MAM DOSC SWOJEGO MEZA!! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2013-12-18 13:19:35

xYxAngelxYx
Przyjaciółka Forum

Re: MAM DOSC SWOJEGO MEZA!!

Czy wy macie problemy ze wzrokiem?
Wątek z 2010 roku...
Odnowiła go pucik67 ze swoim problemem,także rady proszę kierować do niej smile
Zosi1980 już nie pomożecie przez 3 lata mogło się wiele zmienić wink

pucik67 trafił Ci się maminsynek,niestety...Jeżeli jest uległy sprawę załatwisz rozmową,jeżeli nie pozostaje Ci czekać.
Coś wiem na temat życia z maminsynkiem smile Ale mój na szczęście samej mnie nie zostawia (jeżeli mogę to jadę z nim), dzieci nie mamy i mieć nie będziemy(gdyby jednak były,a mój facet zachowywałby się tak jak Twój,byłabym strasznie na niego zła),no i przyszła teściowa prawka nie ma(oczywiście przeszła kurs,zaliczyła z 8 razy teorie i z 4 praktykę,w ciągu 2 lat,bo co przeszedł jej strach przed egzaminem to już pół roku ważności teorii minęło i musiała od nowa,ostatecznie wydała sporą sumkę i prawka nie zrobiła tongue ).

Skoro mąż nie ma ojca,z dzieciństwa wyniósł że dzieckiem zajmuje się matka,dlatego nie widzi w swoim zachowaniu problemu.

Dużo rozmawialiście na ten temat?
Najgorsze co możesz zrobić to foszyć się i dąsać o to że jedzie do matki.

A gadanie w stylu:z kimś śpisz,ze mną czy z matką?
Nie daje niestety rezultatu-przerabiane smile

Dziwi mnie czemu matka nie prosi drugiego syna o pomoc,tylko Twojego męża,młodszy jest,czy są bardziej związani pępowiną wink ?

Ostatnio edytowany przez xYxAngelxYx (2013-12-18 13:24:42)

Stopka forum