Prezent na gwiazdke dla faceta, PISZCIE SWOJE POMYSŁY!:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent na gwiazdke dla faceta, PISZCIE SWOJE POMYSŁY!:)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 128 ]

39 Ostatnio edytowany przez Anastazja (2010-12-10 19:59:34)

Odp: Prezent na gwiazdke dla faceta, PISZCIE SWOJE POMYSŁY!:)

Zgadzam się z co do gadżetów smile ja też zresztą takowe lubię, najlepiej takie do kuchni big_smile A myślicie, że takie kuchenne dla Pana też mogą być?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

a macie jakiś fajny pomysł na taki gadżet.. tylko nie żaden telefon komórkowy z bajerami.. ;p bo to po pierwsze do niego zakup należy, a po drugie nie stać mnie raczej by było.. ;]

41

Moim zdaniem kuchenne jak najbardziej, np. bajerancki minutnik, żeby wiedział jak ugotować idealne jajka na śniadanie wink

Reklama

42

ale to chyba nie jest prezent dla kogoś kto za gotowaniem czegokolwiek nie przepada. ;/

43 Ostatnio edytowany przez Bardolka (2010-12-12 22:27:59)

Zrobiłam mały research na allegro, w kategorii gadżety motoryzacyjne. Najfajniejsze co znalazłam (wpisz w wyszukiwarkę allegro Mysz porsche):

http://img403.imageshack.us/img403/4695/blacklightb.jpg

Fajne są też termokubki do gniazdka na zapalniczki, dla zmotoryzowanych smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...
Reklama

44 Ostatnio edytowany przez niki_82 (2010-12-13 17:57:26)

a co myślicie np o jakiejś koszulce ze sklepu Legii i kuflu do piwa..?
szukałam ostatnio jakiejś fajnej koszulki meczowej ale boje się że nie trafię z typem itp.. a są drogie, wiec jak mam nie trafić to wole kupić normalny t-shirt, który zawsze można założyć.. a jest w paski, więc myślę że może się spodobać, gdyż mój luby lubi koszulki w paski.

edit: napaliłam się na ten pomysł rano.. a teraz już miałam zamawiać.., to się okazało, ze pierdoła jestem straszna.. 1. koszulka dla dzieci a nie dla mężczyzn.. 2. kufel - brak .. sad

czyli wróciła do punktu wyjścia... brak jakiegokolwiek pomysłu.. ;/

45 Ostatnio edytowany przez Graszka (2010-12-13 13:54:36)

Co do kuchennych gadżetów, może nie aż taki kuchenny ale gadżet, kosztuje 20zł, trzeba go trzymać w zamrażalce:
http://www.stylowazastawa.pl/products/big/1280323981_3854960_cr.jpg

Jeśli ma być to coś pożytecznego to kup mu książkę. Mam nadzieję, że lubi czytać:). Bardzo fajne propozycje - ambitne i trochę mniej - mają na w sklepie goneta.net. Są to e-booki - jak dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie. Mnie tam najbardziej zaciekawiły "Złoty list" i "Ibis". Bardziej chyba nawet "Ibis" bo powieść ma w sobie ponoć elementy horroru i fantastyki - coś, co lubię:).

47

posty przeniesione

Uciekający Anioł napisał/a:

hej,

mam problem z prezentem dla chłopaka. spotykamy sie od poczatku sierpnia, razem jesmy od konca wrzesnia. no i nie wiem co zrobic z prezentem na swieta. w sumie nie mielismy zadnej rozmowy ze cos sobie kupujemy. tylko on 2 tygdonie temu pokazywal mi bizuterie i sie pytal co mysle, bo niedlugo swieta i mi chce cos kupic. ale od tego czasu cisza na ten temat. kupilam mu sweter. no i nie wiem jak to teraz rozegrac. teraz widzimy sie w weekend. potem sie do swiat sadze ze juz sie nie zobaczymy, bo kazdy bedzie jechal do domu na swieta. zastanawiam sie czy mu dac pierwsza prezent czy poczekac az on mi pierwszy da. w sumie nie mam pewnosci ze on mi cos da. wiec w przypadku gdy nie bedzie mial dla mnie prezentu to mam mu nie dawac mojego? bo moze glupio sie poczuc gdy mu dam prezent a on nic dla mnie nie bedzie mial. prosze o rady smile

lenamagdalena napisał/a:

Jeśli macie ze sobą dużo zdjęć to możesz zamówić mozaikę ( miniaturki tych zdjęć składają się na jeden obraz widoczny z daleka) Efekt jest niesamowity. Ja zamawiałam cos takiego dla swojego męża na rocznicę i prezent udał sie w 100 % 'tach.

Uciekający Anioł napisał/a:

juz napisalam ze kupilam sweter smile

48 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-12-17 13:30:12)

hej, moj post zostal tutaj przeniesiony. srednio pasuje jak dla mnie. ale prosilabym o rade, jak zachowac sie w takiej sytuacji. z gory dziekuje smile

Skoro przeniosłam Twój post to nie ma potrzeby jeszcze raz go pisać. A poza tym nie piszemy posta pod postem, tylko używamy opcji "edytuj". Mówi o tym pkt 10 regulaminu. Moderatorka Agatka

49

A może neseser ? Ale to zależy jaką ma pracę , czy nosi jakieś dokumenty itp .... najfajniej kupić skórzany jak się ma odpowiednie fundusze smile. Mój w tym roku dostanie skórzany portfel bo kiedyś mi napomknął , że chciałby nowy smile
Ja raczej jestem za praktycznymi prezentami. W tamtym roku dostał ode mnie perfumy Diora ale prawie za 300 zł .
A na urodziny dostał golarkę Phillipsa za 250zł .... to też przydatny prezent smile

Dominika <3 Urodzona siłami natury 31.03.2011 Godz.13:10, 3500g, 55cm

50

hej netkobietki!

Mam właśnie problem z prezentem na Święta dla chłopaka ponieważ brakuje mi kasy, kupiłam już mu koszulkę ( bo sam mówił, że chce), ale zawsze daje mu coś "zrobionego ręcznie", ale już wyczerpały mi się pomysły. Może wy wymyślicie coś innego? Zawsze robię coś ze zdjęciami ale nie musi być coś koniecznie w tym stylu. Dałam już mu ramkę ze zdjęciami, kalendarz z naszymi zdjęciami, poduszkę ze zdjęciem , memory ze zdjęciami, breloczek. Każdym z tych prezentów był zachwycony, ale już totalnie wyczerpały mi się pomysły... ratujcie:)

51

Kurczę też mam problem sad Perfumy, kosmetyki, ciuchy odpadają. On najbardziej lubi sport i gry. Tylko jakbym miała mu kupić jakąś grę to pewnie on już w nią grał albo będzie dla niego nieciekawa:( Czy ktoś mógłby mi coś doradzić??

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

52

Karlayn, ostatnio widzialam na Allegro zegary scienne z roznymi tarczami - miedzy innymi multum emblematow (czy jak to sie nazywa) druzyn pilkarskich, zarowno polskich, jak i swiatowych. Moim zdaniem to super prezent (tylko musisz wiedziec komu najbardziej kibicuje), do tego nie nadszarpnie kieszeni - te, ktore ogladalam kosztowaly 30-50zl.

53

Ja swojemu mężczyźnie kupiłam zegar w kształcie opony.Można znaleźć na allegro.
Podoba mi się pomysł z myszką w kształcie porsche i z globusem smile
Nie lubię dostawać ani kupować kosmetyków na prezent.No chyba, że ktoś sobie tego zażyczy smile Co roku dostaje od taty jakieś perfumy i jest to już nudne, oklepane..

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

54

Ja facetowi kupiłam na mikołajki grę 'Music Master Chopin Classic' (uwielbia grać w gry i uwielbia muzykę klasyczną - wrzuciłam w google te tematy i to mi wyskoczyło). Nie byłam pewna, czy będzie to trafiony prezent. Ale był! Na gwiazdkę dostanie ode mnie 'Music Master Chopin Rock' i gitarkę (gitarka droższa od samej gry grr:)
Także szukajcie dziewczyny po zainteresowaniach swych własnych facetów, próbujcie to połączyć, na pewno ich ucieszycie nawet samym faktem, że staracie się trafić w ich gusta smile

55

Ja też kupiłam MMC Rock na mikołajki mojemu chłopakowi i świetnie się przy niej bawimy. Póki co gramy na klawiaturze. Ile kosztuje taka gitarka?
P.S. Teraz z niecierpliwością czekamy na wersję Pop!!! smile

56

a ja w końcu kupiłam kolorowy kufel i śliskie  bokserki.. choć wiem że ciuchów itp nie lubi dostawać , to jednak mam nadzieję, ze mu się spodobają np do spania smile

57

Mam pytanie, otóż zaintrygowała mnie ta gra, co o niej rozmawiacie bo szukam prezentu dla 13 latki, a mała gra na pianinie, czy dziecko tez sobie z nią poradzi, pytam o poziom trudności tej gry ?
btw dla lubego odnalazłam wymarzony komiks, o którym kiedyś wspomniał, wiec kochane słuchać swoich facetów, bo często podpowiadają wink

58

Gra nie jest trudna, więc myślę, że trzynastolatka powinna sobie poradzić. Jak to mówią: praktyka czyni Mistrza. smile

59

ja niestety z braku pieniążkó kupiłam ukochanemu portfel- czarny,skórzany.
Stary jest zepsuty,a ten na pewno mu się przyda. Grunt,żę nie będę  z pustymi rękami, jak on mi coś wręczy.
Chyba dostanę komplet- czapka,szalik rękawiczki lub tunkię- sweterek;)

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

60 Ostatnio edytowany przez dobraowsiankama (2010-12-23 12:27:06)

funny bunny, gra jest prosta - ale zależy na jakim poziomie trudności smile mój facet na każdym podoła, a ja radzę sobie na 4 klawisze, ale na 8 i na najwyższym poziomie wymiękam big_smile ale ja nie gram na żadnych instrumentach ani w gry, więc może nie mam takiego refleksu do tego smile także Shente, myślę, że dziewczynka na pewno sobie poradzi, a do tego fajnie utrwali to, co wie z gry "na żywo".
niki_82 - śliskie bokserki to fajny pomysł, sprawię mojemu na walentynki ^^

acha, funny bunny, ja za gitarkę dałam 150zł, są tańsze, ale podobno są bardziej badziewne, więc jak już to lepiej wydać raz a dobrze.

61

Robertowi kupilam plyte trzech tenorow a do tego dodatkowo perfumy smile

62

a ja na walentynki postaram się kupić taką tacę na nóżkach do łózka smile myślicie że może być..?

63

niki pewnie ze tak smile

64

no to całe szczęście smile wiem, że to prezent z tyych chyba praktycznych. ale wydaje mi się że trochę i romantyczny smile

65

sisley napisał/a:

Sisley i jak Twojemu Robetowi podobała się płyta trzech tenorów? Bardzo fajny pomysł, widzę, że też klasykę lubicie smile

66

dobraowsiankama napisał/a:
sisley napisał/a:

Sisley i jak Twojemu Robetowi podobała się płyta trzech tenorów? Bardzo fajny pomysł, widzę, że też klasykę lubicie smile

bardzo mu sie podobała, zachwycony jest nią jest big_smile
kupiłam mu nagranie koncertu na dvd i na cd. jest w jednym opakowaniu.

to nie klasyka tylko opera wink

67

Święta i po Świętach, dziewczyny i jak, czy Wasi faceci byli zadowoleni z prezentów?? smile
Ja pomimo tylu Waszych pomysłów kupiłam mu bransoletkę, pancerkę w Aparcie za 170 zł, nie mogłam sie zdecydowac i wkońcu kupiłam mu to bo poprzednią zgubił. Jest zadowolony z tym że wolał jeszcze grubszą (eh Ci faceci) ale ta była ostatnia a poza tym na grubszą już nie miałam kasy, i jest na niego za długa, ma szczupłą rękę, wiecie może czy w Aparcie skrócą mi ją?? Czy będzie trzeba zapłacic?? A jeśli nie tam to czy u jakiegoś jubilera i za jaką kwotę??

A jeśli chodzi o mnie to ja też dostałam od niego bransoletkę srebrną z cyrkoniami:) Bardzo ładna.

68

Widziałam taką bransoletkę na allegro.Bardzo ładna smile a nie wiem czy w Aparcie to skracają, musiałabyś iść się zapytać jak to wygląda smile

A co do prezentów to był zadowolny.Odpakowywał go jak małe dziecko, które nie może się doczekać,aby zobaczyć co tam jest big_smile widok bezcenny big_smile
A ja dostałam album z naszymy zdjęciami:) fajna pamiątka.Mam nadzieję, że jak bedziemy starzy to oglądając te zdjęcia poprzypominamy sobie lata młodości big_smile

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

69

ja więcej swojemu nic nie dam... nachodziłam się jak głupia w tym roku, a od niego nie dostałam NIC... kompletnie nic

"Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień"

70

Najlepiej jest ustalić czy kupujemy sobie coś na mikołajki lub gwiazdkę:) Jeżeli Twój facet interesuje się sportem i grami,to najlepiej kupić grę sportową,to proste połączenie:)

71

sisley - fajnie, tez rozwazam zakup tej plyty-tak bez okazji:) a opera faktycznie klasyka nie jest, ale ja tak to wszystko nazywam ogolnie wink

72

A czy sądzicie że kupno zestawy elektronicznych papierosów na walentynki dla faceta to dobry pomysł? Kupiłybyście coś takiego?

73

Omega napisał/a:

A czy sądzicie że kupno zestawy elektronicznych papierosów na walentynki dla faceta to dobry pomysł? Kupiłybyście coś takiego?

Omega, tu jest wątek o prezentach na gwiazdkę, z tego co mi wiadomo to o walentynkach jest osobny...

Ain't no sunshine when she's gone..

74

Fajne fartuchy można kupić w "Drewnianym Guziku" -  strona

Można zamówić coś specjalnie dla siebie - napis, aplikację, tkaninę ...

75

Może jestem dziwna, ale zakupy świąteczne zaczynam baaardzo wcześnie. Czuję się lepiej, kiedy już w październiku głęboko schowane w szafie czekają na zapakowanie. Oczywiście, dzięki mojej niecierpliwości moi najbliżsi dostoją 2x więcej prezentów niż normalnie, bo nawet jeżeli coś kupię w listopadzie, to do grudnia wpadnie mi w oko jeszcze milion innych ciekawych rzeczy. smile Jestem świeżo po zakupie prezentu dla mojego ukochanego kucharza, dzielę się nim poniżej. Chciałabym jeszcze dokupic mu przejazd porsche, ale trochę nie ufam takim bonom hmm. A na poprzednie święta wykupiłam mu roczną prenumeratę CD Actions. smile
Tak w ogóle, myślę, że powinnyśmy założyć oddzielny temat o prezentach dla wszystkich big_smile
http://img851.imageshack.us/img851/8998/chambordwok37czerw97371.jpg

76

Ja załatwiłam sprawę męża za jednym zamachem razem z dziećmi - dostaną wspólną grę planszową Cywilizacja (podobno świetna a mają taką grę na komputerze i ją lubią). Bardzo tanio znalazłam na Allegro tutaj: allegro.pl/listing/user.php?us_id=1039145 Wydaje mi się, że był to dobry pomysł bo i tak do gry potrzeba więcej niż jednej osoby smile A wydałam i tak mniej niż jakbym kupowała każdemu osobny prezent (muszę liczyć każdą złotówkę). Koleżanka zrobiła podobnie ale wybrała Magię i Miecz: Talizman (można dokupować dodatki i rozszerzenia).

Posty [ 39 do 76 z 128 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent na gwiazdke dla faceta, PISZCIE SWOJE POMYSŁY!:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016