Plaże nudystów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Plaże nudystów?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 69 z 69 ]

39

Odp: Plaże nudystów?

A Ty jeszcze nie śpisz mała ?.. małżonek mówisz sad.. a ja myślałem że Ty panna jesteś jeszcze..

Reklama

40

A wyglądam na pannę? To, że feministka, nie znaczy, że odstraszam big_smile

41

Trudno powiedzieć czy łapka z pacyfka wygląda na pannę smile.. w żadnym wypadku nie odstraszasz.. no bynajmniej mnie..

Reklama

42

Widzisz.... 31 lat.... to już rzadko się zdarza panna wink A i na plaży nudystów nie byłam kilka lat wink

43

A wiesz są panny z trójka na przodzie smile... w pracy miałem taka.. a co do plaży naturystow to mały update by Ci się przydał..  może w lipcu b.r smile

Reklama

44

Kto wie, gdzie mnie w przyszłe wakacje zaniesie:) Tymczasem idę spać , dobranoc smile

45

..jakby co to daj znać co na plaży słychać smile.. ŚPIJ DOBRZE DOBRANOC smile

46 Ostatnio edytowany przez Jaga Baba07 (2013-01-10 01:37:48)

W Chorwacji to tylko plaże nudystów nadawały się do leżenia i wypoczywania. Na tej "publicznej" to człowiek na człowieku leżał, a woda była zupą, tzn. ani jednej godziny nie spędziłyśmy na plaży dla ubranych ludzi.
Zależało mi na nurkowaniu z maską, a woda najczystsza była właśnie na plaży nudystów. W Makarskiej, gdzie byłyśmy, są dwie takie plaże i każda miała swój urok.

Ale do rzeczy- bez skrępowania latałam w tych miejscach bez stanika...hmm...głównie to siedziałam w wodzie opływając, a raczej "onurkowując" okolicę cały czas bez stanika. Nie lubię staników, przeszkadzałby mi i tyle. Nawet mama cyknęła mi fotkę, jak wychodzę z wody. Mój chłopak uwielbia to zdjęcie big_smile.

Plaże nudystów są spoko. Najlepsze miejsca do nurkowania są właśnie tam, a i ludzie na tych plażach są w porządku.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

47

Jaga Baba07, zgadzam się, również co do Chorwacji smile

48

Nie wiem Babo Jago w jakiej części Chorwacji byłaś,że piszesz o tych tłocznych plażach.Ja zawsze jeżdżę w taki region,który się nazywa Kvarner i tam-owszem zatłoczone są plaże miejskie ale jest też mnóstwo świetnych "dzikich" plaż czyli takich,na których nie ma ratownika i pryszniców ze słodką wodą ale jest łagodne zejście i spokój:)Na takich plażach przez cały dzień możesz nikogo nie spotkać.
Nie byłam na plaży nudystów ale opalałam się nago na "normalnej" plaży w Rumunii.Było tam sporo "golasów" i sporo ubranych ludzi.Nikt się na nikogo nie gapił a leżenie bez ciuchów- cudowne.Mam na pamiątke parę fotek:))

W Chorwacji opalam się zawsze topless.W Bułgarii także i nikt nie robi z tego afery.
Przyznam,że w tej części Grecji Cat gdzie byłam nikt tak nie robił więc też dałam sobie spokój.

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.

49

Catwoman napisał/a:

Muszę przyznać, ze czułam się bardzo swobodnie na plaży nudystów- czy dla homo., czy też nie. Człowiek ma jakieś dziwne wyobrażenia o tym miejscu, a tam ludzie zachowują się zupełnie naturalnie.

Dokładnie. Miałam okazje być na plaży nudystów w Chorwacji. Oczywiście początkowo rozebranie się przysporzyło mi wiele problemów, ale kiedy się w końcu przemogłam czułam się bardzo dobrze. Jako najprzyjemniejsze z całego pobytu wspominam pływanie w ciepłym morzu:) Ciekawe było również przebywanie w towarzystwie swoich rozebranych znajomych- bardzo szybko człowiek zapomina o tym drobnym szczególe:) Punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenie i będąc na plaży (akurat w moim przypadku był to cały kompleks kempingów) nienormalny oraz denerwujący staje się widok ludzi ubranych!

50

Z tego co tu piszecie dziewczęta nasuwa się prosty wniosek.. południowe plaże są przyjazne dla polskiego turysty smile.. i do tego wspaniale warunki..  nic tylko jechać i się rozbierac smile

51 Ostatnio edytowany przez Catwoman (2013-01-10 15:33:34)

południe Europy jest pod względem wypoczynkowo-plażowo-rekreacyjnym w ogóle przyjazne wink

ALE Szwecja i słynne sauny pośrodku szczerego pola też!!

52

Gojko, byłam w Makarskiej, jest to region Splitsko- dalmatinski, czyli Dalmacja.
No, właśnie o tym pisała, że plaże nudystów były na uboczu, jedna była w szczególnie urokliwym miejscu, ponieważ wśród skał, dzika, bez ratowników. Nie cierpię tych miejskich z ratownikami- są głośne, a woda powtórzę jest w nich, jak mętna zupa.
Mi zależy na spokoju i przejrzystej wodzie, w której mogłabym nurkować i podziwiać podwodny świat.

To samo było w Grecji.

I jeszcze odniosę się do rozbierania- na początku trochę wstydziłam się zrzucić stanik, ale mama mnie przekonała i od tamtej pory latałam w samych majteczkach, jak dziecko big_smile. Super uczucie. W Polsce nie da się tego przeżyć.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

53

A bez majtek też? wink

54

Niezle przezycia dziewczyny big_smile
Nie wiem czy dalabym rade dac sie namowic wink
Cat, a Ty biegalas bez? big_smile

"Mądrego widać, głupiego słychać."

55

Nie, w majtkach chodziłam. Natomiast  "wstęp" na plaże nudystów nie oznaczał konieczności całkowitego rozbierania się- byli ludzie nadzy, półnadzy (jak ja) i "ubrani" w strój kąpielowy. Pełna dowolność, ale żadnego rażącego gapienia się na kogokolwiek. To mi się strasznie podobało. W Polsce gdyby ktoś się odważył na nagość, od razu media trąbiłyby, że golas chodził po plaży. Poza tym porównajmy sobie plaże polskie z europejskimi...U nas jest tłok, przynajmniej w tych miejscowościach, gdzie byłam na "prywatność" na plaży nie można było liczyć.

56

Catwoman napisał/a:

A bez majtek też? wink

Jako facet nie noszę stanika więc to rozumie się samo przez się. wink

A tak poza tym to na greckich wyspach są dobre warunki do opalania się nago polecam.

REAKCJA POGAŃSKA

57

Margolinka, jakbyś była na tych plażach, co my, to stanik, czy majtki same zsunęłyby się z Ciebie big_smile.

58

Równonoc napisał/a:

A tak poza tym to na greckich wyspach są dobre warunki do opalania się nago polecam.

wiem big_smile

59

Jaga Baba07 napisał/a:

Margolinka, jakbyś była na tych plażach, co my, to stanik, czy majtki same zsunęłyby się z Ciebie big_smile.

Jaga, z moimi kompleksami...szczerze watpie wink
Co prawda, nawet na nadbaltyckich naszych polskich plazach, mozna sie niezle dowartosciowac, ale mimo wszystko...ja z tych bardziej samokrytycznych niestety wink

60

Margolinka napisał/a:
Jaga Baba07 napisał/a:

Jaga, z moimi kompleksami...szczerze watpie wink
Co prawda, nawet na nadbaltyckich naszych polskich plazach, mozna sie niezle dowartosciowac, ale mimo wszystko...ja z tych bardziej samokrytycznych niestety wink

Nie mniej jednak da sie wyczuc ten naturalny klimat,nikt nikogo nie mierzy wysmiewczo wzrokiem.Ludzie na takich plazach nudystow/naturystów calkowicie zatracają swoją "pruderyjnosc" i nie ma mowy aby myslec o kompleksach.Jakos wyczuwalam tam taką rodzinną życzliwą atmosfere,ludzoie rozluznieni, nie spieci ,calkowicie wyzwoleni z jakis  "moralniaków",emanowali naturalnym spokojem i świetnym humorem

61

Mortisha, wiele osob mowi o tym, ze plaze nudystow sa bardzo przyjazne smile
Fajna musi byc taka "luzno - rodzinna" atmosfera.

62

W przypadku mężczyzn plaże dla nudystów niosą zagrożenie zapadnięcia na priapizm wink

REAKCJA POGAŃSKA

63

Jednak wolę ciepłe klimaty od "białych niedźwiedzi" big_smile.. sauna w Szwecji może być.. ale bez akcji typu-> sauna a z niej nago prosto na śnieg ! Brrrr.. odpada !..    Równonoc no tak jak mówisz ! big_smile.. dziewczyny jednak mają lepiej.. nic przed sobą w chwilach podniecenia nie noszą big_smile

64

hehe, ja bym miala problem z rozebraniem sie na takiej plazy. Moze mam stereotypowe myslenie ale uwazam ze moja nagosc nalezy do mnie i do mojego faceta... ze to jest ten kawalek naszej itymnosci ktory nalezy tylko dla nas...

65

W tym roku urlop spędzałam na jednej z chorwackich wysp (Rab), na której autorzy przewodników naliczyli 22 plaże plus oczywiście mnóstwo dzikich. Odwiedziliśmy kilka z nich, ale najpiękniejsze okazały się właśnie te dla naturystów ? krystalicznie czysta, ciepła woda, otoczona górami i skałkami, piaszczyste, miękkie dno - po prostu bajka! wink

Przyznaję, że - choć daleko mi do ekshibicjonistki - absolutnie nie miałam problemu z rozebraniem się, w tym miejscu nagość traktuje się bowiem bardzo naturalnie, a ja podeszłam do tematu wyłącznie jak do nowego, całkiem ciekawego doświadczenia - skoro miałam taką okazję, to zaspokajając przy okazji ciekawość, po prostu z niej skorzystałam wink. Obok byli przecież sami obcy ludzie, których zapewne nigdy więcej już nie spotkam.

Warto zresztą wziąć pod uwagę, że naturyzm dla pewnej grupy osób nie jest niczym innym, jak swego rodzaju filozofią życia, a nagość nieodłącznym elementem nas samych. Poza tym spokojnie można opalać się i kąpać nago, a jednak schować przed oczami innych ludzi. Nie wspominając, że być na Rabie i nie odwiedzić naturystycznej plaży, to jakby... nie być na Rabie big_smile, zresztą ta wyspa (prawdopodobnie) jest kolebką naturyzmu, nie tylko chorwackiego, ale i europejskiego.

Na jednej z odwiedzonych przez nas plaż nagość była konieczna, plaża była zresztą oznaczona specjalną tabliczką ,,FKK". Mało tego, w razie czyjegoś oporu do zdjęcia odzieży bez zażenowania taką osobę wypraszano. Jednak w innych miejscach panowała dowolność - pomiędzy golasami przechadzali się ubrani w kąpielówki/bikini lub kobiety topless, tu nikomu nic nie przeszkadzało ani nikogo nic nie dziwiło, widać było pełną swobodę i luz. Mimo wszystko niesamowicie rozbawił mnie widok radośnie rozmawiającego, zupełnie nagiego mężczyzny, otoczonego sporą grupką ubranych osób, on jak go Pan Bóg stworzył ściągający z harpuna ryby (wyłowił je chwilę wcześniej z wody) i nachylając się podający je kolejnym osobom z majtającą między nogami męskością big_smile. Niemniej świadczy to wyłącznie o tym, że prawdziwi nudyści naprawdę traktują nagość jak część swojej natury i absolutnie ich nie krępuje.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

66

W tym roku bylismy rodzinnie na Rabie i nagosc na dzikich plazach jest naturalna i prawie jest normą dzieci przyjmują ją bez oporu wszyscy czują SIE OK

67

Ja chodze czasem z zona na taka plaże bardzo lubimy tam chodzic.Szkoda że tak mało niewiast tam przychodzi! aszkoda.Dziewczyny przychodzcie na taka plaże nie ma sie czego wstydzic.Nagie ciało zwłaszcza kobiece jest piękne.

68

Ryszard dostajesz w nagrodę zloty szpadel za wykopalisko sprzed 3 lat big_smile
Tak, tak, przychodzcie dziewczyny, przychodźcie bo ryszard nie ma na czym oka zawiesić lol

Doskonale wiadomo, że w nieskończonym wszechświecie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, musi gdzieś istnieć.  T.Pratchett/Pyramids.

69

Zresztą tym postem udowodnił, że kompletnie nie rozumie idei nudyzmu hmm.
To że on tam lubi chodzić, to mnie specjalnie nie dziwi, za to dziwiłabym się, gdyby któraś z dziewczyn w odpowiedzi na ten wzniosły apel pobiegła świecić golizną big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 39 do 69 z 69 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Plaże nudystów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016