Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 235 ]

Temat: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Hej, jaki utwór powinien być zagrany na pierwszy taniec?Nie mam pojęcia jaki wybrać, a mój wybranek twierdzi że się nie zna i że ja powinnam dokonać wyboru, a on już zatańczy,bylebym mu głowy tym nie zawracała:( Poradźcie coś!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Najpewniejszy jest walc- jest tyle wersji różnych!!!:)Chyba,że chcecie być oryginalni to każda piosenka miłosna pasuje,taka w miarę spokojna:)

3

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

My na swoim tańczyliśmy do  Elvis Presely - I Cant Help Falling In Love With You, bo to była piosenka pzry której pierwszy raz ze sobą tańczyliśmy, to taki nasz klucz:)polecam, na pewno bedzie inaczej i orginalnie:)

4

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

ja byłam na takim gdzie młodzi tańczyli do Windą do nieba, porażka!!!nei za fajne do tańczenia i mało klimatyczny  utwór!ale dobrze,ze nei tańczyli do swojej pierwszej wspólnie zatańczonej piosenki, bo wiem,że oboje lubią rocka, więc nie mam pojęcia co by to mogło być:D

5

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

proponuje de mono  "zakochani"

6 Ostatnio edytowany przez Miranda (2008-09-18 21:18:59)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Najczęściej tańczy się Wielka miłość albo Przetańczyć z Tobą chcę...  A ostatnio jak byłam na weselu tańczyli do (nie znam tytułu,wiem tylko że to piosenka z filmu Galimatias coś takiego "szukaj mnie,cierpliwie dzień po dniu,staraj się podążać moim śladem..."
Dodam,że zespół który będzie u Was grał zapyta co chcecie,a wtedy możesz zapytać się co teraz grają.Napewno zaproponują coś co Was zainteresuje

7

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

My tanczylismy przy "Zawsze tam gdzie Ty" Lady Pank, ryczalam jak bob ;(

8

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

U mojego syna pierwszy taniec był przy piosence...Zabiorę Cię właśnie tam........

9

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

wszystkie z wymienionych jak dla mnie są super
dodam jeszcze, że u mojej siostry kilka dobrych lat temu był ,,ZŁOTY KRĄŻEK'' typowy dla świeżo upieczonych

10

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

czytałam w jakiejś gazecie że często pojawia się piosenka stachurskiego-Zostańmy razem.
Ja brałam ślub tydzień przed porodem,nie mogłam poszaleć.

11

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

My postawiliśmy na disco polo;Weekend ,,za miłość mą"'super piosenka

12

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja będę miała ślub w lipcu i wahamy się nad dwiema piosenkami "Sen na pogodne dni" i "Z kimś takim jak Ty"

13

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Neonka- a może jest jakiś utwór,który jest bliski Wam obojgu? Który kojarzy się z okresem- gdy byliście parą ..... było by to  fajne zwieńczenie tego co Was łączy....... pomyśl.......

14 Ostatnio edytowany przez atina (2008-12-31 17:23:07)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Neonka jako że ślub i wesele przed Tobą,co powiesz na tą piosenkę.
Ja chciałabym aby była grana przy pierwszym tańcu,no ale cóż swój ślub dawno mam za sobą.
http://www.youtube.com/watch?v=MMfvdKL8nfs

15

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

napierwsza piosenke chciałabym pioseke , którą kiedyś słyszałam w radiu jednak nie znam tytułu i wykonawcy.. napisze wam częśc jej refrenu może któraś z was ją zna... no więc tak:  "już wiem,że od dziś chcę przeżyć/ spędzić z tobą wszystkie moje dni...." dalej niestety nie pamietam.. słyszałam ją kilka razy w rmffm.

16 Ostatnio edytowany przez atina (2008-12-31 16:40:09)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

blumen to jest ta piosenka do której link zamieściłam powyżej.:)
Śpiewa ją Paulla Ignasiak a tytuł brzmi "Od dziś".:D

17

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Jeku.. gapa ze mnie:) Dzieki.. Kocham Cie za to:*

18

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

a ja marze zeby to byla norah jones...
ewentulanie coldplay.

19

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Paulla Ignasiak "Od dziś" o tak! Idealna smile

20

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Na naszym weselu pierwszy taniec tańczyliśmy do piosenki Seweryna Krajewskiego"Czekasz na tą jedną chwilę"(znaną też jako"Wielka miłość")-coś pięknego.

21

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
Danusia napisał/a:

U mojego syna pierwszy taniec był przy piosence...Zabiorę Cię właśnie tam........

Danusiu...też bym chciała swój pierwszy taniec zatańczyć przy tej piosence, bo przypomina mi bardzo miłe chwile....

22

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

my będziemy tańczyć do "turn your lights down low"-Boba Marley'a i Louryn Hill-żadnych walców, ani nic w tym stylu, pobujamy się trochę w rytm naszej ulubionej muzyki i tyle, uważam ,że ten pierwszy taniec trzeba czuć, trzeba zatańczyć do utworu, który coś dla nas znaczy, nie mogliśmy się na początku zdecydować na konkretny utwór, wahaliśmy się jeszcze między Intoxication Gentleman'a, ale ksiądz zgodził się, żeby ten drugi leciał, jak będziemy szykować się do wyjścia z kościoła, więc problem się rozwiązał :]

23

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

p.s. z tym bujaniem to trochę przesadziłam:] sprostowanie- lekcje tańca i ułożony świetny układ, żeby to nie wyglądało jakbyśmy byli na koncercie  reggae big_smile

24

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

piosenka proponowana przez atine jest supcio smile slyszałam ją właśnie po raz pierwszy ale i słowa i muzyka są idealne na tego typu okazje smile polecam ahhh aż się rozmarzyłam ;]]]]

25

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A ja kiedyś byłam na weselu gdzie mlodzi tańczyli do walca z "Nocy i dni" - extra to wyszło!
Jest jeszcze fajny numer Sary May - "Nie odejdę". Mimo, że za samą Sara nie przepadam, to piosenka jej się udała!

http://www.youtube.com/watch?v=_cg6ayw16Lo

Chciałabym, żeby to był ten pierwszy numer na moim weselu - bardzo pasuje do całego naszego związku smile

26

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Lonestar - Amazed moim skromnym zdaniem to idealna piosenka na pierwszy taniec smile W moich marzeniach jest najcudowniejsza i...ehhh...pięknie jest w moich marzeniach smile

27

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

moim zdaniem najlepsza bedzie polska piosenka, bo jednak starsze pokolenie nie zawsze zna np angielski, a jednak lepiej slucha sie piosenek ktore sie rozumie

28

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Też bym postawiła na piosenkę Pauli.

29

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Oj tak!Ppppaulla jest super...czaem tak się zastanawiam czy ona nie napisala tej piosenki po to żeby puszczali na weselach jako pierwszy taniec..ja też chybą ją wybiorę,choć przyznaję, żę Noce i dnie..theme z tego filmu nie daje mi żyć od dłuższego czasu..jestem w rozterce(tak jak moje serce):)

30

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

...a może coś z repertuaru Jantar...? albo U2...

31

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Utworów jest mnóstwo i są piękne... Mi podoba się:

Paula Ignasiak - "Od dziś"
Krzysztof Kiljański - "Prócz Ciebie nic"
Krzysztof Krawczyk - "Bo jesteś Ty"
Universe - "W perły zmienić deszcz"
Farba - "Chcę tu zostać"
Kancelaria - "Zabiorę Cię", "Poprowadź mnie"
K.Skrzynecka i R. Janowski - "Ten którego kocham"
A. Jantar - "Moje jedyne marzenie"

Zdecydowanie na pierwszy taniec wolałabym utwór polski, jednak u mojej siostry zespół zagrał "Forever Young" - Alphaville i też było ładnie... smile

32

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
Miranda napisał/a:

Najczęściej tańczy się Wielka miłość albo Przetańczyć z Tobą chcę...  A ostatnio jak byłam na weselu tańczyli do (nie znam tytułu,wiem tylko że to piosenka z filmu Galimatias coś takiego "szukaj mnie,cierpliwie dzień po dniu,staraj się podążać moim śladem..."
Dodam,że zespół który będzie u Was grał zapyta co chcecie,a wtedy możesz zapytać się co teraz grają.Napewno zaproponują coś co Was zainteresuje

to jest Edyta Geppert - Szukaj mnie

33

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

faktycznie duzo jest utworów zdecyduj sama która jest bilższa waszemu sercu powodzenia;)

34

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
sueno6 napisał/a:
Danusia napisał/a:

U mojego syna pierwszy taniec był przy piosence...Zabiorę Cię właśnie tam........

Danusiu...też bym chciała swój pierwszy taniec zatańczyć przy tej piosence, bo przypomina mi bardzo miłe chwile....

Mi tez sie podoba ta piosenka...

35

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

nasza piosenką na pierwszy taniec była:

A Moment Like This (Kelly Clarkson)... uwielbiam tę piosenkę!

36

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A może :
Słowo jedyne TY- Czerwone gitary
Wszystko dla Twej miłości- Grechuta

37

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja tańczyłam na swoim ślubie wlaśnie windą do nieba.Dziesięć lat temu bardzo mi się podobała ta piosenka.Nie mieliśmy z mężem problemu z jej zatańczeniem i napewno nasz taniec nie był porażką.Napewno na dzień dzisiejszy ,gdybym brała ślub to wybrałabym coś innego np.Utwór który podała Atina.Odsłuchałam i jest super!

38

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja wybrałam "Dla ciebie" Sumptuastic, ale zobacz sobie na muzyczce tam mają dużo świetnych propozycji.

39

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja wybrałam "Dla ciebie" Sumptuastic, ale zobacz sobie na muzyczce tam mają dużo świetnych propozycji. muzyczka .pl

40

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Moja Kuzynka ma tego lata wesele i wiem ,że wybrała Elvisa , always on my mind, na pierwszy taniec .. tylko sama nie wiem czy aż tak bardzo to pasuje, choć piosnka piękna oczywiście ...

http://www.youtube.com/watch?v=VI94AsuvUUA

41

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Joe Dassin - Et si tu n'existais pas. Piekna...

42

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ach , a ja marzę, żeby tańczyć na ślubie do Righteous Brothers - Unchained Melody

http://www.youtube.com/watch?v=XUmWudcBg2w

43

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

No fajne te piosenki, ale co powiedziałybyście na pierwszy taniec młodej pary w takim stylu ? Totalny mix ulubionych kawałków = totalny szok naszych rodzin, ale może o to chodzi ? Ja się powoli do takiej myśli powiem ,ze przymierzam... gorzej z partnerem he he

http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4963809.html

44

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Każdy swoje 10 minut ma, Rozmowa z Aniołem,
Jednak walc to chyba najpiękniejsza opcja...

45

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
atina napisał/a:

Neonka jako że ślub i wesele przed Tobą,co powiesz na tą piosenkę.
Ja chciałabym aby była grana przy pierwszym tańcu,no ale cóż swój ślub dawno mam za sobą.
http://www.youtube.com/watch?v=MMfvdKL8nfs

No i przekonałam mojego narzeczonego na ten kawałek,ale teraz znów zastanawiam się nad "Zawsze tam, gdzie Ty"
Jejku juz sama nie wiem :-(

46

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A my tańczyliśmy do piosenki ,,Bella Luna,, Jasona Mraza. Było fantastycznie!

47

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

a ja stawiam na elektryczne gitary ' i co ja robie tuuuu uuuuu ' tongue:P:P:D

48 Ostatnio edytowany przez Bliźniaczka22 (2009-06-06 11:32:05)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Kobitki big_smile słuchajcie a może któraś z Was marzy by mieć wyjątkowy ten pierwszy taniec, żeby ta piosenka była dla was tylko smile z tego co widzę nikt nie wpadł na ten pomysł to oczywiście dla osób lubiących zabawe smile chcących zaskoczyć gości smile zróbcie sobie mix ulubionych piosenek!!!!! np jak w linku poniżej smile fajnie to wychodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=lGHXlnTG … re=related

albo utwór jakiś ladny bez słow... przecież to wy będziecie główną atrakcją smile jak tu....

http://www.youtube.com/watch?v=gzKqb-Tq … re=related

49

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Pierwszy taniec na moim weselu wykonaliśmy do naszej ulubionej piosenki Dżem - "Do kołyski" - wiele wspólnych wspomnień, koncertów wiąże się z tym utworem. Wszyscy byli bardzo mile zaskoczeni, bo pewnie myśleli, że znowu będą musieli słuchać aż nazbyt typowej piosenki w stylu "Wielka miłość" Krajewskiego.

50

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Polecam Eleni "Tylko w Twoich dłoniach"

51

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

co mówicie o tej piosence : http://www.youtube.com/watch?v=y1smn5Tm … re=related

52

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Kwestia gustu - jak dla mnie nazbyt łzawe. wink

53

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Zgadzam się z Celią mi też za bardzo do gustu nie przypadło...

54

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

usypiające big_smile he he

55

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

http://dzamcia.wrzuta.pl/audio/4jKYUUrL … es_a_woman
Jak Wam podoba się ta piosenka??

56

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja z swoim narzeczonym na pierwszy taniec uważamy tylko jedną piosenke: Mettalica-nothing else matters, bo to ma być piosenka dla nas a nie dla gości...(slubu jeszcze nie planujemy, ale to tak wiecie w luźnych rozmowach)

57

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Jest wiele modnych piosenek. Każdy wybiera według gustu, wspomnień itp... My chcemy Stachurskiego - "Z każdym twym oddechem" ... big_smile

58

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

JA polecam gorąco WALC BARBARY z Filmu "Noce i Dni" big_smile:D:D

Piosenka robi niesamowite wrażenie... umm..  już prawie rok temu to było.. smile
U nas miała być sama melodia w raz ze skrzypaczką do tego, bo tam w oryginalnej wersji na skrzypcach grają, ale w rezultacie orkiestra mi przepięknie zagrała i zaśpiewała wink

59

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

kindla " z kimś takim jak ty"

60

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Pomimo, że suknia ślubna będzie biała, pierwszy taniec wyobrażam sobie przy "Lady in red". Wyjątkowy kawałek na wyjątkową okazję smile

61

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

też bardzo lubię ten utwór

62

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

"WIELKA MIŁOŚĆ" Seweryn Krajewski

63

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Witam smile

Uwielbiam piosenkę "Ona i ON " zespołu Ira .

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/58927, … -i-on.html

64

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Bryan Adams - Everything I do
Aerosmith - I don`t wanna miss a thing
Celine Dion- I`m your angel
R.Kelly - I believe I can fly
Urszula - Dmuchawce latawce wiatr

65

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Wiecie co, ja rozumiem że wiele piosenek jest pięknych no ale szczerze powiedziawszy dla mnie ważniejszy jest tekst smile

nie wyobrażam sobie tańczyć do piosenki, w której głównym motywem jest nieszczęśliwa miłość, tęsknota i samotność.. a niestety z tego co widzę i słyszę od znajomych-piosenki są "oklepane" i często wybrane bez zastanowienia..

a tak w ogóle to czy żadna z Was nie bierze pod uwagę "nowoczesnego" pierwszego tańca? czyli wesoły taniec z różnych przebojów? Mnie osobiscie sie ta opcja bardzo podoba!

Posty [ 1 do 65 z 235 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024