Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Strony 1 2 3 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 921 ]

Temat: Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Witajcie.  Jest ktoś ze śląska okolice Zabrza. Szukam przyjaciółki/przyjaciela do spotkania na piwo, kina, żeby porozmawiać, gdzieś wyskoczyć.  Bo oszaleje.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

znajoma a nie przyjaciolka!!! kochana w dzisiejszych czasach nie ma przyjaciol zycie cie jeszcze nie nauczylo?

3

Troszkę się nie zgodzę kuzyn jest moim przyjacielem na którym mogę polegać i tego dowiódł. W dodatku jest przyjacielem (prawdziwym od dzieciństwa ) mojej byłej a nic więcej ich nie łączyło. Lecz masz racje znajomych, może Ty :-) zechcesz troszkę popisać      daniei22@wp.pl

Reklama

4

Ja jestem ze śląska, jak wiele osób z tego forum. Powstały nawet netkafejki dla ślązaków, więc na pewno znajdziesz z kimś kontakt.

5

daniei25 napisał/a:

Troszkę się nie zgodzę kuzyn jest moim przyjacielem na którym mogę polegać i tego dowiódł. W dodatku jest przyjacielem (prawdziwym od dzieciństwa ) mojej byłej a nic więcej ich nie łączyło. Lecz masz racje znajomych, może Ty :-) zechcesz troszkę popisać      daniei22@wp.pl

wlasnie kuzyn przyjaciel ale u kobiet tego nie ma ja nie mam przyjaciolek ani kolegow ani znajomych i wiesz dobrze mi z tym wink

Reklama

6

Witaj,
Ja też jestem samotną osobą ze śląska szukającą przyjaciół więc jeżeli chcesz się komuś wyżalić to zapraszam i podaję moje gg: 22218117. Pozdrawiam.

7

hej ja też jestem ze śląska, okolice Katowic:) i też czasem nie mam z kim gdzieś wyskoczyć

8

I ja tez jestem ze Ślązka, zapraszam do kontaktu.
Kazdy tego potrzebuje smile

9

Witajcie! :-) Również jestem ze Śląska, z chęcią poznam nowe Osoby. Pozdrawiam :-)

10 Ostatnio edytowany przez wiedzmaaa (2011-03-29 20:10:56)

ja jestem ze slaska, dokladnie bedzin, mam ponad 20 lat i chetnie tez poklikam na poczatek na gg a potem jakies piwko knajpka itd;) tylko e mail podalam zly przy logowaniu wiec pisac  prosze tu na forum i ja do Was  wysle do ktorejs z Was wiadomosc:)

ps  mam duzo czasu, nie pracuje....

11

hej wiedzmaa wink ja mam 5 minut do Będzina więc jak coś to pisz do mnie wink pracuję, ale czas wolny jest i nie mam go często z kim spędzić, myślałam, żeby wybrać się na joge do ośrodka kultury w Będzinie tak w ogóle wink

12

Yo laski, z Sosnowca dziewoja się kłania wink

Słowa ranią najbardziej. Szczególnie takie jak: "nie ma mleka do kawy" i "zjedz sałatę".

13 Ostatnio edytowany przez olaola20022 (2011-03-30 23:08:06)

mieszkam w Bytomiu niecały rok, mam 30 lat i szukam przyjaciółki do pogadania i czasami gdzieś wyskoczyć. piszcie dziewczyny gg:32210644 lub na maila

14

Ej, to może jak już jesteśmy z okolic, to może wyskoczmy gdzieś kiedyś na coś big_smile Jest tyle neutralnych miejsc, że bez problemu każda by dotarła, poznamy się, powspieramy nawzajem, każda może wynieść coś ciekawego z takiego spotkania  big_smile A i na gg możecie pisać 8193942 do mnie, ja chętnie pogadam, nawet o głupotach big_smile Nie może być,że któraś się czuje samotnie, czy źle,tak?:D

Słowa ranią najbardziej. Szczególnie takie jak: "nie ma mleka do kawy" i "zjedz sałatę".

15

oo widzę, że chęci na spotkanie są wink to fajnie bo akurat tak ciepło jest wink Ja też chętna na wyjście lub rozmowe, moje gg 6883730

16

witam
ja również mieszkam na śląsku, a konkretnie w Katowicach. Chętnie poznam nowe osoby, z którymi można iśc na piwo, spacer, pogadać o wszystkim smile
pozdrawiam
Anka

17

Cześć wiewior :-) Też jestem z Katowic, zaraz Ci wyśle maila :-)

18

Hej Wszystkim ja tez szukam koleżanki/ przyjaciółki jestem  z okolic Gliwic i mam 17 lat chętnie się z kimś spotkam i pogadam np. na kawie, zakupach, imprezach jestem otwarta na wszelkie propozycje ;]
Piszcie na gg 35254220
Moje przyjaciółki niestety, ale nie maja dla mnie czasu .. ;(

19

Witam!

Ja również szukam przyjaciółki od serca ze Śląska.
Moje GG: 35390587. Piszcie i nie krępujcie się:)

Zapraszam:):)

Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są.

20

Cześć,
też w zasadzie szukam, ale bardziej koleżanek niż przyjaciółek (może trafi się kiedyś coś więcej), bo wg mnie, że tak pojadę banałem, nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między kobietą a mężczyzną wink Przyjaźń jest homo jakkolwiek by to nie brzmiało, tzn. najlepsze przyjaciółki nie rozstają się na krok, najlepsi przyjaciele rozumieją się bez słów, ale ja tam ciemny jestem więc może się mylę tongue

Ogólnie od rzeczywistości internetowej wolę tą... rzeczywistą, dlatego męczy mnie jedna sprawa, a że to forum wypełniają kobiety i do tego temat jest kombinacją tworów samotność/woj. śląskie to uderzam tutaj. Pytanie, gdzie podziewają się samotne dziewczyny ze Śląska? Cały czas zdaje mi się, że puby i ogólnie miejsca publiczne zawalone są parami albo facetami (za klubami nie przepadam, bo nie mam z kim iść i koło się zamyka). Teraz powinienem puścić wiązankę jaki to ja jestem super, jak szukam i nie wychodzi... prawda jest taka, że otaczają mnie sami faceci (wykształcenie ścisłe itp), więc gdzie można poznać znaleźć/poznać dziewczyny? No i stało się, chyba namieszałem...

W skrócie: gdzie jesteście samotne dziewczyny? Gdzie w realu (żarty nawiązujące do centrum handlowego niewskazane wink ) na Śląsku szukać nowej koleżanki/przyjaciółki/dziewczyny?

21 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-10-02 17:33:32)

Hej smile

Jestem z Zabrza, chętnie poznam nowych ludzi ;-)

" Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę? "

22

Witam caly slask smile niziutko klania sie Jaworzno,dosc dawno byly posty,moze zagladacie tu jeszcze,mam nadzieje no chyba ze wiek wam nie pasuje,pozdrawiam moje gg 35549209 pa,pa

Przed barierami zycia mozna sie ugiac,ale nigdy zlamac                  gg35549209

23

kati80 napisał/a:

hej ja też jestem ze śląska, okolice Katowic:) i też czasem nie mam z kim gdzieś wyskoczyć

Witaj Kati80 a Ty z okolic katowic a skad dokladniej,pozdrawiam

Przed barierami zycia mozna sie ugiac,ale nigdy zlamac                  gg35549209

24

A ja jestem z Gliwic, więc już w ogóle blisko. Mam 23 lata, chętnie poznam  kogoś z tego miasta kto miałby ochotę na wypady wieczorami na piwo smile gg: 1993517

25

hejaaa jestem ze slaska wiec kato czy gliwice bardzo mi pasują dziewczyny:) napisze jeszcze cos wiecej popołudniu ale musze zwijac sie smile

26

kirera napisałam do Ciebie na gg ale nie wiem czy wiadomosc dotarła ( gg mi szwankuje ostatnio) smile

27

Witam wszystklch odwiedzających owy portal
Ja również jestem ze ślaska. Bardzo chętnie wyskoczę z kimś do kina, baru bądź w jakiekolwiek miejsce w którym można by spokojnie pogadać, pożalić sie bądź wymienić doświadczeniami
No to pozdrawiam was serdecznie i czekam na odpowiedz buziaki

28

witam jestem ze sląska jestem w związku mam żonę córeczkę ostatnio zona powiedziała że chce sie rozstać córka ma 2,5 latka ja jestem załamany niewiem co mam robic  dodam że jestem osobą nie pijącą nasz problem to że jestem typem domatora a żona odwrotnie .

29

Witam Wszystkich. Też jestem ze Śląska,a konkretnie okolice Gliwic. Jak ktoś na początek chce pogadać 8175527 to niech pisze. Pozdrawiam.

Przyjaciel - ktoś, przed kim można głośno myśleć

30

Hej ja pochodze z rudy sl szukam z kim mozna pogadac spotkac sie  mam doła jestem mezatka a moj maz jest w zk od rodziny meza mam  na kazdym kroku obelgi kocham meza moje gg33884108 pozdrawiam

19 luty2011-sobota...........2lipiec2014-sroda

Witajcie! :-)
Jestem z Katowic, mam 24 lata i szukam koleżanki do wspólnego spędzania wolnego czasu (spacery, kino, koncert, knajpa, itd smile
Jeśli jest Ci czasem tak samotnie jak mi - pisz smile GG 36288999

Pozdrawiam!

32

cześć wszystkim ! widzę że już dawno się tu nikt nie odzywał - ale dodam że ja też jestem otwarta na nowe znajomości a co za tym idzie - dla tych co czasem się nudzą - jestem chętna na wspólne spędzenie czasu: kino, pub, disco (lubię tańczyć ale jakoś nie mam z kim wyskoczyć na disco) - jestem chętna na wesołe spędzenie czasu, wesołe pogawędki - żale, smutki pozostają w domu ! smile jak coś to piszcie na emaila ... pozdrawiam Was 30-latka smile z b.bliskich okolic K-c

33

Witam wszystkich,
od pewnego czasu mieszkam w Gliwicach a pochodzę z Lubelszczyzny. Czuje się tutaj obco.... brakuje mi przyjaciół, znajomych...  jeżeli ktoś miałby ochotę czasami ze mną porozmawiać lub wybrać się na kawkę... Zapraszam, piszcie smile

34

Witam wink
Jestem ze śląska dokładniej zagłębie, mam 22 lata. Chętnie poznam koleżankę z okolic do spędzania wolnego czasu z którą możnaby było pogadać spotkać sie na kawe do kina. Jeśli czujesz się czasem samotna, pisz ! wink

Pozdrawiam cieplutko wink GG 36832624

35

witam, nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda na ten wątek. Otóż szukam koleżanki z Tychów, Katowic bądź okolic, ja sama jestem z Tychów (mam 26 kat). Dzisiaj strasznie pęka mi serce bo to kolejny samotny wieczór, samotny weekend. Jestem od ponad miesiaca singielką która stara się pozbierać swoje złamane serducho. Wszystkie inne koleżanki albo mają facetów/ mężów albo kończy sie no musimy się kiedyś spotkać. Dlatego jeśli ktoś byłby chętny do porozmawiania to zapraszam tylko z góry zaznaczam że chciałabym żeby ta znajomość była jak to mówia w realu a nie tylko gg, mail. Potrzebuję kogoś z kim moge iść na zakupy, do kina, na piwo, czy do klubu bo lubię potańczyć, która przytuli kiedy kolejne łzy pociekną po policzku(tylko bez podtekstów). Mój nr gg 4789996. Czy jest jeszcze ktos tak samotny jak ja?

36

Szukam osoby, która tak jak ja potrzebuje bratniej duszy, kogoś z kim można szczerze porozmawiać, zwierzyć się oraz spędzać wspólnie czas. Jestem sympatyczną 33-latką, ktora ceni szczerość i uczciwość i pragnie prawdziwej przyjaźni. Mam nadzieję, że tą drogą poznam kogoś , dzięki komu na mojej twarzy często będzie pojawiał się uśmiech i z kim uda się rozwinąć piękną i długotrwałą znajomość.:) Mieszkam w Gliwicach.

37

witaj Marina77 ... wprawdzie nie jestem z Gliwic ale nie dzieli nas tyle km by nie móc się w realnym świecie spotkać i pogadać ... pozdrawiam

38

Witajcie Dziewczyny!
Ja również bardzo chętnie się spotkam z Wami smile
Pozdrawiam ciepło!

Posty [ 1 do 38 z 921 ]

Strony 1 2 3 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jest ktoś ze śląska. Szukam przyjaciółki/przyjaciela

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016