Jak kobiety testują mężczyzn? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak kobiety testują mężczyzn?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 98 z 98 ]

77

Odp: Jak kobiety testują mężczyzn?

kurcze, ale to chyba nie chodzi o takie celowe testowanie. najzwyczajniej w świecie, w różnych sytuacjach ludzie różnie się zachowują. i jeśli nasz partner zachowuje się nieodpowiednio to odpuszczamy, bo po co nam osoba, z którą się męczymy.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-01-08 02:27:55)

Zastanawiam się nad  sytuacją, w której spotyka się kobieta stosująca  takie test z mężczyzna stosującym takie testy.
Złózmy ją sobie z przytoczonych tu przykładów   aby   zastanowić sie nad rozwojem sytuacji i wiarygodnościa  takiego testu w tej sytuacji.

Facet  milioner przyjeżdża autobusem bo  chce sprawdzic  czy kobieta nie poluje  na jelenia.
Spotyka się z  kobieta, która  testuje czy  nie trafiła na sknere.

-------------
Z góry przepraszam jeżeli ktoś juz wpadł na ten pomysł w tym temacie.
Przyznaje   się bez bicia, że nie czytałem wszystkich  wypowiedzi  bo mi sie nie chciało

-----------
Nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim, jest to bowiem sprzeczne z regulaminem. Jeśli chcesz coś dopisac, użyj funkcji "edytuj".
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Olinka

Myslę więc przestań

79 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2018-01-08 08:26:23)

Nie,autorze,testowanie nie jest rzeczą normalną.Testować to sobie mogą gimnazjaliści.
Ludzie gotowi na związek są chyba na tyle dojrzali,że potrafią rozmawiać i obserwować.

Nie traktuję potencjalnie bliskiego mi człowieka jak kandydata na kierowcę czy jak nową zmywarkę.
Mam wrażenie,że na forum super samcy-czy jakoś tak-znajdziesz nic porozumienia smile
Zapewne misiando zaraz Cię zaprosi big_smile
Zobaczysz jak to fajnie gdy wszyscy są tacy sami.

toeamo napisał/a:
Rozbawiłaś mnie. smile Powiedzmy, że stoi za mną kogoś pokrzywdzony na tym forum.
Reklama

80

Trochę to "testowanie" smutne i z góry skazane na porażkę.
To tak jakby prowadzić sklep i zakładać, że wszyscy klienci to złodzieje, celowo zostawiać kasę na ladzie i obserwować czy klient odda właścicielowi, nie zareaguję, czy może przygarnie do własnego portfela. OK, weryfikacja wykonana i co dalej? Kolejny test?

Ja nie rozumiem przykładu z milionerem i autobusem. Na pewno dla części kobiet taki "golas" zostanie zdyskwalifikowany (jeśli kobieta zarabia dużo, to po co wchodzić w relację, gdzie wyjście na kolację będzie oznaczało demolkę finansów faceta?, może być oczywiście biedna i szukać swojego księcia z bajki), ale dla części będzie to tylko informacja - nie ma samochodu, no trudno będziemy jeździć moim, albo kombinować jak wrócić wieczorem - wariantów jest tak dużo, że tylko osoba bardzo infantylna może zakładać, że ten test coś jej powie o drugim człowieku.

Taki test można zrobić jedynie w celu eliminacji, a nie nawiązaniu nowej znajomości. Taki test zakłada, że nie interesuje cię druga osoba, poznanie jej, zbudowanie związku, tylko selekcja, by spełniała wymagania, a to kim jest ten drugi człowiek nie ma żadnego znaczenia. Jak na czymś takim budować relację?

81 Ostatnio edytowany przez CatLady (2018-01-08 12:32:29)

Ja się ostatnio zastanawiałam, o co chodzi z tymi samochodami i jeżdżeniem autobusem na randki. Czy samochód to jest dzisiaj aż taki luksus? Raczej nie. Nie mówię o najnowszym mercu czy audi, ale w miarę porządne auto to nie jest wydatek z kosmosu. Faceci naprawdę myślą, że laska sie zsika w majtki na widok matiza czy fiesty, więc wolą przyjechać autobusem? yikes

Jeszcze rozumiałabym jakiegoś bogatego faceta, którego stać na mercedesa czy tam BMW, który ma wille itd, no taki naprawdę dziany gość, że on mógłby ukrywać swój stan posiadania, ale jakiś Janusz jeżdżący pazerati? tongue Jakby stare volvo kombi miało zrobić piorunujące wrażenie na jakiejkolwiek kobiecie... big_smile

Znałam kiedyś takiego tongue kawę postawił, a potem zarzucał, że lecę na kasę. Coraz częściej mam wrażenie, że "materializmu" u kobiet czepiają się najczęściej tzw. bideusze, co nic nie mają. Faceci z zasobami są raczej zadowoleni ze swojego statusu, zadowoleni, że ich stać i nie podejrzewają u każdej kobiety materializmu - choć mogliby.

Reklama

82 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-08 12:34:26)

Jak dla mnie test z samochodem/autobusem jest jakiś wydumany.

Averyl napisał/a:

Trochę to "testowanie" smutne i z góry skazane na porażkę.
To tak jakby prowadzić sklep i zakładać, że wszyscy klienci to złodzieje, celowo zostawiać kasę na ladzie i obserwować czy klient odda właścicielowi, nie zareaguję, czy może przygarnie do własnego portfela. OK, weryfikacja wykonana i co dalej? Kolejny test?

Tak, to coś w ten deseń. Podoba mi się to porównanie, oddaje trochę "bezsens" testów. Dla niektórych ludzi to zabawne - raczej szczególnie nastolatków.

83

Kwestia testów to doskonały przykład na to, jak mniej kumatym facetom PUA robi wodę z mózgu.

84

Szerze powiedziawszy nigdy się nad tym nie zastanawiałam.
Jedyne co mogę podciągnąć pod "świadome testowanie" to chyba sprawdzanie komórki. Robiłam to, bo w czasie trwania poprzedniego związku pan EX miał drugie życie, kochanki, kochanków i inny przygody.
Poza tym, czy randkowanie nie jest formą "testowania": czy mamy podobne wartości, poczucie humoru, czy dobrze się przy nim czuje.
Trzeba by najpierw postarać się to całe testowanie zdefiniować.

[tu był nieregulaminowy link]

85 Ostatnio edytowany przez netprawnik (2018-01-08 16:42:13)

proponuje crash testy

Np ja stosuję  crash test (testowanie własciwości urzędzenia w warunkach dla niego ekstremalnych  i w zakresach,  do którego parametry urządzenia nie zostały przewidziane)

Spotykam się z kobietą  udajac bezrobotnego  lub   alkoholika na urlopie  z pracy za granicą.
Doprowadzam sie  do nieciekawych stanów po czym   mierze prędkośc z jaką kobieta przebiera nogami uciekajac,  przy pomocy czujników rozstawionych na  przewidywanych drogach ewakuacji.

Zdrowe nogi  i  posladki które je wprawiaja w ruch są dla mnie u kobiety niezwykle ważką kwestia rozsytrzygająca o dalszych losach znajomości

86

netprawnik, Twoja odpowiedz trafia w mój gust smile
Ewentualnie możemy napisać całą specyfikację, pożądane zachowanie w danych warunkach i policzyć ile testów druga strona przejdzie pozytywnie

[tu był nieregulaminowy link]

87

Lubie liczyć tongue

88

No właśnie niektórzy tak bez uczuć do ludzi podchodzą tongue

89

Nie lubie cie

90 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-08 18:18:13)

Ja nie mówię, że mniej uczuciowo jest gorzej. Fajnie jest wiedzieć, że z testowania śmieją się zarówno osoby bardziej i mniej uczuciowe.

91

W kwestii materialnej to jestem materialistką i lecę na pieniądze.
Nie wyobrażam sobie np faceta który nie pracuje bo rodzice mu dają na utrzymanie. Ani takiego który albo zarobi albo i nie Ale oczekuje,że będzie to utrzymywała żonalub tezciowie lub rodzice.
To słaby materiał na kompana.
A samochód to sobie sama mogę kupić. Wielka mi rzecz. To tylko rzecz. Trudniej spotkać kogoś uczciwego i z głowa na karku oraz z zasadami moralnymi i otwartego na swiat

gg 48623644

92

Samochód to można sobie nawet zbudować.
Problemy pojawia się  kiedy będziesz chciała sobie nim pojeździć

93

netprawnik napisał/a:

Normalnie, wsiąde i pojadę.

gg 48623644

94

rossanka napisał/a:
netprawnik napisał/a:

Normalnie, wsiąde i pojadę.

Edit,  nie zauważyłam bana.  A juz robilo siee wesoło smile

gg 48623644

95

Ja myślę, że autor wątku ma niewłaściwe założenie. Jego założenie brzmi "wszystkie kobiety celowo testują i korzystają z manipulacji, żeby sprawdzić reakcję mężczyzn".
Uważam, że prawidłowe założenie brzmiałoby "osoby z niskim poczuciem własnej wartości celowo testują..."
Dlaczego testują? Bo się czują niepewnie. Nie wiem, jak zareaguje partner/partnerka na daną sytuację, a jestem na tyle niepewny/niepewna siebie, że nie jestem w stanie znieść niewiedzy (niespodzianki).

To poczucie niepewności może być całkiem naturalnie wynikające z doświadczenia - jeśli mnie zdradził partner, to mogę - świadomie bądź nie - urządzić test, żeby sprawdzić, czy stanie się to znów. Kwestia niepewności, zranienia, dbania o siebie.

Oczywiście istnieją też perfidne manipulacje, ale jak się zastanowić, to one nadal wynikają z niskiej samooceny - muszę dowieść, jaki jestem wspaniały/wspaniała, muszę mieć kontrolę, muszę mieć władzę.

"Nie proś o miłość. O prawdziwą nie musisz. O fałszywą nie warto."

"Miłość to spotkanie dwóch świadomych, pelnych i zaspokojonych uczuciowo osób, które szukają towarzyszy w rozwoju a nie powerbanków do emocjonalnego ładowania" (Tokarz)

96 Ostatnio edytowany przez Unreal (2018-01-09 18:14:56)

CatLady napisał/a:

Ja się ostatnio zastanawiałam, o co chodzi z tymi samochodami i jeżdżeniem autobusem na randki. Czy samochód to jest dzisiaj aż taki luksus? Raczej nie. Nie mówię o najnowszym mercu czy audi, ale w miarę porządne auto to nie jest wydatek z kosmosu. Faceci naprawdę myślą, że laska sie zsika w majtki na widok matiza czy fiesty, więc wolą przyjechać autobusem? yikes

Jeszcze rozumiałabym jakiegoś bogatego faceta, którego stać na mercedesa czy tam BMW, który ma wille itd, no taki naprawdę dziany gość, że on mógłby ukrywać swój stan posiadania, ale jakiś Janusz jeżdżący pazerati? tongue Jakby stare volvo kombi miało zrobić piorunujące wrażenie na jakiejkolwiek kobiecie... big_smile

Znałam kiedyś takiego tongue kawę postawił, a potem zarzucał, że lecę na kasę. Coraz częściej mam wrażenie, że "materializmu" u kobiet czepiają się najczęściej tzw. bideusze, co nic nie mają. Faceci z zasobami są raczej zadowoleni ze swojego statusu, zadowoleni, że ich stać i nie podejrzewają u każdej kobiety materializmu - choć mogliby.

Pan, o którym wspomniałem nie jeździ Matizem ani Fiestą. Dlatego rozumiem przyczyny jego shit testu. I skąd ta pogarda dla cyt. "bideuszy"?

"Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi"

97

Unreal napisał/a:

Pan, o którym wspomniałem nie jeździ Matizem ani Fiestą. Dlatego rozumiem przyczyny jego shit testu. I skąd ta pogarda dla cyt. "bideuszy"?

Też napisałam, że jestem w stanie zrozumieć bogatego faceta, który tak robi, bo faktycznie istnieje ryzyko przyciągnięcia golddiggerki.

Pogarda jest nie tyle do biedy samej w sobie, ale do podejścia tych facetow, bo wedle mojego doświadczenia to tym biednym częściej zdarza się testować, sprawdzać, czy nie leci na kasę/auto niż tym bogatym, to oni częściej myślą, że wspomniane volvo typu kombi albo polonez tongue zrobi wrażenie. To wynika chyba z ich małego poczucia własnej wartości jako człowieka, jako meżczyzny i zawsze łatwiej wytłumaczyć sobie niepowodzenia na tym polu rzekomym materializmem kobiet (nie chcą mnie, bo jestem biedny), a potem jak jakaś już takiego pana zechce, to on jest tak zatwardziały w swojej teorii o materializmie, że zaczyna robić testy, widzi materializm nawet tam, gdzie go nie ma i wydaje mu się, że jak kobieta na niego leci, to pewnie chodzi o to stare volvo.

98

CatLady napisał/a:

Jakieś 10 lat temu byłam z mężem na sylwestrze w  Karkonoszach.Zaprosili nas ludzie z mojej rodziny.Pamiętam pana,który zaproponował byśmy wyszli do lokalu obok-machając mi przed nosem kluczykami od firmowego seicento smile Aż to na fotce uwieczniłam smile smile

toeamo napisał/a:
Rozbawiłaś mnie. smile Powiedzmy, że stoi za mną kogoś pokrzywdzony na tym forum.

Posty [ 77 do 98 z 98 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak kobiety testują mężczyzn?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018