Usuwanie blizn i przebarwień po trądziku... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Usuwanie blizn i przebarwień po trądziku...

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 141 ]

39 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-24 17:43:08)

Odp: Usuwanie blizn i przebarwień po trądziku...

Potwierdzam, tak jak i niektóre dziewczyny wcześniej pisały -  Fraxel jest pod względem usuwania takich blizn i przebarwień po prostu świetny. Nic innego mi nie pomogło. Chodzę do spam, bo wolę iść do dobrego dermatologa, zamiast do byle gabinetu kosmetycznego i po konsultacjach zdecydowałam się właśnie na Fraxel. Zastanawiałam się jeszcze nad mikrodermabrazją, ale poczytałam trochę opinii i potem jeszcze dermatolog mi odradził, a wszelkie inne opcje wydawały mi się nieskuteczne.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

No w pewnym momencie sporo osób decyduje się na usuwanie blizn i przebarwień laserowo bo kremy sobie nie są w stanie niestety poradzić smile Ważne by dobrego lekarza wybrać i się skonsultować co i jak.

Medycynaestetycznawawrszawa.blogspot.com - fakty i mity o medycynie estetycznej smile

41

Co Wy piszecie? Fraxel to już ostateczność. Czy ktoś w ogóle pisze o tym, że przez 1-2miesiace wygląda się tak, że się na oczy ludziom nie można pokazać, a niektórzy po 3 mają czerwoną twarz. Ja też chciałam isć na Fraxel, odłożyłam nawet oszczędności by mieć na serię 3 zabiegów (na mniej nie ma co w ogóle iść) i już się umówiłam na termin zabiegu, gdy poczytałam na forach opinie osób - usuwając wpisy reklamowe, które robił ktoś z firm marketingowych był jasny przekaz - ludzie żałowali wyrzuconych pieniędzy, czasu który spędzili w domu, bo się na oczy wstydzili innym pokazać. Widzialam też zdjęcia osób po zabiegach, które były załamane - miały czerwoną twarz po kilku miesiącach, a gdy kkolor bladł blizny nie zmniejszały się w ich odczuciu wystraczająco.
Ciesze sie, że w końcu nie poszłam na Fraxel i wybrałam nieinwazyjną metodę. Łacznie za całą serię zapłaciłam jak za 1 zabieg na Fraxelu (a na Fraxelu czasem trzeba robić 4-6 nawet! o czym lekarze na początku nie mówią). Dla mnie zabiegi na laserze Mediostar Next (spośród wielu wybrałam ten, który miał najwięcej wpisów pozytywnych na forach i dermatolog powiedział, że będzie dobry) i już po 2 zabiegu widziałam efekt, po 4 ludzie mi mówili, że moja buzia ładniej wygląda, a 5 zrobiłam prewencyjnie. Jak słysze teraz, że ktoś poleca Fraxel to od razu myślę, że to reklama i dziewwczynom polecam Mediostar Next. Moja znajoma, która miała zabieg na Fraxel zastanawia się do dziś jak się w ogóle na Fraxel dała namówić... wiec ja odradzam.

Reklama

42

Sama byłam na dwóch zabiegach laserem frakcyjnym CO2 i wybieram się już na kolejny, może w ten czwartek... zabiegi są bardzo drogie - jeden zabieg to koszt 2000zł, jednak wcześniej robiłam 30 zabiegów kwasami i z 10 razy mikrodermobrazje, efekty utrzymywały się tylko do 2tygodni po zabiegu, potem skóra wracała do wcześniejszego stanu z przed zabiegu.
Po laserze frakcyjnym co2 spodziewałam się o wiele lepszych rezultatów, byłam bardzo zawiedziona, jednak po dwóch zabiegach są już minimalne efekty. Ja zdecydowałam się zainwestować, bo przeszkadza mi ciągłe robienie makijażu, który przy cerze trądzikowej wygląda szpetnie. Blizny pewnie nigdy mi nie zejdą całkiem, chyba że po 10 zabiegach laserem w ciągu najbliższych 3 lat. Na szczęście nie mam ich głębokich czy strasznie widocznych, więc to raczej kwestia komfortu psychicznego. Osobiście radze odłożyć kasę na laser, zamiast tracić ją na tanie i niedające rezultatów kwasy i inne stosowane w salonach kosmetycznych metody.

43

Do słoneczna...
kurcze a nie czytałaś o dermapen?
Ja na prawdę robiłam wcześniej zabiegi - dwa razy Fraxel i raz erb-yag za masakryczną kasę. Wycierpiałam się a efekt był minimalny! Teraz robię ten dermapen z jakimś preparatem w płynie, który jest do leczenia blizn (mogę się dopytać jaka to nazwa) i przysięgam, że efekty są na prawdę bardzo widoczne - po raz pierwszy mogę to powiedzić o jakimś zabiegu. I jest nieporównywalnie tańszy. Po co wydawać tyle kasy...
też miałam kwasy i mikroo - sama już nie pamiętam ile - i g....dały!
pozdrawiam

Reklama

44

Fraxel to koszmar,szukam sposobu na blizny już nie wiem ile lat, czytałam dużo dobrego o dermapenie i jestem zdecydowana zrobić nawet kilka zabiegów jak będzie trzeba. Tylko nie wiem gdzie mam iść i jaki specyfik mnie jest potrzebny dodatkowo, czytałam też , że sie nakłada w trakcie zabiegu kwas hialuronowy. Możecie polecić dobre miejsce w Krakowie gdzie mogę sie umówić, chyba nie ma zbyt wiele miejsc , gdzie robią te zabiegi ? No i czy to boli jak laser czy może mniej?

45

niunia13 napisał/a:

Do słoneczna...
Ja na prawdę robiłam wcześniej zabiegi - dwa razy Fraxel i raz erb-yag za masakryczną kasę. Wycierpiałam się a efekt był minimalny! Teraz robię ten dermapen z jakimś preparatem w płynie, który jest do leczenia blizn (mogę się dopytać jaka to nazwa) i przysięgam, że efekty są na prawdę bardzo widoczne - po raz pierwszy mogę to powiedzić o jakimś zabiegu. I jest nieporównywalnie tańszy. Po co wydawać tyle kasy...
pozdrawiam

hm.. słyszałam, sama ostatnio kupiłam dermorollen ale tylko 0,5mm, jednak myślę, pozbycie się blizn przez dermapen to długoletnia praca.. nigdy nie zastanawiałam się, żeby udać się na zabieg do gabinetu kosmetycznego..Postawiłam na laser frakcyjny, bo już mam dosyć tych ciągłych eksperymentów i wypróbowywania wszystkiego co się da..

Niunia13 napisz proszę czy Tobie dermapen dał efekty, czy robiłaś go w gabinecie i ile zabiegów i jaką długością igieł? czy defekty na skóre nie wracają po jakimś czasie od zabiegu tak jak np w przypadku mikrodermobrazji?

46

Witam,

Robiłam w gabinecie - i jak zapytałam jaka długość igieł to usłuszałam: 2,5 mm.
Na razie zrobiłam 4 zabiegi i jest - na prawdę nie wiem jak to powiedzić - na prawdę widzę poprawę dużą. Te blizny się jakoś spłyciły i nie mają takich "ostrych" zakończeń...jakby się zmiękczyły. Ostatnio poprosiłam też o przejechanie na żywca takiej małej blizny na nodze. Nie powiem że to było przyjemne, ale powstał na niej taki jakby strupek, teraz się złuszcza i ta blizna jest jakby bardziej różowa. Była ciemniejsza...na razie tyle.
Za to na twarzy - wiem że nie zrobiłabym już lasera porównując efekty.
Niech sobie mówi kto chce, ale ja to przeszłam na sobie i wiem jaka to różnica.Pewnie się nagania na lasery bo są droższe więc i więcej można zarobić!

Słoneczna86 napisał/a:
niunia13 napisał/a:

Do słoneczna...
pozdrawiam

hm.. słyszałam, sama ostatnio kupiłam dermorollen ale tylko 0,5mm, jednak myślę, pozbycie się blizn przez dermapen to długoletnia praca.. nigdy nie zastanawiałam się, żeby udać się na zabieg do gabinetu kosmetycznego..Postawiłam na laser frakcyjny, bo już mam dosyć tych ciągłych eksperymentów i wypróbowywania wszystkiego co się da..

Niunia13 napisz proszę czy Tobie dermapen dał efekty, czy robiłaś go w gabinecie i ile zabiegów i jaką długością igieł? czy defekty na skóre nie wracają po jakimś czasie od zabiegu tak jak np w przypadku mikrodermobrazji?

47

kwasy aha - czy któraś z Was stosowała?

48

Niunia 13 a ile płacisz za taki zabieg? u mnie w Warszawie to trzeba dać ok 600zł na całą twarz. Może też na ten zabieg się wybiorę.. na razie zainwestuje w laser.. od października spróbuje dermapen..

Zabiegi kwasami AHA próbowałam wielokrotnie, mocne stężenia jak na moją skórę są mało skuteczne.. po 2 tygodniach od zabiegu efekt gładkiej i zdrowej twarzy znika..

49

To ja mogę podrzucić, że moja znajoma byłam na zabiegu mezoterapii czystym kwasem hialuronowym i za twarz płaciła 450zł z tego co pamiętam jak mówiła. Mogę jeszcze dopytać. Natomiast z samego zabiegu ona była zadowolona.

Medycynaestetycznawawrszawa.blogspot.com - fakty i mity o medycynie estetycznej smile

50

Ja robiłam sobie zabieg laserem FRAXEL SR-1500 w Elite w Warszawie przy Pereca. Jako, że gdy go robiłam byłam jeszcze studentką skorzystałam z 15%rabatu. I Jestem naprawdę zadowolona z efektu.

51

Na przebarwienia po trądziku spróbuj hydrolatów. Możesz je kupić przez internet za grosze a na prawdę działają cuda. Polecam ten z krwawnika.

52

Ja korzystałam z zabiegów pixel. Świetnie się sprawdził w kwestii blizn potrądzikowych. Musiałam odbyć kilka zabiegów, jednak się opłacało i teraz mam fajną buźkę smile)

53

kalinka90 napisał/a:

Ja korzystałam z zabiegów pixel. Świetnie się sprawdził w kwestii blizn potrądzikowych. Musiałam odbyć kilka zabiegów, jednak się opłacało i teraz mam fajną buźkę smile)

A ilu zabiegów ??
Eh.. też bym chciała tak powiedzieć.. ja jestem już po 4 zabiegu laserem frakcyjnym CO2 tym razem zmieniłam gabinet i spróbowałam gdzie indziej.. Efekty lepsze niż w gabinecie przy Placu Konstytucji, ale też bez rewelacji...
Może blizny się powoli spłycają, ale ile kasy już wyłożyłam.. poza tym wydaje mi się, że przebarwień mam coraz więcej:/ mimo że cały rok używać filtrów 50+

54 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-12 19:21:39)

co do samych przebarwień pomaga też wiązka IPL 2 - Elipse - to już nieco wyższa szkoła jazdy niż zwykły IPL, który jest teraz niemal wszędzie :S
Nie wiem skąd jesteś, ale ja we spam znalazłam ten laser i pomógł smile oczywiście wszystko zależy jak rozlegle i głębokie są to przebarwienia - ale to juz oceni lekarz smile

55

Słoneczna86 napisał/a:
kalinka90 napisał/a:

A ilu zabiegów ??
Eh.. też bym chciała tak powiedzieć.. ja jestem już po 4 zabiegu laserem frakcyjnym CO2 tym razem zmieniłam gabinet i spróbowałam gdzie indziej.. Efekty lepsze niż w gabinecie przy Placu Konstytucji, ale też bez rewelacji...
Może blizny się powoli spłycają, ale ile kasy już wyłożyłam.. poza tym wydaje mi się, że przebarwień mam coraz więcej:/ mimo że cały rok używać filtrów 50+

4 zabiegi ;-) dużo nie dużo, zależy od stanu przebarwień. Ja mam dobre dośw. z dwoma salonami w W-wie LOOQ Clinic oraz i Body Lab. ;-)

56 Ostatnio edytowany przez vinnga (2013-07-11 17:46:41)

Też miałam podobny problem i koleżanka zaprowadziła mnie do poradni dermatologicznej. Po konsultacjach umówiłam się na zabieg. Przyniósł naprawdę doskonałe efekty. Nie tylko zredukował przebarwienia i rozjaśnił moją cerę, ale też sprawił, że skóra jest teraz lepiej nawilżona smile Polecam

Post edytowany z uwagi na niedozwoloną reklamę. Mod. Vinnga

57

Słyszałam o cosmelanie i nawet sie nad tym zastanawiam, ale cena mnie przeraża...Wiem, że niektóre dziewczyny stosują do same - można kupić zestaw na allegro - tylko, że raczej bym się na to nie odważyła. No i zastanawiam się na ile byłby skuteczny przy przebarwieniach na tle hormonalnym.

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

58

Witam smile niektóre z was takie głupotki piszą więc postanowiłam pare rzeczy wyjaśnić big_smile Ucze się na kosmetyczke i cos juz na temat pielegnacji ciała wiem .Najpierw żeby zacząć stosować jakie kolwiek preparaty kosmetyczne takie jak peelingi czy tonik a nawet kremy trzeba sobie zadać pytanie jaki ja mam typ cery czy ona może jest wrażliwa czy sucha czy łojotokowa i od tego zaczynając dobierać środki pielęgnacyjne.Jak ktoś tego nie wie najbezpieczniej bedzie uzywanie kosmetyków do cery wrażliwej big_smile podchodzą do każdego rodzaju cery.Chciałam powiedzieć też ze tonik oczywiscie bezalkoholowy nawet gdy macie cere tradzikową stosuje się po każdym kontakcie z wodą !!!!!to jest szalenie wazne .do mycia twarzy najlepiej peeling na bazie polimerów czyli enzymatyczny który złuszcza naskórek i usuwa zanieczyszczenia .do skór grubych uzywać mozna peelingu typu scrab ale nie zaczęsto zeby nie podraznić skóry.w zadnym wypadku nie stosować jakiś parówek wogóle nie wiem co to jest ale mało istotne .co do kremów to na dzień odzywczy a na noc regenerujacy .podkłady mozna stosować np mineralny skóra oddycha nie zatyka porów.Mikrodermabrazja jest ok ale też są przeciwskazania do jej stosowania o których trzeba pamietać .lepiej pójść do kosmetyczki na złuszczanie kwasami owocowymi(AHA)np glikolowy złuszcza bardzo fajnie .wszystkie te zabiegi sprawią że przebarwienia staną się mniej widoczne i skóra bedzie wygladała zdrowiej .

Polecam cepan:) jest bardzo skuteczny:)

60

Szczerze?;p tapeta nie ma nic do tego.. Moja siostra ma pełno pryszczy i blizn , a nakladanie tapety jej pomogło i nie ma zadnych pryszczy i ledwo widac jej blizny

61

mialam blizny i plamki po tradziku i chyba złuszczanie to jedyne co mi pomogło, byłam z polecenia  w laime w Krakowie i tam mają taki specjalny kwas, który mi pomógł., Zabiegi nei są jakies przyjemne i troche sie trzeba namęczyć z tą skóra co sie zluszcza, ale efekt jest taki że moge juz chodzic bez make upu do sklepu, wiec polecam

62

Hej a może ktoś więcej coś powiedzieć- swoje doświadczenia na tematy już wspomniane?
1) jaka jest różnica między tym laserem frakcyjnym a MeDioStar NeXT? Jedna z dzieczyn się wypowiadała, że za skarby nie poddałaby się FRAXELOWI i po przekopaniu netu doszła do wniosku, że MeDioStar NeXT jest najlepszy? dlaczego?

2) derma pen? czy pomoże na rozszerzone pory? czyt. kratery

3) czy ma ktoś doświadczenia z leczeniem u dr Marka Wasiluka???

Pozdrawiam i będe wdzięczna za pomoc smile

63

jeśli chodzi o usuwanie przebarwień, świetnie się sprawdza laser Palomar, zabieg trochę piecze i może wystąpić opuchlizna, ale naprawdę warto smile

64

cześć smile

interesuje mnie temat usunięcia przebarwień i popękanych naczynek dlatego wybieram się do dr marka Wasiluka. Mam nadzieję, że on mi pomoże, bo już nie widzę innej nadziei. Jeśli macie jakieś doświadczenia z zabiegami laserowymi u niego w klinice to bardzo proszę o informacje odnośnie efektów.

65

ja też chętnie wysłucham opinii na jego temat smile

66

hej, byłam dzisiaj na wizycie. Hmmm moje wrażenia... powiem tak, przyszłam na konsultację, a dr od razu zaproponował próbę laserem w związku z tym od razu się zdecydowałam. Z jednej strony użył mocniejszego lasera natomiast z drugiej słabszego. Mam sobie porównać efekty. Pocieszył mnie i powiedział, że przebarwienie i rumień, czyli popękane naczynka u mnie jest do opanowania - bo ma gorsze przypadki - tylko potrzeba jakiś 6 zabiegów słabszym laserem i ok 2 mocniejszym. Zdecydowałam się na słabszy bo muszę jakoś wyglądać w pracy a to przecież buzia. Póki co jestem zaczerwieniona, dam znać jak efekty po wszystkim. Jestem pełna nadziei i jak i obaw. Ale nie ukrywam, że chciałabym zasięgnąć opinii innych osób. pozdrawiam.

67

berni1224 napisał/a:

hej, byłam dzisiaj na wizycie. Hmmm moje wrażenia... powiem tak, przyszłam na konsultację, a dr od razu zaproponował próbę laserem w związku z tym od razu się zdecydowałam. Z jednej strony użył mocniejszego lasera natomiast z drugiej słabszego. Mam sobie porównać efekty. Pocieszył mnie i powiedział, że przebarwienie i rumień, czyli popękane naczynka u mnie jest do opanowania - bo ma gorsze przypadki - tylko potrzeba jakiś 6 zabiegów słabszym laserem i ok 2 mocniejszym. Zdecydowałam się na słabszy bo muszę jakoś wyglądać w pracy a to przecież buzia. Póki co jestem zaczerwieniona, dam znać jak efekty po wszystkim. Jestem pełna nadziei i jak i obaw. Ale nie ukrywam, że chciałabym zasięgnąć opinii innych osób. pozdrawiam.

Super, dzięki wielkie za odzew. Możesz napisać, czy poszłaś tylko w celu zlikwidowania przebarwień czy jeszcze w jakimś? No i ile dni rekonwalescencji po tym słabszym laserze przewidujesz? I czy to jest taki stan, że za chiny nie wyjdziesz z domu nawet z make upem zaraz po? Mi zależy na przebarwieniach i zmniejszeniu porów...

68

hej, tak w sprawie przebarwień byłam. I powiem Ci tak, że po tym słabszym laserze wystarczy trochę pudru i od razu możesz wychodzić ten mocniejszy pozostawia czerwony ślad u mnie jeszcze widoczny. Dr powiedział, że schodzi tak do 2 óch tygodni czasami dłużej. Ciekawe jaki będzie efekt. Mam zrobioną próbę dosłownie na kawałeczku więc wygląda jak zaczerwienienie po jakiejś krostce. Przejdź się na konsultację dr na pewno coś Ci doradzi smile dam znać jak będzie za 2-3 tygodnie bo wtedy powinien być widoczny efekt. Gdybyś zdecydowała się na konsultację też daj znać jak po smile

69

Co do przebarwien to nie znam nikogo, kto mialby problemy ale moja przyjacilka miala blisny po tradziku. NIe wygladalo to fajnie. Obecnie b. jej sie wyplycily, jest ich mniej. Jak pownalysmy zdjecia to sie obie b. zdziwilysmy. Co ona robila? Ano chyba z 3-4 lata jak byla w Polsce to chodzila do zaprzyjaznionej kosmetyczki na mikrodermabrazje. Bylo to jakies 4-5 zabiegow na rok. Do tego w domu stosowala kwas, ale nie wiem jaki. Ta kosmetyczka jej wszystko wytlumaczyla i ona sama robila. NIe stalo sie to po miesiacu, roku. potrzebowala wiecej miesiecy ale efekt jest naprawde niesamowity. Pewnie za rok nie bedzie po niczym sladu.

70

Dzięki wielkie dziewczyny, czekam na odzew jak wyglada skóra po tym silniejszym laserze smile ja sie wybiore do dr, zobaczymy co mi poradzi smile

71 Ostatnio edytowany przez berni1224 (2013-09-24 15:21:59)

Wszystko.zajete napisał/a:

Dzięki wielkie dziewczyny, czekam na odzew jak wyglada skóra po tym silniejszym laserze smile ja sie wybiore do dr, zobaczymy co mi poradzi smile

Ty też daj znać jak po wizycie smile

72

Mi ktoś polecał fotoodmładzanie na blizny, ale jeszcze mam problem z cerą, więc dopóki nie zaleczę, to nie ma co się za blizny brać, więc czekam...

Poznaj siebie i rozwijaj skrzydła rozsyłając swoją pozytywną energię w świat.
Ona potem do Ciebie wróci.

73

berni1224 napisał/a:
Wszystko.zajete napisał/a:

Ty też daj znać jak po wizycie smile

Hej. wizyta dopiero na 11.10 (trochę się czeka wink) A powiedz mi czy po tym słabszym laserze widzisz jakąś poprawę? ja nie mogę już z tymi moimi przebarwieniami ;(

74

hej, nie widzę jeszcze żadnej różnicy. Chociaż może nie jestem obiektywna. Przebarwienie nadal jest, ale z tego co pamiętam dr mówił, że potrzeba ok 2 tygodni aby organizm zaczął usuwać przebarwienie. Zresztą to dopiero jeden z 6 zabiegów więc różnica może być znikoma smile. Mi z wizytą się udało, bo miałam następnego dnia po telefonie. Po prostu coś się zwolniło.

75

Hej dziewczyny smile Długo się zastanawiałam, aż w końcu się zdecydowałam na usunięcie blizn po trądziku laserem . Blizny miałam okropne, głównie na policzkach. Jestem 3 dzień po zabiegu. Sam zabieg bardzo, ale to bardzo bolesny, mimo znieczulenia twarzy maścią Emla i tak bardzo bolało i czuć było spaloną skórę... Aha na wstępie powiem, że miałam "konkretną dawkę lasera", po to aby był jakiś efekt. Po zabiegu Pani doktor wypisała receptę na Krem Argosulfan, posmarowała twarz jakimś kremem i pozwoliła umyć dopiero dzisiaj wieczorem, czyli po 3 dniach.Jak na razie smaruję twarz kremem z recepty 2 razy dziennie. Moja twarz pokryta jest strupami, które powoli same odpadają. Dzisiaj wieczorem jak umyję twarz to pewnie jeszcze trochę ich odpadnie. Gdzie już odpadły skóra ma brązowy odcień, z czasem ma się rozjaśnić. A zapomniałam na początku napisać, że robiłam tylko policzki, chciałam całą twarz, ale pewnie bym nie wytrzymała z bólu.

76

zocha30+ napisał/a:

Hej dziewczyny smile Długo się zastanawiałam, aż w końcu się zdecydowałam na usunięcie blizn po trądziku laserem . Blizny miałam okropne, głównie na policzkach. Jestem 3 dzień po zabiegu. Sam zabieg bardzo, ale to bardzo bolesny, mimo znieczulenia twarzy maścią Emla i tak bardzo bolało i czuć było spaloną skórę... Aha na wstępie powiem, że miałam "konkretną dawkę lasera", po to aby był jakiś efekt. Po zabiegu Pani doktor wypisała receptę na Krem Argosulfan, posmarowała twarz jakimś kremem i pozwoliła umyć dopiero dzisiaj wieczorem, czyli po 3 dniach.Jak na razie smaruję twarz kremem z recepty 2 razy dziennie. Moja twarz pokryta jest strupami, które powoli same odpadają. Dzisiaj wieczorem jak umyję twarz to pewnie jeszcze trochę ich odpadnie. Gdzie już odpadły skóra ma brązowy odcień, z czasem ma się rozjaśnić. A zapomniałam na początku napisać, że robiłam tylko policzki, chciałam całą twarz, ale pewnie bym nie wytrzymała z bólu.

hej a jakim laserem robiłaś? I ile masz się "ukrywać" w takim stanie w domu?
Pozdrawiam i głowa do góry smile

Posty [ 39 do 76 z 141 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Usuwanie blizn i przebarwień po trądziku...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016