Czym pachnie Wasz dom? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Czym pachnie Wasz dom?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 64 z 64 ]

39

Odp: Czym pachnie Wasz dom?

ojj kadzidelek nie lubie, swieczki mi jakos malo pachna, ale za to uwielbiam zapach pomaranczy, dobrze ze lubie je jesc takze skorek mam zawsze sporo wiec ukladam na grzejniku i efekt murowany smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Nie przepadam za kadzidełkami, mają bardzo męczący zapach i w pomieszczeniach, w których się je pali długo nie umiem wysiedzieć smile Nie stosuję odświeżaczy powietrza, mają taki sam zapach niezależnie od deklaracji na opakowaniu, a u mnie w pracy wiszą na prawie każdej ścianie.
Najbardziej lubię świeczki, wprowadzają fajny klimat przy każdej wieczornej wizycie znajomych. Z zapachów uwielbiam czekoladę i wanilię, chociaż był taki okres, kiedy kupowałam owocowe świeczki. Najczęściej po prostu jestem w sklepie, trafiam przed półkę ze świeczkami i wychodzę z tym, co mi akurat wpadnie "w nos" smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

41

obecnie pachnie u mnie postawiona na stole świeca cynamonowo-pomarańczowa .. pomimo że nie jest zaświecona zapach jest tak intensywny że pachnie w całym salonie smile

Reklama

42

Uwielbiam ładne zapachy.Te dochodzące z kuchni,a także roznoszące się po mieszkaniu.Palę świece zapachowe,kadzidełka.Używam korzennych perfum.Ale najcudniej dla mnie zawsze pachnie las i kwiaty.Pozdrawiam.

43

Ja uwielbiam zapach cynamonu, kupiłam ostatnio świeczkę w szkle w sklepie spam i jestem bardzo mile zaskoczona, świeczka pachnie cudownie smile

Reklama

44 Ostatnio edytowany przez pomaranczowa 1 (2012-06-22 09:35:20)

ja stosuje ipuro
http://www.wellnessundco-shop.de/Shop/images/categories/15.jpg
naprawde wyprobowalam juz wszystko! ale ten sposob najskuteczniejszy. Wystarcza na bardzo dlugo, a zapach jest intensywny , ale nie odurzajacy :-)

http://shopping.freundin.de/media/catalog/category/ipuro_raumduefte_2.jpg
http://www.stehgreif.com/images/product_images/info_images/411_2.jpg

jestem w ciaglym stawaniu sie

45

Od kilku miesięcy mój dom pachnie. Nieważne w sumie czym (choć najbardziej lubię mieszankę olejków kawa i wanilia), ważne, że już nie śmierdzi stęchlizną. Problem pojawił się po wymianie okien na plastiki (dom jest stary i nie ma dobrej wentylacji). Mieliśmy do wyboru albo coś wymyślić, albo zburzyć dom do spodu (jak radził, tfu, fachowiec). Założyliśmy niemiecki system wentylacyjny inventer, który zakłada się  po sztuce w każdym pomieszczeniu. Póki co mamy 3 wentylatory, ale w przyszłym roku założymy w pozostałych. Wilgoć poszła precz, wraz z nią pleśń i smród.

46

Dopiero teraz zaczynam czuć ładny zapach w moim domu- zamontowałam Inventer i łatwiej mi sobie poradzić z wadliwym przepływem powietrza (mam wadę wentylacji w domu). Teraz moje mieszkanie jest wywietrzone. Zaraz zacznę szukać jakichś olejków eterycznych- dotąd nie było sensu tego robić, bo to jakby ktoś popsikał stęchliznę "Poison".

47

Na szczęście nie mam problemów z zapachami, ale po prostu lubię jak ładnie pachnie. Obecnie, póki jest sezon letni, staram się o świeże kwiaty do domu, które  wyczuwalnie pachną. Są o tyle lepsze od kadzidełek itp, że zapach trwa cały czas i jest delikatny. + ładny wygląd.

48

Obecnie wiśniami, bo walają się w łubiankach po całej kuchni, robimy kompoty, dżemy i inne przetwory.

U mnie w domu niestety nachodzi wilgoć, mój synek ma świnki morskie i to też wpływa na zapach smile Ale odkąd mam zapach w bloczku , który jest długotrwały w domu pachnie morskim powietrzem! smile

50

Rudamarchewo, Babuleńko, a jakie to sa mniej wiecej koszty?

51

tamira napisał/a:

ja swoje koszta negocjowałam. I nie powiem, że jest to system tani, ale zakładając po 1 sztuce rocznie stać na to każdego.

52

Ja ostatnio próbowałam nowe zapachy Brise i teraz pachnie u mnie konwaliami. Piękny zapach ale używam tylko w łazience i zapach czuć w całym domu smile

53

Mój akurat teraz pachnie ciastem - dokładnie drożdżowym ze śliwkami smile

54

rudamarchewka napisał/a:
tamira napisał/a:

ja swoje koszta negocjowałam. I nie powiem, że jest to system tani, ale zakładając po 1 sztuce rocznie stać na to każdego.

Dokładnie. Poza tym uważam, że za zdrowie można zapłacic, a i tak sie zaoszczedzi. A ładny zapach jest wartością dodaną.

55

Ja też używam świec zapachowych. Są bardzo fajne, długo utrzymuje się zapach. ALe oprócz świec używam jeszcze olejków zapachowych firmy kala, bardzo mi się podobają, jest wiele zapachów do wyboru, moje ulubione to kwiatowy sen i zielona herbata z gruszką.

56

Najczęściej jakieś świece zapachowe ; )

57

Teraz olejkiem - sandał.

58

Mój dom pachnie świeżością często wietrzę, używam świec zapachowych oraz olejków.

59 Ostatnio edytowany przez falbanka (2013-12-10 18:28:34)

Teraz wanilią (taką z zawieszki). Kadzidełek nie znoszę, bo boli mnie od nich głowa.

60

Gardenia i wanilia.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

61

Odświeżacz, będący mixem zielonej herbaty i trawy cytrynowej.

62 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-16 17:21:28)

Ja to nie bardzo przepadam za pachnącymi świeczkami, bo one i tak zawsze jakoś tak pachną dla mnie steryną.  A kupujecie może odwieżacze spam ? Widziałam w Rossmanie ze jest ich trochę, i ten wybor jest rzeczywiscie sporawy.

63 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-12-28 17:36:58)

U mnie aktualnie z okazji świąt stoi na stoliku [spam] smile Większość pewnie zna, a kto nie to informuję, że są to takie specjalnie pałeczki które wkłada się do oleju zapachowego, i oddają zapach przez baaaardzo długi czas wyglądając przy tym szałowo smile

[tu był niedowolony link]

64

Proszkiem do prania, płynem cytrynowym.

Posty [ 39 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Czym pachnie Wasz dom?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016