to dwie prace licencjackie.
Na zarządzaniu przedsiębiorstwem mam pomysł na temat - kobieta menadżer
na nieruchomościach myślałam coś o nowych koncepcjach zarządzania w odniesieniu do zarządzania nieruchomościami.
Jestem na 4semstrze dziennych i zaocznych.

Jeżeli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na tematy pracy licencjackiej albo chciałby mi podpowiedzieć do tych tematów byłaby bardzo wdzięczna smile

katarina napisał/a:

Wpisz w okno przeglądarki poniższy adres i do roboty - przeanalizuj materiały:

http://www.tinyurl.pl?XMdHIzFV

aniula902 napisał/a:

Dzięki bardzo smile

katarina napisał/a:

Powodzenia :-)

aniula902 napisał/a:

na nieruchomościach zmieniłam sobie promotora na babkę która prowadzi zarządzanie nieruchomościami mam już 3 pomysły na temat:

1. Gospodarowanie nieruchomościami handlowo-usługowymi na przykładzie X
2. Preferencje nabywców nieruchomości
3. Nowoczesne koncepcje zarządzania nieruchomościami.


Jakby ktos miał pomysł na rozwinięcie tych tematów to czekam smile

Na zarządzaniu przedsiębiorstwem miałam pomysł o tej kobiecie menadżer czy ktoś podpowie cos więcej?

12

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
askapal napisał/a:

nigdy nie pisalam pracy lic. i nie mam pojecia jak sie zabrac do napisania, moze ktos moglby mi pomoc i napisac jak mniej wiecej powinnam to zaczac sad temat: zarzdzanie samą sobą

pennylane napisał/a:

Jaki to kierunek studiów? I o czym tak naprawdę chcesz pisać - rozwiń temat.

Generalnie prace naukowe powinno się dzielić na rozdziały - teoretyczny przedstawiający szerzej pojęcie głównie na podstawie literatury i na własne wyniki analizy tematu, oparty na przeprowadzonych badaniach.
Wszystko zależy jednak od promotora i uczelni, ja np. na swoim wydziale na UW pisałam licencjat stricte teoretyczny bez żadnych badań.

askapal napisał/a:

kierunek zarządzanie, wlasnie dokladnie to nie wiem dostalam taki temat, z poczatku podobal mi sie ale teraz... nie wiem wlasnie o czym mam pisac, myslalam nad tym aby zaczac od teorii tzn co to zarzadzanie itd. cos podobnego jak zarzadzanie firma(misja wizja firmy-tu -zycia?)

13

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
gosiekkk7 napisał/a:

hej!
mam problem, musze napisac prace licencjacką i kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac sad do tego teraz stwierdzam ze moj temat jednak mnie przerasta..
temat to: jak "mała Brytania" jest postrzegana przez Polaków" ogólnie chodzi o różnice w tłumaczeniu na język polski i róznice w humorze polskim i angielskim. "mała Brytania" ("Little Britain") to angielski serial o bardzo specyficznym humorze.
Zastanawialam sie moze ktos mial podobny temat pracy i mógłby troszkę pomóc. Bardzo prosze o jakies pomysły.

pozdrawiam smile

14

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
gosiakt19 napisał/a:

Hej! Bardzo Was proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej. Tematem są zachowania konsumenckie, więc znany i przyjemny dla każdej z nas smile

moje-ankiety.pl/respond-5491.html

CupraFR napisał/a:

Ankieta wypełniona, według mnie bardzo interesująca. smile

Mika09 napisał/a:

Wypełnione smile

ladyapocalypse napisał/a:

Wypełnione:)

mylenne napisał/a:

Gotowe wink

Requirere napisał/a:

Wypełnione smile

iskra27 napisał/a:

wypelnilam bardzo fajna ankieta:)

asiek_110 napisał/a:

no ja tez sie przyłączyłam ankieta wypełniona :)powodzenia

Vilena napisał/a:

Również wypełniłam.

15

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
wisniak007 napisał/a:

Witam, bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki dotyczące zaplanowania mojej pracy smile tematem jest "język persfazji" lub "język przekonywania".
Wiem że w pierwszym rozdziale powinna być teoria ale jakoś nie radze sobie z tym tongue

Bożena napisał/a:

Masz jakąś literaturę? Można odnieść ten temat do polityki, reklam...

wisniak007 napisał/a:

myślałem o Kevinie Hoganie i Milgramie ale z tego raczej teori nie napisze smile z tego co pani promotor mowila to cos zwiazanego z pragmatyka ma byc:P

Bożena napisał/a:

Jeśli Kevin Hogan to też Piotr Tymochowicz. 
A pragmatyka zajmuje się sposobami posługiwania się językiem  ludzi, zwłaszcza rozumieniem i interpretacją wypowiedzi w zależności od kontekstu. Czyli pasuje to jak najbardziej to Twojego tematu.

wisniak007 napisał/a:

Jak ogólnie wiadomo pragmatyka to bardzo rozległa dziedzina wiedzy, mogłabyś poradzić na co głownie zwrócić uwagę i co można by napisać w 1 rozdziale? smile

Bożena napisał/a:

W tym niestety już Ci nie pomogę. Moja wiedza w zakresie języka persfazji jest dość słaba.

16

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Nymeria napisał/a:

Otóż dla odmiany jestem studentką resocjalizacji i mam za promotorkę przeokropną kobietę:( Do rzeczy: Czy ktoś mógłby powiedzieć mi czy dobrze stworzyłam konspekt mojej pracy? Temat to:
Zakład poprawczy - dom czy więzienie? Spojrzenie na instytucję oczami wychowanków.

Cel: zbadanie jak klimat społeczno - wychowawczy panuje w zakładzie oraz w jaki sposób oddziałuje on na wychowanków.

Problem główny: W jaki sposób klimat społeczno-wychowawczy wpływa na zaangażowanie wychowanków w proces resocjalizacji.

Kończą mi się już pomysły jak mogłabym to jeszcze przedstawić, nie jestem pewna czy jest to poprawne, a na promotorkę nie mogę liczyć:/

Katarina87 napisał/a:

O ile mi wiadomo to konspekt powinien zawierać krótki opis każdego rozdziału. Przynajmniej nam tak mówiła promotorka na seminarium magisterskim, ale to chyba nie ma znaczenia, czy praca jest licencjacka czy magisterska. W każdej pracy musi być wstęp, albo też pierwszy rozdział może pełnić funkcję wstępu. I w nim musisz uzasadnić wybór tematu. Potem już te konkretne rozdziały na temat smile i zakończenie. Jak już wcześniej wspomniałam w konspekcie musisz w kilku zdaniach wyjaśnić, o czym będą te rozdziały. Resocjalizacja to nie mój kierunek, ale myślę, że są pewne wytyczne uniwersalne dla wszystkich, albo prawie wszystkich kierunków smile powodzenia smile

Nymeria napisał/a:

Dzięki:) trochę mi pomogłaś, ale nadal proszę o wskazówki:)
Te rozdziały o których mówisz, że mają być krótkim opisem  to problemy szczegółowe tak się z tego domyślam (?) Do wstępu to mi jeszcze daleko, narazie pracuje nad narzędziami badawczymi:/

Katarina87 napisał/a:

No tak, to problemy szczegółowe. Ja nie bardzo się orientuję w Twoim temacie, ale jest taka strona www.wymiennik.pl, może widziałaś. Ja kiedyś z tego korzystałam. Tam studenci z różnych kierunków wymieniają się materiałami i radami. Może ktoś Ci pomoże smile

Nymeria napisał/a:

Strona chyba juz nie aktualna , ale dzięki:)

Nymeria napisał/a:

Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły co do mojej pracy?? sad

Violeta napisał/a:

Witajcie!!! POMOCY!!!
Mam ogromna prośbę,mam napisać pracę licencjacką,temat pracy: Nawiązanie umownego stosunku pracy. Ale kompletnie nie mam pojęcia jak mam do tego się zabrać. Może ma ktoś pomysł na napisanie do tego planu pracy i przykładowych materiałów.  Błagam o pomoc.

gapet84 napisał/a:

Hej czy może mi ktoś pomóc pizse pracę licencjacką na temat "Działanie alergiczne kosmetyków na skóre twarzy " nie mam pojęcia od czego zacząc pisac jak stworzuc plan pracy?pozdrawiam

17

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
MARTYNA9999 napisał/a:

Witam dziewczyny!
Razem z przyjaciółką piszemy prace I: Dzieci rodziców pracujących zawodowo, II: postawy rodzicielskie wobec dzieci a ich funkcjonowanie w szkole. Może macie jakieś e-booki dotyczące tej tematyki. Bardzo proszę o mail na arleta9999@onet.pl

Aniuska napisał/a:

u piszę prace licencjacką wink
O ebooki ciężko, nie lepiej wybrać się do biblioteki niż tracić czas na szukaniu po internecie?

Silencee89 napisał/a:

Popieram, tym bardziej że w bibliotece od ręki możesz wypożyczyć książki a jeśli nawet nie to przynajmniej sxerować czy przejrzeć na miejscu. Także polecam wizyte w bibliotece, też zaczynam pisać pracę licencjacką więc wiem co mówie:P

Bardolka napisał/a:

Ten temat wydaje mi się chybiony od samego początku z jednego powodu - przecież 99% dzieci w ogóle ma rodziców pracujących zawodowo - więc nie badasz niczego wyjątkowego czy anormalnego.
A ten drugi temat - to tu się akurat nie znam, choć po brzmieniu ten temat wydaje mi się mega rzeką.

Masz jakiś konkretny problem badawczy tej pracy?

goldenn napisał/a:

wydaja mi sie bardzo przyjemne tematy:)
w pierszym moze chdzi o prace rodzicow w zawodzie wyształconym, przedstawienie w kraju w podzale na wojewodztwa miasta itd, tez mozna poszalec, co do drugiego to faktycznie temat rzeka:)

18

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Agnieszka1987r_ napisał/a:

Pomóżcie mam beznadziejny temat pracy magisterskiej geneza sądownictwa konstytucyjnego w Polsce potrzebuje pomocy bo nie wiem w ogóle od czego zacząć nie jest za wiele ty do pisania myślałam że zmienie troche ten temat żeby było wiecej pomocy naukowych i literatury. miał ktoś może podobny temat?????

bey napisał/a:

Piękny temat wink Zacznij od ogólników, czyli rozwoju sądownictwa w Polsce, potem przejdź do opisania sądownictwa konstytucyjnego, opisz instytucje sądu. Ogólnie, samej streści dokładnie dotyczącej pracy będziesz miała pewnie z 1/3 maksymalnie a więc się nie stresuj wink

nokia napisał/a:

Te,mat rzeka można pisać i pisać.

Materiałów też jest sporo

MultiMarta napisał/a:

Jasne, fajny temat smile A szukałaś już w bibliotekach? internet? wpisuj hasłowo sądownictwo polskie powinnaś znaleźć genezę smile

19

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Honey napisał/a:

Witam smile
Mam pytanie: czy ktoś może pisał pracę na studiach dotyczącą tańca, czasu wolnego, zajęć pozalekcyjnych? Szukam literatury związanej z tymi zagadnieniami. Jeśli ktoś może pomóc, coś podpowiedzieć to będę bardzo wdzięczna smile

ewacelka napisał/a:

Witaj, ja pisałam pracę magisterską dotyczącą czasu wolnego studentów studiujących zaocznie, napisz co dokłądnie Cię interesuje smile chetnie pomogę

Honey napisał/a:

Ponieważ studiuję pedagogikę wczesnoszkolną bardziej interesuje mnie spędzanie czasu wolnego dzieci ze szkół podstawowych. A dokładniej bardzo interesuję sie tańcem więc chciałam napisać o takiej formie spędzania czasu jaką są zajęcia taneczne pozalekcyjne lub pozaszkolne. Jesli możesz pomóc to bardzo dziekuję smile

ewacelka napisał/a:

W takim razie poszperam w mojej pracy i może chociaż jakaś listeratura Ci się przyda, bo ja skupiałam się na osobach dorosłych, ale może akurat z czegoś skorzystasz, pozdrawiam

Honey napisał/a:

Ok bardzo dziekuję za zainteresowanie smile

20

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Nikuś napisał/a:

Mam do Was wielką prośbę. Chciałabym wzbogacić swoją pracę dyplomową i stworzyłam dwie ankiety.

Jedna ankiety jest dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli, możecie to przesłać do osób Wam znanych, które mają swoje firmy i poprosić, aby wypełnienia tej ankiety byłabym bardzo wdzięczna.  Oto ankieta

Druga ankieta w sumie jest dla wszystkich, ale najlepiej, żeby wypełniło ją sporo osób, które myślały chociaż przez chwilę nad otworzenie własnego biznesu. Oto ankieta

Bardzo Was proszę, żebyście przesłały te ankiety dalej, udostępnili gdzie się da :-)

Z góry ogromnie dziękuję :-)

21

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Do moich ankiet nie można się dostać, więc powtarzam temat i bardzo proszę Was o pomoc.

Mam do Was wielką prośbę. Chciałabym wzbogacić swoją pracę dyplomową i stworzyłam dwie ankiety.

Jedna ankiety jest dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli, możecie to przesłać do osób Wam znanych, które mają swoje firmy i poprosić, aby wypełnienia tej ankiety byłabym bardzo wdzięczna.  Oto ankieta

Druga ankieta w sumie jest dla wszystkich, ale najlepiej, żeby wypełniło ją sporo osób, które myślały chociaż przez chwilę nad otworzenie własnego biznesu. Oto ankieta

Bardzo Was proszę, żebyście przesłali te ankiety dalej, udostępnili gdzie się da :-)

Z góry ogromnie dziękuję :-)

22

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

witam, wykonuję na zlecenie zestawienia bibliograficzne do prac naukowych. zlecenie wykonuję w ciągu ok. tygodnia. jestem gotów wyszukać materiały na podany przez Pana temat. proszę o kontakt mailowy w celu uzgodnienia szczegółów - zestawienia.bibliograficzne [ at ] gmail . com.

Pozdrawiam

23

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Dziewczyny, jest sprawa. Kolega potrzebuje pomocy w napisaniu pracy licencjackiej z pogranicza politologii i marketingu, jest już bibliografia, plan pracy, nawet pierwsze 10 stron, niestety nie jest w stanie popchnąć tego dalej i prosił mnie o popytanie się wśród znajomych wink Jeśli któraś z was będzie w stanie się podjąć pomocy, to jego mail: wiktor.kaska@wp.pl
Z góry dzięki za pomoc.

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Dziewczyny! Od dwóch lat powinnam być panią magister, niestety ciągle nie jestem w stanie się z tym uporać. Praca prawie cała jest gotowa, ale mój promotor ciągle się do czegoś przyczepia. Czy macie jakieś pomysły, jak przekonać promotora, żeby przepuścił pracę w taki stanie w jakim się znajduje? Dodam, że nie zależy mi na 5tce.

25

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Dziewczyny pomóżcie- plan pracy licencjackiej  nt. Olimpiady sportowe a sport niepełnosprawnych.
Dodam, że nie jest to praca badawcza.

26

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam smile potrzebuje pomocy. Brakuje mi jeszcze 10 osób do skończenia ankiety. Muszę zebrać razem 100. Powinnam ja przeprowadzić tylko na mieszkańcach mojego miasta, ale już nie mam kogo prosić, zwłaszcza że przez lato ludzie się porozjeżdżali i nawet przez internet nie odpowiadają. Piszę pracę mgr o tym jak Polacy patrzą na islam i muzułmanów.

tu jest link smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/68776/swiat-islamu-w-swiadomosci-mieszkancow-lublina-ankieta.html

Jeśli macie chęć i czas to zapraszam smile

27

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam.
Mam ogromne zmartwienie... otóż: mam już wybrany temat pracy dyplomowej : propozycje I rozdziału już także - tyle że promotorka od początku zajęć mnie jakoś nie trawi neutral a każdego innego normalnie traktuje i pomaga - a mnie kompletnie nic... Tylko krytykuje. Moim tematem jest: Obraz nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w percepcji rodziców ( miało być w opinii- ale zmieniła na percepcję... jedyne co zmieniła...). Propozycja rozdziału wygląda następująco:
1.    Analiza terminów: obraz nauczyciela,edukacja wczesnoszkolna
2.    Autorytet osobowy nauczyciela klas młodszych.
3.    Czynniki wpływające na degradację autorytetu lub jego wzrost
4.    Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w świetle dotychczasowych badań.

Mam ogromną prośbę do Was. Jestem całkowicie zdezorientowana i zagubiona. Martwię się, że jak wrócę do szkoły w październiku znowu mi wszystko pozmienia lub całkowicie mnie oleje sad... jak według Was powinien wyglądać ten rozdział. Proszę, pomóżcie mi. Potrzebuję obiektywnych porad. Chciałabym już coś napisać przez wakacje. Cały czas mi ta praca po głowie chodzi.

28

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

witam, jestem na kierunku administracja i obrót nieruchomościami i mam problem z wyborem tematu na pracę licencjacką , myslałam nad " zarządzanie nieruchomościami wpólnoty mieszkaniowej" lub "obrót nieruchomościami lokalowymi" ale gdy zaczełam pisać plan pracy to poległam nie wiem jak się do tego zabrać, mój promotor jest beznadziejny wiecznie zajęty, czy ktoś mógłby mi pomóc ?

29

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Dziewczyny pomóżcie mi napisać plan pracy na temat "analiza trwałości pieczywa cukierniczego", chociaż główne rozdziały bo nie daje rady

30

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
prokurator_szacka napisał/a:

Dziewczyny! Od dwóch lat powinnam być panią magister, niestety ciągle nie jestem w stanie się z tym uporać. Praca prawie cała jest gotowa, ale mój promotor ciągle się do czegoś przyczepia. Czy macie jakieś pomysły, jak przekonać promotora, żeby przepuścił pracę w taki stanie w jakim się znajduje? Dodam, że nie zależy mi na 5tce.

Witam!

Być może będą mogła Pani pomóc, niestety podała Pani za mało szczegółów. Proszę o kontakt mailowy.

Serdecznie pozdrawiam!

31

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Nie błądź po forach. Szkoda czasu! Zacznij pisać pracę już dzis z książką "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?" Mnie pomogła smile :*. Pozdrawiam KAsia!

32

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

hej smile mam problem poniewaz nie wiem jaki napisac dokladnie plan pracy do mojego tematu.. AKTYWNOSC RUCHOWA DZIECI KLAS 1-3 W CZASIE WOLNYM., chodze na pedagogike - edukacja elementarna i szczerze nie mam pojecia jak to ugryzc;/ ktos moglby mi pomoc.. podac jakas pomocna literature itp
z gory dziekuje:)

33

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

witam! ja też mam problem z napisaniem planu pracy.
mój temat to "wolność sumienia i wyznania w ustawodawstwie polskim"
bardzo proszę o jakieś wskazówki

34

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Hej! Mam ogromną prośbę! Piszę pracę licecjacką na temat "Prawo do życia, a kara śmierci" . Muszę sporządzić plan pracy, a kompletnie nie wiem co tam zawrzeć? Tak mam tylko ogólne zarysy. Jestescie w stanie pomóc?

35

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witajcie dziewczyny. Ja jestem na etapie pisania pierwszego rozdziału mojej pracy. Czas mnie bardzo goni bo do 25 grudnia musimy oddac już 2 rozdziały ale największy problem sprawiają mi rzeczy bardzo błahe.

Może któraś z was będzie w stanie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna.

Więc tak, mam rozdział pierwszy i pierwszy podrozdział. Wiem co chcę napisac w pierwszym podrozdziale, mam w domu akurat na ten temat 3 książki (może to zbyt mało?). Piszę treśc z pierwszej książki, piszę piszę oczywiście zmieniam aby to było moimi słowami. Akurat teraz piszę o rozwoju psychofizycznym dziecka w wieku przedszkolnym. I z tej jednej książki mogła bym napisac nawet 3 strony pracy licencjackiej, bo jest w niej wszystko fajnie opisane, poukładane ale z tego co wiem to nie mogę, tak? Fragment pracy lic. z jednej pozycji i zaraz muszę miec fragment pracy lic z innej pozycji ale na ten sam temat, tak?? W tej jednej książce akurat jest wszystko ok, co mi odpowiada i mogła bym tak leciec rozdziałami ale niestety muszę zmieniac zaraz na kolejną książke, dla mnie to jest bez sensu. Może ktoś mi to wytłumaczy jeśli w ogóle zrozumieliście o co mi chodzi:)

36

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Gabrysiu, możesz napisać nawet 10 stron pracy licencjackiej z jednej książki, pod warunkiem, że jest to zgodne z koncepcją Twojej pracy. A czy jest to zgodne - możesz wiedzieć tylko Ty i Twój promotor. Praca licencjacka to zbiór wiedzy z literatury + Twoje badania i Twoje wnioski. Więc wszystko zależy od tego, co chcesz przedstawić i jak. Każde zagadnienie można przedstawić w różny sposób. Ponieważ Twoja praca nie jest na temat książki xxxx pani yyy, więc prawdopodobnie należy najpierw opisać zagadnienie, którym się zajmujesz w danym rozdziale (przykładowo - umiejętność malowania na szkle smile ). I wtedy przedstawiasz, co na temat umiejętności malowania na szkle dzieci w wieku przedszkolnym mówi pani yyy w książce xxxx, porównujesz to z tym, co mówi pan aaa w książce bbbb i z tym co mówi pani ccc w książce dddd. Potem kolejne zagadnienie: umiejętność gotowania dzieci w wieku przedszkolnym - i tu znowu zestawienie i porównanie tego, co mówią trzej autorzy w trzech książkach.
Przy takiej koncepcji nie powinnaś za dużo miejsca poświęcać jednej książce i je "przeplatać". Ale możesz też skupić się na jednej, tej Twojej ulubionej, przedstawić obszernie to, co owa pani ma do powiedzenia w kwestii malowania na szkle, a na koniec krótko zestawić ze zdaniem pozostałych dwóch autorów i Twoimi wnioskami. Nie ma czegoś takiego jak jednoznaczna zasada "fragment pracy z jednej książki, zaraz po tym fragment z drugiej". Można napisać wszystko w dowolny sposób, pod warunkiem, że autor pracy umie udowodnić sensowność swojej koncepcji smile

37 Ostatnio edytowany przez Gabrysia89 (2011-11-13 17:39:58)

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Vinnga dzięki za odpowiedz:)
Rozdział pierwszy jest czysto teoretyczny, muszę w nim ując rozwój dziecka w kontekście społecznym, emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. I właśnie znalazłam książkę która cały rozwój fizyczny opisuje szczegółowo, i mogła bym z tej właśnie pozycji opisac rozwój fizyczny a z innej rozwój społeczny na przykład a nie rozwój fizyczny z pięciu książek. Ale wiem z opowiadań koleżanki że mogą mnie przez to posądzic o plagiat, że mam korzystac z jak największej liczby literatury. Muszę porozmawiac z promotorką jak ona to widzi bo inaczej nie mogę zacząc pisac normalnie bo ciągle mam jakieś wątpliwosci...

38

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Nie, to nie jest plagiat. Ale, jeśli tego nie uzasadnisz, możesz być posądzona o bezmyślność, a to gorsze niż plagiat tongue Główną przeszkodą w pisaniu zgodnym z Twoim tokiem rozumowania jest fakt, że w wielkim świecie nauki różne mądre głowy mają różne teorie na to samo. Więc dlaczego miałabyś przyjąć teorie jednej mądrej głowy, a o reszcie nie wspomnieć? Możesz pisać w oparciu o jedną książkę, a o innych tylko wspomnieć, ale musisz to mocno uzasadnić w pracy. No i to "pisanie z jednej książki" nie może być przepisywaniem z zamianą słów. To musi być coś twórczego, z własnymi przemyśleniami i wnioskami.

39

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Gabrysia89 napisał/a:

Vinnga dzięki za odpowiedz:)
Rozdział pierwszy jest czysto teoretyczny, muszę w nim ując rozwój dziecka w kontekście społecznym, emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. I właśnie znalazłam książkę która cały rozwój fizyczny opisuje szczegółowo, i mogła bym z tej właśnie pozycji opisac rozwój fizyczny a z innej rozwój społeczny na przykład a nie rozwój fizyczny z pięciu książek. Ale wiem z opowiadań koleżanki że mogą mnie przez to posądzic o plagiat, że mam korzystac z jak największej liczby literatury. Muszę porozmawiac z promotorką jak ona to widzi bo inaczej nie mogę zacząc pisac normalnie bo ciągle mam jakieś wątpliwosci...

Pisanie pracy dyplomowej z jednej pozycji literaturowej z reguły nie jest wskazane. W takiej pracy należy sie powołać na kilku autorów, co jest swego rodzaju potwierdzeniem tego, że posiadasz wiedzę ze swojego tematu i zweryfikowałaś kilka poglądów na ten temat (tzn. dogłębnie zapoznałaś sie z literaturą).
Ponadto w przypadku prac licencjackich (podobnie też magisterskich) istnieje wymóg zastosowania pewnej minimalnej ilości pozycji literaturowych (z reguły jest to zawarte w rozporządzeniach szkoły dot. kwestii pisania prac).

40 Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-11-17 19:26:23)

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

spam

41

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam,

potrzebuje pomocy w sprawdzeniu metodologii pracy magisterskiej,
od 7 miesięcy bujam się z niezaliczoną metodologią i nie mogę przystąpić do badań bo promotor pracy jej nie zatwierdza a i tez nie wskazuje co jest zle. Ja sama również czuje ze wiele nie gra, ale pogrążona w wielu próbach nie wiem jak sie do niej zabrać żęby wyjść było danprawde dobrze. Nie wiem juz co jest zle. Dlatego jeśli ktoś się orientuje dobrze w metodologii prac i ma małą chwilę i serce skore do pomocy proszę o wsparcie:(((. Temat pracy: inicjacja seksualna
WCZESNA INICJACJA SEKSUALNA W OPINII UCZNIÓW GIMNAZJUM
Bardzo proszę o kontakt, metodologie wyśle na e-miala.

42

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Jestem na 3 roku pedagogiki pracy i zamierzam pisać pracę licencjacką na temat "Wiedzy uczniów na temat zawodów i rynku pracy".Niestety promotorka chce mieć na wtorek dokładny plan rozdziału teoretycznego a póki co niewiele mi przychodzi do głowy.Zwłaszcza,że mam mało literatury póki co[część jest niedostępna,lub wypożyczona]Więc mam prośbę moglibyście mi podać te przykładowe podrozdziały do tego tematu i co każdy może zawierać?Nie mówię wszystkie,ale choć z dwa.Bo gdybym wiedziała od czego zacząć nie miałabym już takiej pustki w głowie i mogłabym zacząć pisanie.
Za podpowiedzi z góry dziękuję.
Ps.Za propozycje jakichś książek również będę wdzięczna

43

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

witam serdecznie. pisze prace licencjacka i mam z tym problem na mojej uczelni kazdy promotor ma tylko 10 studentów..i ja niestety trafiłam na takiego który ma rewalidacje co nie jest ani troche powiazane z moim trybem studiów..ja mam przedmioty zwiazane ze służbami mundurowymi...no wiec nigdy nie przeprowadzalam badań a tu trzeba.. wybrałam sobie temat mniej wiecej taki:stereotypy osób niepełnosprawnych jako bariera do funkcjonowania chorych w społeczeństwie, integracji i normalnego życia...na to moja pani ze mam go poprawić i doradziła ze badania bede ciekawsze gdy przebadam i porównam ludzi z miasta i wsi.. a ja chciałam studentów. w sumioe tak bedzie ciekawiej ale jak ja mam poprawic ten temat?mam dodac cos ze ze wsi i z miasta?
no i jak ja mam napisac pytania szczegółowe?? bo narazie to początek i tyle mi trzeba...prosze o wyrozumiałość mam małe dziecko i ograniczony czas... mam pewną wize pracy ale dla mnie to czarna magia a promotor liczy na prace twórczą..wiem tyle ze celem badan bedzie ukazanie przeszkód stojących na drodze integracji..itp.. a przedmiotem badan beda postawy w sktucie lecz mamy nie badać emocjonalnej strony, ma być to czysto pedagogiczne. Prosze o szybką pomoc !!! dziękuję!!!

44

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

witam mam problem jak napisac paln pracy licencjackiej temat pracy to "Droga polski do struktur NATO". Pomóżcie mi napisac wstepny plan....nie musi by idealny bo rozmawiałam z promotorką i powiedziała za pomoże mi go poprawic jak bedzie zły

45

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

WITAM,

MUSZĘ WYBRAĆ LITERATURĘ DO PRACY LICENCJACKIEJ MÓJ TEMAT: "Postrzeganie własnej atrakcyjności przez kobiety w okresie ciąży i po porodzie"

MOŻE MA KTOŚ Z  WAS JAKIEŚ PROPOZYCJE Z JAKICH KSIĄŻEK MOGĘ KORZYSTAĆ.
BARDZO PROSZĘ O POMOC

46

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Mój temat pracy licencjackiej to: Stereotypy seksualne wśród młodzieży. Konkretniej chodzi mi o to, że młodzież coraz częściej kojarzy inicjację seksualną z agresją, przemocą fizyczną, ich wiedza na temat seksu i antykoncepcji jest beznadziejna, coraz młodsi uprawiają seks, jak to jest z punktu widzenia dziewczyn a jak z punktu widzenia chłopców?
muszę napisać koncepcje swojej pracy.
problem główny
problemy szczegółowe
hipotezę
hipotezy szczegółowe
zmienne
- zależne
- niezależne
wskaźniki
- zmienna zależna
- zmienna niezależna
i tutaj pojawia się problem, ponieważ mam problem z ich sformułowaniem.
BARDZO PROSZĘ O POMOC LUB WSKAZÓWKI.
pozdrawiam

47

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam
Szukam pomocy lub jakiś wskazówek do napisania pracy licencjackiej pt.: "Pomoc dziecku niepełnosprawnemu intelektualnie w stopniu lekkim na terenie szkoły ogólnodostępnej" . Bardzo proszę o rady! wink

48

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Nowwaaa napisał/a:

Podejmę się napisania prac dyplomowych, preferowane kierunki:
- prawo (wszelkie gałęzie)
- ekonomia
- zarządznie i marketing
- pedagogika
- socjologia
- BHP
- ochrona środowiska
- medycyna
- reklama
Z tego zakresu pisałam wiele prac, dlatego preferuję te kierunki, pozostałe po uzgodnieniu. Na życzenie raport z programu plagiat. Prace są autorskie, dlatego nie boję się sprawdzania.

Zapraszam do współpracy
Emilia

Szukam pomocy lub jakiś wskazówek do napisania pracy licencjackiej pt.: "Pomoc dziecku niepełnosprawnemu intelektualnie w stopniu lekkim na terenie szkoły ogólnodostępnej" . Czy moge liczyć na jakąs pomoc?

49

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam, mój temat pracy licencjackiej to "Współsprawstwo w polskim prawie karnym". Przyznam, że temat narzucony i nie do końca go czuję, stąd też właśnie moja prośba... Poniżej plan pracy roboczy i bardzo proszę o jakieś uwagi...
I. Nauka o przestępstwie
1. Kryminalna bezprawność czynu
2. Przestępstwo- definicje, znamiona, podział
3. Kryminologia- nauka o sprawcy przestępstwa
II.Czyn przestępny (zabroniony)
1. Kwalifikacja prawna
2. Formy stadialne
3. Postacie zjawiskowe
III. Współsprawstwo jako działanie przestępne
1. Istota współsprawstwa i jego odmiany
2. Współsprawstwo a inne formy przestępstwa
3. Karalność i zasady wymiaru kary

Co o tym myślicie??

50

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!
Kasianowik088 napisał/a:
Nowwaaa napisał/a:

Podejmę się napisania prac dyplomowych, preferowane kierunki:
- prawo (wszelkie gałęzie)
- ekonomia
- zarządznie i marketing
- pedagogika
- socjologia
- BHP
- ochrona środowiska
- medycyna
- reklama
Z tego zakresu pisałam wiele prac, dlatego preferuję te kierunki, pozostałe po uzgodnieniu. Na życzenie raport z programu plagiat. Prace są autorskie, dlatego nie boję się sprawdzania.

Zapraszam do współpracy
Emilia

Szukam pomocy lub jakiś wskazówek do napisania pracy licencjackiej pt.: "Pomoc dziecku niepełnosprawnemu intelektualnie w stopniu lekkim na terenie szkoły ogólnodostępnej" . Czy moge liczyć na jakąs pomoc?

Mogę prosić o jakieś namiary? Chętnie skorzystam z pomocy

51

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Hej mam problem i szczerze mówiąc bardzo na was liczę, jeśli wy mi nie pomożecie to nie wiem kto...
Chce pisać prace mgr na temat : STUDENCI WOBEC MAŁŻENSTWA I RODZINY
Co prawda sformowałam problem główny, problemy szczegółowe i hipotezy, ale problem zaczął się przy zmiennych i wskaźnikach. Co prawda przeczytałam literaturę na ten temat wiem czym są ale nie potrafię tego zastosować widziałam przykłady ale jeśli chodzi o mój temat to nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić... jestem trochę podłamana tym bo inni ida do przodu a ja w tym ugrzęzłam. Proszę pomóżcie mi.
Sformułowałam takie problemy i hipotezy:

Problem główny:
    Jaki jest stosunek studentów do instytucji rodziny i małżeństwa?
Problemy szczegółowe:
1.    Jakie miejsce w hierarchii wartości życiowych studentów zajmuje małżeństwo i rodzina?
2.    Jakie są plany życiowe studentów związane z małżeństwem i rodziną?
3.    Jak studenci wyobrażają sobie swoje przyszłe relacje małżeńskie rodzinne?
Hipotezy:
1.    Przypuszczam, że małżeństwo i rodzina dla większości studentów jest wartością bardzo ważną.
2.    Przypuszczam, że większość studentów odczuwa chęć posiadania rodziny i potomstwa, ale warunkami urzeczywistnienia tego jest stała praca oraz odpowiedni poziom materialny .
3.    Przypuszczam, że większość studentów pragnie stworzyć związek partnerski, oparty na współdziałaniu, bez sztywnego podziału obowiązków

Jeśli mi nie pomożecie to nie wiem co zrobie, boje się że babka nie zaliczy mi seminarium i skonczy się moje studiowanie a tego bym nie chciała..Pomóżcie...

52

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam, ma problem z napisaniem samego planu pracy z reszta później dam sobie radę, bardzo proszę o pomoc!!!!! temat pracy brzmi "Readaptacja żołnierzy powracających z misji stabilizacyjnych".
Liczę na waszą pomoc, mam 3dni na wykonanie tego.
Jeszcze raz bardzo proszę.

53

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam.
pisze prace licencjacka na temat "rola kobiety w cywilizacji Islamu". I juz na samym wstepie mam problem. Zebrałam trochę książek na ten temat. Teraz nie mogę ułożyć planu pracy, dlatego moja praca nie ma żadnych postępów. nie mogę ruszyć do przodu. Proszę o jakąś radę. Może jakieś propozycje

54

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Cześć,
Pisze plan pracy licencjackiej i nie wiem jak napisać rozdział 2 i 3 tzn co w spise treści zamieścić  Temat mojej pracy: " Wsparcie sektora MSP w Polsce z programów pomocowych UE w latach 2007-2013"
Bardzo prosze o jakies pomysły.
Pozdrawiam

55

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam;)
Pilnie potrzebuje pomocy w napisaniu planu pracy licencjackiej, nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i od czego zacząć;/ dlatego liczę na pomoc od was dziewczyny;) mam następujący temat" Fizyczny aspekt uprawiania Jogi. Korzyści i zagrożenia"
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź;)
Pozdrawiam

56

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Widziałam, że ktoś już polecał sprytną bestie. Osobiście korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Współpraca świetna oraz praca napisana na bardzo wysokim poziomie. Nie mam jeszcze możliwości wrzucania linków ale jak wpiszecie w wyszukiwarce - pisanie prac sprytna bestia to na pewno znajdziecie:)

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam.
Potrzebuję pomocy przy  ułożeniu  planu pracy licencjackiej.Pisze pracę na temat:"Zarządzanie polityką personalną przedsiębiorstwa działającego w warunkach kryzysu" Bardzo proszę o pomoc.

58

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Cześć dziewczyny,
przez przypadek trafiłam na wasze forum i mam nadzieję, że mnie poratujecie.
Zabieram się za pisanie pracy licencjackiej, niestety przy pisaniu planu pracy nie mogę liczyć na moją promotorkę, dlatego piszę do Was. Mój temat brzmi "Rola portali społecznościowych w świadomym planowaniu kariery zawodowej".
W moim temacie chodzi głównie o to, że w rozdziale I mam opisać i przeanalizować zawartość portali społecznościowych, a co jeszcze? Nie mam pojęcia. Może historię i rozwój tych portali? W rozdziale II mam opisać sposoby poszukiwania pracy, działania, jakie podejmują ludzie, aby znaleźć pracę i podzielić ludzi na dwie grupy: aktywnych (którzy śledzą gazety,ogłoszenia) i pasywnych (którzy siedzą np. na facebooku, dają ogłoszenie i czekają, aż ktoś napisze). Proszę o pomoc w napisaniu planu mojej pracy. Myślę, że potem będzie już tylko z górki.
Pozdrawiam!

59 Ostatnio edytowany przez rewita (2012-01-09 17:31:58)

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam wink Mam problem ze sformułowaniem zmiennych i wskaźników, a co za tym idzie ze stworzeniem ankiety do rodziców. Temat mojej pracy: ROLA ZABAWY I ZABAWKI W ROZWOJU DZIECKA. Bardzo Was proszę o pomoc... :-) Cały czas stoję w miejscu, a promotorce za każdym razem coś nie pasuje... Z góry dziękuję ;-)

60 Ostatnio edytowany przez Marta_Kacprzyk (2012-01-15 19:47:50)

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Oferuję profesjonalą pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich oraz magisterskich z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu oraz dziedzin pokrewnych. Każdą pracę piszę piszę jak dla siebie. Nie plagiatuję i nie pobieram zaliczek. Po napisaniu każdego rozdzialu wysyłam go Tobie do przeczytania. Rzetelnie i uczciwie. Zapraszam do współpracy. Mój e-mail m_kacprzyk@wp.pl

61

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam
Mam problem z ułożeniem planu pracy licencjackiej o temacie " Koncepcja rozwoju małej firmy"
Myślałam aby pierwszy punkt brzmiał następująco:
I Planowanie przedsięwzięć biznesowych
1 Literatura dotycząca przedsiębiorczości,
2 Funkcjonalność małych firm na wybranym przykładzie.
Błagam pomóżcie gdyż zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać.

62

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam,
Czy ktoś mi pomorze pisze prace licęcjacką i zawiesiłam sie, mam już całą ale moj promotor ciągle czepia się o podsumowanie rozdziału i zakończenie juz sama nie wiem co tam mam zmieniac.Tematem mojej pracy jest "Gospodarka nieruchomościami gruntowymi wiejskiej gminy" i musze coś szybko wymyślić by muc ją oddać, moje gg 2837997
Prosze pomóżcie!!!!!

63

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam,
Czy ktoś mi pomorze pisze prace licęcjacką i zawiesiłam sie, mam już całą ale moj promotor ciągle czepia się o podsumowanie rozdziału i zakończenie juz sama nie wiem co tam mam zmieniac.Tematem mojej pracy jest "Gospodarka nieruchomościami gruntowymi wiejskiej gminy" i musze coś szybko wymyślić by muc ją oddać, moje gg 2837997
Prosze pomóżcie!!!!!

64

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Witam, mam problem z napisaniem planu pracy licencjackiej. Mój temat to
Praca socjalna z rodzinami patologicznymi.
Pomocy smile

65

Odp: Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

hej
potrzebuje plan pracy licencjackiej na temat :

"Wyłączenia spod zakazu porozumień
ograniczających konkurencję".

bardzo pilne,
proszę o pomoc
dziekuję

Posty [ 1 do 65 z 383 ]

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac dyplomowych? - pisz tutaj!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024