Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Strony Poprzednia 1 2 3 4 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 412 ]

39

Odp: Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

o widzisz, a skad jestes? od niedawna znalazlam to forum i mysle ze jesli bysmy sie wszystkie tu dogadywaly to bylaby szansa sie spotkac, porozmawiac. Kiedys znajoma mi opowiadala (teraz to juz ma 30+lat) smile ze z kumpelą weszla na stronke , dokladnie forum mlodziezowe gdzie wlasnie poznala tam grupke dziewczyn ktore rowniez albo nie mialy przyjaciol albo przyjaciolki byly falszywe no albo tez byly niesmiale. no i tak po dlugim czasie pisania a dogadywaly sie swietnie, spotkaly sie i do dzis sa kumpelami:)  chodzily razem na imprezy, plotkowaly robily zakupy, spedzaly nudne wieczory.. takze cos w tym jest:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

ja jestem z Lublina
jestem na forum kilka dni i naprawde tu jest fajnie i mozna by było poznać kogoś fajnego jak mowisz

41

ja mam 19 lat ;)matura za rok dopiero i też chętnie porozmawiam z wami i poznam koleżanki smile

Kocham życie, przyjacielu, i nawet wtedy, kiedy zraniło mnie tak bardzo, że przez krótką chwilę zapragnęłam umrzeć, nawet wtedy nie popełniłam zdrady.
Reklama

42

hej malinka:)
coraz wiekszy ruchu to widze no i dobrze czym nas wiecej tym weselej

43

no no niedługo tu jakis gang babski powstanie;) bo jak wiadomo w kupie sila tym bardziej w kobietach:)

44

no napewno,, ja to teraz taka smotna troche siedze w domu sama całaymi dniami czasem tylko jakis spacer a tak to nic

45

to tak jak ja. pewnie kazda z nas mieszka daleko od siebie, wiec nie dobrze..

46

dorotka8889 i małamiii a Wy skąd jesteście? tak jak Wy- skończyłam właśnie LO i też nie mam swojej bratniej duszy.

47

ja z Lublina
jak by ktoś chciał można do mnie napisac malamiiiiiii@wp.ppl

48

esz to pech, trochę daleko sad

49

ja z pod wawy... a Ty lol2 skad jestes?

50

ja do wawy mam jakieś 120km... a w którą stronę konkretnie Ty mieszkasz? Ja w tą na mazury, na Olsztyn.

51

no ja mam blizej bo ja mam gora 50 km do wawy/ mieszkam dokladnie w mszczonowie

52

hmm..no to nie jest wcale daleko smile

53

a Ty z jakiego miasta jestes?:)

54

dokładnej nazwy Ci nie podam niestety, bo chcę pozostać zupełnie nierozpoznana (na wypadek gdyby... wink ). na priv mogę napisać smile

55

nie no spoko narazie nie bedziemy wnikac w szczegoly smile

56

dobrze, że rozumiesz.

57

Ale ruch.

Ho ho tyle samotnych lasek?

Dziewczyny szkoda że każda z nas z innego zakątka Polski. Ja usilnie szukam kogoś z moich rejonów ale niestety bezskutecznie.

Jeżeli chodzi o przyjaźnie internetowe to też miałam grupkę fajnych dziewczyn ale też niestety musiały pozostać tylko koleżankami wirtualnymi z powodu dalekiej odległości.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

58

no niestety szkoda sad ale może jeszcze dołączą do nas osoby z naszych rejonów

59

małamiii napisał/a:

no niestety szkoda sad ale może jeszcze dołączą do nas osoby z naszych rejonów

Też mam taką nadzieję.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

60

ja mysle ze duzo jest takich osob jak my tylko ze malo wie o tym miejscu.. ja np na ta strone wpadlam przez czysty przypadek, nawet sama juz nie pamietam jak:)

61

dorotka8889 napisał/a:

ja mysle ze duzo jest takich osob jak my tylko ze malo wie o tym miejscu.. ja np na ta strone wpadlam przez czysty przypadek, nawet sama juz nie pamietam jak:)

Ja też przez przypadek,szczerze przyznam że lubię tu zaglądać.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

62 Ostatnio edytowany przez sunset (2011-05-31 10:48:28)

malinka123 napisał/a:

a czy są osoby z Radomia okolic?

hej no ja zasadniczo jestem prawie z okolic Radomia ze Skarżyska to jakieś 45 km wink

"Sae Fideli Sis Fidelis"

63

Dziewczyny piszcie może akurat któraś z nas znajdzie tutaj bratnią duszę.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

64

Treść postu niezgodna z regulaminem
Moderatorka-apoteoza

65

GORKA napisał/a:

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą.
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec.
Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie...
Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować.

Witaj
Jeśli szukasz przyjaciółki to wejdź proszę do nas na portal www_nlove_pl
Poznasz tam wielu takich jak Ty

Pozdrawiam

66

hmm, no to muszę się tu dopisać jako kolejna "porzucona" przez "koleżanki" ;P Tzn. przyjaciółkę z prawdziwego zdarzenia udało mi się zapoznać wieki temu i mimo odległości (w sumie nie aż tak znacznej), którą przyszło nam dzielić po studiach, nadal mamy dla siebie czas i regularnie się odwiedzamy. Zauważyłam jednak, że z dnia na dzień, w zastraszającym tempie, wykruszyły się inne, znajomości pomniejsze. Też ubolewam nad faktem, że jak już któraś się zaobrączkuje (ja z tych samotnych), to nagle cały świat przewartościowują na "życie w czterech ścianach". Myślałam, że to problem jednostkowy, ale widzę, że dotyczy większości. Smutne to trochę, bo dochodzi do tego, że nie ma z kimś wyjść na przysłowiowe piwo. A najgorsze, że wiele takich osób samoistnie się alienuje, a po czasie nagle sobie przypominają o naszym istnieniu - zazwyczaj gdy czegoś potrzebują. Nie rozumiem dlaczego dorośli, myślący, żyjący wcześniej towarzysko ludzie, nagle tracą chęć do życia społecznego. Nie mam tu na myśli natrętnego spotykania się aż do obrzydzenia, ale po prostu chęć podtrzymywania kontaktów, częściej niż raz na pół roku. Życie i ludzie mnie zaskakują - i obawia się, że zaskakiwać będą nadal smile

67

Ja też jestem sama jak palec na dodatek związek mi się rozpada.Miałam kiedyś dobrą kolezankę,ale wróciła do kraju.Próbowałam się zaznajomić,ale coś mi nie idzie..poza tym mieszkam za granicą,więc sprawa jest dodatkowo utrudniona.Bardzo rzadko spotykam dziewczyne mniej więcej w moim wieku i z podobnej sytuacji życiowej,a jak już się trafi to ma męza,dzieci i bardzo mało czasu na podtrzymywanie relacji.A największy problem jest w tym,że trudno mi się otorzyć na drugiego człowieka

68

Ja mam tak samo niby mam kolezanki ale wiem ze rzadnej z nich nie moglabym sie zwierzyc .... a bardzo brakuje mi takiej przyjaciólki:(   Jest moze tu ktos z Wałbrzycha lub okolic co miałby ochote poznac sie czasem pogadac?

69

Malinka330 napisał/a:

Ja mam tak samo niby mam kolezanki ale wiem ze rzadnej z nich nie moglabym sie zwierzyc .... a bardzo brakuje mi takiej przyjaciólki:(   Jest moze tu ktos z Wałbrzycha lub okolic co miałby ochote poznac sie czasem pogadac?

Hej,z tego co zauważyłam to jest taki temat dotyczący samotności właśnie w mieście Wałbrzych-może spróbój tam.
A ja mam ok 40 min do Wałbrzycha. Malinko może napisz coś więcej o sobie.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

70

jestem z siebie dumna smile Postanowiłam się przełamac i własnie zaproponowała  spotkanie dziewczynie którą znam zaledwie z widzenia!To dla mnie wielki krok smile

71

Witajcie,
ja od 4 lat mieszkam w Gliwicach, pochodzę z Lubelszczyzny. Czuję się tu bardzo samotna.... jakoś nie udało mi się znaleźć bratniej duszy. Mam koleżanki w pracy ale .... chciałabym poznać kogoś z kim mogłabym wyskoczyć na kawkę, umówić się na basen czy do kina. Mąż to nie to samo co przyjaciółka....  Pozdrawiam

72

piselli1 napisał/a:

Witajcie,
ja od 4 lat mieszkam w Gliwicach, pochodzę z Lubelszczyzny. Czuję się tu bardzo samotna.... jakoś nie udało mi się znaleźć bratniej duszy. Mam koleżanki w pracy ale .... chciałabym poznać kogoś z kim mogłabym wyskoczyć na kawkę, umówić się na basen czy do kina. Mąż to nie to samo co przyjaciółka....  Pozdrawiam

Moje oczekiwania są identyczne jak twoje.Szkoda że to tak daleko. Chętnię bym się z tobą umówiła,ale ja mieszkam w Kotlinie Kłodzkiej.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

73

sadka napisał/a:

jestem z siebie dumna smile Postanowiłam się przełamac i własnie zaproponowała  spotkanie dziewczynie którą znam zaledwie z widzenia!To dla mnie wielki krok smile

Brawo.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

74

Witajcie Dziewczyny smile

Na wstępie chciałam powiedzieć, że to, co napisała Gorka w pierwszym poście... to tak piękne słowa, że aż smutno mi się zrobiło, że ja nie mam takiej koleżanki.

Długoletni związek mi się rozleciał. Jak się tak dłużej nad nim zastanawiam dochodzę do wniosku, że oparty był tylko na kasie (przy czym to ja bylam tą stroną finansującą kaprysy mojego faceta). Kasa się skończyła i miłość mojego faceta do mnie również. Smutne to, ale jakże prawdziwe.

Mam koleżankę, dla której jestem przyjaciółką, ale żeby to działało w dwie strony to nie powiem. Nigdy Jej pomocy nie odmówiłam, za to nigdy nie miałam okazji sprawdzić czy i ja mogę na Niej w ten sam sposób polegać. Podczas naszych spotkań mówi tylko o sobie, w związku z czym przytłacza mnie ta znajomość, bo ja nie mam siły i ochoty ciagle zajmować się Jej sprawami. Doszło do tego, że unikam kontaktu z Nią. Zresztą Jej chyba tak naprawdę nigdy moje życie nie obchodziło.

Jest też Kobieta, która miała świetne zadatki na moją Przyjaciółkę. Niestety, odkąd została matką słucham tylko o kupkach, pieluszkach i innych odżywkach. Oraz o ekscesach Jej pociechy. Nie mam nic przeciwko dzieciom, ale słuchanie o tym na tą chwilę kompletnie mnie nie pociąga. O wyjściu do klubu mogę pomarzyć, bo dzwoniłaby chyba co chwilę do Męża z zapytaniem, czy z dzieckiem w porządku (kiedyś tak było, jak poszłyśmy do kina). Nie powiem, Ona interesuje się moim życiem i stara sie podsunąć jakieś dobre rozwiązania moich problemów, ale jest jedno "ale". Jej wystarczy kontakt mniej więcej raz na miesiąc. Przy czym jak ja sama nie zadzwonię, to Ona też nie bardzo.

Mam mnóstwo internetowych koleżanek, ale to nie to samo, co spotkanie na żywo. Owszem, nigdy mi nie odmówiły rozmowy, utrzymujemy kontakty telefoniczne, ale jednak ten niedosyt gdzieś tam jest...

Na dodatek od 1 lipca będę bezrobotna i kompletnie sobie nie radzę z tą świadomością. Na zakręcie jestem życia i jestem z tym wszystkim zupełnie sama. Moje koleżanki, owszem wspierają, ale mam wrażenie, że to wszystko jest takie bardziej na "odczepnego". Wiadomo, że łatwiej jest udzielać komuś rad, kiedy nas to nie dotyczy.

Heh, pożaliłam się smile Ale takie właśnie aktualnie jest moje życie. W przyjaźni oddaję się zupełnie, niestety, nie zawsze z wzajemnością...
Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny smile

Daj spokój wspomnieniom. Daj się ponieść marzeniom...

75

Eh ja też potrzebuję takiej koleżanki, a nawet przyjaciółki. Nie jestem za taką krótkotrwałą powierzchowną znajomością. Chciałabym mieć kogoś takiego komu mogłabym się zwierzać i żeby ktoś miał takie zaufanie do mnie. Mam koleżankę, ale ona wyśmiewa się z moich problemów,a na dodatek mam wrażenie, że jest tylko wtedy, gdy ona tego potrzebuje, taka powierzchowna, z każdym po trochu o wszystkim. Ja wolę jedną, ale prawdziwą i oddaną.

76

Też jestem samotna i bardzo chciałabym mieć prawdziwą przyjaciółkę, z którą mogłabym o wszystkim porozmawiać. Jestem z okolic Olsztyna : ) jest tu ktoś z pobliża?

Posty [ 39 do 76 z 412 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016