Kumpela pilnie poszukiwana - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Kumpela pilnie poszukiwana

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 245 ]

39

Odp: Kumpela pilnie poszukiwana

szczerze mowiac mam rodzine ,ale jestem bardzo samotna ,nawet nie mam z kim pogadac  wczoraj mialam dola i nikogo kto by mnie wysluchal moje gg niema ani jednego wpisnego numeru niewiem poco mi ono pomozcie 40+   gg 32844224

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Lublin smile

41

Ja jestem z Warszawy i mam 24 lata. Jestem zwyczajna,wesola dziewczyna na zewnatrz, ale uczucie pustki juz mnie przerasta. Nie chce tracic reszty zycia na wegetacje smile

Reklama

42

zapraszam osoby z wielkopolski mieszkam 50 km od Poznania smile

43

Ja też 50 km od Poznania smile

Reklama

44

wrażliwa napisał/a:

Ja też 50 km od Poznania smile

A w którą stronę te 50 km????

45 Ostatnio edytowany przez wrażliwa (2011-01-17 13:08:07)

W prawą smile
A Ty Joasiu?

46

ja tez jestem z W-wy. I tak jak Wy poszukuje znajomych. Jestem niesmiala (na poczatku, przy pierwszych kontaktach - chociaz nie wygladam), poza tym wesola i pelna pomyslow. Nieustatkowana he he i chyba nigdy nie bede smile

47

wrażliwa napisał/a:

W prawą smile
A Ty Joasiu?

ja jestem z Wągrowca dokładnie :-)

48

Mm 20 lat i także szukam jakiś fajnych znajomych mimo ze mam faceta czuje sie samotna niestety. Jestem z Olsztyna

49

wiem ze to szalone ale sprobuje moze ktos z Antwerpii szukam kogos na fitness:)

50

A ja Lublin, lat 20 smile

51

Jestem początkującą Warszawianką, przeprowadziłam się tu do faceta. Nie mam tu bratniej duszy, wszystkich dobrych znajomych zostawiłam w mieście, gdzie studiowałam. Baaaaaaardzo chętnie się z kimś spotkam:)

52

dołączam się do net kobitek szczególnie z Wawy może spotkanie w jakiejś knajpce mamy karnawał zaproponujcie coś dziewczyny

niezastąpiona

53

podnoszę temat :-)

Nie ma nikogo z moich okolic??? :-(

54

DORFIBI napisał/a:

bardzo duzo panien z krakowa(ja z warszawy) pojawia się na forach , takie piekne miasto , masa rozrywek, sami artysci i "szalency" w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście. powodzenia .
ja realizuje swoje postanowienie i od od 1 grudnia  chodzimy ze znajomymi po pubach jest super. smile

Widzisz..dobrze że masz przyjaciół czy znajomych z którymi możesz wyjść.Ja akurat mam takich znajomych ktorzy maja rodziny,dzieci i nie mają tyle czasu co ja samotna kobieta,poza tym nie wszyscy też lubią gdzieś wyjść

55

Ja jestem od urodzenia w Wawie i jestem sama sad mialam przyjaciol ale to byli pseudo przyjaciele bo mnie zostawili. No wiec jestem sama i tez bym chetnie poznala nowe kolezanki.

56

Ja jestem z pomorza ok koszalina

57

AgulkaW napisał/a:

dołączam się do net kobitek szczególnie z Wawy może spotkanie w jakiejś knajpce mamy karnawał zaproponujcie coś dziewczyny

Dobry pomysl Agulka.
Moze w przyszly weekend cos zaplanujemy?  Jesli nie imprezowo, to drinkowo na poczatek.
No kobietki koniec smutania sie, kto wpisuje sie na liste obecnosci ???

58

Ja też się dopisuję do listy. Oczywiście uwaga - jestem nieśmiała, to tak na wszelki wypadek gdyby doszło do spotkania i bym się dziwnie na początku zachowywała smile

59

Julia82 napisał/a:

Ja też się dopisuję do listy. Oczywiście uwaga - jestem nieśmiała, to tak na wszelki wypadek gdyby doszło do spotkania i bym się dziwnie na początku zachowywała smile

Hurra! To juz sa dwie zadeklarowane. Ja tez jestem cholernie niesmiala, chociaz na zewnatrz potrafie stwarzac inne wrazenie.Poczekajmy, czy znajdzie sie jeszcze jakas chetna kolezanka i zgadamy sie na prv smile

60

świetnie dziewczyny chyba wszystkie jesteśmy trochę nieśmiałe skoro szukamy znajomych w ten sposób ale myślę że bezproblemowo przełamiemy lody na prv wink Lil Bon Bon myślę że przyszła sobotka to dobru pomysł tylko gdzie dziewczyny chciałybyście się spotkać ja mieszkam na Bielanach i tu nic ciekawego nie ma do spotkania może wy znacie jakąś fajną knajpkę bo mi nic innego niż Street w Arkadii nie przychodzi do głowy
Pozdrowionka i czekamy na następne posty

niezastąpiona

61

Ja z Łodzi, 22 lata i wciąż mam nadzieję na wyjście z samotności... gg 33174508

62 Ostatnio edytowany przez Desire1987 (2011-01-24 20:50:16)

OO KOCHANE JA OD PAZDZIERNIKA MIESZKAM POD WARSZAWĄ...RÓWNIEZ PRZEPROWADZIŁAM SIE TU DO FACETA... NIE MAM ZNAJOMYCH POZA TYMI Z PRACY WIEC CZUJE SIE SAMOTNA - CZESTO NIE MAM DO KOGO BUZI OTWORZYC...JA TYEZ BYM CHCIAŁA SIE WP[ISAC NA LISTE OBECNOSCI TYLKO NIE PASUJE MI TERMIN BO JADE DO SZKOŁY DO SWOJEGO MIASTA:( NO NIC MOZE INNYM RAZEM DO WAS DOŁĄCZE...
NO I ZUPEŁNIE NIE ZNAM WARSZAWY - PORUSZAM SIE TYLKO PRACA DOM PRACA DOM POCIAGAMI SKM I KM - WIEC OD STACJI POCIĄGU NIE RUSZE SIE NIGDZIE...

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

63

AgulkaW napisał/a:

świetnie dziewczyny chyba wszystkie jesteśmy trochę nieśmiałe skoro szukamy znajomych w ten sposób ale myślę że bezproblemowo przełamiemy lody na prv wink Lil Bon Bon myślę że przyszła sobotka to dobru pomysł tylko gdzie dziewczyny chciałybyście się spotkać ja mieszkam na Bielanach i tu nic ciekawego nie ma do spotkania może wy znacie jakąś fajną knajpkę bo mi nic innego niż Street w Arkadii nie przychodzi do głowy
Pozdrowionka i czekamy na następne posty

Agulka przyszla sobota opowiada, ale bardziej wieczorem, poniewaz mam nalot rodzicielski. A lokalizacja jak dla mnie OK, bo jestem z Pragi.  To ja sie szybko kuruje. Angina mnie dopadla i nie chce Was pozarazac w sobote.

Desire1987 napisał/a:

OO KOCHANE JA OD PAZDZIERNIKA MIESZKAM POD WARSZAWĄ...RÓWNIEZ PRZEPROWADZIŁAM SIE TU DO FACETA... NIE MAM ZNAJOMYCH POZA TYMI Z PRACY WIEC CZUJE SIE SAMOTNA - CZESTO NIE MAM DO KOGO BUZI OTWORZYC...JA TYEZ BYM CHCIAŁA SIE WP[ISAC NA LISTE OBECNOSCI TYLKO NIE PASUJE MI TERMIN BO JADE DO SZKOŁY DO SWOJEGO MIASTA:( NO NIC MOZE INNYM RAZEM DO WAS DOŁĄCZE...
NO I ZUPEŁNIE NIE ZNAM WARSZAWY - PORUSZAM SIE TYLKO PRACA DOM PRACA DOM POCIAGAMI SKM I KM - WIEC OD STACJI POCIĄGU NIE RUSZE SIE NIGDZIE...

Szkoda, ze nie dasz rady sad

64

witam mąż jest za granicą szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać kogoś kto jest w podobnej sytuacji jak wy sobie z tym radzicie mój nr gg 33179825

65

Katowice:]

66

hej kobietki warszawianki chętne na spotkanie w sobotkę obawiam się że jestem od was sporo starsza dziewczyny teraz sobie to uświadomiłam mam 36 lat

niezastąpiona

67

Dziewczyny z Warszawy - to co z tym spotkaniem ??
AgulkaW - co z tego, że masz 36lat ? Liczy się też charakter i to co lubimy robić. Może się okazać, że nasze spotkanie będzie pierwszym i ostatnim, bo każda z nas jest inna i możemy nie znaleźć wspólnego tematu poza narzekaniem (czego wolę uniknąć, bo nie po to chcemy się spotkać). Muszą nas połączyć wspólne tematy, zainteresowania itd. żeby kontakt utrzymał się i żeby z tego narodziła się jakaś koleżeńskość chociażby....więc wiek odstawmy na bok smile

68

nienormalnaja napisał/a:

Katowice:]

oo:) w końcu któś z mojego regionu:)
Ile masz lat?:)

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

69

Kobitki kochane, ja nie mogę w sobote, też mam nalot rodziców. Ale mogę już w niedzielę:D albo w przyszły piątek, albo kiedys w tygodniu. Może się jeszcze kiedyś dogadamy? tymczasem kibicuje sobotniemu spotkaniu, na pewno będzie super i żałuję, że nie mogę być z Wami. Pozdrawiam!

70 Ostatnio edytowany przez sAmOtnA172 (2011-01-27 17:50:52)

ja też poszukuję jestem z okolić Mielca woj.podkarpackie

"Zdolność bystrej obserwacji jest nazywana cynizmem przez tych, którzy jej nie posiadają."

71

Chyba nie dojdzie do tego spotkania w Wawie...albo cos mnie ominęło...

72

Julia82 napisał/a:

Dziewczyny z Warszawy - to co z tym spotkaniem ??
AgulkaW - co z tego, że masz 36lat ? Liczy się też charakter i to co lubimy robić. Może się okazać, że nasze spotkanie będzie pierwszym i ostatnim, bo każda z nas jest inna i możemy nie znaleźć wspólnego tematu poza narzekaniem (czego wolę uniknąć, bo nie po to chcemy się spotkać). Muszą nas połączyć wspólne tematy, zainteresowania itd. żeby kontakt utrzymał się i żeby z tego narodziła się jakaś koleżeńskość chociażby....więc wiek odstawmy na bok smile

Co racja to racja smile Wazne, zebysmy sie razem dobrze czuly.
Jak to nie dojdzie? Ja nadal jestem na tak. Mnie odpowiada nawet dzisiaj. Wieczorem bede na gadu 8735130

73

Czesc, ja jestem z Gdansk. Jezeli sa jakies dziewczyny z Trojmiasta chetne poznani sie blizszego pisac gg8388306

Miłość nie zna słowa "odległość"

74

Mi odpowiada sobota Lil Bon Bon. Ale widzę, że pozostałe koleżanki juz się wycofały z pomysłu. A niby samotne są, doskwiera brak przyjaciół, znajomych, koleżanek itp. A jak przychodzi co do czego, to wszystkie zajęte wink. Coś tu nie tak. Wszystkie jesteśmy samotne, część nieśmiała i wiemy to o sobie. Więc nie powinno być problemu ze spotkaniem. Nikt nikogo nie wyśmieje, nie ugryzie itd.

75

Desire1987 napisał/a:

Mapa w dłoń albo np targeo. Wszyskie przystanki, rozkłady, adresy są. Przez chwilę można poznać Wawę wink

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

76

widze że nie ma z moich okolic:( szkoda żałuje że nie jestem z Warszawy:)

"Zdolność bystrej obserwacji jest nazywana cynizmem przez tych, którzy jej nie posiadają."

Posty [ 39 do 76 z 245 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Kumpela pilnie poszukiwana

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016