Plamienie/krwawienie po miesiączce? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 48 ]

1

Temat: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam.
Chciałabym wspomnieć o czymś, co mnie ostatnio zaniepokoiło i nie wiem, co o tym myśleć...
Przechodząc do rzeczy - 21 stycznia tego roku dostałam okres. Nadmienię, że miesiączki mam dość regularne, odbywające się co 24 - 27 dni (znoszę je całkiem nieźle, czasami tylko pobolewa mnie brzuch).
Pokrwawiłam, po paru dniach skończyło się. Myślałam, że na ten miesiąc mam już spokój.
O dziwo, 31 stycznia, a więc zaledwie parę dni po zakończeniu okresu, podczas wizyty w łazience okazało się, że znów, ni stąd, ni zowąd, pojawiła się krew. Nie było jej wiele, jednak się zaniepokoiłam.
Sytuacja ta trwa do dziś (trzeci dzień). Krwawienie nie jest obfite, określiłabym je jako takie, które występuje na początku bądź przy końcu okresu. Krew jest chyba nieco ciemniejsza niż zazwyczaj. Lekko pobolewa mnie też brzuch.
Nadmienię, że nie korzystam z tamponów oraz nie łykam żadnych "ginekologicznych" tabletek.
Coś takiego przytrafiło mi się po raz pierwszy.

Czy to plamienia, czy jakaś nieregularna miesiączka? Czy powodem może być stres?
Uważacie, że mam powód do niepokoju?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualne odpisy:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

może poprostu zawiało Cię tu i tam trochę i dlatego pojawiły się plamienia.
myślę że nie ma powodu do nie pokoju.
oczywiście powodem może byc stres jeśli taki owy stres ma miejsce u Ciebie w rodzinie, w pracy, z chłopakiem.
ja pamiętam że jak zbliżała się lekcja chemii w szkole zawsze dostawałam okres ( oczywiście wtedy gdy był termin miesiączki ale zawsze przed lekcją, nigdy na innej czy po szkole) , raz zdażyło mi się miec okres dwa razy w ciągu miesiąca.
a ile masz lat ?

3

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

cisowianka, odpowiadając na Twoje pytanie - trzydzieści dwa lata na karku:)
Ostatnio żyję w dość intensywnym stresie (nieporozumienia w domu). Mam nadzieję, że tylko to jest powodem tego krwawienia. Niemniej niepokoję się tym, ponieważ nigdy dotąd coś takiego mi się nie przytrafiło, a na wybryki związane z menopauzą chyba trochę za wcześnie;)

4

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

no a Twoja mama w jakim wieku przekwitła ?
przepraszam że się pytam ale to jest genetyczne.

5

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Przed pięćdziesiątką.
Więc jeszcze trochę czasu mi zostało - mam przynajmniej taką nadzieję:)

6

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

jasne big_smile
myślę że to związane jest ze stresem jaki masz w domu.
nie martw się na zapas - wszystko będzie ok.

7

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

na Twoim miejscu jednak przebadałabym się takich objawów nie należy lekceważyć - nic nie jest bez przyczyny u mnie zaczęło sie podobnie niewinnie teraz czeka mnie leczenie ..:(

8

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

To ja cie pocieszę smile moja koleżanka przez ponad 60 dni nie miała okresu... i nie była w ciąży. A wszystko przez stres... Także już potem to się zaczęła stresować tym, że nie ma tego okresu... U ciebie też powodem może być stres... niestety hmm jeśli się to jeszcze powtórzy, to idź do lekarza smile

9

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Myślę, ze wizyta u ginekologa to pierwszy krok. Zrobienie USG.

10

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam Wszystkie kobietki:)moze mi cos doradzicie,bo mam pewien dolegliwosc.Otóz nie wiem co sie dzieje i powoli zaczynam sie martwic,no ale juz przechodze do sedna sprawy!Otoz od niedlugiego czasu mam krwawienie i to nie jest takie krwawienie ze sa plamy na bieliznie tylko ze widze to krwawienie na papierze toaletowym!Zaczeło sie to po współżyciu ale dzisiaj w pracy miałam to samo,po pracy przerwa i znowu powróciło!Zaznaczam ze nie mam zadnych plam na bieliznie!!Zaczynam sie martwic bo nie wiem o co sie dzieje:(:(Prosze o odpowiedz!!Pozdrawiam!

11

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

a nie pojawily sie " tam" zadne krostki ? nie czujesz swędzenia ani pieczenia ?

12

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Nie zauwazylam zadnych krost i sęk w tym ze mnie tez nic nie piecze i nie swedzi!!!

13

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

to musisz isc do lekarza, dowiesz sie co to jest i bedziesz spokojna smile

14

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Być może to krwawienie wcale nie pochodzi z pochwy, ale z cewki moczowej? Albo zwyczajnie się obtarłaś. Tak czy siak popieram dziewczyny - jak najszybciej wybierz się do lekarza.

15

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Jak na razie to nie mam jak i kiedy wybrac sie do lekarza i pracuje do 17(w Polsce jest 18).Ogolnie to jestem w Anglii i jak juz chodzi o wizyte u lekarza to trzeba sie najpierw wypełnic ankiete i jak ja rozpatrza to wtedy dopiero umawiaja mnie na wizyte!Dzisiaj minimalnie bylo lepiej,ale kto wie jak bedzie jutro!Ale na prawde bardzo Wam dziekuje za rady!!!:)Pozdrawiam:)

16

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Dobrze, jako założycielka tematu może napiszę, jak się sprawa dalej potoczyła - kto wie, może w przyszłości pomoże to innym dziewczynom, mającym podobny problem do mojego.

Po wspomnianym w pierwszym poście, nadprogramowym plamieniu, był spokój na parę dni. Później znów pojawiła się krew, ale śladowe ilości, w śluzie, podczas podcierania się, na papierze. Byłam już wtedy umówiona do ginekologa.
Lekarz obejrzał mnie. Niemal od razu, podczas USG, wykrył torbiel na jajniku, sporą, bo 10 x 6 cm. Oczywiście dostałam skierowanie do szpitala na operację wycięcia tego cholerstwa. Najpierw jednak muszę zrobić badania Ca 125 (ma to jakiś związek z wykryciem ewentualnego nowotworu, o ile dobrze zrozumiałam). Wyniki w poniedziałek, już z nimi oraz ze skierowaniem mam się umawiać na termin zabiegu. W zależności od wyników Ca 125 będzie wiadomo, czy potraktują mnie tradycyjnym cięciem po brzuchu, czy też laparoskopowo. W sumie... obojętne mi - tak czy siak parę dni wyciętych z życiorysu i bodajże pełna narkoza wink Termin zabiegu to zapewne marzec. Jedyne, czym się przejmuję, to to, by do tego czasu torbiel nie pękła. Wtedy może być problem. Poza tym, po tym, co się od lekarza nasłuchałam, i co wyczytałam w necie, chyba wyimaginwywuję sobie ból brzucha. Mam wrażenie, że wiecznie mi się w nim coś dzieje i kotłuje smile
No cóż, sprawa nie jest miła, ale staram się jakoś trzymać. Wierzę, że będzie ok.
I radzę, jeśli macie jakieś problemy z krwawieniami między okresami, zawitajcie do gabinetu... lepsze to, niż narobić sobie jakiegoś syfu. Ja poszłam i nie żałuję. Mimo wszystko.
Poza tym chciałabym zaznaczyć, że z tego, co wiem, nie każda narośl na jajniku kwalifikuje się do zabiegu. Część z nich wchłania się sama, dzięki kuracji hormonalnej czy antybiotykowej. Poza tym nie zagraża to płodności.
Więc, włączmy optymistyczne myślenie:)

17

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

A ja dalej mam ta sama dolegliwosc,ze przy podcieraniu na papierze jest krew.Ale nie ma jej duzo,to jest tak samo jak jest koncowka okresu.Martwie sie tym,bo nie wiem co sie dzieje.Przyznam szczerze,ze jeszcze ani razu nie byłam u ginekologa i wiem ze to nie jest madre ale balam sie i poza tym to sie wstydzilam.Takwiec jak bede na urlopie w Polsce to tym razem na pewno zajrze do ginekologa!Pozdrawiam

18

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Hej!
Mam 17 lat i ostatnio zauwazylam ze tydzien po miesiaczce zaczelam znow krwawic nie dlugo ide do lekarza ale najpierw chcialabym zaczerpnac rady od innych...nie wspolzyje jeszcze z chlopakiem chociaz probujemy sie zblizyc do siebie ale nie doszlo jeszcze do seksu.Nie wiem czy to moze byc od jedzenia czy od czegos innego.

19

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam,

mam podobny problem.

W środę (12 dni temu) "wydawało mi się", że dostałam okres. Wydawało mi się, gdyż to było plamienie, ale z racji objawów, jak zwykle przy okresie, uznałam to za pierwszy dzień i po 8 miesięcznej przerwie zaczęłam przyjmować tabletki anty - te same co wcześniej.

Dodać muszę, że miesiączka spóźniła się o parę dni (dostałam w 34 dniu, gdzie przez ostatnie 3 cykle dostawałam w rejonach 24-25 dniach).

Zatem krwawienie nadal trwa i zastanawiam się, czym to jest spowodowane.

Ciążę (chyba?) wykluczam, bo uważaliśmy, zawsze było zabezpieczenie i nie było wpadki. W tamtym czasie uprawiałam seks w 5 dniu i 8dniu, a później dopiero w 19 dniu cyklu, a biorąc pod uwagę przesunięcie okresu - nie wypadało to w dni płodne.

Czy jest to plamienie/krwanienie spowodowane przez tabletki?
A może ma to związek z nadżerką, której przez najbliższy czas nie mogę "wypalić" przez częste wyjazdy (ustalone z lekarzem)?

Ostatnio miłam też zapalenie pochwy - spowodowane prawdopodobnie przez rzęsistkowicę (zero typowych objawów - lekrz tak stwierdził, cały czas czekam na wyniki laboratoryjne), brałam tabletki dopochwowe a z Tinidazolumem - wstrzymałam się. Czy to wina zapalenia?

W końcu, wyczytałam na forum, że w przypadku uprawiania seksu w czasie (końcówka) miesiączki krwawienie może się przedłużyć.

Bardzo proszę o odpowiedź, bo przez najbliższe 2 miesiące nie mogę iść do lekarza (za chwilę wyjeżdżam i wracam w maju).

20

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

alohamali, czytałaś w ogóle ulotkę od swoich tabletek? Tabletki bardzo często powodują plamienie w pierwszym, drugim czy nawet trzecim miesiącu przyjmowania. Ja zaczynałam brać tabletki kilka razy i za każdym razem plamiłam przez cały okrągły miesiąc (pierwsze opakowanie). Tabletki to nie cukierki, zawierają hormony, które znacząco wpływają na organizm kobiety. Nie masz się czym martwić.

21

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

ech.. dziekuje smile

ale jak do tego wszystkiego dochodzi stres plus wrazliwosc hormonalna (jak biore tabsy to taka bardzo drazliwa, placzliwa, kobieca? =P jestem) to nie tak latwo sie nie denerwowac, ale dzieki - zawsze lepiej jak ktos, kto sie zna powie - jest spoko.

tez tabletkami (Yasminella) to tlumacze, ale wczesniej troszke czasu je bralam & nigdy nei mialam takich przypadlosci.

22

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam.Może mi też doradzicie smile
Mam taki problem otóż dostałam miesiączkę 9 kwietnia a kochałam się 11 kwietnia miesiączka mi się skończyła 16 kwietnia ale 18 natomiast miesiączka się znów pojawiła i trwała 3 dni. Jednak dzisiaj jest 24 a ona nadal się pojawia jednak nie jest ona np. przez okres 4 dni lecz występuje w postaci plamienia. Plamienie to jest obfite. Zauważyłam także iż pojawia się wtedy gdy się podniecam lub jestem w stresie. Aha także chcę dodać iż biorę tabletki antykoncepcyjne ale dopiero od tego miesiąca. Mam nadzieje że wiecie co to może być sad
Pozdrawiam. Kama_6

23

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Kama_6, gdybyś przeczytała chociaż 3 ostatnie posty w tym temacie, nie musiałabyś nawet zadawać tego pytania... Plamienie jest normalne w pierwszym miesiącu przyjmowania pigułek i na 99% jest związane właśnie z tym.

24

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

witam smile

zainteresował mnie ten temat, ponieważ przez pewien czas również miałam w miesiącu 2 razy miesiączki nie wiem dlaczego, brałam wtedy tabletki antykoncepcyjne... powiem szczerze że mówiłam lekarce mojej że tak się dzieje i zapisała mi wtedy tabletki które bierze się bez przerw ( non stop), i powiem szczerze że nic się nie zmieniło i tak biorąc te pigułki ciągło się to pół roku aż któregoś dnia sama zadecydowałam i odstawiłam bez wiedzy lekarza tabletki. Od tamtej pory mam okres raz w miesiącu, chociaż towarzyszył mi stres ale przecież bez przesady żeby to tak długo trwało.

może to wina wkładki domacicznej?
bo przez wkładkę tez tak może się dziać  smile

25

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam, mam podobny problem, z tym , że okres dostałam 21 kwietnia, był to normalny okres i trwał trzy dni, natomiast od dwóch dni mam plamienie koloru ciemnobrązowego i bóle podbrzusza, jest to pierwszy raz, kiedy coś takiego się pojawiło. Dodam jeszcze, że od 9 miesięcy stosuje plastry Evra.
Nie wiem, czy mam się niepokoić, czy też nie....
Proszę doradźcie.

26

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

a pomyslałyście o tym że taki objaw może byc związany z jajeczkowaniem? cio?policzcie sobie na kiedy moze ono przypadac...zawsze jednak jest lekarz i o tym trzeba pamietac.

27

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?
kasandra1234 napisał/a:

a pomyslałyście o tym że taki objaw może byc związany z jajeczkowaniem? cio?policzcie sobie na kiedy moze ono przypadac...zawsze jednak jest lekarz i o tym trzeba pamietac.

kasandra, dziewczyny piszą o krwawieniu przy antykoncepcji hormonalnej, więc jakim jajeczkowaniem?

28

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

ANEMONnE masz racje,ale ze mnie gapa!!!

29

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

witam
mam pytanie: zamiast okresu mam jakieś dziwne brązowe plamienie, nigdy wcześniej tego nie miałam, mam 33 lata, nie biorę zadnych tabletek, co to może oznaczać? dziękuję za pomoc

30

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam Netkobietki po długim czasie.
Mam dość przejmujący mnie problem, a że w naszym porąbanym kraju nie można doczekać się wizyty u ginekologa muszę zgłosić się do Was.
Otóż dnia 28.03. dostałam okres po 20 dniach (!) gdzie zawsze mam go po 32-40 dniach. Jestem rok po laparoskopii (torbiel skórzasta jajnika), nie biorę od pół roku żadnych anty, ponieważ po nich tracę apetyt, mam ciągłe mdłości, tragiczny spadek libido ( z resztą nadal go mam ) i bardzo obfite miesiączki. Próbowałam Cilest, Madinette i Yaz. Wszystko jedno i to samo w skutkach ubocznych...

Wracając do tematu. Otóż dostałam ten nieszczęsny okres zbyt szybko 28.03. Pierwsze 4 dni lało się ze mnie jak z cebra, potem przez kolejne 3 dni krwi było mało. Po tych 3 dniach nastąpiło plamienie, które trwa po dziś dzień (9 dni). Obawiam się, że może to być powrót torbieli jajnika, bądź jeszcze coś gorszego. sad

Czy któraś z Was, drogich czytelniczek miałaby dla mnie jakąś poradę??

Z góry dziękuję. smile

31

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam!
Mam takie pytanie. Mam 20 lat i miesiączkuje regularnie. W kwietniu w ogóle nie mialam miesiączki,w maju już normalnie,w tym miesiącu spóźniła mi się o 3 dni,dostalam ją 20 czerwca. Zawsze trwa 7 dni,początkowo moje krwawienie było bardzo mało obfite (a zawsze w pierwszych trzech dniach krwawiłam mocno),ale później bylo już normalnie. Na 7 dzień zawsze nie miałam już prawie w ogóle krwawienia,a tym razem było inaczej.Miałam ciemniejszą krew jak to na początku okresu. No,ale na 8 dzień już nic nie miałam,a 9 dnia wróciłam do domu po stosunku z moim partnerem i mialam pełno krwi;/ Nie boli mnie brzuch,ale gdy się wycieram na papierze zostają brązowe plamy tak jak na początku okresu. Czy mogę być w ciązy ? Co powinnam zrobić? (podczas stosunku mieliśmy prezerwatywę) a od pierwszego dnia okresu w tym miesiącu zaczęłam brać tabletyki anty. Proszę o odpowiedź.

32

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Jak się bierze tabletki, to okres się zmienia.

33

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Mało wyczerpująca to odpowiedź,proszę o coś bardziej konkretnego

34

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

kwiatekshiz, przy pierwszym opakowaniu tabletek możesz mieć plamienie nawet przez cały miesiąc. Może się to zdarzyć też przy drugim, a nawet trzecim opakowaniu. Czytałaś ulotkę od swoich pigułek? Krwawienia/plamienia powinny być tam wpisane jako skutek uboczny.

35

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Sprawa jest dosyć dziwna. Biorę już 5blister tabletek antykoncepcyjnych(24+4), jest to już 19dzień brania tych z hormonami. Wczoraj pojawiło się plamienie, które dziś się nasiliło, przy tym ból brzucha, tak jak przy krwawieniu z odstawienia(choć samo krwawienie trochę mniejsze i kolor trochę ciemniejszy). Wcześniej nie miałam problemów z krwawieniem w trakcie brania tabletek z hormonami. Może to być spowodowane stresem? Od kilku dnia jest on dość duży, a dwa dni temu osiągnął swoje apogeum. Wiem, że wypadałoby pójść do lekarza, ale chcę chwilę przeczekać, co stanie się dalej, z resztą, dzięki krwawieniu i tak chyba nic nie wywnioskuje. Dostanę później krwawienie z odstawienia? Tabletki biorę prawidłowo.

36

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

She120, czy brałaś ostatnio jakiekolwiek inne leki? Nawet ziołowe? Wymiotowałaś, miałaś biegunkę?

37

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Nie wymiotowałam, nie miałam biegunki. Wzięłam 1tabletkę leku uspokajającego, ale nie ma w nich składników, które miałyby przeszkodzi w wchłanianiu tabletek(a przynajmniej oficjalnie).

38

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

W niektórych lekach uspokajających jest ziele dziurawca, które obniża skuteczność pigułek. Jeśli jednak jesteś pewna, że nie wzięłaś nic, co mogłoby zaburzyć działanie tabletki, udaj się do ginekologa, bo mogą to być jakieś zawirowania hormonalne.

39

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Tylko co to za zawirowania? W gruncie rzeczy tabletki powinny w takich sytuacjach pomagać, a nie szkodzić. No nic. Trzeba sprawdzić.

40

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Podobno ''przebija mój okres'', po prostu tabletki w moim wypadku są za słabe(chyba w wypadku tego dużego stresu),tzn. ochrona przed ciążą jest, ale niewystarczająca żeby zahamować krwawienie. Mam brać rano i wieczorem tabletkę, aż to ustąpienia krwawienia. Przepisał mi mocniejsze tab.

41

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Jesli chodzi o okres "po okresie" idzcie moje drogie do ginekologa. Nie radzcie sie jednak jednego specjalisty tylko kilku, bo mialam nieprzyjemnosc trafic na kilku nienormalnych, wystawiajacych diagnoze typow zanim zrobia porzadne badania. Brałam rok tabletki antykoncepcyjne odstawilam je i po uplywie pol roku mialam trzy tygodniowy okres z trzydniowa przerwa. Generalnie wystawiali mi diagnozy od poronienia, przez anemie az do raka wpedzajac mnie w istne szalenstwo (mam 22 lata) - byłam u czterech lekarzy. Koniec koncow po dlugim okresie oczekiwania na wyniki badan okazalo sie ze mialam po przyjmowaniu tabletek zwyczajne zmiany hormonalne. Organizm musi sie ustabilizowac dlatego moze sie pojawic "drugi okres". Nie popadajcie w panikę kochane, idzcie sie przebadajcie. Takie sprawy pojawiaja sie rowniez przy polipach i innych niezagrazajacych zdrowiu tworach, łatwych do usunięcia. A jesli lekarz plecie niepoparte wynikami bzdury - idzcie sprawdzic sie do innego.

Serdecznie pozdrawiam i uspokajam

42

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

witam wystąpilo u mnie plamienie brązowe z niewielka iloscia krwi tydzien po okresie.co to może oznaczac czy mam sie czego obawiac.?

43

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam dziewczyny jestem tu nowa szukam porady. Ostatnio miałam miesiaczke Ewa razy w miesiącu pierwsza była normalna jak zawsze po nie całych dwóch tygodniach była kolejna choć trochę dziwna raz było raz nie w sumie zuzylam dwie podlaski. Od kilku miesięcy wraz z partnerem staramy się o dziecko i za każdym razem testy negatywne czy to może być jakiś znak ze cos jest na rzeczy? Wspomne ze jestem po dwóch porodach i sama niewiem co myśleć. Dziewczyny doradzcie mieszkam za granica a tu ciężko z ginekologiem

44

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Cześć dziewczyny.
Może któraś z Was miała podobny przypadek?
7go zaczeła mi się miesiączka, planowo, regularnie. 11go już były tylko plamienia takie ciemne, brązowe jakby- jak zawsze, i myslalam ze na tym koniec. Jednak zauważyłam, że na papierze caly czas przy wycieraniu się pojawiają się plamki jasniutkiej krwi. Na bieliźnie/wkładkach to nie zostaje. Krew ta jest ciągnąca się, jasna.
Nie biorę zadnej antykoncepcji, mam 25 lat, miesiaczkuje regularnie, taka sytuacje mam po raz pierwszy, nie wiem czy to normalne?
Wiem ze mam nadzerke, ale kilku lekarzy stwierdzilo ze jest w malym stopniu, a ze jeszcze nie rodzilam(nie jestem w ciazy) to zajmiemy sie nia potem. Co rok chodze to skontrolowac i jest ok, bylam miesiac temu.
Czy to moze miec jakis zwiazek?

45

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam.
Mam 20 lat.Cztery dni temu skonczyla mi sie miesiaczka ( a dostaje ja regularnie co do dnia  ) jednak wczoraj mialam plamienie koloru brazowego pomieszanego z krwia a dzisiaj mialam ciemna krew. Brzuch mnie troche poboluje czesto musze siku jednak tez ostatni czas mam zaparcia. Mam umowiona wizyte u ginekologa za tydzien jednak mnie to nie pokoi poniewaz mam takie cos pierwszy raz. Dodam ze NIE zabezbieczamy sie z chlopakiem a takze nie biore zadnych pigulek ale uwazamy.
Moze panie cos doradza .

46

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Jeśli się nie zabezpieczacie z chłopakiem to możliwe że możesz być w ciąży

47

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Witam szukam porady mam regularny okres nie używam żadnych tabletek ani plastrów. Okres skończył mi się tydzien (02.06)temu a trwał jak zawsze 5 dni ,dzis dostlam szoku dostalam krwawienia i jest troche jasniejsze . Mam sie bac z gory dziekuje za rady

48

Odp: Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Czesc dziewczyny wczoraj dostalam. Okres i ma. Bardzo. Lecialo a dzis. Tylko troszke. Leci nie wiem co. Sie dzieje pomozcie czy to moze objawy ciazy

Posty [ 48 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Plamienie/krwawienie po miesiączce?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024