Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 82 ]

39

Odp: Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Poznać się przecież nie zaszkodzi. Tak bez zakładania czy to ma sens czy nie ma.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Znasz jego imię to poszukaj go na fb i zaproś do znajomych. Staliście koło siebie w kościele toteż pewnie znak pokoju przekazywaliście sobie i można powiedzieć, że znacie się. Lipy nie będzie jak mu puścisz zapro a może przez neta odważy się zagadać smile

Nie ma Facebook'a :)niestety, a moze stety
A Ty , jak zareagowalbys na oczywisty usmiech lub 'czesc' z mojej strony w takiej sytuacji?

Reklama

42

Co powoduje ze ludzie staja na brzegu szamba i pytaja czy napewno jak zrobie krok naprzod to sie pobrudze?
Jesli facet jest dwa razy starszy od ciebie i pojdzie w ten zwiazek, to po to zeby cie przeleciec. Mlode cialo, jedrna pupa, sterczace piersi... Kazdego to kreci.
Jestescie z dwoch roznych swiatow. Ty stoisz na progu doroslosci, on juz swoje przezyl, ma bagaz o ktorym ty nic nie wiesz i raczej go nie udzwigniesz.
Takie uklady bardzo rzadko zdaja egzamin. Naogol mlode dziewcze zostaje z krwawiacym sercem i opinia ze faceci to swinie.

43

Niezapominajka97 napisał/a:

Mysle , ze rozpatrywanie tego pod katem , co mlode kobiety widza w nieco starszych od siebie mezczyznach byloby duzym uogolnieniem.  Tu chodzi bardziej o dana osobe.  Np ja - po prostu spodobal mi sie , ciagnie mnie do Niego, mam ochote z Nim porozmawiac.  A jesli mialabym trochę to uogolnic- moze przyciaga nas wlasnie to doswiadczenie , madrosc , umiejetnosc radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Rysy twarzy odzwierciedlaja charakter , ktory jest juz jakos uksztaltowany
  Starszy mezczyzna inaczej tez traktuje kobiete

Tak, i często te wykorzystują tę uroczą naiwność u młodych kobiet, które od razu wskakują w związek z doświadczonym mężczyzną, często nie potrafiąc tego doświadczenia dogonić, a w rezultacie nie ma w takim związku równowagi. Ale to może też imponować i pociągać. To wszystko zależy od potrzeb, tylko nie mam pewności czy młoda kobieta, nawet jeśli na swój wiek dojrzała emocjonalnie, potrzebuje od razu tego typu relacji, czy np. nie wplącze się w jakieś manipulacje, bo przecież doświadczony mężczyzna nie tylko zna psychikę kobiety lepiej po to, żeby to wykorzystywać na plus, ale także na minus. Po prostu: trzeba uważać, bo ludzie są różni, zwyczajnie.

Dla mnie osobiście przeszkodą w takich relacjach byłby wiek. Ja liczę zawsze, że relacja przemieni się w długotrwały związek, dlatego wyobrażam sobie od razu co będzie za kilkanaście lat. No niestety, jak ktoś byłby o tyle starszy ode mnie to w mojej wyobraźni nie wygląda to kolorowo. Być może mam zbyt rozbudowaną.

44

Jeśli nadal chcesz znać moje zdanie to mnie nie kręcą aż tak starszi faceci. Ale jeśli się zauroczylas to po prostu przywitaj się i zobacz co zrobi.

45 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-01-07 12:10:07)

Myślę, że facetowi jest przyjemnie, że cię widzi w tym kościele. Pisałaś, że sam się usmiechał w twoja stronę.
Ja bym odpowiedział też usmieszkiem tongue lub odpowiedział tak samo jak zwróciłaś się do niego smile
Mi się wydaje, że nie ma co się stresować, że cię oleje. Facet chodzi do kościoła a w dzisiejszych czasach raczej mało jest takich w tym wieku (bardziej stawiał bym, że jest kulturalnym, spokojnym facetem aniżeli jakimś iprezowiczo-ruchaczem) . Jemu to raczej nie wypada podchodzić jako pierwszemu, na pewno widzi, że sporo młodsza jesteś.
Mój trochę starszy kolega ma córkę która ma 18l, jego koledzy ją znają. Niedawno siedzieliśmy w knajpie i przyszedł do nas z nią tongue, on na piwo a ona na obiad, siedziała oczywiscie z nami wszystkimi przy stoliku. Fajna małolata, kupa śmiechu była big_smile ale nie wyobrażam sobie abym podszedł do niej pierwszy w celu zapoznawczym. Bałbym się, że jeszcze jak jakiegoś zboczeńca potraktowała by i uciekła z piskiem big_smile
Wiem, że ciężko to zrobić ale na twoim miejscu wyszedł bym deko wcześniej z kościoła i po prostu przedstawił się jak facet wyjdzie, ziemia się pod tobą nie zapadnie. Nie bój się big_smile
Jak sie dowiedziałaś jak ma na imię?

Kojarze podstawowe informacje na Jego temat. Mieszkam w malym miescie , gdzie trudno jest zachowac anonimowosc:)
I ja w sumie jestem zdania , ze to facet robi ten pierwszy krok , a boje sie ,ze jakims bardziej zdecydowanym ruchem, np przywitaniem sie , przedstawieniem , moglabym sobie tylko zaszkodzic I zyskac w Jego oczach miano jakies zdesperowanej malolaty... wiele osob tez pisalo, ze gdybym mu NAPRAWDE wpadla w oko ,to nie czekalby z zagadaniem . Juz sama nie wiem co o tym wszystkim myslec

47

No, ale w czym masz w tej chwili problem?
Akurat pogoda sprzyja, więc ja bym proponowała: idziesz jutro do kościoła, kombinujesz tak, żeby się poślizgnąć akurat gdzieś jemu pod nogami - i po reakcji zobaczysz, jakie on ma podejście do sprawy. Jeśli jest zainteresowany - wykorzysta ten moment, żeby znajomość pociągnąć dalej. Jeśli nie jest - pomoże Ci się pozbierać, zapyta, czy się nic nie stało, powie, żebyś uważała, bo ślisko i pójdzie w swoją stronę. I już będziesz wiedzieć, na czym stoisz, zamiast siedzieć i rozkminiać...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

48

santapietruszka napisał/a:

Akurat pogoda sprzyja, więc ja bym proponowała: idziesz jutro do kościoła, kombinujesz tak, żeby się poślizgnąć akurat gdzieś jemu pod nogami - i po reakcji zobaczysz, jakie on ma podejście do sprawy

Pogoda to raczej sprzyja ale do przytulenia się do niego big_smile a nie upadania aby sobie kości łamać wink tongue Po co takie kombinacje?
To że młoda to w sumie nie problem, nie wiadomo czy mu się właśnie jako kobieta podobasz. Może usmiechnał się i patrzył bardziej z zainteresowaniem (przeciez jęzora ci nie pokaże jak ty do niego z usmiechem ^^) bo wykonujesz jakieś "dziwne" gesty do niego.
Nie masz starszego brata albo jakiegoś kolegi z sąsiedztwa co go kojarzy aby go trochę podpytał o ciebie?

49

On-WuWuA-83 napisał/a:

Nie masz starszego brata albo jakiegoś kolegi z sąsiedztwa co go kojarzy aby go trochę podpytał o ciebie?

Wuwuś, nie obraź się, ale to porada rodem z podstawówki...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

50

Nic innego nie można zaproponować w tej sytuacji.
On nie podejdzie (ja bym też nie podszedł nawet jak byłaby fajna wink )
Ona też nie podejdzie bo ma staroświeckie przekonania tongue
No i mamy klops, ale to nie pierwszy taki przypadek. A więc trzeba chwytać się osób trzecich jak takowe byłby.

51 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 14:28:52)

Wlasnie tego nie jestem w stanie zrozumiec- dlaczego TEZ bys NIE podszedl ? Ja mam chyba o wiele wiecej powodow ,a On ? Przeciez rowniez nic nie traci. A tak to sa jakies spojrzenia , stawanie obok mnie w kosciele  (kiedys stal zupelnie gdzie indziej) I zastanawiam sie  o co chodzi w tym wszystkim? Naprawde bylo wiele sygnalow z Jego strony ,ale sytuacja caly czas stoi w miejscu . Co niby Go powstrzymuje?
A co do pytania - nie , nie znam osoby , dzieki ktorej moglabym sie czegokolwiek dowiedziec smile

52

Niezapominajka , po prostu podejdż i przedstaw się. Na luzie i tak trochę dla jaj, podejdz, powiedz CZEŚĆ, JESTEM....i podaj rękę. Jezeli nie zrozumie i ucieknie, to masz odpowiedż. Ja osobiście nie interesowałam się mężczyznami w tym wieku, teraz, gdy mam prawie 40 tke, wręcz przeciwnie smile ale gdy miałam 19 lat, wydawali mi się już tatusiami i dojrzałymi facetami...myslę, że podobasz mu się fizycznie, ale jak pisał powyżej Wu- WuA on może być onieśmielony, że wezmą go za jakiegoś zboczeńca czy co...a może on zasięgnął o tobie języka i wie,że jesteś wolna. Jak go widzisz, uśmiechasz się i może on w tym jakąś zachętę widzi...na jego krok raczej bym nie liczyła.

53

Ty się uśmiechasz ale tak naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi (on na 100% nie rozczytuje twoich intencji), no i weź tu podbijaj do młodej dziewczyny. Myślę, że wiekszość nie chciało by robić "szopki" i ewentualnie narażać się na to aby przestraszyć młodą dooperę ^^ a tym bardziej ten facet który zdaje być się kulturalnym gościem.

Jeżeli by zastosować reguły Savoir-vivre to można powiedzieć, że to ty powinnaś podejść i się przywitać jako kobieta - pierwsza wyciągnąc rękę chociaż trochę nie pasują mi te zasady bo niby tam jest opisane, że to starszy wyciąga pierwszy rękę aby sie przywitać z młodszym. Ja bym powiedział, że powinno być odwrotnie - to młodszy powinien dążyć do tego aby przywitać się  podając rękę czy nawet unosząc ją gdy nie ma bezpośredniej możliwości jej podania. Okazuje tym szacunek dla starszego wiekiem ponieważ zauważa go i jest to dla niego "ważna" osoba (bardziej tutaj mówię o sytuacji facet-facet)

PolnyMotylek napisał/a:

Ja osobiście nie interesowałam się mężczyznami w tym wieku, teraz, gdy mam prawie 40 tke, wręcz przeciwnie smile

Hehehe.

Tak po prostu mam do Niego zagadac? Zeby to bylo tak latwe .... cholernie sie boje , ze delikatnie  (fakt, wydaje sie byc kulturalnym facetem , wiec raczej by mnie nie wysmial) da mi do zrozumienia, ze jednak nieee, a wtedy to chyba zapadlabym sie pod ziemie .
On-WuWuA-83 - czym mialby mnie niby wystraszyc ? + sa jakies inne sposoby oprocz pomyslu, bym sama podeszla ? Chodzi o to , by zauwazyl , ze jest cos na rzeczy smile

55

Jak to wcześniej napisała Pietruszka  ona jak miała 20l uważała takich facetów jako staruchów big_smile więc nic dziwnego, że woli nie ryzykować aby nie uświadczyć twojej skwaszonej miny gdy będzie chciał się z toba zakolegować wink
Jeżeli nawet w jakimś stopniu zdaje sobie sprawę z zainteresowania jego osobą to może nie chce wykonać żadnego kroku w obawie, że gdy "coś pójdzie nie tak" to jeszcze "nagadasz" koleżankom i może mieć opinię faceta który lata za młodymi spódniczkami wink a jak wspomniałaś miejscowość jest mała i sprzyjająca plotkom.

Niezapominajka97 napisał/a:

sa jakies inne sposoby oprocz pomyslu, bym sama podeszla ? Chodzi o to , by zauwazyl , ze jest cos na rzeczy smile

Jak wiesz na jakiej ulicy mieszka to powiedz księdzu jak będzie chodził po kolędzie aby szepnął do ucha facetowi o tobie, że dobra dziołcha itp. tongue ;p big_smile big_smile

56 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 16:27:12)

Wychodzi wiec na to ,ze nawet jesli zwrocil na mnie uwage , to i tak nie mam na co liczyc smile
Ciezko mi uwierzyc , ze faceci tak kombinuja ( w sensie , ze zastanawiaja sie , a co jesli...)
Zawsze myslalam, ze to kobiety rozkladaja wszystko na czynniki pierwsze
Tym bardziej mnie zaskoczyles:)

57 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-01-07 16:32:20)

Może by dało radę ale nie sądzę aby w kościele lub pod  zdecydował się na jakieś kroki. Musiała byś byc w kraju i trafiać na niego "na mieście" lub tam gdzie on często przebywa. Kościół to raczej takie deko oficjalne miejsce do takich akcji.
Facet fb nie ma ale może jest ze starej gwardii i posiada GG? Zainstalował bym i poszukał go tam, wpisał w katalog imię i miejscowość, ewentualnie imię i wiek smile
A jakby miał to najpierw kontakt "pod przykrywką" tongue

58 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 16:39:59)

Watpie,ze bawi sie w takie rzeczy jak GG lub inne komunikatory.  Ale mam w sumie Jego numer I nawet kiedys myslalam , by cos napisac , ale szybko by sie zorientowal, ze to jakis inny numer I polaczylby fakty ( to ze jestem za granica itd , w dodatku zajmuje sie komputerami I innymi nowinkami tego typu, wiec wole nie robic tego typu akcji , szczegolnie , ze sa one na poziomie gimnazjum) smile
Kilka razy widzielismy sie na miescie , ale nigdy wtedy nie bylam sama , wiec tez slabo ... po mszy tez zazwyczaj albo ja albo On z kims rozmawiamy sad

59

Eszzz, no to nie wiem już co można by wymyślić aby pomóc. Pomysły na razie over hmm a telepatycznie go nie zmusimy do działania tongue

60 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 16:52:17)

Dopiero teraz do mnie dotarlo, jak sie rozpisalam smile . Naprawde, megaaaaa dziekuje za Wasz czas smile
Samym pisaniem niczego nie osiagne , ale postaram sie dac Mu jakos znac , ze najwyższy czas ,  by w koncu cos zrobil , a jesli sie nie uda , to trudno. Choc trochę szkoda bedzie:)

61

Niezapominajka, możesz się zastanawiać do śmierci o co mu chodzi, ale jak sama tego nie podejmiesz, nie dowiesz się. Jak nie chcesz podejść, to jak będziesz przechodziła obok powiedz Dzień dobry smile widzę,że bardzo Ci zalazł za skórę:) jeśli jest tego wart, to działaj. Mnie tak ochroniarz w Biedronce zaczepiał, identycznie. Usmiech i uśmiech, łazi za mną i zerka co kupuję smile aż zaczął podchodzić i mówić Dzień dobry, chociaz oni tam raczej taką politykę chyba mają...a ostatnio obok Dzień dobry zaczął dodawać jakieś zdanie smile teraz jak wchodzę, to od razu patrzy na mnie, podchodzi i wita się:)

62

Napisz ile masz wzrostu i ile ważysz to może przynajmniej ustalimy czy z wyglądu (jako tako) możesz mu się podobać tongue tongue

63 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 17:23:50)

PolnyMotylek - ja bym sie czula niezrecznie, gdyby ktos zerkal, co kupuje hahahah

A co do wygladu ,to inni odbieraja mnie jako osobe atrakcyjna pod tym wzgledem  , ale przeciez mozna wygladac tez nie wiadomo jak , ale np nie wpasowac sie w gusta danej osoby.  Mam np kolege ,wszystkie dziewczyny do Niego wzdychaja , bo taki cudowny. I owszem ,jest przystojny , ale nie ma tego czegos w oczach- w przeciwienstwie do tego z kosciola smile

64

Masz rację, wygląd to nie wszystko i całe szczęście...po prostu miedzy wami coś zaiskrzyło, jakaś chemia nastąpiła. I nie neguję tego, chociaz jak juz pisałam, ja w Twoim  wieku jednak nie dałabym rady z kims tak starszym. Może po prostu zdaj się na los i czekaj...jesli nie chcesz działać, to tylko to pozostaje.

65 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 21:19:45)

Jak tylko wroce do Polski, postaram sie mu pokazac , ze JESTEM zainteresowana, jakis usmiech czy cos ,jesli bedzie chcial , to powinien z czyms wyskoczyc- szczegolnie, ze teraz dosc dlugo mnie nie bylo , moze Go to nawet zaintryguje? smile

66 Ostatnio edytowany przez Spartacus (2017-01-09 18:54:21)

Śmieszą mnie teksty typu:
On/Ona jest sporo starszy/starsza, pomyśl co będzie za 30/40/50 lat smile
Niech każdy co tak pisze/mówi, zastanowi się czy nie ma w rodzinie lub wśród znajomych, 40/50 letnich wdów których mężowie byli tylko kilka lat starsi.
Tego jak się potoczy życie nie wie nikt.
Znajomego dziadek był starszy od swojej żony o... 23 lata i ją przeżył (o kilka miesięcy, bo tak się załamał że nikt nie potrafił mu pomóc).
Mieli 5 dzieci (wiem że to były inne czasy) które wychowali.
Zastanawiając się przy każdej decyzji co to będzie za X lat najlepiej nic nie robić.
Co z tego że urodzisz dziecko jak nie wiesz czy dożyjesz do końca jego wychowania.
Co z tego że zbudujesz dom jak nie wiesz czy za 5 lat nie będziesz musiała się przeprowadzić do innego miasta/kraju.
Ludzie, życie jest jedno i szkoda czasu i nerwów aby myśleć o tym co będzie w dalekiej przyszłości, bo tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Jak macie szansę na miłość, to nie zastanawiajcie ani chwili.

67

A skad tak w ogole wiesz ile ten rozmodlony pan ma lat? Na powiekach ma wytatuowane?:)) Jesli  ten watek to nie jest totalna sciema, to mam jedna rade, postaraj sie spotkac go gdzies poza kosciolem, jest szansa, ze przemowi:)

Dawno tak sie nie usmialam;)

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

68

Kopnij go delikatnie w wydmuszki,na pewno zwróci uwage i zapamięta big_smile

"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości"

69

Mussuka napisał/a:

A skad tak w ogole wiesz ile ten rozmodlony pan ma lat? Na powiekach ma wytatuowane?:))

W pewnym stopniu napalona na faceta ^^ a że miejscowość mała to nie było trudno o podstawowe informacje.
"Rozmodlony pan" big_smile

70 Ostatnio edytowany przez Revenn (2017-01-10 16:53:19)

Miłość nie wybiera wieku. Zresztą autorko chodzisz do kościoła, pewnie czytasz Biblie więc powinnaś wiedzieć że związki np 40 letniego mężczyzny z 16, 18 latką nie były niczym dziwnym. Nie będe rutaj pisał z jakiego powodu tak było. Ja też wolałbym młodszą kobiete, i nie nie chodzi mi o wygląd czy wiek, z innego względu.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

71

Jacenty89 napisał/a:
Anet19 napisał/a:

Nie przeszkadza Ci ta różnica wieku?

W patrzeniu to nie przeszkadza ;-)

nie mam pytań smile

72 Ostatnio edytowany przez DiDii (2017-01-10 20:25:54)

Nie sluchaj tych prostych wiadomosci smile
Sama mam partnera starszego od siebie ja 20 on 35
Na samym poczatku znajomosci obawialam sie czy nie "uzna mnie za dziecko" jak napisalas.
Oczywiscie okazalo sie ze panika nikomu nie pomogla.
Bardziej zasmieci.lam sobie glowe tymi glupotami.
Mielismy mase wspolnych tematow do rozmow, ta sama muzyka filmy....
Zaczal w jakis sposób mnie i inspirowac , a zarazem fascynowac swoja wiedza i podejsciem do zycia.
Jestesmy razem 2,5 roku w drodze mamy dziecko o ktore sie staralismy smile
Najwazniejsze ze Moj mezczyzna nadal jest dla mnie jak ksiazka ktora mnie wciagnela jednak nie moge sie doczytac konca.
Poniewaz ciągle mnie zaskakuje.

Ps :Nawet nie czytaj komentarzy , ze bedzie mu chodzic tylko o sex.
Wybacz ale skoro przez tak dlugi okres czasu ciagle zwraca na Ciebie uwage musi byc cos na rzeczy.
Musisz zapamietac ze starsi mezczyzni zwlaszcza po przejciach dostrzegaja naprawde wiecej niz nawet kolezanki w Twoim wieku.
Jestem pewna ze zauwazyl ,iz bardzo sie przy nim stresujesz , pewnie dla tego jeszcze nie zagadal bo boi sie Twojej reakcji.
Pamietaj jesli nie sprobujesz nigdy sie nie przekonasz czy byl warty Twej uwagi.
A zwykle "Czesc" nic nie kosztuje.

73

To może ja odpiszę z doświadczenia smile

Poznałam swojego faceta mając 17 lat (różnica wieku między nami 19 lat).. nigdy w życiu bym nie pomyślała że z nim będę bo ani z wyglądu przystojny ani jakoś tak..
Poznaliśmy się na weselu, tańczyliśmy ciągle razem, rozmawialiśmy- mega mnie zauroczył. Potem niby przypadkiem na mnie wpadał w mieście i jakoś tak się potoczyło że zaryzykowaliśmy.

Nie będę wszystkiego opisywać bo mieliśmy pokręcone życie (wiadomo- rodzice zakazywali, rówieśnicy dziwnie patrzyli itd..) zaszłam w ciążę, mieszkaliśmy razem.

I powiem tak- było wszystko ok do czasu

ALE to wszystko zależy od charakteru tej drugiej połowy.

Byłam z nim 7 lat. Zawsze się dogadywaliśmy, często miałam wrażenie że ja tu bardziej ogarniam życie niż on (on po przejściach z ogonkiem życiowym czyt. dzieci)

Nie byłam gówniarą, myślę że byłam normalna po prostu, normalna dziewczyna, która poszła na studia, zajmowała się dzieckiem, domem itd..

Naprawdę mieliśmy o czym rozmawiać, było dobrze. I nie wiem czy to przez jego charakter czy słabą wolę.. po prostu posypało się ale naprawdę mieliśmy dużo krętych dróg z różnych powodów.

Ostatecznie on lubił sobie wypić, facet naprawdę mądry i zaradny ale przez to wszystko zaprzepaścił, całą naszą rodzinę, ostatnie 3 lata z nim żyłam już tylko teoretycznie, praktycznie nie byliśmy już razem (mieszkaliśmy tylko rok razem, potem z powodu ciężkiej sytuacji musiałam wrócić pod dach do rodziców z dzieckiem) osobno. Do tego bardzo często wmawiał mi że mam kogoś na boku, nie dbał o siebie zbytnio (jak to ktoś kto lubi wypić..)

Do sedna:
Byłam w nim bardzo zakochana, było nam razem dobrze do czasu gdy nie zaczął nadużywać alkoholu, byłam totalnie sama z dzieckiem przez 5 lat (bo tylko rok razem mieszkaliśmy) gdyby nie rodzice to pewnie i na studia bym nie poszła (bo kto by się dzieckiem zajął?) no i do czasu gdy nie zaczęły się kłótnie o to, że wmawiał mi romanse, każdy mój kolega to już był zły..
Przestałam mieć jakiekolwiek uczucia do niego już później..

ALE nawet będąc już z nim parę lat mówiłam sobie, że jeśli nam się nie uda to nigdy więcej ze starszym nie będę. I nie dlatego, że nam nie wyszło, bo równie dobrze może być tak samo z rówieśnikiem ale chodzi mi już o samą kwestię wieku... po prostu wtedy powoli widać i czuć tą różnicę mimo tego że człowiek się dogaduje.. i wygląd i chęci do wszystkiego...

Ale też nie można uogólniać, każdy jest inny, znam pary z podobną różnicą gdzie mają rodziny i jest im dobrze.. jednak wydaje mi się że prędzej czy później jakbyśmy się nie rozstali przez jego zachowania to pewnie przez ten wiek.. tym bardziej że nigdy nie byłam do tego 100% przekonana mimo że naprawdę byłam zakochana w nim po uszy..

Także kwestia charakterów, jaki człowiek jest.. są panowie którzy naprawdę dbają o siebie i nie widać po nich tego wieku z zachowania również...

Ja po takich doświadczeniach choćbym teraz się znowu zakochała po uszy w dużo starszym mężczyźnie to na 99% uciekłabym i powiedziałabym NIE. Parę lat starszy- owszem, ale nie tyle co teraz miałam ani nawet połowę tego...

Mądry Polak po szkodzie jak to mówią wink

Teraz na chwilę obecną nie mogę patrzeć na niego, bo nieźle zalazł mi za skórę choćby swoimi słowami, czynami zresztą też i mimo, że nie jesteśmy od pól roku razem on nadal co jakiś czas ma pretensje i wmawia mi romanse, gdzie akurat teraz g.... powinno go to obchodzić z kim się spotykam.

74

Tylko potem nie płacz jak Cię zostawi za kilka lat dla młodszej.Ten typ tak ma.

75

Autorka i obiekt jej westchnień jeszcze ze sobą nawet nie rozmawiali, w zasadzie NIC o sobie nie wiedzą, póki co ich kontakt sprowadza się do ukradkowych uśmiechów, jakie mają okazję wymienić raz w tygodniu, a nawet rzadziej, a które to na dobrą sprawę ani nic nie znaczą, ani nic więcej z nich nie wynika, a tu już takie górnolotne teksty o bardzo poważnych związkach, a nawet zostawianiu dla młodszej? wink Mężczyzna jeszcze nie wykonał żadnego kroku w tym kierunku, aby Niezapominajkę poznać, ale już został porzucającym, w podtekście wstrętnym, typem big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

76

Autorka też pyta "Jak myslicie, taki dojrzaly mezczyzna moze byc zainteresowany mlodsza Kobieta?" i dostaje odpowiedź- tak może wink a co dalej- to już od człowieka zależy.

Odpowiedź niekoniecznie związana akurat z tym mężczyzną. Może kiedyś będzie inny starszy, to już będzie miała rozeznanie od innych "doświadczonych" tongue

Posty [ 39 do 76 z 82 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016