Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 116 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 4,389 ]

39 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 19:59:10)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Słyszałam, ze najlepsze dni na wróżby to piątek i sobota.
A co do "Pani Cyganki" Hmmm... wink Publicznie nie napiszę wink

A ja znalazłam zgoła inną informację - że piątek to właśnie najgorszy dzień na wróżenie. wink I że nie wróży się w niedzielę, to też pamiętam.

A to ciekawe. Bo ja słyszałam, że właśnie  naprawdę w piątek powinno stawiac się karty. Co do niedzieli zgadzam się.

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Metyl napisał/a:

Zmieniam ten niewygodny temat. tongue

Czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakiś film lub jego fragmenty przypominały Wam wasze życie?

Eee tam. Mnie akurat jest wygodnie. wink Poduszka pod plecami, miękka kanapa i koc. Laptop na kolanach.

Czasem odnajduję FRAGMENTY swojego życia w różnych filmach. Dużo tego by było, powiem szczerze i żaden konkretny film nie oddaje w całości mojego życia. Kiedy byłam nastolatką, to nawet mogę powiedzieć, że częściowo miałam w sobie cechy Ani z Zielonego Wzgórza. Ale to było bardzo dawno temu.

Sony, nie dojdziesz prawdy z tymi wróżbami. wink

41

I_see_beyond napisał/a:
Metyl napisał/a:

Zmieniam ten niewygodny temat. tongue

Czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakiś film lub jego fragmenty przypominały Wam wasze życie?

Eee tam. Mnie akurat jest wygodnie. wink Poduszka pod plecami, miękka kanapa i koc. Laptop na kolanach.

Sony, nie dojdziesz prawdy z tymi wróżbami. wink

Wiem. Ja jestem w życiu na serio -  pół żartem, pól serio wink

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink
Reklama

42

SonyXperia napisał/a:

Wiem. Ja jestem w życiu na serio -  pół żartem, pól serio wink

To tak jak ja na forum.

Niech się czytelnicy zastanawiają, kiedy jest tak, a kiedy jest tak. wink

43

A Dnia świra nie miałyście? wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***
Reklama

44

Metyl napisał/a:

Dnia świra to nie, ale parę razy zdarzyło mi się coś w stylu dnia świstaka...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

45 Ostatnio edytowany przez AiR7 (2017-10-04 20:28:31)

I_see_beyond napisał/a:

Na początek:

Ale drzwi są otwarte. wink

No to tym kawałkiem podbiłaś moje serducho smile poczytam Was później, bo dopiero do domu wpadłam.
O i na parapetówkę do Ajsi wbijam w ciemno big_smile

AiR - "Nie zaczniesz nowego rozdziału, jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni "

46

"Dzień Świra" i "Dzień świstaka" miewam w pracy. wink

47 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 20:24:05)

santapietruszka napisał/a:
Metyl napisał/a:

Dnia świra to nie, ale parę razy zdarzyło mi się coś w stylu dnia świstaka...

Ja mam wrażenie, że Dzień Świstaka mam prawie codziennie big_smile wink
Nie ma to, jak wciskanie kitów wink

48

AiR7 napisał/a:

No to tym kawałkiem podbiłaś moje serducho

Witaj, AiR. smile

Co zapodasz na mojej parapetówce? Muzycznie, to my mamy bardzo BLISKO do siebie. wink

49 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 20:29:04)

Fajnie smile Gości przybywa wink

50 Ostatnio edytowany przez AiR7 (2017-10-04 20:34:20)

I_see_beyond napisał/a:

Co zapodasz na mojej parapetówce? Muzycznie, to my mamy bardzo BLISKO do siebie. wink

A no może to big_smile

AiR - "Nie zaczniesz nowego rozdziału, jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni "

51

SonyXperia napisał/a:

Tak. smile

A ci, którzy są bardzo nieśmiali, niemal i n t r o w e r t y c z n i, niech wychodzą już śmiało z ukrycia. wink

http://emoty.blox.pl/resource/hide.gif

TAKA parapetówka to nie zdarza się co dzień. big_smile

52

Czy to kafejka za specjalnymi zaproszeniami czy każdy może wejść?
Jakby co, to na wstępie przynoszę muzyczny upominek - jeden z najlepszych kawałków rockowych

53

I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tak. smile

A ci, którzy są bardzo nieśmiali, niemal i n t r o w e r t y c z n i, niech wychodzą już śmiało z ukrycia. wink

http://emoty.blox.pl/resource/hide.gif

TAKA parapetówka to nie zdarza się co dzień. big_smile

No ba! W takim doborowym towarzystwie wink

54

luc napisał/a:

Czy to kafejka za specjalnymi zaproszeniami czy każdy może wejść?
Jakby co, to na wstępie przynoszę muzyczny upominek - jeden z najlepszych kawałków rockowych

luc,

absolutnie każdy. smile

A Twój muzyczny upominek idealnie trafia w mój gust muzyczny. Dziękuję!

55

Air, Beastie Boys - (You Gotta) Fight For Your Right (To Party) oglądałam jako dziewczynka na MTV.

Nie sądziłam, że taka impreza mi się trafi.
W wieku 30+. wink

56

I_see_beyond napisał/a:

W wieku 30+. wink

Taa? wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

57

Metyl napisał/a:
I_see_beyond napisał/a:

W wieku 30+. wink

Taa? wink

Owszem. Czekałam na nią całe moje życie. big_smile wink

58

To ja sobie idę. lol

59

Dobrze. Ja "w realu" kładę się spać przed 22:00. No w końcu   i n t e r e s u j e  się mną   m ł o d s z y   net- f a c e t. wink No muszę dbać o siebie, no. big_smile

Pamiętajcie, że u mnie imprezy są jak góralskie wesela. Na jednym dniu się nie kończy.

I zostawiam filmową Kołysankę.

Nowym gościom zostawiam taką oto wiadomość: Nie bójcie się tu zaglądać. wink

http://emoty.blox.pl/resource/aaa.gif

60

Metyl, zadałeś wczoraj bardzo fajne pytanie filmowe.

Czy widzimy odbicie siebie lub fragmentów naszego życia w filmach.

Zacznę od klasyki dla dzieci. I dorosłych.

Wczoraj wspomniałam Anię z Zielonego Wzgórza. Dziś na myśl przyszła mi Wendy. Na innym wątku już się na nią powoływałam, ale w kontekście trudnych emocji. Był i Pioruś Pan.

Jednak Wendy to postać wielowymiarowa.
Taka jak ja.

A Ty wskażesz jakiś konkretny film? I pozostali moi imprezowicze też?

Kojarzycie zwrot Use your imagination? Jeden z moich ulubionych.
W netkafejkach go stosuję w "fabułach". wink

61

Byłam kiedyś u wróżki z koleżanką za jej namową. Nie był to ani piątek ani niedziela, ale było śmiesznie. Nic się nie sprawdziło.

Zaczęłam się zastanawiać nad tymi filmami, co to mają być odbiciem mojego życia. Na razie mi wyszło, że moje ulubione akurat z moim życiem nic nie mają wspólnego. Myślę dalej.

62

Fajnie, że wpadłaś, Swanen !

Myśl o tych filmach, ja też myślę.
Dziś sporo postów napisałam w dziale "Seksualność".

Ludzie potrzebują również STYMULACJI INTELEKTUALNEJ.
Tu, na tym wątku, oprócz dobrej zabawy, również ją znajduję.

63

Ja? To chyba Dzień świra. wink

64 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 16:20:33)

A ja właśnie bardzo chętnie oglądnęłabym film "Róża", ale nigdzie nie mogę go znaleźć online.
To tak idąc śladem filmografii Dorocińskiego.

65 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2017-10-05 16:46:15)

Metyl napisał/a:

Ja? To chyba Dzień świra. wink

Eee, nie wyczuwam takiego poziomu neurotyzmu u Ciebie jak u Adasia Miauczyńskiego. wink
Chociaż w sumie to ... dorzuć to sobie jeszcze do swojego "forumowego wizerunku"! big_smile big_smile big_smile

Wiesz, że forum bywa czytane z ogromnym przejęciem.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bb/Quotation_from_Day_of_Nut.jpg/220px-Quotation_from_Day_of_Nut.jpg

Sony, ja "Róży" Smarzowskiego nie oglądałam i nie obejrzę. Film ma bardzo dobre recenzje, a warsztatu pracy Smarzowskiego nie muszę reklamować. Jednak nie wszystko jestem w stanie obejrzeć.

W zeszłym roku na jesieni widziałam w kinie "Wołyń". Film bardzo mi się podobał. Oczywiście przez część projekcji miałam zamknięte oczy - no ale to tylko dlatego, że film bardzo dobrze oddawał i realia tamtych wydarzeń i co więcej - przez ekran czuć było emocje.

66

Moim skromnym zdaniem kazdy odnajdzie chocby czastke siebie w "Dniu Swira". Dla jednego to bedzie poczucie bezsensu niektorych spraw, dla innego irytacja pewnymi zjawiskami a jeszcze ktos inny zobaczy w tym filmie jakies swoje natrectwa. Ja osobiscie kiedys mialas male schizy na punkcie tego czy na pewno zamknelam drzwi i zakrecilam gaz. big_smile

67 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2017-10-05 17:34:50)

Witaj Feniks35!

A mnie się niezmiennie kojarzy z tym filmem lekcja języka angielskiego! big_smile

Kojarzycie?

Odmiana słowa posiłkowego... wink

68

Puk...puk...można?

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

69

Ależ oczywiście, Mysti. smile

Zapraszam! Siadaj z nami.

http://emoty.blox.pl/resource/gathering.gif Siedzimy tu sobie i rozmawiamy. Kulturalnie. wink

Właśnie wyjęłam ciepłe babeczki z piekarnika: http://emoty.blox.pl/resource/000672828.gif

70

To ja się rozgoszczę i herbatkę zapodam

http://pics.tinypic.pl/i/00937/yvpimir0vyvm.jpeg

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

71

Wspaniale! A że wieczór zimnawy, to do gorącej herbatki po jednym, małym: http://emoty.blox.pl/resource/waiter.gif

Z barku Metyla. wink

72 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 18:19:40)

I_see_beyond napisał/a:

Wspaniale! A że wieczór zimnawy, to do gorącej herbatki po jednym, małym: http://emoty.blox.pl/resource/waiter.gif

Z barku Metyla. wink

Ja dzisiaj tylko gorzką herbatkę. Czuję się do bani  http://emots.yetihehe.com/1/dobani.gif

73

SonyXperia napisał/a:

Czuję się do bani  http://emots.yetihehe.com/1/dobani.gif

Sony, czego Ci w tej chwili potrzeba? http://emotikona.pl/emotikony/pic/rybka.gif

74

I_see_beyond napisał/a:

Eee, nie wyczuwam takiego poziomu neurotyzmu u Ciebie jak u Adasia Miauczyńskiego. wink

Może nie jestem / nie byłem kropka w kropkę jak Adaś ale myślę, że pod pewnymi względami i sytuacjami jakie spotykały go w życiu mógłbym podać mu rękę. wink

Cytat kojarzę ale stąd więc nie wiem czy TY znasz go stąd. Bo nie wiem czy i jaki jest jego origin. tongue

Róża, uwielbiam Smarzowskiego, widziałem chyba każdy jego 'duży' film, Róża jest ciężkim filmem, miejscami bardzo dosadnym ale naprawdę wartym uwagi. Do dziś pamiętam część scen i motywów oraz to jakie zrobił na mnie wrażenie a trzeba dodać, że widziałem go tylko raz.

Mi do dziś po głowie chodzi ta melodia:

Coś do herbatki mam ale więcej bez samej herbatki się nadaje. wink

Poza tym witamy nowe twarze, część kojarzę z nicków jeszcze z 'dawnych' czasów.

A! Twoje zdjęcie przypomniało mi te - zrobione podczas tegorocznych wakacji. wink

http://i63.tinypic.com/2yosgg9.jpg

http://i64.tinypic.com/1z6woef.jpg

75

O! zdążyłam przed weekendem.
To się wproszę, bo dawno na żadnej parapetówce nie byłam.
A, że nie wypada tak bez niczego, to coś dla Ciebie mam.

http://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0654/7371-prezent-na-parapetowke-d.jpg

feniks35 napisał/a:

Moim skromnym zdaniem kazdy odnajdzie chocby czastke siebie w "Dniu Swira". Dla jednego to bedzie poczucie bezsensu niektorych spraw, dla innego irytacja pewnymi zjawiskami a jeszcze ktos inny zobaczy w tym filmie jakies swoje natrectwa. Ja osobiscie kiedys mialas male schizy na punkcie tego czy na pewno zamknelam drzwi i zakrecilam gaz. big_smile

O mnie opowiada scena wyjazdu nad morze. Powtarzam jak Adaś "muszę tu odpocząć, muszę tu odpocząć" I odpoczywam dopiero w domu.

76

Metyl napisał/a:

Cytat kojarzę ale stąd więc nie wiem czy TY znasz go stąd. Bo nie wiem czy i jaki jest jego origin. tongue

Ja go kojarzę z ... wspomnianej przeze mnie dziś bajki. wink

https://media0.giphy.com/media/xW3xpI3qrUNUY/200_s.gif

I potem pada odpwiedź: You're doing it! I ... fajne rzeczy się dzieją. wink

Scena z "Dnia Świra" - wypłata była na początku mojej tzw. kariery zawodowej bardzo bliska sercu. big_smile

Witaj, ósemko! Jaaaaki faaaajny prezent! Dzięki! big_smile big_smile big_smile

Posty [ 39 do 76 z 4,389 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 116 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016