Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 145 ]

39

Odp: Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Jesień, Zima... ja polecam Rabkę i Pensjonat Pod Dobrym Aniołem, mój mężczyzna zabrał mnie tam na romantyczny weekend i było cudownie smile wszystko idealnie przygotowane przez organizatorów przejazd bryczką, kolacja, śniadanie do łóżka...  Żałuję tylko, że wyjazd trwał tak krótko smile Gorąco polecam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Podpinam się pod "nerl" smile Wyjazd nad morze to zawsze fajna sprawa a jeśli dodać do tego jeszcze zabiegi, z których można skorzystać to już robi się ciekawiej smile Pewnie nie będzie ryzyka nudy w Jastrzębiej Górze smile

41

Ja polecam Paryż, jest tam niesamowity klimat no i to Francja, butelka wina zachód słońca polecam gorąco

Reklama

42

Wypady na weekendy to super sprawa. Można załadować baterię z bardzo krótkim czasie, odpocząć i przede wszystkim przywrócić chemię w związku. W ciągu roku zwykle na długie rozmowy itd. nie ma czasu. Ja proponuję podróże po Polsce. np. do jakiegoś pensjonatu, hoteliku. ostatnio słyszałam o Głęboczku. To taki hotel z winnicą. W hotelowym spa można zamówić sobie zabiegi na bazie wina, kąpiele masaże. A dla bardziej aktywnych: pochodzić, popływać.

43

Jeśli chodzi o weekend w Polsce to warto zwiedzić największe miasta :-) Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, dwa noclegi na pewno wystarczą, aby zwiedzić najważniejsze zabytki i znajdzie się czas na romantyczną kolację :-) nie ma też raczej problemu z hotelem (albo hostelem - również mają dobre warunki :-) )

A gdzie wybieracie się na weekend majowy?

Reklama

44

No wlasnie, a co z weekendem majowym, wolicie jakis hotel, spa itp czy moze raczej zwiedzanie i bardziej aktywne spędzenie czasu z połówkiem?

45

Jak dla mnie - i jedna i druga opcja sprawdziłaby się znakomicie. Mój chłopak - mimo, że lubi poleniuchować jest też jednak za uprawianiem sportów (w tym tych bardziej ekstremalnych...) tak więc moglibyśmy połączyć zabiegi w spa z wycieczkami rowerowymi, bieganiem, grą w tenisa - gdyby nie to, że w weekend majowy nie mamy urlopu sad

46

Pisałyście o Paryżu - ja jestem zakochana w tym mieście smile Co prawda byłam tam tylko raz i czuję ogromny niedosyt niestety sad Ale wrócę tam z pewnością bo pełen jest romantycznych zaułków i miłych ludzi smile Romantycznie jest też ofkors w Polsce - z tego co widzę urokliwe miejsce to Głęboczek Wielki i tamtejsze spa.

47

A ja polecam Bieszczady smile. Może trochę oklepane, ale pięknie tam jesienią. Zwłaszcza kiedy liście zaczną zmieniać kolory i wzgórza mienią się feerią jesiennych barw smile.

http://www.bank-zdjec.com/foto2/5161_b.jpg
http://e414.info/stara/images/news/bieszczady2.jpg
http://x.garnek.pl/ga3793/75e35ef07e7f8a12260893a3/bieszczady_jesienia.jpg
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShs7-JFJg9UXjHQatbL1XEIJ8QZpkM8t_guKT9xCRuvITjwHmh

Dum spiro, spero

48

Ja z mężem jadę we wrześniu po prostu nad morze. smile trochę chłodniej już powinno być, więc wschody i zachody słońca są nasze .:)

A w październiku w końcu na naszą upragnioną podróż poślubną do Paryża - też już tak tam nie grzeje wtedy - u nas potrafi być już zimno a tam nie. smile

49

Skorzystajcie z grupówek ;-)
Fajny przykład: http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,37584,ekskluzywny-hotel-lappo-zaprasza-na-3-dniowy-w-pelni-zorganizowany-pobyt-dla-2-osoacuteb-z-relaksujacym.html
Spa są idealnymi miejscami na takie właśnie wypady ;-)

50

My we wrześniu jedziemy Do Podgórzyna smile

51

A ja chyba się zdecyduję na maraton DJ'ów na promie Skania. Czuję potrzebę odreagowania po ostatnich ciężkich tygodniach i pewnie zabiorę kogoś do przytulania..

52

JA zdecydowanie polecam Kazimierz Dolny nad Wisłą. To najbardziej romantyczne miasto, w jakim byłam. Tylko, że zawsze robimy tam to samo, więc jak za dwa weekendy się znów wybierzemy, to trzeba zaplanować coś innego. Podobno jest taka strona OuTour.pl, gdzie można fajnie zaplanować sobie ze szczegółami cały wyjazd. Wiecie może coś o tym?

53

moNniaaaa napisał/a:

A ja polecam Bieszczady smile. Może trochę oklepane, ale pięknie tam jesienią. Zwłaszcza kiedy liście zaczną zmieniać kolory i wzgórza mienią się feerią jesiennych barw smile.
h

Ooooochhhhh, Bieszczady, rzeczywiście, są piękne, wcale nie są oklepane, trochę ostatnio stają się bardziej popularne, ale i tak jest mniej ludzi niż w każdych innych górach w Polsce... Tylko generalnie z centralnej czy zachodniej Polski trochę daleko, a szkoda ...;/

54

Praga albo Budapeszt, blisko i klimatycznie cały rok.

55

A tak zupełnie serio - myślicie, że połączenie pląsów na promie z widokami morza jest wystarczająco romantyczne?

56

a_gatka napisał/a:

A tak zupełnie serio - myślicie, że połączenie pląsów na promie z widokami morza jest wystarczająco romantyczne?

Moim zdaniem to fajny pomysł - sama chętnie bym z takiego kiedyś skorzystała. smile

57

niki_82 napisał/a:
a_gatka napisał/a:

Moim zdaniem to fajny pomysł - sama chętnie bym z takiego kiedyś skorzystała. smile

Szczerze mówiąc brałam to również pod uwagę jako pomysł na Ladies Night z koleżankami. Facetów zostawić w domu i wyrwać się na dzikie harce całą ekipą. Myślisz, że fajniej we dwoje?

58

a_gatka napisał/a:
niki_82 napisał/a:
a_gatka napisał/a:

Szczerze mówiąc brałam to również pod uwagę jako pomysł na Ladies Night z koleżankami. Facetów zostawić w domu i wyrwać się na dzikie harce całą ekipą. Myślisz, że fajniej we dwoje?

Myślę, że zarówno we dwoje, jak większą grupą może być fajnie. smile
To zależy przecież tylko od tego co będziemy robić i na co się nastawiamy.

P.S. Masz już może jakieś konkretne ofert takiego wypadu?

59

@ niki_82 najbardziej kuszące wydają mi się te z Unity Line. Byłam już z nimi m.in. na weekendowym wypadzie na Bornholm i bardzo mi się podobało smile Jeśli chodzi o pląsy na promie, to mają w ofercie Maraton DJ'ów we wrześniu - może być ciekawie!

60

a_gatka napisał/a:

@ niki_82 najbardziej kuszące wydają mi się te z Unity Line. Byłam już z nimi m.in. na weekendowym wypadzie na Bornholm i bardzo mi się podobało smile Jeśli chodzi o pląsy na promie, to mają w ofercie Maraton DJ'ów we wrześniu - może być ciekawie!

Muszę pogadać o tym z mężem. smile

61

Widzę, że temat ucichł.. więc dorzucę kolejny pomysł smile Co byście powiedziały na weekend w rytmach ABBY? smile

62

Ja wybieram się na Mazury, a raczej na Suwlszczyznę do Augustowa. W zeszłym roku byłam tam na Sylwestra w Kompleksie Hotelowym LOGOS i było super. Naprawdę polecam to miejsce, tu chciałam podać adres strony, ale jeszcze nie mogę ;-)
Przed chwilą znalazłam kilka fajnych ofert na ich stronie internetowej. Myślę że skorzystam z pobytu jaki organizują w Weekend przy 11 listopada. Na andrzejki też się chyba tam wybiorę. Naprawdę polecam wszystkim - wszystko świetnie zorganizowane a ceny co najmniej przyzwoite

63

basienka123 napisał/a:

Ja wybieram się na Mazury, a raczej na Suwlszczyznę do Augustowa. W zeszłym roku byłam tam na Sylwestra w Kompleksie Hotelowym LOGOS i było super. Naprawdę polecam to miejsce, tu chciałam podać adres strony, ale jeszcze nie mogę ;-)
Przed chwilą znalazłam kilka fajnych ofert na ich stronie internetowej. Myślę że skorzystam z pobytu jaki organizują w Weekend przy 11 listopada. Na andrzejki też się chyba tam wybiorę. Naprawdę polecam wszystkim - wszystko świetnie zorganizowane a ceny co najmniej przyzwoite

Ja również polecam wszystkim ten hotel . Nocowałam w nim w te wakacje. Pokoje są czyste i przytulne, restauracja jest pod nosem , maja tam bardzo dobre dania regionalne tzn. nie próbowałam wszystkich ale kartacze i babka ziemniaczana poprostu rewelka. Obsługe mają bardzo miła i pomocna....

64

A mają tam jakieś fajne weekendy tematyczne? Ostatnio szukam tego typu klimatów - jakieś muzyczne tripy do przeszłości..

65 Ostatnio edytowany przez delphine (2011-09-23 11:43:19)

W Polsce polecam zamek w Trzebieszowicach- bardzo tani i extra imprezy organizują- u nich kiedyś przeżyłam najlepsze andrzejki w życiu i jeszcze lepszego sylwestra. Namiary na nich można znaleźć w necie. Polecam gorąco u nich bez względu na porę roku nie można się nudzić a i cenowo rewelacja. Za granica natomiast polecam zdecydowanie  najbardziej romantyczne miejsce w Europie czyli Neuschwanstein - jesienią zwłaszcza teraz magicznie, romantycznie ... ehhhh.. polecam

66

A no właśnie.. bo to za chwilę temat na czasie smile Myślałyście już o Andrzejkach? W końcu to też jeszcze jesień..

67 Ostatnio edytowany przez GORKA (2011-09-26 19:18:43)

delphine napisał/a:

W Polsce polecam zamek w Trzebieszowicach- bardzo tani i extra imprezy organizują- u nich kiedyś przeżyłam najlepsze andrzejki w życiu i jeszcze lepszego sylwestra. Namiary na nich można znaleźć w necie. Polecam gorąco u nich bez względu na porę roku nie można się nudzić a i cenowo rewelacja. Za granica natomiast polecam zdecydowanie  najbardziej romantyczne miejsce w Europie czyli Neuschwanstein - jesienią zwłaszcza teraz magicznie, romantycznie ... ehhhh.. polecam

Szczerze - zamek w Trzebieszowicach może i tam fajnie ale wydaje mi się (a raczej wiem to na 100 %) że jest tam bardzo drogo. Za zapłatę za sam nocleg można by było spędzić cały wekend w innym miejscu.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

68

Ja polecam mazury - okolice miejscowości Ruciane-Nida. Idealne miejsce na jesienne spacery po lesie, jest też kilka atrakcji w okolicy (Galindia, Mrągowo - miasteczko country, Mikołajki - deptak, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Warmia i mazury w miniaturze, trochę dalej Kętrzyn... no i spływy kajakowe Krutynią) ogólnie jest co robić i po sezonie tanio

69

Antracea napisał/a:

Ja polecam mazury - okolice miejscowości Ruciane-Nida. Idealne miejsce na jesienne spacery po lesie, jest też kilka atrakcji w okolicy (Galindia, Mrągowo - miasteczko country, Mikołajki - deptak, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Warmia i mazury w miniaturze, trochę dalej Kętrzyn... no i spływy kajakowe Krutynią) ogólnie jest co robić i po sezonie tanio

Jak mazury to ja jeszcze polecę Pisz. smile

70

a ja na romantyczny pobyt polecam albo góry albo morze ! Jeśli góry to polecam ośrodek Geovita - w Lądku Zdrój > góry, baza odnowy biologicznej, sauna, korty - można wspólnie spędzić relaksująco czas i pochodzić po przepięknych górach smile

71

Ja polecałbym Pragę albo Brno w Czechach ;]

72

ewelas99 napisał/a:

a ja na romantyczny pobyt polecam albo góry albo morze ! Jeśli góry to polecam ośrodek Geovita - w Lądku Zdrój > góry, baza odnowy biologicznej, sauna, korty - można wspólnie spędzić relaksująco czas i pochodzić po przepięknych górach smile

EWELAS99 a byłaś w tej Geovicie?

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

73

Według mnie na weekend we dwoje świetnie nadają się polskie góry, które są niezwykle urokliwe o tej porze roku

74

Zakopane jest bardzo ładne w tę porę roku, ale faktycznie można też wybrać morze. Najlepiej pojechać do hotelu SPA. Na pewno warto do Primavera SPA w Jastrzębiej Górze. Będzie można tam wypocząć i skorzystać z wielu zabiegów. No i na pewno po sezonie w nadmorskich miejscowościach jest o wiele taniej.

75

kaaillon napisał/a:

Ja polecałbym Pragę albo Brno w Czechach ;]

a ja Cesky Krumlov! a jeszcze lepiej Laponie ale to ciut za daleko na weekend:)

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

76

Za dwa tygodnie jadę do Dąbek nad samiutkie morze. Wykupiłam pobyt w Geovicie ze spa, żeby po długich spacerach trochę się zrelaksować. Wieczorem grzane aromatyczne wino i pełen relaks. To jest mój plan na najbliższy wyjazd z partnerem.

Posty [ 39 do 76 z 145 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie jesienią wyjechać na weekend we dwoje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016