Kraków - gdzie można dobrze zjeść? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 91 ]

39

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Jeśli chodzi o jedzonko to polecam Trattorię obok Bagateli - dla kochających włoską kuchnię smile

Z różnorodnego Menu - to Moment na Kazimierzu smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Ja mogę polecić kawiarnio restaurację U Zalipianek na Szewskiej (rynek).
Uwielbiam tam chodzić, mają pyszne domowe obiady i śniadania, lokalizacja super bo w samym centrum i przystępne ceny smile
Wczoraj tam byłam i jadłam pyszne pierogi ruskie smile
Polecam!

41

przekorna napisał/a:

Czytałam ostatnio tutaj (http://www.miastokobiet.pl/odnajdz-indie-w-sercu-krakowa/), że praktycznie w samym centrum Krakowa ma powstać Ganesh - oryginalna indyjska restauracja. Cieszy mnie to bardzo, bo po pierwsze uwielbiam indyjskie potrawy, a po drugie w Krakowie raczej nie było jak dotąd dobrych miejsc, serwujących dania tego typu. Zobaczymy, jaki będzie ten Ganesh:)

I co, wiadomo już coś z tym otwarciem? Przechodziłam ostatnio Floriańską - szyld już wisi, menu przy wejściu też, ale drzwi póki co jeszcze zamknięte:( Mam nadzieję, że niebawem faktycznie otworzą, bo też już za mną "chodzi" to jedzenie;)

Reklama

42

Wczoraj byliśmy na steaku w Pimiento Argentino na Kazimierzu i nie żałujemy.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

To zasady jednego z ostatnich 100% samców.

43

bar zegar na ulicy lipskiej, moim zdaniem jeden z najlepszych barów mlecznych w Krakowie godnych polecenia, bo mają na prawdę dobre i zawsze świeże jedzenie za które więcej niż 10 zł nie zapłacimy, bo nawet nie da się tyle zmieścić w brzuszku smile ja zazwyczaj najem się za max 5 zł, a jestem żarłokiem tongue
a co do restauracji u zalipianek to byłam niedawno i mogę pochwalić smacznie i niedrogo smile

Reklama

Ja moge polecić pierogarnie na ul. świętego filipa, królestwo pierożka, pyszne domowe jedzenie i dobre rozwiązanie jak komuś się samemu nie chce lepić:P Nawet rodzina się nie zorientuje że to nie mamusia lepiła:P

45

wybór restauracji zależy od tego, na co mamy ochotę i z jakiej okazji. A jeśli chodzi o mnie to spodobała mi się ostatnio restauracja, która mieści się w Hotelu Niebieskim na Salwatorze, jest elegancka, mają przepyszne jedzenie.

46

Ja polecam restaurację Marchewka z groszkiem na Kazimierzu, mają pycha naleśniki ze szpinakiem i brokułami, świeże soki, a do wszystkich dań można dokupić marchewkę z groszkiem jest za 1 zł. Mogę jeszcze polecić Warsztat przy Dietla, niedaleko Miodowej, już nie pamiętam nazwy ulicy.

47

A co można zjeść w tym Hotelu Niebieskim? Bo ja w sumie się nie znam na tych miejscach w Krakowie, a często bywam w interesach.

48 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-02 12:21:18)

my ze znajomymi przeważnie zamawiamy jedzonko przez internet na portalu link - można trafić na bardzo ciekawe promocję, szybko złożyć zamówienie, nie jest wymagana rejestracja, mają bardzo przejrzysty i czytelny interfejs

Edycja posta ze względu na naruszenie regulaminu.

49

Coco na rynku big_smile i Boombay Tandoori <3

50

Zdecydowanie polecam Restauracje Dworcową w Galerii Krakowskiej.
dania w karcie różne, od sznycli, poprzez makarony, aż po apfelstrudel.
Ja zajadam się tam bakłażanem ze szpinakiem i makaronem z krewetkami - mniam.

51

Dobre jedzonko maja w Chochołowym Dworze, jest możliwość noclegu, no i cudny krajobraz, chetnie tam jescze kiedys pojade.

52

Ja polecam portal Foodpanda.pl Ostatnio zaczęłam u nich zamawiać i bardzo mi się to sposobało. Mają bardzo duży wybór restauracji,ktore oferują rożne rodzaje kuchni dodatkowo z kodem vouchera ''pandadyche'' pierwsze zamówienie jest 10 zł taniej! naprawde polecam,świetna sprawa:)

53

Brzmi dobrze pewnie wybiorę się tam

54

Niech ktoś mi poleci właśnie jakąś dobrą knajpkę w Krakowie, gdzie można dobrze i w miarę tanio zjeść (danie za max. 25 zł) - tylko nie jakieś włoskie, indyjskie, tureckie, meksykańskie i inne tego typu cuda, tylko takie bardziej z krakowskim klimatem - może być kuchnia żydowska, nie pogardzę, byłam kilka razy w łódzkiej Anatewce, to bardzo mi smakowało. I ta gruzińska też mnie zainteresowała nawet. Ale generalnie, żeby miała krakowski klimat (tamte, to mogę sobie w Warszawie znaleźć, jakbym miala bardzo ochotę). I jeszcze o nocleg proszę - tu obojętnie, byle tylko miało łazienkę przy pokoju, a standard najprostszy, najtańszy, studencki.

I proszę o wypowiedzi osoby, które naprawdę polecają te knajpy bo jest w nich dobre, tanie jedzenie, a nie ludzie, którzy sobie zakładają specjalnie konto, żeby wypowiedzieć się w tym jednym temacie, chyba tylko po to, żeby zareklamować swój lokal.

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

55

ja czasami bywam w restauracj MR. LEE i lubie tam zjeść Sajgonki za 3,75 zł zamiast 5 zł , albo Tajwańskie pierogi na parze z kartą za 9 zł zamiast 12 zł . Dobrego mają kurczaka w sosie słodko-kwaśnym z kartą LOOKmap za 15,75 zł zamiast 21 zł.
Jeśli chcecie poznać inne ciekawe miejsca, posmakować smacznych dań, obiadów, to dołączcie do społeczności LOOKmap- załatwcie sobie zniżki z kartą LOOKmap od 20 do 50% rabatu wink
oprócz tego z tą fantastyczną kartą będziecie mieć zniżki do ponad 100 innych miejsc na
kluby,
kawiarnie, puby, restauracje, pizzerie,
bilard, gokarty, paintball,ściankę wspinaczkową,
kina,
salony kosmetyczne i fryzjerskie,
siłownię, studio zdrowej sylwetki, akademię walki i tańca.
Zniżki od 20 do 50%, darmowe wejścia
Ja już korzystam pełną parą:) bo jest taniej. Jem, bawię się i to za połowę mniej:) wink  wink

56

Ostatnio byłam z chłopakiem na Kazimierzu w MARCHEWCE I GROSZKU na Mostowej. Mają bardzo dobre i niedrogie jedzenie. Zupa pomidorowa i z botwinki - pycha! Polecam się tam wybrać smile

Jeżeli lubicie polską kuchnię warto zajrzeć na ul. Gertrudy do Restauracji Pod Baranem, miejsce bardzo klimatyczne, jedzenie smaczne.

58

Ja polecam niewielką włoską restaurację co prawda nie w centrum Krakowa, ale z oryginalną śródziemnomorską kuchnią i kucharzem z Włoch. Mają tam na prawdę dobre jedzonko w szczególności polecam pizzę smile Restauracja Pomodorino ul.Królewej Jadwigi 250

59

Ostatnio znajomi zaprowadzili mnie na św. Krzyża do Moo Moo Steak i przyznam szczerze, że to miejsce bardzo mi się podobało. Hamburgery są z dobrej jakości składników, duży wybór smaków, dla każdego coś dobrego. Do tego można zamówić steki, więc nawet jeśli jesteśmy w męskim gronie, warto tu się wybrać. Ceny przystępne.

60

Mnie się bardzo podoba w Jamie Michalika. I ten boski dekadencki klimat! smile

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

61

kammiś napisał/a:

No klimat jest świetny, byłam z klasą w liceum w Krakowie, tam też, piliśmy herbatę, jakieś ciasto i był też referat, dziewczyna od nas mówiła właśnie o Jamie Michalika, bardzo ciekawe to było smile Tak właśnie najlepiej się uczyć, nie w klasie, ale na miejscu, skosztować czegoś tam, przy okazji posłuchać o tym miejscu smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Witam, mogę polecić 2 miejsca - restauracja hotelu novum w niepołomicach pod Krakowem - w sumie blisko centrum, ale warto jechać - to jedna z najlepszych restauracji hotelowych w polsce. Drugie miejsce to włoska trattoria zaraz koło rynku, nie pamiętam ulicy i nazwy, w kierunku okna papieskiego.

63

truskaweczka19 napisał/a:
kammiś napisał/a:

No klimat jest świetny, byłam z klasą w liceum w Krakowie, tam też, piliśmy herbatę, jakieś ciasto i był też referat, dziewczyna od nas mówiła właśnie o Jamie Michalika, bardzo ciekawe to było smile Tak właśnie najlepiej się uczyć, nie w klasie, ale na miejscu, skosztować czegoś tam, przy okazji posłuchać o tym miejscu smile

No dokładnie smile
tam to bardziej niż na jedzenie chodzi się dla wnętrza smile

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

64

Osobiście polecam papryczki na mikołajskiej, charlotte na placu szczepańskim, zwłaszcza wybrac się tam na śniadanie lub milk bar na tomasza smile

65

Niemal zawsze jak jestem w Krakowie to idę do Babci Maliny na Sławkowskiej smile

66

jeśli chodzi o domowe jedzenie to również polecam Babcię Malinę, a kuchnia włoska w Makaroniarni za kładką albo w Warsztacie na kazimierzu - mają spore porcje, więc można się najeść wink

67

Aa i zapomniałabym - przystanek pierogarnia smile

68

Ja często służbowo w Krakowie bywam, znam fajną restauracje Mekong z kuchnią orientalną. Pyszną kaczkę po tokińsku podają i zupa krabowa też mi posmakowała.

69

ja byłam kiedyś w krk i nocując w hotelu Best Western na Opolskiej polecili nam restaurację włoską Del Papa niedaleko rynku. świetne jedzenie! smile

70

W Krakowie jestem sporadycznie ale zawsze nie omieszkam wstąpić do Mekongu. Zaprowadził mnie tam znajomy podczas jednego spotkania i zakochałam się w jej smakach. Kucharz jest tam naprawdę rewelacyjny. Jeśli lubicie tak jak ja kuchnię orientalną to polecam to miejsce. Dla miejscowych dodam że na wynos też można wink

71

Ja jak jestem w Krakowie lubię zachodzić do restauracji Srebrna Góra. Polecam w szczególności wszystkim fanom kaczki smile. Mają ją tam naprawdę bardzo dobrą i nie suchą jak to się często zdarza. No i plus za to że nie trzeba dług czekać aż podadzą zamówienie.

72

Restauracja Amalfi, polecam smile

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3

73

ola.kawiatkowska.88 napisał/a:

Jest w Kraku taka sieciowa restauracja z kuchnią indyjską jak Ganesh. Warto sobie tam stolik zarezerwować. Absolutnie cudowne miejsce jeśli chodzi o wystrój, ale też kuchnię mają rewelacyjną – robioną przez prawdziwego Hindusa. Wszystko świeże, smaczne, dobrze przyprawione, dokładnie tak jak lubię. Porcje są konkretne, można się najeść nie wydając całej wypłaty.

ja nie wiem co wszyscy mają z tą restauracją. jest potwornie nudna. jedzenie jak w każdej induskiej knajpie czyli zeuropeizowane do granic bólu. jasne, że to jest smaczne, jak ktoś lubi taką kuchnię, ale to absolutnie nie jest prawdziwie indyjska kuchnia. mieszkałam rok w indiach i płakać się chce bo nie ma dobrej indyjskiej knajpy u nas. a odwiedzam co się da. szkoda, że Indusi nie gotują ich prawdziwego pysznego jedzenia. przez rok mieszkałam w Indiach i wiem co mówię wink na starowiślnej jest mały bar indyjski (prawie na przeciwko placu Pugetów) i tam też mają naany z pieca tandoori i nawet sympatyczne sosy. taki mały bar.

a teraz co do knajp:
na Kazimierzu (chyba Bożego Ciała) Ribs on fire - boskie żeberka
Pimiento (argentyńska, droga, ale smaczna)
Zakładka (koło kładki ojca Bernatka) całkiem przyzwoita
Krym (restauracja ukraińska, pyszna!) na Dajworze
Zazie bistro (też na Józefa chyba)
Twój Kucharz (na Zabłociu)
Pod Norenami (na przeciwko Bagateli)

gdzie zjeść dobrą polską kuchnię niestety nie wiem bo mam w domu u mamy smile

Nie byłam, ale polecano mi: Ed Red (steki), Pino (włoska),

"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą"

74

Mi najbardziej smakuję w Mięcie na Krupniczej.

[tu był nieregulaminowy link]

75

o, już nadrabiam wątek, bo akurat w sobotę jadę do Krakowa smile

76

Nie zapomnijcie o słynnych lodach na Starowiślnej wink Tylko swoje trzeba odstać w "kilometrowej" kolejce wink

[tu był nieregulaminowy link]

Posty [ 39 do 76 z 91 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016