Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 416 ]

77

Odp: Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

MEGI87 i LOONA84 z kąd jesteście.

Tyle postów,tyle samotnych osób tyle pisania i jakoś z nikim nie mogę nawiązać kontaktu ze swoich okolic. Szkoda bo razem zawsze lepiej.
Megi po prostu jakbym czytała o sobie.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Gorka jestem z województwa łódzkiego (mieszkam w Zgierzu, pracuję [jeszcze 3 dni] w Łodzi). Wydaje mi się, że chyba nie jestem z Twoich rejonów, ale gdybyś chciała nawiązać ze mną bliższy kontakt, to śmiało możesz pisać na maila smile
Wiem, że Tobie nie chodzi o internetową przyjaźń, tylko taką bardziej "na żywo", ale gdybyś mimo wszystko chciała... to się do mnie odezwij smile
Wesprzemy się w tej naszej samotności...

Daj spokój wspomnieniom. Daj się ponieść marzeniom...

79 Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-06-27 19:42:13)

Hej, ja też cierpię na samotność,lat mam 27 to takie smutne ile ludzi jest teraz samotnych.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME
Reklama

80

Liren25 napisał/a:

Hej, ja też cierpię na samotność,lat mam 27 to takie smutne ile ludzi jest teraz samotnych.

LIREN a z kąd jesteś?

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

81

Witam smile kurczę, dawno nie zaglądałam w ten wątek smile GORKA tym tekstem z ogłoszeniem szukam kumpelki naprawdę mnie rozbawiłaś smile

udało mi się ostatnio odświeżyć znajomość, jednak i tak bardzo rzadko z ową koleżanką się widuję. Próbując odświeżać inne znajomości poczułam się jak kretynka, zaczepiająca światowo żyjących i bardzo zapracowanych ludzi hmm no bo kurczę co ze mnie za towarzystwo, jeśli nie mogę wrócić nad ranem pijana jak dzwonek xD ? W tym momencie to trochę szkoda mi się niektórych ludzi zrobiło - bo jeśli dla dwudziestoparoletniej kobiety synonimem dobrej zabawy są litry alkoholu, no to przykre. W sumie to ja mam chyba nie 21 lat, a 51 smile bo wolę poczytać i iść na spacer smile

A tak w ogóle to jest tu może jakaś dobra dusza z Trójmiasta lub okolic smile ?

Pozdrawiam serdecznie smile

"niech pamiętają nas tylko za to, że białej flagi nigdy nie ujrzeli w naszych dłoniach"
Kinga  03.01.2011 11.30  2420g  49 cm :*
Reklama

82

Forever_Alone napisał/a:

Witam smile kurczę, dawno nie zaglądałam w ten wątek smile GORKA tym tekstem z ogłoszeniem szukam kumpelki naprawdę mnie rozbawiłaś smile

udało mi się ostatnio odświeżyć znajomość, jednak i tak bardzo rzadko z ową koleżanką się widuję. Próbując odświeżać inne znajomości poczułam się jak kretynka, zaczepiająca światowo żyjących i bardzo zapracowanych ludzi hmm no bo kurczę co ze mnie za towarzystwo, jeśli nie mogę wrócić nad ranem pijana jak dzwonek xD ? W tym momencie to trochę szkoda mi się niektórych ludzi zrobiło - bo jeśli dla dwudziestoparoletniej kobiety synonimem dobrej zabawy są litry alkoholu, no to przykre. W sumie to ja mam chyba nie 21 lat, a 51 smile bo wolę poczytać i iść na spacer smile

A tak w ogóle to jest tu może jakaś dobra dusza z Trójmiasta lub okolic smile ?

Pozdrawiam serdecznie smile

Ha ha a ty rozbawiłaś mnie tym alkoholem-dobre. To fajna ta twoja koleżanka. Ale na poważnie - szkoda że ludzie są tacy "pozamykani".

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

83

Macie racje dziewczyny. W moim mieście wyznacznikiem dobrej zabawy są imprezy i alkohol. Aż mnie ściska jak widzę te ciągłe opisy na gg, jak to wszyscy się 'zalewają'. Na początku myślałam, że jestem zazdrosna, że inni sobie wychodzą, a ja siedzę wiecznie w domu. Ale jeśli mam przebywać z kimś, kto nie zna umiaru, to chyba jednak wolę samotność. Tak bardzo chciałbym trafić wreszcie na prawdziwą przyjaciółkę, na jakąś wartościową osobę.. Eh

84

Cześć dziewczyny:)
Ja też czuję się samotna, pare miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem... i nagle zauważyłam, że nie mam z kim spędzać wolnego czasu. Mam przyjaciółkę, ale to jest dziwna relacja, bo ona ma od 3 lat chłopaka, z którym spędza KAŻDĄ WOLNĄ CHWILĘ, w związku z tym cięzko jest wyjść z nią na miasto, na zakupy, czy na piwo. Tymbardziej, że ten jej chłopak zabrania jej gdziekolwiek bez siebie wychodzić ( chore!). Chciałam z nią kiedyś pojechać do klubu, ale on stał na przeszkodzie. W sumie mogę jej powiedzieć wszystko i jej ufam, chcemy iść razem na studia... ale jednak ona nie ma czasu, żeby się spotkać ( poza szkołą oczywiście).Tak więc siedzę sama ( z siostrą) i się nudzę.
Mi po prostu brakuje znajomych, koleżanek z którymi mogłabym pogadać o głupotach, byle by tylko nie siedzieć w czterech ścianach...;(

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...

85

hmmm...też mam ten problem:/ niby w koło mnóstwo ludzi ale każdy tak na prawdę ma swoje problemy tym bardziej w moim wieku gdzie ludzie mają swoje połówki i nigdzie się bez nich nie ruszają ,zakładają rodziny, są wiecznie zapracowani...a w pojedynkę tak jakoś ciężko iść przez zycie...

...więc może jest ktoś z Torunia lub okolic? smile

86

A może ktoś jest z okolic Warszawy i chciałby się spotkać? smile

87

Jestem z okolic Wrocławia, chętnie szczerze wysłucham a i opowiem też chętnie o sobie:) Preferuje szczere, głębokie znajomości:) Mój nr gg 5893993 smile

88

HEJ!
Tak czytam sobie to forum i nie pomyślałam, że tyle jest osób z podobnymi problemami... też dotarło do mnie, że nagle się czuje samotna i dziwnie się dzieje w tym życiu, im dalej tym coraz trudniej. Mam 25 lat, kiedyś znajomi, szkoła i jakoś było fajnie, nagle okazało się że prócz znajomych od święta i tych którzy są nacodzień siłą rzeczy nie ma nikogo naprawde bliskiego prawdziwego przyjaciela na dobre i na złe... nawet dwie najbliższe mi osoby o których mówilam kiedyś przyjaciel okazały się nic nie wartymi ludźmi niestety. Nie umiem udawać śmiać się na siłę i nie pamiętać przykrych rzeczy, słów ... Widze fałsz wokoło jak ludzie udają dobrych a za plecami podkładają świnie. Marzy mi się choć jeden przyjaciel na którego można liczyć o każdej porze dnia i nocy taki który zrobi wszystko i dla którego ja bym zrobiła wszystko, ale już jestem coraz bardziej przekonana że to chyba niemożliwe niestety. Moge chociaz tutaj wylać wszyskie żale smile a nóż się pojawi jakaś bratnia dusza smile pozdrawiam wszystkie kobietki na forum

89 Ostatnio edytowany przez GORKA (2011-07-01 19:16:34)

Witaj algos z kąd jesteś?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

90

Jestem z okolic Łodzi...

91

Dziewczyny, jest tu ktoś z okolic Olsztyna? wink

92

witam.

Jestem tu nowa, ale postanowiłam podzielic sie z Wami również moimi przemyśleniami. Mam 27 lat i czuje że  w moim zyciu juz nigdy nic ciekawego sie nie wydarzy.

Nie mam gaceta ani tez kolezanek, juz nie wspominajac o przyjaciolkach. Czuje sie bardzo samotna.  Moja rodzina chyba tego nie rozumie. Dla mnie jest czasami strasznie. Czuje sie beznadziejnie. Sama ze soba. Czytajac posty w tym portalu, czuje ze jednak nie jestem jedyna osoba ktora w taki sposob sie czuje...

Dziękuję ze jest to forum smile

93

Hej,
ja to forum śledzę już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz zdecydowałam się coś napisać. Mam 21 lat, jestem z Warszawy i jestem bardzo samotna. Tak samotna, że mam w perspektywie przesiedzenie 3 miesięcy wakacji w domu, bo po prostu nie mam się do kogo odezwać. Jest w tym wiele mojej winy, bo przez lata unikałam ludzi z powodu kompleksów na punkcie wyglądu, ale też problemów w domu. Teraz, kiedy wszystko już u mnie w porządku, nagle okazało się że ja po prostu nikogo nie znam. Kiedyś unikałam ludzi, dziś niczego nie pragnę bardziej niż kontaktu z drugim człowiekiem.

94

Algos jesteś z okolic Łodzi a konkretnie skąd? Bo ja jestem ze Zgierza i może mieszkamy w miarę niedaleko? wink

Phila a Ty skąd do nas piszesz? Nie przejmuj się, ja już nie mam faceta, przyjaciółki też nie, bo wszystkie sa fałszywe i zajęte tylko swoim życiem. Na dodatek nie mam pracy i po prostu czuję, że się cofam a nie rozwijam... hmm Liczę na to, że w miarę szybko ten stan u mnie się zmieni, bo jak nie... to czarno to wszystko widzę.

95

GORKA napisał/a:
piselli1 napisał/a:

Witajcie,
ja od 4 lat mieszkam w Gliwicach, pochodzę z Lubelszczyzny. Czuję się tu bardzo samotna.... jakoś nie udało mi się znaleźć bratniej duszy. Mam koleżanki w pracy ale .... chciałabym poznać kogoś z kim mogłabym wyskoczyć na kawkę, umówić się na basen czy do kina. Mąż to nie to samo co przyjaciółka....  Pozdrawiam

Moje oczekiwania są identyczne jak twoje.Szkoda że to tak daleko. Chętnię bym się z tobą umówiła,ale ja mieszkam w Kotlinie Kłodzkiej.

Witaj:)
rzeczywiście odległość znaczna smile  życzę ci abyś poznała kogoś miłego

Pozdrawiam

96

Jestem z Pabianic smile więc nie tak daleko smile

97

Algos powiedziałabym nawet, że całkiem blisko smile

Jeśli chciałabyś się bliżej poznać, śmiało możesz pisać na maila.

98

Hej,

Nie jestem sama ,widzę. Też nie mam faceta ani przyjaciół...sama nie wiem dlaczego. Może porpostu nie nadaję się na koleżankę, skoro każda sie odwraca odemnie:) szykują sie ciężkie wakacje. Od zawsze mam w sumie ten problem, nie potrafię sie z tego powodu cieszyć życiem często, samotność mnie tak jakby przygniata do ziemi. Jestem z Dolnego Śląska jak coś smile

99

witam w klubie samotnych smile mam na imię Dorota od jakiegoś czasu zaglądałam tutaj i czytam Wasze posty
w końcu zdecydowałam się zarejestrować i napisać ....
po prostu też czuję się samotna, rozpadło mi się małżeństwo i żeby wszystko zacząć od nowa spakowałam się
zabrałam dzieci i wyprowadziłam się do obcego miasta (Chorzów) gdzie znałam tylko jedną osobę i teraz odczuwam ciężar
samotności bo wcale nie jest łatwo zaczynać wszystko od początku ... to tylko w filmach tak ładnie wygląda smile
ale skoro powiedziałam "a" muszę też powiedzieć "b" więc walczę z tą samotnością ...na początek może forum
wśród tylu samotnych może odnajdę bratnią duszę ...pozdrawiam Was mocno

100

phila01 napisał/a:

witam.

Jestem tu nowa, ale postanowiłam podzielic sie z Wami również moimi przemyśleniami. Mam 27 lat i czuje że  w moim zyciu juz nigdy nic ciekawego sie nie wydarzy.

Nie mam gaceta ani tez kolezanek, juz nie wspominajac o przyjaciolkach. Czuje sie bardzo samotna.  Moja rodzina chyba tego nie rozumie. Dla mnie jest czasami strasznie. Czuje sie beznadziejnie. Sama ze soba. Czytajac posty w tym portalu, czuje ze jednak nie jestem jedyna osoba ktora w taki sposob sie czuje...

Dziękuję ze jest to forum smile

Witaj phila smutne to co piszesz.
Utworzyłam ten temat właśnie dla takich osób jak ty. Mam nadzieję że przynajmniej troszeczkę zmniejszy to w nas poczucie samotności.
Z kąd jesteś phila?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

101

cornflower napisał/a:

Hej,

Nie jestem sama ,widzę. Też nie mam faceta ani przyjaciół...sama nie wiem dlaczego. Może porpostu nie nadaję się na koleżankę, skoro każda sie odwraca odemnie:) szykują sie ciężkie wakacje. Od zawsze mam w sumie ten problem, nie potrafię sie z tego powodu cieszyć życiem często, samotność mnie tak jakby przygniata do ziemi. Jestem z Dolnego Śląska jak coś smile

A z jakiej miesjscowości jesteś,bo ja też z dolnego śl.?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

102

Wrocław wink

103

jadorcia napisał/a:

witam w klubie samotnych smile mam na imię Dorota od jakiegoś czasu zaglądałam tutaj i czytam Wasze posty
w końcu zdecydowałam się zarejestrować i napisać ....
po prostu też czuję się samotna, rozpadło mi się małżeństwo i żeby wszystko zacząć od nowa spakowałam się
zabrałam dzieci i wyprowadziłam się do obcego miasta (Chorzów) gdzie znałam tylko jedną osobę i teraz odczuwam ciężar
samotności bo wcale nie jest łatwo zaczynać wszystko od początku ... to tylko w filmach tak ładnie wygląda smile
ale skoro powiedziałam "a" muszę też powiedzieć "b" więc walczę z tą samotnością ...na początek może forum
wśród tylu samotnych może odnajdę bratnią duszę ...pozdrawiam Was mocno

Witaj
jak pisałam tez czuje się bardzo samotnie a Gliwice..... Chorzów.... rzut beretem smile
Ja przeprowadziłam się na Śląsk i zostawiłam bliskich daleko.... Co prawda mam tutaj męża i dzieci ale..... brakuje mi koleżanek, przyjaciółek.... W pracy jest nas wiele ale każda pędzi po pracy do domku. Nie znalazłam tutaj bratniej duszy i coraz bardziej mam ochotę wykrzyczeć mężowi, że mi tu źle.... te Gliwice to był jego pomysł.....  Jakbyś miała ochotę na pogaduchy.... odezwij się smile

Pozdrawiam

104

piselli1 napisał/a:

Witaj
jak pisałam tez czuje się bardzo samotnie a Gliwice..... Chorzów.... rzut beretem smile
Ja przeprowadziłam się na Śląsk i zostawiłam bliskich daleko.... Co prawda mam tutaj męża i dzieci ale..... brakuje mi koleżanek, przyjaciółek.... W pracy jest nas wiele ale każda pędzi po pracy do domku. Nie znalazłam tutaj bratniej duszy i coraz bardziej mam ochotę wykrzyczeć mężowi, że mi tu źle.... te Gliwice to był jego pomysł.....  Jakbyś miała ochotę na pogaduchy.... odezwij się smile

Pozdrawiam

cieszę się bardzo i mam wielką ochotę na pogaduchy !!! smile

105

Dziewczyny z Dolnego śląska-kotlina kłodzka odezwijcie się.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

106

Nie wiem, czy postępuję właściwie omawiając taką sprawę na forum, ale trochę nie umiem sobie dać rady z moim życiem. Po prostu ciągle, jakby to było jakieś fatum, jestem sama. Niby mam związek, ale nie mogę w ogóle zbliżyć się do tej osoby. Facet jest zainteresowany tylko podtrzymaniem związku, kiedy jest ze mną nie rozmawia, a ogląda jakieś seriale. Bardzo brakuje mi osoby, z którą mogłabym szczerze porozmawiać.Przyznaję, że na co dzień jestem kiepska w komunikacji. Denerwuję się, brakuje mi pewności siebie i ludzie nie udało mi się poznać nikogo z kim mogłabym spędzać czas. Mam blokadę na bliskość. Po prostu w pewnym momencie zaczynam mieć pustkę w głowie i czuję się odrzucona, co wywołuje we mnie gniew. Nie wiem, czy powinnam zabiegać o relacje, co najczęściej kończyło się zwyczajnym wykorzystywaniem mnie, czy mam żyć swoim życiem. Dołuje mnie to i czuję się bezradna. Czy naprawdę tak trudno jest znaleźć kogoś bliskiego?

107

xxls mam podobnie.. Ale ja jestem taką osobą, która z chęcią pomogła by drugiej samotnej osóbce i wyciągnęła ją z domu smile skąd jesteś?

108

Jestem nowa na forum, i od razu weszłam na dział "Samotność".

Czuje, że mogę się tutaj odnaleźć.
Mimo iż mam mężczyznę, i jestem z nim szczęśliwa... to nie mam żadnych koleżanek, znajomych, przyjaciółek.
To straszne.
I taka samotność jest dużo gorsza niż brak mężczyzny.

Także, mam nadzieje , że chociaż tutaj znajdę ludzi z którymi mogę porozmawiać smile

The future starts today, not tomorrow.

109

Gorka 
Cytat który dodałaś  na rozpoczęcie wątku jest  Świetny
kilka lat tamu natknełam się na niego i teraz przypomniał mi się ten czas
przypomnieli mi się ludzie którym mogłam tak powiedzieć , teraz cóż jestm ja z cytatem i mój chłopak
nie ma przymnie innych którzy mogą liczyć na mnie .
Reasumując  przykro mi się robi kiedy zdaję sobie z tego sprawę że nie mam w zasadzie ni kogo któ mugłby na mnie liczyć i na kogo ja moglabym liczyć  oczywiście pomijając rodzinę i chłopaka .

110

Ludzie się strasznie zmieniają. A przyjaźnie rozpadają. Najgorzej jest wtedy kiedy ludzie bezgranicznie oddają się swoim dziecią zapominając o innych sprawach, ludziach, przyjaciołach.

111

kilmihanej napisał/a:

xxls mam podobnie.. Ale ja jestem taką osobą, która z chęcią pomogła by drugiej samotnej osóbce i wyciągnęła ją z domu smile skąd jesteś?

Bardzo podoba mi się taka perspektywa:) Mieszkam we Wrocławiu.

112

Dziewczyny tez jestem z Wrocławia:) przeprowadziłam się tam do chłopaka jednak nie mam żadnych znajomych, co mnie dołuje sad mam pracę, facet też jednak on ma tez remont w domu w związku z czym każdy wolny czas poświeca na remont, nie na mnie. Chciałabym mieć jakies koleżanki/kolegów, żeby można było sie spotkać, pogadać. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to prosze sie odezwać, czy to tu czy na maila:) chętnie nawiąże z kimś znajomość, a widze, że sa osoby z Wrocławia:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

113

h2o_86 napisał/a:

Gorka 
Cytat który dodałaś  na rozpoczęcie wątku jest  Świetny
kilka lat tamu natknełam się na niego i teraz przypomniał mi się ten czas
przypomnieli mi się ludzie którym mogłam tak powiedzieć , teraz cóż jestm ja z cytatem i mój chłopak
nie ma przymnie innych którzy mogą liczyć na mnie .
Reasumując  przykro mi się robi kiedy zdaję sobie z tego sprawę że nie mam w zasadzie ni kogo któ mugłby na mnie liczyć i na kogo ja moglabym liczyć  oczywiście pomijając rodzinę i chłopaka .

Też mi się spodobał-jest taki prawdziwy.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

114

nataliie napisał/a:

Jestem nowa na forum, i od razu weszłam na dział "Samotność".

Czuje, że mogę się tutaj odnaleźć.
Mimo iż mam mężczyznę, i jestem z nim szczęśliwa... to nie mam żadnych koleżanek, znajomych, przyjaciółek.
To straszne.
I taka samotność jest dużo gorsza niż brak mężczyzny.

Także, mam nadzieje , że chociaż tutaj znajdę ludzi z którymi mogę porozmawiać smile

Próbuj, próbuj może ci się uda.
Zgadzam się z tobą że samotność i brak bratniej duszy jest okropna.
Powodzenia nataliie.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

Posty [ 77 do 114 z 416 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016