Sąsiad...111 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Sąsiad...111

Strony Poprzednia 1 2 3 4 239 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 9,076 ]

39

Odp: Sąsiad...111

My TU portal randowy otworzyliśmy... tongue Ale fajnie. I to publicznie! Ale... fajniej... smile To tak można...? smile Mało doświadczony jestem w takim korespondowaniu...
Dobra, ludzie, jak ktoś słyszy? Były już jakieś propozycje spotkania się jednak na imprezie w realu? Ktoś / kiedys? Wypaliło....?
Ja bym chyba chciał... smile Co prawda chwila, chwila, ale może jeszcze dałoby radę w tym roku? Proponuję Kraków... Podobno taki smog, że się nie widać i trochę by to czata przypominało...
Tak, byłem w Krakowie, tak... widziałem na dalej niż 2 metry... taak... za szybko? Będę apel ponawiał. Może nie tylko by się kobiety 'znalazły'... Jak miałbym być sam... to spanikuję.
No chyba, że będzie 'nieświęta'...

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)
Reklama

40

santapietruszka napisał/a:

Ale mnie bardziej interesuje, czy sąsiad ma zęby, w końcu to ewentualnie ja się będę z nim... hm, tego... w tej windzie... tongue

A po co zęby? Wow?! A na kogo ja wychodzę teraz? sad

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)

41 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-03-21 13:48:38)

rh72 napisał/a:

Dobra, ludzie, jak ktoś słyszy? Były już jakieś propozycje spotkania się jednak na imprezie w realu? Ktoś / kiedys? Wypaliło....?

Tak tongue

O, mam cię. Jak dostanę fotę sąsiada, to Ci powiem, gdzie i kiedy następna impreza big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251
Reklama

42 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 14:07:28)

rh72 napisał/a:

Tak tongue

O, mam cię. Jak dostanę fotę sąsiada, to Ci powiem, gdzie i kiedy następna impreza big_smile

Masz mnie! Wystarczy! smile Właśnie się wyrabiam... Wyczaiłem spotkanie w W-wie. Robią w ten piatek. Do końca kwietnia, może góra maja.. nie dam rady. Ale się zapytałem, czy mnie, 'starego' by widzieli?
Gadać chyba umiem... Dystans, kiedy trzeba, trzymam... Nie desperatuję... Tzn. nie poluję smile. Gadać uwielbiam. Klient jeden mi motto zaserwował, nie chwalę się, bo nie za dobre:
'Nadmiar elokwencji implikuje indolencję akcji' - musiałem zapisać, nie zapamiętałem od razu. Zespół mam generalnie młodszych i na 'piwo' z nimi chodziłem, ale ja szef - oni nie mogli 'wygonić'... Zresztą kto by zapłacił tongue

EDIT: aby nie było, i w swoim wieku ludzi lubię, ale jednak w moim wieku to strasznie paraci, żonaci, spieszący się, nie do 'spotkań'... po prostu czasami bym się wyrwał... w zeszłym roku wygraliśmy konkurs zespołowo... po 300PLN/głowę na wyjście integracyjne. Do tej pory nagroda rebudżetowana, tak... sad Smutne, co?

43

A sąsiad też będzie w W-wie? D Bo ja mam daleko, ale dla sąsiada to bym się ruszyła big_smile big_smile big_smile

Miałam na myśli inną imprezę tongue ale skoro do końca kwietnia nie dasz rady, to trudno, sama się będę musiała koło sąsiada zakręcić big_smile big_smile big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251
Reklama

44 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 14:22:14)

A sąsiad też będzie w W-wie? D Bo ja mam daleko, ale dla sąsiada to bym się ruszyła big_smile big_smile big_smile

Miałam na myśli inną imprezę tongue ale skoro do końca kwietnia nie dasz rady, to trudno, sama się będę musiała koło sąsiada zakręcić big_smile big_smile big_smile

Oj! Przecież wiesz, że Ciebie to bym lubił... smile Nie musisz już sąsiada w to mieszać... smile Chyba, widzę, że za przyzwoitkę by robił... Przecież nie tylko trzeba zaraz gadać! To nudne, jak za dużo...

45

rh72 napisał/a:

Oj! Przecież wiesz, że Ciebie to bym lubił... smile Nie musisz już sąsiada w to mieszać... smile Chyba, widzę, że za przyzwoitkę by robił... Przecież nie tylko trzeba zaraz gadać! To nudne, jak za dużo...

Ale impreza jest w tą sobotę, więc nie dasz rady, musi Cię sąsiad zastąpić big_smile big_smile big_smile

gg 63442251

46 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 14:31:43)

rh72 napisał/a:

Ale impreza jest w tą sobotę, więc nie dasz rady, musi Cię sąsiad zastąpić big_smile big_smile big_smile

Aha.... sad Jednak chciałabyś sąsiada? sad Dobra... (symbol złamanego serca?) Hellllo! Panie?! Szukam innej... tongue

47

No wiesz, sąsiad zbiera żaby... a Ty? Co masz do zaoferowania? tongue

W moim wieku już muszę podchodzić racjonalnie, żaby to inwestycja... żebyś chociaż ślimaki zbierał, to by było coś...

gg 63442251

48 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 15:12:50)

Moje upodobania? smile
Ostre noże, elektryczna/soniczna szczoteczka do zębów, brak 'żenady' (abym tylko gdzieś standardów mojej korpo nie obraził) bo i mogę się w realu spotkać, już niższe libido, więc... seksu na pierwszej radnce nie będzie... tongue i tak wiem, co można z kobietą zrobić, spoko... smile
Lubię morze, nie góry. Łazić po sklepach. Nie lubię piwa. Gadżety w każdym kącie pokoju. Słucham namiętnie treningów na Lynda.com (firma płaci), TED... Muzyka nigdy poważna... Zasypiam... Styl bardzo prosty, rękawy raczej bez ściągacza, spodnie nigdy rurki. Kolor szary... Pizze sam robić umiem, lubiłem bardzo samemu wypiekać chleb - mam maszynkę smile. Nie chcę być nudny - tu mogę tylko 'chcicę' wyrazić. Oczekuję od innych. Nie lubię 'wszystkich' bo tak jakbym nikogo nie lubił... Należę do 'wy'* i tak chyba bym chciał, bo lubię kontakt ludzki i ..... przeciez mówiłem, że lubię o sobie gadać. Silne ego? smile A tak, byłem u psychologa. Nie spodobało mi się...

* podział my/wy/oni (nie wiem, czy inni go znają, w mojej firmie muszę z nim walczyć i zwalczać bo mi się ludziki fiksują): my = biedne żuczki, zasuwające 30h/24h (tak, ktoś mi kiedyś wpisał w rcp 30h w ciągu dnia i tłumaczył, że sobie bufory z pozostałych dni wpisał:) ), wdrożeniowcy; wy - bezpośredni szefowie, ogłupieni korpo, ogłupieni przez zarząd, realizujący głupie wytyczne, nierealne plany, oni - zło najgorsze świata, czyli zarząd - socjopaci oderwani od świata, na smyczy centrali.... uffff....

O to chodziło? tongue

EDIT:
Hahahahaha! smile Nic nie zbieram, na razie trochę 'problemów'... Mam już nadzieję, że z nich wychodzę... 2 wypadki samochodowe przeżyłem... Raz w drzewo przywaliłem, że powinno mnie nie być... ojciec jak samochód zobaczył, to mówił, że silnik był na miejscu pasażera, wiec głupi, miałem szczęście, że sam jechałem... Drugi...? Jak chcesz wiedzieć, to się posprzeczałem, trzasnąłem drzwiami i z pieskiem na zakupy poszedłem o 19:00 aby się przewietrzyć. Facet mnie wieczorem nie zauważył, było tylko 'O Jezu!'. Znowu przeżyłem. Więc wiem, że nie jestem dobrym człowiekiem... Właśnie się z tego 'wylizuję'... Popatrzyłem na ludzi 'z problemami', popatrzyli na mnie... Mam więc gdzieś pewne udawania, chociaż wiem, że należy zwracać uwagę na pewne szczegóły... Piszę i mówię tak, aby ludziom i sobie w oczy móc spojrzeć. Czasami przemyslę, co mi napisali i przeproszę... Ale muszę żałować... Myślę, że już jestem pewny siebie... Ludzie mi już niewiele zrobią. Sam na siebie zarabiam i myślę, że dobrze.

Może być lepsza reklama, może?! smile...

49

rh72 napisał/a:

Nie lubię piwa.

No, i dlatego sąsiad wygrał w przedbiegach wink tongue

See, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!

50 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 15:15:35)

Harvey napisał/a:
rh72 napisał/a:

Nie lubię piwa.

Nie - jestem smaczniejszy. Łokieć jemu i sobie lizałem. Mój lepsiejszy!
Hahahahaha! smile Harvey, jak się nauczyć 'lubić piwo'? Próbowałem... Zamawiałem w towarzystwie... Już nawet wódkę wolę... A taaaaak chcę... Naprawdę... Przed TV tylko z colą sad

51

Harvey napisał/a:
rh72 napisał/a:

Nie lubię piwa.

O, jak Ty mnie, Harvey, dobrze znasz big_smile big_smile big_smile

Autorze drogi, reklama niezła, prawie mnie przekonałeś, tylko cuś podkładu graficznego brakuje... tongue

gg 63442251

52

Harvey napisał/a:
rh72 napisał/a:

Nie lubię piwa.

O, jak Ty mnie, Harvey, dobrze znasz big_smile big_smile big_smile

Autorze drogi, reklama niezła, prawie mnie przekonałeś, tylko cuś podkładu graficznego brakuje... tongue

Muzycznego? Już niedosłyszę... sad Ale jaki facet tak nie ma, drobna ryska... reszta diament... oszlifować... Po co Wam diamenty?! Przyjaciele kobiety? Najlepsi? smile

53

rh72 napisał/a:

Po co Wam diamenty?! Przyjaciele kobiety? Najlepsi? smile

Ja wolę granaty, diamenty są nudne, każda by chciała i potem pilnować trzeba... big_smile

gg 63442251

54

Wiecie, że 80% kobiet po zdjęciu faceta jest w stanie dosyć szczegółowo i prawidłowo oszacować jego zaradność życiową, pozycję, zdolnośći, IQ... Zdolność doskonalona od tysięcy lat...

55

rh72 napisał/a:

Po co Wam diamenty?! Przyjaciele kobiety? Najlepsi? smile

Ja wolę granaty, diamenty są nudne, każda by chciała i potem pilnować trzeba... big_smile

Jadłem, kiedyś... Kwaśne... smile

56

rh72 napisał/a:

Wiecie, że 80% kobiet po zdjęciu faceta jest w stanie dosyć szczegółowo i prawidłowo oszacować jego zaradność życiową, pozycję, zdolnośći, IQ... Zdolność doskonalona od tysięcy lat...

A Ty myślałeś, że po co mi ta fota sąsiada? tongue

gg 63442251

57 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 15:40:38)

rh72 napisał/a:

A Ty myślałeś, że po co mi ta fota sąsiada? tongue

Ja Ci teraz coś obiecam, publicznie... smile Ureguluję sobie status prawny... Już nie życiowy. Aby nie komplikować rozmowy z kobietą, jak się zapyta, czy jestem singlem. Wtedy, pomimo ostrzeżeń dobrych ludzi, wystawię się naprawdę na portal randowy. PIERWSZA dostaniesz linka... Jak zechcesz, to podam Ci wtedy ewentualnie adres sąsiada. Facet coś też gadał, że sobie 'na razie' odpuszcza, ale potem 'nie do końca'... Facet... Zawsze powtarzam... Prosty typ... Czasu nie ma i go nadużywa. No risk - no fun (to akurat mi się źle kojarzy) no ale... I 'lub' mnie lub nie! smile

58 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-03-21 15:45:53)

Hahaha, niby znowu będę musiała założyć konto na jakimś portalu? Mowy nie ma, wczoraj skasowałam ostatnie big_smile

Trudno, odpuszczam sąsiada, idę na spacer z psem big_smile big_smile big_smile

gg 63442251

59

Hahaha, niby znowu będę musiała założyć konto na jakimś portalu? Mowy nie ma, wczoraj skasowałam ostatnie big_smile

2 kwestie:
1. 'odpuszczam sąsiada' - rozumiem
2. uważaj na siebie... smile

60

rh72 napisał/a:

Ale dlaczego? Że sąsiad mnie jakiś porwie? Przecież ja nie mam nic przeciwko, może mnie porwać nawet na Karaiby big_smile

gg 63442251

61

Takie pytanie... Naprawdę już sam nie wiem... Na tych portalach to jakieś szanse > niż 50% są na kogoś ciekawego? Generalnie ciekawego?
No teraz się czuję... sad Kiepsko neutral Daj link, może jeszcze konta nie wykasowali... Czytałem, że z opóźnieniem kasują... Dasz? To Ci zdjęcie wyślę... Nie sąsiada.... własne... Będzie twarz tongue
Nawet jak się umówimy, to ja łatwowierny jestem, i najpierw Ci zdjęcie wyślę, a Ty mi potem link (aby był działający i prawidłowy - łatwowierny, nie naiwny)...

Aha, coś przecież też już wiem o koleżance... Posty się poczytało... Trochę przy okazji się posiwiało... big_smile Co Ty tam piszesz, wow!

62

rh72 napisał/a:

Ale dlaczego? Że sąsiad mnie jakiś porwie? Przecież ja nie mam nic przeciwko, może mnie porwać nawet na Karaiby big_smile

Jak drzwiami nie traskałaś, to spoko... Na razie wiem, że u mnie będzie Lisbona... Ubrdane, że tam fajnie... Nawet samotnie...

63

A powtórzę to, co napisałam w innym wątku:

Właśnie nie wiem, po co mi było to konto. Po to pewnie, żeby po raz kolejny dostać wkur.u na widok durnych buziaczków i serduszek od 40letnich gości, od których oczekuje się raczej mentalności powyżej gimnazjum... A jeszcze jedno pytanie "co porabiasz, słoneczko, w takim piękny wieczorek, jesteś w domku czy w pracce?" mogłoby spowodować uszkodzenie mojej nowej ściany moim narzędziem pracy. Więc ostatecznie doszłam do wniosku, że portale randkowe są dla mnie niebezpieczne tongue

Poznałam paru fajnych gości w przeciągu ostatnich paru lat łącznie ze spotkaniami na żywo - ale chyba asortyment się już wyczerpał i zostali sami tacy słodcy tongue
A z tymi, co się z nimi spotkałam, nie zaiskrzyło na żywo big_smile

A konto na pewno już skasowane, niestety, to nie ten znany portal, na tamtym skasowałam już dawno big_smile Ale fotę możesz posłać tongue

gg 63442251

64

A powtórzę to, co napisałam w innym wątku:

Właśnie nie wiem, po co mi było to konto. Po to pewnie, żeby po raz kolejny dostać wkur.u na widok durnych buziaczków i serduszek od 40letnich gości, od których oczekuje się raczej mentalności powyżej gimnazjum... A jeszcze jedno pytanie "co porabiasz, słoneczko, w takim piękny wieczorek, jesteś w domku czy w pracce?" mogłoby spowodować uszkodzenie mojej nowej ściany moim narzędziem pracy. Więc ostatecznie doszłam do wniosku, że portale randkowe są dla mnie niebezpieczne tongue

Poznałam paru fajnych gości w przeciągu ostatnich paru lat łącznie ze spotkaniami na żywo - ale chyba asortyment się już wyczerpał i zostali sami tacy słodcy tongue
A z tymi, co się z nimi spotkałam, nie zaiskrzyło na żywo big_smile

A konto na pewno już skasowane, niestety, to nie ten znany portal, na tamtym skasowałam już dawno big_smile Ale fotę możesz posłać tongue

tongue co porabiasz, słoneczko, w takim piękny wieczorek, jesteś w domku czy w pracce? tongue
buziaczek, serduszko, serduszko, serduszko, buziaczek...

65

rh72 napisał/a:

tongue co porabiasz, słoneczko, w takim piękny wieczorek, jesteś w domku czy w pracce? tongue

Dobranoc tongue

gg 63442251

66

rh72 napisał/a:

Dobranoc tongue

Ale czego 'za mało'? Że jeszcze serduszko? smile Hahahahahaha smile Twoje narzędzie pracy wymiata! Mam przewagę więc nad konkurencją:
- nie mam gotowych zaczepek... chociaż imponują mi faceci, którzy potrafią wymysleć zdanie typu: 'widzę, że bolą Ciebie nogi, bo chodzisz mi cały dzień po głowie' - nieeee.... hahaha tongue nawet w najgorszym zakręcie, nawet podczas turbulencji w samolocie, tak bym nie powiedział
- czytam ze zrozumieniem... co z tego, że czasami kiepskim... sad nobody is perfect...

smile

67

Bycie 'słodkim'? Byłem... Zachowanie niekonkurencyjne gatunkowo... w sensie części gatunku... smile

68 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-03-21 16:32:43)

rh72 napisał/a:

Twoje narzędzie pracy wymiata!

Uważaj, bo wieczorami (cudnymi gwieździstymi wieczorkami) może to być siekiera (tak z odrobiną romantyzmu - zbrodnia to niesłychana... wink ) tongue

gg 63442251

69

rh72 napisał/a:

Twoje narzędzie pracy wymiata!

Uważaj, bo wieczorami (cudnymi gwieździstymi wieczorkami) może to być siekiera (tak z odrobiną romantyzmu - zbrodnia to niesłychana... wink ) tongue

...i Pani zabiła Pana... Całość to goźba karalna... tongue Teraz już idzie prosto. Teraz ten post daję na policję... Oni Ciebie namierzają... Ja wnoszę o ochronę moich danych jako ewentualny pokrzywdzony... Wygrywam... W co? Ojtam, ojtam... wygrywam smile Mam pełne dane...
Ale chyba jakbym chciał to: trzeba by było na portalu próbować jakiś sqlinjection... dostać prawa admina... dalej mamy IP... dalej... Ale po co? smile Coś o spotkaniu gadamy...
Moje 'chore' ulubione zadanie rekrutacyjne... Wiem, moda... ale ja ma zespół, który naprawdę musi czasami głową ruszyć: 'zaplanuj napad na bank... co robisz?'
Jak człowiek zaczyna się na mnie tylko 'patrzeć' to niestety dzienks... Jak zaczyna coś kombinować to już... a nóż / widelec... Zadanie sam wymyśliłem... Niestety, przyznam się... Ze względu na brak kandydatów (1 na 10 coś odpowiadał 'do rzeczy') wziąłem test techniczny z działu programistów i ... podobnie...

70

rh72 napisał/a:

...i Pani zabiła Pana... Całość to goźba karalna... tongue Teraz już idzie prosto. Teraz ten post daję na policję... Oni Ciebie namierzają... Ja wnoszę o ochronę moich danych jako ewentualny pokrzywdzony... Wygrywam... W co? Ojtam, ojtam... wygrywam smile Mam pełne dane...
Ale chyba jakbym chciał to: trzeba by było na portalu próbować jakiś sqlinjection... dostać prawa admina... dalej mamy IP... dalej... Ale po co? smile Coś o spotkaniu gadamy...
Moje 'chore' ulubione zadanie rekrutacyjne... Wiem, moda... ale ja ma zespół, który naprawdę musi czasami głową ruszyć: 'zaplanuj napad na bank... co robisz?'
Jak człowiek zaczyna się na mnie tylko 'patrzeć' to niestety dzienks... Jak zaczyna coś kombinować to już... a nóż / widelec... Zadanie sam wymyśliłem... Niestety, przyznam się... Ze względu na brak kandydatów (1 na 10 coś odpowiadał 'do rzeczy') wziąłem test techniczny z działu programistów i ... podobnie...

Hehe, widać, widać... a nie prościej zapytać o dane zamiast zmuszać do gróźb karalnych i jeszcze zapracowaną policję angażować? No, ale dział IT to zawsze musi na okrętkę jakoś i jeszcze potem niewiniątko udaje, że wcale nie chodziło mu o to, co wyszło na końcu, tylko o zupełnie coś innego, co zresztą też nie działa big_smile big_smile big_smile
A na końcu okaże się np. że kolor oczu i tak nie pasuje big_smile

gg 63442251

71 Ostatnio edytowany przez rh72 (2017-03-21 16:56:30)

rh72 napisał/a:

Hehe, widać, widać... a nie prościej zapytać o dane zamiast zmuszać do gróźb karalnych i jeszcze zapracowaną policję angażować? No, ale dział IT to zawsze musi na okrętkę jakoś i jeszcze potem niewiniątko udaje, że wcale nie chodziło mu o to, co wyszło na końcu, tylko o zupełnie coś innego, co zresztą też nie działa big_smile big_smile big_smile
A na końcu okaże się np. że kolor oczu i tak nie pasuje big_smile

Nie ten dział IT... smile Wiem... kiedy mogę tylko na... dostanie w twarz liczyć...
Kolor oczu? Kolor oczu?! Fryzura... to rozumiem... Ja tam bym za kolor oczu nie krzywił się... Inne walory są cenniejsze... smile
Ale Wy macie prościej! To jest nie-fair! Facet podchodzi... już wiecie! A się spróbuj nie uśmiechnąć!? Czasami Wam samo zdjęcie wystarczy! sad

72

Iceni napisał/a:

Muszę się przeprowadzić... koło mnie mieszkają same kobiety sad

A w jakim mieście można mieszkać na takim osiedlu marzen. big_smile Ja z chęcią zamienię się z Tobą, o ile te Panie nie są u jesieni życia. big_smile

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
Dłużej

73

Ale co mamy prościej? Ja już 2 dzień się męczę i dalej nie mam foty sąsiada... sad

gg 63442251

74

AloneWolf90 napisał/a:
Iceni napisał/a:

Muszę się przeprowadzić... koło mnie mieszkają same kobiety sad

A w jakim mieście można mieszkać na takim osiedlu marzen. big_smile Ja z chęcią zamienię się z Tobą, o ile te Panie nie są u jesieni życia. big_smile

Nie 'wyciśniesz' nic, nawet jak dasz serce, nawet:
- adresu
- adresu
- adresu?

Więc też bądź 'twardy' smile

75

Ale co mamy prościej? Ja już 2 dzień się męczę i dalej nie mam foty sąsiada... sad

Hahahaha! big_smile Pomidor...! tongue

76

rh72 napisał/a:

Hahahaha! big_smile Pomidor...! tongue

Pffffff. Więc foch... tongue

gg 63442251

Posty [ 39 do 76 z 9,076 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 239 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Sąsiad...111

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016