Kobiety wybrzydzają? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Strony 1 2 3 46 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 1,732 ]

Temat: Kobiety wybrzydzają?

Pragnę skonsultować z Wami pewne przypuszczenie.

Z góry zaznaczam, że nie chcę nikogo osądzać, czy też krytykować.

Co jakiś czas odwiedzam kobiece fora i natykam się na tematy zakładane przez mężczyzn, których autorzy wspomnianych wątków, nie szczędzą kobietom anty-komplementów.

Zauważyłem, że takich sytuacji jest co raz więcej.

W dodatku gdy rozejrzałem się po kręgu swych znajomych, coś do mnie dotarło.

Kobiety mają ustawioną poprzeczkę tak wysoko, jak nigdy wcześniej.

Chłopaki, którzy jeszcze kilka lat temu nie mieli problemów z dziewczynami, dzisiaj o bliskiej osobie mogą jedynie pomarzyć.

Zauważyłem, że w tych czasach przeciętni z wyglądu mężczyźni mają mizerne powodzenie.Proszę, nie podawajcie przykładów związków, w których on, średni z szaty zewnętrznej, ma u swego boku atrakcyjną babkę. Jeśli są jakiś czas razem, to poznali się wcześniej, gdy było inaczej.

Pokażcie mi za to przeciętnych mężczyzn, którzy w ostatnich miesiącach poznali dziewczyny.

Szukać takich ze świecą.

Uważam, że w czasach youtuba, gdzie każda dziewczyna może nauczyć się robić świetny makijaż, i facebooka, na którym otrzymuje mnóstwo uwagi i komplementów ze strony mężczyzn, wszystko się zmieniło.

Przeciętna z wyglądu kobieta, bez makijażu wygląda, no sami wiecie, blado.

Sama w lustrze widzi odbicie średnio wyglądającej osoby. Po nałożeniu makijażu kobieta staje się znacznie atrakcyjniejsza. I tu jest pies pogrzebany. Moda na makijaż za bardzo podnosi kobietom ego.

Bez mocniej zrobionego makijażu sporo kobiet wygląda średnio.
One to wiedzą toteż ich oczekiwania wobec mężczyzn nie są zbyt wygórowane.

Jednak jeśli kobiety zrobią podkład, nałożą na siebie nieco więcej makijażu, wyglądają lepiej. Wówczas panie widząc swe odbicie w lustrze myślą o sobie jak o atrakcyjnej, pożądanej kobiecie. To zaś podnosi kobiece wymagania.

W końcu w umysłach kobiet zachodzi myślenie - jestem taka atrakcyjna, to mam prawo mieć wymagania.

Problem w tym, że co raz więcej przeciętnych dziewczyn kieruje swój wzrok na typowe ciacha.

Udowodnię to na przykładzie.

Mamy grupę 32 osób - 16 chłopaków i 16 dziewczyn.

6 dziewczyn jest atrakcyjnych, 10 przeciętnych.
U chłopaków podobnie, 6 przystojnych, 10 przeciętnych.

I mamy funkcję, w której 1 element ze zbioru kobiet, jest przyporządkowany dokładnie 1 elementowi ze zbioru męskiego.

A teraz zobaczcie, co się stanie kiedy te 10 przeciętnych kobiet, mocno się umaluje. Staną się ładne i ich oczekiwana wzrosną. Nie będą chciały umówić się z przeciętnymi facetami, będą chciały ciacha.

Oczywiście, zaprzeczycie.

Ale zobaczcie, w Polsce jest co raz więcej zdesperowanych facetów. Sporo dziewczyn jest wolnych i mimo że na brak zainteresowania nie narzekają, to większość odtrącają. Wolą być same niż z przeciętniakiem. Problem w tym, że bez makijażu również są przeciętne.

Podnoszą w sztuczny sposób poziom urody, a wymagania rosną.

Kolega wspominał, że kiedyś 30 letnie dziewczyny były miłe, otwarte i nie miały zawyżonych wymagań. Obecnie sporo kobiet w tym wieku postrzega siebie za nie wiadomo kogo. Na wszystko kręcą nosem.

Przeprowadziłem doświadczenie na sympatii i badoo.

Założyłem dwa profile:

- przeciętnie wyglądającego kolesia - ani nie brzydki, ani nie przystojny
- przystojniaka

Ten pierwszy w ogóle się nie liczył, a drugi miał ogromne powodzenie.

W tych czasach przystojniak bierze wszystko, a przeciętnie wyglądający muszą obejść się smakiem.

Sęk w tym, że kobiety mają makijaż, a ten sporo im jednak dodaje.
Później zdarza się że niezbyt atrakcyjna kobieta wybrzydza, tłumacząc że średni mężczyzna wygląda dla niej za słabo. Paradoks jest taki, że bez makijażu dziewczyna prezentuje się znacznie gorzej od odrzuconego przez nią kolesia.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety wybrzydzają?

ojej, to niech ci mniej urodziwi panowie zrobią sobie makijaz.
w czym problem?

3

Makijaż był od zawsze. To nie jest wymysł współczesnych czasów.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Reklama

4

Teraz dziewczyny malują się mocniej, są inne kosmetyki.

5

Nie wszystkie kobiety robią makijaz i nie wszystkie zwracaja uwagę na ubiór i są zadbane.
U tych kobiet od razu widać jaka jest ich naturalna uroda.
Autorze, nie musisz szukać jakiejś w makijażu i zrobionej, poszukaj naturalnej, pełno takich.

gg 48623644
Reklama

6

Kobiet z niewielkim makijażem nie widuję. Wszystkie mają  na sobie coś takiego, jakby wyciągnięto ich z okładki playboya.

7

_v_ napisał/a:

w czym problem?

Hahaha big_smile
O tym samym pomyślałam big_smile

8

wideletz napisał/a:

Kobiet z niewielkim makijażem nie widuję. Wszystkie mają  na sobie coś takiego, jakby wyciągnięto ich z okładki playboya.

Znaczy są przebrane za króliczka?

gg 48623644

9

Wejdź na google grafika i wpisz playboy - 1 wynik od lewej, z takim makijażem spotykam najwięcej kobiet

10

Dowód wyprowadzony z fałszywej tezy nie da prawdziwego wyniku, chociaż trochę przez przypadek ocierasz się o prawdę.

Taki gość jak ty, mało bystry, chociaż próbujący jakimiś zawiłymi konstrukcjami dowodzić coś - cały twój wywód jest nudny i taki facet ma małe szansę na kobietę, nie dlatego, że ona zrobi makijaż.
Już nie wystarczy mieć penisa sad co za ból!

Większość osób wpisuje tu jakieś mądre myśli...  a ja właśnie dokonałam mądrą prace zaliczeniową  i jestem bardzo dumna. Gdyby nie opóźnienie w napisaniu jej...  to dziś nie miałabym takiej satysfakcji tongue

11 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 13:32:28)

wideletz napisał/a:

Chłopaki, którzy jeszcze kilka lat temu nie mieli problemów z dziewczynami, dzisiaj o bliskiej osobie mogą jedynie pomarzyć.

To trzeba było się ustatkować a nie rozglądać się dalej. Potem nic dziwnego, że się usztywniły... Kurcze, czemu nie zdążyłem urodzić się wcześniej zanim rozwalili  sytuację. tongue

wideletz napisał/a:

Proszę, nie podawajcie przykładów związków, w których on, średni z szaty zewnętrznej, ma u swego boku atrakcyjną babkę. Jeśli są jakiś czas razem, to poznali się wcześniej, gdy było inaczej.

Hm, to może wcześniej mieli przegiętą sytuację w drugą stronę jednak?

wideletz napisał/a:

Uważam, że w czasach youtuba, gdzie każda dziewczyna może nauczyć się robić świetny makijaż, i facebooka, na którym otrzymuje mnóstwo uwagi i komplementów ze strony mężczyzn, wszystko się zmieniło.

Bardzo dobrze, że nie mają niskiej samooceny. I mogą łatwo zrozumieć, że samo zainteresowanie faceta to nic wielkiego.

wideletz napisał/a:

Przeciętna z wyglądu kobieta, bez makijażu wygląda, no sami wiecie, blado.

Sama w lustrze widzi odbicie średnio wyglądającej osoby.

Haha, dobrze czułem. Zależy Ci chyba na ich niskiej samoocenie... Omg, jesteś kolejnym bucem?

wideletz napisał/a:

Moda na makijaż za bardzo podnosi kobietom ego.

Wysoka samoocena u kobiet jest zła? Na pewno gorsza za niska.
W ogóle żałosne, że skomlesz z tego powodu.

wideletz napisał/a:

Ale zobaczcie, w Polsce jest co raz więcej zdesperowanych facetów. Sporo dziewczyn jest wolnych i mimo że na brak zainteresowania nie narzekają, to większość odtrącają.

Nie tylko w Polsce. To jest większy problem. Tylko raczej rozwiązaniem jest podniesienie poziomu facetów a nie zaniżanie kobietom.

wideletz napisał/a:

W tych czasach przystojniak bierze wszystko, a przeciętnie wyglądający muszą obejść się smakiem.

Nie, bo mamy monogamię jeszcze. I radzę Ci być z tego zadowolonym a nie głosować z tego powodu jak inne zdesperowane pieski na prawicę, bo jeszcze będziecie mieć poligamię i dopiero tragedię.

wideletz napisał/a:

Paradoks jest taki, że bez makijażu dziewczyna prezentuje się znacznie gorzej od odrzuconego przez nią kolesia.

Paradoks jest taki, że jak dla Ciebie samego liczy się tylko wygląd a jakiś jesteś brzydki to jesteś zazdrosny.

I taka mała uwaga: sądzę że patrzysz na fizyczność bardziej niż większość kobiet.

12

wideletz napisał/a:

Wejdź na google grafika i wpisz playboy - 1 wynik od lewej, z takim makijażem spotykam najwięcej kobiet

Najwięcej - to nie wszystkie.
Zakręć się koło jakiejś bez makijażu, a jest troche takich i masz kłopot z głowy.

gg 48623644

13

summerka88 napisał/a:
_v_ napisał/a:

w czym problem?

Hahaha big_smile
O tym samym pomyślałam big_smile

No przecież widać, że o to mu chodzi, tylko jest za nieśmiały żeby napisać explicite, to tak wywija.

14 Ostatnio edytowany przez rossanka (2018-01-09 13:36:23)

Najlepiej aby:
- kobieta była ładna, nie przeciętna ale ładna
- nie miała żadnych wymagań (nieważne czy on by się jej podobał czy nie)
- nie miała własnego zdania i żadnych ambicji
-była potulna
- była szczęśliwa... że ktoś ją wogóle chce
Tu już nie chodzi o autora,  ale w internecie wysyp takich chłopców/facetów, pół biedy jak mają 15-20 lat, ale czytam często
takie same wymagania "starych " koni, że się tak wyraże. Plaga jakaś czy zawsze tak było , ale nie było internetu?
Gdzieś tu jeszcze pisałam, ze kiedyś byłam na portalu randkowym i napisałam, ze przeszkadzało by mi, jakby ktoś był palaczem - na to
jeden facet odpisał mi, że mam za wysokie wymagania i że nikogo nie znajdę.
Okazuje się, że niektór podstawowe rzeczy (np, że ktoś ma dbać o higienę i umieć się samodzielnie utrzymać bez rodziców, oraz nie nadużywać alkoholu - to już są wysokie wymagania yikes

gg 48623644

15

O proszę, wystarczy żeby ktoś napisał coś, co nie licuje z Waszym światopoglądem, to od razu jest głupi buc.

Averyl, na jakiej podstawie publicznie nazywasz mnie "mało bystrym"?

Skończyłem studia wyższe, inżynierskie na których nie jeden połamał sobie zęby.

A może Tobie brakuje argumentów na obalenie mojej teorii, stąd ten bezpośredni atak?

Wysoka samoocena a nadmiar samooceny to dwie różne sprawy. Co innego jeśli kobieta w siebie wierzy, a co innego jeśli jej oczekiwania są po prostu zawyżone.

16

wideletz napisał/a:

Wysoka samoocena a nadmiar samooceny to dwie różne sprawy. Co innego jeśli kobieta w siebie wierzy, a co innego jeśli jej oczekiwania są po prostu zawyżone.

To czemu nie celujesz w kobiety o niskich wymaganiach?

gg 48623644

17

I pisząc o wygórowanych oczekiwaniach kobiet, nie mam na myśli higieny, czy dbania o sobie, bo to podstawa, ale jeśli dziewczyna bez makijażu nie jest atrakcyjna, a wymaga od faceta 190, rzeźby i bardzo seksownej twarzy, to ma zawyżone wymagania.

Problem w tym, że nie widuję kobiet nieumalowanych, z lekkim makijażem, wszystkie wyglądają jakby wróciły z sesji zdjęciowej.

18 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 13:48:23)

wideletz napisał/a:

O proszę, wystarczy żeby ktoś napisał coś, co nie licuje z Waszym światopoglądem, to od razu jest głupi buc.

Nie, światopogląd to inna rzecz.

wideletz napisał/a:

Averyl, na jakiej podstawie publicznie nazywasz mnie "mało bystrym"?

Im więcej publicznie tym, lepiej. Żebyśmy mogli to przeczytać i my.

wideletz napisał/a:

Skończyłem studia wyższe, inżynierskie na których nie jeden połamał sobie zęby.

No już przestały lecieć na to, że się ma inż. I słusznie przecież. Same mają dyplomy. Uważasz, że można sobie połamać zęby na samym fakcie zaliczenia studiów inżynierskich? To musiało Ci iść słabo. I mam na myśli dowolne studia inżynierskie. Wierz mi.

wideletz napisał/a:

A może Tobie brakuje argumentów na obalenie mojej teorii, stąd ten bezpośredni atak?

Stąd, że dyplomy niewiele dają. Widać po tym, co piszesz.

wideletz napisał/a:

Powtarzam, że lepsza za wysoka niż za niska.

19

Ciekawa teza smile ostatni raz malowałam się po Świętach, bo musiałam przez chwilę udawać diabła, więc szminka i cień poszły w ruch big_smile a normalnie praktycznie zero.
Co więcej, ja na ulicy nie widzę aż tak wymalowanych kobiet.

Czy to kolejne wcielenie trola, który się boi makijażu?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

20

wideletz napisał/a:

I pisząc o wygórowanych oczekiwaniach kobiet, nie mam na myśli higieny, czy dbania o sobie, bo to podstawa, ale jeśli dziewczyna bez makijażu nie jest atrakcyjna, a wymaga od faceta 190, rzeźby i bardzo seksownej twarzy, to ma zawyżone wymagania.

Problem w tym, że nie widuję kobiet nieumalowanych, z lekkim makijażem, wszystkie wyglądają jakby wróciły z sesji zdjęciowej.

A to dziwne, bo ja widuje i takie i takie.

A z resztą co ci przeszkadza makijaż? Przecież kiedyś go zmyje,  nie wiem, przed snem, albo jak pójdziecie na basen  albo rano po obudzeniu też nie będzie mieć makijażu.  Albo w weekend jak będziecie siedzieć w domu...

gg 48623644

21

Averyl napisał/a:

Dowód wyprowadzony z fałszywej tezy nie da prawdziwego wyniku, chociaż trochę przez przypadek ocierasz się o prawdę.

Taki gość jak ty, mało bystry, chociaż próbujący jakimiś zawiłymi konstrukcjami dowodzić coś - cały twój wywód jest nudny i taki facet ma małe szansę na kobietę, nie dlatego, że ona zrobi makijaż.
Już nie wystarczy mieć penisa sad co za ból!

To jak zadanie z logiki, gdzie z dwóch fałszywych zdań można wyciągnąć wnioski zgodne z prawdą, np. Chleb jest kamieniem...i...Kamienie są jadalne.

22 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 13:47:54)

[dubel]

23

wideletz napisał/a:

(...) Problem w tym, że nie widuję kobiet nieumalowanych, z lekkim makijażem, wszystkie wyglądają jakby wróciły z sesji zdjęciowej.

Może zmień środowisko?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

24

I po co to dogryzanie? Czy ja gdzieś napisałem, że studia sprawiały mi problemy?

Mi nie chodzi o to, że kobiety mają na mnie lecieć z powodu skończenia szkoły wyższej.

Wyraźnie napisałem o co chodzi, skoro się ze mną nie zgadzasz, podaj choć jeden argument, bo jak dotąd, to przedstawiasz gówno owinięte w ładne opakowanie, po którym ślizgasz się jak gówno po majonezie.

0 argumentów.

25

Przypomniało mi się aporopos makijażu,  mam 3 koleżanki w moim wieku, które nigdy się nie malowalay i nie malują do dziś.  Żadnego tuszu do rzęs,  czy szminki, nic, zero-znaczy istnieją takie kobiety, to tak jakby ktoś nie wierzył.

gg 48623644

26

Pytałam,  dlaczego nie zakrecisz się wokół jakiejś kobiety bez makijazu?-

gg 48623644

27 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 13:54:46)

Ja owijałem g*** w ładne opakowanie?
A kto pieprzył o funkcjach przyporządkowujących, wyliczał osobniki poszczególnych płci w swojej grupie?

Tak się starałeś owinąć a jak widzisz po ocenach innych, g*** w środku masz.

28

_v_ napisał/a:

w czym problem?

Bardzo trudno dobrać szminkę do zarostu big_smile

29 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-01-09 13:57:21)

wideletz napisał/a:

To ja nie wiem, gdzie Ty mieszkasz. Codziennie widuję kobiety bez grama makijażu na buzi.

Kiedy ludzie zrozumieją, że wygląd to nie wszystko?

Kurde, a może Ty wpisujesz tylko plastiki i silikony z instagrama? Bo tam faktycznie, najbardziej naturalne są tylko rośliny doniczkowe...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

30

hehehe ja przedstawiłem swoją teorię w przystępny sposób. A Ty poza negacją i obrazą, niczego nie ukazałeś. Jesteś jak PO, którzy chcą odsunąć pis od władzy a sami nie oferują żadnej alternatywy.

Chciałbym ciebie widzieć panie mądraliński jak liczysz całki, szeregi, granice funkcji itp. Prędzej zjadłbyś swoje gówno niż policzył zadania.

31

Mogłabym napisać to samo tylko w drugą stronę - normalne dziewczyny, które się nie malują i nie wyglądają jak panny z okładek, instagrama czy teledysków są dla większości facetów niewidoczne...

32

Autorze czy dowiemy się w końcu jakiej kobiety szukasz?Na razie wiadomo, że takiej bez makijażu,  których pełno na ulicach. A dalsze cechy?

gg 48623644

33 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-01-09 13:59:58)

Nya napisał/a:

Mogłabym napisać to samo tylko w drugą stronę - normalne dziewczyny, które się nie malują i nie wyglądają jak panny z okładek, instagrama czy teledysków są dla większości facetów niewidoczne...

Oczywiście.
Co więcej, takie co się nie malują i nie nakładają gładzi szpachlowej na twarz, słyszą na okrągło, że są zaniedbane, nieatrakcyjne, przeciętne.
Jak żyć? Tylko się powiesić na pierwszym lepszym płocie.

Rossanka,  jakie znowu cechy, nie widziałaś co Autor napisał? Kobieta ma być ładna i atrakcyjna. Jaki ma charakter i czy w ogóle posiada mózg się nie liczy...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

34 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 14:02:04)

wideletz napisał/a:

hehehe ja przedstawiłem swoją teorię w przystępny sposób.

Nie, to było owijanie g*** w ładne opakowanie, które krytykowałeś.

wideletz napisał/a:

A Ty poza negacją i obrazą, niczego nie ukazałeś. Jesteś jak PO, którzy chcą odsunąć pis od władzy a sami nie oferują żadnej alternatywy.

Jesteś jak PiS...

wideletz napisał/a:

Chciałbym ciebie widzieć panie mądraliński jak liczysz całki, szeregi, granice funkcji itp. Prędzej zjadłbyś swoje gówno niż policzył zadania.

Kolejny.
Ręce mi opadają, bo te rzeczy są banalnie proste a już wczoraj pisałem tu z gościem, co też przystawiał to do dyskusji mimo że nie na temat, ale żeby se połechtać ego.

35

Kobiet z łagodnym makijażem nie spotykam. Wszystkie są mocno wymalowane.

Ppoza tym nie chodzi o sam makijaż, tylko o to, że nawet taka niezbyt urodziwa kobieta może z pomocą makijażu stać się ładna, czego owocem będą jej zawyżone wymagania.

Zobaczcie na zdjęcie, zrozumiecie co mam na myśli, spacje usuńcie

https      hmm/img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/gallery_1455979864_818363.             jpg

36

Cyngli napisał/a:

Rossanka,  jakie znowu cechy, nie widziałaś co Autor napisał? Kobieta ma być ładna i atrakcyjna. Jaki ma charakter i czy w ogóle posiada mózg się nie liczy...

To niech szuka ładnej,  kto mu broni?

gg 48623644

37 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-01-09 14:05:25)

Najgorzej mają kobiety otyłe lub te z nadwagą. Najlepiej się zamknąć w domu do końca życia i nie wychodzić. Ostatnio nawet ktoś mnie zapytał, jakim cudem ja mam męża. Ano takim, że istnieją jeszcze faceci, którzy nie są totalnie upośledzeni i widzą w kobiecie coś więcej niż tylko dupę, cycki i twarz.

Rossanka, może problem w tym, że ładne go olewają, bo pewnie sam jest przeciętniakiem ;-D A ból dupy jak stąd do Afryki

38

wideletz napisał/a:

Kobiet z łagodnym makijażem nie spotykam. Wszystkie są mocno wymalowane.

Ppoza tym nie chodzi o sam makijaż, tylko o to, że nawet taka niezbyt urodziwa kobieta może z pomocą makijażu stać się ładna, czego owocem będą jej zawyżone wymagania.

Zobaczcie na zdjęcie, zrozumiecie co mam na myśli, spacje usuńcie

https      hmm/img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/gallery_1455979864_818363.             jpg

No to będziesz z brzydką. Co za różnica.  Może będzie miała fajny charakter?

gg 48623644

Posty [ 1 do 38 z 1,732 ]

Strony 1 2 3 46 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018