Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 173 ]

1 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-06-13 17:47:02)

Temat: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witam, chciałam stworzyć wątek dla miłośników ciężkiego grania, mocnych gitar, powalającego wokalu.... czyli dla wszystkich tych, którzy wolą dać nieco po uszach smile

Chcesz pogadać o jakiejś muzie, pochwalić nową płytą, polecić jakiś zespół, poplotkować o tym czego słuchasz, czy choćby pogadać z kimś kto lubi podobnej muzy.... ZAPRASZAM !

Proponuję na wstępie nieco powiedzieć o sobie i jakiej muzy słuchacie, może to pomoże nam rozwinąć watek smile

A więc.

Ja jestem WICHEREK, płeć piękna, mała okularnica z poczochranymi krótkimi włoskami, dusza nieco artystyczna i kolorowa, jak każdy mam swoje  dwa oblicza, jedna spokojna, trochę nieśmiała i zamknięta, a druga otwarta, zakręcona i pełna pomysłów, wszystko zależy od towarzystwa i klimatu, wtedy jedna albo druga przejmuje nademną kontrolę smile Jednak obie lubią tę samą muzykę, więc nie muszą kłócić się ze sobą w tym temacie haha wink

Co lubię, postaram się wymienić, choć pewnie połowę zapomne więc mogę z czasem coś dopisać smile Kolejność przypadkowa, wsród nich zespoły bardziej i mniej uwielbiane, np.:
Korn, Sweet Noise, Proletaryat, Godsmack, Sully Erna, Samael, Serj Tankian, Drowning Pool, Linkin Park, Metallica, Hurts, Disturbed, Coma, Carrion, Adema, Soil, Lipali, Audioslave, Millionare, Ozzy, Franz Ferdinand, Placebo, Republika, Siddharta, System Of A Down, The Sisters Of Mercy, Within Temtation, Lenny Kravitz, Muse, Nickelback, Paradise Lost, Stratovarius, Black Symphony...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Melduję się jako mroczna dusza od najmłodszych lat smile

Moją zdecydowanie najbardziej ukochaną kapelą jest Disturbed. Byłam tydzień temu na ich koncercie w Warszawie - było FE-NO-ME-NAL-NIE. Wybawiłam się jak nigdy w życiu, a nawet nie podejrzewałam się o posiadanie takiego potencjału imprezowo-koncertowego: ja, taka spokojna i opanowana na co dzień, skakałam, darłam się i wymachiwałam łapami na "Ten thousand fists" big_smile

Oprócz nich lubię... oj, nie wiedziałam, że tak trudno sobie w jednym momencie przypomnieć wszystkie zespoły, które się lubi big_smile No, spróbuję: Eluveitie, Marylin Manson, Sevendust, Sully Erna, Evanescence, Three Days Grace, Xe-None, Slayer, Placebo, Raincarnation, HIM (ale tylko stary, tj. pierwsze 3 płyty), Moonspell, Skunk Anansie, The Cranberries, Nirvana, In Flames, Cradle Of Filth (wybiórczo) i pewnie wiele innych, o których w tym momencie nie pamiętam... smile

O sobie nie wiem co mogę napisać... Wyglądam względnie normalnie, tj. nie noszę wyłącznie czarnych ciuchów, pieszczoch ani łańcuchów, bo z tego już wyrosłam (ale kiedyś nosiłam, oj nosiłam... smile). Ale ludzie i tak często biorą mnie za gotkę, bo noszę długie ciemne włosy z grzywką, kolczyk w wardze i mam z natury jasną karnację tongue

3 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-06-13 19:06:03)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Anemonne wielki kiss i uścisk dla Ciebie kochana smile bo moim serduchem włada tylko i wyłącznie Disturbed haha ale przypadek smile

Słucham róznych kapel i albumów w zależności od nastroju i tego co akurat moja dusza chce słuchać, ale Disturbed słucham od lat, usłyszałam ich piosenke na kanale EX-Treme Sport kanał, jak promowali swoją pierwszą płytę i puścili Voices smile więc to kupa czasu...... wokal Davida jest mega fajny, nikt inny go nie przebija i moje ucho zawsze kolejnych wokalistów porownuje z nim własnie wink Co chwile wracam do ich albumów, bo to muza która najbardziej trafia do mojej duszy i emocji w niej skrytych.

Ja niestety jestem nieco osamotniona w moim uwielbieniu Disturbed, mialam kiedys kumpla co ich słuchał, mojego byłego chlopaka zapoznałam z nimi i to tyle... dlatego fajnie poznać ich fanów smile

Pisz jak tam koncert Disturbed..... powiem Ci zazdroszcze bardzo sad Ja z racji osamotnienia muzycznego, rzadko chodzę na duże koncerty, samej głupio i niebezpiecznie. Ostatnio byłam na małym koncercie Proletaryatu i mimo, że poznałam ich muze rok temu, zespół stary ale najnowszy album mają fajny i koncert też byl udany. I tak samo jak Ty, niby skromna dziewuszka a szalałam, skakałam i wymachiwałam długą grzywką hehe wtedy jeszcze ją miałam haha smile

A tak propo bardzo fajnie, że zespól zagrał w końcu w Polsce, pamiętam jak wpisywałam się kiedys na petycji  o koncert. To byl ponoć ich drugi koncert z czego pamiętam, bo pierwszy raz jak byli to jako support przed Mansonem i z tego co kiedyś czytałam wrażenia Disturbed były kiepskie, bo była jakaś akcja z policją czy coś. Ale dobrze, że się nie wystraszyli i znów zagrali wink

4

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Było Fani Rock, Metal a nie Fanki więc się wprosiłem wink   
Wicherek wystarczyło, że wkleiłem coś od Ciebie i trochę od Anemonne zmodyfikowałem i... wszystkiego sobie nie przypomnę od razu, chyba prościej było by mi napisać czego nie słucham.  Więc tak na szybko  Korn, U2, Sweet Noise, Proletaryat, Slipknot, Samael, Drowning Pool, Tool, Metallica, Rage against the machine, Pantera, Coma, Kult, Nine inch Nails, Placebo, Republika, System Of A Down, Nightwish, Within Temtation, DM, Paradise Lost, Stratovarius, KSU, Pro-Pain, Marylin Manson, Sepultura, White Zombie, Artrosis, Machine Head, Ramstein, Grechuta, Mozart, Amy winehouse, Soilwork, Chemical Braders, Tiamat, The Doors, Ilusion, Fear Factory, Children Of Bodom,  Obituary ...
To tyle na razie "mroczne dusze"

5

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

o cos dla mnie big_smile rockowa duza od wczesnych lat podstawowki wink, ale im czlowiek starszy tym ma mniej czqsu, wyglad ''normalnieje'', i ogolnie... tylko srodeksie nie zmienia. Co lubie? Duzo sie tego przewinelo, nie wszytko jest czlowiek w stanie spamietac wymienic, wiec sie tylko ogranicze do tych podstawowych - Nirvana, The Doors, The Sickness, M. Mansonv(no kocham faceta doslownie big_smile),Republika, ogolem wszytko Ciechowskiego,Kult, 3Doors Down, System Of A Down,Three Days Grace, U2, Linkin Park, Roze Europy, KSU,The Exploited, Sex Pistols, The Vibrators, Metallica, Dzem, Slayer, KoRn, AC/DC, Guns N'Roses... I jeszcze troszke innych. Uwielbialam przesiadywac na probach z kumplami (wielu z nich gralo, a niektorzy sobie nadal graja i koncertuja), klimat koncertow, imprezy na squatach, wsaystkie rock motywy, Basy itp imprezy... eh, az milo powspominac smile
A cos omnie?
Swego czasu wygladalam jak mlodsza siostra Kurta Cobaina, nastepnie biegalam niczym typowy pancurek,  ciemne makijaze od 13 roku zycia, milosc do kolczykow, wlosy wszystkich kolorow teczy, nawet irokeza mialam czubatego takiego bialutkiego na 10 cm, po bokach glowa oczywiscie wygolona, na studiach byl w sumie moj wizytowka wink A pozniej przyjacolka jako ze jej druzbowalm n slubie kazala mi tego irka zachodowac... i wkrecila mi sie elegancja, ale z rockowym zarysem, a teraz? Chyba tylko po kolczykach w brodzie i na jezyku mozna poznac ze costam w duszy mi gra. No i po muzyce jak ktos doslyszy ze sluchawek. I tego ze jak zobacze kogos z gitara to usiade obok i sluchm, albo jak dostaje bialej goraczki bo dni metal rock sie w belgii zblizaja. Ale rekcje tych co mnie nie znja sa ciekawe. Niczym na ufo wielkie oczy. Dlaczego? Bo obecnie jestem platynowa blondie z dlugimi wlosami (tak tak przedluzane), tipsy na 2 cm czarno rozowe, ulubione okolary na pol twrzy ale tylko od D&G, ewentualnie Versace, solarium obowiazkowe, obcisle ciuszki, plus szpilki bo jak tu inaczej ?;) chociaz nadal uwielbiam do elegantszej kiecki zalozyc wysokie trampki big_smile jak dla mnie cudownie to wyglada smile a ze teraz jestem na dlugoterminowym urlopie to zajmuje sie glownie dbaniem o wyglad smile
wiec jestem taki rockowo  punkowy pink plastik wink
ale mnie to bawi, a juz szczegolnie reakcje znajomych na FB jak widza moje nowe fotki big_smile

6

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witam.
Też się zamelduję (zwłaszcza, że wicherek zaproponowała smile) Może wątek się rozwinie.

Nie widać po mnie, że słucham metalu, bo nigdy się w ten deseń nie ubierałam, także ludzie się dziwią.

Za długo wymieniać wszystko, więc napiszę te najważniejsze dla mnie zespoły: Silverchair, Paradise Lost (uwielbiam głos Nicka Holmesa), Kalmah, Katatonia, Sybreed, SOAD, Iron Maiden, Children Of Bodom, Apocalyptica.
Ostatnio odkryłam Septic Flesh, trochę wstyd, bo zespół już gra od dłuższego czasu.

Z nowszych zespołów TesseracT, Parkway Drive, Times Of Grace.

7

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Adamantan, Anetqueen, Bardamu witajcie smile

ja wygrzebuje sie z muzycznej nicosci.... bo wszystko ostatnio kojarzyło mi sie z byłym sad muzyka to była nasza pasja i nawzajem się wkręcaliśmy, poznajac nowe zespoły i albumy... do takiego stopnia, że nie miałam co słuchac ostatnio, nawet eska rock u mnie ucichla, na szczescie wygrzebałam pierwszy i najlepszy, potem zeszlo na psy... album linkin park smile jeden z nielicznych pozytywnych albumow wolnych od wspomnien smile ale ile mozna tego sluchac, no i nie powiem wole mocniejsza muze smile
dzis sprobowałam posłuchac drowning pool i o dziwo! działa smile w koncu moj mozg moze spokojnie się zrelaksować smile

widze, ze nie jedyna słucham drowning pool smile ja przypadkiem trafiłam na pierwszy album i zakochałam sie smile szkoda ze wokalista nie zyje sad fajny miał głos smile wielka szkoda..... ale kolejni wokalisci mieli tez niezłe glosy, choc to nie ten sam klimat co na poczatku, nie wiem jak teraz czy były wokalista Soil został w DP na stałe już..... mam nadzieje, ze TAK bo niezle wymiataja smile

8 Ostatnio edytowany przez adamantan (2011-06-20 20:46:05)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Cześć wicherek dobrze, że znowu zwiałaś bo przez chwilę miałem wrażenie, że temat padnie,  a w końcu to Twój pomysł.  No nie fajnie, że... ale jak Sama piszesz już jest luz, więc no stress smile  PZD

W tej naszej całej miłości do muzyki zapomnieliśmy o Justinie tongue  http://www.youtube.com/watch?v=kspPE9E1yGM&feature=fvst

9 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-06-20 21:15:24)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

wieje, wieje... na razie delikatnie ciepłym podmuchem, tyle co by Was pogłaskać po policzku... <głaszcze> smile 
ucichłam z przyczyn wyżej wymienionych, byłam w krainie ciszy gdzie lekko padało, ale po mału wychodzi słońce i znów czuje sie lepiej big_smile

oj Adamantan..... teraz przez Ciebie w głowie leci mi rytm tej piosenki hahaha będę musiała zapodac coś na noc w celu przeczyszczenia myśli smile a tak swoja drogą ten song dobry jest na kołysanke dla małych dzieci, zonk! wink

10

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

wieje, wieje... na razie delikatnie ciepłym podmuchem, tyle co by Was pogłaskać po policzku... <głaszcze> smile 
ucichłam z przyczyn wyżej wymienionych, byłam w krainie ciszy gdzie lekko padało, ale po mału wychodzi słońce i znów czuje sie lepiej big_smile

oj Adamantan..... teraz przez Ciebie w głowie leci mi rytm tej piosenki hahaha będę musiała zapodac coś na noc w celu przeczyszczenia myśli smile a tak swoja drogą ten song dobry jest na kołysanke dla małych dzieci, zonk! wink

oooo to ja tu widzę, że pogadamy wink Tylko  zawiej z pełną mocą i zapodaj PZD

11

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
adamantan napisał/a:

oooo to ja tu widzę, że pogadamy wink Tylko  zawiej z pełną mocą i zapodaj PZD

"zapodaj PZD" co to znaczy? ja chyba nie w temacie albo za późna pora i moje komórki przestały już pracować big_smile
ale się teraz zapewne ośmieszyłam haha smile

12

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:
adamantan napisał/a:

oooo to ja tu widzę, że pogadamy wink Tylko  zawiej z pełną mocą i zapodaj PZD

"zapodaj PZD" co to znaczy? ja chyba nie w temacie albo za późna pora i moje komórki przestały już pracować big_smile
ale się teraz zapewne ośmieszyłam haha smile

Cześć , wpadłem na chwilę, co by się przywitać smile

13

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witaj Adamantan i reszta mrocznych duszyczek smile

Ja dzis w jakims przygnebiającym nastroju, miałam dziwne sny a w dodatku czuję się jakby wszyscy zaczeli mnie olewać sad przyjaciele bliscy jak i zwykli znajomi z neta.. wiem, wiem każdy ma swoje życie, zabiegany dzień, a może mają dosyć mojego pisania i pokręconego sposobu bycia...... Eh.

Ide zrobic mocną kawę, a dla Was milego dnia i udanej pogody! big_smile U mnie szaro, wietrznie i chyba bedzie padać, choc momentami wychodzi błękitne niebo.... a ja dziś nie mam siły wiać i przepędzac chmury, więc jakby co złą pogodę możecie zwalić na mnie smile

Howgh!

14

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

Witaj Adamantan i reszta mrocznych duszyczek smile

Ja dzis w jakims przygnebiającym nastroju, miałam dziwne sny a w dodatku czuję się jakby wszyscy zaczeli mnie olewać sad przyjaciele bliscy jak i zwykli znajomi z neta.. wiem, wiem każdy ma swoje życie, zabiegany dzień, a może mają dosyć mojego pisania i pokręconego sposobu bycia...... Eh.

Ide zrobic mocną kawę, a dla Was milego dnia i udanej pogody! big_smile U mnie szaro, wietrznie i chyba bedzie padać, choc momentami wychodzi błękitne niebo.... a ja dziś nie mam siły wiać i przepędzac chmury, więc jakby co złą pogodę możecie zwalić na mnie smile

Howgh!

Hej mam nadzieje, że humor Ci się trochę poprawił od rana smile  Pogoda rzeczywiście dziś nie powala ale chyba nie warto się tym smucić smile 
http://www.youtube.com/watch?v=OHhootD0_mQ wersji metalowej niestety nie znalazłem wink  Wietrznego Popołudnia smile

15 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-06-21 19:28:40)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

nie wiem czemu ale od paru dni Youtube mi się zacina.... pasek pobierania smiga jak szalony a w trakcie się zacina, dziwne, ok nie ważne smile

dzisiaj pierwszy dzień lata! zupełnie o tym zapomniałam big_smile o dziwo pogoda mnie zaskoczyła, chmury się rozeszły i przez cały dzień bylo słońce i cieplutko smile humorek tez w sumie się poprawił a wieczorkiem znów słucham sobie Drowning Pool więc po malu już mnie roznosi energia haha

hmmm Adamantan...... też masz adamantowy szkielet jak Wolverine??????????? big_smile

16

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Adamantowy to raczej nie, trochę twardszy, sztywny choć giętki wink  Fajnie,  że Ci się rozpogodziło (w głowie też) a ja dziś tak jak zawsze sąsiadów katuje, dziś akurat dzień dla Machine Head,  ot tak  http://www.youtube.com/watch?v=HJzeJiHHQOY . O tym, że lato też zapomniałem pewnie dla tego, że go nie czuję, wichry jakieś i takie tam.  PZD smile

17 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-06-21 21:54:13)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
adamantan napisał/a:

O tym, że lato też zapomniałem pewnie dla tego, że go nie czuję, wichry jakieś i takie tam.  PZD smile

Ale to chyba nie ja.... poznał byś tongue może to jakies inne "wichry"..... może wichry namietności big_smile lato przeciez sprzyja miłosnym uniesieniom haha smile

Życzyłam już na innym wątku, ale i tu powtórze...... cieplutkiego lata i milosnych uniesien w te letnie dni nam wszystkim życze! wink

Dobranoc,
Howgh!

ps. Ah zapomniałabym, Machine Head nie miałam okazji sluchać ale z tego co widzę niezle wymiatają, fajne gitarki smile tylko do konca cos mi w nich nie pasi..... ja mam wybredne ucho, nie wiem moze wokal nie dokonca taki jak lubie... hmm, nie wiem sama.. ale potencjał mają wybuchowy smile ja nadal tkwie w songach Drowning Pool i chyba kilka najblizszych dni tak bedzie big_smile

18

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Skoro zaczełam o miłości.... nigdy nie lubiłam wolnych, ckliwych romantycznych ballad rockowych, ani innych takich, a tu kiedyś jak zaczełam sluchać Drowning Pool trafiłam na taką pioseneczke "over my head" smile
Rany ona jest boska, chwyta za serducho mnie strasznie........ nie jest typowa piosenką o miłości, jest taka głębsza, ah uwielbiam ją, nie jest ani przesadzaona ani za mocna, genialna tongue

Polecam posłuchać big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=fVwAaEBRKLw

19

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

Skoro zaczełam o miłości.... nigdy nie lubiłam wolnych, ckliwych romantycznych ballad rockowych, ani innych takich, a tu kiedyś jak zaczełam sluchać Drowning Pool trafiłam na taką pioseneczke "over my head" smile
Rany ona jest boska, chwyta za serducho mnie strasznie........ nie jest typowa piosenką o miłości, jest taka głębsza, ah uwielbiam ją, nie jest ani przesadzaona ani za mocna, genialna tongue

Polecam posłuchać big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=fVwAaEBRKLw

Nie musiałem specjalnie słuchać, znam smile ja z nieostro ale i nie mdło lubię  http://www.youtube.com/watch?v=mjTR9S3APkE   for example, ale dziś akurat mielę coś ideologicznego (nic specjalnego) http://www.youtube.com/watch?v=fS-w76_jzE8&feature=related. O miłości pisał nie będę bo się na tym nie znam tongue

20

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Korna oczywiscie znamy i uwielbiamy big_smile ten utwor rownież..........
mnie ostatnio dodaje poweru kawałek nagrany z Skrillex (nie wiem kto to, za co, po co z nim Korn się wdał w układy..... ale kawałek fantastyczny mega energetyczny)
Eska Rock go puszcza, a jakby kto nie słyszał proszę: http://www.youtube.com/watch?v=_Lqq5QwApjs&feature=related

Dobranoc Adamantan /tanie? smile bo widzę, jedynyś Ty kompan tutaj ostatnio, ale za to bardzo cenny big_smile

21

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

Korna oczywiscie znamy i uwielbiamy big_smile ten utwor rownież..........
mnie ostatnio dodaje poweru kawałek nagrany z Skrillex (nie wiem kto to, za co, po co z nim Korn się wdał w układy..... ale kawałek fantastyczny mega energetyczny)
Eska Rock go puszcza, a jakby kto nie słyszał proszę: http://www.youtube.com/watch?v=_Lqq5QwApjs&feature=related

Dobranoc Adamantan /tanie? smile bo widzę, jedynyś Ty kompan tutaj ostatnio, ale za to bardzo cenny big_smile

Skrillex gra Dubstep'a,  taki ala drum and bassowy klimat, nic ciekawego choć z Kornem zjadliwe smile  Dobranoc smile

22 Ostatnio edytowany przez Shanty (2011-06-23 18:48:45)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

zasłuchuję się w rocku, metalu ale i tak góruje u mnie nu-metal i rapcore (nie mylić z jakimś rapem w ogóle)
od malego trzaskam w głośnikach
Limp Bizkit, Metallica, Korn, S.O.A.D., P.O.D, Rage against the Machine, Godsmack, Linkin Park (ale głównie starsze kawałki z Meteory i Hybrid Theory.
smile

23

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Przepraszam, że zniknęłam - powracam wink

wicherek napisał/a:

Pisz jak tam koncert Disturbed..... powiem Ci zazdroszcze bardzo sad
(...)
A tak propo bardzo fajnie, że zespól zagrał w końcu w Polsce, pamiętam jak wpisywałam się kiedys na petycji  o koncert. To byl ponoć ich drugi koncert z czego pamiętam, bo pierwszy raz jak byli to jako support przed Mansonem i z tego co kiedyś czytałam wrażenia Disturbed były kiepskie, bo była jakaś akcja z policją czy coś. Ale dobrze, że się nie wystraszyli i znów zagrali wink

Hehe, kiedy Disturbed pierwszy raz grali w Polsce, jeszcze ich nie znałam wink To było zdaje się w 2001 roku. Ja zaczęłam ich słuchać w okolicach 2004, kiedy mój szwagier dał mi ich pierwszą płytę - on słuchał ich od lat (zresztą jest dużo starszy ode mnie no i rodowity Amerykanin, więc był na wielu ich koncertach wink). No i zakochałam się od pierwszego usłyszenia smile
A koncert sam w sobie to chyba największe wydarzenie mojego dotychczasowego życia wink Tym bardziej, że nigdy wcześniej nie byłam na żadnym dużym koncercie sławnej kapeli. Przeżycie niesamowite, jak już pisałam wcześniej - żałuję tylko, że nie udało mi się dopchać bliżej sceny... Tylko teraz się czuję tak, jakbym nigdy tam nie była, a to był tylko sen - dlatego dla przypomnienia oglądam sobie czasem amatorskie nagrania z tego koncertu na YouTube (przy okazji coś pożytecznego zrobili ci ludzie z aparatami trzymanymi w wyciągniętych do góry łapach, którymi mi zasłaniali wink ).

24 Ostatnio edytowany przez adamantan (2011-06-23 19:01:18)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
Shanty napisał/a:

zasłuchuję się w rocku, metalu ale i tak góruje u mnie nu-metal i rapcore (nie mylić z jakimś rapem w ogóle)
od malego trzaskam w głośnikach
Limp Bizkit, Metallica, Korn, S.O.A.D., P.O.D, Rage against the Machine, Godsmack, Linkin Park (ale głównie starsze kawałki z Meteory i Hybrid Theory.
smile

Na tym "kąciku" nie musisz tłumaczyć czym jest rapcore, choć z Nu-.. pomylić można, z Twojej muzy to RatM chyba najbardziej mi podchodzi, w zasadzie oprócz LP reszta też.  Pozdrawiam smile

Witaj Anemonne smile

25

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Shanty witam Cię serdecznie smile z tego co napisałaś rownież słucham POD i Limp Bizkit plus Linkin Park, to chyba jedyne zespoły gdzie trawię ostre brzmienie z rapowaniem, a nie chrypiacym głosem który uwielbiam big_smile

Limp Bizkit niedługo wypuszcza nowy album, wiec uszy nastawiam smile

Anemonne, wiesz widziałam z ciekawości nagrania na youtube własnie.... mały ten koncert jak na moje oko sad mała sala, aż dziwne.... byłam przekonana, że jak na Disturbed to bedzie jakis większy koncert. I niezle gostki skakali..... że też wyszlas z niego cało smile

26

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Nie wiem jak moje "mroczne koleżanki"  ale ja ciągle czegoś szukam, może coś Wam się spodoba smile
http://www.youtube.com/watch?v=gJqYZL16RaY&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=dbAtGYCvzaU&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=3ea_7J1hffs
http://www.youtube.com/watch?v=dYU2BGI9baY
http://www.youtube.com/watch?v=7NHz3Koj7o0&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=lD_5MYFNVBg
http://www.youtube.com/watch?v=UVo1EWEm13o
http://www.youtube.com/watch?v=-a6h4QCs0Pg
http://www.youtube.com/watch?v=0Xfvk028Kv0
chyba nie miałem co napisać dlatego tyle na wklejałem wink

27

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Hej Adamantan ja też czasem mam takie fazy na szukanie czegoś nowego big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=wicnUw_I_lI

http://www.youtube.com/watch?v=1IsBbK1PhtE

http://www.youtube.com/watch?v=i1OO3c1j3WI

uwaga ta ostatnia piosenka jest strasznie uzależniająca smile jak wpadnie w ucho to siedzi mrrrrrr big_smile

28

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Też coś dorzucę od siebie - zespół Esoterica, może ktoś zna, a jak nie to warto się zapoznać, przede wszystkim świetny głos wokalisty:

Scream

Don't rely on anyone

29

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

hej Wam big_smile

Bardamu, wiesz pierwsze słysze ten zespół Esoterica wink musze w wolnej chwili pogrzebać w ich muzie.

a ja nadal siedzę w Drowning Poll haha big_smile smile na okraglo wszystkie albumy słucham..... nawet dokopałam się do jakiś piosenek co kiedyś znalazłam a nie umieszczono ich na albumach, w tym te dwie:

inna wersja Bodies:) fajna... http://www.youtube.com/watch?v=OvSfC2oQ9wk
i utwor The game http://www.youtube.com/watch?v=d1m82C1_dIY

30

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witajcie. Odwiedzilem Was bo uwielbiam ten gatunek muzyki. Dla tych co nie wiedza 10 sierpnia w Katowicach jest koncer Judas Priest. Lubie ten zespol ale czesciej slucham PANTHERE i DIMU BORGIR czasem odpoczywam przy GOTHICU. Ale na dzien dobry zeby energii zalapac to mocne uderzenie. Czasem tez KING DIAMOND i ACCEPT. Z polskich to tylko KAT!

31

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
Tomek05 napisał/a:

Witajcie. Odwiedzilem Was bo uwielbiam ten gatunek muzyki. Dla tych co nie wiedza 10 sierpnia w Katowicach jest koncer Judas Priest. Lubie ten zespol ale czesciej slucham PANTHERE i DIMU BORGIR czasem odpoczywam przy GOTHICU. Ale na dzien dobry zeby energii zalapac to mocne uderzenie. Czasem tez KING DIAMOND i ACCEPT. Z polskich to tylko KAT!

Z chęcią bym na JP pojechał ale o urlopie mogę pomarzyć,  łza cieniów minionych się w oku kręci. Z twojej muzy to czasami Mayhem. ACCEPT kiedyś kiedyś. Ja też zaczynam dzień od muzyki i kończę podobnie.   

Miłego dnia wszystkim smile

32

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
adamantan napisał/a:
Tomek05 napisał/a:

Witajcie. Odwiedzilem Was bo uwielbiam ten gatunek muzyki. Dla tych co nie wiedza 10 sierpnia w Katowicach jest koncer Judas Priest. Lubie ten zespol ale czesciej slucham PANTHERE i DIMU BORGIR czasem odpoczywam przy GOTHICU. Ale na dzien dobry zeby energii zalapac to mocne uderzenie. Czasem tez KING DIAMOND i ACCEPT. Z polskich to tylko KAT!

Z chęcią bym na JP pojechał ale o urlopie mogę pomarzyć,  łza cieniów minionych się w oku kręci. Z twojej muzy to czasami Mayhem. ACCEPT kiedyś kiedyś. Ja też zaczynam dzień od muzyki i kończę podobnie.   

Miłego dnia wszystkim smile

Adamantan jaki problem? Bierzesz 2 dni urlopu okolicznosciowego i heja na koncert! Uwielbiam te klimaty i nie wyobrazam sobie zeby mnie tam nie bylo. Wszystko zrobie zeby tam byc!

33

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
Tomek05 napisał/a:

Adamantan jaki problem? Bierzesz 2 dni urlopu okolicznosciowego i heja na koncert! Uwielbiam te klimaty i nie wyobrazam sobie zeby mnie tam nie bylo. Wszystko zrobie zeby tam byc!

Koordynuje pewien projekt w firmie i chwilowo jestem udupiony, nawet jak udało by mi się załatwić wolne, to nie mam za bardzo z kim jechać, kumple raczej nie będą się tłuc z Bydzi do Katowic.

34

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
adamantan napisał/a:
Tomek05 napisał/a:

Adamantan jaki problem? Bierzesz 2 dni urlopu okolicznosciowego i heja na koncert! Uwielbiam te klimaty i nie wyobrazam sobie zeby mnie tam nie bylo. Wszystko zrobie zeby tam byc!

Koordynuje pewien projekt w firmie i chwilowo jestem udupiony, nawet jak udało by mi się załatwić wolne, to nie mam za bardzo z kim jechać, kumple raczej nie będą się tłuc z Bydzi do Katowic.

Hehe to fakt. Troche daleko. Moze bedzie ten koncert w necie transmitowany? Kurcze tez mam robote a wolne na ten dzien biore. Jade nawet bez kumpli. Raz na kilka lat takie gwiazdy przyjezdzaja. Bylem na IRON MAIDEN byli we Wrocku koncert zaje... wyszalalem sie jak dzieciak w piaskownicy. Uwielbiam to!

35

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
Tomek05 napisał/a:
adamantan napisał/a:
Tomek05 napisał/a:

Adamantan jaki problem? Bierzesz 2 dni urlopu okolicznosciowego i heja na koncert! Uwielbiam te klimaty i nie wyobrazam sobie zeby mnie tam nie bylo. Wszystko zrobie zeby tam byc!

Koordynuje pewien projekt w firmie i chwilowo jestem udupiony, nawet jak udało by mi się załatwić wolne, to nie mam za bardzo z kim jechać, kumple raczej nie będą się tłuc z Bydzi do Katowic.

Hehe to fakt. Troche daleko. Moze bedzie ten koncert w necie transmitowany? Kurcze tez mam robote a wolne na ten dzien biore. Jade nawet bez kumpli. Raz na kilka lat takie gwiazdy przyjezdzaja. Bylem na IRON MAIDEN byli we Wrocku koncert zaje... wyszalalem sie jak dzieciak w piaskownicy. Uwielbiam to!

W sumie sam na koncerty często jeździłem choć po mordzie się czasami dostało, jedziesz z ekipom co mógłbym się dołączyć, bo to, że nie mam z kim  to mnie nie martwi, jak bym miał z kim już na samym koncercie się skumać to bym pomyślał

36

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Sam jade. Ale jak sie uda to moze ekipe zmontuje.

37

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
Tomek05 napisał/a:

Sam jade. Ale jak sie uda to moze ekipe zmontuje.

Dawaj namiar, będzie nas dwóch (mało pewne ale powalczę o wolne)

38

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witaj serdecznie Tomek05 i zapraszam do częstego udzielania się tu big_smile

Fajnie chłopaki, że się tutaj zgadaliście na koncert... trzymam mocno kciuki!!!!!!!! i wiadomo relacja z koncertu mile widziana wink

39

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

Witaj serdecznie Tomek05 i zapraszam do częstego udzielania się tu big_smile

Fajnie chłopaki, że się tutaj zgadaliście na koncert... trzymam mocno kciuki!!!!!!!! i wiadomo relacja z koncertu mile widziana wink

Wicherek do koncertu ponad miesiac! Wczoraj mi auto cos trafilo i nie wiem jak to bedzie. Chcialbym pojechac.

40

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witam, witam i jak "rock'n'roll women" podbijam do was:P

41

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witajcie ludziska coś aktywność słaba na tym wątku, nawet Wicher nie wieje wink  Korn, Bad Religion i Faith No More coś tam razem płodzą gdyby kogoś interesowało to: http://www.youtube.com/watch?v=8kCOCEqE9QU 
Witaj wolfcia, nie pochwaliłaś się co lubisz. 
PZD4all  smile

42

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

witaj Wolfcia serdecznie smile

hmmm Adamantan chyba za grubo się ubrałeś, przeciez wieje tu czasem, nie za moco ale jestem big_smile rozbierz się to poczujesz tongue

43

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Naprawiam błąd i już się chwalę tym, co lubię:)
A mianowicie: AC/DC, TSA, Defekt Muzgó, Kult, Pidżama Porno, Pink Floyd, Joan Jett, jak i również Nightwish, niektóre kawałki Closterkeller, Cruachan, King Crimson, Farben Lehre, The Doors, Queen, Nirvana... I wiele, wiele innych;)

44

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witam was serdecznie i podpisuje sie na liscie "fanow mrocznego grania" wink Ciezko by wymienic zespoly jakie lubie, tyle ich jest... kiedys ograniczalam sie troche do punk rocka, pozniej do metalu - wiadomo mlody czlowiek caly czas szuka czegos dla siebie... Glany, pieszczochy, agrafki, irokezy, kolczyki, podarte spodnie, punkowe koszulki - na same wspomnienie mi sie micha smieje smile Teraz muzyka zostala, niezmiernie zawsze bede tego sluchac, ale ubieram sie juz "normalnie" - jak mi sie podoba... smile

Pozdrawiam smile

45 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-07-04 15:09:49)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Nemezys witam Cię i pozdrawiam smile

hmm, ja chyba nigdy nie wyglądałam jak fan ciężkich klimatów, nie miałam glanów ani nic z ćwiekami hehe zreszta zamiłowanie do muzy przyszło mi dośc pużno, bo dopiero gdy konczyłam liceum a z kazdym kolejnym rokiem moje ucho wymagało ode mnie coraz to cieższych klimatów i tak się potoczyło, że dopiero na studiach odkryłam co mnie rajcuje, zresztą wogle czas studiów był taki, że się zmieniłam odkryłam swoje pasje, zaintersowania, rozwinełam wewnetrznie i emocjonalnie.. określiłam swoje "JA" big_smile
obecnie mam jakiś swoj styl, nie jestem szaraczkiem, lubie kolory, ciezko u mnie o bluzke w jednej barwie, wszystkie kolorowe a najlepiej jakies hippi tongue dużo jeansu, kloszardowych swetrów itd. choć i tak jak patrzac na to co pokazują w Tv to wyglądam skromnie i daleko mi od modowych trendow smile hmm na głowie od lat dosc krótkie włosy, zawsze poczuchrane w artystycznym nieładzie i postwione na żel hehe a na oczach okularki oczywiscie w czarnych charakternych oprawkach big_smile

46

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Ja teraz rowniez ubieram sie kolorowo itd - wlasciwie po wygladzie nie mozna poznac czego slucham (no, moze od razu mozna stwierdzic, ze nie slucham techno tongue). Podoba mi sie, gdy chlopaki chodza do konca (do poznego wieku) ubrani w styl rocka, ale u dziewczyn chyba z czasem zaczyna sie to zmieniac. Podoba mi sie tez, gdy mlodzi metalowcy ubieraja sie naprawde metalowo, bo po pierwsze przypomina mi sie jak ja sama tak chodzilam, a po drugie wiem, ze maja jakas pasje, jakas muzyke i cos co ich ksztaltuje, a nie obcisle koszulki, solarium i kluby... ;/
To jest piekne, naprawde smile

47

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

"Mroczne duszyczki", nie no nie przesadzajmy z tą mrocznością. tongue

Cóż, z wyglądu żaden ze mnie rockman / metal czy coś, ubieram się normalnie choć nadal mam swoje glany ale to chyba jedyny element ubioru podchodzący pod "metalowy" ( bo nie tylko metale noszą glany o czym niektórzy niestety nie wiedzą ) który jako tako można przypisać mnie.

Zaczęło się bo ja wiem - dawno temu w każdym razie, z początku to słuchałem wielu rzeczy, o części z nich nie będę pisał bo to normalnie wstyd big_smile, na pewno z tamtych lat pozostał i w sumie trwa do dziś wielki sentyment do Kazika, Kultu i wszystkich jego projektów, poza tym hm, na pewno Hey, Nosowska, z rodzimych ale bardziej lajtowych to Cool Kidsi, Myslovitz, Siekiera, Ciechowski ( po części przez sentyment lokalny ) i sporo by tego jeszcze było. Z kapel zagranicznych może wymienię tylko te których częściej słucham bo wymienienie wszystko szczerze mówiąc zajęłoby naprawdę zbyt dużo czasu i miejsca. Tak więc hm ... Depeche Mode, Joy Division, The Exploited, Soulfly, Sepultura, projekty Cavelery, SOAD, The Cranberries, Rammstein, Napalm Death, Fields of the Nephilim, Pearl Jam, Nirvana, Siekiera, Guano Apes, R.E.M., KSU, Slayer, The Clash, Dropkick Murphys, starszy Offspring i dużo dużo innych.

48 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-07-07 19:39:42)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Witam Ciemnooki i zapraszam do częstych odwiedzin big_smile

hmm, coraz więcej nas tu i bardzo fajnie smile

P-Y-T-A-N-K-O-!!!! smile

gdyby ktoś z Was przypadkiem, coś, gdzieś.. teges....... usłyszał zespół amerykański czy też jakiś zagraniczny, który gra ciężko..... chrypiący głos, mocne gitary....... i uwaga!! wykorzystuje wstawki z kultur indyjskich, hinduskich..... lub też odgłosy muzyki rdzennych plemion ameryki północnej.... wiadomo Indianie itp...... to proszę o cynk.

wiem dziwna jestem..... ale to takie moje zboczenie muzyczne albo niespołnione marzenie by taka muzę usłyszeć hahah big_smile

49

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

No hej. wink

Co do pytania -> Blackfire powinien Ci się spodobać, może też Blackfoot?

50 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-07-08 17:51:27)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Ciemnooki z nieba mi spadłeś big_smile teraz już wiem czemu los nas ze sobą połączył hehehe smile ja bym sama nie wpadła na to i nie znalazła tych BLACKFIRE big_smile
normalnieeeeeeee wysciskam Cię za to hehe smile

co do zespołu, słuchałam z 3 piosenki na razie  i zapowiada się intersująco, nawet fajny wokal - ma cos w sobie, a mi wokal nie zawsze podchodzi wiec to już plus wink muza też ok, jak na razie mało tych indianskich wstawek, no ale nie znam jeszcze całej muzy, ale zapowiada się fajnie, widzę że nawet podspiewuja nieco indiansko.......... eh cod miod big_smile

bo tak wogle, eeeeee ja interesuje sie Indianami, kultura, sztuką ich big_smile 

o muze ich łatwo jezeli chodzi o nagrania typowych piosenek "ludowych", przyspiewek idnianskich, bębnow itd.
bardzo duzo w sieci i na straganach przy okazji imprez np. dary ziemi/natury o muzyke "indianska" ale taka podchodzaca pod relaksacyjna czyli fleciki, jakies pianko, gitarka klasyczna i wycie babki jak z jakiejs biesiady, za bardzo mdłe to i słabe, taka współczesna muzyka relaksacyjna jak dla mnie nawiazujaca tylko do Indian, co do ich prawdziwej muzy daleko.

ja uwielbiam rock i metal, zawsze moje ucho gdziesz szukało takiego połączenia etnicznego (nie koniecznie indianskiego, moze tez byc indyjskie) z metalem, nawet takim ciezkim czy cmentarnym jak ja to mowie wink

to tyle na dzis, jak przesłucham wiecej Blackfire to na pewno dam znac wink
Howgh! big_smile

51

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

A co sadzicie o metalu rosyjskim i arabskim? Niedawno mnie zainteresowal, no i powiem wam, ze nie jest zle big_smile Na poczatku brzmialo to dla mnie smiesznie, ale jak tak sie wsluchac, to naprawde dobre kawalki maja smile

52

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Podziel się nazwami kapel to może się wypowiem. wink

53

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

A no tak, nie podalam przykladow wink Napewno rosyjska Aria czy E.S.T. Nie znam kapel, nie znam piosenek, wiec teraz sobie nie przypomne. Ogolnie wpadaja w ucho niektore kawalki i sa "inne" niz przecietne - to tymbardziej sprawia, ze od czasu do czasu fajnie jest posluchac smile

54

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Ja lubię Xe-None - rosyjska kapela łącząca metal z elektro smile Całkiem fajnie to brzmi, na przesłuchanie polecam kawałek "Digital Fucker A.D".

55 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-07-10 16:41:06)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Xe-None ciekawe, ciekawe big_smile

Anemonne a znasz coś w podobnych klimatach? bo ja procz Samaela, który wykorzystuje nieco elektroniki to chyba nie znam wiecej takich zespolów, byle by anglojęzyczny był wink

heh, właśnie trafiłam przypadkiem na youtube i aż humor mi się poprawił big_smile --------> http://www.youtube.com/watch?v=coTd0UoFyXY&feature=related

56 Ostatnio edytowany przez adamantan (2011-07-10 17:44:41)

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

Xe-None ciekawe, ciekawe big_smile

Anemonne a znasz coś w podobnych klimatach? bo ja procz Samaela, który wykorzystuje nieco elektroniki to chyba nie znam wiecej takich zespolów, byle by anglojęzyczny był wink

http://www.youtube.com/watch?v=UHOXsxsftrY
http://www.youtube.com/watch?v=TgNQ5lm4tB4&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=majaL5_qFu8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=l3mKUSftumg&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=onLIadEdoz4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=z3vbT0aBsdw&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=wpweFnWQSvg
http://www.youtube.com/watch?v=TfS46BjqYFc
http://www.youtube.com/watch?v=lGDLk5pF3w8
http://www.youtube.com/watch?v=ZSIUzwU02gI
http://www.youtube.com/watch?v=6Mz5YwxnoTM
PZD4ALL

57

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

wow, dzięki Adamantan już cosik sobie z tego wybrałam big_smile

ile mi się w ostatnich dniach uzbierało ho ho Raintime, Manowar, Eluveitie, Cradle of Filth, Blackfire.... smile
ehhhh trzeba jakoś ratować psyche bo pogoda kiepska jak na lato sad

58

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!
wicherek napisał/a:

wow, dzięki Adamantan już cosik sobie z tego wybrałam big_smile

ile mi się w ostatnich dniach uzbierało ho ho Raintime, Manowar, Eluveitie, Cradle of Filth, Blackfire.... smile
ehhhh trzeba jakoś ratować psyche bo pogoda kiepska jak na lato sad

Cieszy mnie to bardzo, polecam się na przyszłość smile Pogoda zajebista fakt, dobrze, że mam urlop w sierpniu smile ale pewnie spadnie śnieg. apropo śniegu  http://www.youtube.com/watch?v=9q5ifBJnsDo  Pozdrawiam smile

59

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

metal lubię, najbardziej aluminium. A tak to kocham Gotyk, sama radość i madryt i wrocław.
Lubie mocne rytmy, aż bioderka same chcą podrygiwać, hehe
Pozdrowionka

60

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Apoteozik......no i chłopa zbanowali hehe wink

a ja polecam wszystkim zespół Eluveitie, pozwole sobie wkleić nieco z Wikipedii smile

Eluveitie /elwejti/ - szwajcarski zespół folkmetalowy. Ich muzyka to celtycki pagan-folk metal z wpływami melodic death metal.
Muzycy wykorzystują obok gitar elektrycznych, basowych i perkusji także tradycyjne, ludowe instrumenty, takie jak dudy, skrzypce i lira korbowa. Teksty w zdecydowanej większości śpiewane są w wymarłym, starożytnym języku galijskim.

utwór Tegernako wymiata big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=HtdvoKpLevc&feature=related

61

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Nooo, w pierwszym swoim poście wymieniłam na pierwszym miejscu Eluveitie, bo ich uwielbiam smile Ich ostatnia płyta jest świetna. Zresztą każda ich kolejna płyta jest lepsza od poprzedniej, a przynajmniej nie gorsza smile Stare mi się znacznie mniej podobają.

62

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

I ja się odpisuję jako zdeklarowana fanka rocka i metalu! big_smile
W zasadzie większość wykonawców, zespołów których tu wymieniliście znajduje się i u mnie na playliście. big_smile w zasadzie u nas, bo i mój Ukochany i nawet mój synek słuchamy tego samego smile Kubuś nie zasypia przy kołysankach. Zasypia przy HIM, szczególnie uwielbiamy album "Razorblade Romance". Był okres, że bardzo prosił mnie na dobranoc o System of a Down "BYOB" albo "Violent Pornography" xD I niesamowicie potrafi naśladować "F*ck the system" xD

Ja się w ogóle domyślam, co musi się wyrabiać, kiedy mnie nie ma i Ci dwaj zostają sami w domu...:D Wiem, czemu sąsiadka patrzy na mnie z taką naganą... Przy mnie słuchamy rocka, lub symfonicznego metalu, a ciężki metal kiedy na serio mam nastrój...ale oni..??? Autentyczni zwolennicy spuchniętych uszu i wydzierania japy do obdarcia gardła big_smile

Tak w ogóle, szykuje się koncert Within Temptation w październiku. Oczywiście, więcej, niż pewne, że mnie tam nie zabraknie, graniczę z określeniem siebie jako ich psychofanka, jednakże ich ostatni album "Unforgiving"mnie rozczarował. Nie pod względem tekstów, bo te oczywiście są czarujące...ale muzyka..to już nie było to, chociaż spodziewałam się czegoś naprawdę super po singlu "Utopia". Jak dla mnie nowy album odstaje od poprzednich pod względem klimatu. Płakałam przy "Somewhere", "Forgiven", "Bittersweet" czy "Memories", na każdym z poprzednich albumów był taki singiel, nie mówiąc o całej reszcie, bo ich płyty słuchało się w całości i jako całość chwytały za serce. Natomiast przy Unforgiving nie mam nawet połowy tych deszczy, jakie mnie przechodziły słuchając poprzednich.

63

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Anemonne a no widzisz hehe faktycznie wspominałaś o nich smile ja na razie słucham dwóch albumow, nie powiem muza całkiem fajna, z tego co czytałam jeden album jest wylącznie akustyczny i już na samą myśl mam ciary, musze go wyszukać big_smile

McMiodek witam serdecznie big_smile

a ja mam na przekór... własnie ostatni album Within Temptation mi sie podoba najbardziej haha jak usłyszałam pierwszy singel z tego albumu to myślałam, ze mam omamy bo przypominało Sisters Of Mercy przez wstawki big_smile byłam przekonana, ze wznowili granie z nową wokalistką hehehehehehe

64

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Cześć, widzę, że powoli ale grono fanek dobrej muzyki rośnie smile Wicherek zaszumiał i post się rozwija. http://www.youtube.com/watch?v=fiL4E6IkRis&feature=related czyli cudze chwalicie swojego nie znacie wink Witaj McMiodek smile  PZD4all smile

65

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Dołączam i ja smile Wielka fanka Closterkellera, Nightwisha ale także i innych wykonawców. Lubię czasem posłuchać czegoś spokojniejszego, np. cudownych piosenek E.Geppert czy Z.Sośnickiej.

Posty [ 1 do 65 z 173 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024