Urok miłosny - jak rzucic aby ukochana osoba wróciła Biała Magia - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2011-06-09 09:10:31

Zibit
Zbanowany

Re: Urok miłosny - jak rzucic aby ukochana osoba wróciła Biała Magia

Anika nic sie nie znasz na ezoteryce i bialej magi... takich rzeczy tutaj nie udzielaj bo nawet nie wiesz jak takie rzeczy moga komus spieprzyc zycie..Skoro sadzisz ze ktos jest twoja druga polowka i musisz uzywac tych czarow to znaczy ze to nie jest druga polowka a Ty jestes ,,dziwna,,.

#40 2011-06-09 09:28:57

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Nie wiem,czy zalozenie tego watku jest forma zartu , czy na powaznie?
Mam nadzieje , ze to pierwsze, ale chyba jednak Ty naprawde w to wierzysz ?big_smile
Jak dla mnie to kompletna glupota bawic sie w takie rzeczy..Jesli ktos ma sie w kims zakochac , to sie zakocha .Jesli nie , to i magia nie pomoze big_smile
Widze , ze ludzie juz chyba nie maja co robic naprawde smile
anitka77probowalas sie w to bawic?pomoglo?(teraz powaznie pytam)

♪-my only love

#41 2011-06-09 10:11:04

Zibit
Zbanowany

femmefatale hehe jak na razie to widzę fajna z Ciebie kobietka smile już myślałem że to nikomu tutaj nie powiem.

Ten temat to jeden wielki żart a anitka choć ma 34 lata to się zachowuje dość dziecinie.

#42 2011-06-09 10:16:57

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Hehe dzieki.
Ja mysle , ze niestety niektorzy na serio w to wierza , moze jeszcze laleczka voodoo i te sprawy ?big_smile

♪-my only love

#43 2011-06-09 10:23:44

Zibit
Zbanowany

No voodoo jeszcze brakuje...Na Haiti to podobno uprawiali i sie doigrali szkoda że też nie winni umarli ale w sumie śmierć to nic strasznego.Ale tak lub gorzej sie kończy obcowanie z tą niby biała magią..dla mnie to jest czarna magia bo ma wplyw na czlowieka.

#44 2011-06-09 11:09:37

marooda
O krok od uzależnienia

Muszę chyba stanąć w obronie założycielki, bo wsiedliście na nią, tak że aż niefajnie się to czyta.
Myślę, że każdy z Nas w coś wierzy, dla części z Nas ma to wymiar religijny, innych okultystyczny, jeszcze inni wierzą w uczucia - choć można przecież równie dobrze powiedzieć, że nikt ich nigdy nie widział ;] Więc może wyluzujmy z tym racjonalnym podejściem do wszystkiego;]

Voodoo wcale nie jest tak odległe od chrześcijaństwa. Wyznawcy Hoodoo bazują przecież również na katolickich dogmatach.

A biała magia? Co złego, że ktoś uwierzy, spróbuje z ciekawości? smile Fajnie, że jest taki wątek.

#45 2011-06-09 11:14:05

Zibit
Zbanowany

marooda jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj.. tak się składa że ja się interesuję ezoteryka i wiem co nie co;] a glupie jest popierać kogoś tylko dlatego że nie ma innego poparcia..

#46 2011-06-09 11:16:54

02
Dobry Duszek Forum

Przyznaję się, że nie czytałam wszystkiego, ale spa jest rewelacyjne.
Myślę, że zadziała niezależnie od naszej wiary i faktycznie dużo w tym rytuale kobiecości, że może pomóc nawet w najgorszych dniach.
Jednak dużo mądrości w tej białej magii:)
Chyba też wypróbuję;)

#47 2011-06-09 11:23:14

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Szczerze , to kazdy moze wierzyc, w co chce , ale jesli zaklada o tym watek , to moze warto podyskutowac na ten temat , chyba , ze temat nie nadaje sie nawet do dyskusji(jak np ten , wiec nie wiem co tu jeszcze robie;) ).
Wiesz, ja nie obrazam czyjejs religii , bo to byloby niefajne wlasnie , ale na temat takich rzeczy mysle , ze mozna sie bardziej na luzie wypowiadac , bo to nie godzi raczej w nasze uczucia/godnosc , skoro ma sluzyc tylko zabawie?
Faktycznie , jesli ktos w to wierzy , to moze nie ma sie z czego smiac , tylko wspolczuc wink
A moze faktycznie jest cos na rzeczy i nie ma co sie bawic w takie rzeczy?
Moze niedlugo ktos bedzie pisal o wywolywaniu duchow , bo w to wierzy , a my nie bedziemy mogli sie wypowiedziec?wink
No ale w sumie troche racji w tym jest , to , ze ktos wierzy w takie rzeczy to niech sobie wierzy,nic mi do tego wink

♪-my only love

#48 2011-06-09 11:35:51

marooda
O krok od uzależnienia

Zibit - dlaczego zakładasz, że tylko Ty interesujesz się ezoteryką? Faktycznie dyskusja jest chyba bezcelowa.

Famme, ale to przecież interesujące, poznawać cudze punkty widzenia smile Przecież jesteś tak samo interesującym rozmówcą, pomimo że nie wierzysz w magię. Dlaczego współczuć? Każdy z nas wierzy w jakieś rzeczy, które drugiej osobie mogą wydawać się dziwne. Jesteśmy różni, dlatego jest to interesujące.

A my kobiety, to chyba już mamy naturalnie jakieś ciągoty ku magii smile Chyba nie znam dziewczyny, która nie bawiłaby się w dzieciństwie w czarodziejkę czy wiedźmę smile

"Czarować" nie potrafię, nigdy też specjalnie nie próbowałam, ale nie wykluczam, że jest ktoś kto coś takiego potrafi, po prostu ja nigdy się z tym nie zetknęłam.

Ale temat tak czysto poznawczo, mnie interesuje :]

#49 2011-06-09 11:36:28

estymasiwy
Net-facet

posluchajcie zeby odzysakc swoja ukochana osobe ,nalezy byc z nia szczerym ,otwartym ,cierpliwym nie robic na pewno nic na sile ,jesli milosc ma na nowo zaiskrzyc na pewno tak sie stanie .pozwolcie by ukochana zaufala by byla pewna ze nigdy nie powiesz na nia zlego slowa ,by czula ze w kazdej sytuacji nawet dla ciebie najgorszej miala w tobie wsparcie ,by czula przez ciebie kochana i najwazniejsza w swiecie.robcie to wszystko a mysle ze osoba ktora sie kocha a stracilo sie wroci by dac szanse i odbudowac milosc ktora ciagle jest w obydwu sercach ,bo uczucie ktore bylo prawdziwe nie umiera nigdy ..wiem to z wlasnego doswiadczenia ..wiecie co poprostu KOCHAJCIE  calym sercem i nie slowem a czynem okazujcie to bo slowa czesto nic nie znacza ..nie potrzeba zadnej magi magia musi plynac prosto z serca

Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-06-11 11:01:05)

#50 2011-06-09 11:46:24

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Jaki romantyk wink

marooda pewnie , ze to interesujace , kiedy poznajemy czyjes punkty widzenia , ale ja tu takiego nie zauwazam :)Tu jest tylko przedstawiony sposob 'odprawienia' tego rytualu,jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmialo wink
Ja jestem ciekawa , czy komus cos z tego przyszlo , czy udalo sie ?;)Bo jakis tam 'sposob na szczescie' to i ja moge przepisac z internetu tongue

Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-06-09 11:46:55)

♪-my only love

#51 2011-06-09 13:02:35

anitka77
Wróżka Bajuszka

Zibit, ciesze sie ze dołączyłes do tego wątku, poniewaz chyba jako jedyna osoba tu na powaznie interesujesz sie ezotyryką, wiec fajnie by było gdybys podzielił sie z nami swoją tajemną wiedzą:)

I'm sorry, we just can't be together. Your closet just isn't big enough...

#52 2011-06-09 13:09:02

Zibit
Zbanowany

Anitka a co chcesz wiedzieć ?:*  trochę wiem..

#53 2011-06-09 14:02:05

anitka77
Wróżka Bajuszka

Chce wiedziec czy dzialają takie zaklęcia czy też nie. Bo raz napisales, ze to bujda a raz ze mozna sobie zaszkodzic:P
Jesli o mnie chodzi, to nie praktykowałam tych zaklęć ale do szeptuch z podlasia z checia bym sie wybrała, własnie ze wzgledu na to, ze mam pewien problem zdrowotny i od lat lekarze nie moga sie z nim uporać, wiec zasiegnelabym praktyki "szamańskiej"

Jesli chodzi o ryty. milosne, podobno na niektorych dzialają na niektorych nie.
Mnie bardziej interesowalby ryt. "oczyszczający atmosfere" pomiedzy mna a ex. Wiesz cos o rytach. oczyszczających?

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-09 14:03:11)

#54 2011-06-09 14:10:14

Zibit
Zbanowany

Widać nie czytasz co ja pisze ;] ja mowie ze to nie jest biala magia bo zadne rzucanie uroku nia nie jest.Ale jeśli masz na myśli czy istnieją ,,czary,, to tak istnieja... troche nie zręcznie mi sie gada od samego początku.

Chcesz sie oczyscic? a o co dokladnie chodzi?

Jak masz problemy zdrowotne to proponuje znajśc mistrza reiki.

Ostatnio edytowany przez Zibit (2011-06-09 14:11:14)

#55 2011-06-09 14:13:34

anitka77
Wróżka Bajuszka

Chodzi mi o ryt. oczyszczajacy atmosfere, tzn. ze jak dwoje ludzi rozchodzi sie w kłótni a dane mi bedzie spotkac ta osobe, to nie chcialabym np. udawac, ze sie nie znamy. Cos takiego co powoduje, "ze zeruje sie licznik" jesli wiesz co mam na mysli tongue
Jesli chodzi o reikę to niewiele wiem, mozesz cos o tym napisac?

#56 2011-06-09 14:31:36

Zibit
Zbanowany

Nie ma na to rytuału.. Co ty byś na wszystko chciala rytuał ?Tutaj wystarczy sie uspokoić... ustalcie sobie że po kłótni będziecie odnajdywać spokuj i zrozumienie do was samych.Proponuję medytacje..wychodzenie na spacer na łonie natury...Pracuj nad sobą a nie że wpisujesz w google:
Rytuał malujący paznokcie,rytuał spłacenia rachunków,rytuał na na nową sukienke,rytuał na zmycie naczyń...

#57 2011-06-09 14:51:46

anitka77
Wróżka Bajuszka

ehhh, a myslalam, ze naprawde cos wiesz.. bo mowiles, ze czary istnieją wiec co miałes na mysli, jakie czary istnieją?

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-09 15:02:36)

#58 2011-06-09 15:06:16

Zibit
Zbanowany

Chcesz smoczka?
Czego ty sie spodziewalas?Kolejnego rytuału?To po pierwsze jest głupi powód by szukać czarów.
Po drugie zacznij coś od siebie dawać.. ludzie sie kłócą od wieków a tylko Ty jedna szukasz na to czarów.

To ty nazywasz to czarami a ja nie wiem jak ci to powiedzieć,nazwać.

Ostatnio edytowany przez Zibit (2011-06-09 15:07:49)

#59 2011-06-09 15:10:26

anitka77
Wróżka Bajuszka

Czyli rozumiem, ze nic wiecej ciekawego nie masz do powiedzenia w tym temacie jak tylko przepychanki słowne a ten wątek dotyczy zupełnie czegoś innego. Bo widzisz Zibicie kazdy ma prawo wierzyc w co chce i jesli se z tym nie zgadzasz to nie nalezy za to potepiac innych, mozesz oczywiscie pisac tu co chcesz ale Twoje posty nic ciekawego nie wnosza do tego tematu. Oprocz kilku prowokacji.

#60 2011-06-09 15:26:15

Zibit
Zbanowany

Skoro nic nie wnoszą to po co ze mna piszesz ?smile
Tak ciężko zrozumieć ze to co wiem to nie od tak można powiedzieć?
Jesteś blondynką prawda?

Ostatnio edytowany przez Zibit (2011-06-09 15:27:28)

#61 2011-06-10 22:17:54

Lilaa87
Netbabeczka

Po co zagladaja tu w ogole tacy co chca sie tylko klocic dlatego ze uwazaja ze ta magia nie istnieje ze to bzdury. Skoro tak myslisz to sobie mysl ale po cholere odrazu sie tu klocisz. To nie jest watek na ten temat. Zamiast napisac ze ja w to nie wierze ale oczywiscie kazdy wierzy w co chce a to tylko moje zdanie to nie bo trzeba odrazu udawac najmadrzejszego i wciskac komus ze czegos takiego nie ma i koniec. Jak ja nie lubie takich ludzi. Masakra.

#62 2011-06-10 23:05:21

Zibit
Zbanowany

A umiesz chociaż czytać?Ja mowie ze z taka wiedza sie nie zabiera za tak powazne sprawy... skoro widzisz moja pomoc jako atak to trudno...

#63 2011-06-10 23:38:54

anitka77
Wróżka Bajuszka

Nawiazujac do tematu watku, poznalam pewna osobe, ktora poprosila o wykonanie rytualu pewna szeptuche i okazalo sie, ze po kilku miesiacach ich milosc odzyla i sa szczesliwym malzenstwem.
Szeptyucha zanim robi ryt. milosny robi ryt. oczyszczajacy. Taki, ktory powoduje, ze nie czujemy zlych emocji do drugiej osoby, powodujacy empatie do kogos. Nastepnie sprawdza czy wasze dusze moga ponowanie sie polaczyc i jesli nic nie stoi na przeszkodzie, laczy je. Wiec warto sprobowac smile

#64 2011-06-10 23:42:35

Zibit
Zbanowany

Dla desperatów dobre... więc też spróbuje haha smile zrobie ryt zeby anitka mnie kochała.

#65 2011-06-10 23:50:55

anitka77
Wróżka Bajuszka

Oczywiscie, rytual ma wtedy moc gdy czujemy do tej osoby miłość płynącą z serca, gdy wierzymy z calego serca w sile milosci. Gdy chcemy dla tej osoby szczerego dobra.

Zibicie probuj! ja jestem chetna:) ale uprzedzam, ze jak kocham to na zabój! jednak najpierw musialbys zdobyc pukiel moich kruczoczarnych włosów! tongue

#66 2011-06-11 11:44:53

Zibit
Zbanowany

Serio mówisz? smile hahaha skoro jesteś chętna to mi wyślesz trochę twoich ładnych włosów :}

#67 2011-06-11 11:55:33

apoteoza
Moderator

Proszę o trzymanie się tematu wątku. Przypominam, że forum to nie portal randkowy, a miejsce na luźne pogawędki jest w netkafejkach
Moderatorka-apoteoza

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

#68 2011-06-11 12:09:42

różyczka
100% Netkobieta

Nie wierzę w zaklęcia , w palenie świec i składanie ofiar.

Poza tym jeśli rzucamy na kogoś czar,czy urok i ten człowiek dajmy na to pokochał by mnie to zawsze bym się zastanawiała czy gdyby nie był do tego zmuszony przez magie to by mnie pokochał.

W końcu wolę gdy ktoś jest ze mną bo tego pragnie całym sercem świadomie a nie zmuszony.

Nigdy nic nie zastąpi szczerości, rozmowy i bycia prawdziwym by poznać i dać siebie pokochać całym sercem.
Żadne zaklęcia tego nie zastąpią.

Poza tym gdy już rzucisz urok na tego jedynego to mam nadzieje że mu o tym powiesz co zrobiłaś , bo tego wymagała by szczerość niech wie że został zmuszony do pokochania ciebie.

#69 2012-08-11 12:41:49

Palina
Niewinne początki

koleżanko, a sama wykonywałaś ten rytuał? chce wiedziec czy Tobie się udało wink

#70 2012-08-19 12:28:31

cherrymousee
Blokada na życzenie Użytkownika

Ja tam chyba w te czary nie wierzę, może trochę w karty tarota, bo to mi się sprawdziło.
Wiem, że każda z nas jest gotowa spróbować wszystkiego, byle tylko odzyskać ukochaną osobę, ale do tego już bym się chyba nie posunęła. Jak mam być razem to nasze drogi i tak się kiedyś zejdą, a jeśli nie to nie. Facet ma nas kochać sam z siebie, nie przez jakieś czary-mary. wink

#71 2012-10-28 19:55:29

moniax25x
Niewinne początki

podaje strone osoby ktora zna sie na rzucaniu urokow. bylam w szoku kiedy zniszczyl zycie facetowi ktory bardzo mnie skrzywdzil. to prawdziwy profesjonalista.
jego strona

#72 2012-10-29 18:18:42

gracjana1992
Dobry Duszek Forum

moniax25x
hahah to na pewno nie jest reklama! big_smile big_smile i jeden posty tylko hm......;pppp

"Bo prawdziwa miłość jest czymś wyjątkowym, zdarza się dwa, może trzy razy na wiek. Poza tym jest próżność lub nuda.” Camus

#73 2013-01-08 04:53:31

Annka32
Niewinne początki

Mój mąż zostawił mnie i dzieci dla jakiejś młódki,

Przeczytałam gdzieś na jakimś forum historię kobiety, która przeszła podobne rzeczy i jej mąż do niej wrócił. Ta kobieta twierdziła że stało się to przez gorącą modlitwę do Boga, polecała też żeby przeczytać książkę z tej strony:  spam

że w niej niby wszytko jest opisane jak otrzymywać przez wiarę w modlitwie

Czy któraś z was może ją czytał? Co tam jest napisane? Plissss....

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-12-12 10:09:57)

#74 2013-12-11 09:39:29

JADZIAa
Niewinne początki

Witam serdecznie!
Czy ktoś zna lub był u szeptuchy z Krotoszyna?
Jeśli tak to bardzo proszę o podanie numeru tel lub adresu
Dziękuję
Pozdrawiam

#75 2013-12-11 11:35:10

marioosh666
Net-facet

Urok miłosny nie sprawi, że ktoś do Was wróci (były partner) czy też się oświadczy (potencjalny partner). Tak może być, ale to się stać nie musi. Być może ofiara będzie się tylko męczyć sama ze sobą, bo nie będzie mogła o Was zapomnieć, ale do działania to nie doprowadzi.

Pod żadnym pozorem nie należy takich uroków rzucać, bo to ograniczenie wolnej woli, a co wysyłamy to wraca. Krótko mówiąc, kto takimi sztuczkami zabiera drugiej osobie wolną wolę sam tego doświadczy. Dlatego rzucanie klątw i uroków wychodzi z mody.

Przy sytuacji w której ofiara nic do Was nie czuję urok wróci wzmocniony, czyli Wy będziecie się bardziej męczyć, a on nic...

By oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, starcom i dzieciom: My tu rządzimy! Żadnych eksperymentów! Żadnego „współdecydowania” w rodzinie! (…) Panowie! Zachowujmy się odważnie, po męsku!   Janusz Korwin-Mikke

#76 2013-12-12 10:02:21

JADZIAa
Niewinne początki

Szukam kontaktu do szeptuchy.
Wiem, że są takie które zajmują się oczyszczeniem i zdejmowaniem klątwy.
Jeśli ktoś zna lub wie coś na ten temat to będę b. wdzięczna.
Jak to mówią tonący brzytwy się łapie.

Stopka forum