Kraków - gdzie można dobrze zjeść? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 95 ]

1

Temat: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Jakie knajpy i restauracje możecie mi polecić? Zaniedługo wybieram się do Krakowa i chciałabym poświęcić trochę czasu na poznanie miejsc lubianych przez krakowian, a wiadomo,że poznawanie miast od strony knajpek i restauracji to coś co pozwala poznać klimat i atmosfere miasta.Dziewczyny z Krakowa,pomóżcie mi stworzyć mapę Waszych ulubionych miejsc, gdzie warto zajrzeć i gdzie  można smacznie zjeść?:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

CHIMERA, najsłynniejszy krakowski bar sałatkowy:)Polecam, znajomi mnie kiedyś tam zabrali i jest fajnie, można sobie wybrać albo 6 sałatek albo 4 zależnie czy się zamawia mały czy duży zestaw, albo zamiast sałatki np, tartę brokułową, pieczone ziemniaczki czy jakieś inne pieczone warzywka. No taki wegetariański bar, gdzie naprawdę jest zdrowe i smaczne jedzonko. I maja też wypasione tarty owocowe i super sernik;))) może nie jest to jakieś typowe klimatyczne krakowskie miejsce, ale krakusy chyba tez tam zaglądają, no bo fajnie tam jest:)

3

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

na ul. Sławkowskiej w słynnej pierogarni ZAPIECEK, która serwuje super pierogi wegetaiańskie no i ''U Babci Maliny", na tej samej ulicy- tu z kolei jest zawsze dużo ludzi, bo jedzenie różnordne i takie tradycyjne, no i dobrze smakuje;)Polecam na początek:)

4

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Trzy papryczki przy Grodzkiej, mają pyszną pizzę i jedzonko indyjskie też na Słwakowskiej- super naprawdę:)al ejak zauważysz Kraków słynie z precelków i wszędobylskich kebabów:) fuj czyli to ostatnie to niezdrowo!!!

5

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Jedzenie gruzińskie w kilku miejscach, np, przy Floriańskiej i na Siennej, jesli chodzi o centrum, no U Babci Maliny jest dobre też, a w razie jakby Ci coś nie smakowało to zawsze zostaje Mc Donalds smile

6

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Indyjska restauracja na  Sławkowskiej:) super!!!

7

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Miód i Malina, naprawdę polecam, bardzo fajne klimatyczne miejsce, zresztą zobaczcie sobie http://www.miodmalina.pl/, i jedzonko super!Ceny no trochę wysokie,ale w końcu niecodziennie chodzi się do restauracji:)

8

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Na krakowskim Kazimierzu można znaleźć wiele dobrych miejsc, ale Nuova Cosa Nostra, to absolutny hit dla wielbicielom słonecznej
Italii! To moje ostatnie odkrycie i wszystkich znajomych namawiam:) Bogate menu, nawet dla wybrednych smakoszy, m.in. frutti di mare (nie przepadam, ale na szczęście menu nie ogranicza gości do tych żyjątek wyławianych tam z akwarium). Obsługa czarująca, od progu wita gości (przypominają się wakacje we Włoszech!), umiarkowany czas oczekiwania jak na restaurację przygotowująca dania na miejscu, w trakcie muzyka tylko włoska, jedzonko pięknie podane i pachnące (zachwyciła mnie ostatnio leciutka salatka z gorgonzolą i grilowanym łososiem, zjawiskowa), mąż uwielbia pizzę na papierowo cienkim cieście, był zachwycony, do tego miał wybór oliw prosto z Włoch! Mógłby w tej restauracji zamieszkać:)
A na koniec limoncello, wielbiciele Wloch znają ten likierek podawany do rachunku gratis. Włochy w Krakowie! Tam trzeba bywać! A
można, bo ceny normalne, co dziwi, zważywszy na lokalizację. Dobra stronka www, rezerwację można zrobić szczegółowo, czy to na stolik wewnątrz czy na ogródku: pod dachem (z dachówki mniszki) lub pod słoneczkiem. Trudno się nie rozpłynąć w zachwycie. Nawet dzieciaki wyglądają na szczęśliwe (z nosami na akwarium z krabami czy innym żywcem)...
Czytałam gdzies na forum, że nowe szefostwo nastało. Przyznam, że wcześniej nie byłam tam i nie mogę porównać, ale dla mnie rewelacja:)

9

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja myślę ,że najfajniejsze domowe jedzonko w Krakowie znajdziecie w restauracji u ZALIPIANEK koło Plant. Chadza tam cała starsza "elita" krakowska wiec jak tam czasem zaglądam to zdarzało mi się jeść obiad stolik w stolik z jakimś znanym artystą czy aktorką smile Do tego ceny są całkiem okay -  na prawdę nie kosztuje drogo jakiś porządny obiad jak na Kraków, np za barszczyk z krokietem zapłacicie jakieś 7 zeta. Wystrój jest może trochę staroświecki, przy wejściu też siedzi taka kobitka jakby z poprzedniej epoki, kelnerki też nie zawsze są najsympatyczniejsze a toalety pozostawiają wiele do życzenia ( poza tym są płatne co jest oburzające) ,ale warto tam się przejść dla klimatu i na prawdę domowego żarełka. Szacuneczek dla pań kucharek smile

10

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Słyszałam ostatnio od znajomej o miejscu zwanym Krakowskie Przedmieście z jakimś oczkiem wodnym. Koło Zabierzowa podobno to jest. Wiem tylko, że na razie można robić tam grille i jest otwarty lunch bar, a że docelowo ma być tam jeszcze restauracja otwarta, ale nie wiadomo kiedy to wypali.

11

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Nasze ostatnie odkrycie - Il calzone na Starowiślnej. Bardzo tam ładnie, miła obsługa i jedzonko dobre:)

12

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Chimera jest strasznie fajna, uwielbiam ich sałatki! Lubię też pójść do Miyako Sushi, bardzo dobre jedzenie i w rozsądnych cenach mają też CK Dezerter na Brackiej (świetny smażony ser z dwoma sosami pomidorowym i czosnkowym - niebo w gębie smile). Z nowo otwartych Shanti na Dekerta - tajskie jedzenie, ale trochę drogo i całkiem przyjemna miejscówka na grilla z lunch barem - Krakowskie Przedmieście, koło Zabierzowa.

13

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja ostatnio się niestety opuściłam w tym temacie sad Nie było mnie sporo czasu i nie wiem już w sumie gdzie można dobrze zjeść w KRK. Chimera jak zawsze ale faza sałatek tez mi się chyba skończyła smile Zastanawia mnie to ostatnie miejsce 'daftgirl' - szczególnie ta opcja grilla do zrobienia. Gdzie to dokładnie jest, mają może jakąś stronę gdzie można zobaczyć ofertę itp. ?

14

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Wszystko zależy od tego, co chcemy zjeść, no i rzecz jasna jakiego rodzaju lokale nas interesują. Jakiś czas temu byłam na kolacji w Scandale Royal na Placu Szczepańskim i muszę przyznać, że mile się zaskoczyłam. Jedzenie naprawdę bardzo dobre, przede wszystkim świeże, dobrze przyprawione i ładnie podane. Gdybym miała wskazać najlepszą potrawę z karty, to najpewniej wybrałabym stek z tuńczyka po prowansalsku z pomidorami,
czosnkiem i oliwą, podany z ratatouille i ryżem, oczywiście do tego koktajl np. PhiloZofia.

15

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Pod Krakowem też jest całkiem sporo restauracji w bardzo przyjemnych miejscach. Na przykład Krakowskie Przedmieście w Zabierzowie.
Nie dość, że okolica bardzo przyjemna to jedzenie też dobre dają. Generalnie to trzeba samemu też popróbować. Pochodzić, powybierać i się znajdzie smile

16

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

przed chwilą obejrzałam magde gesler czy jak ona tam miała, i była restauracja z Krakowa Paroles Paroles i powiem Ci że miło tam. fajny wystrój, ceny podobno nie takie złe i jedzenie smakowite:D

17 Ostatnio edytowany przez crossover (2010-11-23 11:51:44)

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja za to bardzo sobie chwalę restaurację U Romana. Może nie jest ona jakoś niesamowicie ekskluzywna, ale jedzenie jest bardzo smaczne i tanie. A do tego warto tam iść ze względu na ten widok z tarasu. Można jedząc obiad, przy okazji mieć niesamowity widok na wieżę mariacką. Nie w każdej restauracji można to dostać.

18

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

smile Czyli w Krakowie można dobrze zjeść! Potwierdzam i podpisuje się pod tym obiema rękami. Ja jakiś czas temu byłam na bardzo romantycznej kolacji w Lescandale na placu nowym( fajny, klimatyczny wystrój). zamówiłam kraba z awokado, grejpfrutem i bitą śmietaną- było przepyszne. bardzo milo wspominam tę kolację. Inna sprawa,ze nie tylko za sprawą jedzenia:)

19

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

A ja polecam Diego i Bohumił na św. Sebastiana. Dania czeskie i argentyńskie. Mniam!

20

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Kiedyś bardzo dobre pizze, itp. jedzenie mieli w Pizzerii Pod Aniołkami przy ul. Szewskiej, ale nie jestem pewna, czy ta pizzeria nadal tam jest. W każdym razie polecam:). Po za tym bardzo lubię iść coś przegryźć do Dyni - jest to bardzo ładne miejsce, gdzie można np. napić się lampki dobrego wina już za 5 zł.:)

21

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

ja uważam, że ciekawym miejscem do odwiedzenia w Krakowie jest restauracja Le Scandale na Kazimierzu, można tam zjeść duzo ciekawych rzeczy od sałatek po ryby czy ciekawa dania mięsne skończywszy, poza tym uważam, że to dobre miejsce na spotkania z przyjaciółkami jak i na randkę z partnerem

22

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

zmęczona zakupami zjadłam ostatnio w Trattoria Novello w King Square i muszę przyznać, że bardzo mi smakowało. Polecam amatorom włoskiej kuchni, ceny też bardzo przyzwoite:)

23

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

ja z krakowa nie jestem, ale często tu bywam bo mam tu znajomych którzy studiują na uj smile i kiedyś często jadaliśmy w colorspocie przy rynku, ale niestety zamknęli... ostatnio byłam w takim miejscu PROMINENT - jedzenie w porządku, ale to co mi się tam najbardziej spodobało to fstiwal DNI HERBATY smile fajnie było, piłyśmy z dziewczynami w ramach tego festiwalu drinki herbata+wino smile super sprawa, no i nie tylko tam robią te dni herbaty, w warszawie też się wybiorę wink jak ktoś nie będzie miał planów na wieczór to polecam smile

24

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja zdecydowanie polecam restauracje "Delecta" na Limanowskiego:) Pizza... miodzio smile) A ceny normalne.

25 Ostatnio edytowany przez iss (2011-12-02 13:51:32)

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Polecam piekarnio-cukiernie Halagarda w Krakowie. Mają pyszne, a ostatnio nawet zdrowsze ciastka (Przyjazna Słodycz czy jakoś) i przesympatyczną obsługę. Często jak jestem w tym mieście, to umawiam się w ich sieci na niezobowiązujące spotkania.

26

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Kto lubi indyjskie i azjatyckie jedzenie powinien koniecznie sprawdzić RotiRoti przy ul. Węgłowej 4(okolice Placu Wolnica).
Nie jest to typowa restauracja, w której można celebrować jedzenie posiłku, raczej pomysł na szybką przekąskę, ale za to wyjątkowo smaczną i zdrową.

Serwują tam indyjskie placki (roti), w które zawinięty jest farsz - zrobiony z różnych odmian kurczaka lub wegetariański. Jedzenie bardzo naturalne i świetnie przyprawione. W kuchni widziałam kobietę o hinduskim wyglądzie, która zapewne wszystko to przygotowuje. Wszystko to można zjeść w miłych wnętrzach i w pięknej okolicy Kazimierza.

27

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja poleciłabym Dookoła Świata na ul Szewskiej i Botanikę na ul Brackiej. Ponadto na Kazimierzu znajdziesz wiele fajnych restauracyjek i knajpek. Jest taka aplikacja nazywa się MobiTrip i jest bezpłatna, wiem że oni mają tam bazę restauracji i co najfajniejsze np mają podane średnie ceny w lokalu, wiec od razu wiesz czy cię stać czy nie:)

28

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Na pewno w Party Pizza na Kamiennej - szczególnie jeśli lubicie pizzę ;-)
Robią doskonałą pizzę z serem feta, świetna jest pizza z gyrosem. Akurat na nich się jeszcze nie zawiodłam.

29

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

to zależy co lubisz, czego szukasz. Bo jeśli interesują Cię miejsca, gdzie nie tylko dobrze Cię nakarmią, ale też panuje miła atmosfera, jest sympatyczna obsługa i ceny są przystępne to wybierz się do Da Pietro.

30

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Jestem z Gdańska, a w bistro które chcę polecić nie byłam, jednak wydaje mi się, że musi to być wspaniałe miejsce, ponieważ właścicielka pisze o tym w wielką pasją. Czytam jej blog i śledzę poczynania od dawna i na pewno, jeśli tylko będę w Krakowie, wpadnę na obiad.
A miejsce to nazywa się Ekobistro Papuamu. Urzekła mnie nazwa.

Może ktoś tam był?

31

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

A?petyt Bistro to nowy lokal powstały na miejscu Parmezanu. Kuchnia polska i fusion, codziennie nowe menu jest przygotowywane przez szefa kuchni. Smacznie i dość tanio. Organizowałam tam imprezę rodzinną i super jedzenie było oraz miła atmosfera. Jest także dowóz pizzy (pyszna) w bliskim rejonie od Łokietka.

32

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Polecam Russian Enso. Jedzenie pyszne, ceny przystępne i miła obsługa. Lokal jest przy ul. Karmelickiej w Krakowie.

33

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Gospoda Koko - smacznie, domowo, tanio. Lokal na ul. Gołębiej. Olbrzymim minusem jest to, że lokal jest często przepełniony i ciężko zjeść tam w spokoju obiad.

34

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja polecam restaurację apetyt bistro na Łokietka. Jest to bardzo dobra restauracja, która serwuje dania w stylu włoskim. Jedzonko jest świeże i w dobrej cenie. Co więcej mają znakomite winka, które są doskonałym dodatkiem do dania głównego

35

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Czytałam ostatnio tutaj (http://www.miastokobiet.pl/odnajdz-indie-w-sercu-krakowa/), że praktycznie w samym centrum Krakowa ma powstać Ganesh - oryginalna indyjska restauracja. Cieszy mnie to bardzo, bo po pierwsze uwielbiam indyjskie potrawy, a po drugie w Krakowie raczej nie było jak dotąd dobrych miejsc, serwujących dania tego typu. Zobaczymy, jaki będzie ten Ganesh:)

36

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Na Kazimierzu jest na przykład Zazie [na Józefa], oraz Warsztat [?] przy skrzyżowaniu Bożego Ciała oraz Miodowej. Gruzińskie Chaczapuri czyba już ktoś wspominał. Jak ktoś lubi to również Ambasada Śledzia przy Stolarskiej [nie tylko śledzie:)], Pijalnia Wódki i Piwa - też mają coś do przekąszenia, no i sławne kiełbaski z Nyski przy Hali targowej, po 20tej smile

37 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-01-07 09:20:05)

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

hmmm ja mogę polecić fajną restaurację wstawianie adresów stron jest niezgodne z regulaminem
Jedzonko przepyszne, przede wszystkim domowe, ceny rewelacyjnie, można najeść się za grosze smile
Restauracja mieści się na szewskiej także w samym centrum:)
Polecam pierogi ruskie smile


Proszę, zapoznaj się z regulaminem.

38

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

O podbijam temat, niedługo jadę do Krakowa i oprócz dobrego jedzenia szuakm taniego noclegu w centrum, ktoś coś wie ?

39

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Jeśli chodzi o jedzonko to polecam Trattorię obok Bagateli - dla kochających włoską kuchnię smile

Z różnorodnego Menu - to Moment na Kazimierzu smile

40

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja mogę polecić kawiarnio restaurację U Zalipianek na Szewskiej (rynek).
Uwielbiam tam chodzić, mają pyszne domowe obiady i śniadania, lokalizacja super bo w samym centrum i przystępne ceny smile
Wczoraj tam byłam i jadłam pyszne pierogi ruskie smile
Polecam!

41

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?
przekorna napisał/a:

Czytałam ostatnio tutaj (http://www.miastokobiet.pl/odnajdz-indie-w-sercu-krakowa/), że praktycznie w samym centrum Krakowa ma powstać Ganesh - oryginalna indyjska restauracja. Cieszy mnie to bardzo, bo po pierwsze uwielbiam indyjskie potrawy, a po drugie w Krakowie raczej nie było jak dotąd dobrych miejsc, serwujących dania tego typu. Zobaczymy, jaki będzie ten Ganesh:)

I co, wiadomo już coś z tym otwarciem? Przechodziłam ostatnio Floriańską - szyld już wisi, menu przy wejściu też, ale drzwi póki co jeszcze zamknięte:( Mam nadzieję, że niebawem faktycznie otworzą, bo też już za mną "chodzi" to jedzenie;)

42

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Wczoraj byliśmy na steaku w Pimiento Argentino na Kazimierzu i nie żałujemy.

43

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

bar zegar na ulicy lipskiej, moim zdaniem jeden z najlepszych barów mlecznych w Krakowie godnych polecenia, bo mają na prawdę dobre i zawsze świeże jedzenie za które więcej niż 10 zł nie zapłacimy, bo nawet nie da się tyle zmieścić w brzuszku smile ja zazwyczaj najem się za max 5 zł, a jestem żarłokiem tongue
a co do restauracji u zalipianek to byłam niedawno i mogę pochwalić smacznie i niedrogo smile

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja moge polecić pierogarnie na ul. świętego filipa, królestwo pierożka, pyszne domowe jedzenie i dobre rozwiązanie jak komuś się samemu nie chce lepić:P Nawet rodzina się nie zorientuje że to nie mamusia lepiła:P

45

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

wybór restauracji zależy od tego, na co mamy ochotę i z jakiej okazji. A jeśli chodzi o mnie to spodobała mi się ostatnio restauracja, która mieści się w Hotelu Niebieskim na Salwatorze, jest elegancka, mają przepyszne jedzenie.

46

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja polecam restaurację Marchewka z groszkiem na Kazimierzu, mają pycha naleśniki ze szpinakiem i brokułami, świeże soki, a do wszystkich dań można dokupić marchewkę z groszkiem jest za 1 zł. Mogę jeszcze polecić Warsztat przy Dietla, niedaleko Miodowej, już nie pamiętam nazwy ulicy.

47

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

A co można zjeść w tym Hotelu Niebieskim? Bo ja w sumie się nie znam na tych miejscach w Krakowie, a często bywam w interesach.

48 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-02 12:21:18)

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

my ze znajomymi przeważnie zamawiamy jedzonko przez internet na portalu link - można trafić na bardzo ciekawe promocję, szybko złożyć zamówienie, nie jest wymagana rejestracja, mają bardzo przejrzysty i czytelny interfejs

Edycja posta ze względu na naruszenie regulaminu.

49

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Coco na rynku big_smile i Boombay Tandoori <3

50

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Zdecydowanie polecam Restauracje Dworcową w Galerii Krakowskiej.
dania w karcie różne, od sznycli, poprzez makarony, aż po apfelstrudel.
Ja zajadam się tam bakłażanem ze szpinakiem i makaronem z krewetkami - mniam.

51

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Dobre jedzonko maja w Chochołowym Dworze, jest możliwość noclegu, no i cudny krajobraz, chetnie tam jescze kiedys pojade.

52

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja polecam portal Foodpanda.pl Ostatnio zaczęłam u nich zamawiać i bardzo mi się to sposobało. Mają bardzo duży wybór restauracji,ktore oferują rożne rodzaje kuchni dodatkowo z kodem vouchera ''pandadyche'' pierwsze zamówienie jest 10 zł taniej! naprawde polecam,świetna sprawa:)

53

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Brzmi dobrze pewnie wybiorę się tam

54

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Niech ktoś mi poleci właśnie jakąś dobrą knajpkę w Krakowie, gdzie można dobrze i w miarę tanio zjeść (danie za max. 25 zł) - tylko nie jakieś włoskie, indyjskie, tureckie, meksykańskie i inne tego typu cuda, tylko takie bardziej z krakowskim klimatem - może być kuchnia żydowska, nie pogardzę, byłam kilka razy w łódzkiej Anatewce, to bardzo mi smakowało. I ta gruzińska też mnie zainteresowała nawet. Ale generalnie, żeby miała krakowski klimat (tamte, to mogę sobie w Warszawie znaleźć, jakbym miala bardzo ochotę). I jeszcze o nocleg proszę - tu obojętnie, byle tylko miało łazienkę przy pokoju, a standard najprostszy, najtańszy, studencki.

I proszę o wypowiedzi osoby, które naprawdę polecają te knajpy bo jest w nich dobre, tanie jedzenie, a nie ludzie, którzy sobie zakładają specjalnie konto, żeby wypowiedzieć się w tym jednym temacie, chyba tylko po to, żeby zareklamować swój lokal.

55

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

ja czasami bywam w restauracj MR. LEE i lubie tam zjeść Sajgonki za 3,75 zł zamiast 5 zł , albo Tajwańskie pierogi na parze z kartą za 9 zł zamiast 12 zł . Dobrego mają kurczaka w sosie słodko-kwaśnym z kartą LOOKmap za 15,75 zł zamiast 21 zł.
Jeśli chcecie poznać inne ciekawe miejsca, posmakować smacznych dań, obiadów, to dołączcie do społeczności LOOKmap- załatwcie sobie zniżki z kartą LOOKmap od 20 do 50% rabatu wink
oprócz tego z tą fantastyczną kartą będziecie mieć zniżki do ponad 100 innych miejsc na
kluby,
kawiarnie, puby, restauracje, pizzerie,
bilard, gokarty, paintball,ściankę wspinaczkową,
kina,
salony kosmetyczne i fryzjerskie,
siłownię, studio zdrowej sylwetki, akademię walki i tańca.
Zniżki od 20 do 50%, darmowe wejścia
Ja już korzystam pełną parą:) bo jest taniej. Jem, bawię się i to za połowę mniej:) wink  wink

56

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ostatnio byłam z chłopakiem na Kazimierzu w MARCHEWCE I GROSZKU na Mostowej. Mają bardzo dobre i niedrogie jedzenie. Zupa pomidorowa i z botwinki - pycha! Polecam się tam wybrać smile

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Jeżeli lubicie polską kuchnię warto zajrzeć na ul. Gertrudy do Restauracji Pod Baranem, miejsce bardzo klimatyczne, jedzenie smaczne.

58

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ja polecam niewielką włoską restaurację co prawda nie w centrum Krakowa, ale z oryginalną śródziemnomorską kuchnią i kucharzem z Włoch. Mają tam na prawdę dobre jedzonko w szczególności polecam pizzę smile Restauracja Pomodorino ul.Królewej Jadwigi 250

59

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Ostatnio znajomi zaprowadzili mnie na św. Krzyża do Moo Moo Steak i przyznam szczerze, że to miejsce bardzo mi się podobało. Hamburgery są z dobrej jakości składników, duży wybór smaków, dla każdego coś dobrego. Do tego można zamówić steki, więc nawet jeśli jesteśmy w męskim gronie, warto tu się wybrać. Ceny przystępne.

60

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Mnie się bardzo podoba w Jamie Michalika. I ten boski dekadencki klimat! smile

61

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?
kammiś napisał/a:

Mnie się bardzo podoba w Jamie Michalika. I ten boski dekadencki klimat! smile

No klimat jest świetny, byłam z klasą w liceum w Krakowie, tam też, piliśmy herbatę, jakieś ciasto i był też referat, dziewczyna od nas mówiła właśnie o Jamie Michalika, bardzo ciekawe to było smile Tak właśnie najlepiej się uczyć, nie w klasie, ale na miejscu, skosztować czegoś tam, przy okazji posłuchać o tym miejscu smile

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Witam, mogę polecić 2 miejsca - restauracja hotelu novum w niepołomicach pod Krakowem - w sumie blisko centrum, ale warto jechać - to jedna z najlepszych restauracji hotelowych w polsce. Drugie miejsce to włoska trattoria zaraz koło rynku, nie pamiętam ulicy i nazwy, w kierunku okna papieskiego.

63

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?
truskaweczka19 napisał/a:
kammiś napisał/a:

Mnie się bardzo podoba w Jamie Michalika. I ten boski dekadencki klimat! smile

No klimat jest świetny, byłam z klasą w liceum w Krakowie, tam też, piliśmy herbatę, jakieś ciasto i był też referat, dziewczyna od nas mówiła właśnie o Jamie Michalika, bardzo ciekawe to było smile Tak właśnie najlepiej się uczyć, nie w klasie, ale na miejscu, skosztować czegoś tam, przy okazji posłuchać o tym miejscu smile

No dokładnie smile
tam to bardziej niż na jedzenie chodzi się dla wnętrza smile

64

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Osobiście polecam papryczki na mikołajskiej, charlotte na placu szczepańskim, zwłaszcza wybrac się tam na śniadanie lub milk bar na tomasza smile

65

Odp: Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Niemal zawsze jak jestem w Krakowie to idę do Babci Maliny na Sławkowskiej smile

Posty [ 1 do 65 z 95 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024