Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Strony Poprzednia 1 9 10 11

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 381 do 412 z 412 ]

381

Odp: Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(
GORKA napisał/a:

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą.
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec.
Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie...
Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować.

kochana u ciebie to jeszcze nie jest tak zle bo ty zawsze   mozesz wyjsc i  w swoim jezyku porozmawiac za to ja gdzie sie  nie obruce tam slysze szwargotanie.Zycie wygnalo mnie za granice Kraju i uwiez mi tu to dopiero odczuwa sie mocno brak przyjacol a samotnosc doskwiera niewyobrazalnie mocno.Nie wspominajac o swietach   wtedy to lzy cisna sie same do oczu     pozdrawiam Agata

Reklama
Zobacz podobne tematy :

382

szukam przyjaciol  okolo 30 z calej polski    pozdrawiam agata

383

Witam wszystkie kobietki i nie tylko... też chętnie z kimś popiszę, pogadam o "pierdołach", jak i rzeczach poważnych, może ktoś mnie wesprze lub ja jego, jestem ze śląska( okolice Katowic), wiek 35 jeszcze....

Reklama

384

Witam wszystkich.Właśnie przed chwilą się zarejestrowałam i też bardzo chciałabym z kimś pogadać.Tak to się składa,że przyjaciółki i znajome porozjeżdżały się po świecie i zostałam SAMA!!! Mam męża i dzieci ale to nie zastąpi babskich pogaduszek.Chętnie poznam kobietki z całej Polski,nie ograniczając się do konkretnego miasta.

385

agacik napisał/a:
GORKA napisał/a:

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą.
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec.
Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie...
Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować.

kochana u ciebie to jeszcze nie jest tak zle bo ty zawsze   mozesz wyjsc i  w swoim jezyku porozmawiac za to ja gdzie sie  nie obruce tam slysze szwargotanie.Zycie wygnalo mnie za granice Kraju i uwiez mi tu to dopiero odczuwa sie mocno brak przyjacol a samotnosc doskwiera niewyobrazalnie mocno.Nie wspominajac o swietach   wtedy to lzy cisna sie same do oczu     pozdrawiam Agata

AGACIK- no cóż przykre to co piszesz.Nic ci nie poradzę bo niby co?  Jedynie to powodzenia,siły i nadziei na lepsze jutro.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

386

Żabcia5 napisał/a:

Tak masz rację GORKA z ludźmi w realu nie łatwo jest się dogadać. Ale czasami dobrze, by było spotkać się z kimś na kawie, wypić drinka, czy iść na koncert. Może razem pojechać na wczasy czy spędzić razem Sylwestra.

Żabciu źle mnie zrozumiałaś. Pisałam o tym że nie chcę nawiązywać wirtualnych znajomości bo niby po co ? Miałam na tym nawet forum grupę dziewczyn naprawdę fajnych ale rozsypanych po całej Polsce i co? I nic ? Pisanie pisanie godziny przed kompem i przychodziła sobota czy wolna chwila i i tak nie było z kim wyskoczyć na zakupy czy na piwko.

Jestem tu teraz tylko po to żeby kogoś przez tą stronę poznać i znajomość kontynuować już w realu.
Wszystkim jednak życzę powodzenia- i tobie żabciu również.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

387

Z internetem bywa strasznie różnie. Pisałam przez jakiś czas z różnymi dziewczynami, w różnym wieku, w różnych odstępach czasu i co?
I nic klapa.
Ja na siłę nikogo nie zmuszę żeby ze mną rozmawiał i chciał się zaprzyjaźnić, ale zaczynam stać na stanowisku, że realnie rzecz biorą nie istnieje już babska przyjaźń - każdy tylko czegoś dla samego siebie oczekuje, a tacy jak ja dostają po tyłku bo ja dla siebie chcę tylko rozmów, uwagi, zainteresowania i przyjaźni - tylko i aż. Chyba za dużo...

388

piri napisał/a:

Witam wszystkich.Właśnie przed chwilą się zarejestrowałam i też bardzo chciałabym z kimś pogadać.Tak to się składa,że przyjaciółki i znajome porozjeżdżały się po świecie i zostałam SAMA!!! Mam męża i dzieci ale to nie zastąpi babskich pogaduszek.Chętnie poznam kobietki z całej Polski,nie ograniczając się do konkretnego miasta.

A ty z kąd jesteś?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

389

GORKA napisał/a:
Żabcia5 napisał/a:

Tak masz rację GORKA z ludźmi w realu nie łatwo jest się dogadać. Ale czasami dobrze, by było spotkać się z kimś na kawie, wypić drinka, czy iść na koncert. Może razem pojechać na wczasy czy spędzić razem Sylwestra.

Żabciu źle mnie zrozumiałaś. Pisałam o tym że nie chcę nawiązywać wirtualnych znajomości bo niby po co ? Miałam na tym nawet forum grupę dziewczyn naprawdę fajnych ale rozsypanych po całej Polsce i co? I nic ? Pisanie pisanie godziny przed kompem i przychodziła sobota czy wolna chwila i i tak nie było z kim wyskoczyć na zakupy czy na piwko.

Jestem tu teraz tylko po to żeby kogoś przez tą stronę poznać i znajomość kontynuować już w realu.
Wszystkim jednak życzę powodzenia- i tobie żabciu również.

Masz rację - tak byłoby najlepiej, ale nie wiem czy jest to w ogóle realne... sad
Sad but true...

390

ARTICA- no właśnie nadzieja matką głupich.

Nic nie zastąpi realnej znajomości. Szkoda że teraz ludzie (przynajmniej w moim otoczeniu) są tak zapatrzeni w siebie, w karierę w pieniądze. Nie wiedzą chyba że czasami w życiu przychodzi taki czas że brakuje nam przyjaciół i towarzystwa,że jest starość choroba i ogólnie gorsze dni....ach coś się zdołowałam

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

391

Mi tez brakuje bliskiej kolezanki, chyba tak naprawde przyjaciolki. Mam kilka znajomych ale takich o do pogadania :-(
Jestem z Lodzi jak ktos ma ochote porozmawiac to ja chetnie:)

392

nonii napisał/a:
ZaP napisał/a:
chmurka1989 napisał/a:

Hej:) Ja rownie jestem z Łodzi, miloby było Cie poznac, pozdrawiam:)

Hej:) Ja mieszkam 60 km od Łodzi. I rzadko tam bywam sad

Zap mieszkasz od Lodzi 60k a w ktora strone jesli moge wiedziec?:)

Sieradz, a ty?

393

Jestem z małej miejscowości w woj.pomorskim  i raczej nie ma tutaj nikogo mieszkającego blisko.Jednak nic nie staje na przeszkodzie aby tu sobie pogadać.
Racją jest,że większość znajomych nie ma czasu na pogaduszki w babskim gronie,bo dzieci,mąż itp.,a ciężko tak samemu w życiu jak nie ma się z kim porozmawiać tak od
serca.Mąż nie zastąpi dobrej kumpeli.
Ahhh dobrze ,że jesteści wy.

394

kameleon02 napisał/a:

Witam wszystkie kobietki i nie tylko... też chętnie z kimś popiszę, pogadam o "pierdołach", jak i rzeczach poważnych, może ktoś mnie wesprze lub ja jego, jestem ze śląska( okolice Katowic), wiek 35 jeszcze....

Witam!
Bardzo chętnie popiszę smile moje gg 43291194 smile

395

Macie rację dziewczyny, że nic nie zastąpi rozmowy w realu. Buszuję po netkobiety.pl szukam osób podobnych do mnie. Gdy odnajduję swoje problemy w jednej czy drugiej osobie lub ktoś mnie zaciekawi, to śledzę inne wypowiedzi tej osoby na forum. Czasami wypowiem się w tym czy innym wątku, może kogoś to zainteresuje, może ktoś myśli tak samo jak ja. W ten sposób szukam osób mnie podobnych. Myślę, że odległość nie jest taka ważna, bo jeśli dwie osoby łączą te same problemy, przyjemności czy zwyczajnie nadają na tych samych falach, to można tę znajomość rozwijać przez internet a kilka razy do roku spotkać się czy razem gdzieś wyjechać na babski wypad. Jestem dobrej myśli, a jeśli nawet się nie uda, to to co wyczytam tu na forum dodaje mi otuchy, że inni też mają problemy podobne do moich i nie tylko z samotnością.

396

Posz do mnie smialo na maila jestem w identycznej sytuacji;(;*pozdrawiam.

397

nonii napisał/a:
ZaP napisał/a:
chmurka1989 napisał/a:

Hej:) Ja rownie jestem z Łodzi, miloby było Cie poznac, pozdrawiam:)

Hej:) Ja mieszkam 60 km od Łodzi. I rzadko tam bywam sad

Zap mieszkasz od Lodzi 60k a w ktora strone jesli moge wiedziec?:)

hej.jestem z warszawy.to chyba jest centralna Polska,

398

witajcie! Jest ktos ze Slaska? A moze nawet z Raciborza badz okolic? Bo ja jestem i szukam kolezanek, przyja zni. Kogos chetnego do spotkania,rozmowy, wypadu na impreze np dyskoteke-nw jak wy ja bardzo lubie.
Jesli ktos chetny pisac na emaila :-D napewno odp
Pozdrawiam ;-)

399

jest ktoś z TRÓJMIASTA ? najlepiej z gdańska ;>

400 Ostatnio edytowany przez aleks45 (2013-04-09 21:39:11)

A może jest ktoś z Ciechanowa...?;)

401

a jest ktoś z Tychów lub okolic? jeśli tak to bardzo chętnie się spotkam:-)

402

Witam ! Ja również szukam koleżanki. Jestem z Mikulczyc i chciałabym z kimś porozmawiać. Mam męża ale on przeważnie nie ma czasu bo pracuje i chodzi na siłownie sad  Prosze zadzwoń : 795043193 Pozdrawiam

403

Witam wszytskie kobietki. Ja jestem z woj,Podkarpackiego rownie czuje sie samotna narzyczony za granica siedze z corka w domku. Jesli  ktoras z was chetna popisac pogadania piszcie na maila Pozdrawiam

404

hej istnieje te forum jeszcze? szukam kogoś ze Mszczonowa

405

hej istnieje te forum jeszcze? szukam kogoś ze Mszczonowa

406

Hej, mam kilka koleżanek ale żadna nie jest bliską przyjaciółką. Chciałabym poznać bratnią duszę ...

407

To bardzo dobrze trafiłaś :-)
Tutaj jest mnóstwo wspaniałych osób, które tak jak Ty (a myślę, że tak naprawdę większość z Nas) czują się samotne i chciałyby odnaleźć swoją bratnią duszę.
Pozdrawiam serdecznie

Przez ciernie do gwiazd

408

Fajnie smile

409

tu chyba mało osób zagląda

410

z kąd jesteście?

411