Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 115 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 4,368 ]

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Przywitam sie wywolany po nazwisku. smile imprezowicz ze mnie zaden wiec cicho siedze. Ale parapety juz mam pomalowane wiec jeszcze ogarne lazienke i nastepna moze byc u mnie tzn na wynajetym ale zawsze "nowym" smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Cześć, Piotr! Wyszedłeś zza kanapy powiadasz?

To zapowiada się w takim razie cykl parapetówek. Powiedz, jak tu się nie rozwodzić? big_smile Jak tu same imprezy dookoła?

Myślę, że na początek też zacznę od wynajmu.

79 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 20:13:39)

Na dobry początek, to ja Ci radzę - relaks wakacje wink
http://emotikona.pl/emotikony/pic/61wakacje.gif

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink
Reklama

80

Mnie się też marzą fajne wakacje. smile

Na razie musi mi wystarczyć ciepło gorącej herbaty lub kawy i ciepły kocyk.

Oraz ciepełko z tego tematu. wink  http://emoty.blox.pl/resource/friends.gif

81

Co ja widzę nowy temat ??:)

gg 48623644
Reklama

82

rossanko, a jak! wink

Do tej pory byłam "podpięta" pod inne tematy netkafejkowe. Ten jest taki pierwszy "typowo mój". Autorski. wink

Jak znajdziesz wolną chwilę, to zapraszam. Powygłupiamy się. wink

83

I_see_beyond napisał/a:

rossanko, a jak! wink

Do tej pory byłam "podpięta" pod inne tematy netkafejkowe. Ten jest taki pierwszy "typowo mój". Autorski. wink

Jak znajdziesz wolną chwilę, to zapraszam. Powygłupiamy się. wink

Na razie perfumy kupję i dostaję białej gorączki smile

gg 48623644

84

Bry wieczór smile

Hej, Rossi smile

I hej wszystkim, co mi tu gdzieś mignęli, że się pojawili smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

85

santapietruszka napisał/a:

Bry wieczór smile

Hej, Rossi smile

No helou Pietruszka smile

gg 48623644

86

big_smile Jasne! Ja się na perfumach nie znam, ale inni tak. Dlatego właśnie czasem dostaję z jakiejś okazji flakonik. Nie powiem, bo to miły prezent.

Mystique71 zagląda i tu. Jakbyś miała pytania o tematy zapachów, nie znam lepszego eksperta. Mnie polecała perfumy poprzez forum ... nie widząc mnie i nie znając mnie wtedy z reala, a bardzo dobrze trafiła z zapachem. Jestem zachwycona. smile

rossanko, obejrzałaś w końcu te wszystkie sezony "Gry o tron?"

Jakieś ogólne refleksje?

87

Bry wieczór smile

Bry! smile

W ogóle dzisiaj jakiś taki "zastój" na forum. Rano to był ruch. Nabiłam sobie postów ... wink big_smile

88

I_see_beyond napisał/a:

big_smile Jasne! Ja się na perfumach nie znam, ale inni tak. Dlatego właśnie czasem dostaję z jakiejś okazji flakonik. Nie powiem, bo to miły prezent.

Mystique71 zagląda i tu. Jakbyś miała pytania o tematy zapachów, nie znam lepszego eksperta. Mnie polecała perfumy poprzez forum ... nie widząc mnie i nie znając mnie wtedy z reala, a bardzo dobrze trafiła z zapachem. Jestem zachwycona. smile

rossanko, obejrzałaś w końcu te wszystkie sezony "Gry o tron?"

Jakieś ogólne refleksje?

Tak obejrzałam wszystko smile
Refleksje mam takie, że pojęcia nie mam kto zasiądzie na Żelaznym Tronie i nie mogę sie doczekać 8go sezonu smile

Mam nadzieję, że Mystique odpisze i doradzi smile

gg 48623644

89

rossanka napisał/a:

Na pewno. To kobieta pierwsza klasa. wink

90

I_see_beyond napisał/a:
rossanka napisał/a:

Na pewno. To kobieta pierwsza klasa. wink

I see, a Ty jakie masz zapachy ?

gg 48623644

91 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2017-10-05 21:13:35)

Piotr, bardzo Cię proszę, zapodaj tu jakąś piosenkę zielonym koleżankom.
Może być ... gitarrrra. wink

Wybierz sobie wersję.
a. http://emoty.blox.pl/resource/spiewa.gif                b. http://emoty.blox.pl/resource/063.gif          c. http://emoty.blox.pl/resource/musicsmiley006.gif

U mnie zerwał się wiatr. Mruga światło. Zobaczymy jak długo będę miała internet.

rossanko, Air di Gioia. Mnie się bardzo podobają.

92

I_see_beyond napisał/a:

rossanko, Air di Gioia. Mnie się bardzo podobają.

Oooo odpisała smile
Pisze, że bez różnicy.
Air di Gioia - to nie znam. Znam Aqua di Gioia - może to cos podobnego ?

gg 48623644

93

Ajsi,  ale mi reklamę robisz wink

Gorzej, jak się koleżanka Rossi natnie tongue

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

94

Rossi-- nie dopisałam tam,że wyhaczyłam nową perfumerię internetową z testerami.
Mój wymarzony kosztuje tam "grosze" w porównaniu do ceny standardowej.
Wciąż myślę, czy zaryzykować.... tongue

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

95

Mystique71 napisał/a:

Nie natnie się. Ja jestem naprawdę zadowolona z Air di Gioia. smile

Troszkę mnie one kosztowały więcej, ale za to były kupione na specjalną okazję. wink

ross, o Aqua di Gioia nie słyszałam, taki ze mnie "ekspert".

96

Mystique71 napisał/a:

Rossi zobaczy:)

Tragedii nie będzie, sa drogie ale fortuny nie kosztuja - bez przesady. Ani tez to nie operacja neurochirurgiczna, nie ma się co stresować. smile
Tylko zdziwiły mnie te różnice cenowe.

gg 48623644

Chlopak z gitara? Czekaj czekaj...mam :
https://youtu.be/PD0UT-KaLu0

98

I_see_beyond napisał/a:
Mystique71 napisał/a:

Nie natnie się. Ja jestem naprawdę zadowolona z Air di Gioia. smile

Troszkę mnie one kosztowały więcej, ale za to były kupione na specjalną okazję. wink

ross, o Aqua di Gioia nie słyszałam, taki ze mnie "ekspert".

Psikałam się nimi w perfumerii, bardzo ładne, ale ze mnie szybko uleciały.
Zauważyłam, ze niektóre mi sie nie trzymają, a niektóre na początku sa pięknę a pod koniec dnia normalnie śmierdzą sad
Dlatego od jakiegoś czasu testuję, psikam się w sklepie i chodze z tym cały dzień, wieczorem mogę się więc wypowiedzieć.:)

gg 48623644

99

rossanka napisał/a:

sa drogie ale fortuny nie kosztuja - bez przesady. .

Zdradzisz- jakie?

Zapachy to mój fetysz http://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif

100

rossanka napisał/a:

Zauważyłam, ze niektóre mi sie nie trzymają, a niektóre na początku sa pięknę a pod koniec dnia normalnie śmierdzą sad
Dlatego od jakiegoś czasu testuję, psikam się w sklepie i chodze z tym cały dzień, wieczorem mogę się więc wypowiedzieć.:)

To prawda. Czasem coś, co u kogoś pięknie pachnie, na mnie śmierdzi. Tak miałam z którymś Calvinem Kleinem.
Albo na odwrót.
Ostatnio jechała ze mną kobieta pachnąca "moim" perfumem  i wyobraźcie sobie- bolała mnie głowa, zapach mnie drażnił.

101

Piotr Introwertyk napisał/a:

Chlopak z gitara? Czekaj czekaj...mam

Mnie to się bardziej kojarzy ten:

Uwielbiam!

Niech moc gitary będzie z wami. wink

102

Mystique71 napisał/a:

A ja nie mam swojego fetyszu. http://emoty.blox.pl/resource/sorry.gif

Nie pasuję do forum ... wink

PS Muszę się wylogować. Robi się bardzo wietrznie. I trochę nieprzyjemnie. Spróbuję zajrzeć później lub rano.

A Wy zaglądajcie jak najczęściej. smile

103

Jeśli chodzi o muzykę, to będziecie mieli ze mną mały problem, bo na imprezach lubię to, co leci akutalnie w radio wink Głównie rmf maxxx tongue

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink

104 Ostatnio edytowany przez rossanka (2017-10-05 21:40:11)

Mystique71 napisał/a:
rossanka napisał/a:

sa drogie ale fortuny nie kosztuja - bez przesady. .

Zdradzisz- jakie?

Pewnie. Ja się kompletnie nie znam zwykle był jakiś Oriflame, Rossman, albo jakies noname z bazarku nawet big_smile
Ale myślę - a może by tak kupić coś "prawdziwego", no to sobie ostatnio testowałam i oto wnioski:

1. DKNY woman (takie białe) - na początku piękne, jak trochę w nich pochodziłam też piękne - na koniec dnia nie wiem co się stało - strasznie śmierdziały chemicznie, nie mogłam ich domyć - odpadają
2.Mugler Angel - nieładne, za mocne, kompletnie nie mój typ
3. Versace Versence - bardzo ładne, ale nie trzymały się długo sad
4. Calvin Klein - Euphoria (w srebrnym flakoniku0) - tu byłam zaskoczona, na początku taki sobie, nawet ładny ale bez szału, ale w miarę upływu godzin był bardzo, bardzo ładny, nie wiem jak to opisać, chyba zapach się rozwijał czy jakoś tak - aż do wieczora - dobrze się z nim czułam, nie drażnił i miał coraz ciekawszy zapach.
5. GuerlainMandarin Basilic - to mój faworyt. Dobrze się trzyma cały czas pięknie pachnie, nie jest duszący, ciągle świeży i jakiś energetyczny.
6. Guerlain Pera Granita - przepiękny zapach i możliwe, że on byłby nr jeden ale - uwaga - bardzo bardzo nietrwały, więc odpada. Za drogi na taki brak trwałości.
7. Guerlain  Bergamotka ? ? - też bardzo ciekawy, ale średnio trwały. A może ta bazylia z mandarynką go przytłumiły, bo akurat je testowałam jednego dnia. Ale chiałabym go jeszcze raz wypróbować.
jak widać Guerlain przypadł mi do gustu smile
8. Calvin Klein ck2  - śmierdzi sad
9.Dolce Gabbana Light Blue - piękny, myślałam, że to będzie nr jeden, ale po godzinie kompletnie uleciał.Nie wiem czemu sad
10. na Koniec Burberry ?? W takim chyba fioletowym opakowaniu ?? Nawet ciekawe, ale też szału nie było.

Plus wiele innych, ale jakoś nie zapadły mi w pamięci, więc to nie było to.
big_smile

gg 48623644

105 Ostatnio edytowany przez Aga30 (2017-10-05 21:49:39)

Rossanko, DKNY Woman używałam przez lata i uwielbiałam go. Ale teraz przyszedł czas na coś bardziej zmysłowego (choć nie wiem w sumie dla kogo wink) i wybrałam YSL Manifesto. W perfumeriach go jednak nie znajdziesz, bo został wycofany z polskiego rynku jakoś na początku tego roku. Ja pierwszy raz wywąchałam go u koleżanki. Ona miała jednak mocniejszą wersję Elixir, a ja kupiłam taką podstawową, w obawie, że tamta będzie za mocna na co dzień. Generalnie baaaardzo mi się podoba, ale jestem rozczarowana brakiem trwałości.

106

Aga30 napisał/a:

Rossanko, DKNY Woman używałam przez lata i uwielbiałam go. Ale teraz przyszedł czas na coś bardziej zmysłowego (choć nie wiem w sumie dla kogo wink) i wybrałam YSL Manifesto. W perfumeriach go jednak nie znajdziesz, bo został wycofany z polskiego rynku jakoś na początku tego roku. Ja pierwszy raz wywąchałam go u koleżanki. Ona miała jednak mocniejszą wersję Elixir, a ja kupiłam taką podstawową, w obawie, że tamta będzie za mocna na co dzień. Generalnie baaaardzo mi się podoba, ale jestem rozczarowana brakiem trwałości.

Jak go nie ma w perfumeriach,  to go nie powacham sad
DKNY bardzo ładny na początku,   ale na koniec dnia zaczął normalnie śmierdzieć sad

gg 48623644

107 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 22:02:49)

rosannka Ale Ty tego masz wink Ja dostałabym nosopląsu big_smile W całym swoim życiu "przerobiłam" dopiero dwa zapachy.

Jako młode dziewcze/ młoda kobieta był do Davidoff Cool Water Woman - taki świeży, czysty, orzeźwiający zapach.
A teraz Hugo Boss Boss Woman - i powiem Ci, że on jest bardzo trwały.
W buteleczce ma bardzo mocny, ostry zapach, a po spryskaniu się jest zupełnie inny, ale wyrazisty.

108

SonyXperia napisał/a:

rosannka Ale Ty tego masz wink Ja dostałabym nosopląsu big_smile W całym swoim życiu "przerobiłam" dopiero dwa zapachy.
Jako młode dziewcze/ młoda kobieta był do Davidoff Cool Water Woman - taki świeży, czysty, orzeźwiający zapach.

Chce mieć rozeznanie co mi się podoba smile
Też się nie znam. Dopiero od jakiegoś czasu jak jestem w centrum handlowym,  to zaglądam do perfumerii i wącham smile
Hugo Boss -a widzisz, tego sobie nie przypominam.

gg 48623644

109

Powiem Wam tajemnicę. Za cholerę nie zapamiętałabym tylu nazw perfum i zapachów. Nawet nie wiem, jak się nazywają te, co mam teraz, a nie chce mi się iść sprawdzić... Podziwiam Was big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

110 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 22:06:39)

rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Chce mieć rozeznanie co mi się podoba smile
Też się nie znam. Dopiero od jakiegoś czasu jak jestem w centrum handlowym,  to zaglądam do perfumerii i wącham smile
Hugo Boss -a widzisz, tego sobie nie przypominam.

Ja lubię zapachy Hugo Boss za ich zdecydowanie właśnie. Jest chyba jeszcze Hugo Boss Hugo Woman - bardzo orzeźwiający zapach.
Okrągła buteleczka, z czerwoną nalepką.

111

Powiem Wam tajemnicę. Za cholerę nie zapamiętałabym tylu nazw perfum i zapachów. Nawet nie wiem, jak się nazywają te, co mam teraz, a nie chce mi się iść sprawdzić... Podziwiam Was big_smile

Podziw przyjęty smile  big_smile

gg 48623644

112

rosannce ten podziw się należy wink Mnie wystarczy, że policzę tylko do dwóch big_smile

113

SonyXperia napisał/a:

Ja lubię zapachy Hugo Boss za ich zdecydowanie właśnie. Jest chyba jeszcze Hugo Boss Hugo Woman - bardzo orzeźwiający zapach.

Szkoda,że nie wiedziałam.  Lubię takie orzeźwiające.  Moga być też morskie, cytrusowe, albo kwiaty ale nie duszace.
Nie lubię też takich ala starsza pani po 80tce.

gg 48623644

114 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 22:17:24)

rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Szkoda,że nie wiedziałam.  Lubię takie orzeźwiające.  Moga być też morskie, cytrusowe, albo kwiaty ale nie duszace.
Nie lubię też takich ala starsza pani po 80tce.

Popsikaj sie temi Bossami po nadgarstkach, i poniuchaj jak pachną na Tobie po wywietrzeniu troche wink Ja tak zawsze robię

Posty [ 77 do 114 z 4,368 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 115 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016