Kobiety wybrzydzają? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Strony Poprzednia 1 44 45 46

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,711 do 1,732 z 1,732 ]

1,711

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Jeśli mnie chcesz odlać z brązu, to ja osobiście po Twojej śmierci wystawię Cię jak Lenina big_smile
Z tabliczką : tu leży Wilczysko. Rycerz Starego Kodeksu :-D

superba graditur ante lapsum
Reklama
Zobacz podobne tematy :

1,712

Lady Loka napisał/a:

W takiej sytuacji chyba wygrana i tak nie jest stała i prawdziwa. Ake chodziło mi o to, że oboje próbujecie osiągnąć mniej więcej to samo, ale macie inne środki do celu.
Rozmowa jest leosza od szantażu. Zresztą nie jestem obiektywna, razi mnie strasznie sposób pisania Unreala o swoim związku i żonie. Może to tylko wrażenie, bo relacja jest jednostronna, ale i tak.

Spoko Wilczysko:D

ja kogokolwiek szantażowałem? Ja po prostu przejrzałem na oczy i zadbałem o swoje potrzeby w związku smile

"Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi"

1,713

Pierwsze słyszę o modzie na bycie zołzą i arogantem. Ale może to dlatego, że jestem raczej poza pop-psychologią, kołczingiem i innymi poradnikowymi klimatami. Wydawało mi się, że to kwestia osobowościowa, kwestia potrzeb i indywidualnych cech, a nie podążanie za jakąś modą. Serio można postanowić, że będzie się zołzą?

Reklama

1,714

Pirx napisał/a:

Jeśli mnie chcesz odlać z brązu, to ja osobiście po Twojej śmierci wystawię Cię jak Lenina big_smile
Z tabliczką : tu leży Wilczysko. Rycerz Starego Kodeksu :-D

Ale pomniki Lenina kiepsko u nas skończyły big_smile

1,715

Nya napisał/a:

Pierwsze słyszę o modzie na bycie zołzą i arogantem. Ale może to dlatego, że jestem raczej poza pop-psychologią, kołczingiem i innymi poradnikowymi klimatami. Wydawało mi się, że to kwestia osobowościowa, kwestia potrzeb i indywidualnych cech, a nie podążanie za jakąś modą. Serio można postanowić, że będzie się zołzą?

Podejrzewam, że jak się ktoś uprze to można smile To kwestia samodyscypliny. Tylko, że pewnie taka osoba nie określa siebie zołzą, tylko np. twardzielką smile

Reklama

1,716 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-30 11:42:27)

Nawet jeśli to jest zupełnie wbrew czyjejś naturze? A to nie jest tak, że suczą może stać się ktoś kto ma ku temu już jakieś predyspozycje, pewne cechy? Ale jeśli nie to poniekąd podziwiam za samodyscyplinę wink

1,717

Nya napisał/a:

Nawet jeśli to jest zupełnie wbrew czyjejś naturze? A to nie jest tak, że suczą może stać się ktoś kto ma ku temu już jakieś predyspozycje, pewne cechy? Ale jeśli nie to poniekąd podziwiam za samodyscyplinę wink

Podejrzewam, że każdy z nas ma swoją wredną część natury i chodzi o to, żeby ją bardziej dopuścić do głosu big_smile No i motywacja jest bardzo ważna. Jeśli np. w grę wchodzi zemsta na "męskim rodzaju" za doznane krzywdy, to czyż może być lepsza motywacja ? big_smile

1,718

Wydaje mi się, że chęć zemsty /za cokolwiek/ tak jak np. zazdrość jest bardzo powszechnym uczuciem i raczej nie ma nic wspólnego z promowaną modą... Nie sądzę, żeby ludzie wcześniej nienawidzili mniej za doznane krzywdy albo rzadziej zazdrościli innym... Ja w ogóle uważam, że większość ludzi bez względu na czasy kieruje się na ogół bardzo prymitywnymi motywacjami. Generalnie nie mam zbyt dobrego zdania o ludzkości ;')

1,719

Nya napisał/a:

Wydaje mi się, że chęć zemsty /za cokolwiek/ tak jak np. zazdrość jest bardzo powszechnym uczuciem i raczej nie ma nic wspólnego z promowaną modą... Nie sądzę, żeby ludzie wcześniej nienawidzili mniej za doznane krzywdy albo rzadziej zazdrościli innym... Ja w ogóle uważam, że większość ludzi bez względu na czasy kieruje się na ogół bardzo prymitywnymi motywacjami. Generalnie nie mam zbyt dobrego zdania o ludzkości ;')

Nie tylko Ty smile Witaj w klubie.

1,720

Wilczysko, przeczytaj "No More mr Nice Guy" Roberta Glovera. Jak chcesz, wrzucę Ci linka smile Gwarantuję, że Ci się spodoba i odpowie na wiele Twoich pytań i wątpliwości.

"Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi"

1,721

Czy dziewczyny zadbane, spory makijaż, zrobiona fryzura, obcisłe, starannie dobrane ubrania mają większe wymagania?

1,722

wideletz napisał/a:

Czy dziewczyny zadbane, spory makijaż, zrobiona fryzura, obcisłe, starannie dobrane ubrania mają większe wymagania?

Oczywiście. Zwłaszcza te obcisłe ubrania powodują nacisk na wymagania. Im bardziej ubranie obciska tym dziewczyna ma większe wymagania. A najgorzej jest jak dziewczyna ma jeszcze na dodatek obcisłą czapeczkę.

1,723

wilczysko napisał/a:
wideletz napisał/a:

Oczywiście. Zwłaszcza te obcisłe ubrania powodują nacisk na wymagania. Im bardziej ubranie obciska tym dziewczyna ma większe wymagania. A najgorzej jest jak dziewczyna ma jeszcze na dodatek obcisłą czapeczkę.

Wtedy nie musisz mieć długie tylko bardzo szerokiego - wiesz ,chodzi intensywność doznań.
Dorzuć siłkę i ćwicz mieśnie ud oraz bioder -> istotne dla siły i tempa udaru.

superba graditur ante lapsum

1,724

Ja nie noszę makijażu ani zrobionej fryzury, a mam spore wymagania - facet bez 'dr' przez nazwiskiem nie ma u mnie szans wink

1,725

Pirx napisał/a:
wilczysko napisał/a:
wideletz napisał/a:

Wtedy nie musisz mieć długie tylko bardzo szerokiego - wiesz ,chodzi intensywność doznań.
Dorzuć siłkę i ćwicz mieśnie ud oraz bioder -> istotne dla siły i tempa udaru.

Ty znasz jakieś ćwiczenia na szerokość ? big_smile

1,726

Nya napisał/a:

Ja nie noszę makijażu ani zrobionej fryzury, a mam spore wymagania - facet bez 'dr' przez nazwiskiem nie ma u mnie szans wink

Bo bardzo dobrze mieć lekarza w rodzinie big_smile

1,727

wilczysko napisał/a:
Nya napisał/a:

Lekarz, który nie ma obronionego doktoratu to żaden doktor;)

1,728

Nya napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Nya napisał/a:

Lekarz, który nie ma obronionego doktoratu to żaden doktor;)

Czepiasz się big_smile Taki dr House chyba nie miał doktoratu i zły był ?

1,729

wideletz napisał/a:

Duże wymagania jak najbardziej może, i w zasadzie powinien, mieć każdy - tu odsyłam do swojej sygnaturki wink. Ewentualnie życie weryfikuje czy nie są one zbyt duże i czy przypadkiem nie warto trochę odpuścić.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

1,730

hehheh, to nie jest miejsce właściwe na roztrząsanie takich dylematów. Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące funkcjonowania forum, zawsze możesz założyć wątek w stosownym dziale lub napisać do kogoś z moderacji. Uprzedzam, że kolejny off top będzie bez ostrzeżenia usuwany, można się też spodziewać innego rodzaju, przewidzianych regulaminem konsekwencji. Ostatnie posty oczywiście z widoku usuwam. 
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

1,731 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-02-19 00:11:54)

Makigigi napisał/a:

Zgadzam się z Twoją siostrą. Ludzie, którzy inwestują w siebie, mają w życiu sukcesy :-) sport, taniec, dieta dają dobre samopoczucie i podnoszą poziom endrordin, stajesz się duuużo atrakcyjniejszy przez to. Wystarczy teraz poznawać kobiety i zapewne szybko coś kliknie.

To tak nie działa niestety.
PS. Sorry za rozgrzebywanie starego wink

1,732

Pamiętacie jak dyskusja zeszła na chwilę na seksroboty ??
Wczoraj znalazłem taki "proroczy" filmik na YT big_smile

Z dedykacją dla Wideltza wink

Posty [ 1,711 do 1,732 z 1,732 ]

Strony Poprzednia 1 44 45 46

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018