Żoną mam być, czyli Netkafejka dla narzeczonych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Żoną mam być, czyli Netkafejka dla narzeczonych

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 64 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 2,420 ]

77

Odp: Żoną mam być, czyli Netkafejka dla narzeczonych

sympatyczny ale czy robi dobre zdjecia ?

a pewnie że fajne butki tongue ale do kupowania jeszcze na szczęście daleko

dam radę
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Ewel po pierwsze Ty się prasowaniem nie wymiguj :>

po drugie jak CI się udało na tej stronie coś w formacie jpg. znaleźć ? mnie to najwyraźniej przerasta, zatem proszę o łopatologiczną instrukjcę

po trzecie - ja też nie chciałam butów atłasowych bo się pobrudzą itd. a w końcu takie kupiłam, przecież to właściwie jeden dzień, aaaa i znając nasze szczęście to pewnie będzie padać ;>

nawet mi się dzisiaj śniło, że 2 godziny do ślubu a za oknem czarne chmury jak przed gigantyczną burzą i mama mnie zapewniała, żebym się nie martwiła bo przed ślubem się wypada i będziemy mieć piękne słońce, a ja kombinowałam skąd tu na ostatnią chwilę wziąć bolerko jakiś i parasol

wracając do tematu butów - wybrane przez Ciebie butki są całkiem ładne, no i ten obcas na który ja sobie nie mogę pozwolić niestety sad, ale najpierw moja droga wybierz kieckę bo to do niej te cudeńka mają podobno pasować

a_normalna fotograf ma się przede wszystkim znać na rzeczy i robić takie zdjęcia, które Wam przypadną do gustu a jego sympatyczność to kwestia drugorzędna smile

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

79

prasowanie to była jedna z wielu rzeczy do zrobienia smile

na tej stronce po wybraniu jakiegos buta i po kliknieciu na niego jest jedno wieksze zdjecie a po prawej stronie na gorze jest drugie mniejsze - jak klikniesz w to mniejsze to wtedy wyskakuje fota na caly monitor tongue i wtedy to jest link .jpg smile)

sen (koszmar?) niczego sobie smile) nie zazdroszcze.

postanowienie -dzwonie dziś do salonu

dam radę
Reklama

80

Oj, ja wiem, że sympatyczność to kwestia drugorzędna big_smile Chodziło mi o to, że prócz tego, że robi naprawdę piękne i magiczne zdjęcia, to jest jeszcze sympatycznym i kontaktowym człowiekiem tongue

Butki ponoć trzeba kupić przed suknią (chociaż wydaje mi się śmieszne dopasowywanie sukni do butów, a nie odwrotnie) żeby były do przymiarek sukni.

81 Ostatnio edytowany przez Ewel (2010-03-17 18:59:46)

nieeeee - najpierw kupujesz suknie, jak wiesz juz jak ona wyglada itd to kupujesz buty i wtedy owszem sa do przymiarek i wtedy wiadomo jaka ostatecznie dlugosc maja ci uszyc smile ale butów absolutnie nie kupujesz pierwszych

edit: umówiłam się do 3 salonów ! big_smile i jak otworzyłam kalendarz (mamy wspólny do wpisywania wszelkich rzeczy z organizacja ślubu) żeby powpisywać co gdzie i kiedy, to przy dacie 30.04.2010 nieslubny wpisał " -1 rocznica ślubu"  rozczuliło mnie to strasznie smile

dam radę
Reklama

82

widzisz Ewel mi się właśnie to zdjęcie nie otwierało, ale już poprawiłam swojego posta i jest w nim zdjęcie smile

No i gratuluję tego umówienia się do salonów w końcu smile

a_normalna najpierw kiecka, potem buty tak jak pisze Ewel, owszem będą one potrzebne na przymiarki, ale dopiero pod koniec (u mnie np. dopiero w czerwcu)

83

Nie no, ja zawsze zakładałam, że najpierw kupię kieckę big_smile Tylko po prostu zdziwiłam się jak niedawno przeczytałam, że najpierw buty, a potem kiecka.

84

no to teraz przynajmniej wiesz, że ktoś rozsiewa wprowadzające w błąd informacje smile

85

E tam, zaraz wprowadzające w błąd informacje wink

I tak zrobiłabym po swojemu big_smile

86

no tak Ty zrobiłabyś po swojemu a znajdą się pewnie i takie osoby, które w to uwierzą

87

Czy ja wiem... myślę, że przyjaciółki/siostry/matka ewentualnej panny młodej szybko wyjaśnią odpowiednią kolejność i nawet w salonie/sklepie powiedzą, że najpierw suknia i potem buty.

88

smile a co jeśli pomyślą, że moda się zmieniła ? wink zresztą część z nich może jeszcze nie być w temacie bo same ślubu nie brały

89 Ostatnio edytowany przez Ewel (2010-03-19 08:24:43)

Lena nie podpuszczaj już tongue

dziewczyny, pierwsze przymiarki mam za sobą smile po pierwsze kobeita w sklepie: nie dziwiła się że nieślubny jest ze mną tongue po drugie mało kontaktowa, ale nie naciskała, oprócz sukienek które miałam wypisane przyniosł parę innych, a do tego nieślubny siedział nad katalogami i szukał kolejnych (i znalazł !) pani bez problemu zapisała modele, które nam się najbardziej spodobały wraz z cenami. big_smile na sam koniec nieślubny wybrał suknię którą kobieta opatrzyła komentarzem: nie wiem jak z finansami ale wybrał pan najdroższą sukienkę w salonie. pomyślałam sobie no pięknie ! pewnie z 10tys będzie kosztować! ale słowa nie powiedziałam ciekawa byłam co zobaczę tongue okazał się że suknia kosztuje 5tys a sprzedadzą ją za 3! hahhahaahhaha, później się zastanawialiśmy co to za system -suknie kosztuje 5 ale bez problemu sprzedamy o 2 mniej ? rozumiecie coś z tego ? bo ja zupełnie nic.
a teraz finał. pokaże wam te suknie i czekam na opinie. są skrajnie różne, więc tym bardziej ciężej zdecydować. bo albo skromnie, albo dostojnie....

to jest ta skromniejsza (i troszkę tańsza)
http://img40.yfrog.com/img40/1458/lanahr.jpg

a to jest ta droga i dostojna smile
http://img510.yfrog.com/img510/8741/7203bigyrza.jpg

następne przymiarki w sobotę smile

dam radę

90

Ewel a czy ta kiecka to był model salonowy czy opuścili Ci cenę zupełnie nowej, sprowadzanej  ? Bo to że opuszczają ceny salonowych modeli to wiem, ale zupełnie nowych to jest trochę nieprawdopodobne. Swoją drogą wiesz, że u mnie był chwyt pod tyułem od nowego roku kolekcja ma podrożeć. Tylko jakoś w styczniu jak poszłam dopłacić resztę kasy to cena mojej kiecki była taka sama jak w grudniu. Także pewnie sprytny chwyt na Klientów albo i może faktycznie tak było. W każdym bądź razie jestem zadowolona z wyboru- oglądałam później jeszcze inne kiecki i takiej dla mnie nie znalazłam.

Co do pokazanych sukienek - na mój gust ta druga jest ładniejsza, ale to tylko po zdjęciu mogę ocenić bo Cię w niej nie widziałam.

91

wiesz z tymi cenami to poniekąd chwyt, bo cały styczeń i luty były informacje o wyprzedażach. z drugiej strony kobieta mi powiedziała że najlepiej to w grudniu przyjść, bo są wyprzedaże kolekcji, a jak zapytałam czy to nie za późno by było dla mnie to stwierdziła że nie (????)  później mówiła że szycie sukienki traw 5 m-cy, więc halo ale grudzień to jednak późno by było.

dobrze że zadowolona jesteś ze swojego wyboru big_smile

ja nawet nie potrafię określic która ładniejsza. chciałam z czymś czarnym i ta pierwsza spełnia ten warunek, a druga....jest boska i już dałabym jej spokój z dodziubdziwaniem czegoś czarnego tongue
a nie wiem czy to salonowa - no chyba tak. ja się tam nie znam

dam radę

92

Ta pierwsza jest piękna i ja bym za nią była big_smile

93

acha super. to jest jeden na jeden smile

pocieszam się że jeszcze 2 salony przede mną więc może znajdzie się suknie która przebije te dwie ALBO będę miałą coraz większy problem z wyborem tongue

dam radę

94

Najważniejsze żebyś TY się dobrze w sukni czuła i była z niej zadowolona smile

Tak w ogóle w kwestii sukien,t o ja będę szukać czegoś takiego (tylko z ramiączkami, bo jestem trochę biuściasta i będę się bać, że mi wszystko zjedzie tongue)

http://img510.imageshack.us/img510/1392/1238703616.jpg

95

spoko nie zjedzie, te sukienki sa za sztywne na to. też się bałam że będzie zjeżdżać ale jesteś tak ściśnięta że ona ani drgnie wink)
bardzo ładna

dam radę

96 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-03-19 14:15:25)

Wiem, że to jest robione tak, żeby nie zjechało. Ale mimo wszystko... będę się czuć lepiej psychicznie, gdy będą jakieś ramiączka wink

97

Ewel salonowa jest wtedy jak ją dają z wieszaka tylko dopasowują do Ciebie (wtedy właśnie dają upusty) no i czyszczą oczywiście smile Jak zamawiasz i czekasz aż ją sprowadzą to taki upust byłby conajmniej dziwny

a_normalna większość kobiet chyba ma tą obawę co do sukienek bez ramiączek i Panie w salonie zawsze przekonują, że nie zjedzie itd. i że mogą Ci dać w komplecie ramiączka, które będziesz mogła sobie dopiąć

98

Na studniówce miałam gorset i oczywiście było "na pewno nie zjedzie", ale ramiączka w komplecie były. I całe szczęście, bo gdyby ich nie było, to wszystko wyłaziłoby mi na wierzch i nie mogłabym tańczyć i skakać.

99

ok to już rozumiem. ale mowa była o szyciu a nie o przerabianiu tej istniejącej, ale też nie o sprowadzaniu z zagranicy smile

ja też lepiej się czuję jak są ramiączka, w tej pierwszej nie przekonują mnie te koronkowe rękawki, a druga ma koronkowy pancerz aż pod szyję.... - tak szukam miunusów tongue

dam radę

100

I słusznie, szukaj póki masz w czym przebierać big_smile

W tej pierwszej ja bym ucięła tren tongue W drugiej też mi nie pasi ta koronka na szyję. A w pierwszej koronka na ramionach jest seksi tongue

101

Suknie od Zienia

http://slub.onet.pl/68060,0,1,galeria.html

IMHO paskudztwa.

102

Nic specjalnego te suknie od Zienia. Jakoś jestem zwolenniczką tradycyjnych sukien wink

103 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-03-22 21:37:00)

Ja nie wiem kto takie "cuda" chciałby kupić i jeszcze iść w tym do ślubu.

Nigdy nie zrozumiem cenności metki...

104

kreacje Zienia do mnie nie przemówiły - nic rewelacyjnego, a ceny pewnie wysokie

105

mnie też się nie spodobały.

jakie my jesteśmy nie nowoczesne ! tongue

dam radę

106

Ładna mi nowoczesność. Gdyby to było ładne, a nie takie... nie-wiadomo-co tongue

107

Hehe zdecydowanie. Ja to wolę tradycyjne suknie a nie takie wydziwianie wink
Przedwczoraj byłam u fryzjera i przy okazji rozmawiałam z fryzjerką na temat fryzury ślubnej. Cena nie jest wygórowana, bo 100 zł. I pół roku wcześniej musze się zapisać. A makijaż kosztuje 60 zł, więc też niedużo.

108

Mi makijaż zrobi przyjaciółka, więc chociaż tym nie muszę się martwić (a robi ona profesjonalne i piękne makijaże big_smile)

Agatko, myślisz już o jakiejś konkretnej fryzurce?

109

Jeszcze nie, ale napewno welon będę miała upinany od dołu. Przynajmniej będzie widać fryzurę. Myślałam o diademie, ale bratowa mi mówiła, ze się wbija w glowę i trochę denerwuje, więc nie chcę na własnym weselu myśleć o tym, ze diadem wbija się w głowę. Więc zadowolę sie welonem wink
A z tym makijażem to jeszcze nie wiem, bo moja siostra super maluje. Ale ma dziecko, więc moze nie miec czasu wink Zobaczymy.

110

Agatka pół roku wcześniej do fryzjera ? ja mam nadzieję w kwietniu, w sumie pod koniec, się umówić na termin - oby nie było za późno

111

Tak mi powiedziała moja fryzjerka. Jak jest sezon weselny to w soboty panie tylko robią fryzury ślubne, bo tyle mają klientek. Ja mam wprawdzie wesele 30 kwietnia, więc wesel nie będzie zbyt dużo, ale wolę się zapisać tak, jak radziła fryzjerka.

112

Wszystko na pewno zależy do salonu. Jak mają dużo klientek, to na pewno może być ciężko, ale jak jest spokojniej i jakiś salon na obrzeżach, to wystarczy później się zapisać. Ja bym się do nich przeszła i po prostu spytała ile wcześniej wystarczy u nich przyjść się zapisać.

113

Jak dzwoniłam w zeszłym roku tak orientacyjnie się zapytać to mówili, że 3 m-ce wcześniej wystarczy, zatem mam nadzieję, że się nic w tym temacie nie zmieniło

114

a ja poczekam co ty będziesz mieć na głowie i będę się zastanawiać gdzie się czesać, bo nie mam bladego pojęcia. nasze fryzjerki są tutaj smile

wczoraj godzinę spędziłam na mierzeniu sukienek. nieślubny znalazł rewelacyjny salon, z przemiłą obsługą, dużo sukienek dają do przymierzenia -ja przyszłam z wypisanymi 10ma a na miejscu oczywiście kilka dodatkowych się znalazło smile dziewczyna się starała, szpileczkami spinała żeby był jak najlepszy efekt smile a na koniec wypisała 4 modele które najbardziej nam się spodobały wraz z cenami i umówiliśmy się na kolejne mierzenie po świętach -ale już tylko tych czterech smile nieślubnemu podoba się najdroższa a ja nie potrafię się zdecydować - dlatego musi zadecydować świadkowa tongue no i zrobimy też obchód po salonach które mają też męskie wdzianka.
ciężko zdecydować się na sukienkę hmm kurcze, wszystkie mi się podobają i we wszystkich czuję się dobrze. ech.
uwaga wklejam smile :
na tych zdjęciach to średnio je widać, ta mi się podoba  bo: gorsetowa (nieślubny mówi że jest półprzezroczysty...) jest wiązana na szyi, ma sporo zdobień na górze, nie trzeba już kupować biżuterii na szyję, no ogólnie fajna i szeleszcząca hihihihihi
http://ladiva.com.pl/images/bc9960.jpg

a ta strasznie mi się podoba bo pięknie podkreśla talię i ma super sexy dekolt tongue
http://ladiva.com.pl/images/bc9963.jpg

a ta....zupełnie inna, skromniejsza, ma bardzo mięciutki materiał (te poprzednie mają taki sztuczny w dotyku) ale jest zupełnie inna ! i w tym problem tongue
http://ladiva.com.pl/images/y11024.jpg

niestety na stronie nie mają tego modelu który najbardziej przypadł do gustu nieślubnemu - ale ona ma gorset podobny do tej pierwszej, jest zupełnie bez ramiączek i dół taki falbaniasty. (i jest najdroższa)

zawiedziona byłam że nie było modelu z czarnymi zdobieniami (bardzo mi na niej zależało) -tzn cała góra czarna:
http://ladiva.com.pl/images/Y2952.jpg
moga ją sprowadzić i ew sprawdzic czy bedzie jeszcze szyta.

w każdym razie jeszcze przede mną wizyta w salonie gdzie mają mnóstwo sukien z czarnymi dodatkami, nie moge się doczekać smile

to chyba tyle z relacji.
a sala nie przysłała nam jeszcze umowy hmm

dam radę

Posty [ 77 do 114 z 2,420 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 64 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Żoną mam być, czyli Netkafejka dla narzeczonych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016