Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Strony Poprzednia 1 151 152 153

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5,777 do 5,794 z 5,794 ]

5,777

Odp: Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Hm. Ja też odnoszę korzyści materialne z prostutucji. Dzięki nim oszczędzam bowiem nie wydając aż tyle na podrywanie i ogólnie na utrzymanie kobiety. Czy podlegam także karze ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

5,778 Ostatnio edytowany przez nimfa_błotna (2017-10-17 22:01:26)

Swanen napisał/a:

Jeśli mam mieszkanie i wynajmuje je, zdarzyło się, prostytutce jak każdemu innemu, to jest to normalny deal biznesowy. Nie czerpię dochodów z nierządu, mój dochód pochodzi z wynajmu mojej  własności. Jeślibym wynajmowała mieszkanie prostytutce za 10000 PLN mieszkanie, za które normalny czynsz wynosi 2000 PLN, to owszem, ryzykuje, że wpadnę pod ten paragraf, bo jasne jest, że coś tu nie gra i może zachodzić podejrzenie, że świadomie wynajmuję na burdel. Sąd posiłkuje się w takich sprawach wartością rynkową.

Bardzo się mylisz. Bo jeśli akurat "zdarzy się" tak, że ta prostytutka zarabia w Twoim mieszkaniu właśnie, bo tam przyjmuje klientów, to Ty (jako wynajmujący lokal prostytutce) ułatwiasz prostytucję poprzez udostępnianie lokalu i czerpiesz dochód z nierządu.
I nie udowodnisz przez sądem, że nie wiedziałaś.

Nie czyń samej siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz (Janis Joplin)

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi (Edward Stachura)

5,779 Ostatnio edytowany przez nimfa_błotna (2017-10-18 00:18:45)

Facet79 napisał/a:

odnoszę korzyści materialne z prostutucji. Dzięki nim oszczędzam bowiem nie wydając aż tyle na podrywanie i ogólnie na utrzymanie kobiety.

Oszczędzasz, ale tylko pieniądze. A tracisz o wiele więcej niż pieniądze, bo tracisz szansę na miłość. A może nawet miłość.
Myślę, że na łożu śmierci na pewno będziesz żałował, że nie zaoszczędziłeś więcej pieniędzy big_smile big_smile

Nie czyń samej siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz (Janis Joplin)

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi (Edward Stachura)
Reklama

5,780 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-10-18 07:34:41)

nimfa_błotna napisał/a:

Oszczędzasz, ale tylko pieniądze. A tracisz o wiele więcej niż pieniądze, bo tracisz szansę na miłość. A może nawet miłość.

No ale tu jest błąd w rozumowaniu. Właśnie dlatego faceci chodzą do agencji, że minęło ileś tam lat np. 10, 15; gdy właśnie nie mieli dziewczyny, Miłosci, seksu. I tym im chcesz powiedzieć tak : >> no poczekajcie jeszcze ten rok, dwa, może więcej. Milość Wam się trafi. Będziecie żałować. <<. Czy tak ? No ale jakie są szanse ? Jak ktoś nie poznał np. do 30-tki dziewczyny która dała się choćby złapać za rękę czy umówić więcej niż raz to jakie są szanse ? Młodość ucieka.

Nie można stracić czegoś czego i tak się nie ma i nie miało.

A brak seksu także jest dotkliwą stratą.

Zresztą czy Miłośc nie jest przereklamowana ? Popularny szybki pogląd : Miłość jest wspaniała, to sól życia, da szczęście i to do śmierci. No to skąd tutaj, na tym forum, tyle wątków jak to Miłość się wypaliła, jak to jest nawet przemoc w związkach które się kochają, jak są zdrady małżeńskie ? No to może jednak Miłość wcale nie jest czymś takim co jak się spotka to daje szczęście i wiąże ludzi ? Zwłaszcza do śmierci ? Czemu zakładasz, że na łożu śmierci można żałowąć braku Miłości ? A rozwody ? Co jeśli nawet znajdę Miłość i się ożenię ale żona zostawi mnie po 5 czy 10 latach ? I czyż właśnie Miłości bym wówczas nie żałował, że w ogóle spotkałem tę kobietę która przyniosła więcej nieszczęść ? To loteria. Miłośc nie gwarantuje szcżęścia nawet jeśli jedna strona się bardzo stara. Ktoś może się odkochać z dnia na dzień. Osobiście niebardzo ufam emocjom. Czy Miłośc to nie jest tylko stan eoforii trwający te 2-5 lat ?

5,781

Jedzenie jest ważne.
Nad tym poczucie bezpieczeńśtwa jest ważne.
Nad tym seks jest ważny.
Nad tym przyjaźń, miłość też jest ważna.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.
Reklama

5,782

Waleczny Pielgrzym napisał/a:

Może dlatego że cały czas się łudzą na normalny związek i że jest cień szansy że na kogoś jeszcze trafią ? na pewno takie tematy jak i opinie niektórych pań zniechęcają żeby podjąć decyzje. Zresztą pisanie dlaczego tego nie robili mając 20 lat jest głupie. Dlatego że a) byli nieśmiali lub zakompleksieni, B) mieli nerwice, depresje itp, c) byli nieatrakcyjni i ta można jeszcze sporo punktów wymienić. A z wiekiem parcie żeby w końcu to zrobić jest coraz większę dlatego takie osoby w późniejszym wieku się nad zastanawiają. Tylko że tutaj X77 przesadza bo tego 30 latek czy 40 nie ma wypisane na głowie, fakt może jego zachowanie zdradzić ale watpię żeby ktoś na pierwszej czy drugiej randce był pewny czy ta osoba współżyła czy nie, może przy pierwszym razie ale wtedy to wiesz, nie ma znaczenia czy ciebie zostawi czy nie, będziesz miał już problem z głowy.

Jak miałem 20 lat(a to było w 2004 roku) to jeszcze nie miałem Internetu, więc nie było gdzie tych prostytutek szukać, i nawet nie wiem czy wtedy była już roksa?
Pamiętam że wtedy w tym 2004 roku wracając ze szkoły, przejeżdżałem koło tej agencji towarzyskiej, i nawet miałem w głowie żeby tam wtedy zajrzeć smile ale jednak nie zdecydowałem na coś takiego.
Bo z jednej strony wydawało mi się że w środku tej agencji, jest mnóstwo ludzi, a ja będę musiał podchodzić do będących tam dziewczyn i pytać się czy są prostytutkami smile i proponować im całe te seksy.
Ogólnie spodziewałem się że to jest tam w środku mało przyjaźnie, bo jakbym wiedział jak to faktycznie tam wygląda, to może bym się i zdecydował.
Też trochę się spodziewałem że to wszystko jakoś inaczej będzie, więc w wieku 20 lat, jeszcze trochę z tym czekałem.

nimfa_błotna napisał/a:
Facet79 napisał/a:

odnoszę korzyści materialne z prostutucji. Dzięki nim oszczędzam bowiem nie wydając aż tyle na podrywanie i ogólnie na utrzymanie kobiety.

Myślę, że na łożu śmierci na pewno będziesz żałował, że nie zaoszczędziłeś więcej pieniędzy big_smile big_smile

Wydaje mi się że z "Facet79" może być odwrotnie, i on będzie żałował że za te prostytutki, wziął się zbyt późno.

5,783 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-10-18 20:45:16)

Brzydasku, ty na łożu śmierci będziesz żałować, że nie ukończyłeś gimnazjum. Już straciłeś swoją szansę.

Brzydasku, gimbazo, 20 lat to ty dopiero będziesz miał.

5,784 Ostatnio edytowany przez nimfa_błotna (2017-10-23 18:30:36)

Brzydasek napisał/a:
nimfa_błotna napisał/a:
Facet79 napisał/a:

Wydaje mi się że z "Facet79" może być odwrotnie, i on będzie żałował że za te prostytutki, wziął się zbyt późno.

Nie odwrotnie, tylko i tego, i tego będzie żałował big_smile

Facet79 napisał/a:

No ale tu jest błąd w rozumowaniu. Właśnie dlatego faceci chodzą do agencji, że minęło ileś tam lat np. 10, 15; gdy właśnie nie mieli dziewczyny, Miłosci, seksu. I tym im chcesz powiedzieć tak : >> no poczekajcie jeszcze ten rok, dwa, może więcej. Milość Wam się trafi. Będziecie żałować. <<. Czy tak ? No ale jakie są szanse ? Jak ktoś nie poznał np. do 30-tki dziewczyny która dała się choćby złapać za rękę czy umówić więcej niż raz to jakie są szanse ? Młodość ucieka.

Oczywiście nie zrozumiałeś tego, co napisałam. To Ty popełniasz błąd w rozumowaniu. Ograniczony masz pogląd na tę sprawę, to i w sposób ograniczony odczytujesz moje wypowiedzi. Dostrzegasz w nich tylko to, co chcesz dostrzegać. To, co Ci pasuje i co się wpasowuje w Twoje poglądy.
Nigdzie nie napisałam, że ktoś ma czekać z inicjacją seksualną, niech idzie zainicjować do prostytutki, niech chodzi sobie na divy, why not? Niech się uczy jak najwięcej i jak najszybciej, jeśli nie ma innej możliwości/chce tak. Voila!
Ale jeśli uważasz, że nie warto podrywać dziewczyn i rezygnujesz z tego, to świadomie pozbawiasz się miłości/szansy na miłość.
Przecież można uprawiać seks z prostytutkami i jednocześnie nie zamykać się na "normalne" dziewczyny. Próbować. Ale to wymaga wysiłku i pracy nad sobą, prawda? Odniosłam się do tego fragmentu Twojej wypowiedzi:

Facet79 napisał/a:

odnoszę korzyści materialne z prostutucji. Dzięki nim oszczędzam bowiem nie wydając aż tyle na podrywanie

Facet79 napisał/a:

Zresztą czy Miłośc nie jest przereklamowana ? Popularny szybki pogląd : Miłość jest wspaniała, to sól życia, da szczęście i to do śmierci. No to skąd tutaj, na tym forum, tyle wątków jak to Miłość się wypaliła, jak to jest nawet przemoc w związkach które się kochają, jak są zdrady małżeńskie ? No to może jednak Miłość wcale nie jest czymś takim co jak się spotka to daje szczęście i wiąże ludzi ? Zwłaszcza do śmierci ?Czemu zakładasz, że na łożu śmierci można żałowąć braku Miłości ? A rozwody ? Co jeśli nawet znajdę Miłość i się ożenię ale żona zostawi mnie po 5 czy 10 latach ? I czyż właśnie Miłości bym wówczas nie żałował, że w ogóle spotkałem tę kobietę która przyniosła więcej nieszczęść ? To loteria. Miłośc nie gwarantuje szcżęścia nawet jeśli jedna strona się bardzo stara. Ktoś może się odkochać z dnia na dzień. Osobiście niebardzo ufam emocjom. Czy Miłośc to nie jest tylko stan eoforii trwający te 2-5 lat ?

I znowu popełniasz błędy w rozumowaniu.
Miłość nie ma nic wspólnego ze zdradą, z przemocą, rozwodami. Miłość to nie emocja, a uczucie (i nie będę tu tłumaczyć różnicy).
Miłość z małżeństwem również niewiele ma wg mnie wspólnego.
Poza tym zawsze można się odkochać. Nigdy nie ma gwarancji szczęścia. To jest ryzyko, a kto nie ryzykuje, nic nie zyskuje.

Co do żałowania czegoś na łożu śmierci, to nic nie muszę zakładać, ja to wiem. Kilka lat temu przez dłuższą chwilę miałam do czynienia ze śmiercią i umierającymi ludźmi. I właśnie braku/niedostatku miłości ci ludzie najbardziej żałowali umierając.

5,785 Ostatnio edytowany przez X77 (2017-10-24 11:39:40)

nimfa_błotna napisał/a:

Miłość to nie emocja, a uczucie (i nie będę tu tłumaczyć różnicy).

Czytałem gdzieś, że miłość to nie emocje ani uczucia tylko postawa wobec drugiego człowieka.
Osobiście wiem, że zakochanie się miłością nie jest, tylko nieszczęściem.
Pomijając fakt, że emocja od uczucia różnią się tylko i jedynie nazwą.

nimfa_błotna napisał/a:

Nigdzie nie napisałam, że ktoś ma czekać z inicjacją seksualną, niech idzie zainicjować do prostytutki, niech chodzi sobie na divy, why not? Niech się uczy jak najwięcej i jak najszybciej, jeśli nie ma innej możliwości/chce tak. Voila!
Ale jeśli uważasz, że nie warto podrywać dziewczyn i rezygnujesz z tego, to świadomie pozbawiasz się miłości/szansy na miłość.
Przecież można uprawiać seks z prostytutkami i jednocześnie nie zamykać się na "normalne" dziewczyny. Próbować. Ale to wymaga wysiłku i pracy nad sobą, prawda?

Ogromna większość kobiet(nie tylko na tym forum) jasno sugeruje, bądź nawet pisze wprost), że:

- jeśli ktoś nie ma możliwości seksu z "normalną" kobietą, to powinien pozostać już prawiczkiem(nawet do 50-60tki bądź do końca życia) niż iść do prostytutki.

- jeśli ktoś już był u prostytutki(zwłaszcza przeżył z nią inicjację) to może już z góry darować sobie ten "wysiłek i całą pracę nad sobą", chyba że "zamierza budować swój związek na kłamstwie". Że powinien już się zamknąć na inne kobiety i trzymać się od nich z daleka a nie "próbować".

Poczytaj pierwsze kilka-naście stron tego wątku, a zobaczysz jak to wygląda.

nimfa_błotna napisał/a:

Co do żałowania czegoś na łożu śmierci, to nic nie muszę zakładać, ja to wiem. Kilka lat temu przez dłuższą chwilę miałam do czynienia ze śmiercią i umierającymi ludźmi. I właśnie braku/niedostatku miłości ci ludzie najbardziej żałowali umierając.

A pytałaś każdego z nich czy którykolwiek z nich był prawiczkiem/dziewicą?
Widziałaś umierającego prawiczka który mówił to, co opisałaś?
Inna sprawa to to, że najczęściej w parze z miłością idzie właśnie bliskość i seks.

Ale nikt normalny raczej nie będzie żałował nieszczęśliwej miłości.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

5,786

Nie chce mi się czytać całego wątku bo naprodukowanych tych stron, że hohoho. Powiem tylko tyle. Gdybym była facetem, lat dwadzieściapare i czuła bym, że nie mam szans na standardowy związek to poszła bym do prostytutki. A w sumie to zamówiła bym ją sobie do domu żeby było mi bardziej komfortowo. Taką ładna i miłą panią co by mi pokazała co i jak. Nie raz nawet. Prostytutki to też ludzie, pogadać można i poprzytulać pewnie też, a potem barabara. Czego więcej chcieć jeżeli nie ma się szansy na wejście w stały związek? Tak samo mniej więcej jest w przelotnych romansach  czy w FWB tyle tylko, że trzeba zapłacić.

5,787 Ostatnio edytowany przez nimfa_błotna (2017-10-24 22:23:58)

X77 napisał/a:
nimfa_błotna napisał/a:

Miłość to nie emocja, a uczucie (i nie będę tu tłumaczyć różnicy).

Czytałem gdzieś, że miłość to nie emocje ani uczucia tylko postawa wobec drugiego człowieka.
Osobiście wiem, że zakochanie się miłością nie jest, tylko nieszczęściem.
Pomijając fakt, że emocja od uczucia różnią się tylko i jedynie nazwą.

nimfa_błotna napisał/a:

Przecież można uprawiać seks z prostytutkami i jednocześnie nie zamykać się na "normalne" dziewczyny. Próbować. Ale to wymaga wysiłku i pracy nad sobą, prawda?

Ogromna większość kobiet(nie tylko na tym forum) jasno sugeruje, bądź nawet pisze wprost), że:

- jeśli ktoś nie ma możliwości seksu z "normalną" kobietą, to powinien pozostać już prawiczkiem(nawet do 50-60tki bądź do końca życia) niż iść do prostytutki.

- jeśli ktoś już był u prostytutki(zwłaszcza przeżył z nią inicjację) to może już z góry darować sobie ten "wysiłek i całą pracę nad sobą", chyba że "zamierza budować swój związek na kłamstwie". Że powinien już się zamknąć na inne kobiety i trzymać się od nich z daleka a nie "próbować".

Poczytaj pierwsze kilka-naście stron tego wątku, a zobaczysz jak to wygląda.

nimfa_błotna napisał/a:

A pytałaś każdego z nich czy którykolwiek z nich był prawiczkiem/dziewicą?
Widziałaś umierającego prawiczka który mówił to, co opisałaś?
Inna sprawa to to, że najczęściej w parze z miłością idzie właśnie bliskość i seks.

Ale nikt normalny raczej nie będzie żałował nieszczęśliwej miłości.

Od razu widać, że niewielkie masz doświadczenie jeśli chodzi o miłość, bliskość, związki i kobiety. Szczerze współczuję.
I nie obchodzi mnie "większość kobiet", mam swoje zdanie i Ty też miej swoje. Co się tak przejmujesz opiniami innych ludzi?
To Twoje życie. Rób swoje, miej wyj...ane na opinie innych, a poczujesz się dużo szczęśliwszy smile

5,788

nimfa_błotna napisał/a:

Według tego co tutaj przedstawiasz, to "Facet79" przed swoją śmiercią będzie żałował tego, że nikt go nigdy nie chciał.

5,789

Jeśli mogę wtrącić pytanie, bo bardzo mnie to nurtuje - jak w ogóle rozpoczyna się przystępowanie prostytutki do pracy. Przeważnie nie ma chyba miziania, całowania i z tego, co słyszałam z opowieści wszystko się dzieje raczej mechanicznie i w pośpiechu, więc czy jest jakaś standardowa formuła rozpoczynająca - oral, ręka? Jak to jest?

5,790

Jak to naprawdę jest możesz poczytać na Garsonierze. U prostytutek to jest dobre, że zawsze bierze się na początku prysznic. Jest to jednocześnie złe, bo jesteśmy wtedy tacy sterylni. Klient i prostytutka. Dbają o to bardzo, bardzo. Daje się jej pieniądze, ona je bierze. I wtedy mamy dwoje ludzi -- klient, który chce seksu, oraz prostytutka, która chce go zadowolić. Jak się zaczyna? Zależy od dziewczyny... jedna zacznie mizianki, inna będzie całować (raczej nie usta, tylko szyja, klatka piersiowa), albo handjob, guma, seks. Jedne się spieszą, inne nie spieszą. U jednych jest usługa byle do orgazmu klienta, u innych nie ma różnicy w stosunku do wolnego seksu i może sobie wyobrazić, że to to seks z córką sąsiadki z mieszkania w bloku którą się czasem widuje, mamą koleżanki która patrzy z błyskiem w oku, "solara" z dyskoteki, seksowna 30-tka z pracy.

Cały ten seks za pieniądze jest mocno demonizowany przez media. Pieniądze zmieniają tylko to, że ona chce... bardziej lub mniej ale chce. Czasami się trafia na oszustkę, co wzięła kasę i nie chce... ale kto nie próbuje ten błędów nie zalicza.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.

5,791 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-10-26 22:37:50)

Dokładnie. Równie dobrze można pytać o tzw "normalny seks" z własną dziewczyną :

Też dziewczyny chcą przecież by najpierw wziąć prysznic.

Też nie wiadomo na jaki humor danego dnia u własnej dziewczyny się trafi.

Też bywa mechanicznie.

Też można pytać jak zaczyna się taki normalny seks : oral ? ręka ?

No dziewczyny w agencji też mają piersi, też mają ręce, nogi. To pewnie tak samo jak w "normalnym seksie" całuje się te części ciała.  Itd.

Kasa zmienia to, że jest pewność, że jest seks. Nie ma oczywiście uczuć, ale nigdy się nie wie co ktoś ma w głowie, nawet własna dziewczyna. Tak samo może już kochac kogoś innego a z nami już tylko udawać.

Jak ktoś kiedyś powiedział i co moim zdaniem najtrafniej podsumowuje seks w agencji : płaci się tam nie tyle nawet za sam seks co za to, że można bez słowa jak chcę wyjśc i nigdy nie wracać. Bez tłumaczenia. Płaci się więc za pozostanie wolnym bez zobowiązań i bez wyrzutów, że kogoś się wykorzystało.

Czyli najważniejsze różnice są przed (nie trzeba się upraszać o seks) i po (można wyjść bez tłumaczenia się) a nie w samym seksie.

5,792

maniola napisał/a:

Jeśli mogę wtrącić pytanie, bo bardzo mnie to nurtuje - jak w ogóle rozpoczyna się przystępowanie prostytutki do pracy. Przeważnie nie ma chyba miziania, całowania i z tego, co słyszałam z opowieści wszystko się dzieje raczej mechanicznie i w pośpiechu, więc czy jest jakaś standardowa formuła rozpoczynająca - oral, ręka? Jak to jest?

Z tym różnie bywa, w końcu każda prostytutka robi to wszystko trochę inaczej, jedna musi sobie wypalić najpierw papierosa, a ja ją wtedy obmacuje smile , a druga od razu mówi żeby się rozbierać.
I też zauważyłem że nie ma możliwości żeby ona się najpierw rozebrała, a ja bym został jeszcze w ubraniu, tutaj chcą żeby się rozbierać w tym samym momencie, i ciekawe dlaczego tak jest?
Bo do tej pory to spotkałem się tylko z jednym przypadkiem, że dziewczyna się rozebrała wcześniej niż ja, więc to też wszystko jest trochę takie ciekawe smile

5,793

Brzydasek strasznie przezywasz te spotkania z prostytutkami, jakbys tylko tym zyl smile Moze zajmij sie czyms w zyciu przyszlosciowym?

5,794

Loto napisał/a:

Brzydasek strasznie przezywasz te spotkania z prostytutkami, jakbys tylko tym zyl smile Moze zajmij sie czyms w zyciu przyszlosciowym?

No bo tylko tym żyje cool no i co mi mówisz że w tej prostytucji nie ma przyszłości, w końcu sam ze sobą seksu nie będę uprawiał, więc te prostytutki są potrzebne, i dzięki nim mam przyszłościową gwarancie na to że ten seks będzie.
W końcu to jedynie kwestia pieniędzy.

Posty [ 5,777 do 5,794 z 5,794 ]

Strony Poprzednia 1 151 152 153

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016