Czy chodzicie do wróżek?... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy chodzicie do wróżek?...

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 153 do 161 z 161 ]

153

Odp: Czy chodzicie do wróżek?...

Nie tylko okazyjnie korzystam, ale mam wróżkę na stałe na usługach, a co najlepsze to ona potrafi rzucać klątwy. Jak mnie ktoś wkurzy to wysyłam namiary, piszę co ma się stać i obserwuje z uśmiechem. Taka czarownica, że zazwyczaj przekracza moje oczekiwania smile

Nobody Is Born Gay - GOD
Reklama
Zobacz podobne tematy :

154

marioosh666 napisał/a:

Nie tylko okazyjnie korzystam, ale mam wróżkę na stałe na usługach, a co najlepsze to ona potrafi rzucać klątwy. Jak mnie ktoś wkurzy to wysyłam namiary, piszę co ma się stać i obserwuje z uśmiechem. Taka czarownica, że zazwyczaj przekracza moje oczekiwania smile

big_smile big_smile big_smile
I pisze to katolik co to bogiem swoim straszy homoseksualistów i biseksualnych big_smile big_smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

155

gojka102 napisał/a:
marioosh666 napisał/a:

big_smile big_smile big_smile
I pisze to katolik co to bogiem swoim straszy homoseksualistów i biseksualnych big_smile big_smile

Proszę mnie nie obrażać... Nie jestem żadnym katolikiem!

Nobody Is Born Gay - GOD
Reklama

156

Summerka napisał/a:
wilczysko napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Eluniu,chyba już schizofrenii dostałaś z tego spamowania-vide ostatni i przedostatni post smile\
Hehhe-zamów już dziś talizman za 130 parę zamiast za dwie stówy big_smile

Nie daj się naciągać gojce tongue Ja Ci wyślę kamyk szczęścia za stówkę big_smile No dobra, w promocji za 99,99.

Kamyk szczęścia znalazłam sama i mnie nic nie kosztował, naciagacze;)

Pewnie sztuczny

157

wilczysko napisał/a:
Summerka napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Nie daj się naciągać gojce tongue Ja Ci wyślę kamyk szczęścia za stówkę big_smile No dobra, w promocji za 99,99.

Pewnie sztuczny

Sztucznych kamieni raczej nie znajduje się na drodze.

Reklama

158

Summerka napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Summerka napisał/a:

Pewnie sztuczny

Kamyk prawdziwy.Ale szczęście sztuczne smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

159 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-04-07 11:08:56)

gojka102 napisał/a:
Summerka napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Pewnie sztuczny

Kamyk prawdziwy.Ale szczęście sztuczne smile

Dlaczego? Wystarczy uwierzyć, podobnie jak z czterolistną koniczyną.

160

Ja nigdy nie byłam u wróżki. Moja matka mówi, że to oszustki, naciągaczki i ja jej wierzę.

161

ja mam swoją sprawdzoną wróżkę, jak zaczęłam z nią swoją przygodę to oczywis.cie posprawdzałam sobie takie podstawowe rzeczy, które każdy jest ciekawy, czyli kiedy spotkam faceta na życie, ile będze miała dziecki, kiedy wyjdę za mąż, kiedy skonczyły mi się juz tyakie pytania z ciekawości zaczełam korzystac z jej usług tak na codziennosci i nie uwazam, ze to jest uzależniające, ale to wynika z tego, ze wolę sie poradzićk, niż stracić, np jak wybierałam się na wyjazd z przyjaciółką, to zapytałam się który termin jest lepszy i ona mi sprawdziła i powiedziała tego i tego to się zadzieje, a tamtego tamto - w tym drugim terminie miałam poznać jakiegoś faceta i oczywiscie wybrałam ten drugi termin tongue albo pytam się co ktoś o mnie myśli, o wiele łatwiej mi funkconować, a i babska ciekawośc jest zaspokojona. Sprawdza mi się, kiedys sie balam wrozek i tarota, ale to jest narzedzie, kartoniki, które jak znajdą się w odpowiednich rękach mogą zdziałać cuda.

Posty [ 153 do 161 z 161 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy chodzicie do wróżek?...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018