Ulubiona marka ubrań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Ulubiona marka ubrań

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 155 ]

1 Ostatnio edytowany przez shappy (2007-07-30 11:08:55)

Temat: Ulubiona marka ubrań

Jaka jest Wasza ulubiona marka ubranek?Bo ja lubię Greenpointa, szczególnie ich jeansy i ubrania w kolorach ziemi:)różne odcienie zieleni i brązu, no i nie jest tam tak drogo, wszystko w miarę logicznych i rozsądnych cenach!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ulubiona marka ubrań

C&A, nie do pobicia smile

3 Ostatnio edytowany przez Lena (2007-07-31 00:02:34)

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ja uwielbiam Veromode i Promod, klasyczne piekno prostota i bardzo dobra jakośc!!! smile

4 Ostatnio edytowany przez Monika (2007-07-31 00:04:59)

Odp: Ulubiona marka ubrań

najczesciej kupuje ubrania z ZARY, w innych źle się czuję

5

Odp: Ulubiona marka ubrań

Moja ulubiona firma to ''Reserved'', choć muszę przyznać,że raz kupiłam tam bluzkę, jeden jedyny raz ją założyłam, potem wyprałam w letniej wodzie i się tak zbiegła,że już jej nie założyłam ani razu:( ale wierzę,że to tylko jeden taki feralny przypadek, poza tym to szczególnie lubię sportowe ciuchy z Reserved, spodnie, dresy, bluzy:)

6

Odp: Ulubiona marka ubrań

Orsay, Pimkie a jesli chodzi o bielizne to Atlantic lub Key:)

7 Ostatnio edytowany przez trutti9999 (2007-08-05 21:55:21)

Odp: Ulubiona marka ubrań

ja lubię firmy Adidas i Greenpoint jeśli chodzi o sportowe ubrania, a jak eleganckie to Bolero

Odp: Ulubiona marka ubrań

dla mnie najlepszy jest H&M, bo ma przeróżne romiary!!!nie tylko takie kuse:)

9

Odp: Ulubiona marka ubrań

zawsze i wszedzie H&M smile

10

Odp: Ulubiona marka ubrań

Dla mnie też onlyHennes & Mauritz

11

Odp: Ulubiona marka ubrań

najczęściej kupuję ciuchy w Reserved, lubię sportowy styl i ich dresy w szczególności:)

12

Odp: Ulubiona marka ubrań

Od niedawana Pretty Girl, bardzo fajowe ciuszki tam mają, zobaczcie zresztą
smile
http://www.prettygirl.pl/

13

Odp: Ulubiona marka ubrań

Takie bardzo kobiece, widziałam ich sklep w Krakowie, ale kojrzył mi się tak z klimatem Britney Spears.Ale całkiem fajne sa tam ubrania:)

14

Odp: Ulubiona marka ubrań

Od kilku lat ubieram się w Tatuum, mają dobrej jakości materiały koszulek i t-shirtów i ciekawe kolekcje,polecam

15

Odp: Ulubiona marka ubrań

Escada smile Ich kolekcje są boskie. Szczególnie Escada Sport.

16

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zwykle kupuję ubrania w  PROMOD, niestety sa trochę drodzy, więc zwykle czekam na przeceny. Ale mają ciekawe kolekcje w każdym sezonie!:)

17

Odp: Ulubiona marka ubrań

river island ( niestety drogo! ) zara , mango - w zasiegu reki buty , dodatki , stroje wieczorowe, ubrania na codzień  ... a co najlepsze te ciuchy sa niezniszczalne

18

Odp: Ulubiona marka ubrań

na tej stronie jest pare fajnych zestawów tych marek. www badzsoba pl

19

Odp: Ulubiona marka ubrań

ja również wybieram tylko H&M choć w moim mieście nie ma ich sklepu firmowego to jak tylko jestem w Lublinie to od razu jadę go H&M-mu smile
jeszcze chwalę sobie Reservd i Gap.

20

Odp: Ulubiona marka ubrań

a ja lubie Stefanel, jest oryginalna

21

Odp: Ulubiona marka ubrań

W Polsce Solar, Promod, Reserved... Czasem H&M.

W UK robię zakupy głównie w TK Maxxie, lub na na przecenach, więc nie mogę wskazać firmy - zawsze zwracam uwagę na skład materiału i jakość tkaniny.

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zdecydowanie Bershka smile

Odp: Ulubiona marka ubrań

hm.. chyba nie mam takich ulubionych ulubionych, najczęściej jest tak, że wpisuję w wyszukiwarce daną rzecz i to czym ma się charakteryzować i po prostu wybieram tą, która mi się najbardziej podoba nie zważając na markę.. ale muszę powiedzieć, że rzeczy fishbone mi się podobają. marka niestety u nas dość ciężko dostępna, więc często wchodzę po prostu na ebay i tam przeglądam. w ten sposób upatrzyłam sobie sukienkę nie dość, że w moim ulubionym zielonym kolorze to jeszcze rozmiar dobry wink

http://cgi.ebay.pl/FISHBONE-Longshirt-C … =72%3A1399

a z takich bardziej popularnych, to lubię rzeczy reserved i pull&bear
podobają mi się też roxy, ale przeważnie nie na moją kieszeń sad

24

Odp: Ulubiona marka ubrań

dla mnie tez najlepszy jest H&M smile

25

Odp: Ulubiona marka ubrań

Prada- elegancja, minimalizm, który wyglada bardzo szlachetnie. Piękne ubrania i prześliczne dodatki. I love it:)

26

Odp: Ulubiona marka ubrań

Lubię H&M, Reserved, Only, wszystkie sklepy, gdzie można znaleźć fajne ciuchy w zdecydowanych kolorach, w stylu bardziej sportowym.

27

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zdecydowanie H&M, czasami tez C&A
Na wszelkie Solary,Prady i tym podobne mnie nie stac.
A w H&M znajde cos ciekawego, nie az tak drogiego, w roznych rozmiarach i dobrze sie w tym czuje.

28

Odp: Ulubiona marka ubrań

Abercrombie, H&M, Nike

29

Odp: Ulubiona marka ubrań

szczerze powiedziawszy, to jeszcze nie mam ulubionej marki, ale lubię H&M Orsay i Reserved

30

Odp: Ulubiona marka ubrań

Blondie Nites, Eckored, La Kitty, Angie,

31

Odp: Ulubiona marka ubrań

jeszcze Camaieu

32

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ja lubię spodnie Cross'a i Wedana smile Nie są za drogie a krój mi bardzo odpowiada smile

33

Odp: Ulubiona marka ubrań

ja lubię bluzki z trendy smile

34

Odp: Ulubiona marka ubrań

Nike, Puma, Lonsdale, Everlast, a poza tym to wolę nie firmowe jakoś big_smile

35

Odp: Ulubiona marka ubrań

Reporter, Cropp itp:)

36

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zdecydowanie Reserved i Orsay smile

37

Odp: Ulubiona marka ubrań

ja najwięcej ubań mam z H&M i next-a

38

Odp: Ulubiona marka ubrań

H&M i Nike , podobają mi się te ciuchy. Jeszcze Mexx smile

39

Odp: Ulubiona marka ubrań

NEXT     i     Reserved    big_smile

40

Odp: Ulubiona marka ubrań

kurcze nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie :] ciuchy kupuję wszędzie gdzie mi się spodobają, do H&M nawet nie wchodzę wszystko mi się tam takie "szmatowate" wydaje, reserved--mam parę świetnych bluzek..........orsay---:/ ,chyba dla mnie przoduje promod- tam już od paru sezonów mogłam dostać "alladynki"-czyli ulubiony krój spodni dla mnie.....tam zawsze coś znajdę :] aha czyli mam odpowiedz, po wstępnej krytyce, dotarłam do sedna sprawy smile

41

Odp: Ulubiona marka ubrań

troll smile i sklepy internetowe big_smile

42

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ja osobiście uwielbiam ciuchy z promod, reserved, H&M, terranova i kilka innych sklepów. ogólnie raczej kupuje tam gdzie widzę coś fajnego ale najczęściej zaglądam do tych sklepów.

43

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zara, Adidas, Nike, H&M, Puma, River Island...

troche sie ostatnio pozmienialo big_smile

44

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zdecydowanie bershka i stradivarius.

45

Odp: Ulubiona marka ubrań

Hej dziewczyny! Najlepsza marka jaką znam to Miss Sixty! Mieszkam w Krakowie,  codziennie przechodziłam przez Rynek i podczas jednego ze spacerów z koleżankami tafiłam do Pasażu 13 tak znalazłyśmy sklep z fantastycznymi ubraniami z Włoch! Jestem studentka i mimo ograniczonych środków finansowych wolę kupić w tym sklepie jedną rzecz o bardzo dobrej jakości i mieć ją na dłużej niż jeden sezon. Ostatnio kupiłam tam świetne spodnie, które leżą na mnie idealnie, a generalnie mam zawsze problem z doborem modelu do mojej figury. Obsługa jest bardzo miła, profesjonalna tym chętniej tam przychodzę.
Przekonajcie się same!

46

Odp: Ulubiona marka ubrań

Zara i  H&M

47

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ja nie chodze w takich typowo markowych ciuchach staram się kupować coś co jest tanie ale co jest ładne i fajne i dobrze się w tym czuje nie każdego stac na markowe ciuchy

48

Odp: Ulubiona marka ubrań

H&M, Marks&Spencer; swego czasu gustowałam również w ubraniach z KappAhl; teraz jednak myślę, że nie są warte swojej ceny. Spodnie są marnej jakości, szybko się przecierają i są stosunkowo drogie. Bluzki- z reguły w kształcie worku po ziemniakach, ewentualnie zdezelowanego namiotu smile A swoje najlepsze szmatki, mam, jak sama nazwa wskazuje, ze szmateksu smile

49

Odp: Ulubiona marka ubrań

"Wyjściowe" ubrania najbardziej lubię z Zary, Promodu, Mango- za jakość i styl
Z kolei sportowe ciuszki i buty, które uwielbiam, najchętniej kupuję z Reeboka- za jakość, wygodę i designe

50

Odp: Ulubiona marka ubrań
Sarenka napisał/a:

Ja nie chodze w takich typowo markowych ciuchach staram się kupować coś co jest tanie ale co jest ładne i fajne i dobrze się w tym czuje nie każdego stac na markowe ciuchy

Ja też kupuję to co jest tanie.Ubieram się na bazarach.

51

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ja lubie Butik, puma, reebok i house

52

Odp: Ulubiona marka ubrań

jeśli chodzi o ciuchy to to co mi się podoba i nie patrzę na marki, czasami kupuję też coś w ciuchlandzie
natomiast co do butów to ponieważ noszę buty długo lubię sobie kupić porządne markowe, niedawno kupiłam superanckie adidasy w sklepie reeboka i jestem bardzo zadowolona smile

53

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ufoludek rzadko kto przyznaje się do tego, że wchodzi do ciuchlandu to Ci się chwali wink

54

Odp: Ulubiona marka ubrań

BERSHKA, H&M i TOP SHOP jednak w Gdańsku Top Shop'u nie ma;/

55

Odp: Ulubiona marka ubrań

Ogólnie to sportowe marki jak DC, Adio lub Nikita.

Szczególnie jeśli chodzi o buty, bo też kupuję je bardzo rzadko. smile

Często Fishbone i Bershka.

A ostatnio zaczynam się zastanawiać nad maratonem po białostockich ciuchlandach. W poszukiwaniu czegoś "z duszą".

56

Odp: Ulubiona marka ubrań

Orsay smile
Ostatnio coraz  bardziej rozczarowuję się, jeśli chodzi o Reserved.

57

Odp: Ulubiona marka ubrań

też kiedyś bardzo lubiłam Reserved ale ostatnio jakoś jakościowo zjechali w dół, w ogóle mam wrażenie że w markowych ale tych nie najdroższych sklepach ubrania szyją z gorszej jakości materiałów i jakieś te ciuchy takie szmatowate są, ale może tylko mi się tak wydaje smile

a jak wy dziewczyny, nie macie takiego wrażenia?

58

Odp: Ulubiona marka ubrań

d/w /\

Ja również mam takie wrażenie.
Najgorzej jest ze spodniami. Niby wyglądają solidnie, ale po miesiącu zaczynają pękać w najmniej oczekiwanym miejscu. mad

59

Odp: Ulubiona marka ubrań

River Island, Aldo, Cubus, Mango, Simple i jeszcze dużo dużo innych. Oprócz tego z takich bardziej tradycyjnych to H&M, C&A, Reserved, Esprit, Top Secret... Co do jeansów to jestem zagorzałą fanką Wranglera ale lubię też Pepe Jeans. Buty - Gino Rossi ;]
Ostatnio oszalałam na punkcie butów Christiana Louboutina ale niestety nie są one na moja kieszeń wink
zostaje mi jedynie podziwiać je na czerwonym dywanie.

60

Odp: Ulubiona marka ubrań

Moją ulubioną marką jest ZARA:) poszukiwałam ostatnio zbliżonej marki do ZARY i natrafiłam na 3 Suisses. Ich kolekcja na jesień/zima 2009 bardzo mi przypadła do gustu:) co sądzicie o ich ubraniach?
Pozdrawiam

61

Odp: Ulubiona marka ubrań

dla mnie też H&M na pierwszym miejscu

62

Odp: Ulubiona marka ubrań

Reporter, bon prix- najlepsze jak dla mnie!

63

Odp: Ulubiona marka ubrań

mi sie czesto zmienia , ale ostatnio zara, promod, puma

64

Odp: Ulubiona marka ubrań

Pepe jeans, Zara, T. Hilfiger a buty of course Venezia i Kenneth Cole ! smile

65

Odp: Ulubiona marka ubrań

New Yorker, H&M, Reserved, Teranova, Orsay, Puma. Jeśli chodzi o buty to CCC, Deichmann, Puma.

Posty [ 1 do 65 z 155 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Ulubiona marka ubrań

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024