Jak zrobić laskę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zrobić laskę?

Strony Poprzednia 1 7 8 9 10 11 12 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 305 do 342 z 449 ]

305

Odp: Jak zrobić laskę?

Ku mojemu zdziwieniu nie mam takich sytuacji że się krztuszę ,może właśnie zależy od pozycji bo nie w każdej się da ,a czy całego? no myślę że prawie całego ,ale to bez znaczenia smile gdy już dochodzi to staram się jak najgłębiej .

Poleć temat na :

306 Ostatnio edytowany przez red (2012-05-25 17:11:36)

Zazdroszczę głębokich gardeł, ja się nadal uczę. Czasem udaje się wziąć niemal całego, ale przy ostrzejszym oralu się krztuszę hmm
Co do mlaskania- to normalne. Jak na moje ciężko trochę uniknąć tego. Przy byłym uczyłam się robić to ładnie, cicho itp. i na nic mi się to zdało, bo obecny uwielbia kiedy mlaszczę, cała się obślinię i w ogóle xD

Przemo, no ja wiem, że Tobie tej bliskości właśnie brakuje, ale na to nic nie poradzę. Dlatego doradziłam tylko coś na rozładowanie- na pewno ciekawsza opcja niż ręka- niektóre nawet lekko zasysają xD

307

Powodów jest kilka. Moja kobieta stwierdziła że nie będzie się poniżać i że nie jest lodziarą czy dz**ką

308

Ja najbardziej lubię pozycję, kiedy on leży na boku, ja twarzą do niego tyle że tę twarz mam na wysokości jego krocza tongue wtedy najłatwiej jest mi znaleźć odpowiedni kąt, by wziąć go całego aż do nasady. Lubię też, gdy oboje siedzimy na krzesłach, i schylam się ku niemu - to naprawdę baaaaardzo fajna pozycja, polecam smile A jeśli macie stuprocentowe zaufanie do partnera i trochę doświadczenia w seksie oralnym, to spróbujcie kiedy on jest na was, zsunąć się do jego penisa, i najpierw go lizać, całować, zasysać i pieścić, a później pozwolić jemu, żeby jako strona aktywna kochał Was w usta w swoim rytmie... Nie zapomni tego nigdy, gwarantuję smile
Odnośnie cmokania i mlaskania, o którym rozmawiałyście - mojego faceta też to kręci smile no i oczywiście uwielbia patrzeć na mnie "w akcji" smile

309

Emilka99 - mogę się od Ciebie uczyć big_smile bo jeśli udaje Ci się podczas finału jeszcze głębiej ...jestem pełna podziwu:-)

red-ja mam podobnie jak Ty,jeszcze pokaszluję i krztuszę się,ale powoli idzie mi coraz lepiej :-) Jak się czujesz z tym,że ''obśliniasz się'' w trakcie ?Bo ja też tak mam i jest ok,podobnie jak z mlaskaniem :-) Mój facet uwielbia,kiedy tak robię i ja sama lubię słuchać tych dźwięków-nakręcają mnie big_smile

Dziewczyny-czy Wasi partnerzy czasami ''dominują'' - wsuwają Wam członka w usta i sami sterują głębokością ? Pozwalacie na takie figle ?

310

Nie zastanawiam się nawet nad tym jak się czuję cała obśliniona. Najważniejsze, że mój facet lubi sobie na to popatrzeć, a ja po wszystkim po prostu wycieram ślinę z twarzy big_smile
Pewnie, że pozwalam mu przejąć kontrolę i "pchać" się w moje usta. Najbardziej lubimy do tego kiedy on leży na plecach, a ja kładę głowę bokiem na jego podbrzuszu- wtedy łatwiej kontrolować głębokość pchnięć, ale jakoś nie umiem opanować łzawienia oka przy bardzo głębokich wejściach smile No i ta ślina wyciekająca pod mój policzek xD

311

red napisał/a:

Nie zastanawiam się nawet nad tym jak się czuję cała obśliniona. Najważniejsze, że mój facet lubi sobie na to popatrzeć, a ja po wszystkim po prostu wycieram ślinę z twarzy big_smile
Pewnie, że pozwalam mu przejąć kontrolę i "pchać" się w moje usta. Najbardziej lubimy do tego kiedy on leży na plecach, a ja kładę głowę bokiem na jego podbrzuszu- wtedy łatwiej kontrolować głębokość pchnięć, ale jakoś nie umiem opanować łzawienia oka przy bardzo głębokich wejściach smile No i ta ślina wyciekająca pod mój policzek xD

Mojemu facetowi podoba się,gdy jestem taka ''pośliniona'' :-) Na początku wydawało mi się to niezbyt ciekawe,ale z czasem się przełamałam i teraz nawet ciężko mi byłoby pieścić go bez ''poślizgu'',zwłaszcza głębszego .
Ja podobnie jak Ty RED lubię położyć głowę na podbrzuszu leżąc bokiem a on sobie steruje lub w trakcie namiętnych chwil ja sama się ''nadziewam ustami'' na niego:-)

A łzy w trakcie też znam -mój nazywa je ''płaczkami'',gdy go pieszczę i za głęboko wejdzie w usta,ale bardzo to lubię:-)

312

Ja też "płaczę", i - podobnie jak wam - podoba mi się to  smile

313

ale z nas lodziary big_smile

314

red napisał/a:

ale z nas lodziary big_smile

Taaak big_smile ja już mówiłam,że z nas lachonice wink

Dziewczyny-może zrobimy konkurs ;posadzimy naszych facetów obok siebie i na trzy-czte-ry  obciągamy i się ślinimy-wygrywa ta,która szybciej dojdzie do finału big_smile

315

hahahaha w Azji podobno mają takie teleturnieje xD kiedyś widziałam jakiś japoński filmik z podobnym motywem, ale tam faceci wystawili penisy przez dziury w ścianie, a panie po finale biegły do kolejnej konkurencji big_smile

316

red napisał/a:

hahahaha w Azji podobno mają takie teleturnieje xD kiedyś widziałam jakiś japoński filmik z podobnym motywem, ale tam faceci wystawili penisy przez dziury w ścianie, a panie po finale biegły do kolejnej konkurencji big_smile

Ja się piszę na to:D  byleby rodzin na widowni nie było w trakcie ,bo wyjdzie szydło z wora,że ''my na zewnątrz takie grzeczne'' ,a podczas zawodów ''demonice-lachonice''  big_smile

317

''demonice-lachonice''  hahahaha rozwaliło mnie to big_smile

318

red napisał/a:

''demonice-lachonice''  hahahaha rozwaliło mnie to big_smile

Bez obrazy RED ,ale Ty jesteś z nas najlepsza big_smile:D i dzierżysz miano mistrzyni w te klocki big_smile

319

Proszę o powrót do tematu wątku.

320

Meriata napisał/a:

Bez obrazy RED ,ale Ty jesteś z nas najlepsza big_smile:D i dzierżysz miano mistrzyni w te klocki big_smile

Hahaha spoko, czuję się zaszczycona, dziękuję big_smile
a teraz już wracajmy do tematu;p

321

red napisał/a:
Meriata napisał/a:

Hahaha spoko, czuję się zaszczycona, dziękuję big_smile
a teraz już wracajmy do tematu;p

Szefowa wpadła,więc cisza już big_smile

Wracając do tematu:  dziewczyny,rozmawiacie z przyjaciółkami,kuzynkami,siostrami tak jak my tutaj na ten temat?Dzielicie się swoimi przeżyciami i rozmawiacie z nimi o seksie oralnym?Wiecie,że np.Wasza siostra lubi obciągać mężowi,a bliska przyjaciółka ma do tego awersję ?

322

moje przyjaciółki nigdy zbyt szczegółowo nie opowiadały o tym, co się dzieje w ich sypialniach- chyba, że było to coś bardzo ciekawego;) ale pamiętam zabawną sytuację kiedy moja przyjaciółka zdecydowała się na aparat ortodontyczny i bała się, że przez to nie będzie mogła zaspokajać swojego ówczesnego oralnie i ten sobie znajdzie kochankę smile

323 Ostatnio edytowany przez RoBaCeK78 (2012-05-27 12:02:58)

yoghurt007 napisał/a:

Podobnie z owym "parzeniem herbaty", które pojawiło się tutaj czy w podobnym wątku.

co to jest? nie spotkałam się z takim określeniem...

ja gdzieś czytałam, że faceci ogólnie lubią ślinienie wink i że im więcej śliny to tym lepiej dla nich wink
powiem, że nie miałam jakoś przekonania do swojej twórczości lodoróbstwa. uważałam, że nic szczególnego w moim wykonaniu to nie jest, ale mój mi przegadał, że jestem nieziemska wink więc staram się jeszcze bardziej big_smile:D a on na tym zyskuje wink

a głębokie gardło też próbuję ćwiczyć wink i żeby jemu było miło, i mi wink

a z koleżankami aż tak nie rozmawiam. znaczy się, jak wyjdzie podobny temat to każda coś tam napomknie, ale nie jakoś szczegółowo big_smile

...dążąc do szczęścia....

324

"parzenie herbaty" to takie coś, kiedy bierzesz do buzi oba jądra partnera leżąc na plecach z odchyloną głową i on się nad Tobą zniża i zanurza je w Twoich ustach- zupełnie jak paczuszka herbaty w kubku big_smile w Seksie w wielkim mieście Samantha kiedyś o tym wspominała też wink

325

Red. Czytałem co napisane było w blogu. Ale są jeszcze techniki chwytu penisa i to co można takimi chwytami zrobić i to odczuwa fizycznie facet. Poszukaj w necie bo linku nie podam.

326

Miło mi:) I co, podobało się coś?:)
No jasne, że są takie techniki. Masa jest różnych ciekawych rzeczy. Ja ostatnio pośladkami zaciskałam- ale bez anala, same pośladki i też się partnerowi podobało:) ale linka możesz mi podesłać na maila- chętnie zobaczę co wyszukałeś;)

327

EmiLka99 napisał/a:

tak samo jak odgłosy ssania cmokania itp smile mniam

Nie lubię , nie cierpię takich głosów nawet przy pocałunku może jestem dziwna ale nie lubię .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

328

Nie to cmokanie ssanie to nie zbyt bo wyglada na brak doświadczenia. Dopuszczalne to westchnienia wzdychania.
Red. Nie podam bo to chyba w tematach w Onet. Są tam różne tematy jak również naukowe badania na tematy erotyczne i warto tam zajrzeć.
A taki uchwyt śrubowy , skręcając w przeciwne strony?

329

No taki też ciekawy podobno, tylko trzeba delikatnie z tym, żeby nie jak z wykręcaniem prania xD

330

Dziewczyny,ja przez ostatnie dni wzięłam się za ćwiczenia i całkiem dobrze mi idzie:D
Chciałam Was zapytać,czy odczuwacie przyjemność z robienia laski ? Ja zauważyłam,że odczuwam coraz większą przyjemność,gdy udaje mi się głęboko ciągnąć i mam też satysfakcję z tego smile

Miałyście kiedyś ''okazję'' widzieć inną kobietę w trakcie stawiania laski ?

331

Meriata napisał/a:

widzieć nie, słyszeć tak big_smile

Red dzięki za wytłumaczenie : obiło mi się to kiedyś o uszy, ale wyleciało wink

332

RoBaCeK78 napisał/a:
Meriata napisał/a:

widzieć nie, słyszeć tak big_smile

Ciekawość zżera:D  :  możesz o tym więcej powiedzieć (w jakich okolicznościach i kim byli podsłuchiwani:)? Jak poznałaś,że ta dziewczyna robi loda a nie kocha się ''tradycyjnie''?

333

moja siostra big_smile miałyśmy razem taki dosyć duży pokój, dwa łóżka. na jednym 'spałam' ja, a ona była na drugim łóżku z chłopakiem. a poznałam, bo nie pierwszy raz ich słyszałam. wiem jak dyszała przy tradycyjnym seksie, a tu było jeszcze takie, że tak powiem delikatnie mlaskanie.
ja ich słyszałam przy seksie, jak on jej robił minetkę, palcówkę, ona jemu loda...
wiele słyszałam wink
i to nie tylko tą jedną siostrę big_smile inną też big_smile

334

RoBaCeK78 napisał/a:

moja siostra big_smile miałyśmy razem taki dosyć duży pokój, dwa łóżka. na jednym 'spałam' ja, a ona była na drugim łóżku z chłopakiem. a poznałam, bo nie pierwszy raz ich słyszałam. wiem jak dyszała przy tradycyjnym seksie, a tu było jeszcze takie, że tak powiem delikatnie mlaskanie.
ja ich słyszałam przy seksie, jak on jej robił minetkę, palcówkę, ona jemu loda...
wiele słyszałam wink
i to nie tylko tą jedną siostrę big_smile inną też big_smile

Siostry z ''naszych lodowych klimatów'' jak widać big_smile:D Dla niektórych osób zobaczyć/usłyszeć coś takiego to trudna sprawa.A jak Ty do tego podchodzisz?
Siostry wiedzą,że słyszałaś je w trakcie ich obciągania czy myślą,że spałaś?;)

335

Pojawił się w pewnym momencie motyw ciamkania, mlaskania, ślinienia itp..

Generalnie - tak - to się podoba smile a przynajmniej mnie na pewno.

A jakie jest wasze podejście do facetów, którzy mają bardzo duże ilości preejakulatu?

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

336

Nigdy nie widziałam na żywo jak inna dziewczyna robi loda. raz tylko koleżanka bzykała się z kolesiem bedąc w tym samym łóżku co ja, ale dowiedziałam się o tym dopiero rano kiedy mnie przeprosiła, a ja spałam jak kamień big_smile

Dużo preelakujatu? Niezbyt to fajne, bo trochę psuje smak już podczas obciągania, ale wszystko jest do zniesienia, tak sądzę:) Chociaż ja zdecydowanie wolę jak najmniej smaku spermy przed finałem:)

337

Na poprawę smaku są różne (sprawdzone) sposoby, także chodzi o sam fakt...

338

yoghurt. Właśnie, a coś więcej na ten temat wiesz? tej ilości.

339

Pewnie, że można poprawić smak, ale jeśli facet pali, to nic nie pomoże, tylko rzucenie. Dlatego bardzo mnie cieszy, że mojemu się dużo nie wydobywa;p

340

Pomoże, pomoże. Tylko trzeba faktycznie ograniczyć palenie, a przy okazji zmienić diete i duuużo pić smile

341

Meriata napisał/a:

Siostry z ''naszych lodowych klimatów'' jak widać big_smile:D Dla niektórych osób zobaczyć/usłyszeć coś takiego to trudna sprawa.A jak Ty do tego podchodzisz?

pewnie, że wiedzą big_smile o takich rzeczach to my gadamy jak najęte big_smile
jednej nawet cytowałam dialog jej i męża big_smile
a tak to oni myśleli, że śpię big_smile a nie chciałam dawać znać, że jednak nie śpię, bo bym ich z rytmu wybiła, albo nie daj Boże w szoku by się zakleszczyli i nieszczęście gotowe lol

yoghurt007 napisał/a:

A jakie jest wasze podejście do facetów, którzy mają bardzo duże ilości preejakulatu?

hmm.
ja dopiero z obecnym partnerem polubiłam lody big_smile jakoś z poprzednim mnie to odrzuciło... tamten miał niewielkie ilości, i obecny też. ale sperma aktualnego nie przeszkadza mi w żaden sposób i to, co ją poprzedza również nie. dla mnie jest to neutralne. jest to jest, przyjmę w gardło big_smile, ale jakby nie było to też luzik big_smile

342

RoBaCeK78 napisał/a:
Meriata napisał/a:

pewnie, że wiedzą big_smile o takich rzeczach to my gadamy jak najęte big_smile
jednej nawet cytowałam dialog jej i męża big_smile
a tak to oni myśleli, że śpię big_smile a nie chciałam dawać znać, że jednak nie śpię, bo bym ich z rytmu wybiła, albo nie daj Boże w szoku by się zakleszczyli i nieszczęście gotowe lol

Kurcze nooo:D masakra jakaś big_smile:D siostra wiedziała,że słyszysz jej mlaskanie w trakcie obciągania,a nie przerwała lol
Nie krępowała się Ciebie i Twojej obecności?Chyba macie bardzo dobre relacje.
A Ty byłabyś w stanie robić loda wtedy,gdy siostra śpi w tym samym pokoju i być może nie do końca ''śpi''  ?:)

Można się od Ciebie uczyć otwartości big_smile

Posty [ 305 do 342 z 449 ]

Strony Poprzednia 1 7 8 9 10 11 12 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zrobić laskę?