Co daje Wam forum?:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Co daje Wam forum?:)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 345 ]

77 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-10-03 09:39:49)

Odp: Co daje Wam forum?:)
Summertime napisał/a:

ktoś może mieć swój własny pomysł na temat i chciałby go zaprezentować według własnej ideii, ale 5. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat. i owszem można odkopać już istniejący z podobną fabułą, gdzieś z przed kilku lat....ale, to nie jest, to samo.

100% racji. Ten przepis o "tym samym temacie" jest źle wyrażony. Bo mielibyśmy mieć jeden temat o zdradzie?
Raczej powinien być przeredagowany -- "jedna sprawa ==== jeden temat". Czyli jak mąż robi mi opresję i zdradził, to nie zakładam dwóch wątków "mąż mnie bije" oraz "mąż mnie zdradził", tylko jeden temat "jestem nieszczęśliwa". Jak "chłopak mnie dotknął a wcześniej dotknął siebie, czy jestem w ciąży", to nie odkopuję starej czyjejś sprawy, tylko zakładam nową, bo to nowa historia. Jak się zastanawiam czy iść do prostytutki, to nie zakładam nowego tematu, bo to typowa sprawa do wątku "cała prawda o wizytach...".

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-10-03 10:52:56)

Sorry, ale wy od wczoraj jestescie na forum?

Przeciez nikt nie zamyka tematow poruszajacych konkretne przypadki konktetnych osob, ale jak widzę temat "dlaczego kobiety nie lubia niskich?" Albo "czy to objawy ciazy?!" Chociaz autorka tematu zalozyla taki sam dwa sni wczesniej to sama je do moderacji zglaszam za dublowanie.

Kontynuowanie starych watkow ma czasem sens, bo ile razy mozna walkowac ten sam temat? A czasem temat niby powielony, ale jest w nim jakis inny szczegol, inne spojrzenie - i jakos moderacja go nie blokuje...

Zjawiaja sie na forum czasem osoby, ktore potrafia zalozyc i 20 tematow w miesiac - no sorry, ale to juz nie swiadczy dobrze o takiej osobie, ktora uwaza, ze kazda "duperela" zasluguje na to, by zalozyc o tym temat - i co widac po forum odpowiedzi na takie twmaty jest kilka i sam temat umiera smiercia naturalna, bo nikogo to nie interesuje.

To jest wlasciwie lepszy filtr niz moderacja.

Z jakiegos powodu kazdy z nas wybral to forum. Z jakiegos powodu forum wyglada tak, a nie inaczej.

Nic tu nie ma ;P

79

Dokładnie tak, Iceni. Dobrze, że jeszcze ktoś, oprócz mnie, wyjaśnia czasem zasady funkcjonowania forów internetowych.

Mnie to już nuży, szczerze powiedziawszy.

Reklama

80 Ostatnio edytowany przez Summertime (2017-10-03 17:11:32)

Gary
Thanks.Dokładnie.Świetny plastyczny zrobiłeś opis.Cieszę się, że chodź przez Ciebie przemawia podobny kierunek myśleniowy.Właśnie tego typu rzeczy miałam na myśli plus jeszcze jedną sytuację, która zupełnie nie została zrozumiana przez koleżanki.
Iceni
Chwilka, chwilka nic nie mówię o zamykaniu tematów.Podrążyłaś się w zupełnie inny aspekt.
I_see_beyond
Wchodząc pierwszy raz na forum przeczytałam zasady i rozumiem je dokładnie.Mi chodzi o, to co opisał Gary o takie sprawy plus  kasowanie między innymi.... z uwzględnieniem rzeczy, które są wyłącznie tylko dla bycia nie spełniają żadnych innych funkcji. Np Nasza Społeczność temat z 2009 roku Marketingowcy -łączmy się :)są dwa posty....Posiada on dwa posty ...i nic więcej  żadnych ciekawych info tam, nie ma, i nie będzie mamy rok 2017 big_smile big_smile ....Dzięki za pozdrowienia odwzajemniam.
Bardzo dużo niezgodności na forum polega z nie umiejętności pojmowania.Lub niechcąco źle zrozumienia.

https://youtu.be/uE1uubeaNfo
Wierność jest aktem nadziei, a trwała miłość aktem wierności.
https://youtu.be/I_O37cE1j64

81 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-03 17:25:34)

Summertime napisał/a:

Gary
Thanks.Dokładnie.Świetny plastyczny zrobiłeś opis.Cieszę się, że chodź przez Ciebie przemawia podobny kierunek myśleniowy.Właśnie tego typu rzeczy miałam na myśli plus jeszcze jedną sytuację, która zupełnie nie została zrozumiana przez koleżanki.
Iceni
Chwilka, chwilka nic nie mówię o zamykaniu tematów.Podrążyłaś się w zupełnie inny aspekt.
I_see_beyond
Wchodząc pierwszy raz na forum przeczytałam zasady i rozumiem je dokładnie.Mi chodzi o, to co opisał Gary o takie rzeczy z włączaniem  kasowania między innymi z uwzględnieniem rzeczy, które są wyłącznie tylko dla bycia nie spełniają żadnych innych funkcji . Np Nasza Społeczność temat z 2009 roku Marketingowcy -łączmy się :)są dwa posty....Posiada on dwa posty ...i nic więcej  żadnych ciekawych info tam, nie ma, i nie będzie mamy rok 2017 big_smile big_smile ....Dzięki za pozdrowienia odwzajemniam.
Bardzo dużo niezgodności na forum polega z nie umiejętności pojmowania.Lub niechcąco źle zrozumienia.

Summertime O co Ci własciwie chodzi?
Chyba nikt z użytkowników nie ma problemu w poruszaniu się w tematach na forum. Wybieramy te, które nas interesują, niezależnie od tego, czy interesują one innych uzytkowników. Resztę można pomijać. smile

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink
Reklama

82

Summertime napisał/a:

Np Nasza Społeczność temat z 2009 roku Marketingowcy -łączmy się :)są dwa posty....Posiada on dwa posty ...i nic więcej  żadnych ciekawych info tam, nie ma, i nie będzie mamy rok 2017 big_smile big_smile ....

Nie ma przecież obowiązku przeczytania całego forum? Jak widzisz, że stary i nic nie warty dla Ciebie temat, to go po prostu nie czytaj...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

83

Dziewczyny, wystarczy ze spokojem przeczytać od początku moje posty.Oczywiście, że można pomijać ....Lecz, ja uwzględniam fakt zajmowania nie potrzebnie miejsca na forum, właśnie przez przykład, który podałam. Przykład  jest wadzący, niepotrzebny, na forum tematem. .Porządek jest istotną częścią tutaj.I gdyby udało się takie tematy eliminować.Zapanowała by przestrzeń, w której byłby przepływ energetyczny zachęcający:) a nie przytłumiający  Nie oczekuję od Was zrozumienia ....koleżanki.Bo, tego nie czujecie o co mi chodzi.sanitariuszka takie rady wiesz są zabawne, bo prawdę mówiąc big_smile wiem, co mogę a, co nie  big_smile

84 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-10-03 18:14:57)

Summertime napisał/a:

Gary
Iceni
I_see_beyond
Wchodząc pierwszy raz na forum przeczytałam zasady i rozumiem je dokładnie.Mi chodzi o, to co opisał Gary o takie sprawy plus  kasowanie między innymi.... z uwzględnieniem rzeczy, które są wyłącznie tylko dla bycia nie spełniają żadnych innych funkcji. Np Nasza Społeczność temat z 2009 roku Marketingowcy -łączmy się :)są dwa posty....Posiada on dwa posty ...i nic więcej  żadnych ciekawych info tam, nie ma, i nie będzie mamy rok 2017 big_smile big_smile ....Dzięki za pozdrowienia odwzajemniam.

Na forum jest ponad 92 tysiace tematow. Moze zglos sie na ochotnika jako moderatorka-archeolog i kasuj takie tematy.
Przeczytanie i zdecydowanie czy warto zostawic, czy usunac zajmie ci powiedzmy 2 do 5 minut. Czyli 10 tematow dziennie to jakies 30 minut nudnej roboty. Mozesz zostac "przodownikiem pracy" i za free poswiecic 30 minut ze swojego zycia na cos, co dla wiekszosci nie ma i tak zadnego znaczenia.

Znaczna większość użytkowników posługuje sie dwoma metodami - albo subskrybuje ulubione wątki (zwykle kafejki), albo uzywa opcji "nowe posty" - prosto, skutecznie i bez komplikacji.

P.S. Wiesz, że posługujesz sie składnią/gramatyką trochę jak Yoda z Gwiezdnych Wojen? wink

Nic tu nie ma ;P

85 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-10-03 18:41:03)

Summertime napisał/a:

Dziewczyny, wystarczy ze spokojem przeczytać od początku moje posty.Oczywiście, że można pomijać ....Lecz, ja uwzględniam fakt zajmowania nie potrzebnie miejsca na forum, właśnie przez przykład, który podałam. Przykład  jest wadzący, niepotrzebny, na forum tematem. .Porządek jest istotną częścią tutaj.I gdyby udało się takie tematy eliminować.Zapanowała by przestrzeń, w której byłby przepływ energetyczny zachęcający:) a nie przytłumiający  Nie oczekuję od Was zrozumienia ....koleżanki.Bo, tego nie czujecie o co mi chodzi.sanitariuszka takie rady wiesz są zabawne, bo prawdę mówiąc big_smile wiem, co mogę a, co nie  big_smile

Nie wiem, czy to do mnie było, bo do sanitariuszki mi daleko, ale ja uważam przepływ energii na forum za zachęcający tongue Zwłaszcza, jeśli ktoś się przykłada do swoich postów i pisze je zrozumiale, bez błędów, gramatycznie, nie myli nicków itp.
I jak napisała już Iceni - nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w ramach wolontariatu zgłosiła się do zrobienia porządków na forum big_smile Ale proponuję najpierw pytać innych użytkowników o opinię, czy uważają temat za przydatny, czy nie - w końcu porządek musi być big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

86 Ostatnio edytowany przez Summertime (2017-10-03 18:39:40)

W wynniku słownika automatycznego wskoczyło mi Sanitariuszka big_smile Sorry, santapietruszko.
Iceni
Nie śmiej się ze mnie,ostatnie 9 lat spędziłam 3 w obcych krajach Poznałam kulturę i życie innych.Dużo też czytam wszelkiego rodzaju literatury.Być może i z tej przyczyny piszę inaczej.Język i kulturowość innych narodów też może mentalność człowieka zmieniać.I wiecie co Wam powiem?Nigdzie nie spotkałam się z taką postawą z brakiem horyzontolności niż w Polsce.

87 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-03 18:45:48)

Summertime napisał/a:

Kwestia organizacji forum należy do jego właścicieli. Z tą propozycją należało zgłosić się do moderacji.  Ten temat, to chyba nie jest nawet właściwe miejsca na rozstrząsanie takich kwestii. Czy to przypadkiem nie jest właśnie "zaśmiecanie"? Nie rozmawiamy o tym, co każdemu z nas daje forum, ale o tym, jak kiepsko funkcjonuje i jaki ma to wpływ na wytwarzającą się tutaj energię.

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink

88

SonyXperia napisał/a:
Summertime napisał/a:

Kwestia organizacji forum należy do jego właścicieli. Z tą propozycją należało zgłosić się do moderacji.  Ten temat, to chyba nie jest nawet właściwe miejsca na rozstrząsanie takich kwestii. Czy to przypadkiem nie jest właśnie "zaśmiecanie"? Nie rozmawiamy o tym, co każdemu z nas daje forum, ale o tym, jak kiepsko funkcjonuje i jaki ma to wpływ na wytwarzającą się tutaj energię.

Wypowiedziałam się w temacie uwzględniając odczucia względem tego co daje mi pisanie.Czuję innych emocje.Jest, to forum otwarte i każdy ma prawo powiedzieć co czuje.Ja czuję, to co wyżej, wymieniłam..Między innymi właśnie zaciśnienie.Obciążenia.I jeśli ktoś tego nie wyczuwa, to jest po prostu zimną osobą.Energia pomimo tego, że jest niewidoczna dla oka, to istnieje.I warto dbać o jej cyrkulację. A moderacja jest wszędzie big_smile nic nie ujedzie jej uwadze big_smile

89

Summertime napisał/a:

Ja czuję, to co wyżej, wymieniłam..Między innymi właśnie zaciśnienie.Obciążenia .I jeśli ktoś tego nie wyczuwa, to jest po prostu zimną osobą.Energia pomimo tego, że jest niewidoczna dla oka, to istnieje.I warto dbać o jej cyrkulację.

I tu się z Tobą zgodzę , Summertime. Wczoraj również silnie odczułam opisane przez Ciebie emocje.

Jak najbardziej zgodzę się z tym, co piszesz o energii. Dlatego właśnie wyłączyłam ostatnią subskrypcję wątku. I usunęłam wszystkie osobiste informacje z profilu. Zapewniam sobie przez to jeszcze większy dystans do forum . Awatar zostawiam wyłącznie ze względów praktycznych.

Pozdrawiam!

90 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 09:10:31)

Summertime napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
Summertime napisał/a:

Czuję innych emocje.

A to ciekawe smile Mogłabyś opisać jakie emocje czujesz np. w związku ze mną? Ciekawa jestem na ile Twoje odczucia będą trafne wink smile

91

SonyXperia napisał/a:
Summertime napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Czuję innych emocje.

A to ciekawe smile Mogłabyś opisać jakie emocje czujesz np. w związku ze mną? Ciekawa jestem na ile Twoje odczucia będą trafne wink smile

Ja również poproszę.

gg 63442251

92 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-10-04 12:02:37)

Summertime, ja Ci podpowiem... Obie się podkochują we mnie tongue big_smile

PS. nie daj się teraz zmylić, będą zaprzeczać lub ironizować lol Obie potrafią, mundre te bestie tongue

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)

93

rh72 napisał/a:

Ledwo se zrobiłam kawę, to se ją wylałam...

gg 63442251

94

rh72 napisał/a:

PS. nie daj się teraz zmylić, będą zaprzeczać lub ironizować lol Obie potrafią, mundre te bestie tongue

Jeszcze słowo, a z drzewa wystrzelę Cię w kosmos tongue

95

tongue

https://i.pinimg.com/736x/b3/fb/a4/b3fba4a14b533f06f45dcb654c2c2a34--hd-wallpaper-desktop-wallpapers.jpg

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)

96

Też sporo już tu osób kojarzę i z niektórymi bardzo mi po drodze.
Forum daje mi konfrontację różnych swoich wątpliwości - w miarę anonimową i bezpieczną, kulturalną i na poziomie. Porządkuję dzięki niemu swoje myśli. Lubię też wypowiadać tu własne przemyślenia.
Lubię tu pobyć.

97

Co do mnie to znalazłam te forum w najtrudniejszym momencie mojego życia.  To była moja ostatnia deska ratunku i właśnie tu odnalazłam swoje uzdrawiające słowa.
Potęga słowa jest ogromna. W jednym wątku spędziłam wiele lat. I tak mi zostało. Miałam swoje forum gdzie byłam znana osobiście ale nie potrafiłam otworzyć się i dać upust mojemu dramatowi.
Tu wróciłam do równowagi i postanowiłam go "pozwiedzać" smile
Ponad to forum te jest bardzo obfite w tematy więc jestem.
Cenię go jeszcze za to, że redakcja jest bardzo tolerancyjna i każdy ma możliwość wyrażać swoje zdanie i reakcje.
Dla ludzi którzy nie wychodzą z domu to te forum jest takim miejscem gdzie można wpaść i nawet coś tam "kliknąć" .

98

jak milo po kilku dniach nieobecnosci zobaczyc tyle postow:p

Wielu z Was napisalo ze to "ciekawosc" jest glownym czynnikiem decydujacym o byciu tutaj. Ciekawosc dot. kobiet, innego spojrzenia na zycie, podejscia roznych ludzi do zadanych problemow, ciekawosc innych ludzi w ogole. A czy nie macie takiego wrazenia, ze jednak czesc z nas (jak nie wiekszoc) jest tutaj z jakiejs silniejszej wewnetrznej potrzeby?:) Nie wiem nawet jak ja nazwac... potrzeby bycia z drugim czlowiekiem w inny niz "tradycyjny" sposob, face to face?

Nie jest przypadkiem tak, ze na forum latwiej jest pokazac sie w prawdziwym obliczu, lub wersji samego siebie bardziej prawdziwej niz ta, ktora przyjmujemy w codziennym "realnym" zyciu? Dlaczego czesto mam wrazenie, ze piszac tu zrzucam maske:p Ciekawe czy tez tak macie. Maske "poprawnosci", cokolwiek mialaby ona nie znaczyc. Mam takie nieodparte wrazenie, ze ludzie na forum sa bardziej prawdziwi, bardziej wyrazisci, niz w rzeczywistosci. Jawnie wyrazaja swoje zdanie, mniej sie "pitola" z powiedzieniem, co mysla. Latwiej oceniaja, latwiej sie kloca, szybciej sie godza:) Troche jak powrot do dziecinstwa;p Wiadomo, ze anonimowo, ale jednak sa - ze swoimi avatarami, nickami i wypowiedziami jawia sie podswiadomie jako jak najbaridzej realne postaci, ktore nam towarzysza w zyciu.

Mysle tez ze niezaleznie od tego, czy rzeczywiscie macie jakas gleboko potrzebe wchodzenia tutaj, czy tez jest to taka zwykla rozrywka, to jednak wiekszosc z Was (Nas) to ludzie
- wysoce empatyczni
- skrajnie nie-introwertyczni;p (termin zaslyszany ostatnio:D) lub introwertycy ktorzy na codzien tlumia ekspresje
- humanistycznie uzdolnieni (wiekszosc)
- emocjonalnie podchodzacy do zycia
- latwo popadajacy w skrajnosci (maksymalni pesymisci, czarny humor pierwsza klasa:D; lub maksymalnie wyluzowani - czy aby na pewno?)

Tak mi sie zdaje ze mniej wiecej taki jest profil psychologiczny wiekszosci z nas. Byc moze dllatego potrzebujemy takiego rodzaju kontaktow z drugiem czlowiekiem. "Przegadanych" problemow obecnych ludzi z obcymi, ale znanymi sobie ludzmi, anonimowo. Wtedy i tylko wtedy, kiedy chcemy, bez przymusu, bez sztucznych usmiechow, bez tlumienia niecheci czy zmeczenia. Co o tym myslicie? Prawda\falsz?;D

You pray for me. I will think for you.
Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno

https://www.youtube.com/watch?v=5BIttYVUMxc   I love swing. Electro-swing;p

99

Gary napisał/a:

Kiedyś tutaj trafiłem w poszukiwaniu innego punktu widzenia na temat zdrady. Dlaczego w związkach toczą się dramaty po odkrytej zdradzie? Myślałem, że się nawrócę, bo sam zazdrości nie odczuwam, a skoro jestem inny to znaczy, że może czgoś nie rozumiem. Niestety nie znalazłem rozwiązania tej zagadki. Wręcz przeciwnie... wszystkie fakty przeszły przez sito jak rozgotowane ziemniaki i nie zostało nic.

Gary nie obraz sie... tyle lat na forum,  tyle przegadanych postow, wypowiedzi, oszczerstw, wyzwisk, tlumaczen - i nadal nie rozumiesz?:))) WCIAZ MYLISZ POJECIE ZDRADY I SWOBODY SEKSUALNEJ. Ludzie nie czepiaja sie swobody seksualnej (no, nie wszyscy przynajmneij) otwartych zwiazkow, swingersow itd. tylko robienia czegos wbrew woli drugiej polowki - u ciebie: zona nie akceptuje zdrady, seksu poza malzenstwem, a ty wlasnie utrzymujesz kontakty seksualne (i nie tylko, utrzymujesz takze glebokie przyjaznie) z innyni kobietami. Po prostu oklamujesz zone, a klamstwo jest zle, po prostu. Ja rozumiem twoj tok myslenia, nawet calkowicie rozumiem przyczyny postepowania, ale wiekszosc spoleczenstwa spalilaby cie zywcem na stosie. Twoje postepowanie jest uzasadnione sytuacja malzenska, ale ich rozumowanie jest uzasadnione setkami lat chrzescijanstwa w Europie i chrzescijanska etyka wrosnieta w rdzen mozgowy. Zdajesz sie inteligentnym facetem, wiec powiedz mi do %¤ja jasnego czego ty jeszcze nie rozumiesz?:) 

A tak w ogole - za duzo myslisz:) Jak my wszyscy.

Gary napisał/a:

Ja też Cię lubię Vicky. Masz chyba podobne poglądy do moich, podobną moralność. Ale ciekawe czy lubię Cię tak, aby przyjechać na seks do twojego miasta? smile smile Chociaż... wiesz -- jak bym przyjechał to i tak byś nie wiedziała czy dla seksu czy z powodu lubienia. Więc pozostanie to "zagadką nieoznaczoności czy seks czy lubienie". A nie daj boże byś do "seksu" dodała "darmowy"... i już mamy katastrofę. No bo gość przyjechał po co? (a) bo lubi (b) bo seks czy (c) bo za darmo? ..... taki żarcik erotyczny... smile smile

Nie wodz mnie na pokuszenie... please... smile juz i tak ledwo trzymam pion:)

Chociaz umieram z ciekawosci, jacy niektorzy z Was sa w rzeczywistosci, jak wygladacie, jaki macie ton glosu, wyraz oczu itd. Jak sie ubieracie,  jak poruszacie (Gary, _V_, Iceni, Rh72, Lody mietowe, Harvey, i... wilczysko;D) Byc moze kiedys zaspokoje ciekawosc:p

Z tym "seks czy lubienie" to zawsze jest tak, ze jest to lubienie. Potem "mocne lubienie". "Mocne lubienie" plus czesty kontakt to nieunikniony seks. Dobrze z Krakowa do Poznania taki szmat drogi;p

Gary napisał/a:

Szanuję rh... nie powiem, że lubię, bo bym się czuł jak homo, a raz mi dziwny gość powiedział, że mnie lubi i chciałem jak najszybciej uciec... Zatem rh jest tą postacią w niebieskim stroju i czapce z daszkiem która zdaje się być szefem w więzieniu i rozstrzygać wszelkie spory ostatecznie. Bitka na klepisku się nie skończyła, a on już mówi kto wygrał. .

hahah tez tak widze Rh72:) Dawno nie spotkalam tak optymistycznego czlowieka z takim dobrym sercem.

Czy znacie uczucie bycia nieszczęśliwym tak zupełnie bez powodu? To możecie być szczęśliwi, też zupełnie bez powodu. Johnny Soporno

100

vicky85 napisał/a:

Wielu z Was napisalo ze to "ciekawosc" jest glownym czynnikiem decydujacym o byciu tutaj. Ciekawosc dot. kobiet, innego spojrzenia na zycie, podejscia roznych ludzi do zadanych problemow, ciekawosc innych ludzi w ogole. A czy nie macie takiego wrazenia, ze jednak czesc z nas (jak nie wiekszoc) jest tutaj z jakiejs silniejszej wewnetrznej potrzeby?:) Nie wiem nawet jak ja nazwac... potrzeby bycia z drugim czlowiekiem w inny niz "tradycyjny" sposob, face to face?

Nie jest przypadkiem tak, ze na forum latwiej jest pokazac sie w prawdziwym obliczu, lub wersji samego siebie bardziej prawdziwej niz ta, ktora przyjmujemy w codziennym "realnym" zyciu? Dlaczego czesto mam wrazenie, ze piszac tu zrzucam maske:p Ciekawe czy tez tak macie. Maske "poprawnosci", cokolwiek mialaby ona nie znaczyc. Mam takie nieodparte wrazenie, ze ludzie na forum sa bardziej prawdziwi, bardziej wyrazisci, niz w rzeczywistosci. Jawnie wyrazaja swoje zdanie, mniej sie "pitola" z powiedzieniem, co mysla. Latwiej oceniaja, latwiej sie kloca, szybciej sie godza:)

Ja nie odczuwam tego w ten sposób w jaki Ty to opisujesz smile Owszem z moich postów na pewno przebija prawdziwa część mnie, ale ten obraz nie jest pełny i z pewnością nie jest zrzuceniem 'maski'.

101

oooo,ktoś jest mnie ciekawy big_smile

102 Ostatnio edytowany przez Swanen (2017-10-11 20:16:02)

To forum jest stosunkowo kameralne i kobiece, w związku z tym moderacja działa tu inaczej. Na innych forach jest tyle agresji i chamstwa wobec kobiet, wystarczy poczytać. Tutaj, ponieważ moderatorkami są kobiety pewne sytuacje nigdy nie zaistnieją. Również organizacja tematyczna forum jest inna, lepsza niż gdzie indziej. Dawniej lubiłam Kafeterię, ale teraz to jest jakiś absurd, w ogóle nie da się tam pisać czy czytać.

Ja jestem tutaj dla rozmów z babkami. W życiu brakuje mi właśnie takich babskich pogaduszek. Częste podróże, mieszkanie w różnych krajach nie dają wiele szans na podtrzymywanie przyjaźni, a w moim zawodzie zdecydowanie dominują faceci. Oczywiście współpracuje też z kobietami, ale jak już tu pisałam, nie uważam za dobry pomysł  wchodzenie na pewien poziom poufałości w pracy.

103

V, myślę, że nawet więcej osób by się znalazło, tych ciekawych Twojej osoby smile

Mam tak jak Vicky85, też jestem bardzo ciekawa pewnych osób tutaj się udzielających smile wiadomo, pewne wyobrażenia są smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

104

vicky85 napisał/a:

A czy nie macie takiego wrazenia, ze jednak czesc z nas (jak nie wiekszoc) jest tutaj z jakiejs silniejszej wewnetrznej potrzeby?:) Nie wiem nawet jak ja nazwac... potrzeby bycia z drugim czlowiekiem w inny niz "tradycyjny" sposob, face to face? (...)

Dobrze postawione pytanie, vicky85. Czasem się zastanawiam, co ja ciągle robię na forum, skoro mój problem został rozwiązany. wink Jednak człowiek przyzwyczaja się do pewnych rzeczy. Nauczyłam się, że forum to część mojej codzienności, niewielki, ale jednak. Jedni mają FB, inni codzienny spacer z psem, ja ... zaglądam na forum.

vicky85 napisał/a:

Nie jest przypadkiem tak, ze na forum latwiej jest pokazac sie w prawdziwym obliczu, lub wersji samego siebie bardziej prawdziwej niz ta, ktora przyjmujemy w codziennym "realnym" zyciu? Dlaczego czesto mam wrazenie, ze piszac tu zrzucam maske:p Ciekawe czy tez tak macie. Maske "poprawnosci", cokolwiek mialaby ona nie znaczyc. Mam takie nieodparte wrazenie, ze ludzie na forum sa bardziej prawdziwi, bardziej wyrazisci, niz w rzeczywistosci. Jawnie wyrazaja swoje zdanie, mniej sie "pitola" z powiedzieniem, co mysla. Latwiej oceniaja, latwiej sie kloca, szybciej sie godza:) obecnych ludzi z obcymi, ale znanymi sobie ludzmi, anonimowo. Wtedy i tylko wtedy, kiedy chcemy, bez przymusu, bez sztucznych usmiechow, bez tlumienia niecheci czy zmeczenia. Co o tym myslicie? Prawda\falsz?;D

Ja pokazuję zawsze swoje prawdziwe oblicze i mówię to, co myślę - i tu i w realu, co przysparza mi zwolenników i przeciwników. Czasem coś przemilczę. Normalna sprawa. Nie umiem inaczej.

Czyli w odniesieniu do mnie odpowiedź na Twoje pytanie brzmi - fałsz. wink

105

vicky85 napisał/a:

Nie jest przypadkiem tak, ze na forum latwiej jest pokazac sie w prawdziwym obliczu, lub wersji samego siebie bardziej prawdziwej niz ta, ktora przyjmujemy w codziennym "realnym" zyciu? Dlaczego czesto mam wrazenie, ze piszac tu zrzucam maske:p Ciekawe czy tez tak macie. Maske "poprawnosci", cokolwiek mialaby ona nie znaczyc. Mam takie nieodparte wrazenie, ze ludzie na forum sa bardziej prawdziwi, bardziej wyrazisci, niz w rzeczywistosci. Jawnie wyrazaja swoje zdanie, mniej sie "pitola" z powiedzieniem, co mysla. Latwiej oceniaja, latwiej sie kloca, szybciej sie godza:) Troche jak powrot do dziecinstwa;p Wiadomo, ze anonimowo, ale jednak sa - ze swoimi avatarami, nickami i wypowiedziami jawia sie podswiadomie jako jak najbaridzej realne postaci, ktore nam towarzysza w zyciu.

Mysle tez ze niezaleznie od tego, czy rzeczywiscie macie jakas gleboko potrzebe wchodzenia tutaj, czy tez jest to taka zwykla rozrywka, to jednak wiekszosc z Was (Nas) to ludzie
- wysoce empatyczni
- skrajnie nie-introwertyczni;p (termin zaslyszany ostatnio:D) lub introwertycy ktorzy na codzien tlumia ekspresje
- humanistycznie uzdolnieni (wiekszosc)
- emocjonalnie podchodzacy do zycia
- latwo popadajacy w skrajnosci (maksymalni pesymisci, czarny humor pierwsza klasa:D; lub maksymalnie wyluzowani - czy aby na pewno?)

Tak mi sie zdaje ze mniej wiecej taki jest profil psychologiczny wiekszosci z nas. Byc moze dllatego potrzebujemy takiego rodzaju kontaktow z drugiem czlowiekiem. "Przegadanych" problemow obecnych ludzi z obcymi, ale znanymi sobie ludzmi, anonimowo. Wtedy i tylko wtedy, kiedy chcemy, bez przymusu, bez sztucznych usmiechow, bez tlumienia niecheci czy zmeczenia. Co o tym myslicie? Prawda\falsz?;D

Prawda, prawda... Myślę, że jest dużo racji w tym co napisałaś smile Bardzo pozytywne na tym forum jest to, że nie ma tu bezmyślnego hejtu, którego jest w necie pełno. Nawet gdy się ktoś tu z kimś "złapie za łeb" to jednak jakiś poziom jest utrzymany.

106

vicky85 napisał/a:

Nie jest przypadkiem tak, ze na forum latwiej jest pokazac sie w prawdziwym obliczu, lub wersji samego siebie bardziej prawdziwej niz ta, ktora przyjmujemy w codziennym "realnym" zyciu? Dlaczego czesto mam wrazenie, ze piszac tu zrzucam maske:p

Oczywiście nie wiem jak mnie widzą "po postach na forum" inni, ale za wyjątkiem tej "jednej wady, która mnie przekreśla", której z wiadomych powodów nie ujawniam nikomu, a o której piszę otwarcie tutaj, jestem taki sam jak wynika z postów. Czyli jak z kimś pisałem i potem spotkaliśmy się w realu, to nie było żadnej różnicy. Czasem nawet lepiej od pisania zacząć, bo się człowiek otworzy. Trudno w to uwierzyć, ale uważam się za osobę bardzo empatyczną. W realu wiele osób mówi mi o swoich problemach, mają zaufanie, liczą na pomoc. Żyję bardzo emocjonalnie, ale jednocześnie emocje nie przekładają się na działania. Gdyby zdradę wykreślić z mojej osobowości, to na pewno nie byłbym tutaj bandziorem. smile smile

vicky85 napisał/a:

Gary nie obraz sie... tyle lat na forum,  tyle przegadanych postow, wypowiedzi, oszczerstw, wyzwisk, tlumaczen - i nadal nie rozumiesz?:))) WCIAZ MYLISZ POJECIE ZDRADY I SWOBODY SEKSUALNEJ. Ludzie nie czepiaja sie swobody seksualnej (no, nie wszyscy przynajmneij) otwartych zwiazkow, swingersow itd. tylko robienia czegos wbrew woli drugiej polowki - u ciebie: zona nie akceptuje zdrady, seksu poza malzenstwem, a ty wlasnie utrzymujesz kontakty seksualne (i nie tylko, utrzymujesz takze glebokie przyjaznie) z innyni kobietami. Po prostu oklamujesz zone, a klamstwo jest zle, po prostu. Ja rozumiem twoj tok myslenia, nawet calkowicie rozumiem przyczyny postepowania, ale wiekszosc spoleczenstwa spalilaby cie zywcem na stosie. Twoje postepowanie jest uzasadnione sytuacja malzenska, ale ich rozumowanie jest uzasadnione setkami lat chrzescijanstwa w Europie i chrzescijanska etyka wrosnieta w rdzen mozgowy. Zdajesz sie inteligentnym facetem, wiec powiedz mi do %¤ja jasnego czego ty jeszcze nie rozumiesz?:)

Yyyy... wszystko rozumiem. Napisałem tylko, że jak tutaj przyszedłem, to chciałem coś odkryć, a nie udało się.

A tak w ogole - za duzo myslisz:) Jak my wszyscy.

Muszę dużo myśleć, bo inaczej by mnie życie zgniotło.

Gary napisał/a:

Ja też Cię lubię Vicky. Masz chyba podobne poglądy do moich, podobną moralność. Ale ciekawe czy lubię Cię tak, aby przyjechać na seks do twojego miasta? smile smile Chociaż... wiesz -- jak bym przyjechał to i tak byś nie wiedziała czy dla seksu czy z powodu lubienia. Więc pozostanie to "zagadką nieoznaczoności czy seks czy lubienie". A nie daj boże byś do "seksu" dodała "darmowy"... i już mamy katastrofę. No bo gość przyjechał po co? (a) bo lubi (b) bo seks czy (c) bo za darmo? ..... taki żarcik erotyczny... smile smile

Nie wodz mnie na pokuszenie... please... smile juz i tak ledwo trzymam pion:)

Hihih... smile smile Co za dialog smile Powinnaś dać ostrą kontrę, ofuknąć mnie czy "cuś"... A zachowałaś się jak kotka, którą ledwie za ogon drapnąłem, a ona uciekła 5 metrów dalej, zatrzymała się i nie wiadomo co robić... czy gonić, czy odpuścić smile smile ... Mam jednak pomysł. Ja sobie usiądę tam gdzie jestem. I Ty też usiądź. I tak sobie siedźmy. smile

Chociaz umieram z ciekawosci, jacy niektorzy z Was sa w rzeczywistosci, jak wygladacie, jaki macie ton glosu, wyraz oczu itd. Jak sie ubieracie,  jak poruszacie (Gary, _V_, Iceni, Rh72, Lody mietowe, Harvey, i... wilczysko;D) Byc moze kiedys zaspokoje ciekawosc:p

Ja bym nie chciał się spotkać, bo jestem "stygmatyzowany". Albo bym przyjechał i powiedział, że jestem Harvey. Jak by Harvey się pojawił to byśmy pokłócili kto jest prawdziwym Haveyem.

Naprawdę patrzysz jak ludzie się poruszają? Ciekawe, ciekawe... ja też niestety...

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną.

107

Vicky, podziębiony głos mam ostatnio big_smile I usłyszałem niesamowity komplement o swoim głosie od kobiety podczas rozmowy relefonicznej, więc... nie dzwoń tongue

Ale mi wyjechałaś z dobrym sercem smile prawdę powiedziawszy jak dobre jedno to złe coś innego big_smile

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0341/1953-najseksowniejsze-u-mezczyzny-jest-d.jpg

108

Gary napisał/a:

Ja bym nie chciał się spotkać, bo jestem "stygmatyzowany".

Chyba trochę przesadzasz wink

Gary napisał/a:

Albo bym przyjechał i powiedział, że jestem Harvey. Jak by Harvey się pojawił to byśmy pokłócili kto jest prawdziwym Haveyem.

Dobre big_smile

109 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-10-11 23:11:10)

Gary napisał/a:

Ja bym nie chciał się spotkać, bo jestem "stygmatyzowany". Albo bym przyjechał i powiedział, że jestem Harvey. Jak by Harvey się pojawił to byśmy pokłócili kto jest prawdziwym Haveyem.

Eeeej! Co się cyndolisz...? tongue Wyjechałbym Ci z główeczki w nosa... potem wszyscy by Ci współczuli a ja bym na debila wyszedł, jak zwykle tongue Nie ma to jak dobre serce okazać big_smile

110 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-10-11 23:12:23)

SonyXperia napisał/a:
Gary napisał/a:

Albo bym przyjechał i powiedział, że jestem Harvey. Jak by Harvey się pojawił to byśmy pokłócili kto jest prawdziwym Haveyem.

Dobre big_smile

Sonuś... no co Ty? Oryginału byś nie poznała? Jej! tongue

111

rh72 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
Gary napisał/a:

Dobre big_smile

Sonuś... no co Ty? Oryginału byś nie poznała? Jej! tongue

Oryginał jest tutaj tylko jeden big_smile

112 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-10-11 23:30:11)

No to skoro tak krzywo na mnie nie patrzylibyście, to chętnie bym przyjechał zobaczyć Was, ale na pewno nie dałbym rady się wyrwać ze swojego życia rodzina-praca, a tym bardziej żonie wytłumaczyć, że jadę do ludzi, których znam z neta. Jakby żona się jeszcze dowiedziała, że forum się nazywa "netkobiety"... kobiety... to pewnie byłby rozwód. Tak więc takie spotkanie musi pozostać w domenie fantazji. Szkoda. I dobranoc.

113

Gary napisał/a:

Hihih... smile smile Co za dialog smile

to wlasnie nie mial byc dialog, a jego tymczasowe uciecie;p

Gary napisał/a:

Powinnaś dać ostrą kontrę, ofuknąć mnie czy "cuś"...

w celu uciecia dialogu definitywnie czy przeciwnie, w celu wzmozenia ochoty na dalszy flirt i spotkanie?;)

Gary napisał/a:

A zachowałaś się jak kotka, którą ledwie za ogon drapnąłem, a ona uciekła 5 metrów dalej, zatrzymała się i nie wiadomo co robić

moze:
1. nie jestem w rui;p
2. jestem ale nie wybralam jeszcze samca;p:D:D

Gary napisał/a:

czy gonić, czy odpuścić smile smile ... Mam jednak pomysł. Ja sobie usiądę tam gdzie jestem. I Ty też usiądź. I tak sobie siedźmy. smile

siedz i patrz. ja tez sobie na razie patrze.

smile

Gary napisał/a:

Przeszkadza ci to, ze jestes stygmatyzowany? Kazdy jest pod jakims wzgledem. Ale bylby ubaw - pomyslcie tylko - zjazd forumowiczow, kazdy przyjezdza i stara sie tak wygladac, aby byl rozpoznawany, a wiec jak avatar. Gary z roza, Harvey w masce Jokera, Wilczysko z Huskym na smyczy, Rh72 w tym pedalskim kaszkiecie, Sony (!!!!:))) w kasku kosmonauty, Lody mietowe z lodami w rece.....Smiechlibysmy. Dobrze ze zmienilam avatar, musialabym przyjechac z rura do poledance:D:D

Gary napisał/a:

Naprawdę patrzysz jak ludzie się poruszają? Ciekawe, ciekawe... ja też niestety...

Wiele osob patrzy. Dlaczego niestety? Dla mnie i tak lepszy od ruchu jest glos, jak mi pasuje glos, zazwyczaj pasuje mi osoba. (nie martw sie rh72, nie znam twojego numeru:))

114 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-10-11 23:38:24)

Cholera tongue Teraz się dopiero martwię big_smile aż kaszkiecik mi spadł... tongue

Posty [ 77 do 114 z 345 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Co daje Wam forum?:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016