Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 75 z 75 ]

66

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?
ewccia napisał/a:

Czytając wcześniejsze posty postanowiłam i ja poprosić o profesjonalną radę. W grudniu mam pierwszą rocznice chodzenia. Wymyślanie kolacji itp to raczej sprawa mężczyzny, bardziej myślałam, aby dać mu coś symbolicznego, ale nie mam pojęcia co. A striptizu mu nie zrobię bo to jeszcze nie pora:P

no właśnie ?

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

Może mam 30 lat, ale powiem Ci jedno. Zaszalejcie smile Misie, perfumy, łańcuszki to oklepane prezenty i powiedz, czy on za kilka lat będzie je pamiętał? Jeśli tak to przez mgłę i nie przywiąże do nich zbytniej wagi. Ja myślę, że powinnaś mu zafundować coś oryginalnego i... ekstremalnego! Sprawdź podarkinakartki.pl Tam masz właśnie tego typu prezenty!
Pozdrawiam i powiedz, co wybrałaś smile

68

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

My zawsze wyjeżdzamy na romantyczna wycieczkę za granicę. Wspolna wyprawa zbliża ludzi i pozwala im na przypomnienie sobie dlaczego sa razem:)

69

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

ja tez jetem zdecydowanie za kolacja w plenerze moze zamiast czekoladek byc srebrne serduszko łamane na pol na łancuszku  a wiecie ze ja czerwonych roz nie cierpie ale moj mis o tym wie na rocznice dotałam bukiet słonecznikow wiec byłam happy i bizuterie a wszystko w ramach niespodzianki bo dzien wczeniej mi powiedział rocznica? a co tu swietowac? a potem 100% romantyzmu chociaz raz w roku smile

70

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

ja tak sobie myślę, że może album  ze zdj.ęciami naszymi t byłby dobry pomysł. podpowiadajcie, bo czasu ciraz mniej smile

71

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?
jadwiga30 napisał/a:

Może mam 30 lat, ale powiem Ci jedno. Zaszalejcie smile Misie, perfumy, łańcuszki to oklepane prezenty i powiedz, czy on za kilka lat będzie je pamiętał? Jeśli tak to przez mgłę i nie przywiąże do nich zbytniej wagi. Ja myślę, że powinnaś mu zafundować coś oryginalnego i... ekstremalnego! Sprawdź podarkinakartki.pl Tam masz właśnie tego typu prezenty!
Pozdrawiam i powiedz, co wybrałaś smile

Hmm.. Wiesz ja jestem już ze swoim narzeczonym juz kilka ladnych lat i nigdy niezapomne co dostalam od niego na pierwsza rocznice;-) dostałam piękny bukiet z 12 czerwonych roz i czekoladki. I oczywiscie jego;) I nieoddalabym zadnych hoteli,wycieczek za tamten dzien. Pozdro

72

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

Ja na pierwszą rocznicę zrobiłam hmmm powiedzmy pamiętnik, który miał 365 stron (na każdy dzień razem). Były tam nasze smsy, fragmenty rozmów, różne cytaty, wspomnienia ze wspólnych chwil. Od narzeczonego dostałam wspólne zdjęcie w ramce-serduszku. Na drugą rocznicę zrobiłam album z naszymi zdjęciami, a od niego też zdjęcia ale w formie kolażu (jedno wywołane i do powieszenia na ścianę, a drugie przerobione na puzzle).

73

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

Cześć dziewczyny wink

Dawno nikt nie pisał w tym wątku, ale potrzebuję Waszej rady... Wielkimi krokami zbliża się nasza pierwsza rocznica. Po głowie przewijają się miliony pomysłów. No może tysiące, hi hi. Chcę, aby było to coś wyjątkowego. Może przybliżę sytuację?

Mam 19 lat, mój cudowny mężczyzna jest 6 lat starszy. Potrafimy cieszyć się ciszą siedząc gdzieś na łące, śmiać się do łez, turlać po trawie i łaskotać. Tak jest od pierwszej chwili kiedy się poznaliśmy. Znajomi dziwią się, że mimo upływu czasu nasze uczucia wciąż przybierają na sile. Dla tego jedynego chcę przygotować coś... Czego nigdy nie zapomni. Nasze pierwsze walentynki były cudowne- udało mi się "wynająć" sanie i parę koni. Jakie było jego zdziwienie, gdy podjechałam (zupełnie SAMA!) saniami w umówione miejsce smile To były magiczne chwile... Śnieg sypał jak szalony, gonie gnały pędzone naszymi rozbawionymi głosami. Mhm... Milo wracać do tego dnia.

Mam pewien pomysł, związany z naszą wspólną pasją- jeździectwem. Może zdradzę Wam rąbka tajemnicy i powiecie, co o tym sądzicie?

Mamy pewne miejsce, gdzie czasem wpadamy się zrelaksować w przerwach między treningami (jeździmy z trenerem, więc takie jazdy tylko we dwoje są niesamowite). I właśnie o tym miejscu ciągle myślę. Chciałam pojechać tam dzień wcześniej, przygotować wszystko- sprzęt- żeby nic nas nie zaskoczyło, konie- zapleść grzywy i ogony. Jego koń jest gniady, więc chcę  specjalnym srebrnym/złotym sprayem maznąć serducha. Na zadzie, łopatce. Do tego wielkie serce z czerwonego brystolu zawiesić konisku na szyi. A w siodlarni schować szampana/winko, który/e będzie na nas czekało po romantycznej przejażdżce. Chcę zabrać ukochanego w teren- oczywiście w sprawdzone miejsce, w którym być może będzie czekała jeszcze jedna niespodzianka, ale to ciii... smile A po powrocie wspólne zdjęcie na "udekorowanych" koniach, w namiętnym pocałunku i pyszny trunek. Co Wy na to?

Zależy mi na wyjątkowości tej chwili. Kolacje przy świecach, pod gołym niebem- wszystko fajnie, ale już były wink

74

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

a ja 2 listopada bede obchodzic rocznice związku
i tez nie mam zadnego pomysłu .. tymbardziej ze to taki smutny dzien bo , swieto zmarżłych bla bla bla ';d
a my zaczelismy chodzic 2 listopada ( znalismy sie dluzej) a akurat taki dzien na chodzenie ;d

jedyne co mi wpadło to ta pizza w kształcie serca.. ale pizze czesto mu piekłam/

myślałam tez o podusi takiej zeby mu kupić, a jak nei to jakis sweterek eeee , kiepska jestem w prezentach ;d nakupie mu 5 pat bokserek ;d i chyba tyle

pomozce doradzcie, co mozna na rocznic podarowac chłopakowi

typu jakis łancuszek z sercem mi nie odpowiada;p bo mi sie nie podoba
no pizza w ksztalcie serca ok ;d a co jescze szampan ? ale to chyba ja koalcje w takim razie musze przygotowac ;d
on sie msial ze on umie robi tylko bigos;d wiec dziekuej za tako koalcje bigos heheh ;d

75

Odp: Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?
fryc08 napisał/a:

Witam.
Chciałbym sie zapytać jakie prezenty dawaliscie swoim dziewczyna na pierwsza rocznice chodzenia ze soba  Piszcie swoje propozycje  z góry wielkie dzięki

Mój obecny już narzeczony kupuje mi zawsze biżuterię i sobie chwalę. Uwielbiam wszelkie błyskotki i chyba każda kobieta tak ma. Ja bym Ci poleciła właśnie ten rodzaj prezentu np na lovrin.pl można znaleźć fajną niedrogą biżuterię.

Mam nadzieję, że pomogłam

Posty [ 66 do 75 z 75 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co na pierwsza ( i kolejne) rocznice chodzenia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024