Czy lubicie "z połykiem"? :) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2010-04-22 15:43:57

Anemonne
Moderator

Re: Czy lubicie "z połykiem"? :)

Myślę, że czekanie tu nic nie da, może tylko pogłębić Twoje złe samopoczucie, bo będziesz się dłużej zastanawiał (bezowocnie przecież), czemu ona tego nie inicjuje. Zbierz się na odwagę, porozmawiaj (tak jak piszesz - delikatnie, i powtórzę się raz jeszcze: nie w sytuacji łóżkowej, bo wtedy może się stać niezręcznie i cały nastrój opadnie) i będziesz wiedział, na czym stoisz. Powodzenia! smile

#40 2010-04-25 18:10:37

Ulcia
Przyjaciółka Forum

Ja też bardzo lubię tego rodzaju przyjemności i nie uważam, że jest to coś obrzydliwego. Raczej fantastycznego!!!!
A jeśli do tego wchodzą pikantniejsze szczegóły...hmmmm
Od samego myślenia nabrałam ochoty na sex smile paaaaaaaaaaaaaaaa

#41 2010-05-06 11:11:03

Patrycja_Sigga
Zaglądam tu coraz częściej

Uwielbiam pięscić go ustami.... uwielbiam te jego jęzki,świadomosć że jest mu dobrze i sam moment wytrysku..
A jeżeli chodzi o połykanie sparmusi to.. zależy od jego "dzisiejszej " diety i od mojego humorku wink

Wszyscy kłamią ...

#42 2010-05-06 15:24:01

gosiaczek34
Zbanowany

Kilka razy, nie ma w tym nic "smacznego" ani związanego z wykwintną kuchnią śródziemnomorską. Ale jak facet to lubi to czemu nie?

#43 2010-05-06 17:25:47

t_kowalski
Zaglądam tu coraz częściej

Ja tam nie narzekam jak moja żona kończy tą miłą chwile z połykiem smilesmile

#44 2010-05-07 11:49:09

Misiowata
Niewinne początki

Mam kolczyka w języku. Nigdy ustami nie udało mi się doprowadzić do orgazmu mojego mężczyzny.. Zastanawiałam się bardzo długo dlaczego tak jest.. czy ja robię coś źle czy go po prostu nie podniecam.. (często było też tak, że najzwyczajniej w świecie mu opadał...sad)
Ostatnio wyjęłam kolczyka, żeby zrobić mały eksperyment.. i wiecie co?? Było o wiele wiele lepiej! Sam nawet stweirdził, że bez tego specyfiku podnieca się bardziej. Ale kiedy znów zaczął myśleć, żeby mu nie opadł tak jak ostatnio.. znów mu po prostu opadł.. ;(
Dwa razy udało mi się spróbować jego spermy ale to dzieki temu, że wcześniej uprawialiśmy seks i był tak podniecony, że właściwie moje usta samym dotykiem doprowadziły go do strzału..
Chciałabym kiedyś samym "lodem" doprowadzić go na szczyt!.. Niestety nie wiem w kim jest wina.. czy w mojej technice.. czy w jego psychice.
Chciałam podkreślić, że seks zawsze mamy udany!

#45 2010-05-07 12:05:33

Anemonne
Moderator

Misiowata, a jaką masz technikę?

#46 2010-05-07 12:28:13

Misiowata
Niewinne początki

Anemonne napisał:

Misiowata, a jaką masz technikę?

Chyba niewłaściwie to ujęłam.. trudno nawet nazwać to techniką.. Po prost robię to co wydaje mi się, że powinnam.. Pomagam czasem rączką.. i to podobno jest dobre..
naprawdę nie mam pojęcia w czym tkwi problem. Nawet przyglądam się dziewczynom na filmach i robię właściwie wszystko tak samo;(

Ostatnio edytowany przez Misiowata (2010-05-07 12:28:36)

#47 2010-05-07 12:41:19

Anemonne
Moderator

Hmm, no właśnie miałam Ci zaproponować pooglądanie filmów "edukacyjnych", a chwilę potem doczytałam, że to już przerabiałaś wink
Zdecydowanie pomaganie ręką jest bardzo przydatne. Oprócz tego stymulacja wędzidełka językiem, mocne ściskanie ustami, ssanie, "głębokie gardło"... Wiesz, możliwe, że po prostu niektórzy faceci potrzebują innego rodzaju stymulacji, bo np. przyzwyczaili się poprzez masturbację do mocnego uścisku własnej dłoni i ciężko im dojść poprzez stymulację oralną. Ja np. nie potrafię dojść podczas minetki, może niektórzy faceci też tak mają z fellatio.
Proponuję Ci dużo trenować i przyzwyczajać faceta do tego rodzaju pieszczot smile W końcu się wprawisz. Możesz też pytać partnera, co lubi najbardziej i jak chciałby być pieszczony - niech udziela Ci na bieżąco "instrukcji" wink

#48 2010-05-07 13:50:25

Misiowata
Niewinne początki

Anemonne dziękuję Ci bardzo za radę wink) Myślę, że dziś będzie okazja, żeby trochę popróbować;)
Dobrze jest wymienić się z kimś wiedzą czy poglądami, bo w sumie z tą masturbacją bym nie pomyślała.. a faktycznie też to może być to.. wink Dzięki wielkie jeszcze raz smile

#49 2010-05-07 13:58:49

BlackPearl
Cioteczka Dobra Rada

Ja też nie widzę w tym nic złego, również tak się dopieszczamy z mężem i oboje wręcz to uwielbiamy. Nie robimy tego każdorazowo, tylko co któryś raz, przez co jest to takie smakowite wink
Dziwię się dziewczynom które się tego brzydzą, w końcu jak można się brzydzić swojego mężczyzny?? Tego w ogóle nie rozumiem, znam parę w której tylko facet jest w ten sposób aktywny, a jego partnerka się brzydzi. Jeszcze zrozumiem jeśli facet nie dba o higienę, ale jeśli ma się świadomość że dba to nie widzę przeciwwskazań.

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

#50 2010-05-08 19:31:40

Turkusówka
Wkręcam się coraz bardziej

Misiowata  - ja tez mam kolczyk w języku i moj facet go uwielbia. Jak tylko sobie go zrobiłam to pierwsze skojarzenie jakie w dwojke mieliśmy to jak to bedzie przy "lodzie:) choć nie powiem czasami mi osobiście przeszkadza bo np źle się układa;)  Ale wiadomo każdy ma inne upodobania. Fakt, że oboje uwelbiamy seks oralny - nawet powiem szczerze, że ja czesto wole taki od normalnego stosunku. Uwielbiam robić mu "loda"  i uwielbiam gdy on mnie pieści ale powiem szczerze, że mimo, iz go bardzo kocham i faktycznie uwielbiam te czynnośc to sperma jest dla mnie jakaś taka....blee...nie powiem kilka razy zakończylam w ustach dla jego satysfacji(dla mojej pewnie też) ale poprostu tego nie lubie.Bardzo otwarcie rozmawiamy o seksie i sam stwierdził że mu to nie przeszkadza. A co do orgazmu przy oralnym seksie to dobraliśmy sie akurat tak dobrze, że obydwoje potrafimy doprowadzić sie do mega orgazmów nawet tylko przez pieszczoty.

"Dobrzy ludzie śpią lepiej od złych, ale ci drudzy bawią się znacznie lepiej, kiedy nie śpią." Woody Allen

#51 2010-05-13 21:59:31

~beć.
Na razie czysta sympatia

średnio mi to pasuje, nie smakuje mi sperma ;/

#52 2010-05-15 21:25:36

EgzystencjalnyPaw
Zbanowany

bed,ale to nie ma smakowac;)))
to sie albo polyka albo nie;)

#53 2010-05-24 21:36:05

izaczek_ona
Zbanowany

przeciez jest tyle innych opcji niz połykanie jak komuś nie odpowiada smak czy zapach..
na piersi, na brzuch, na twarz ale to juz w ostateczności..
ja mojemu ukochanemu lubię to robić no i z połykiem oczywiście smile

Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-05-24 22:01:08)

#54 2010-06-01 01:22:00

enya
Przyjaciółka Forum

Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie połykałam - trochę się boję. Ten strach wynika z tego, że nigdy nie lubiłam jedzenia o takiej konsystencji. Surowego jajka nigdy bym nie wzięła do ust. Jedzenie glutowate, śliskie mnie odpycha. I myślę, iż bałabym się swojej niekontrolowanej reakcji, że niechcący mogłabym zranić partnera swoim dziwnym zachowaniem wink
Zresztą też rzadko to robię.

#55 2010-06-01 01:29:00

enya
Przyjaciółka Forum

A rozpatrując sprawę od tej drugiej strony! Kiedy Wam mężczyzna robi dobrze ustami, czy zawsze oczekuje abyście były dokładnie wygolone, bo inaczej tego nie zrobi? Czy taki szczegół im nie przeszkadza?

#56 2010-06-01 10:04:12

Anemonne
Moderator

Mój oczekuje, że będę wygolona nie tylko podczas minetki, ale zawsze wink Zresztą nie jest to dla mnie niczym dziwnym, bo golę się regularnie od kilku lat i nie wyobrażam sobie inaczej. Włosy łonowe u kobiety mnie totalnie odpychają, chyba, że mają postać jedynie cienkiego paska na wzgórku.

W drugą stronę zresztą też to działa - nie lubię pluć włosami, więc proszę mojego Lubego, by dbał o regularne "odwłasianie". Inaczej nie zabiorę się np. za oralne pieszczoty jego jąder i on o tym wie wink

#57 2010-06-01 13:07:02

P&P
100% Netkobieta

Również nie wyobrażam sobie dżungli w majtkach, nie tylko ze względów estetycznych, ale też zwykłej wygody.
Od faceta nie oczekuje kompletnej gładkości, ale na jądrach- koniecznie.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#58 2010-06-01 15:01:54

enya
Przyjaciółka Forum

Ale ja nie mówię o posiadaniu gąszczu w tym miejscu wink

Przecież teraz w zasadzie każda kobieta się goli i trudno aby było inaczej, ale jednak najczęściej kobiety golą okolice bikini, czyli wszytskie te miejsca które mogłyby wychodzić poza bieliznę. Jak również golą wzgrórek łonowy, czy też robią jakomś ładną fryzurę w tym miejscu.

Mnie interesuje czy Wasi partnerzy oczekują, że będziecie goliły się całkowicie aby wyglądać tak jak np. w wieku 7 lat kiedy to miejsce nie porastał jeszcze ani jeden włosek. Czyli całe zewnętrzne wargi sromowe od łechtaczki po odbyt.

#59 2010-06-01 15:19:12

a_normalna
Zbanowany

A ja przypomnę, że to nie temat o goleniu się wink

#60 2010-06-01 15:19:43

Anemonne
Moderator

etniczna napisał:

Mnie interesuje czy Wasi partnerzy oczekują, że będziecie goliły się całkowicie aby wyglądać tak jak np. w wieku 7 lat kiedy to miejsce nie porastał jeszcze ani jeden włosek. Czyli całe zewnętrzne wargi sromowe od łechtaczki po odbyt.

Niezupełnie to tak jest. Gwoli wyjaśnienia - ja golę właśnie całe wargi jak napisałaś, ale nie wyglądam jak 7-latka, bo zostawiam paseczek na wzgórku wink Tak właśnie lubi mój facet (raz ogoliłam się na "zero" i powiedział, że czuje się jak pedofil i żebym nigdy więcej tego nie robiła tongue na co chętnie przystałam, bo ja też czułam się jak dziecko) i tak właśnie podoba się mi. Wszystko na gładziutko z wyjątkiem tego cienkiego paseczka i jest wygodnie i ładnie smile
Spotkałam się z przypadkiem, kiedy kobieta miała wygolony wzgórek w paseczek, ale dalej, na wargach, włosy miała tylko skrócone nożyczkami. Dla mnie jest to tak samo nieestetyczne i niepraktyczne jak nietknięty "gąszcz".

#61 2010-06-14 18:58:43

koska
Mój jest ten kawałek podłogi

a próbowałyście po połknięciu popić?? może wtedy nie będzie resztek w przełyku. ja tak zrobiłam i było ok.
ja też mam kolczyka w języku i moj facet mowi że jest lepiej jak go mam. kolczyk w języku bardziej podnieca facetów, lepiej sie wtedy całuje i robi ustami, podwójna przyjemność.

Misiowata wydaje mi sie że mu opada że za bardzo skupia sie na tym żeby mu nie opadł a nie na przyjemności i dlatego tak jest

Ostatnio edytowany przez koska (2010-06-14 19:20:34)

#62 2010-06-14 19:10:07

Izulka24
Netbabeczka

Ja tam raz polykam a raz nie to zalezy czy konczymy tylko na tym cz idziemy dalej... Najczesciej jest tak ze i tak konczymy na sexie oral jest codziennie ale z polykiem najczesciej podczas mojego okresu.

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana !!!!

#63 2010-06-15 19:48:41

Aji
Na razie czysta sympatia

Z reguły finish kończy się u mnie w żołądku. Czy ja wiem, czy to jakoś specjalnie lubię? Raz smakuje lepiej, raz gorzej. Robię to wszystko z miłości i dlatego, że lubię rozpieszczać swojego mężczyznę. Ów facet stety/niestety pali fajki, więc różnie ze smakiem bywa. Tak więc odpowiedź brzmi tak, połykam. Jednak coraz bardziej podoba mi się robienie dobrze mężczyźnie pod prysznicem, umyję ręce i po sprawie, a on jest zadowolony ; )

#64 2010-06-16 09:45:24

majorka
Przyjaciółka Forum

Ja musze się przyznac nigdy nie połknełam. Nawet facetowi z którym byłam kilka lat... Nauczyłąm sie wypluwac i to sie raczej nie zmieni.... wink

"Każda kobieta zasługuje na to aby być czyjąś księżniczką 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku" - pamiętajcie o tym :*

#65 2010-06-24 20:41:52

Noelle
Przyjaciółka Forum

Post przeniesiony:

kwiatuszek512 napisał:

Powiedz mi prosze bo ja chce zaczac piescic mojego chlopaka ustami i tez by skonczyl mi w ustach ale chcialbym wiedziec jaki to jest smak?czy to sie polyka czy wypluwa?

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#66 2010-06-24 20:51:23

kwiatuszek512
Zbanowany

jak piescic chlopaka zeby mu bylo przyjemnie?

#67 2010-09-27 02:21:05

Amadea
Niewinne początki

Najlepiej się go oto zapytać. Mój chłopak miał najpierw pewne opory (ja zresztą też) po wcześniejszym związku. Przełamanie się by czarpać z tego przyjemność wymaga często dużo czasu i cierpliwości od obu stron smile

Co do pytania powyżej - to zależy jak to robisz. Jeżeli tylko ustami to może być to zbyt mała stymulacja, choć zapewne niesamowicie przyjemna wink Możesz zawsze dołożyć rękę, albo w trakcie pieszczenia go ustami, albo na chwilę oderwać usta i chwilę 'popracować' ręką tongue Mimo wszystko myślę, że najlepiej jest się go po prostu zapytać smile

#68 2010-09-27 10:23:42

busiu
100% Netkobieta

Ja nigdy nie połykałam i raczej nie mam zamiaru. Mojemu chłopakowi na tym nie zależy, więc nie ma sensu, żebym się zmuszała, a i trochę mnie to brzydzi.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#69 2010-09-27 12:14:23

lubieto
Dobry Duszek Forum

Ja uwielbiam robić to mojemu facetowi z połykiem. Ale bardzo często zdarza się tak, że dzielę się  z nim jego spermą.
Fakt dziewczyna musi sama tego chcieć, facet nie powinien jej namawiać do tego !!
Ja sama  się przekonałam do tego i  niespodziankę facetowi gdy niby całowałam go po brzuszku !!smile

. Alejki wspomnień.

#70 2010-09-27 13:01:58

basia20
Dobry Duszek Forum

Wiatm Was
Ja jak moja porzedniczka lubię robić do końca czasami połykam , zdarza się że po finale w moich ustach się całujemy . Zdarzało się równierz że gdy moj S skończył we mnie to wtedy brał się za całowanie mojej  muszeki . Oczywiście nikogo do tego nie można zmuszać i namawiać to musi byc indywidualna decyzja

#71 2010-09-27 16:24:17

Joanna1981
Na razie czysta sympatia

Osobiście bardzo lubię robić "to" z moim mężem. Jeśli dokończymy to w moich ustach, staram się wszystko połknąć. Czasami mąż wytryska na moje okolice intymne lub twarz - co również bardzo lubię. Raz zdarzyło mu się również dokończyć sprawę na moją głowę (tego dnia obcięłam się po raz pierwszy na krótko).

#72 2010-09-27 18:01:26

lubieto
Dobry Duszek Forum

Joanna1918 Na twarz jak facet wytryska to można w oko dostać wink A to nic fajnego smile ale ogólnie wytryski na ciało  są ok wink

. Alejki wspomnień.

#73 2010-09-28 06:46:51

Joanna1981
Na razie czysta sympatia

Mnie się jeszcze to nie przytrafiło smile Ale w razie czego zamykam oczy wink

#74 2010-09-28 09:30:36

karlayn3
Woman In Red

Zdarza(ło) się często, ale nieraz połykam nieraz nie, ale czasem po prostu nie mogę bo sam smak wywołuje we mnie odruch wymiotny, nie pokazuje tego chłopakowi po sobie, bo mogłoby mu się zrobić przykro, ale czasem jak jestem mega podniecona to mi nawet smak nie przeszkadza i połykam heh chyba też muszę mieć na to "dzień" :] a najbardziej w tym wszystkim podoba mi się jak widzę jak to się podoba facetowi...smile ale najczęściej jest jednak wypluwanie:P

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

#75 2010-09-28 09:40:26

kitka23
Dobry Duszek Forum

ja nigdy nie połknęłam, jakos to chyba nie dla mnie

raz pozwoliłam mu "wybuchnąć" w moich ustach ale pozniej to ladnie na chusteczke wyplułam.... big_smile
akurat mój facet i pali dużo papierosów i odzywia sie nie na najlepiej, takze smak jego spermy po prostu jest taki słony ze nie potrafiłabym tego przełknąć ...
pozostawiam to harcorowym dziewczynom smiletongue

Ostatnio edytowany przez kitka23 (2010-09-28 09:44:03)

#76 2010-09-28 09:43:38

kitka23
Dobry Duszek Forum

P&P napisał:

Również nie wyobrażam sobie dżungli w majtkach, nie tylko ze względów estetycznych, ale też zwykłej wygody.
Od faceta nie oczekuje kompletnej gładkości, ale na jądrach- koniecznie.

a ja jestem wydepilowana, ale czasami dzien po czy 2 mam takie małe kłujące włoski, ale mojemu to wogóle nie przeszkadza
nie widzisz mi sie jakos depilowanie tych miejsc dzien w dzień, bo bym je podraznila,

a od faceta nie wymagam by bylby wydepilowany, choc raz tam smialam sie i mowilam ze mu w nocy o pólnocy przytne ;d a on sie strasznie tego boi, bo twierdzi ze bedzie go drapac i go podrazni,
bo niestety tak ma jak goli sobie brode hehe big_smile pomimo iz uzywa dobrym kremów i najlepszej masyznki do golenia takie z tymi wkladmai, chyba kolo 100 dawał

Ostatnie tematy :

Stopka forum