skórzana odzież. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » skórzana odzież.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1 Ostatnio edytowany przez Karol (2011-03-15 16:57:28)

Temat: skórzana odzież.

A ja tu całkiem inne i może nieco dziwne pytanie zadam. Mianowicie, czy lubicie chłopaków/ facetów ubranych w skórzane ciuchy/ spodnie? Wyraźcie swoje opinie drogie forumowiczki.

2

Odp: skórzana odzież.

Nie podoba mi sie to i moim zdaniem nie wyglada to ciekawie

3

Odp: skórzana odzież.

Hmm, mnie facet w takich spodniach smieszy, nie wiem czemu smile Tak samo jak w rurkach. Chyba po prostu uwazam, ze takie obcisle rajtki nie pasuja facetowi. Ale kwestia gustu, niektore szaleja za takimi smile

4 Ostatnio edytowany przez Karol (2011-03-15 17:44:05)

Odp: skórzana odzież.

Większość mężczyzn uwielbia tak ubrane kobiety, jest to niczym uczta dla oczu i duszy, również w moim przypadku. Zgrabna dziewczyna ubrana w skórzane dopasowane rurki/spodnie podkreślające kształty, do tego skórzana kurtka i buty na obcasie. Po prostu po części esencja seksapilu i kobiecości- tak bym to określił. Uwielbiam takie zestawienie w ubiorze, szkoda że mało dziewczyn się tak ubiera. Dlatego chciałem się dowiedzieć ( co mnie bardzo ciekawi) czy to działa również w drugą stronę. Pozdrawiam

Ps. Truskaweczka, miałem na myśli spodnie ze skóry ale o kroju klasycznych męskich jeansów:) Rurki facetom jak najbardziej nie pasują z tym się zgodzę. Naprawdę niektóre dziewczyny lubią rurki u facetów?

Odp: skórzana odzież.

Niektorym pasuja smile ale skora u faceta, ktory jedzi motorem.... mmm.. mozna sie rozmarzyc ;D Panie wyobraźcie sobie jak widzicie takiego przystojniaka zsiadajacego z motoru w skórzanych spodniach i kurtce big_smile do trgo delikatnie przeczesuje włosy reka ;D mmiodzio ;D

6

Odp: skórzana odzież.

Spodziewałem się takiej odpowiedzi jak wyżej. Właśnie między innymi miałem motycyklistów na myśli:)

7

Odp: skórzana odzież.

W sumie jedyny meski seks stroj jaki mi przychodzi do glowy to spodnie jeansy i gola klata po seri pompek;p

8

Odp: skórzana odzież.
czarna_baletnica napisał/a:

Niektorym pasuja smile ale skora u faceta, ktory jedzi motorem.... mmm.. mozna sie rozmarzyc ;D Panie wyobraźcie sobie jak widzicie takiego przystojniaka zsiadajacego z motoru w skórzanych spodniach i kurtce big_smile do trgo delikatnie przeczesuje włosy reka ;D mmiodzio ;D

No nie wiem, mnie tacy nie kreca.

Sa po prostu gusta i gusciki, nie ma co o tym dyskutowac.

Odp: skórzana odzież.

pewnie ze tak wink

10

Odp: skórzana odzież.

ramonesssski ;D

11

Odp: skórzana odzież.

Kręcą Cie ramoneski powiadasz? Ja uwielbiam je na dziewczynach, tylko dawno żadnej nie widziałem. echh

Odp: skórzana odzież.

w tamtym roku były strasznie modne, moze powróca i w tym wink chociaz z tą moda to nic nie wiadomo wink

13

Odp: skórzana odzież.

No dobra, ale czy to co nosimy naprawdę musi być aktualnie w modzie?? W tamtym roku ktoś nosił ramone bo była w modzie to teraz już jej nie założy bo nie modna w tym sezonie? Powinno się nosić to co się chce i co się danej osobie podoba a nie podążać za modą. Co jak co ale coś tak kultowego i leciwego jak ramoneska nigdy chyba nie wyjdzie z mody i będzie miała grono zwolenników.

Ps. czy jak w przyszłym sezonie okrzyknie się modne= chodzenie nago w samych butach, to czy wszyscy będą tak chodzić. Albo że najmodniejsze dla faceta są różowe sweterki to czy wszyscy się na nie przerzucą? Nie sądzę.

14

Odp: skórzana odzież.

Tez uwazam, ze powinno sie nosic to co chce, bez spogladania co jest w modzie, chyba, ze naprawde ktos ma hopla na punkcie mody i jego to rajcuje. Ja sie moda nie interesuje i nosze to na co mam ochote smile

Odp: skórzana odzież.

tez jestem tego zdania wink ale mam wokół siebie roznych ludzi smile ja tam chodze jak chce, jeden dzien na sportowo, drugi ładnie, a 3 jeszcze inaczej wink)

16

Odp: skórzana odzież.

facet w skórze to mrrr...:D motocykliści, metale, goci. aż mnie dreszcz przeszedł wink jednak nie wszystkim dziewczynom to się podoba, raczej przyzwyczajonym i o podobnym sposobie ubierania

17

Odp: skórzana odzież.
Katriina napisał/a:

facet w skórze to mrrr...:D motocykliści, metale, goci. aż mnie dreszcz przeszedł wink jednak nie wszystkim dziewczynom to się podoba, raczej przyzwyczajonym i o podobnym sposobie ubierania

Podpisuję się wink ja osobiście uwielbiam facetów w skórach babki zresztą też big_smile ale irytujące jest to że jeszcze niedawno ramoneski nosili przeważnie metale dla reszty były bee a teraz jest na nie moda i nagle wszystkie panny biegają w nich po ulicy...trochę mnie to śmieszy,to tak jak była moda na koszulki Iron Maiden kiedy byłam w gimnazjum i połowa małolatów w nich biegała  big_smile

18

Odp: skórzana odzież.
czarna_baletnica napisał/a:

Niektorym pasuja smile ale skora u faceta, ktory jedzi motorem.... mmm.. mozna sie rozmarzyc ;D Panie wyobraźcie sobie jak widzicie takiego przystojniaka zsiadajacego z motoru w skórzanych spodniach i kurtce big_smile do trgo delikatnie przeczesuje włosy reka ;D mmiodzio ;D

o tak taaaakkk.. smile oj  az sie rozmarzylam smile mmm
Ale nie krca mnie np. ci na harleyach (jakos tak):P ale musi to byc scigacz.. ok ide tongue bo bedzie zle jak sie rozpisze..
A maz nie ma ani scigacza ani spodni skorzanych.. a szkoda tongue

19

Odp: skórzana odzież.
Karol napisał/a:

Kręcą Cie ramoneski powiadasz? Ja uwielbiam je na dziewczynach, tylko dawno żadnej nie widziałem. echh

kręcą kręcą, chociaż nie wiedziałam, dopóki nie poznałam mojego obecnego faceta ;D
ja za to romenski pewnie nie ubiorę nigdy, bo to zupełnie nie mój styl smile

20

Odp: skórzana odzież.
Shiseido napisał/a:
czarna_baletnica napisał/a:

Niektorym pasuja smile ale skora u faceta, ktory jedzi motorem.... mmm.. mozna sie rozmarzyc ;D Panie wyobraźcie sobie jak widzicie takiego przystojniaka zsiadajacego z motoru w skórzanych spodniach i kurtce big_smile do trgo delikatnie przeczesuje włosy reka ;D mmiodzio ;D

o tak taaaakkk.. smile oj  az sie rozmarzylam smile mmm
Ale nie krca mnie np. ci na harleyach (jakos tak):P ale musi to byc scigacz.. ok ide tongue bo bedzie zle jak sie rozpisze..

W takim razie rozpisz się, nalegam.

21

Odp: skórzana odzież.

Nie wiem ale jakoś mi się nie podobają mężczyzni w skórzanej odzieży.

22 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-03-20 00:39:21)

Odp: skórzana odzież.
jaqubek napisał/a:

W sumie jedyny meski seks stroj jaki mi przychodzi do glowy to spodnie jeansy i gola klata po serii pompek;p

jestem za. Facet najseksowniejszy jest jak ma na sobie tylko jeansy, najlepiej ze skórzanym paskiem (jesli juz jakaś skóra ;P)
najlepiej rozpięte... Jeden z najseksowniejszych widoków mężczyzny? - Facet w jeansach, koszuli w krate, rąbiący drewno siekierą zamaszyście, popijajacy w przerwie zimne piwo z butelki... jak jest jeszcze świeżo delikatnie spocony- sam seks.
sama jeżdże na jednośladzie, ale panowie w skórach na motorach jakoś nie rozbudzają namietnie mojej fantazji... :)

23

Odp: skórzana odzież.

Paulidoll, nie zrozum mnie zle, ale to zabrzmiało Zamaszyscie Kobieco big_smile

24

Odp: skórzana odzież.
jaqubek napisał/a:

Paulidoll, nie zrozum mnie zle, ale to zabrzmiało Zamaszyscie Kobieco big_smile

nie wiem czy rozumiem "zle" bo chyba nie rozumiem wcale ;P

25

Odp: skórzana odzież.

Pozytywnie miało brzmieć;p A pasek na spodniach to sie rozumie sam przez sie.

26

Odp: skórzana odzież.
jaqubek napisał/a:

Pozytywnie miało brzmieć;p .

ok. w takim razie dziekuje ;)

27

Odp: skórzana odzież.

Widzę, że część kobiet mocno kręcą motory. Ja bym tu zrobił rozróżnienie, bo "skóra" w motorze jest zazwyczaj ciężka i gruba, często jest to jakiś ciężki kombinezon (zwłaszcza jeśli ktoś jeździ na ścigaczu). Z drugiej strony, tego typu moda w naszym kraju (skórzane kurtki) przylgnęła do różnych handlarzy - często starszych, lekko wyłysiałych facetów z brzuszkiem itd.
Nic dziwnego, że to niekoniecznie kręci smile

Ale z drugiej strony, mamy szeroki wybór eleganckiej skórzanej odzieży - marynarki z krojem "garniturowym", płaszcze, skórzane spodnie - bardzo fajne rzeczy smile

Za młodu byłem w klimatach metalowych wtedy raczej chodziło się w ramoneskach / glanach, często podniszczonych smile zamiłowanie do tego typu klimatów mi pozostało, ale przerzuciłem się właśnie na bardziej eleganckie ciuchy skórzane - już nie tylko w czarnym kolorze, choć czarny jest super - poniżej przykład smile

   http://s1.hubimg.com/u/7927578_f260.jpg

28

Odp: skórzana odzież.
Katriina napisał/a:

facet w skórze to mrrr...:D motocykliści, metale, goci. aż mnie dreszcz przeszedł wink jednak nie wszystkim dziewczynom to się podoba, raczej przyzwyczajonym i o podobnym sposobie ubierania

Ja uwielbiam smile

Moja skórzana odzież to przede wszystkim, kurtki, buty i paski do spodni, ale skórzana mini, czy spodnie jeżeli są fajnie zaaranżowane jak najbardziej ok. Pomijając, że to jest średnio praktyczny strój na lato.

29

Odp: skórzana odzież.

Kto by się tam przejmował praktycznością wink

30

Odp: skórzana odzież.

Ja się skórzanych spodni brzydzę. Bielizna bielizną, ale najlepsza bielizna nie zastąpi prania, a nie wierzę, że faceci oddają regularnie skórzane spodnie do pralni.
Dlatego dla mnie nie ma nic seksownego w spoconym tyłku w przepoconych  spodniach. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! tongue

31 Ostatnio edytowany przez witchmoth (2014-06-06 11:50:34)

Odp: skórzana odzież.
czarna_baletnica napisał/a:

Niektorym pasuja smile ale skora u faceta, ktory jedzi motorem.... mmm.. mozna sie rozmarzyc ;D Panie wyobraźcie sobie jak widzicie takiego przystojniaka zsiadajacego z motoru w skórzanych spodniach i kurtce big_smile do trgo delikatnie przeczesuje włosy reka ;D mmiodzio ;D

Oooo tak, bierz mnie tu i teraz! mrrrr big_smile (tylko to przeczesywanie włosów zamieniłabym na ściąganie kasku i takie slow motion big_smile)

Skóra w wydaniu 'na luzie', czyli fajne, stylowe spodnie, kurtka - jest ok, ale w wydaniu niby to eleganckim, absolutnie odpada (sorry bielun smile)
U facetów lubię elegancję, ale koniecznie przełamaną czymś stylowym, świadczącym o jakimś tam wyluzowaniu, np. fajna, skórzana bransoleta czy jakiś intrygujący wisior.

32

Odp: skórzana odzież.

Dla mnie zasadnicze pytanie czy chodzi o ciuch taki typowo użytkowy, na ulicę, czy o wdzianko sado-maso. Skórzana garderoba na ulicę bardzo często jest super, ale te ciuchy sado-maso, jakieś np. nogawice z dziurą na penisa i pupę, to mnie śmieszą i raczej zniechęcają do seksu niż zachęcają. Tak ogólnie, zarówno w przypadku kobiet i mężczyzn. Serio, lubię BDSM klimaty, ale akurat nie stroje. Taka dziwna jestem.

33 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2014-06-07 02:36:04)

Odp: skórzana odzież.
bielun napisał/a:

Widzę, że część kobiet mocno kręcą motory. Ja bym tu zrobił rozróżnienie, bo "skóra" w motorze jest zazwyczaj ciężka i gruba, często jest to jakiś ciężki kombinezon (zwłaszcza jeśli ktoś jeździ na ścigaczu). Z drugiej strony, tego typu moda w naszym kraju (skórzane kurtki) przylgnęła do różnych handlarzy - często starszych, lekko wyłysiałych facetów z brzuszkiem itd.
Nic dziwnego, że to niekoniecznie kręci smile

Ale z drugiej strony, mamy szeroki wybór eleganckiej skórzanej odzieży - marynarki z krojem "garniturowym", płaszcze, skórzane spodnie - bardzo fajne rzeczy smile

Za młodu byłem w klimatach metalowych wtedy raczej chodziło się w ramoneskach / glanach, często podniszczonych smile zamiłowanie do tego typu klimatów mi pozostało, ale przerzuciłem się właśnie na bardziej eleganckie ciuchy skórzane - już nie tylko w czarnym kolorze, choć czarny jest super - poniżej przykład smile

   http://s1.hubimg.com/u/7927578_f260.jpg

Mi od tego co pokazałeś bardziej podoba się klasyczny garnitur, ale co kto lubi smile
Ja średnio lubię skórę i raczej nie dlatego, że często chodzą w niej starsi panowie z brzuszkiem. Po prostu taki gust i nawet jak ładna skóra, to raczej nie szaleję  na jej widok wink Chociaż czasem jeszcze jest fajna kurteczka dla mnie ze skóry, mogłabym założyć czy zobaczyć w niej swojego faceta i podobałaby mi się smile No, ale ogólnie nie szaleję za tym.
Tak że kurteczka skórzana jeszcze ok, a jeszcze kiedyś chłopak ze studiów miał skórzane spodnie. Np mojej jednej znajomej bardzo się podobały, ale ona ogólnie lubi taki styl i czasem sama nosi skórzane spodnie. Owszem, fajnie te skórzane spodnie podkreślały mu nogi, był to szczupły chłopak i niby ok, ale dla mnie to jakieś niemęskie było tongue No, ale taki mam gust, sama bym skórzanych spodni też nie założyła, bo po prostu średnio mi się podobają, to nie jest mój styl. Kwestia gustu, wiadomo smile A i z tych co ok to jeszcze skórzane buty, ale to dlatego, że dłużej często posłużą. Tak że kurtka, buty czy pasek też ok, ale dla mnie spodnie skórzane- no nie mój styl, nie podoba mi się- zwłaszcza na facecie mi się nie podoba. Jakoś tak mam smile

34

Odp: skórzana odzież.

Dlatego dla mnie nie ma nic seksownego w spoconym tyłku w przepoconych  spodniach. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! tongue

No jasne, o tego typu rzeczy trzeba dbać.


Dla mnie zasadnicze pytanie czy chodzi o ciuch taki typowo użytkowy, na ulicę, czy o wdzianko sado-maso. Skórzana garderoba na ulicę bardzo często jest super, ale te ciuchy sado-maso, jakieś np. nogawice z dziurą na penisa i pupę, to mnie śmieszą i raczej zniechęcają do seksu niż zachęcają. Tak ogólnie, zarówno w przypadku kobiet i mężczyzn. Serio, lubię BDSM klimaty, ale akurat nie stroje. Taka dziwna jestem.

Ja z kolei BDSM raczej nie lubię, co najwyżej lekka dominacja jednej lub drugiej strony. Za to niektóre skórzane stroje występujące w tych klimatach bardzo mi się podobają, ale raczej te przypominające "cywilne" ciuchy smile - niż tego typu które opisałaś, czyli np. skórzane płaszcze, długie rękawiczki, wysokie kozaczki.

Skóra w wydaniu 'na luzie', czyli fajne, stylowe spodnie, kurtka - jest ok, ale w wydaniu niby to eleganckim, absolutnie odpada (sorry bielun smile)
U facetów lubię elegancję, ale koniecznie przełamaną czymś stylowym, świadczącym o jakimś tam wyluzowaniu

Cóż zrobić smile jednak myślę, że taka marynarka skórzana może być przełamaniem (już niekoniecznie skórzane spodnie, hehe). Pytanie tylko, czy mówimy o modzie na co dzień, czy takiej na szczególne okazje, która ma "kręcić" smile

35

Odp: skórzana odzież.

Skórzana marynarka, nieważne na jaką okazję, po prostu mnie nie kręci. Co innego zwykła skórzana kurtka wink

36

Odp: skórzana odzież.

Wiesz, mnie też głównie kręcą kobiety w skórzanych ciuchach, po prostu też i sam też czasem lubię się tak ubrać.
W dużej mierze to skutek bycia w klimatach rockowo-metalowych gdzie takie ciuchy występują często (też i w klimatach motocyklowych, co często idzie w parze).
Dziewczyny z takich klimatów zazwyczaj na studiach zamieniają glany na kozaczki (akurat myślę, z korzyścią smile ) i tak dalej,
ale zostaje im nieraz ten styl ubierania - i z tego co wiem, wielu facetów kręcą kobiety ubrane w skórę - oczywiście najczęściej czarną smile

37

Odp: skórzana odzież.

Też słucham rocka, metalu, ale to nie determinuje w całości mojego stylu ubierania się, no.. może kiedyś za czasów licealnych i przez pewien okres studiów, ale obecnie nie mam jakiegoś specjalnego zacięcia do skórzanej odzieży. Wcale nie trzeba siedzieć w tych klimatach aby założyć skórzaną kurtkę i analogicznie - znam wielu metalowców, którzy wolą bojówki i zwykłe kurtki, aniżeli skórzane garnitury. Co kto lubi...

38 Ostatnio edytowany przez Granat (2017-05-11 10:13:11)

Odp: skórzana odzież.

Mi Bardzo sie podoba jak dziewczyna nosi takie smile Ogólnie to bym chciał zapoznać taką dziewczyne ale jakoś nie moge trafić. Sam czasem nosze bo jednak to spodnie sa porządne-eleganckie nie to co wycieruchy jeansy czy dresy .

39 Ostatnio edytowany przez Granat (2017-05-11 10:03:06)

Odp: skórzana odzież.

Szukam ogrodniczek skórzanych jak ktoś gdzie widział to prosze o linki .

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » skórzana odzież.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024