Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 195 z 235 ]

131

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Juliette masz świetny pomysł, ale nie wiem czy narzeczony będzie chciał dopiero o północy, bo planowaliśmy zrobić to na początku. My znamy swoich gości i wiemy, że taki szalony taniec na pewno przypadłby im do gustu. Wcześniej czegoś takiego nie było bo chyba boją się to zrobić a po drugie nie są aż tak odważni, żeby zrobić z siebie pajaca (bo innego określenia tutaj nie widzę do tych tańców co widziałam na "youtubie". A my? Jesteśmy młodzi, szaleni, wręcz uwielbiamy się wygłupiać więc dlaczego nie? Poza tym gościom raczej powinno się spodobać. Bo nigdy nie można być niczego pewnym "na pewno".

Zobacz podobne tematy :

132 Ostatnio edytowany przez Wika (2011-01-12 23:33:27)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Pierwszy taniec: http://www.youtube.com/watch?v=JbwPxEe4 … re=related lub http://www.youtube.com/watch?v=sp6zoc84 … _embedded#! smile Jednak, bardzo bym chciała zatańczyć, do tej piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=lepyzMU6 … re=related (przyjemna) ...ale, decyzja jest wspólna - liczę, że mój przyszły partner (o ile się taki znajdzie wink) dorzuci 'coś' od siebie smile. Zresztą, nieistotne, do jakiej muzyki zatańczymy smile. Wystarczy mi, że mnie obejmie - marzenia wink. Okay, powrót do rzeczywistości - nauka, wzywa big_smile.

Życzę, przyjemnej nocy smile.

133

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Wszystkie 3 piosenki piękne - jednak tak wolne że aż strach :]

Gdyby pierwszy taniec był jakąś bardzo intymną chwila, to jak najbardziej, a że nie jest bo się gapi na Was kilkadziesiąt (przeważnie) par oczu, więc jakoś tego nie widze.

134 Ostatnio edytowany przez Wika (2011-01-13 20:48:17)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Niech będzie, zdradzę tongue. Przekonam partnera, aby zgodził się na evolution of wedding dance big_smile. Pragnę zobaczyć, jak moi/nasi goście weselni dostają 'zawału' hahaha... lol
Coś podobnego do tego, tylko bardziej ekstremalnie smilehttp://www.youtube.com/watch?v=kGTLmdaOLKI

135

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Bo jesteś Ty  - Krawczyka:)

136

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A ja sobie dzisiaj przypomniałam o muzyce do Moulin Rouge! i dwie piosenki są świetne "Come what may" i "Your song"

137

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Chłopcy z Placu Broni - Kocham Cię
może się spodoba smile kto co lubi:)

138

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

ja biore slub w sierpniu i skłaniam sie ku piesence -zabiore Cie właśnie tam.... Lady pank smile

139

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Magdulek1987 - piosenka bardzo ładna, ale też bardzo popularna, żeby nie powiedzieć oklepana ...

140

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Seweryn krajewski "każdy swoje 10 minut ma"

141

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A Andrzej Piaseczny "Śniadanie do łóżka", pasuje?

142

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Śniadanie do łóżka - moim zdaniem pasuje jak najbardziej.

143

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Mi się spodobała piosenka rubika w wykonaniu liszowskiej znalazłam - teraz wiem

144 Ostatnio edytowany przez tiana (2011-01-29 10:43:42)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Wybrałam "Baby baby" Blue Cafe. Muzyka pasowała, łatwe do zatańczenia. Jeśli chodzi o tekst, wątpię, żeby ktokolwiek w ogóle się w to zagłębiał ale to była trochę piosenka ode mnie dla męża, więc na przykład fragment:

I wanna know what is it like
To be the one, to be Your wife

pasował wink

Muzykę na całym weselu puszczaliśmy z płyt.

145

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A ja mam dość walców na weselach ;/ tak dużo par tańczy walca że już mi się nawet patrzeć nie chce wink
a że mój wybranek do znakomitych tancerzy nie należy więc jakieś super przedstawienie taneczne calkiem odpada...zatańczymy po prtosu tak na luzie do piosenki TRADING YESTERDAY - NOTHING BUT LOVE
Po pierwsze - lubię taką muzykę a po drugie - słowa są fantastyczne wink

146 Ostatnio edytowany przez comete (2011-02-02 04:08:28)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

http://www.youtube.com/watch?v=HmsClQ1H0ME smile

147 Ostatnio edytowany przez dru_ (2011-02-02 21:45:41)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

"Taka miłość w sam raz" Michała Bajora.

Albo Świat się nie kończy Rubika.

Ja bym wybrała tą drugą:)

148

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Bajor super! smile

149

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Bajor jest okej,ale nie bardzo da się tańczyć do tych piosenek.

150

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

my mieliśmy mieć walc wiedeński z filmu sisi:)

151

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

O ile nie przeoczyłam czyjejś wypowiedzi, to mam pewna propozycje, która tu się chyba jeszcze nie pojawiła... Mój chłopak podchwycił ta piosenkę i powiedział, że jak będziemy brali ślub, to właśnie przy niej zatańczymy swój pierwszy taniec... Mianowicie: Janusz Radek "Dziękuję za miłość"
Tekst jest super, muzyka nastrojowa, dla bardziej szalonych par może być za wolna... Mi pasuje smile
I wtrącę tu swoją uwagę a'propo piosenki "Nie odejdę" Sary May... fajny klimat, ogólnie piosenka jest całkiem romantyczna, ale na pierwszy taniec na weselu o odejściu?? Wiem, że ona śpiewa, że nie odejdzie, ale wydaje mi się, że tego tematu z żadnej perspektywy nie powinno się poruszać na ślubie..

152

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Janusz Radek "Dziękuję za miłość"
My również będziemy tańczyli pierwszy taniec do tej piosenki smile

153

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

a macie więcej piosenek o miłości???

Bo wiecie,oprócz pierwszego tańca,to ja jeszcze muszę mieć kilka piosenek do wmontowania na płytę ( kamerzysta nam tak zaproponował).
Ja dziś znalazłam super piosenkę z filmu nigdy w życiu:
http://www.youtube.com/watch?v=QdxyPYVBh5I

154 Ostatnio edytowany przez Bardolka (2011-02-19 10:56:36)

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Moja lista piosenek płytowych:

1. parov stelar chambermaid swing
2. gotan project ? santa maria
3. michał bajor ? taka miłość w sam raz
4. brodka ? miał być ślub
5. astor piazzola ? libertango
6. brodka ? dziewczyna mojego chłopaka
7. oren lawie ? her morning elegance
8. Israel Kamakawiwo'Ole Somewhere Over The Rainbow
9. Kt tunstall ? suddenly i see
10. elvis presley ? love me tender
11. florence and the machine ? you got the love
12. sia ? soon we'll be found
13. april stevens ? teach me tiger
14. michael buble ? quando, quando
15. alicia keys ? if I ain't got you
16. marek grechuta ? niepewność/będziesz moją panią
17. coldplay ? viva la vida
18. 3 doors down ? away from the sun
19. brodka ? gdziekolwiek jesteś
20. jason mraz ? I'm yours
21. i say a little pray for you
22. the calling ? whenever u will go
23. wodecki ? z tobą chce oglądać świat
24. goo goo dolls ? iris
25. the verve ? bittersweet symphony
26. umberto tozzi ? ti amo
27. cat power ? greatest
28. gianna nannini ? meravigliosa creatura
29. Bruno Mars - Just the way You are
30. Ceelo - No one's gonno love you more than I do

Do wyboru, do koloru smile

BTW polecam do posłuchania - mówiąc nieskromnie, świetne piosenki wybrałam tongue

155

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ost słyszałam piękną piosenkę i myślę że nadawałaby się na pierwszy taniec smile

Barry White "Just the way you are"

w ogóle piękne ten pan miał piosenki..

156

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Bardolka, myślę,że brodka ? miał być ślub - to kiepski pomysł i marek grechuta niepewnosc tez, bo te piosenki to raczej sieją zwątpienie...a nie radość z małżeństwa.

U Ciebie jest dużo piosenek obcojęzycznych, a mnie bardziej chodzi o polskie.
Ja rozumiem o co chodzi,ale znajomi i rodzina nie konieczenie.

157

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

piosenki fajne,takie typowo weselne smile mi sie bardzo podoba Anastasia- Once upon a december,  to tez moglibyscie dodac do listy utworow smile

158

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
Juliette napisał/a:

Bardolka, myślę,że brodka ? miał być ślub - to kiepski pomysł i marek grechuta niepewnosc tez, bo te piosenki to raczej sieją zwątpienie...a nie radość z małżeństwa.

U Ciebie jest dużo piosenek obcojęzycznych, a mnie bardziej chodzi o polskie.
Ja rozumiem o co chodzi,ale znajomi i rodzina nie konieczenie.

juliette ale na kasecie niektóre piosnki słychać przez dosłownie minutę, kilkadziesiąt sekund - i nie zawsze akurat ten czy inny fragment - wiec bez paniki smile Nie mówie o piosence "Windą do nieba" smile

A kto powiedział, że rodzina ma rozumieć treść wszystkich piosenek dosłownie? Właśnie dosłowne traktowanie pewnych rzeczy sprawia, że czasem efekt szlag trafia.

Pooglądaj sobie filmy weselne na stronie machej peel - przekonasz się co robi dobra muzyka smile wcale nie koniecznie wyrażona w słowach: koooocham cieee, uwieeelbiaaam cię smile

159

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

tak Bardolka,tylko ja WOLAŁABYM żeby to były polskie piosenki,a właściwie to narzeczony tak chce,więc musimy dojść do jakiegoś kompromisu...

160

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja na swoj pierwszy taniec na pewno wybiore anglojęzyczny utwór. Nic z polskich mi sie nie podoba zupełnie a to ze ktos nie będzie znać znaczenia słów mi nie przeszkadza, ja i moj maż mamy je znać - reszta nie musi.
Faworytami sa:

Whitney Houston - I have nothing
http://www.youtube.com/watch?v=FxYw0XPEoKE

Tony Bennett - The way you look tonight
http://www.youtube.com/watch?v=wd-GHKRwn34

smile

161

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Dokładnie, goście nie muszą znać tłumaczenia, bo ten taniec jest tylko i wyłącznie dla WAS.

162

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Dziękuję za miłość Jest świetna
a ja myślę jeszcze o la Vie en rose i hymne l' amour Edith piaf którą oboje uwielbiamy wink
ja sobie w ogóle pierwszego tańc nie jestem w stanie wyobrazić wink
jakieś koszmary si ę z tym zwykle wiążą

163

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A ja ostatnio wpadłam na walc Barbary z filmu Noce i Dnie...
Piękny walc, na yt są filmiki jak pary tańczyły właśnie swój pierwszy taniec..
Chyba się zdecydujemy jednak na to chociaż na poczatku zamiar był całkiem inny bo nie chciałam walca tańczyć big_smile

164

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Zobaczcie to: http://www.youtube.com/watch?v=wIS9xEipo-U&feature=related

REWELACJA.

165

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Tisha własnie ten filmik jest najlepszy big_smile
pięknie prawda?? Chciałabym żeby mój też tak wyglądał hehe

166

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Oczarował mnie!

Zaraz pogonie swojego narzeczonego do szkoly tanca - chce miec identyczny uklad na weselu smile

167

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja wybiorę na pewno jakiś utwór Janusza Radka smile Jeszcze Michael Buble jest odpowiedni na taki taniec, ale promuje rodzimych wykonawców:D Razem z chłopakiem jesteśmy już od jakiegoś czasu w trakcie kursu w szkole tańca Ananday - mają fajne podejście do takich par jak my (tzn. ja pełna zapału i energii, On sceptycznie nastawiony i w ogóle "ja nie umiem") big_smile:D Mam nadzieję że ostatecznie się będziemy dobrze bawić:)

168

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
gossipgirl napisał/a:

A ja ostatnio wpadłam na walc Barbary z filmu Noce i Dnie...
Piękny walc, na yt są filmiki jak pary tańczyły właśnie swój pierwszy taniec..
Chyba się zdecydujemy jednak na to chociaż na poczatku zamiar był całkiem inny bo nie chciałam walca tańczyć big_smile

fajny pomysł, też bardzo lubię ten walc

169

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Tak myślę, że piosenka "przetańczyć z Tobą chcę całą noc.." - czy jak to tam leci - może się fajnie sprawdzić na pierwszy taniec.

170

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

a mi się podoba piosenka Krzysztofa Krawczyka "Bo jesteś Ty"

171

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

My z mężem zrobiliśmy składankę piosenek.Zaczeliśmy od "normalnych tańcow" a skończyliśmy na Macarenie.Pierwszą piosenką była piosenka Beverly Craven-"Promise me", potem było juz na wesoło, czyli disco polo,trochę country no i wcześniej wspomniana Macarena. Wybraliśmy taki pierwszy taniec bo oboje mamy duże poczucie humoru i oboje jesteśmy trochę zwariowani. Chcieliśmy wprowadzić gości weselnych pierwszym tańcem w "zwariowane humory" smile. A reakcja gości? Super. Każdy czekał na jakieś walce, przytulańce a obejrzał wygłupy smile. Dostaliśmy mase gratulacji, za taki pomysł na pierwszy taniec.Oczywiście każda piosenka miała swoją wyuczoną choreografię smile, najczęściej braną z teledysków smile

Pozdrawiam i zazdroszczę wszystkim przyszłym pannom młodym tego cudownego dnia smile

172

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Aniko czemu zazdrościsz - przecież swój już przeżyłaś smile my też chcemy taki nowoczesny taniec - jest genialny - idealnie pasujący do nas smile

173

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

my zastanawiamy sie jeszcze nad piosenka seweryna krajewskiego "na poczatek"

174

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Cassie bo chciałabym przeżyć ten dzień jeszcze raz :-) a szczególnie pierwszy taniec. Dlatego zazdroszczę wszystkim przyszłym pannom młodym "tego" dnia :-).  A co do pierwszego tańca,jak popatrzyłam na pary młode w swoim życiu jak kołyszą się przez 3 minuty w miejscu tańcząc 1 taniec to mną aż zawsze telepało, dlatego wiedziałam ze nasz 1 taniec nie będzie taki monotonny.Poszliśmy do szkoły tańca, aby nauczyć sie walca,ale ja już po 5 minutach chciałam stamtąd wyjść, nudziło mnie to na maxa. I doszliśmy z mężem do wniosku, że to nie dla nas i zgraliśmy składankę piosenek dyskotekowych, pozgapialiśmy kroki z teledysków i poszło :-)

175

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

U nas też tak będzie smile śmiesznie i wesoło - bo tacy jesteśmy. Pełni entuzjazmu, weseli. Poza tym wesele to radosna zabawa, dwoje kochających się ludzie łączy się ze sobą na zawsze więc dlaczego przynudzać?

176

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

dzieki za podpowiedz dzieczyny!!!

177

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja miałam "przetańczyć z tobą chce całą noc",może być jeszcze "zabiorę cie właśnie tam" lub "wielka miłość"....są też jakieś nowe utwory! Pierwszy taniec wymyślałam-kombinowałam a wyszło na to że przegadałam.I to dosłownie tak jak napsałam,bo tylko ja gadałam a mój mąż słuchał-i takie mamy zdjęcia ;)jak to w życiu   tongue

178

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Ja polecam utwór Kancelarii "Zabiorę Cię". Piękna melodia i słowa.

179

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
czarnyAniołek napisał/a:

Ja polecam utwór Kancelarii "Zabiorę Cię". Piękna melodia i słowa.

Tak, a do tego mieli to już wszyscy więc nikt się nie będzie negatywnie wyróżniać tongue

180

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

ja zawsze ryczę na piosence krajewskiego "wielka miłość". bardzo mnie wzrusza. dla mnie ona jest najwspanialsza. chyba do tej melodii będziemy tańczyć.

181

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

A co sądzicie o "Marry You" B.Marsa? ostatnio się zakochalam w tej piosence wink
Minusem jest to, że po angielsku.

182

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

może coś Presleya?
mi się podoba M. Buble - feeling good

183

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

z czegos nowszego moge polecic piosenke zespołu KOMBII - "Zaczaruj mnie":) piękna piosenka:)

184

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

callGirl dlaczego minusem? A co przeszkadza to, że piosenka jest po angielsku?

185

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

(po wpisaniu na youtube)   Mateusz Mikłasz  Skarb. Wpadłam na nią przypadkowo, jakaś nowa piosenka.
Polecam _ niesamowity kawałek

186

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Cassie niektórzy już pisali, że lepiej po polsku, bo nie wszyscy rozumieją.
ja się przychylam do tej opinii, aczkolwiek nie mam zamiaru się na siłę upierać przy polskiej.

187

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Na moim ślubie bedzie zdecydowanie FOKUS- NIE MA CZYM ODDYCHAC ;D
Może nie pasuje na wesele, ale oboje uwielbiamy tę piosenke ;p

188

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary
callGirl napisał/a:

A co sądzicie o "Marry You" B.Marsa? ostatnio się zakochalam w tej piosence wink
Minusem jest to, że po angielsku.

My będziemy do tego tańczyć:-) Też miałam takie opory-bo dziadkowie i rodzice nie będą rozumieć słów ale piosenka jest świetna więc raczej się zdecydujemy.

189

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

ju mnie była to "NIEBIESKA PIOSENKA", tylko nie pamiętam kto to śpiewa hmm

190

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Po co się zastanawiać nad jedną piosenką... goście i tak nie będą pamiętać ani piosenki, ani tańca. Lepiej zrobić coś, co każdemu utnie w pamięci i wszystkim będzie się podobało, choć wiem że nie każdy ma na to odwagę, ale ja na swoim weselu chyba spróbuję big_smile:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=cEQN4965I4A&feature=fvwrel

191

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

O-Kasia, odważna musisz być. Ja bym się nie odważyła. smile

192

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Jeszcze ślubu nie biorę, ale piosenka Natalii Kukulskiej ,,Zakochani '' i ,,Perfect Moment'' w wykonaniu Martine McCutcheon na pewno się pojawią, na pierwszy taniec raczej ta druga, się zobaczy wink

193

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

http://dobrymis.wrzuta.pl/audio/4NXjU4NurD8/seweryn_krajewski_-_czekasz_na_te_jedna_chwile
a co myślicie o tym?

194

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Sandro9011, to jest sprawdzone smile czesto sie pojawia smile

195

Odp: Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

mi się podoba np."Niebieska piosenka" i byłam na weselu gdzie młodzi tanczyli ją na pierwszy taniec

Posty [ 131 do 195 z 235 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenki na PIERWSZY TANIEC Młodej Pary

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024