Samotne damy bez rycerzy i rycerze bez dam-GRUPA WSPARCIA. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotne damy bez rycerzy i rycerze bez dam-GRUPA WSPARCIA.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 69 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 2,593 ]

77

Odp: Samotne damy bez rycerzy i rycerze bez dam-GRUPA WSPARCIA.
Symbi napisał/a:

Nie, nie, to szło raczej "bawimy się jak damy, a jak nie damy, to się nie bawimy".

Zacnie... a tu zabawa będzie? big_smile

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Symbi napisał/a:

Nie, nie, to szło raczej "bawimy się jak damy, a jak nie damy, to się nie bawimy".

Cześc Symbi smile

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

79

Witaj Aliko smile

Reklama

80 Ostatnio edytowany przez alika40+ (2017-08-08 13:54:16)

rh72 napisał/a:
Symbi napisał/a:

Wybacz rh72 bardziej podoba mi się wypowiedź Symbi wink

Dobra zmykam, po pierwsze muszę cos oszamać tongue
Po drugie, mam jeszcze robotę nieskończoną i muszę skończyć to co zaczełam wczoraj, bo ,,rycerza'' brak wink tongue
Na razie, zajrzę później po robocie jak dam radę  hmm wink

Mag, cześc, tez myślę,że to pozytywny wątek smile

Miłego dnia !!!!

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

81 Ostatnio edytowany przez Symbi (2017-08-08 14:01:56)

RH72, myślę że w jak w każdej netkafejce to, czy będzie zabawa zalezy od sposobu rozwinięcia tematu przez użytkowników. Twoja wypowiedź jakas taka... nieskromna jest i sugerująca trochę zbyt wielkie oczekiwania. A może mi sie wydaje?
Ja się nastawiam na rozrywkę.

Reklama

82

Symbi napisał/a:

Ja też optuję za KLUBEM. Grupa wsparcia brzmi jakoś tak... niefortunnie, jakby każdy bez pary był jakimś strasznym nieszczęśnikiem. A ja jestem zadowolona ze swojego życia i nie chcę go zmieniać.

o mamusiu, ja też
nie potrzebuję żadnego wsparcia, bo mi bardzo dobrze w moim singielstwie smile

83

Hahaha.., Rh jesteś chwilę, a już się Panie na Tobie poznały big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

84

alika40+ napisał/a:
rh72 napisał/a:
Symbi napisał/a:

Wybacz rh72 bardziej podoba mi się wypowiedź Symbi wink

Symbi napisał/a:

RH72, myślę że w jak w każdej netkafejce to, czy będzie zabawa zalezy od sposobu rozwinięcia tematu przez użytkowników. Twoja wypwoedż jakas taka... nieskrmona jest i sugerująca trochę zbyt wielkie oczekiwania. A może mi sie wydaje?
Ja się nastawiam na rozrywkę.

Drogie kobiety... Uśmiech dodałem na końcu... smile Proszę odbierać pozytywnie a będzie pozytywnie...

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)

85

RH, to mógł byc uśmiech podstępnego drania wink Z tego, co zdążyłam doświadczyć w życiu,  uśmiech podstępnego drania nie rózni się niczym od uśmiechu porządnego faceta.

86 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-08-08 14:12:04)

lody miętowe napisał/a:

Hahaha.., Rh jesteś chwilę, a już się Panie na Tobie poznały big_smile

tia... nie da się ukryć smile już opinia będzie się za mną snuła, wlekła i w ogóle się przyklei... ale w tytule jest grupa wsparcia więc może kto wesprze... może tutaj? sad no to czekam jeszcze aż Wolf się odezwie... i Sony... i wszystko będzie jasne, cała trójka moich 'orędowników' w komplecie...

EDIT: Symbi... już nie piszę oddzielnego postu...: Echhh... echhh... echhh...

87

Nooooo Rh jeśli liczyłeś na to, że się tutaj ukryjesz i zaczniesz "życie" od nowa to.... nie licz na to big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

88

lody miętowe napisał/a:

Nooooo Rh jeśli liczyłeś na to, że się tutaj ukryjesz i zaczniesz "życie" od nowa to.... nie licz na to big_smile

Jak Wilk zmieni nicka to może trzeba przykład brać tongue ze zmianą charakteru będzie trudniej... lol więc niech mnie prowadzą nadzieja i ułuda... i wezmą jednak za drania tongue

89

RH, z tego co Cię czytałam do tej pory i tak Cię lubię.

90 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-08-08 14:35:31)

lody miętowe napisał/a:

Hahaha big_smile Zwłaszcza, że on taki "samotny" rycerz (? - a rękawica leży jak leżała) bez damy normalnie jak w pysk strzelił big_smile tongue

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink

91

SonyXperia napisał/a:
lody miętowe napisał/a:

Hahaha big_smile Zwłaszcza, że on taki "samotny" jak w pysk strzelił big_smile tongue

OK! big_smile Twoja kolej Wolf... big_smile lol

92

Skoro tu jest grupa wsparcia, to kto będzie tak dobry i mnie wesprze? Kawy bym się napiła, bo padam na nos, a nie chce mi się do kuchni iść... big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

93

rh72 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
lody miętowe napisał/a:

Hahaha big_smile Zwłaszcza, że on taki "samotny" jak w pysk strzelił big_smile tongue

OK! big_smile Twoja kolej Wolf... big_smile lol

Taaaa... big_smile I jeszcze twierdzi, że się kolejka do niego ustawia big_smile

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink

94

santapietruszka napisał/a:

Skoro tu jest grupa wsparcia, to kto będzie tak dobry i mnie wesprze? Kawy bym się napiła, bo padam na nos, a nie chce mi się do kuchni iść... big_smile

Nie grupa wsparcia, tylko klub wink i wychodzi na to, że wzajemnej adoracji big_smile

95

W tym naszym gronie pojawił się czarny rycerz, który już masz damę. tongue Ale twierdzi, że pełnia szczęścia tylko z dwoma. big_smile Ciekawe jaki ma nick? tongue

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
Dłużej

96

rh72 napisał/a:

a tu zabawa będzie? big_smile

Nie przewiduję innej opcji. big_smile

Jest środek lata, tego nam wszystkim trzeba.

alika40+ napisał/a:

Mag, cześc, tez myślę,że to pozytywny wątek

Na chwilę obecną to już trzeci, w którym coś tam skrobnę. wink

97

AloneWolf90 napisał/a:

W tym naszym gronie pojawił się czarny rycerz, który już masz damę. tongue Ale twierdzi, że pełnia szczęścia tylko z dwoma. big_smile Ciekawe jaki ma nick? tongue

@Alone, to i zagadki będą. Wchodzę w to! Będzie fun!

98

Hahaha... Wilk ja wiem który to, ale palcem nie będę wskazywać, bo to niekulturalne big_smile

99

E tam, tylko dwie tongue Cały harem big_smile

100

Który to? No tak... Stadko... tongue

101

rh72 napisał/a:

Który to? No tak... Stadko... tongue

Co powiesz na to tongue
http://demotywatory.pl/uploads/201106/1307461033_by_ZarzQm_600.jpg

Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
Dłużej

102

Wilk, czyli wszystko jasne, Ty musisz sobie samotnej wilczycy poszukać big_smile

103

....zwierzaki potrafią tak pięknie monogamistycznie, tylko my ludzie tacy poplątani:(

https://youtu.be/uE1uubeaNfo
Wierność jest aktem nadziei, a trwała miłość aktem wierności.
https://youtu.be/I_O37cE1j64

104

Summertime napisał/a:

....zwierzaki potrafią tak pięknie monogamistycznie, tylko my ludzie tacy poplątani:(

Jednak jak pokazuje fauna, nie wszystkie zwierzęta to monogamiści, a i są ludzie, którzy czują do siebie miętę aż do łoża śmierci. Niektórzy mają szczęście być razem do tego.

Summertime napisał/a:

Monogamia w świecie zwierzęcym, wcale tak częsta nie jest, a ich życie uczuciowe bywa bardziej poplątane od naszego.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

106

monogamistow wśród zwierzat jest promil promila

107

Z opóźnieniem, ale proszę oto kawa smile

gg 48623644

108

Któraś chce księcia? lol

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/3543e5c8cd506ee84d41e41a536d2cac.jpeg

Jestem zmęczona.
Dzisiaj wybrałam się na samotną przejażdżkę rowerem po lesie.
Nie czuję nóg.
Żadnego wilka nie spotkałam lol

"Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.Wszystko czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.Naszymi myślami tworzymy świat."

109

rossanka napisał/a:

Rossanka, na Ciebie zawsze można liczyć big_smile
W ramach podziękowania włączam pralkę w Twojej intencji wink

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

110

rossanka napisał/a:

Rossanka, na Ciebie zawsze można liczyć big_smile
W ramach podziękowania włączam pralkę w Twojej intencji wink

W rencach Ci się nie chce prać???
smile

gg 48623644

111

mergi napisał/a:

Któraś chce księcia? lol

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/3543e5c8cd506ee84d41e41a536d2cac.jpeg

Jestem zmęczona.
Dzisiaj wybrałam się na samotną przejażdżkę rowerem po lesie.
Nie czuję nóg.
Żadnego wilka nie spotkałam lol

Wilk dzisiaj walczył z muffinkami i nie opuścił kuchni, gdyby rh naprawdę dał mi fartuszek to bym sobie ręki nie oparzył tuż za rękawicą, ale on tylko dużo gada. tongue big_smile

Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
Dłużej

112 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-08-08 21:10:14)

rossanka napisał/a:

smile

Pranie ręczne nie ma tej magii, wiesz... tongue

Z innej beczki, kobitki. Kiecka na wesele mi potrzebna big_smile Może o modzie dzisiaj sobie pogadamy? big_smile

gg 63442251

113 Ostatnio edytowany przez mergi (2017-08-08 21:11:57)

Wszyscy samotni to w domach chyba  siedzą.
Ja nigdy nikogo samego, oprócz siebie, nie widzę jak gdzieś wychodzę. wink

Z innej beczki, kobitki. Kiecka na wesele mi potrzebna big_smile Może o modzie dzisiaj sobie pogadamy? big_smile

Długa?Krótka?

"Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.Wszystko czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.Naszymi myślami tworzymy świat."

114

rossanka napisał/a:

smile

Pranie ręczne nie ma tej magii, wiesz... tongue

Jaka kiecka, kolor, fason, co lubisz nosić?

gg 48623644

Posty [ 77 do 114 z 2,593 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 69 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotne damy bez rycerzy i rycerze bez dam-GRUPA WSPARCIA.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016