Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 145 z 145 ]

115

Odp: Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Proponuję Budapeszt, bilety można dostać nawet do 100zł i jest tak wiele rzeczy do zobaczenia i tak przyjaźni ludzie, że można przedłużyć weekend do tych 4-5 dni smile.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

116

To na jesienny wyjazd w tym roku poleciłabym Wam urokliwy pałac Odrowążów, to koło 100km od Warszawy w stronę Łodzi. Mieści się tam również zabytkowy park oraz piękne lasy liściaste. Dlatego jesienią jest tam naprawdę cudnie, a do tego można pojeździć konno, a wieczorem udać się do spa lub po prostu popływać w basenie smile

Zabierz mnie daleko, daleko stąd...

117

Polecam Romantyczny weekend w Hotelu spam****

Reklama

118

azymut napisał/a:

To na jesienny wyjazd w tym roku poleciłabym Wam urokliwy pałac Odrowążów, to koło 100km od Warszawy w stronę Łodzi. Mieści się tam również zabytkowy park oraz piękne lasy liściaste. Dlatego jesienią jest tam naprawdę cudnie, a do tego można pojeździć konno, a wieczorem udać się do spa lub po prostu popływać w basenie smile

Kojarzę ten pałac. Byłam tam raz z moim partnerem na romantycznym wyjeździe. Hotel naprawdę urokliwy, a do tego bardzo klimatyczny. Można zapomnieć o całym świecie i po prostu się zrelaksować smile

119

w rezydencji nad wodospadem jest fajnie, szczególnie na jesień, bo jeszce pogoda dopisuje i mona pochodzić po górach, a tak to jest jeszcze SPA i mają korty do tenisa etc. no i pokoje cudowne wink

Reklama

120

Zaskoczyła mnie tam szczególnie Wioska Witalna. Nie wiem czy akurat byłaś tam na zabiegach, bo jednak jest tam wiele atrakcji i nie na wszystko wystarczy czasu. Ja się czułam po prostu jakbym była w jakieś słowiańskiej chacie. Całkowicie coś innego niż standardowe zabiegi spa smile

Zabierz mnie daleko, daleko stąd...

121

Ja na romantyczny weekend we dwoje polecałabym Mazury, szczególnie jesienią. Jest tam przepieknie o każdej porze roku, ale ja szczególnie lubię ten czas kiedy na zawnątrz zaczyna się robic kolorowo:) Polecam Ci Stare Jabłonki. Z mężem nocowaliśmy w hotelu Anders. Okolica jest naprawdę piękna, a hotel zapewnia wiele atrakcji. Po całym dniu spacerów i wycieczek rowerowych, można się odprężyc nad jeziorem, które jest pieknie położone, posiedzieć przy ognisku lub po prostu odwiedzić spa i zafundować sobie masaż smile Posiłki są bardzo dobre, kolacje są podawane przy świecach, co też pewnie podkreśli romantyzm wyjazdu smile Hotel organizuje też fajne pakiety i promocje, więc pewnie dobierzecie coś dla siebie. Ja w każdym razie wróciłam bardzo zadowolona z wyjazdu i chcę zaplanować kolejny

122

dobry pomysł to cypr albo sycylia

123

Unity Line ma teraz promocję na wyjazd do Kopenhagi, jak bym miała bliżej to zdecydowanie bym się wybrała wink

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

124

Kopenhaga jest ekstra. Ja bym tam na pewno odwiedziła Muzeum Ripley's Believe It Or Not!
Unity Line ma zorganizowaną wycieczkę, czy można samemu sobie pozwiedzać?

125

wynajac sobie pokoj w hotelu z widokiem na polskie morze. Bardzo sentymentalna sprawa..

126

Ja ostanio z narzeczoną byłem w pensjonacie Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Świetna oferta przygotowana specjalnie dla par. Bardzo miła atmosfera, bogate menu (kuchnia regionalna oraz posiłki dopasowane pod dietę, narzeczona jest na diecie bez glutenu)  i mnósto atrackcji - w samym ośrodku oraz jego okolicy.
Zachęcam do  skorzystanie z sauny w Ruskiej Bani.

Gorąco polecam! smile

127

Teraz już mamy wczesną zimę, więc pomysły inne, ale na typową złotą polską jesień najbardziej na świecie polecam góry! smile Gdziekolwiek, jakiekolwiek smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

128

Zdecydowanie tak! Choć i Kazimierz jest uroczy jesienią. smile

129

A ja polecam Zamek w Mosznie:)
Budapeszt rzeczywiście piękny... no i tak jak tu ktoś wspomniał bilety tanie. Chyba nawet ostatnio gdzieś widziałam w obie strony z Wawy za 78zł.

One day you will be mine...

130 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-06-28 12:03:58)

Weekendowy wyjazd we dwoje jesienią? Po co jeździć za granicę, skoro w Polsce tyle pięknych miejsc. Bałtyk jesienią? Marzenie! Morze, które całe lato się nagrzewało dziś oddaje ciepło i jest troszeczkę cieplej niż w całej Polsce, dużo mniej turystów niż w czasie sezonu, no i atrakcyjne ceny - posezonowe. Mazur - również rewelacyjny pomysł! Spacery po lesie i zbieranie grzybów, spacer wokół jesiennie spokojnego jeziora, pływanie łódką po  jeziorze, na którym już brak turystów.
Pomysłów na jesienny weekend w Polsce jest wiele. Jeżeli już się zdecydujesz i będziesz myślec nad noclegiem, to zajrzyj na [uporczywy, przemycany pod wieloma nickami, spam]i. To strona, na której znajdziesz hotele, pensjonaty,ośrodki wczasowe.
Miłego wypoczynku smile

131 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-07-30 13:11:41)

Również polecam Budapeszt, Paryż albo polskie góry. Do Włoch można sobie zrobić wyjazd. Tutaj jest fajna relacja: [nieregulaminowy link] Tylko jeżeli to ma być krótki wyjazd to zastanówcie się nad tym co chcecie zobaczyć. Na tym blogu są bardzo fajne relacje, propozycje i są nawet ceny za różne wejścia itp. wink Mi się przydały te wskazówki.

132

My na tę jesień chcemy wrócić do Szczecina. Byliśmy tam w lutym i było cudownie. Mąż zrobił mi niespodziankę i zarezerwował piękny hotel, gdzie było spa, piękne pokoje, cudowne jedzenie. Bajka! Czułam się jak księzniczka. Obsługa w hotelu Dana też cudowna, wszyscy mili i uśmiechnięci. Aż nie chciałam stamtąd wychodzić hahaha smile Ale trochę spacerowaliśmy, zwiedzaliśmy, nie było wtedy aż tak zimno, więc było ok smile Teraz tez myślimy o powrocie do tego hotelu, może wykupimy pakiet romantyczny, bo wygląda naprawdę fajnie. Mieliśmy jechać latem, ale mąż uparł się na góry i co poradzisz, nic nie poradzisz smile

133

Budapeszt smile A jak Polska to może Niedzica? Bardzo fajne miejsce, klimatyczne. Nie ma tam tak wielu turystów jak np w Zakopanem, a jest równie pięknie.

134

a ja bym poleciła Wrocław albo Bieszczady. Moim zdaniem ja ładniejsze są własnie jesienią.

135

Ze swojej strony na wyjazd we dwoje zdecydowanie polecam Pragę smile. Ma wspaniały klimat, mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia, a przede wszystkim jest po prostu piękna, zwłaszcza nocą. 

szalonakrysia napisał/a:

A ja polecam Zamek w Mosznie:)

Zamek jest piękny, ale nie wiem czy wystarczy atrakcji na dwa, trzy dni pobytu, bo poza zamkiem w okolicy chyba nic się nie dzieje.

P.S. Prawidłowo odmieniony rzeczownik Moszna powinien brzmieć w Mosznej (nie Mosznie) smile. Przepraszam, ale uznałam, że warto to skorygować.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

136

Zależy gdzie mieszkasz. Na dwa dni nie warto jechać przez całą Polskę. Jestem z Krakowa i na długi weekend postanowiliśmy  z mężem pojechać w góry. Dla mnie świetną atrakcją była sauna i grota solna. Mój mąż preferował bilard i basen. Razem korzystaliśmy ze spa. Trzy dni zleciało bardzo szybko. Cieszę się, że mogliśmy coś faktycznie robić, a nie tylko siedzieć w hotelowej restauracji smile Od dawna potrzebowaliśmy takiego wypoczynku tylko we dwoje smile

137

Jeśli wyjazd na jesień, to tylko do naszego ukochanego Dworzyska <3 Byliśmy tam na weekend majowy i już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty! To w Szczawnie Zdroju, także i widoki piękne i mnóstwo terenów idealnych na rowerowe albo konne (mają tam stadninę!) przejażdżki. Na miejscu jest też świetna restauracja - specjalizuje się w dziczyznie, ale ja na przykład nie jem mięsa i też zostałam tam idealnie nakarmiona (regionalne sery!). Także polecam!

138 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-09-21 01:08:30)

Może Włochy? widziałam relacje z wjazdu do Włoch w listopadzie, podsyłam link: [edycja moderatorska] w sumie późna jesień bo prawie grudzień a zdjęcia moim zdaniem robią super wrażenie wink może tam warto się wybrać, relacja wygląda bardzo zachęcająco.

139

Polecam winiarnię w Miękini koło Wrocławia! Romantyzm pełną parą!

[tu był nieregulaminowy link]

140

na jesień polecam zakarpacie na ukrainie - piękne, niesamowite miejsce. Oczywiście to propozycja dla miłośników ciszy, gór, natury, pysznego jedzenia, długich spacerów, najlepszego wina smile coś wspaniałego. Polecam zobaczyć zdjęcia http://wolowiec-noclegi.weebly.com/

Śpiewam i tańczę i jem pomarańcze!

141

Też uwielbiam góry jesienią! Mamy domek w Bieszczadach, więc jeździmy tam kilka razy w roku, ale jesienią jest NAJPIĘKNIEJ, zimą też super, bo można pojeździć na nartach… ale latem wolimy latać za granicę- zwykle z BUTem bo mamy do nich sentyment i zawsze mają świetne oferty, więc korzystamy póki możemy, bo po trzydziestce już nie można  big_smile

142

Jesień jest piękna w Górach! My byliśmy teraz na jesień w okolicach Zakopanego (ale nie w samym mieście) i było naprawdę pięknie. Trafiliśmy na super pogodę, nie padało, pięknie świeciło słońce.. Magia smile

143

Zgadzam się  kolory jesieni najlepiej można podziwiać w górach  i tam gdzie jest sporo lasów. Mazury tez sa piękne o każdej porze roku.

144 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-02-21 18:14:31)

Polecam ci klimatyczny Wrocław. Mnóstwo atrakcji do zwiedzania i wiele miłych ludzi do poznania smile Niedawno korzystałam z [nieregulaminowy link] czyli takiej firmy skupiającej hotele i inne miejsca noclegowe. Można dobrać wygodną lokalizację i zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać smile

couse all I want is a moon upon a stick

145

A ja ze swojej strony polecę termy smile Byłam niedawno na termach w Bukowinie, a wcześniej w Białce Tatrzańskiej i muszę powiedzieć, że są one bardzo relaksujące. W okolicy znajdują się góry, więc zawsze można wybrać się na jakiś spacer. Na noc można wynająć pokój w jakimś domku góralskim (tam dużo takich) i jest na prawdę bardzo klimatycznie.

Experience is the name that everyone gives to his mistakes.

Posty [ 115 do 145 z 145 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016