Fetysz stóp - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 124 ]

77

Odp: Fetysz stóp

też mam taką nadzieje smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Czesc mam takie pytanie jak mozna zaspokoić fetyszystę stóp?

79

Witaj
fetyszystę stóp możesz zaspokoić np każąc wąchać mu swoje stopy,buty ,rajstopy,itp,również będzie zadowolony jeśli zrobisz mu footjoba.Wszystko zależy czy partner jest uległy,jesli tak to masz duże pole manewru
Pozdrawiam Paweł

Reklama

80

Moj chlopak lubi dotykać, całować,dotykać, lizać stopy i palce. Nie lubi właśnie gdy stopa jest w rajtuzach itp. Nie lubi feetjob i nie lubi hamstwa tylko grację kobiecości stóp i ich podawanie ale nie wiem o co chodzi? Nie wiem jak go prowokować stopami skoro ma taki dziwny fetysz inny niż reszta.

81

Drogie Panie.
Jak można napisać ,że kobiece zadbane stópki są aseksualne? Przecież to straszna profanacja. Piękne kobiece stopy kobieta chodząca boso jest tak seksualnie powabna i subtelna ,że trzeba mieć bardzo niski próg wrażliwości by tego nie dojrzeć. Kobiece stopy to poezja tak samo jak każda część kobiecego ciała i my mężczyźni fetyszyści nie skupiamy się  tylko na stopach i basta . Każda część kobiecego ciała jest dla nas cudowna. Po prostu uwielbiamy ciałko kobiece. Jak można napisać ,że stopy są aseksualne? Rozumiem z niektórych wypowiedzi  że seksowne mogą być tylko piersi pupa i cipka? Czy tylko z tego składa się ciało kobiece? A gdzie delikatna szyja kark seksowne  plecy , ramiona zadbane dłonie brzuszek biodra uda i stópki? W takim wypadku jestem chyba fetyszystą całego ciała kobiecego , którego praktycznie każda część działa na mnie powabnie . Na szczęście wszystkie  partnerki z którymi w moim życiu miałem szczęście się spotykać nie miały problemu co do moich upodobań dotyczących stóp -a początkowo nie  wszystkie to akceptowały  i były skrępowane , ale wynikało to raczej z braku empiryzmu . Tak czy inaczej w dalszym etapie każdej z Pań zawsze to sprawiało mniejszą lub większą przyjemność i następnie same mnie do takich zabaw  zachęcały.  Uważam , że praktycznie każdej kobiecie może sprawiać to przyjemność fizyczną psychiczną etc... , ale co najważniejsze zależy to również z jakim partnerem i wiele zależy tu od partnera. Oczywiście poza dyskusją jest to ,że należy pamiętać o podstawowych zasadach higieny i estetyki. Tak czy inaczej drogie Panie poznając kobietę zwracam uwagę oprócz intelektu błyskotliwości na detale dłonie stopy piersi pupa włosy całokształt. Wyobraźcie sobie śliczną kobietę elegancką i dobrze ubraną w ślicznych butach , która ma byle jak zrobiony pedicure ? Ja wiele razy widziałem tak samo jak faceta z brudnymi paznokciami. Dlatego stopy kobiece są tak samo ważne w ars amandi i spełniają taką samą rolę jak każda inna część ciała.
Pozdrawiam

82

Jak już ktoś wcześniej napisał każdy ma jakiś fetysz, czasami większy czasami mniejszy. Mój facet bardzo lubi stópki, masować, całować czy podgryzać, a ja staram się żeby było to dla niego jeszcze przyjemniejsze, oczywiście oprócz codziennego dbania o stópki, malowania paznokci itp. ubieram seksowne szpilki, pończochy, i wtedy wariuje jeszcze bardziej smile ale z kolei dla mnie fetyszem jest penis mojego faceta, nie ma nic lepszego niż pieszczenie go czy np. widok penisa między moimi piersiami

83

Dla mnie fetyszem jest po prostu Kobieta -każda część jej ciała jest intrygująca i seksowna i basta

84

FOOT zgadzam się z Toba smile.. cos w tym jest jesli chodzi o wąchanie damskich stóp.. o ich zapach.. gdzies czytałem ale nie pamietam gdzie ze zapach stóp kobiecych ma coś wspólnego ze zapachem ich narzadów pł.. chodzi o jakis składnik potu czy cÓś itp. .. i dlatego zapach stóp jest tak podniecajacy dla faceta.. tak na niego działa smile.. ze o ten zapach chodzi najwiecej.. nie zgodze sie z tym tak do końca.. dla mnie BARDZO wazny jest tez wyglad kobiecych stóp smile.. ich uroda smile

85

ja juz o niczym innym myslec nie potrafie,i zgodze sie z kolega ze nie zapach lecz estetyka ma olbrzzymie znaczenie

86

Stópki kobiece no fajne są smile Mieć w swojej dłoni taką stópkę i zajmować się nią to przemiłe doświadczenie. Jednakże szyjka, albo plecki, albo przedramiona są dużo bardziej ciekawsze do zbadania, bo bardziej wrażliwe na dotyk wink

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

87

Stopy same w sobie nie są dla mnie jakimś specjalnym stymulantem, nogi jako całość to jak najbardziej ale same stopy nie.

I feel the anger bleeding inside of me, I see your weakness growing more and more.
I share your insanity, I support your inner demons

88

Mój facet chyba nie ma żadnego fetyszu, cała jestem dla niego podniecająca smile ja osobiście swoich stóp nie lubię i o ile są świeżo po kąpieli, to jeszcze da się przeżyć, ale mam tam straszne łaskotki i raczej nie pozwalam ich dotykać. Osobiście wolę kark, uszy, szyjkę czy brzuszek.. całować, gryźć, drapać... mrr :3

"Nie żałuj umarłych, Harry żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości."

89

wotewer napisał/a:

fetyszysci sa dewiantami..

No.A Zydowki maja w poprzek.

A co do tematu-lubie piescic stopy kobietom ktore to lubia, jesli to sprawia frajde jej to i mnie nakreca.

90

Ja tam lubię, kiedy ktoś zajmuje się moimi stopami smile Dla mnie taki fetysz jest na plus.

91

To fajny fetysz, zwłaszcza, że pozwala facetem trochę porządzić wink mój za możliwość zrobienia masażu wieczorem potrafi ugotować obiad na trzy dni wink i wilki syty i owca cała.

92

Wyobrazam sobie co by mogło sie dziac za mozliwosc namietnego seksu big_smile.. Oby jak najwiecej kobiet jak "znudzonaOna" smile

93

Mojemu to chyba ja musiałabym ugotować obiad na trzy dni, żeby zaczął mnie masować...:rolleyes:

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

94 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2013-01-15 15:07:42)

Jaga u mnie miałabys codzienne masowanie smile.. po obiedzie rzecz jasna hi hi big_smile

95 Ostatnio edytowany przez Lilia86 (2013-01-15 17:03:25)

Jaga Baba07 napisał/a:

Mojemu to chyba ja musiałabym ugotować obiad na trzy dni, żeby zaczął mnie masować...:rolleyes:

Jaga nie jesteś sama wink
Mój jak zaczyna masować to za 30 sekund jest coraz słabiej, wolniej i za 45 zapomina czym się miał zająć hmm

Co do zajmowania się moimi stopami, to życzyłabym sobie takie upodobanie u mojego męża...

A czy facetów stopy Was kręcą? (raczej pytanie do pań tongue )

Mnie mojego bardzo kiedyś kręciły, ale był tak zakompleksiony, że nie dawał mi ich dotykać sad
Ten "zakaz" sprawił, że przeszła mi fascynacja jego stopami.
A ma serio piękne stopy. Fakt duże, bo 45/46, ale tak mięciutkie i gładziudkie, że mu zazdroszczę.
Ja muszę codziennie je pielęgnować, a on prawie nic nie robi i są wspaniałe.
Niesprawiedliwe....

96

Uuu kobietki jakie Wy pokrzywdzone jesteście sad.. jedna obiad musi gotować a druga ma sekundowe naliczanie big_smile.. Lilia też mam takie co Twój.. tylko że mniejsze.   A wiesz że każdy fetyszysta kocha obiekt fetyszu w Swoim ciele..

97

To może ja też jestem fetyszystką stóp?...tylko taką uśpioną.
Lubie swoje stopy big_smile i przykładam dużą wagę do ich wyglądu.

98

Raczej niewykluczone że tak jest u Ciebie !.. ja uwielbiam kobiece stopy i przy okazji bardzo dbam o swoje-to chciałem właśnie powiedzieć smile

99

Mi wprost powiedziała kobieta, że nie lubi moich stóp. Nie to że śmierdzą czy co, po prostu mam inne niż ona (duże paluchy, stopa rozmiar 44 lub 45 w zależności od obuwia, niektóre paznokcie są jakoś dziwnie wykrzywione ale to genetycznie mam choć problemu nie mam z nimi).

Czy ja mam fetysz? Nie, mogę swojej pomasować, chwycić w dłoń ale nie uważam tego za "zboczenie". Na pewno ich nie będę całował, o nie nie big_smile .

100

Lilia86 napisał/a:
Jaga Baba07 napisał/a:

Jaga nie jesteś sama wink
Mój jak zaczyna masować to za 30 sekund jest coraz słabiej, wolniej i za 45 zapomina czym się miał zająć hmm

Co do zajmowania się moimi stopami, to życzyłabym sobie takie upodobanie u mojego męża...

A czy facetów stopy Was kręcą? (raczej pytanie do pań tongue )

Mnie mojego bardzo kiedyś kręciły, ale był tak zakompleksiony, że nie dawał mi ich dotykać sad
Ten "zakaz" sprawił, że przeszła mi fascynacja jego stopami.
A ma serio piękne stopy. Fakt duże, bo 45/46, ale tak mięciutkie i gładziudkie, że mu zazdroszczę.
Ja muszę codziennie je pielęgnować, a on prawie nic nie robi i są wspaniałe.
Niesprawiedliwe....

Tak, mój też ma takie rozmiarowo stopy, nawet chyba większe o rozmiar, lubię je dotykać, głaskać, a i on to lubi smile Tak samo jak on lubi moje, kręcą go.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

101

No ale to jeszcze nie fetysz..

102

Dzień dobry wszystkim.No miły temacik był i podupadł nieco:)..Pozwólcie,że i ja podzielę się kilkoma uwagami.1.Z samą nazwą wątku kłócił się nie będę.Fetysz(z definicji)to przedmiot lub zachowanie,bez którego obecności zbliżenie nie ma miejsca.Odnoszę wrażenie,że rozmawiało się tu o łagodniejszej formie:)
2.Kurczę.Właściwie to w moim przypadku-trudno oderwać własną przyjemność od przyjemności partnerki.Z poprawką na to,że różne partnerki- różnie takie uwielbienie odbierają.Ja zetknąłem się
wyłącznie z reakcją przychylną,choć rozpiętość zabarwień owej przychylności jest duża dość:)
3.Rozumiem Annemona.W sensie aseksualności,z jaką odbieramy poszczególne części własnego ciała.Dodam jedynie od siebie,że na przestrzeni iluś lat doświadczeń,zauważam zmiany we własnym(i nie jedynie-własnym:)postrzeganiu dopuszczalnych,lub pożądanych zachowań.Wielbicielem kobiecych stóp stałem się gdzieś tak ok 21 roku życia,daleko-nie wszystkich,w różnym zakresie:)Wcześniej kobiece stopy służyły jako podstawa i środek lokomocji.
4.Sam nie przepadam,jak mi długie kobiece włosy opadają romantycznie na twarz,że muszę się drapać,na dłuższą metę-te włosy zawsze były denerwujące...
5.To bardzo miłe ze strony kobiet,że pozwalacie nam się Wami poekscytować i nacieszyć:)W zakresie stóp-na przykład.
Pozdrowienia.

103

Hej, moim fetyszem który bardzo lubię i którego się nie wstydzę są właśnie kobiece stopy i uwielbiam jak kobieta lubi dominować nade mną właśnie nimi poprzez swój charakter smile Nie jest to dla mnie dewiacja, bo piękno widzę w całej kobiecie, a słabości dostaję właśnie od stóp i nóg, tak jak inni uwielbiają inne części ciała w większym stopniu niż pozostałe tak ja uwielbiam kobiece stópki i marzy mi się właśnie taka partnerka, która chciałaby mieć kogoś takiego jak ja z takimi upodobaniami, dominowałaby mnie nimi i którą wielbiłbym poprzez jej stopy i był oddanym jakby tylko tupnęła np. bucikiem smile Pozdrawiam wszystkie kobiety ;]

104

Kobiece stopy zadbane to coś pięknego. Jednak nie wszystkie kobiety mają taki dar ślicznych stóp. W lato większość kobiet ma odkryte buty ale powiem wam jest część która ma niezadbane brzydkie nawet z brudami za paznokciami stopy.Są również takie, które są tak śliczne i zadbane, że sam się oglądam za nimi.Moja kobieta lubi masaż stóp lizanie pieszczenie i całowanie w szczególności sam masaż stóp choć mówi czasami że jestem fetyszystą bo za bardzo je pieszczę:) Jest coś takiego, że kobieta może nie być piękna ale jak ma zadbane śliczne stopy(nie ważne czy małe czy duże) to aż serce szybciej bije i człowiek może się szybko zakochać. Ale budowa kobiecej stopy ma znaczenie bo są takie w kształcie tzw. klapek męskich (nie seksowne) a są takie które nie umalowane naturalne są bardzo bardzo seksi. To można tylko przedstawić zdjęciami niby równie zadbane a jedne odpychają drugie podniecają. Pozdrawiam wszystkich fetyszystów stóp damskich i kobiet które doświadczają 100% miłości i pieszczotom tych pięknych części kobiecego ciała - oby kobiety zawsze były z tego tytułu szczęśliwe i miały relaks na maksa.

105 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2013-02-28 16:09:33)

mariuszz czuje sie pozdrowiony wiec Ci DZIEKUJE smile...

106 Ostatnio edytowany przez Mała stópka (2013-03-26 18:23:51)

Witam.
Bardzo zainteresował mnie ten wątek, więc piszę tu posta.
Mam narzeczonego, który uwielbia kobiece stopy. Wiem o tym w sumie od dawna. Ale nie wiedziałam, że aż tak. Przyznał się, że nasze życie erotyczne było do pewnego czasu takie.. zwyczajne, bez jakiś wspaniałych wrażeń. A wszystko przez to, że nie używałam zbyt często moich stóp w grze wstępnej. Przyznam, że byłam tym trochę rozczarowana ponieważ wiem, że jestem atrakcyjna podobam się mężczyznom i lubiłam od czasu do czasu jakieś urozmaicenia. I trochę się zmartwiłam tym, że mój facet zwraca tak uwagę na stopy. Stopy jak w nicku mam małe i śmiem twierdzić, że atrakcyjne. Od pewnego czasu zawsze ich "używam" i działają bardzo erotycznie na mojego faceta, ale czasem wydaję mi się, że poświęca im się dużo więcej niż całej mnie. Rozumiem fetysz stóp.. nawet mnie to pozytywnie nakręca jak widzę, że mój mężczyzna się rozpływa jak mnie tam pieści. Nie wiem tylko czy to jest jeszcze normalne czy już nie. Proszę o wypowiedź..

107

Mała stópka nienormalne będzie to wtedy.. gdy Twój ukochany będzie wolał zająć się Twoimi stopami niż Twoją /.../ ..gdy to będzie tylko i wyłacznie JEDYNE ZRÓDŁO jego fascynacji w Twoim ciele.. mówiąc krótko nie bedzie mógł odbyć stosunku jak "normalny" facet.. i będzie mógł konczyc tylko podczas obcowania z nimi.. o erekcji nie wspomnę !.. a jeśli kobiece stopy sa tylko "dodatkiem" to jest wszystko ok ! smile... sam uwielbiam kobiece stopy.. nogi.. i wszystko co się z nimi wiąże czyt. /foot fetish/ smile.. ale tez przepadam za kobiecą pupą i tym co jest między kobiecymi udami smile.. np. poza stopami uwielbiam dawać kobiecie rozkosz ustami smile..

108

Robcio73:
Dziękuję za odpowiedź. Właściwie to czasem się zastanawiam czy tak to nie wygląda. Ale jak wcześniej nie używałam swoich stóp to wszystko działo się tak jakoś bardziej ... nie wiem jak to nazwać.. mechanicznie? i dopiero gdy dowiedziałam się jak to na niego bardzo działa to wtedy było już inaczej. I tu już nie bardzo wiem co o tym sądzić. Powiedział, że wtedy się czuje bardziej usatysfakcjonowany i spełniony niż wtedy, kiedy nie dawałam mu pieścić swoich stóp. Oczywiście mój partner nie jest taki, że myśli wyłącznie o sobie, spełnia też mnie. Ale czasem odnoszę wrażenie, że woli moje stopy niż ci..

109

wotewer napisał/a:

Co za głupi wniosek to wszyscy jesteśmy dewiantami, bo niektórzy lubią duże cycki, pełne pupy , niebieskie oczy :-))) ludzie Mój mąż lubi moje małe zadbane stópki masować całować i lubi je na swoim ciele a nie nazwałabym go dewiantem.Ja lubię owłosione klaty a też nie czuję się dewiantką i nie rzucam na każdego faceta,który takową posiada.Mój mąż lubi też pończochy i co jest pończochowym dewiantem...och matko to straszne....:-))))) he he

Znów Ziemia Obiecana woła mnie
przystań, na której spotkam Cię
Słyszę Twój głos obietnica jeszcze drży
tą Ziemią Obiecaną jesteś Ty

110

wotewer napisał/a:

Bzdura

111

No to co wszystkie niezdecydowane Dziewczyny i Panie. Czy wasze stópki są gotowe do pieszczenia, muskania, wąchania, delikatnego potraktowania języczkiem?

112 Ostatnio edytowany przez Melancholy (2013-09-09 17:30:10)

Dla mnie fetysz stóp to koszmar.  Mdli mnie na sam widok czyichś gołych stóp, głównie męskich, zbyt blisko mnie. Widok kogoś grzebiącego przy swojej stopie napawa mnie obrzydzeniem. Rzygać mi się chce na samą myśl, że ktoś ssie, liże czy całuje czyjeś stopy, matko, wzdryga mnie nawet to, że o tym piszę. Nie ma drugiej tak nie lubianej przeze mnie części ciała, po prostu nie ma.

113

Melancholy no cóż.. de gustibus non est disputandum ! smile.. notabene na widok swoich też Ci się chce rzygać ?itp itd...

114

Zauważyłem, że część  facetów skupia się na samych stopach. Jane, są piękne i je uwielbiam, ale to nie wszystko. Jeśli dziewczynie ten fetysz się nie podoba i pozwala mi na to bo ją proszę, to przestaje być fajnie. Ja niestety nigdy nie trafiłem na dziewczynę, której sprawiałoby to faktycznie przyjemność. i bardzo żałuję. Może dla tego że wiele dziewczyn to krępuje i nie rozumieją naszego punktu widzenia. A dla nas piękne są i kobiece stópki i piękne jest uczucie, gdy wiemy że sprawiamy ukochanej przyjemność. Bo stopy to takie miejsce, w które pocałunek jest naszym wyrazem najwyższego oddania dla was drogie panie smile

Posty [ 77 do 114 z 124 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016