Jesteś nowa na forum ? No i świetnie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jesteś nowa na forum ? No i świetnie :)

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 60 ]

1

Temat: Jesteś nowa na forum ? No i świetnie :)

Chciałabym, abyśmy w tym wątku dodały odrobinę otuchy Wszystkim naszym nowym Netkobietkom, które do nas wciąż dołączają.

Jesteś nowa na forum ? Nie martw się:) Każda z nas przez to przeszła, większość przeżyła smile

Być może chciałabyś do nas dołączyć, ale zastanawiasz się jak Cię przyjmiemy, czy Twoje posty spotkają się z życzliwością "starych forumowych wyjadaczy" i czy uda Ci się dołączyć do grupy osób, które piszą ze sobą już od jakiegoś czasu.

Wiele osób czuło na początku, że być może nie będzie tutaj potrzebne; niektóre osoby czuły się tutaj na początku zagubione czy nawet niezauważane. Wiele osób dotarło do nas często z bagażem "niemiłch" doświadczeń z innych fór czy portali i obawiało się czy będzie tutaj tak samo. Po co właściwie dołączać ? Czy ktoś mnie tutaj zrozumie ? Czy ktoś pomoże ? Czy moje porady, będą dla
kogoś dobre i pomocne ? Czy ktoś doceni moje odmienne zdanie ? Jeżeli masz takie przemyślenia - witaj w klubie. Myślę, że każda z nas, łącznie ze mną, miała na początku szereg wątpliwości czy to wszystko ma sens ...

Ja nad moim pierwszym postem na tym forum, myślałam godzinę smile Kiedy w końcu umieściłam go na forum, strasznie się denerwowałam jak zostanie przyjęty. Nikt mnie za niego nie udusił, choć temat był kontrowersyjny smile Udało mi się za to zyskać świeże spojrzenie na poruszoną w poście kwestię. To było bardzo cenne i bardzo mi wtedy pomogło.

Cały czas też zastanawiałam się czy uda nam się razem stworzyć coś fajnego: miejsce , które będzie dla innych taką oazą spokoju, radości, dobrych porad i relaksu.

Myślę, że się udało i cały czas udaje smile Ale to zasługa wszystkich tych osób, które dołączyły i dołączają, piszą i udzielają się na tym forum i dbają o to, żeby było tu cały czas tak samo miło i przyjaźnie. To forum tworzymy razem. To ,że jest tu fajnie  - zawdzięczamy sobie nawzajem.

Dobrze jest móc myśleć, że kobiety mogą tworzyć taką fajną i pomocną społeczność. Pomagać sobie w trudach codzienności i wspierać się w sprawach przykrych i skomplikowanych. Co kilka głów to nie jedna, prawda ?

Ty także możesz być częścią naszej społeczności i pomagać innym dobrą radą, emotinkowym uśmiechem, obecnością. Ty także możesz poprosić o pomoc. Wystarczy ... zrobić ten pierwszy krok i napisać ten pierwszy post smile

Każda z nas ma różne przekonania, doświadczenia i odmienne wizje różnych rzeczy - ale różnorodność może być ubogacająca. Każda z nas ma różne problemy i zmartwienia - ale inny punkt widzenia, konstruktywna krytyka, dobra porada mogą pomóc w pokonaniu wszelkich przeszkód.

To miejsce jest otwarte dla wszystkich kobiet lubiących dyskutować i wymieniać się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Możesz udzielać się w interesujących Cię tematach i wątkach, dołączyć do którejś z netkafejek, miast czy grup lub założyć własną - możliwości jest sporo. Staramy się ,aby każda z Was znalazła tu swoje miejsce i czuła się tutaj jak najlepiej. Wszystkie sprawy związane z forum reguluje nasz Regulamin, bieżące informacje związane z forum umieszczane są w dziale Nasze Kobiece Forum. W razie jakichkolwiek kwestii problematycznych możesz zawsze skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy lub skontaktować bezpośrednio z Moderatorkami.

Początki są czasem trudne, ale wiedz, że czekamy na Ciebie i zawsze będziesz tutaj mile widziana smile

Poniżej zapraszam wszystkie zadomowione już dziewczyny z forum do pisania o swoich początkach w naszym serwisie smile

To co, inni robią, myślą, czują i piszą, jest bezcennym przewodnikiem w zrozumieniu tego kim jesteśmy i dokąd zmierzamy...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jesteś nowa na forum ? No i świetnie :)

Witajcie smile

Śladami Vausti, chciałabym się wypowiedzieć na temat moich początków ;-)

http://www.netkobiety.pl/t3352.html to tu umieściłam swój pierwszy post wink nie pamiętam jak znalazłam forum, tzn. pradopodobnie szukałam jakiejś porady w kwestiach damsko-męskich, najpierw tylko "przejżałam" co i jak.. jednak nie zarejestrowałam się.. Dziś sama nie wiem czemu.. prawdopodobnie obawiałam się oceny, krytyki, a może nie chciałam by ktoś mnie lepiej poznał?

Jednak po jakimś czasie wróciłam wink i jak widzicie zagościłam na dobre!!

Pamiętam jak pisałam swojego pierwszego posta w tym właśnie dziale.. pamiętam jak biło mi serce-tak chciałam by ktokolwiek odpisał! (wcześniej nie byłam zbytnią fanką for internetowych..)

A potem to już było jak nałóg, wiedziałam że cokolwiek napiszę, ktoś odpowie. Czułam się potrzebna, doceniona i jednocześnie nie byłam tylko wirtualna- byłam i jestem sobą!!!

Tyle się dowiedziałam, tyle zrozumiałam.. rozwiązałam wiele ze swoich problemów czy dylematów... Forum towarzyszyło i towarzyszy mi nadal w tylu ważnych chwilach mojego życia! Tyle się zmieniło przez te 14 miesięcy, a ja ciągle z entuzjazmem i ciekawością tu zaglądam!!

Moderowanie okazało się jednym z najmilszych zaszczytów jakie mnie spotkały w życiu smile Za co dziękuję Vausti i redakcji!

Poza wszystkim jednak zyskałam coś więcej- http://www.netkobiety.pl/t3706.html tu odnalazłam zrozumienie, zostałam zaakceptowana, mimo iż byłam "nowa"! dziś zaglądając do Netkafejki +18 wiem że czekają na mnie tam osoby, które nie są tylko wirtualnymi postaciami, ale Prawdziwymi, Szczerymi i Wspaniałymi Koleżankami!! smile

W tym miejscu chciałabym zachęcić nasze nowe użytkowniczki, a także te które są już z nami od pewnego czasu ale wciąż nie znalazły swojego miejsca, by zajrzały do netkafejek wink naprawdę warto!! Jesteśmy otwarte na nowe osoby, dla każdej z Was znajdziemy chwilę i uwagę smile

Pozdrawiam Was ciepło i do "usłyszenia" w poszczególnych wątkach! wink

Noelle87
Użytkowniczka i Moderator smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

Cześć. Jestem mężatka i mam 11 letnia córeczkę. Mam nadzieje że mi pomożecie w wielu sprawach. Ja postaram się wam także pomóc jak tylko bedę umiała. pozdrawiam.

Reklama

4

Cześć jestem nowa mam nadzieję że mnie zaakceptujecie ,jestem mężatką ,pracującą,szukam porad i sama też będę starała się doradzać jak coś będę wiedzieć

5

Pojawilam sie tu nieco jakby przypadkiem.
Na ogol przebywam wsrod facetow-taka praca i hobby w jednym, szukam wiec roznych zdan na rozne tematy-od kobiet smile
Mam nadzieje zadomowic sie jesli Wam przypadne do gustu. Postaram sie przestrzegac regulaminu, poniewaz znam z wlasnej autopsji blaski i cienie zarzadzania forum. Jedynym mankamentem, na ktory nie mam wplywu jest brak polskich znakow diaktrycznych-licze na wyrozumialosc.

Pozdr.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...
Reklama

6

Witajcie dziewczyny!!

Chciałam napisać,jak wyglądały moje początki-a więc.
Mój mąż jest wręcz maniakiem komputerowym i znalazł stronkę NETKAFEJKA 30+ i powiedział żebym tam coś o sobie napisała.
Bałam się strasznie reakcji dziewczyn z tamtego forum,że mnie nie zaakceptują lub zignorują moje posty.Myliłam się i to bardzo.
Zostałam ciepło i serdecznie przez wszystkich przyjęta i naprawdę piszę tam o wszystkich moich wzlotach i upadkach.
Od niedawna jestem jeszcze aktywna na innym forum,a dzisiaj zawitałam do Was.
Jestem bardzo szczęśliwa,że poznałam i nadal poznaję wspaniałych i życzliwych ludzi.
Gorąco wszystkich pozdrawiam!!.

Spraw,aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.
                                                      Mark Twain smile

7

Witam nowe osoby na forum.Poczatki pisania zazwyczaj sa pelne obaw,lecz z czasem forum wciaga.Pozdrawiam

8

http://liczniki.org/gif/d/o/dobranocF20wszystkim-999999ffffff352-2-2-2-purple011.gif?1270946131

Spraw,aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.
                                                      Mark Twain smile

9

Witam serdecznie Wszystkie Panie smile znalazłam się na tym forum,ponieważ znajoma mi poleciła,ze jest taka strona gdzie bede mogła szukac pomocy i porady w trudnych życiowych sytuacjach,a ja właśnie mam ich az zawiele.Jestem mężatką i mam 3-je wspaniałych dzieci,nastolatki,czy naprawde jest po to to forum,pozdrawiam.

10

Pamiętam dokładnie dzień, w którym się zalogowałam na forum. To był Nowy Rok smile Mój narzeczony spał po Sylwestrowych szaleństwach a ja już się wyspałam i leżałam sobie w łóżku. I w google wpisałam hasło "forum dla kobiet". I wyskoczyły mi Netkobiety. Już po pierwszym spojrzeniu wiedziałam, że to moje miejsce. Od początku znalazłam tutaj przyjazne dusze i wiedzialam, że dzięki forum dowiem się dużo nowych rzeczy, pomogę komuś a i ktoś mnie pomoże. Z czasem powstała netkafejka 18+,której jestem stałą bywalczynią. Znalazłam tam fajne babki, z którymi konie można kraść. Były dni na poważne rozmowy a były dni, gdzie się wygłupiałyśmy. Czuję się tutaj, jak w domu. W pewnym momencie otrzymałam status 100% netkobiety. Czułam, że rosnę. Dosłownie. Było mi strasznie miło, ze zostałam wyróżniona. A w grudniu zeszłego roku dostałam propozycję moderowania forum. Byłam bardzo zaskoczona a jednocześnie zaszczycona. Musze przyznać, ze troszkę się bałam, czy dam sobie radę, ale myślę, że jednak poradziłam sobie.
Forum Netkobiety jest dla mnie drugim domem i każdy mój dzień rozpoczynam od zalogowania się na forum i poczytania, co ciekawego się tutaj dzieje.
Dlatego też zapraszam wszystkie osóbki, które mają ochotę poczuć się tak jak ja, do zalogowania się na forum i braniu czynnego udziału w jego życiu. I serdecznie witam wszystkie nowe osoby.Każdy jest tutaj mile widziany smile

11

Witajcie!
Jestem tu nowa i właśnie przed chwilą napisałam odpowiedź na temat produktu Linea! Mam synka, który ma 11 miesięcy! Mały daje mi czadu smile ale jakoś sobie radzę! Jestem typową "Matką Polką" czyli ciągle jestem z synkiem i nie mam czasu na nic!  Wszystko robię razem z dzieckiem nawet chodzę z nim do łazienki. Skończyłam Zarządzanie ale przede mną nie widać żadnych perspektyw pracy sad. Teraz żałuję bo podejrzewam, że lepiej bym wyszła  uczęszczając na jakieś kursy. Ale człowiek mądry po szkodzie!

12

Dzień dobry wszystkim. Jestem tu nowa.Mam na imię Magda, mam 27 lat. Zanim cokolwiek postanowiłam napisać, najpierw troszeczkę poszperałam w tej dosyć dużej kobiecej społeczności. Boję się, aby nie strzelić jakiejś gafy, ponieważ to pierwsze moje forum w którym postanowiłam się zarejestrować. Jeżeli zrobię jakiś błąd poprawcie mnie. Mam nadzieję, że zapoznam się tutaj z miłymi ludźmi i znajdę odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

13

Ja również jako że jestem nowa chce powiedzieć wszystkim Paniom Dzień Dobry smile smile
Mam na imię Monika, studiuje Turystykę i Rekreację, zainteresowania.... muzyka, taniec, pływanie... Na razie to chyba na tyle smile

14

Witajcie wszystkie dziewczyny ciepło chodźcie na forum do różnych wątków na pewno znajdziecie wśród nas fajnych znajomych.

15

Witajcie Dziewczyny smile

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

16

Moje początki na forum? Hmmm... to było dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem, gdyż wcześniej należałam do innego forum internetowego gdzie dziewczyny potrafiły być naprawdę okrutne. Pamiętam, jak napisałam im o pewnym problemie, dotyczącym mojego chłopaka i został on nazwany hipokrytą i padły wtedy pytania: jak ja mogę z nim być? A problem nie był jakiś tam straszny, ot takie małe problemiątko... A te odpowiedzi, przy takiej błahostce, dla zakochanej dziewczyny- były szokujące. Tym bardziej, że wypowiadały się również moderatorki, po prostu całe zżyte forum napisało mi wiele przykrych słów...
Jestem z tym facetem do dziś i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Planujemy nawet ślub i tak ciepłego i kochanego faceta nigdy w moim życiu nie spotkałam (mimo paru jego wad ;P hehe)
Mniejsza o większość...
Po moich doświadczeniach z tamtym forum, bardzo bałam się napisać swojego pierwszego posta tutaj, dlatego na początku głównie czytałam i przeglądałam wątki... po jakimś czasie zaczęłam też delikatnie się wypowiadać, a z czasem przychodziło mi to coraz łatwiej i zobaczyłam, że musiałam mieć wielkieg pecha trafiając tam, a nie tutaj za pierwszym razem smile
Później były netkafejki, propozycja od Redakcji, aby zostać moderatorką smile No i tak zostałam i najfajniejsze jest to, że wiem że zawsze moge tu wrócić, że zawsze znajde tu wsparcie i pogadam z dziewczynami na poziomie smile
Uwielbiam to forum i chyba nie mogłabym już bez niego żyć wink

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

17 Ostatnio edytowany przez olina22 (2010-04-22 21:33:11)

Po raz pierwszy zagościłam tu w bardzo, bardzo trudnym dla mnie momencie życia, może najtrudniejszym, kiedy to świat mnie przerażał, a problem przerastał. Moje uporządkowane dotąd życie legło w gruzach, przechodziłam załamanie i tak bardzo mocno potrzebowałam wsparcia. Było to wszystko tak nowe i obce, a przecież nikt wcześniej mnie na takie okoliczności nie przygotował. Chciałam poznać opinie kogoś, kto mógłby spojrzeć na mnie obiektywnie, na chłodno, może dać też kopniaka i sprowadzić do pionu kiedy się za bardzo mazałam smile.

Pamiętam też doskonale, że na samym końcu mojego pierwszego rozpaczliwego postu napisałam ,,Proszę, nie zostawiajcie mnie...? I Netkobietki mnie nie zostawiły! I nie macie pojęcia jak ciepło zrobiło mi się na duszy. A po pierwszych odpowiedziach wiedziałam już, że będzie dobrze, musi być smile.

I do dziś dziękuję losowi, że tutaj trafiłam, bo od tamtego czasu nie czuję się już sama ze swoimi problemami, których nikt nie rozumiał. I jeszcze stało się coś wielkiego- zawiązałam prawdziwe przyjaźnie, szczere aż do bólu, o jakich w realnym świecie mogłabym pomarzyć. Tak więc jak widzicie zagościłam tu na stałe. Piszę, pomagam i czuję, że robię coś fajnego. No co tu dużo mówić...rosnę:)) A przecież jeszcze całkiem niedawno nie wierzyłam, że mogą istnieć wirtualne przyjaźnie, a fora były dla mnie tylko abstrakcją.

Powiem Wam jeszcze w sekrecie, że z lekkim ukłuciem zazdrości (tej sympatycznej, rzecz jasna smile przeczytałam słowa Moderatorek, które dostąpiły wyróżnienia i poprowadzenia forum. Myślę, że jest to jest fajna sprawa móc wpływać na losy tak prężnie rozwijającego się forum. I to właśnie musi być super! Bo kocham to miejsce:))

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

18

Witam Was gorąco! Cieszę się, że trafiłam na Wasze forum, jest tu miło i przyjemnie. Podoba mi się, że nie widzę jakiś wrednych komentarzy pod notkami innych osób. Czasem bywa tak, że człowiek żałuje, że w ogóle się odezwał i czmyka jak najszybciej z tego forum, a tu jest bardzo przyjazna atmosfera. Tutaj trafiłam przypadkowo dzięki google wink

To może tak krótko o sobie...? Jestem Trenerem, mam własną firmę.  Zaczynamy działać w maju, więc teraz siedzę nad różnymi projektami ulotek, programów itp. Co sprzyja wchodzeniu na różne stronki smile Dlatego też mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy znowu, a tymczasem troszkę poczytam sobie co pisałyście jak mnie nie było wink  Witam raz jeszcze!

19

Witajcie kochane czasami mam problemy jak kazda z nas,mam nadzieje ze zamiast krytykowac pomorzecie mi dacie dobra rade a ja bede pomagac wam jak tylko bede mogla.Jestem obecnie bez pracy moj nazeczony pracuje w norwegi czesto wyjezdza na prawie 2mies mamy pieska niger sie wabi to na tyle pozdrawiam was kochane:)=)

na na na

20

Witam, nieco pozno ale lepiej pozno, niz wcale wink
Jestem mama 20 letniej corki, pracuje i ciesze sie kazdym dniem.
Mieszkam za granica a tutaj chcialabym pogadac po polsku i... po babsku wink
Ciesze sie, ze moge byc z Wami, to forum wydaje mi sie byc przyjazne. Nie spotkalam do tej pory zawisci, bezmyslnej zlosliwosci.
Tak trzymajcie smile
Dziekuje

21

Zastanawiam czy wypada abym i ja napisał po co tu jestem,tym bardziej,że nie jestem kobietą,mam przeważnie chroniczny brak czasu ale też czasem za wiele tego wolnego czasu.Więc  udzielam się na forach,głównie medycznych  w poradach(a mam ich po kilka tysięcy)a tu zawitałem przez przypadek(podejrzewam że jak większość)Nie chcę mówić kim jestem i jakiego  zawodu(raz to zrobiłem i żałuję,niestety ludzie potrafią być  zawistni a tylko dlatego że się pomaga bezinteresownie)A jednak się cieszę z tego że tu jestem,ale jako luźny user,bez przynależności do jakiejś  grupy wiekowej.Życzę wszystkim miłych kontaktów.

22

witam jestem tu nowa i trudno mi sie troszkę odnaleźć...

23

Hej smile
Jestem Marta i jestem z Gdyni
mam 18 lat i ucze się w liceum a do tego moje życie to jeden wielki dół sad

24

cześć jestem Edyta mam 32 lata. Jestem z Poznania.Mam prace w której wszyscy mnie nie na widzą. Co mam zrobić że jestem inna a do tego mam ciężką depresje ze stanami lękowymi. moje życie to bagno!

25

Witajcie dziewczyny, na wszystkie smutki to forum jest najlepsze, poznacie tu wiele fajnych osób które z chęcią przeczytają wasze smuteczki by coś poradzić, pomóc.

26

Witajcie:)) Jestem tu nowa.. Mam nadzieję, że poznam  tu miłych ludzi i znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie smile

27

Witam Jestem mężatką od 5 lat mam lat 30+ i tak naprawdę to potrzebuję z kimś pogadać

28

Witam wszystkich:)
Ja też jestem tu nowa,tak naprawdę to moje pierwsze forum, tak sobie usiadłam przed kompem i wpisałam w wyszukiwarkę "forum dla kobiet" i tak tu sie znalazłam.Jestem mężatką od 4 lat, dzieci jeszcze nie mam,nie dawno wróciłam z Irlandi gdzie mieszkałam 6 lat.Na dzień dzisiejszy nie mam pracy i zaczynam wątpić w to czy ją kiedykolwiek znajdę w naszym małym miasteczku!Mój mąż nadal pracuje w Irlandii .
Pozdrawiam Was serdecznie!

Bo w życiu chodzi o to, a żeby nadać mu sens...

29

Ja już nie jestem taka nowa ale witam serdecznie smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

30

Dzień dobry , ja skończyłam  60 lat i może jestem za stara i sobie nie poradzę? Jest tu forum dla 50 + a dla mnie nie ma i nie wiem czy tam się moge zapisać?   Pozdrawiam

31

Jagodo tutaj jest miejsce dla każdej kobiety, więc i dla Ciebie się znajdzie. W netkafejce 50+ czy barwy codzienności są panie mniej więcej w Twoim wieku. Witamy Ciebie serdecznie i pisz jak najwięcej smile

32 Ostatnio edytowany przez anusia1 (2010-05-08 15:55:34)

Hej
potrzebuję miejsca, gdzie mogę się po po prostu wypłakać,wszystko miało być tak pięknie ja czułam się mądra i potrafiąca wszystko zorganizować i załatwić, a teraz nie mam po co i dla kogo się starać.
Nie chcę smęcić, ale co mogę robić w wieku 35 lat , sama, wszystkie związki, które były wartościowe w moim życiu rozpadły się w większości z mojej przyczyny. Nie mam nawet dziecka, które mogłabym kochać i żyć dla niego. Coraz bardziej zamykam się na innych, nawet dla najbliższej rodziny , którą  przecież kocham.
Właściwie nie widzę wyjścia z tej sytuacji, będzie tylko gorzej i gorzej

33

Dziękuję  Pani moderator za odpowiedż i Pozdrawiam.

34

Anusia1 - każdy powód jest dobry,żeby się tu zalogować.

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

35

Witam wszystkie forumowiczki smile Żyję w rozpadającym się 3 letnim małżeństwie, którego owocem jest mój ukochany 2,5 letni synek. Mam nadzieję, że moje doświadczenie w pewnych sprawach pomoże niektórym z Was pokonać problemy i udzielić potrzebnego wsparcia. Na to samo liczę z Waszej strony. Pozdrawiam Was bardzo cieplutko w ten słoneczny dzień smile

36

Super, że tak licznie dołączacie do grona Netkobietek smile Witamy bardzo serdecznie i czujcie się jak u siebie smile

37

Cześć dziewczynki wink

38

Witam Kobietki:) Jestem tu nowa, mam nadzieje, że poznam wiele ciekawych osób, znajdę pomoc, rady i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Posty [ 1 do 38 z 60 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jesteś nowa na forum ? No i świetnie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016