Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 63 z 63 ]

39

Odp: Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Nie powinnam się wypowiadać, bo nie za bardzo lubię komedie, ale mam parę swoich ulubionych, szczególnie z Tilem Schweigerem:-) Nieźle wygląda w sensacjach, ale jest rewelacyjny w komediach! :-) Znacie Gdzie jest Fred? Fred udaje inwalidę, aby zdobyć piłkę z autografem znanego koszykarza. Ta komedia jest niesamowita!! Polecam!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Uwielbiam:-) moja ulubiona komedia, kocham francuskie produkcje, to Moje życie to nie komedia romantyczna:-)
Trzydziestoparoletni samotny romantyk spotyka pragmatyczną kobietę. Marzenia mężczyzny zaczynają się spełniać, kiedy ta odwzajemnia jego uczucia.

41

Rock of Ages - dla mnie hit!!!! Komediowy Tom Criuse:-)
Pewnego dnia w klubie rockowym "Bourbon Room" na Sunset Strip spotyka się dwoje ludzi z różnych środowisk, ale posiadających podobne cele w życiu. Sherrie (Julianne Hough), dziewczyna pochodząca z małej miejscowości, i Drew (Diego Boneta), chłopak z wielkiego miasta, zakochują się w sobie i postanawiają razem wyjechać do Los Angeles. Zamierzają spełnić tam swoje marzenia związane ze sławą, pieniędzmi i blaskiem fleszy. Po przybyciu do Miasta Aniołów nie wszystko przebiega tak, ja bohaterowie sobie wymarzyli.

Reklama

42

Będziecie się smiać, ale uwielbiam.... Kogel Mogel. big_smile

43

Zdecydowanie polecam francuskie komedie, zwłaszcza jedną z najnowszych "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Fajnie wyśmiewa stereotypy funkcjonujące we Francji.

Reklama

44 Ostatnio edytowany przez villemo_18 (2015-07-11 18:28:17)

"Dzien swira" i "Nic smiesznego"

UWIELBIAM TO!
Jak dla mnie niema nic lepszego.

Jeśli bedziesz jak liść miotany przez wiatr spadniesz gdziekolwiek...

45

Uwielbiam komedie. Ale nie tylko
Np wspominany dzień świstaka albo nieśmiertelna seksmijsja wink

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

46

villemo_18 napisał/a:

UWIELBIAM TO!

Też je lubię,ale to nie są komedie.
Od siebie dodam "Sami Swoi "
Milion razy już ogladalam.

gg 48623644

47

rossanka napisał/a:
villemo_18 napisał/a:

UWIELBIAM TO!

Też je lubię,ale to nie są komedie.
Od siebie dodam "Sami Swoi "
Milion razy już ogladalam.

Filmy o Adasiu Miauczyńskim (należy dodać jeszcze "Wszyscy jesteśmy Chrystusami") to rzeczywiście komediodramaty.

facet po przejściach

48

Ja widziałem poniższą dziesiątkę (niektóre po kilka razy, inne po kilkanaście) i również je polecam.

1. "Kapuśniaczek"
2. "Książę w Nowym Jorku"
3. "Robin Hood: Faceci w rajtuzach"
4. "Dwaj zgryźliwi tetrycy"
5. "Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy"
6. "Żandarm z Saint-Tropez" (i inne z tej serii)
7. "Czego pragną kobiety"
8. "Nic nie widziałem, nic nie słyszałem"
9. "Gruby i chudszy"
10. "Kłamca, kłamca"

49

Lubię ogólnie kino francuskie i oczywiście ich komedie. Nasze polskie, szczególnie te starsze, są świetne.
Fajne polskie komedie wszyscy znamy, ale podam parę filmów z Francji, które polecam.

"Hors de prix"-"Miłość. Nie przeszkadzać!"
"Eyjafjallojökull"-"Uziemieni"
"Les émotifs anonymes"-"Przepis na miłość"
"Un Plan parfait"-"Wyszłam za mąż, zaraz wracam"
"Mon pire cauchemar"-"Mój największy koszmar"
"Rien ? Déclarer"-"Nic do oclenia"

Te komedie, nie są wyjątkowe ale naprawdę warto obejrzeć.

50

Ja polecam "Sierżanta Bilko" ze Steve'm Martinem. Przezabawne!

51

Bardzo lubię komedie. Sporo już oglądałam komedii i moje ulubione to na pewno takie jak:
"Ace Ventura, Psi detektyw"
"Ace Ventura Zew Natury"
"Głupi i głupszy"
"Kłamca, kłamca"
"Jestem na tak"
"Bruce Wszechmogący"
"Ja, Irena i ja"
"Maska"
"Pan Popper i jego pingwiny"
"Głupi i głupszy bardziej"
"Shrek"
"Shrek 2"
"Dzień świra"
"Epoka lodowcowa"
"Kevin sam w domu"
"American Pie"
"Lejdis"
"Nic śmiesznego"
"Kevin sam w Nowym Jorku"
"Legalna blondynka"
"Wieczny student"
"Pani Doubtfire"
"Poszukiwany, poszukiwana"
i wiele innych komedii

52

Ja wolę czarne komedie.
Ojciec szpiler, Obywatel roku, Pewien dżentelmen, Kołysanka, Jabłka Adama, Strasznie szczęśliwi....

53

kołysanke ogladałam nawet w kinie ale jakoś nie podeszła mi, polskie komedie jednak są bez szału. Dziś z kole oglądam wybuchową parę na pulsie o 20. I obsada fajna i śmiechu po pachy.

54 Ostatnio edytowany przez misiando (2017-04-16 20:35:31)

Uwielbiam:
Goło i wesoło (The Full Monty)
Testosteron

iiiii
MIŚ!

55

Jak chcecie obejrzeć dobrą komedię to wybierzcie się na Szybkich i Wściekłych 8. Ja razem z całą salą kinową płakaliśmy ze śmiechu, reżysera poniosła fantazja big_smile

56

A to ja nawet nie chciałam się na to, bo Szybcy i Wściekli są już zbyt sensacyjni. A ten śmiech to chyba był z tego, jak bardzo żenujący jest ten film.

moniszka napisał/a:

kołysanke ogladałam nawet w kinie ale jakoś nie podeszła mi, polskie komedie jednak są bez szału. Dziś z kole oglądam wybuchową parę na pulsie o 20. I obsada fajna i śmiechu po pachy.

Polskie komedie są świetne, ale nie te najnowsze, gdzie wszędzie jest Karolak. Kołysanka mi się podobała, ale jest wiele lepszych filmów polskich.

58

ja też lubię przede wszystkim polskie. U mnie w czołówce jest JOB i Kogel Mogel.

59

Seksmisja

60

To jest już kultowy film. Stare polskie komedie  chyba nigdy mi się nie znudzą.   A poza tym bardzo lubię filmy z Lui de Fines.

61

te kultowe to ja już znam na pamięć smile

62 Ostatnio edytowany przez Uursa #muszlov (2017-11-07 14:19:31)

ja bardzo lubię komedie z gandzią w tle: "how high" (pl. super zioło), "Grandma's boy" (pl. babcisynek), "pineaplle express"

poza tą tematyką, komedią wrzechczasów długo był dla mnie film "weekend u Berniego" (wyszła też druga część) - na podstawie którego powstała polska replika filmu pt "ciało" (dla mnie szajs bo kalka lubianego filmu zbyt dosadna)

na "dniu świra" nie zaśmiałam się ani raz. ogromnie mnie ten film poruszył, bardzo współczuję ludziom którzy zmagają się z podobną konstrukcją osobowości jaką przedstawił główny bohater, umiem sobie wyobrazić ile to musi człowieka kosztować - by brnąć przez życie w takim stresie i niepokoju.

uśmiałam się do łez na holenderskim filmie "new kids turbo" - ale nie wiem czy polecać big_smile bo to bardzo specyficzny humor, bohaterowie prezentują dość niski poziom rozwoju. dla mnie film wyjątkowy gdyż wychowałam się w ciut podobnym środowisku. akcja dzieje się w 1995 roku, więc ścieżka dźwiękowa zawiera ulubione dance/rave/hardcore hity z mojego dzieciństwa.

także lubię Sandlera, a najbardziej w filmie "zohan" (pl.nie zadzieraj z fryzjerem) - jeśli lubisz tego aktora, a filmu nie znasz, to bez wahania polecam gorąco!

Angielski z pewnością (r)
Lekcje na YouTube

z najnowszych to Deadpool, a tak to klasyczne bardziej - Akademia policyjna, Kewin sam w domu i td smile a, lubię też Adamsów big_smile
ostatnio ciężko jakoś jest z komediami, jakies juz nie śmieszne

Posty [ 39 do 63 z 63 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy lubicie komedie?? Wasze ulubione filmy komediowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016