Czym pachnie Wasz dom? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Czym pachnie Wasz dom?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 64 ]

Temat: Czym pachnie Wasz dom?

Jakie zapachy stosujecie? Czy są słodkie, waniliowe czy może drapieżne z dodatkiem piżma? A może cos owocowego?
No i co według Was najlepiej sie sprawdza: Odświeżacze powietrza? Kadzidełka? Świeczki zapachowe? Co lubicie najbardziej?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czym pachnie Wasz dom?

kadzidełka moim zdaniem są najlepsze smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Kadzidełka tak,są fajne,ale ja wolę olejki z kominka długo utrzymuje się zapach i szczególnie wieczorkiem ładnie wygląda.

Reklama

4

Nie stosuje u siebie w domu sztucznych zapachów.Są niezdrowe.Lubie jak mój dom pachnie świeżym powietrzem , ozonem po burzy...Świerzym praniem przyniesionym do domu ...Lubię zapach parzonej kawy ,ciasta...Staram się dodawać kilka kropel naturalnego olejku zapachowego na wilgotna szmatkę i tym przecieram kurze.Lubię zapach grapefruita lub cytryny , to takie świeże zapachy.Zima wolę zapachy cieplejsze.Podoba mi się taki , który wydobywa się  z pomarańczy , w która wtykam gożdziki smile Cudowny jest też zapach choinki podczas świąt.Kiedy nie uda nam się zdobyć takiej prawdziwej , staramy się chociaż zdobyć gałązki smile Fajne są świeczki zapachowe oraz kominki , do których wlewa się olejki i podgrzewa świeczką smile

5

U mnie ma być przede wszystkim świeżo,wietrzenie mieszkania to podstawa.
Zapachu kadzidełak nie lubię,jestem bardzo wrażliwa na zapachy i zawsze oprócz zapachu wyczuwam dym.
Używam odświeżaczy wkładanych do kontaktu,szczególnie Air Wick w moim przypadku sie sprawdza,starcza na długo i daje wyrazny zapach.Do nawilżaczy powietrza zawieszonych na kaloryferach dolewam kilka kropel olejku,to tez daje dobry efekt.
Jeanne,nie wpadlam na to zeby wycierac kurze,szmatką nasaczoną olejkiem,muszę to wypróbować.:)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.
Reklama

6

wiecie co?moja znajoma czyści meble plakiem do samochodu-efekt jest super a do tego jak się wybierze ulubiony zapach jest czysto i pachnąco.
Atnka,ja wiem wietrzenie jest super!!teraz jak jest zima to ok ale u mnie jak jest lato prócz świeżego powietrza przedostają się jeszcze spaliny-zmora moja,ale mieszkam przy dość ruchliwej ulicy mam całą miejską komunikację pod nosem:WKD,SKM,MZK i PKP czego chcieć więcej?

7

CookieBitch napisał/a:

Ja właśnie za kadzidełkami nie przepadam, za bardzo kopcą w pomieszczeniu. Uwielbiam natomiast świece zapachowe, ale świeczka świeczce nie równa, czasem zapach jest kompletnie niewyczuwalny:/

8

Uwielbiam jak dom pachnie pomarańcza smile Szczególnie zimą smile Mam na to sposób, obieram pomarańcze ze skórki i kładę je na grzejniku - na jakiś czas ich cudowny zapach otula moje mieszkanie i jest to niesamowite ...,ale chyba wypróbuje sposób Jeanne bo wydaje mi się ciekawy ! Jeanne wbijasz po prostu goździki w pomarańcze ? Czy im się nic nie stanie ( no wiesz nie zgniją itd ?)

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.

9

brysia napisał/a:

Atnka,ja wiem wietrzenie jest super!!teraz jak jest zima to ok ale u mnie jak jest lato prócz świeżego powietrza przedostają się jeszcze spaliny-zmora moja,ale mieszkam przy dość ruchliwej ulicy mam całą miejską komunikację pod nosem:WKD,SKM,MZK i PKP czego chcieć więcej?

U mnie świeżego powietrza dostatek,mieszkam na wsi,mój dom nie jest nawet polożony przy głównej drodze więc okna mogę mieć otwarte na okrągło.;)
Ja gozdziki wbijam w mandarynki i dekoruję nimi wigilijny i swiąteczny stół.:)
Od początku grudnia suszę pomarańcze,pokrojone w plasterki.Pachnie nimi w całym domu,pózniej zawieszam je na choince,oczywiście prawdziwej.Wiecie że w swiom domu nie miałam jeszcze nigdy sztucznej choinki.;)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

10 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-11-19 09:06:08)

allende napisał/a:

Uwielbiam jak dom pachnie pomarańcza smile Szczególnie zimą smile Mam na to sposób, obieram pomarańcze ze skórki i kładę je na grzejniku - na jakiś czas ich cudowny zapach otula moje mieszkanie i jest to niesamowite ...,ale chyba wypróbuje sposób Jeanne bo wydaje mi się ciekawy ! Jeanne wbijasz po prostu goździki w pomarańcze ? Czy im się nic nie stanie ( no wiesz nie zgniją itd ?)

Tak wbijam w pomarańcze ( mandarynki tez mogą być) gożdziki.Jak skórka jest gruba , to trzeba sobie czymś pomóc np.nożykiem.Owoce w takim przypadku są świeże , więc to normalne , że mogą zgnić , dlatego należy kontrolować sytuację smile Ale efekt jest ciekawy , jeśli chodzi o połączenie zapachu pomarańczy z gożdzikami.Można też skórki z cytrusów , które zostają po obraniu owoców powiesić lub położyć na kaloryferze.No ale taki efekt nie jest długotrwały jak w przypadku tych wszystkich preparatów , jakie można dostać w sklepie.To normalne.Jednak ja korzystam właśnie z takich sposobów , bo po pierwsze są zdrowe , a po drugie pachną naturalnie:) No i chyba warto jakoś wykorzystać z pożytkiem to , co można wyrzucić po prostu do kosza wink

Ahhhh ! Ale się zrobiło świątecznie na tym wątku smile Normalnie już czuję ten zapach choinki , gozdzików i cynamonu smile

Atkinka , wiesz , ja mieszkam trochę w mieście , trochę na wsi...Tak na peryferiach miasta.Ale jak dotąd zawsze miałam żywą choinkę w domu.Jako mieszczuch nie znam się za bardzo na iglastych tongue , ale to było takie drzewko , że nie sypało się zaraz po świętach , ale staaaaało aż do 2 lutego smile No i ten zapach był przez cały karnawał smile

11

fajnie macie!!zazdroszczę wam!ja mieszkając w bloku nie mam tylu możliwości(wietrzenie np.)i te święta też nie są takie jak na wsi-mniej romantyzmu w bloku.Do tego te przeklęte kanały wentylacyjne,mam w domu zapach wszystkich potraw swoich i sąsiadów.

12

redbeauty napisał/a:
CookieBitch napisał/a:

Ja właśnie za kadzidełkami nie przepadam, za bardzo kopcą w pomieszczeniu. Uwielbiam natomiast świece zapachowe, ale świeczka świeczce nie równa, czasem zapach jest kompletnie niewyczuwalny:/

Kiedys tez próbowałam palic kadzidełka ale masz racje ,maja swój specyficzny dla mnei "okopcony "zapach.Je trzeba poprostu lubic.Wole świeczki,ale takie które pachna naprawde ,przez caly czas palenia.

13

A miał ktos zapachowe świece Korony? Podobno mają w składzie naturalne olejki eteryczne, brzmi zachecająco, ale wolałabym zasiegnąc opinii przed kupnem...

14

Dziewczyny , proszę o propozycje konkretnych produktów na cito.Chodzi mi o preparaty zapachowe do łazienki.Chciałabym , żeby ładnie pachniało w łazience , w której nie ma okna i nie ma możliwości wietrzenia.Co polecacie ?

15

o!!w tej kwestii to ja także jestem ciekawa propozycji bo u mnie też nie ma okna jest wentylator ale on za dużo nie daje a chciałabym żeby utrzymywał się tam zapach

16

Ja nic specjalnego nie robię.
Co tydzień myję glazurę i terakotę zwykłym - ale ładnie pachnącym - Sidoluxem konwaliowym.
Zapach utrzymuje się parę dni.
No i w łazience na połce trzymam perfumy - jak używam - to zawsze tam.
Ale mam okno - więc nie ma problemów... Bez okna - to lepiej chyba poprzestać na zapachach środków myjących. Ja lubię zapach umywalek po wymyciu ich Cifem smile

17

Balladyna napisał/a:

Ja lubię zapach umywalek po wymyciu ich Cifem smile

A ja żelem Ajax smile

18 Ostatnio edytowany przez Balladyna (2008-12-15 10:59:14)

Jeanne napisał/a:
Balladyna napisał/a:

Ja lubię zapach umywalek po wymyciu ich Cifem smile

A ja żelem Ajax smile

Ja też lubię. Niebieski mam. Do wanny i prysznica smile

19

waniliowe kadzidełka. uwielbiam.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

20

najlepszy zapach według mnie to ......... kawa. kupujesz mlynek, i mielisz przed kazdym zrobieniem.

dwa plusy- 1) zawsze swieza kawa
                   2) piekny zapach.
tylko kawe trzeba mielic co jakies 3 h. smile my pijemy jej duzo,wiec to nie klopot.

21

a do lazienki, polecam odświerzacz powietrza meridy.
kosztuja sporo ,bo okolo 100 zł, ale butla jest ogromna. i starcza na caly rok, jak nie dluzej.

pnadto mozna stosowac w calym domu, zabija zapach nikotyny alkoholu oraz wciaga dym.

polecam, bo stosowałam ją w restauracji w ktorej pracowalam.

22

wczesajka , a możesz dać namiar gdzie to cudo kupić , albo jakiś link ?
Wczoraj kupiłam Ambipur Only Love , ładnie pachnie , tylko nie wiadomo jak długo smile

23

hmmm. ja kupowalam w sklepie tam gdzie merida ma swoje wyposazenie sanitarne.

ale jest na allegro:       http://www.allegro.pl/item499840205_mer … chowy.html                (to przykladowy zapach jest ichkilka do wyboru, kosztuje 25zł)

my mielismy do tego dozownik            http://www.allegro.pl/item500383005_ele … ml#gallery
(kosztuje 100zł) ale mozna ustawic ze co godzine psika raz lub dwa, i w calym domu pachnie. nie trzeba pamietac o psikaniu. smile
wygodna sprawa

24

wczesajka napisał/a:

hmmm. ja kupowalam w sklepie tam gdzie merida ma swoje wyposazenie sanitarne.

ale jest na allegro:       http://www.allegro.pl/item499840205_mer … chowy.html                (to przykladowy zapach jest ichkilka do wyboru, kosztuje 25zł)

my mielismy do tego dozownik            http://www.allegro.pl/item500383005_ele … ml#gallery
(kosztuje 100zł) ale mozna ustawic ze co godzine psika raz lub dwa, i w calym domu pachnie. nie trzeba pamietac o psikaniu. smile
wygodna sprawa

Dzięki wczesajka.Zainteresowała mnie Twoja propozycja smile

25

ciesze sie ze moglam pomoc. ale na poczatek polecam kupic sam wklad, bo jesli okaze sie ze zapach nie odpowida (jeden, drugi) to nie warto inwestowac, poniewaz zadne inne zapachy nizmeridy nie pasuja do dozownika. smile

26

redbeauty napisał/a:

A miał ktos zapachowe świece Korony? Podobno mają w składzie naturalne olejki eteryczne, brzmi zachecająco, ale wolałabym zasiegnąc opinii przed kupnem...

dostałam dokładnie takie pod choinke big_smile waniliową i zieloną herbat ez imbirem. Zapachy sa cudowne. A do tego...świecznik z kryształkami swarovskiego. Urocze.
Tu masz wszystkie zapachy, mi osobiście dopowiadają video.interia.pl/obejrzyj,film,104092,sortuj,u,st,43172,pozycja,1,Korona_Swarovski_Candles

27

W LECIE NAJLEPIEJ DOM WIETRZYC:) TO POWINNO WYSTARCZYC:) W ZIMIE ZAS FAJNIE MIEC W DOMU ZAPACHOWE KADZIDEŁKA KTÓRE UMILAJĄ WIECZÓR A DO TEGO PIĘKNIE PACHNA:)

28

Mój obecnie "pachnie" petami. Ah takie skutki palenia w pomieszczeniach zamkniętych. smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

29

ja kadzidełek nie lubię, za dużo dymu i od razu mi oczy łzawią. świeczki bardzo lubię, jak się palą, tylko zawsze trafie na takie, że jak już je zapale, to nic nie czuć, a niezapalone pachną. mieszkam przy głównej drodze, wietrzenie tak, ale nie, żeby pachniało świeżością. zostają mi tylko odświeżacze powietrza. smile

30

mój dom pachnie małpuszowcem ,kozą i smrutem wink

31

u nas mamy problem alesnie z papierosami , szczegolnie teraz- w okresie sesji smile

ale kadzidelka daja rade. aguus- z kadzidelkami jest tak,ze nie wszytskie dymia. moj chlopak nie lubi wiekszosci bo go mdli i dusi smile ale niektore zapachy sa mile, ostatnio pachnie nam wanilia.

32

redbeauty napisał/a:

Ja dostałam na urodziny świeczkę o aromacie Black Angel plus czerwony świecznik ozdobiony kryształkami swarovskiego. Zapach jest naprawdą ładny, świeczka pali sie bardzo długo, moim zdaniem warto kupić.

33

sexem tongue

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

34

.. a ja na temat pachnącego domu jestem zboczona hahah - lubię jak pachnie świeżością , czystością , dlatego używam pachnących preparatów do mycia np. cytrynowy sidolux, nie gardzę kadzidełkami, zapachowymi kominkami, odświeżaczami powietrza które uwalniają zapachy co kilka minut , rewelacja dla mnie bris-elektrick ale ten z wiatraczkiem .... a przede wszystkim częste wietrzenie smile

a opowiem wam pewną historię ... wynajęłam mieszkanie pewnemu panu, po jakimś czasie on mnie  pyta co robiłam, że jak był oglądać mieszkanie to tak ślicznie tutaj pachniało ??? na to ja rozejrzałam się po śmietniku jakim zrobił z mojego mieszkania i odparłam, ze przede wszystkim sprzątałam hahah szkoda że nie widziałyście zdziwienia faceta - kosmos

35

u mnie pachną świece zapachowe z IKEA (owoce leśne czy coś, takie czerwone). osobiście lubie tez kadzidełko o zapachu drzewa sandałowego, ale moje współlkatorki boli od niego głowa, więc nie zapalam smile

Nie jestem wcale roztrzepana, po prostu moje rzeczy chowają się przede mną:)

36

mój dom pachnie niestety jak narazie pampersami mojej córeczki...

37

Kadzidła uwielbiam, w moim salonie obowiązkowo. Odświeżacza również używam, ale w mniejszym stopniu i przeważnie podczas sprzątania.

38

Ja również za kadzidełkami nie przepadam ale chyba tylko dlatego, że kilka razy źle wybrałam zapach smile i się zraziłam hehe a stosujecie jakieś zapachy do szafy? słyszałam, że płatki jakiś kwiatów fajnie pachną..

Posty [ 1 do 38 z 64 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Czym pachnie Wasz dom?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016