SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)?

Strony Poprzednia 1 6 7 8

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 267 do 270 z 270 ]

267

Odp: SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)?

Hehe Radom to stan umysłu nie no a tak na poważnie to ja jestem chętny sie spotkać na jakas kawe czy na siłownie w Radomiu mieszkam dokładnie w rajcu pod Radomiem. Ćwiczy ktoś tu na siłowni ? Mam karnet na słoneczna do na cały rok i zniżki na druga osobę jak ktoś chętny to pisać pod postem albo na priv

Reklama
Zobacz podobne tematy :

268 Ostatnio edytowany przez ludzik_rad (2017-06-29 22:33:05)

Hej, fajnie że ktoś pomyślał o takim forum. Jestem samotna, rozstalam się miesiąc temu po 8 latach związku. Nie jest łatwo i chciałabym kogoś poznać do pogadania i miłego sprawdzania czasu wolnego.

sammas napisał/a:

Chcesz pogadac i jesteś kobieta z Radomia lub okolic. Napisz do mnie. Mam 27 lat i szukam jakiejś przyjaciółki w podobnym wieku. Naprawdę warto. Ja sam żyje głównie pracą i chce to zmienić, może ktoś ma podobnie. Służę pomocą.

Ja również żyje pracą w szpitalu  i domem. Wyjść gdzieś, wypić kawę, herbatę, porozmawiać na ciekawe tematy. Czemu nie?  Mam 27 lat. Jestem z Radomia.

Reklama

270

Hej. Znajomi nie zawsze mają czas także jeśli jest tu ktoś z Radomia to chętnie wybiorę się na kawę, ciacho, zakupy itd. smile) K29l

Posty [ 267 do 270 z 270 ]

Strony Poprzednia 1 6 7 8

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016