Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 145 ]

77

Odp: Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Ło, widzę że nie tylko ja jestem oczarowany Czechami, a Brnem w szczególności smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Ja bym celował gdzieś bliżej - miasteczka czeskie i słowackie sa nie mniej romantyczne niż Paryż, a nie stracicie tyle czasu na dojazd (czy dolot). A są i góry, i jest gdzie pospacerować, co zobaczyć... Na przykład Ołomuniec smile. Albo Brno smile.

79

jak dla mnie dla dwóch osób romantyczny weekend we dwoje to najlepiej w okolicach jakiegoś zamku. Może być Zamek Książ, który jest po prostu zjawiskowy bądź pałac Wojanów, tutaj jest równie fenomelanie! Klimat niesmowity, byłam tam raz ale jest przekonana, że tam wróce!:) Cudny zamek jest też w Mosznej, wyglada jak z bajki:). A zresztą nie będę gołosłowna lepiej samemu się przekonać. Wojanów: http://znanenieznane.pl/zaplanuj-sam/noclegi/palac-wojanow
Książ: http://znanenieznane.pl/zaplanuj-sam/rekreacja/zamek-ksiaz

Dla mnie abolustnie fenomenalne!:)

Reklama

80

ja z moim lubym lubimy sobie wyjechac nad morze, zrobić taki krótki weekend zapomnienia i pobyć tylko ze sobą:). Raz bylismy na Mazurach i też było fajnie, klimatycznie:)

81 Ostatnio edytowany przez rozjasniacz (2011-11-05 00:37:15)

ZDECYDOWANIE Kraków.
Znam nawet fajny, nie drogi hostel smile

" Więc spleć palce z moimi palcami i chodź, prowadź i daj się prowadzić "
Reklama

82

oj weekend zapomnienia:) to brzmi super, ale to w zasadzie najwazniejsze żeby ten czas spędzić razem:) to chyba absolutna podstawa:) Dla nas zaplanowanie takiej wycieczki to chwilka, wystarczy jakiś pomysł i od razu można jechać, tym bardziej że samo zaplanowanie trasy to kilka minut bo wklepujesz miejsca w planner z którego dawałam artykuł i masz plan wycieczki:) włącznie z atrakcjami:)

83

sonik222 napisał/a:

oj weekend zapomnienia:) to brzmi super, ale to w zasadzie najwazniejsze żeby ten czas spędzić razem:) to chyba absolutna podstawa:) Dla nas zaplanowanie takiej wycieczki to chwilka, wystarczy jakiś pomysł i od razu można jechać, tym bardziej że samo zaplanowanie trasy to kilka minut bo wklepujesz miejsca w planner z którego dawałam artykuł i masz plan wycieczki:) włącznie z atrakcjami:)

Oj ja do takich rzeczy nie mam głowy, najlepiej jak ktoś za mnie wszystko zaplanuje... długi weekend tuż tuż!!!

84

slyszalam ze jesienia najpiekniej jest w bieszczadach wink

85

no ja właśnie też nie mam specjalnie, dlatego korzystam z plannera bo zabawa z mapą to nie dla mnie:P. a przy spontanicznych wyjazdach to raczej trudno coś wykupić w biurze podróży, jak decyzję podejmuje się, że jutro rozpoczynamy podróż big_smile

86

a my uwielbiamy pójść w góry ... tylko jesienią to juz z pogodą różnie, ale tak jak jest ładnie, jak dzisiaj przykładowo, to spacer w bieszczadach to dla nas coś cudownego smile a z innych miejsc to mógłby faktycznie być Kraków jeśli ktoś chce jechać z miasta do miasta.

87

Kadasia, a mieszkasz w Bieszczadach moze??

88

Kadasia to skąd jesteś?:) często możecie sobie pozwalać na takie wyjścia w góry? Bo ja niestety muszę taki czas wolny wyrywać z grafiku dlatego są takie spontaniczne:) jest chwilka wolnego to wyjeżdżamy!:)

89

sonik222 napisał/a:

no ja właśnie też nie mam specjalnie, dlatego korzystam z plannera bo zabawa z mapą to nie dla mnie:P. a przy spontanicznych wyjazdach to raczej trudno coś wykupić w biurze podróży, jak decyzję podejmuje się, że jutro rozpoczynamy podróż big_smile

I tu Cię zdziwię, bo spontanicznie można trafić w biurze podróży na rewelacyjne oferty. Polega to na tym, że organizatorzy często z góry muszą zapłacić za obiekty noclegowe i, jeśli nie sprzedadzą kompletu miejsc to tuż przed wyjazdem starają się pozostałe miejsca sprzedać za wszelką cenę, a właściwie za bezcen (bo oni i tak za nie płacą).

90

Wiesz jeśli chodzi o biura podróży to korzystam jak jadę na wakacje. A tak to raczej szybkie planowanie w domu:) bo jak decyzje podejmuje się w piątek ze wyjeżdżam w niedziele to trudno inaczej.

91

Sonik ja na to wchodziłam, przejrzałam ofertę i najbardziej z tego wszystkiego urzeka mnie Zamek Grodno w Górach Sowich. Na weekend w górach jak marzenie, wyobrażam sobie wieczór po całym dniu aktywnej wycieczki przy wielkim kominku i z lampką wina. Oczywiście z facetem przy boku.
Zdjęcie bardzo jesienne, szkoda, że jarmark jest w maju:
http://znanenieznane.pl/zaplanuj-sam/zabytki/zamek-grodno

92

w pazdzierniku bylam na zamku w Grodnie, piekne krajobrazy zwlaszcza wlasnie jesienia;)

93

No fakt zamek w Grodnie jest wspaniały. Jest bardzo zniszczony ale to dodaje uroku. Robi takie wrażenie jakbyś przeniosiła się do średniowiecza. Dla mnie super!

94

Witam drogie Panie, ja też z takim małym pytaniem. Ostatnio marzy mi się taki mały wypad z moim ukochanym w góry tak na 4/5 dni ale dopiero w połowie stycznia. Myślałam o tym aby wynająć jakiś mały domek letniskowy, ale tylko dla nas, żeby było romantycznie. Tylko problem w tym, że nic nie mogę znaleźć. Może ktoś ma coś godnego polecenia? Pozdrawiam. smile

Miłość jest czymś wspaniałym.

95

GORKA napisał/a:

EWELAS99 a byłaś w tej Geovicie?

Tak byłam, dlatego polecam wink
Teraz na Trzech Króli ponownie się do Geovity wybieram, z tym, że tym razem w Góry Sowie do Jugowic smile Jeśli jedzenie będzie tak smaczne ja w Lądku i pakiet odnowy podobny to już jestem z góry zadowolona tongue

96

Polecam zajrzeć na funclub  Jeśli macie wolny weekend, to znajdziesz tam naprawdę ciekawe oferty objazdowych wycieczek. Ja od jakiegoś czasu odkryłam w sobie pasję podróżowania i wierz mi - to wciąga. Odkładam sobie jakieś niewielkie pieniądze z każdej wypłaty i kiedy zbliża się jakiś dłuższy weekend juz planuję wyjazd. A oferty są naprawdę różnorodne: Zamki nad Loarą, paryz za grosze, Skandynawia, Budapeszt i wiele innych miejsc. Gwarantuję, że te niesamowite wrażenia na zawsze pozostaną w pamięci.

97

jesli o mnie chodzi- niezaleznie od pory roku.. Kopenhaga!

98

Jak we dwoje to warto wynająć jakiś fajnych domek i zaszyć się na kilka dni w górach smile

99

a ja zawsze powtarzam nie ważne gdzie ważne z kim, ale jednak też muszę przyznać, że niektóre miejsca są bardziej romantyczne i sprzyjają wyjazdom we dwoje, a inne nieco mniej. Jeśli o mnie chodzi to myślę, że idealnym miejscem na taki wypad we dwoje jest pojezierze Brodnickie i hotel Głęboczek. Jak chcecie zobaczyć jak tam jest pięknie możecie wejść na facebooka i pooglądać zdjęcia.

100

Mnie się marzy wypad do Gruzji...
Myślę, że spędzę tam parę dni po ślubie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

101

A co na południu naszego kraju polecacie?

102

Zakopane ;-).

Wszyscy twierdzą, że przereklamowane, roi się od turystów...bla bla.
Ale to piękne miejsce, wystarczy wybrać moment w roku, gdy jest tam puściutko.

Ja byłam tam z narzeczonym przez 3 dni, zwiedziliśmy kupę fajnych miejsc, nie mówiąc o spacerach np. po dolinie Chochołowskiej.
Naprawdę polecam.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

103

Ja polecam o jesiennej porze roku wyjazdy na Sycylie, jest cieplo ale piekielnych upałow juz nie ma,noi takich strasznych tlumow rowniez brak jak w sezonie letnim,Bałkany tez sa malownicze (ale to zagraniczne wyjazdy)
Polska równiez jest pieknym turystycznym karejm tylko wiadomo,jak to na jesien bywa, pogoda bywa nieprzyjemna,lecz Mazury, miasta nadmorkie, czy rowniez pensjonaty polozone nad górskimi pasmami równiez w pamiec zapadają

104

My na jesieni byliśmy w Toruniu i było przepięknie smile Kolory, turystów też już mniej. I koniecznie naleśniki w manekinie! Tylko chyba mają dwa lokale, które podobno się różnią, lepszy jest ten dalej od rynku chyba.

105

Natomiast my ostatnio byliśmy w dwóch miejscach: najpierw w Krakowie w Hotelu Secesja w dzielnicy Kazimierz. Ceny trochę wysokie jak to w dużych miastach,ale za to Kraków zachwyca swoim klimatem:) a pokoje w hotelu czyste, zadbane i jedzonko tez pyszne. Drugim miejscem gdzie ostatnio byliśmy to Łubinowe Wzgórze w Lubelskim. Jeśli ktoś ceni spokój, brak hałasu, chęć odstresowania się,to jest to idealne miejsce dla niego:) Pokoje bardzo romantyczne,w sam raz dla par smile ceny nie wysokie:) Polecam oba miejsca .

106

mortisha napisał/a:

Ja polecam o jesiennej porze roku wyjazdy na Sycylie, jest cieplo ale piekielnych upałow juz nie ma,noi takich strasznych tlumow rowniez brak jak w sezonie letnim,Bałkany tez sa malownicze (ale to zagraniczne wyjazdy)
Polska równiez jest pieknym turystycznym karejm tylko wiadomo,jak to na jesien bywa, pogoda bywa nieprzyjemna,lecz Mazury, miasta nadmorkie, czy rowniez pensjonaty polozone nad górskimi pasmami równiez w pamiec zapadają

Chyba cię mortisha trochę poniosło z tą Sycylią- w temacie jest słowo weekend!

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

107

Na weekend, jeśli ktoś jest z woj. dolnośląskiego świetnym pomysłem jest wypad do Uzdrowiska Szczawno-Jedlina. Okolica piękna, SPA najwyszej klasy, chwilowe odcięcie od rzeczywistości murowane. Polecam bo wróciłam naprawdę b. wypoczęta.

108

Karolcia_M napisał/a:

Na weekend, jeśli ktoś jest z woj. dolnośląskiego świetnym pomysłem jest wypad do Uzdrowiska Szczawno-Jedlina. Okolica piękna, SPA najwyszej klasy, chwilowe odcięcie od rzeczywistości murowane. Polecam bo wróciłam naprawdę b. wypoczęta.

Karolcia ale byłaś w Jedlinie czy w Szczawnie Zdroju?

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

109 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-30 10:14:40)

GORKA napisał/a:

Karolcia ale byłaś w Jedlinie czy w Szczawnie Zdroju?

W Szczawnie-Zdroju smile Wybierasz się może również? Tutaj masz link do ich FB: spam

110

Może Kołobrzeg? Miasto romantyczne, zwlaszcza molo, ktore jednak wymaga remontu i piękna starowka

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

111 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-10 14:56:13)

Wg mnie weekend to za mało, aby wybierać się za granicę !! Zdecydowanie polecam polskie miasta! Jestem pewna, że wszędzie nie byliście ;-) Byłam w wielu miastach i najbardziej podoba mi się Gdańsk. To miasto o każdej porze roku wygląda genialnie ;-) Byłam tam w kwietniu i nie ukrywam miałam problemy ze znalezieniem noclegu, ale przez przypadek trafiłam na fajna stronę i znalazłam nocleg w centrum. Podsyłam link, może się wam przyda: spam Było super! ;D

112

Gruzja się zrobiła ostatnimi czasy bardzo modna i popularna, pewnie przez to trochę mnie się przestała podobać. Ja raczej z tych, co lubią dzicz i raczej mało zaludnione miejsca. Ale też są miasta, do których chętnie wracam jak Kraków na przykład. jak dla mnie jedno z lepszych miejsc, gdzie można miło i fajnie spędzić czas.

113

Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ? Marzy mi się taki weekend przy sztormach, w jakiejś łódce w kocyku na plaży, ale żeby było ładnie. Hel ?

114

Ja na weekendy wyjeżdżam tam gdzie mam najbliżej ? w końcu to w zasadzie niecałe 3 dni, a czasem nawet dwa, jeśli nie ma się wolnego piątku. Mieszkam w Wielkopolsce i ostatnio byłam w miasteczku Wargowo, w Gościńcu Gryszczeniówka. Nie miałam daleko, więc mogłam w pełni wykorzystać mój wolny weekend i spokojnie wypocząć ! : )

Posty [ 77 do 114 z 145 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016