Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 921 ]

Odp: Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Mnie niestety, tak jak podejrzewałam, nie będzie w tym terminie w Katowicach sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Ja tak na 90% smile w każdym razie zrobię wszystko by dotrzeć smile

79

BabaOsiadła napisał/a:

Baba Osiadła - 100% smile

Napisz prosze jakieś namiary na siebie, bo widze że oprócz nas to chyba nikt nie ma zamiaru się spotkać. smile

Reklama

80

Witam:) ja też chętnie poznam kogoś nowego:) jestem z Pszczyny. Pozdrawiam:)

81 Ostatnio edytowany przez dedi12 (2011-11-24 17:55:28)

Haha dwóch jeśli dobrze rozumiem to trochę mało smile

EDIT :

Chanell_11 - wysłałem ci e-mailem gg do mnie smile

Reklama

82

gothab napisał/a:

Witam:) ja też chętnie poznam kogoś nowego:) jestem z Pszczyny. Pozdrawiam:)

To wpadniesz w sobotę? smile

83

... ja wpadne - tylko napiszcie jak Was rozpoznam .... i ew czy jest szansa spotkać się godz wczesniej o 16 zamiast 17tej?

84

Chanell_11 obiecała wymyślić jakiś znak rozpoznawczy wink

A co do wcześniejszej godziny, tzn. 16.00 - jak dla mnie o.k.

85

Ok to godzina 16 pod Douglasem na 3 Maja, ja przyjadę i mam nadzieję ze i Wy smile. Znak rozpoznawczy: miejmy ubraną tylko jedna rękawiczkę (na ta chwilę, żeby ktoś nie jechał tylko w jednej hehe). Jakby co będę miała na sobie kremowy płaszczyk - no i szukać brunetki tongue. To do zobaczenia jutro smile

86

Ups, ja nie noszę rękawiczek big_smile Ale mnie łatwo poznać, mam czerwone, puchate nauszniki i mnóstwo kolczyków wink Będę na pewno.

87

wow jestem pod wrażeniem naszego spotkania i już nie mogę się doczekać kolejnego. W domku byłam po 22:30 a spotkanie trwało od 16. Świetne dziewczyny, fajnie jest się znowu pośmiać smile Mam nadzieję że przy następnym spotkaniu będzie nas więcej smile

88

A ja wróciłam do domu dopiero teraz smile Gęba mnie boli od śmiechu, gardło zdarte od gadania - było mega bosko smile Dziękuję, Dziewczyny, i liczę na więcej! smile

89

Ja bawiłam się wczoraj na dyskotece adrzejkowej, stąd moja nieobecność w Katowicach, ale cieszę się, że Wasze spotkanko doszło do skutku i uśmiałyście się do rozpuku smile - ja zresztą też tongue. No ale tak jak wspominałam - piszę się na następne smile.
Tak z ciekawości zapytam - czy Wy miałyście ze sobą pierwszy kontakt czy może wcześniej poznałyście się już przynajmniej mailowo?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

90 Ostatnio edytowany przez Chanell_11 (2011-11-27 09:29:24)

Olinka napisał/a:

Tak z ciekawości zapytam - czy Wy miałyście ze sobą pierwszy kontakt czy może wcześniej poznałyście się już przynajmniej mailowo?

Olinka nie wiedziałyśmy o sobie kompletnie nic tongue nie wymieniłyśmy się żadnymi mailami, telefonami. Totalny spontan, który jak widać się udał tongue Nauszniki Asieńki od razu się rzucały w oczy, więc było wiadomo że to "nasza" a Moniczka też nas poznała właśnie po nausznikach hehe tongue A no i nie ma jak popierniczyć rozkład jazdy i spojrzeć na dzień roboczy, ale na szczęście Asieńka poczekała ze mną. Buzioooooooole dla Ciebie smile Zapraszam wszystkich, wiem że ktoś może się obawiać, przecież nas nie zna, czy znajdziemy wspólne tematy ale jeśli nie zaryzykujesz to ZAWSZE będziesz SAMA/SAM! Jeśli Ci nie spasuje towarzystwo to po prostu nie przyjdziesz więcej... Zaryzykuj, nic nie tracisz...

p.s to kiedy następne spotkanie big_smile hehe ?

91

Chanell, nieeee... ja nigdy nie mam takich obaw, nie boję się, że zabraknie tematów do rozmów czy też że będzie drętwo, tym bardziej, że kilka takich spotkań już zaliczyłam tongue. Poza tym w miłym towarzystwie, to nawet pomilczeć jest miło smile.
Wiecie co, czuję, że już się nakręcam lol.

Muszę przyznać, że te nauszniki też mnie rozwaliły, tym bardziej, że tydzień temu (kiedy było mi tragicznie zimno w uszy) sprawiłam sobie podobne, tyle, że czarne big_smile. Co prawda śmiesznie się w nich czułam smile, ale czapek nie znoszę, brrrr...

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

92

był taki spontan że nie znałyśmy nawet swoich imion smile .... ja dotarłam do domu dziś o 13tej smile ale to dlatego że po tym spotkaniu były inne jeszcze plany .... fajnie że Wy cało dojechałyście do domów ... to kto się pisze na kolejne spotkania - nowa lista się tworzy smile ....

93

ja się zgłaszam smile może być to samo miejsce tongue ta sama godzina i dzień hehehe tongue

94

To ja chyba też się piszę na następne spotkanie smile
Choć ta różnica między nami.. nie wiem czy nie będzie problemem...
Pozdrawiam
Kasszmir

Ja również wpadnę na następne, jeśli termin będzie dla mnie ok smile

96

i cisza nastała... mam propozycję - a może Wy dziewczyny - Wy które ostatnio nie byłyście na spotkaniu a macie ochotę być  - zaproponujecie godzinę i dzień spotkania? co do miejsca - to ja się nie obrażę jak będą to Katowice centrum smile

97

Ja z ogromną przyjemnością spotkam się znowu smile Niestety w ten weekend pasuje mi tylko niedziela, a przyszły mam kompletnie zawalony sad Jeśli pasuje Wam niedziela, to z radością przyjadę, a jeśli nie, to wypijcie za moje zdrowie (byle porządnie tongue ).

98

Czesc mam na imie Ola i tez jestem ze sląska a dokładnie z Chorzowa . Jakos samotnosc bardzo mi doskwiera w zasadzie nie mam kolo siebie zadnej bliskiej osoby jestem sama nie mam nawet faceta  sad Szukam znajomych , kolezanek / przyjaciolki z ktora mogla bym sie spotkac wyskoczyc na piwko do kina smile zakupy imprezke itd big_smile Czytalam wasze posty smile duzo was jest moze i mnie byscie przyjeły do swego grona smile  Pozdrawiam milusio ...

9.02.2012 Zakochana w M ...

99

Pewnie, Olu, wpadnij na nasze następne spotkanie! smile (którego datę, mam nadzieję, wreszcie ustalimy, bo znowu wszystkich wcięło tongue ).

100

ja dałam szanse wysunięcia propozycji spotkania z podaniem daty godziny i miejsca - tym których ostatnio nie było a chcieli być, tylko "coś" nie spasowało... bez echa... wygląda na to że następny termin możliwy za 2tyg bo pisałaś Babo smile ze kolejny weekend masz zawalony ....

101

To co, sobota, 17 grudnia, o 16.00, tam, gdzie ostatnio? smile

102

ok smile mnie pasuje .......

103

Bardzo się cieszę smile Ktoś ma ochotę się przyłączyć?

104

BabaOsiadła napisał/a:

Bardzo się cieszę smile Ktoś ma ochotę się przyłączyć?

oczywiście zgłaszam się big_smile
no to sruuuu big_smile

105

Jjjupi! smile

106

BabaOsiadła napisał/a:

Jjjupi! smile

czyli wyjdzie na to że znowu się spotkamy tylko w 3 tongue

107

A mnie znów nie będzie, bo jadę wtedy do Krk sad

108

Kurcze, akurat 17 grudnia wyjezdzam, a chętnie bym się z Wami spotkała, więc muszę poczekać na nastepne spotkanie.:) Pozdrawiam.

109

Chanell_11 napisał/a:
BabaOsiadła napisał/a:

Jjjupi! smile

Na to wygląda smile

110

BabaOsiadła napisał/a:
Chanell_11 napisał/a:
BabaOsiadła napisał/a:

Jjjupi! smile

Na to wygląda smile

ja tam sie cieszę big_smile bo nasza trójca jest niczego sobie, choć wciąż czekamy na innych smile

111

Nie mogę się już doczekać smile

112

No i kolejne spotkanie za nami big_smile kto nie był niech żałuje dosłownie tongue orientacyjnie następne spotkanie po Nowym Roku smile. P.s napój o złotym odcieniu z sokiem imbirowym = bleeeee big_smile cyt. " co oni tam wrzucili paczkę goździków" hehehe big_smile Asieńko rządzisz tongue big_smile

113

Było mega bosko smile Jednak co malina, to malina smile

114

Przepraszam za post pod postem, ale podnoszę, a edycja poprzedniego postu chyba nie da takiego efektu.

To co, sobota, 7 stycznia, o 16.00 pod Douglasem? smile

Posty [ 77 do 114 z 921 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016