Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Strony Poprzednia 1 2 3 4 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 921 ]

39

Odp: Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

A czy jest ktoś z sosnowca ??

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Od jakiegoś czasu mieszkam w Gliwicach i oprócz męża nikogo tu nie znam. A tak bardzo brakuje mi przyjaciółki do wspólnych wyjść na piwo, do kina... Żeby mieć z kimś poplotkować, bo mąż niedługo mnie zaknebluje lol

41

Witam jest może ktoś z bytomia mieszkam tu od niedawna nie znam nikogo to jest dramat nie mam z kim pogadać i wogóle .... przyjechałam z nad morza tam miałam wielu przyjaciół znajomych a tu nikogo oprócz  męża który często wyjeżdza .... mam dwie córki ale z nimi  nie pogadam o wszystkim hehe nie wyjde nigdzie się odstresować  nie wypije kawy z ploteczkami jak to zwykle bywa może jest któraś w takiej sytuacji i tak samo samotna ???

Reklama

42

BabaOsiadła napisał/a:

Od jakiegoś czasu mieszkam w Gliwicach i oprócz męża nikogo tu nie znam. A tak bardzo brakuje mi przyjaciółki do wspólnych wyjść na piwo, do kina... Żeby mieć z kimś poplotkować, bo mąż niedługo mnie zaknebluje lol

Witaj,
Ja też jestem z Gliwic i chętnie Cie poznam. Odezwij się.:)

43

marina77 napisał/a:
BabaOsiadła napisał/a:

Witaj,
Ja też jestem z Gliwic i chętnie Cie poznam. Odezwij się.:)

Bardzo się cieszę smile Mieszkasz tu od urodzenia, czy od niedawna, tak jak ja?

Reklama

44

Hej dziewczyny!
Od kilku miesięcy mieszkam w Katowicach i właściwie to nie wychodzę z domu, bo nie ma mam ani gdzie ani z kim. Mieszkam z chłopakiem, ale on całe dnie spędza w pracy. Ja aktualnie szukam pracy, dołuje mnie brak jakiegokolwiek odzewu od odbiorców moich aplikacji sad Bardzo tęskno mi za babskimi pogaduchami, dobrą kawą czy lodami z psiapsiółą. Moją pasją jest muzyka, gotowanie, podróże i fotografia. Dziewczyny, nie dajcie mi tu zwariować! wink
Do usłyszenia!

I've been conceiving you for too long

45

Witam ja jestem z okolic Będzina tongue Mam 22 lata i chętnie się zaprzyjaźnię z miła dziewczyną tongue

46

Cześć, nie wiem czy tu ktoś jeszcze zagląda, ale dopisuję się do listy przymusowych singli smile
Jestem z Jaworzna i też szukam kogoś na jakiś spacer czy herbatę smile

47

czesc,ja jestem z slaska a dokladnie z Rudy Slaskiej,tez szukam kogos z kim moglabym spotkac sie na kawe,pogadac.Mam chlopaka,ale czasem chcialabym gdzies wyjsc na babskie spotkanie

48

To możemy zorganizujemy jakieś spotkanie w możliwie najbliższym czasie, co Wy na to? smile

49

Jestem za! smile

50

Tylko, że jest tu dość duże zróżnicowanie wiekowe, wiec nie wiem jak z tym wink

51

Witajcie, ja też byłabym chętna na takie spotkanie smile

52

Ja jestem z okolic Bielska smile także jak coś to się zgłaszam big_smile

53

Jestem z Gliwic i jeśli można chętnie dołącze:)

54

Cóż może ja jestem chłopakiem ale ja mam radę dla osób które są samotne... mówię na mnie to działa a więc - zawrze wieczorem , poświęcam parę minut czasu i wiecie co robię? modle się do boga. Wiem może to być trochę głupie ale mówię poważnie... dzięki temu jestem szczęśliwy i nie żałuje.

55

Ja jestem z Sosnowca mam 24 lat i dużo czasu, szukam jakieś koleżanki z która można pospędzać trochę czasu  smile gg:938628

56

Cześć co wy na to żeby zorganizować spotkanie np. w Katowicach w centrum w jakiś weekend powiedzmy 26.11 ? Gdzie dokładnie byśmy poszli to by się już ustaliło smile Co wy na to? Takie big spotkanie forumowiczów?

57

Chętna smile

58

BabaOsiadła napisał/a:

Chętna smile

No to czekamy na następnych, najwyżej spotkamy sie we 2 jak innych nie będzie chętnych tongue

59

też  jestem chętna

60

Czemu by nie? Kilka osób już wystarczy żeby się zebrać. Tylko proponuję podać jakąś orientacyjną datę to łatwiej będzie uzbierać. Wiadomo ktoś może, ktoś nie może, a może się coś dopasuje dla większości smile

61

lakhti napisał/a:

Czemu by nie? Kilka osób już wystarczy żeby się zebrać. Tylko proponuję podać jakąś orientacyjną datę to łatwiej będzie uzbierać. Wiadomo ktoś może, ktoś nie może, a może się coś dopasuje dla większości smile

Już podałam datę 26.11 tj sobota w przyszłym tygodniu smile

62

hmmm jak może i mi się uda dotrzeć big_smile ale jaki ja małolat tam będę big_smile

63

Ja też jestem chętna na to spotkanie:)

Również się na to spotkanie piszę :-) Natomiast nie jestem na dzień dzisiejszy pewna, czy będę w Katowicach w przyszły weekend hmm Mnie by bardziej odpowiadał np ten piątek, no ale to już pojutrze, więc trochę za mało czasu. Mam nadzieję w kążdym bądź razie, że uda mi się być i Was poznać :-)

65

Zapowiada się super! smile

66

Hmmm... Zazdroszczę Wam dziewczyny (tak pozytywnie rzecz jasna), bo zapowiada się bardzo fajne spotkanie, poza tym to zawsze jakieś nowe doświadczenie, a że ja wręcz uwielbiam poznawać ludzi i z nimi przebywać... smile Do Katowic ode mnie niedaleko, ale niestety nie dam rady dojechać w ustalonym przez Was terminie. No cóż, może następnym razem, w każdym razie życzę Wam cudnego spotkania smile. A potem, pleaaaaaase, podzielcie się wrażeniami smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

67

ok to póki co ja się zgłaszam, BabaOsiadła, ewkaa29, lakhti, dedi12, marina77, regina.di.quadri. Poczekamy jeszcze kto się zgłosi, bo wysłałam do wszystkich maila z naszego wątku. Ja to mam zmysł to zebrania ludzi hehe ale muszę się wam przyznać że nie pierwszy raz organizuje takie spotkania forumowiczów tongue No ale to już była inna strona tongue

68

Olinka napisał/a:

No cóż, może następnym razem, w każdym razie życzę Wam cudnego spotkania smile. A potem, pleaaaaaase, podzielcie się wrażeniami smile.

Mam nadzieję, że na jednym razie się nie skończy smile

69

Ale w razie czego wrzućcie tu, proszę, dokładną godzinę i miejsce, w którym się spotykacie, życie czasem lubi mnie zaskakiwać, więc kto wie... smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

70

OOO jestem na liście zaproszonych big_smile supcio big_smile , piszcie jeszcze gdzie i kiedy smile

71

Niestety nie bede mogła w sobote uczestniczyć w spotkaniu. Żałuję...

72

witam wszystkich
być może ja dołącze smile ... data znana a godzina plus/minus też ?

73

Godziny jeszcze nie znamy, a przede wszystkim nie znamy miejsca.

Kto zna Katowice i coś zaproponuje? smile

74 Ostatnio edytowany przez Chanell_11 (2011-11-19 16:08:48)

ok może godzina 17 (zawsze można później dojechać... my będziemy czekać smile), niektórzy pracują więc stąd ta godzina (bądź późnym wieczorem wybierają sie na Andrzejki tongue). Miejsce spotkania perfumeria Douglas na 3 Maja. Pub ja proponuję City Pub, dużo miejsca i nie daleko miejsca naszego spotkania. Co wy na to? Jakieś sugestie, pytania proszę pisać. I do czwartku czekam na 100 % potwierdzenie przybycia. Co do znaku rozpoznawczego dam jeszcze znać tongue

75

Baba Osiadła - 100% smile

76

BabaOsiadła napisał/a:

Baba Osiadła - 100% smile

no to się zobaczymy jakby co smile a co z resztą?

Posty [ 39 do 76 z 921 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016