Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 130 z 278 ]

66

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Ten dalej swoje...

"Buntownicze posty" - buehehhe. Masz poczucie humoru - masz u mnie za to plusa!

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

A Ty skąd wiesz w jakim ziomek jest stanie faktycznie ??!! Może robi to na pokaz? W końcu, jeśli tak jest, to pod wpływam takich postów jak Twój, zacznie poważnie myśleć o realizacji swoich planów.

68

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Krzyś napisał/a:

...i wtedy robi siebie ofiarę na forach internetowych tak? Nie wspominając wcześniej o jego, "dziwnych" postach (każdy może mieć swoje zdanie, a ja nie zamierzam go obrażać).

Jak nie ma gdzie robić to co zabronić mu ? może to jego ostatnie wołanie o pomoc nie pomyślałeś o tym ? może nie ma innej opcji ? lepiej żeby się pochlastał weź naprawdę jak chcesz się rzeczowo wypowiadać poczytaj trochę !
Było już kilka przypadków gdy osoba która chciała popełnić samojbójstwo pisała o tym na różnych forach okazało się że niestety nikt jej wtedy nie pomógł cieszyłbyś się gdyby w tej chwili takiej nie otrzymał ziomek bo z Twojego punktu widzenia pisanie o słabościach na forum jest głupie ?

69

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

patrzcie.. w ciagu paru minut temat sie rozwinal i klocimy sie tu o niego... a moim zdaniem o to mu chodzilo.. o zamieszanie wokol wlasnej osoby.

70

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:

A Ty skąd wiesz w jakim ziomek jest stanie faktycznie ??!! Może robi to na pokaz? W końcu, jeśli tak jest, to pod wpływam takich postów jak Twój, zacznie poważnie myśleć o realizacji swoich planów.

Dokładnie. Jakby napisał, że boi się prędkości to Ty za wszelką cenę kazałbyś mu nie biegać, bo to bardzo poważna sprawa i problem leży w jego psychice bo nikt go nie rozumie?

71

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
CookieBitch napisał/a:

patrzcie.. w ciagu paru minut temat sie rozwinal i klocimy sie tu o niego... a moim zdaniem o to mu chodzilo.. o zamieszanie wokol wlasnej osoby.

Dokładnie ... znów mu się udało ...

72

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:

A Ty skąd wiesz w jakim ziomek jest stanie faktycznie ??!! Może robi to na pokaz? W końcu, jeśli tak jest, to pod wpływam takich postów jak Twój, zacznie poważnie myśleć o realizacji swoich planów.

Nie wiem wy też nie wiecie ! Może robi na pokaz a może nie ?  A o realizacji zacznie myśleć raczej pod wpływem postów Twoich i cudnej dwójki ;-)

73

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

A sam nie ma odwagi napisać, pomimo tego, że widać go zalogowanego ..

74

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Krzyś napisał/a:

...i wtedy robi siebie ofiarę na forach internetowych tak? Nie wspominając wcześniej o jego, "dziwnych" postach (każdy może mieć swoje zdanie, a ja nie zamierzam go obrażać).

Jak nie ma gdzie robić to co zabronić mu ? może to jego ostatnie wołanie o pomoc nie pomyślałeś o tym ? może nie ma innej opcji ? lepiej żeby się pochlastał weź naprawdę jak chcesz się rzeczowo wypowiadać poczytaj trochę !
Było już kilka przypadków gdy osoba która chciała popełnić samojbójstwo pisała o tym na różnych forach okazało się że niestety nikt jej wtedy nie pomógł cieszyłbyś się gdyby w tej chwili takiej nie otrzymał ziomek bo z Twojego punktu widzenia pisanie o słabościach na forum jest głupie ?

A czy ja mu zabraniam? Nigdy nie ocenił bym w taki sposób czyjejś wypowiedzi...
Trzymasz fason!

75

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

A Ty skąd wiesz w jakim ziomek jest stanie faktycznie ??!! Może robi to na pokaz? W końcu, jeśli tak jest, to pod wpływam takich postów jak Twój, zacznie poważnie myśleć o realizacji swoich planów.

Nie wiem wy też nie wiecie ! Może robi na pokaz a może nie ?  A o realizacji zacznie myśleć raczej pod wpływem postów Twoich i cudnej dwójki ;-)

Pewnie, odwróć kota ogonem .. smile A może znów wkleisz jakiś mądry artykuł ?

76

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Krzyś napisał/a:

...i wtedy robi siebie ofiarę na forach internetowych tak? Nie wspominając wcześniej o jego, "dziwnych" postach (każdy może mieć swoje zdanie, a ja nie zamierzam go obrażać).

Jak nie ma gdzie robić to co zabronić mu ? może to jego ostatnie wołanie o pomoc nie pomyślałeś o tym ? może nie ma innej opcji ? lepiej żeby się pochlastał weź naprawdę jak chcesz się rzeczowo wypowiadać poczytaj trochę !
Było już kilka przypadków gdy osoba która chciała popełnić samojbójstwo pisała o tym na różnych forach okazało się że niestety nikt jej wtedy nie pomógł cieszyłbyś się gdyby w tej chwili takiej nie otrzymał ziomek bo z Twojego punktu widzenia pisanie o słabościach na forum jest głupie ?

"jak chcesz się rzeczowo wypowiadać poczytaj trochę !" a Ty to oczytany za to jestes. hmm poza tym kim Ty jestes, ze bedziesz mowil wszystkim co maja robic i oceniac ich?! wolnosc slowa tu panuje i nie tylko tu. kazdy ma prawo do wyslawiania sie tutaj. pojawil sie taki z nikad i swoje porzadki bedzie wprowadzac hmm

77

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
CookieBitch napisał/a:
deen napisał/a:
Krzyś napisał/a:

...i wtedy robi siebie ofiarę na forach internetowych tak? Nie wspominając wcześniej o jego, "dziwnych" postach (każdy może mieć swoje zdanie, a ja nie zamierzam go obrażać).

Jak nie ma gdzie robić to co zabronić mu ? może to jego ostatnie wołanie o pomoc nie pomyślałeś o tym ? może nie ma innej opcji ? lepiej żeby się pochlastał weź naprawdę jak chcesz się rzeczowo wypowiadać poczytaj trochę !
Było już kilka przypadków gdy osoba która chciała popełnić samojbójstwo pisała o tym na różnych forach okazało się że niestety nikt jej wtedy nie pomógł cieszyłbyś się gdyby w tej chwili takiej nie otrzymał ziomek bo z Twojego punktu widzenia pisanie o słabościach na forum jest głupie ?

"jak chcesz się rzeczowo wypowiadać poczytaj trochę !" a Ty to oczytany za to jestes. hmm poza tym kim Ty jestes, ze bedziesz mowil wszystkim co maja robic i oceniac ich?! wolnosc slowa tu panuje i nie tylko tu. kazdy ma prawo do wyslawiania sie tutaj. pojawil sie taki z nikad i swoje porzadki bedzie wprowadzac hmm

Bo jak czytam wypowiedzi takich wyrostków w poważnym bądź co bądź sprawach to wybacz ale byłbym za odebraniem wolności ;-)
Tak jak pisałem poczytaj zrozum wypowiedź się w tej kolejności !

78

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

O bosh! Wiesz co Ci powiem człowieku? To czy ktoś ma parę lat więcej nie robi wielkiej różnicy... Bywa, że tak, ale w Twoim wypadku na pewno tego nie widać...

79

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

wiesz... rzygam tymi Twoimi madrosciami ;] wyrostkiem jest Twoj wrzód na tylku. "Bo jak czytam wypowiedzi takich wyrostków.." -to nie czytaj ;]

80

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

A Ty skąd wiesz w jakim ziomek jest stanie faktycznie ??!! Może robi to na pokaz? W końcu, jeśli tak jest, to pod wpływam takich postów jak Twój, zacznie poważnie myśleć o realizacji swoich planów.

Nie wiem wy też nie wiecie ! Może robi na pokaz a może nie ?  A o realizacji zacznie myśleć raczej pod wpływem postów Twoich i cudnej dwójki ;-)

Pewnie, odwróć kota ogonem .. smile A może znów wkleisz jakiś mądry artykuł ?

Po mam wklejać jak nawet poprzedniego nie przeczytałaś ...

81

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

a po co czytac? ... wystarczy ze wiem skad to masz. wszyscy wiedza jakie kosciol ma podejscie do samobojstwa. idz stad. robisz z siebie adwokata ziomka a brak Ci argumentow. kiepski jestes ;]

82

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
CookieBitch napisał/a:

a po co czytac? ... wystarczy ze wiem skad to masz. wszyscy wiedza jakie kosciol ma podejscie do samobojstwa. idz stad. robisz z siebie adwokata ziomka a brak Ci argumentow. kiepski jestes ;]

Oj na tak na zdaniu takich dzieciaków ... tak faktycznie dla Ciebie nie mam już argumentów może jak kiedyś znajdziesz się w podobnej sytuacji (czego nie życze) na skraju desperacji przypomnisz sobie ten wątek ....

83

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:
deen napisał/a:

Nie wiem wy też nie wiecie ! Może robi na pokaz a może nie ?  A o realizacji zacznie myśleć raczej pod wpływem postów Twoich i cudnej dwójki ;-)

Pewnie, odwróć kota ogonem .. smile A może znów wkleisz jakiś mądry artykuł ?

Po mam wklejać jak nawet poprzedniego nie przeczytałaś ...

Tak samo jak i Ty smile

84

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Dobra uspokój już się! Widać, że masz takie pojęcia na ten temat, że tylko pozazdrościć, a te "dzieciaki" jak to ująłeś kiedyś Cię zagną.

85

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

O proszę, deen zacznie przepowiadać nam przyszłość niedługo ... smile

86

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

moje depresje niech Ciebie nie interesuja. sam jestes dzieciak. pojawiasz sie nie wiadomo skad, eobisz tu zamieszanie, rozstawiasz wszystkich po katach i krytykujesz/ co Ty o mnie wiesz ze smiesz mnie nazywac dzieciakiem? katechetka Cie okalamala '] Bog Cie nie kocha :]

87

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Pewnie, odwróć kota ogonem .. smile A może znów wkleisz jakiś mądry artykuł ?

Po mam wklejać jak nawet poprzedniego nie przeczytałaś ...

Tak samo jak i Ty smile

Oj zastrzeliłaś mnie tym argumentem faktycznie umiem tylko wklejać po co czytać jakieś artykuły w ogóle kto to wymyślił czytanie tego typu treści jest przecież dla głupków którzy nic nie wiedzą !!!

88 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-12-14 23:10:11)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

ile to wpisac "samobojstwo" w google i wkleic jakis tekst z "madrej strony" ?
tu Cie mam. tez tak potrafie smile

89

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Prowokacja, goni prowokację... nie dziwiłbym się wcale, jakby deen był podstawiony przez Ziomka, to nawiązując do przepowiadania przyszłości.

90

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Cookie - deen przeczytał wszystko co było necie, gdyby mógł, wkleiłby dużo więcej big_smile

91

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
CookieBitch napisał/a:

ile to wpisac "samobojstwo" w google i wkleic jakis tekst z "madrej strony" ?

Wiesz cookie większym wyzwaniem będzie przeczytanie paru takich artów i wyrobienie sobie na ten temat zdania ! Gorąco polecam !

92

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

wiem! zauwazcie ze ziomek nie pisze. wcale nie zdziwilabym sie jakby to on nami tu pomiatal.

93

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Zdanie to Ty masz! Ale za to chore podejście do "dzieci", jak to sam określiłeś. Wyżal się nam... Co oni Ci zrobili?

94

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Krzyś napisał/a:

Prowokacja, goni prowokację... nie dziwiłbym się wcale, jakby deen był podstawiony przez Ziomka, to nawiązując do przepowiadania przyszłości.

A wiesz Krzysiu, to samo przeszło mi przez myśl ... Nie wiadomo skąd i jak pojawia się i prawi morały + mistrzowskie wklejanie artykułów big_smile

95

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:

Cookie - deen przeczytał wszystko co było necie, gdyby mógł, wkleiłby dużo więcej big_smile

Wkleiłbym jakbym wiedział że choć jeden przeczytasz i zrozumiesz ;-) Ale widać na dziś tego typu tematy nie są dla was ;-) lepiej poplotkujcie o nowych bucikach itp.

96

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
CookieBitch napisał/a:

ile to wpisac "samobojstwo" w google i wkleic jakis tekst z "madrej strony" ?

Wiesz cookie większym wyzwaniem będzie przeczytanie paru takich artów i wyrobienie sobie na ten temat zdania ! Gorąco polecam !

a po co mi czytac katolickie brednie? wystraczy ze zostalam potepione przez katechetke bo mam inne zdanie na temat aborcji, eutanazji i samobojstwa. nic mnie nie przekona.

97 Ostatnio edytowany przez Krzyś (2008-12-14 23:15:14)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

No proszę! Były już "dzieci", teraz są i "kobiety". Co będzie potem? Żydzi? Ciemnoskórzy? Wysocy? Niscy? Kto CI jeszcze nie pasuje?

98

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
CookieBitch napisał/a:
deen napisał/a:
CookieBitch napisał/a:

ile to wpisac "samobojstwo" w google i wkleic jakis tekst z "madrej strony" ?

Wiesz cookie większym wyzwaniem będzie przeczytanie paru takich artów i wyrobienie sobie na ten temat zdania ! Gorąco polecam !

a po co mi czytac katolickie brednie? wystraczy ze zostalam potepione przez katechetke bo mam inne zdanie na temat aborcji, eutanazji i samobojstwa. nic mnie nie przekona.

No i widać tu wychodzi twoja ignorancja nie zdałaś sobie nawet trudy żeby przeczytać ten tekst który wkleiłem a mówisz teraz od rzeczy o jakiś katechezach o których nawet nie wspomniałem !

99

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Cookie - deen przeczytał wszystko co było necie, gdyby mógł, wkleiłby dużo więcej big_smile

Wkleiłbym jakbym wiedział że choć jeden przeczytasz i zrozumiesz ;-) Ale widać na dziś tego typu tematy nie są dla was ;-) lepiej poplotkujcie o nowych bucikach itp.

nie rob z siebie tego kim nie jestes ;]
"lepiej poplotkujcie o nowych bucikach itp." wiesz.. czytajac to mam wrazanie ze drwisz tutaj z kobiet i jak na "prawdziwego" mezczyzne przystalo robisz z kobiet idiotki ;]

100

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
CookieBitch napisał/a:
deen napisał/a:

Wiesz cookie większym wyzwaniem będzie przeczytanie paru takich artów i wyrobienie sobie na ten temat zdania ! Gorąco polecam !

a po co mi czytac katolickie brednie? wystraczy ze zostalam potepione przez katechetke bo mam inne zdanie na temat aborcji, eutanazji i samobojstwa. nic mnie nie przekona.

No i widać tu wychodzi twoja ignorancja nie zdałaś sobie nawet trudy żeby przeczytać ten tekst który wkleiłem a mówisz teraz od rzeczy o jakiś katechezach o których nawet nie wspomniałem !

wystraczy ze znalazlam ten text na katolickiej stronie ;]

101

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Cookie - deen przeczytał wszystko co było necie, gdyby mógł, wkleiłby dużo więcej big_smile

Wkleiłbym jakbym wiedział że choć jeden przeczytasz i zrozumiesz ;-) Ale widać na dziś tego typu tematy nie są dla was ;-) lepiej poplotkujcie o nowych bucikach itp.

Co Ty możesz o mnie wiedzieć ?? Pff... Jesteś śmieszny ! Poszukaj jakiegoś mądrego artykułu o kulturze osobistej smile

102

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

mowie... robi z nas niedouczone idiotki hmm

103

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Cookie - deen przeczytał wszystko co było necie, gdyby mógł, wkleiłby dużo więcej big_smile

Wkleiłbym jakbym wiedział że choć jeden przeczytasz i zrozumiesz ;-) Ale widać na dziś tego typu tematy nie są dla was ;-) lepiej poplotkujcie o nowych bucikach itp.

Co Ty możesz o mnie wiedzieć ?? Pff... Jesteś śmieszny ! Poszukaj jakiegoś mądrego artykułu o kulturze osobistej smile

Może mi wkleisz poczujesz się pewniej że też potrafisz ;-) ? i jeszcze jedno nie oceniam Ciebie nie znam Cie i robił tego nie będę może jesteś fantastyczną dziewczyną kto wie ale w tym temacie krytykuje wyłącznie wasze podejście do tego typu tematu to zbyt delikatna kwestia ..

104

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

a mozesz mi powiedziec ile masz lat, jaka szkole skonczyles ze robisz z siebie takiego madrego, oczytanego i kulturalnego? ...pewnie szkola dla chlopcow skoro kobietami gardzisz.

105

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Wiesz Cookie- ja nie czuję się jak idiotka, mam swoje zdanie, a nie wklejam cudzych artykułów i potem nie atakuję ludzi, ich zdania.. To tylko świadczy o jego inteligencji itp .. I naprawdę wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to był sam ziomek lub ktoś z jego protekcji..

106 Ostatnio edytowany przez Krzyś (2008-12-14 23:21:23)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Nie krytykujesz podejścia. Czepianie się wieku, jak i płci to już nie jest krytykowanie podejścia. Poplątałeś się.

107

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

co prawda to prawda.

108

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Haha!! a to, że polecasz nam poplotkować o bucikach, a nie o takich tematach, to nie jest atak na osobę ??

109

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

to brzmi jak "kobiety i dzieci glosu nie maja" nie jest tu napisane +18 x]

110

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Nie muszę udowadniać, że potrafię wkleić tekst z neta ... Po prostu mówię, co myślę...

111

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

co madrosci mu sie skonczyly?
pewnie szuka nowej ksiazki zeby zablysnac albo co by tu jeszcze wkleic ^^

112

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Niestety czytam to i nie wiem o co chodzi , by może każdy z was ma swoje za i przeciw jednak artykuł który został skopiowany znam i przerabiałam temat samobójstwa na studiach i musze przyznac po niekąd racje panu/pani deen. Nigdy nie mamy pweności że oboba która mówi o samobujstwie blefuje ,
może to zagranie w celu zwrucenia uwagi a może wołanie o pomoc nie mi to oceniac jednak dla czystego sumienia nie powinno się tego lekcewarzyc.

113

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Dla mnie to wszystko jakieś podejrzane jest ... hmm

114

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:

Po prostu mówię, co myślę...

Widzę choć odnoszę wrażenie że w tym wątku czasem robiłaś na odwrót ;-) co do pozostałych to sarkam dzieciaki SARKAZM

115 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-12-14 23:26:58)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
fenix napisał/a:

Niestety czytam to i nie wiem o co chodzi , by może każdy z was ma swoje za i przeciw jednak artykuł który został skopiowany znam i przerabiałam temat samobójstwa na studiach i musze przyznac po niekąd racje panu/pani deen. Nigdy nie mamy pweności że oboba która mówi o samobujstwie blefuje ,
może to zagranie w celu zwrucenia uwagi a może wołanie o pomoc nie mi to oceniac jednak dla czystego sumienia nie powinno się tego lekcewarzyc.

Fenix- widzisz, masz swoje zdanie, szanuję to.. Ale nie atakuję Twojej osoby itp. Cała ta sytuacja opiera się o podejście deena do nas, do naszego zdania ...

116 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-12-14 23:27:23)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Po prostu mówię, co myślę...

Widzę choć odnoszę wrażenie że w tym wątku czasem robiłaś na odwrót ;-) co do pozostałych to sarkam dzieciaki SARKAZM

wiesz co staruszku...dziecko Ci mowi ze idiota jestes i tyle. nikt nie bedzie mnie obrazal i pisal o tym ze mam probemy z psychika itd. specjalista nie jestes zeby tak twierdzic.

117

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Rozumiem wasze poruszenie jednak deen może odbiera wasze wypowiedzi jako negacje problemu i atakuje.

118 Ostatnio edytowany przez Krzyś (2008-12-14 23:32:37)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Wiesz co na prawdę, żal mi Ciebie człowieku. Masz swoje zdanie - ok. Ale nie wypowiadaj się na czyiś jak nie masz zielonego pojęcia. Jesteś taki mocny bo co? Bo jesteś starszy? Mogę Ci udowodnić, że taki "dzieciak" w niejednym jest lepszy do Ciebie...

"Rozumiem wasze poruszenie jednak deen może odbiera wasze wypowiedzi jako negacje problemu i atakuje."

I co z tego? Jest niby starszy więc powinien znać granice... A do ataku tym bardziej takiego nie ma żadnego prawa...

119

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

ale to nie znaczy ze ma nas rozstawiac po katach, wciskac nam swoje przekonania i w dodatku robic z nas niedouczone bachory!

120

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Po prostu mówię, co myślę...

Widzę choć odnoszę wrażenie że w tym wątku czasem robiłaś na odwrót ;-) co do pozostałych to sarkam dzieciaki SARKAZM

Daruj sobie już to.. Nie ja tu jestem głównym aktorem, a uczepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona !

121

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

a ziomek pewnie teraz siedzi, popija piwko i sie cieszy ze jego osoba wzbudzila takie poruszenie wsrod ludzi :]

122

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

cos ucichlo xD

123

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
fenix napisał/a:

Rozumiem wasze poruszenie jednak deen może odbiera wasze wypowiedzi jako negacje problemu i atakuje.

Ja mam zdanie inne niż on, a jednak nie atakowałam jego wypowiedzi.. Wyśmiałam tylko fakt, że skopiował jakiś artykuł i się tego uczepił..
Wyzywanie ludzi od "szczeniaków" itp nie jest zbyt inteligentną formą ataku ...

124 Ostatnio edytowany przez ziomek (2008-12-14 23:38:33)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
deen napisał/a:

Widzę choć odnoszę wrażenie że w tym wątku czasem robiłaś na odwrót ;-) co do pozostałych to sarkam dzieciaki SARKAZM

Wiele osób na tym forum nie wyłapuje najprostszego sarkazmu , ironii itd więc prponuję nie używać .
Zakończmy to już , bo trochę to się żałosne zaczęło robić .
W lutym lecę do Stanów i mam nadzieję ,że moje podejście się zmieni i nie będe myślał o samobójstwie .
Jednek w tym momencie , uważam ,że pasowałoby to zakończyć dla mnie życie w tym momencie nie znaczy zbyt dużo . Nie rozumiem dlaczego się tak tym wszystkim przejeliście. Co za różnica czy zginę teraz czy za 70 lat ? w perspektywie wieczoności ten czas i tak nic nie znaczy ... to tylko moje zdanie ale zaraz inteligentna ,dojrzała cookie uświadomi mi jaki jestem "gupi " .


a ziomek pewnie teraz siedzi, popija piwko i sie cieszy ze jego osoba wzbudzila takie poruszenie wsrod ludzi :]

TO ,że twój krzyś uwielbia pić piwko w tak młodym wieku i za kilka lat będzie miał ogromny beerceps na którym będzie mógł kłaść pilota od TV , to nie znaczy ,że ja lubię ten napój . Nienawidze piwa i go nie piję .

125

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
CookieBitch napisał/a:

a ziomek pewnie teraz siedzi, popija piwko i sie cieszy ze jego osoba wzbudzila takie poruszenie wsrod ludzi :]

i co najważniejsze!! znów jest zainteresowanie jego osobą !!

126 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-12-14 23:36:01)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

mowie... byle kujon z I LO u nas w Lcy moze pisac takie rzeczy... i moze to byc osoba nawet mlodsza ode mnie.
chyba sie zmeczyl i poszedl spac xD

127

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
Ansja napisał/a:
deen napisał/a:
Ansja napisał/a:

Po prostu mówię, co myślę...

Widzę choć odnoszę wrażenie że w tym wątku czasem robiłaś na odwrót ;-) co do pozostałych to sarkam dzieciaki SARKAZM

Daruj sobie już to.. Nie ja tu jestem głównym aktorem, a uczepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona !

Ok daruje już sobie nie będę was dalej przekonywał niestety ze względu na wagę tematu w dość brutalny i może zbyt obcesowy sposób jak kogoś uraziłem to sorry ale nie nawiedzę czytać tego typu opinii nie opartych na wiedzy pozatym te spiskii prowokacje przez tageo typu podejście wielu ludzi cierpi to tyle w temacie pozdro dla Ansji i dzieciaków mam nadzieje że wyrośniecie na zuchy ;-)

128

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim
ziomek napisał/a:
deen napisał/a:

[
Widzę choć odnoszę wrażenie że w tym wątku czasem robiłaś na odwrót ;-) co do pozostałych to sarkam dzieciaki SARKAZM

Wiele osób na tym forum nie wyłapuje najprostszego sarkazmu , ironii itd więc prponuję nie używać .
Zakończmy to już , bo trochę to się żałosne zaczęło robić .
W lutym lecę do Stanów i mam nadzieję ,że moje podejście się zmieni i nie będe myślał o samobójstwie .
Jednek w tym momencie , uważam ,że pasowałoby to zakończyć dla mnie życie w tym momencie nie znaczy zbyt dużo . Nie rozumiem dlaczego się tak tym wszystkim przejeliście. Co za różnica czy zginę teraz czy za 70 lat ? w perspektywie wieczoności ten czas i tak nic nie znaczy ... to tylko moje zdanie ale zaraz inteligentna ,dojrzała cookie uświadomi mi jaki jestem "gupi " .

pfff.... w momencie kiedy ucichł deen, pojawił się ziomek.. interesujące..

129 Ostatnio edytowany przez Krzyś (2008-12-14 23:39:20)

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Przestań już... Te Twoje podejście do innych...

Co do Ziomka to nikomu nie życzę śmierci, ale uważam, że ma trochę racji. Z resztą to jego życie i niech robi z nim co chcę, sam i tak wykazuję się myśleniem które ma dla mnie sens.

130

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

sluchaj no facet! widzisz czubek wlasnego nosa i marne artykuliki ktorymi tutaj szpanujesz.. a podnies glowe i rozejrzyj sie wokol ze jest wielu ludzi ktorzy potrzebuja pomocy .. NAPRAWDE potrzebuja pomocy a nie taki ziomek ktoremu po prostu sie nudzi. czlowiek ktorych chce sie zabic chyba nie glasza tego wszystkim w kolo hmm przeciez o glupota jesli wszyscy wiadza... co za sens ;|

Posty [ 66 do 130 z 278 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024