Samotność i coraz większe zwątpienie w poznanie kogoś - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność i coraz większe zwątpienie w poznanie kogoś

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 147 z 147 ]

115

Odp: Samotność i coraz większe zwątpienie w poznanie kogoś

Przykro się czyta takie głupoty

Reklama
Zobacz podobne tematy :

116

RavenKnight a czemu zaraz glupoty, CatLady sobie tak wybrała i ok, ja nie widze w tym nic złego, każdy człowiek ma do do tego prawo

Jeszcze spytam CatLady z ciekawości a czemu ten model z okładki miałby ci się nie podobać , nie być  z twojej półki jak to określiłaś?
No bo jeśli byłby ubrany tak jak lubisz i miał urodę tak jak lubisz to powinien ci przecież pasować wizualnie

Rakietowy króliczek

117

Raven po prostu nie może ogarnąć, że kobiety też mogą zwracać uwagę na wygląd i prezencję, że to dla niektórych ważne. A przecież zyjemy w kulturze,że to kobiety wiecznie są oceniane, komentowane, lajkowane, wystarczy wejść na onet...i skąd tyle operacji plastycznych , szafiarek, stylistek itp. a jak któraś napisze o ubraniu i zadbaniu faceta, jak CatLady, to wielkie larum...

Reklama

118

Bez przesady z tym larum, ja tam protestów czy manifestacji z powodu odmiennego zdania kobiet na ulicach nie widzę, więc hasło wielkie larum tu nie pasuje moim zdaniem

przepraszam za off -top ale musiałem to napisać

Rakietowy króliczek

119

Oczywiście że głupoty, jak ktoś wypisuje pierdoły typu że kobiety o słabym wyczuciu stylu nie powinny mieć smaka na facetów z klasą itp, to wręcz taki mały hitlerek budzi się w jej wypowiedzi.

PolnyMotylek napisał/a:

A przecież zyjemy w kulturze,że to kobiety wiecznie są oceniane, komentowane, lajkowane, wystarczy wejść na onet...i skąd tyle operacji plastycznych , szafiarek, stylistek itp. a jak któraś napisze o ubraniu i zadbaniu faceta, jak CatLady, to wielkie larum...

A czemu są lajkowane, czemu to wszystko robią? Bo pragną atencji i czyjejś uwagi, także nie rób z nich bidulek, bo same tworzą takie sytuacje.

Reklama

120

RavenKnight napisał/a:

Oczywiście że głupoty, jak ktoś wypisuje pierdoły typu że kobiety o słabym wyczuciu stylu nie powinny mieć smaka na facetów z klasą itp, to wręcz taki mały hitlerek budzi się w jej wypowiedzi.

Smaka mogą mieć. Tylko niech się nie dziwią, jak nic z tego smaka nie wyjdzie. I odwrotnie - to samo dotyczy facetów, jak koleś w znoszonym t-shircie startuje do eleganckiej laski, to też niech nie płacze, że ona nie ma ochoty odpowiedzieć na zaczepkę. I tylko o to CatLady chodziło.

Swoją drogą, ja nie cierpię facetów w garniturach big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

121

akurat pod tym względem kobiety znacząco różnią się od mężczyzn.
ale w sumie to czego się spodziewać, po kimś, kto wymaga żeby jej połówka posiadała odpowiedni status społeczno-ekonomiczny, bo broń boże to ona wniesie więcej do związku, a to rola faceta.

122 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-01-10 18:55:39)

Wiesz, Raven, Ty to niereformowalny jesteś. Jak dla mnie, to styl ubioru nie świadczy o statusie społeczno-ekonomicznym, tylko o tym, czym dany człowiek może się interesować w życiu, czy o siebie dba itd. Jak spotykam zadbanego faceta ubranego na sportowo, to dla mnie sygnał, że facet jest bardziej na luzie, może uprawia jakiś sport itd. Facet w znoszonym t-shircie też być może uprawia jakiś sport, ale nie dba o swoje ciuchy i o to, jak wygląda - to już też jest jakiś znak. Przy czym obydwaj panowie mogą mieć na sobie ciuchy z lumpeksu, tylko jeden czyste i zadbane, a drugi powyciągane i niewyprasowane. Widzisz różnicę?

Napisałam w skrócie, więc pewnie i tak się przyczepisz, ale i tak Cię nikt nie przegada.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

123 Ostatnio edytowany przez CatLady (2017-01-10 19:08:13)

RavenKnight napisał/a:

akurat pod tym względem kobiety znacząco różnią się od mężczyzn.
ale w sumie to czego się spodziewać, po kimś, kto wymaga żeby jej połówka posiadała odpowiedni status społeczno-ekonomiczny, bo broń boże to ona wniesie więcej do związku, a to rola faceta.

Przykro to się Ciebie czyta, bo widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć. Napisałam wcześniej, że z ubioru można sporo wywnioskować i że nie chodzi mi o status społeczny. Wszystko wyjaśniłam i nie bardzo chce mi się powtarzać. Wróć do moich poprzednich wypowiedzi i przeczytaj sobie jeszcze raz. Jakoś wszyscy zrozumieli, o czym mówię, tylko Ty nie...

Przemuś napisał/a:

a czemu ten model z okładki miałby ci się nie podobać , nie być  z twojej półki jak to określiłaś?

A bo nie lubię takich wymuskanych, wypolerowanych panów ładnych. Jest to dla mnie jakieś niemęskie tongue taki facet ma pewnie więcej kosmetyków niż ja. Może i byłby za wysoką półką, ale ja i tak nie bardzo chciałabym coś z tej właśnie półki.

I to jest kolejna sprawa jeśli chodzi o wygląd. Wielu facetów nawet na tym forum sądzi, że tylko Ci najładniejsi mają szansę, a przeciętniacy już nie. A to nie prawda, bo tacy wymuskani gogusie też mogą się nie podobać. Trzeba tylko trafić na swojego/swoją.

Santapietruszka,
ja też nie lubię garniturów. smile

santapietruszka napisał/a:

- to samo dotyczy facetów, jak koleś w znoszonym t-shircie startuje do eleganckiej laski, to też niech nie płacze, że ona nie ma ochoty odpowiedzieć na zaczepkę

No co Ty gadasz, przecież facet ubrany jak dziad, z brakami w uzębieniu ma prawo oceniać kobietę za jej wygląd i startować do najlepszych, a te najlepsze powinny mieć dobre serca i patrzeć tylko na charakter i dawać każdemu szanse. Toż to się nie godzi, by kobieta miała jakieś wymagania.. tongue

Hell is other people

124

CatLady napisał/a:

I to jest kolejna sprawa jeśli chodzi o wygląd. Wielu facetów nawet na tym forum sądzi, że tylko Ci najładniejsi mają szansę, a przeciętniacy już nie. A to nie prawda, bo tacy wymuskani gogusie też mogą się nie podobać. Trzeba tylko trafić na swojego/swoją.

Santapietruszka,
ja też nie lubię garniturów. smile

A ja bym też nie chciała modela z okładki, niezależnie od tego, ile na tym "okładkowaniu" by nie zarabiał wink

125

CatLady napisał/a:

Przykro to się Ciebie czyta, bo widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć. Napisałam wcześniej, że z ubioru można sporo wywnioskować i że nie chodzi mi o status społeczny. Wszystko wyjaśniłam i nie bardzo chce mi się powtarzać. Wróć do moich poprzednich wypowiedzi i przeczytaj sobie jeszcze raz. Jakoś wszyscy zrozumieli, o czym mówię, tylko Ty nie...

Ależ oczywiście że chodzi, bo w przeciwnym wypadku nie stanowiłoby to żadnego problemu.

A stanowi. Dlaczego? Ano dlatego.

126

Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę.

Hell is other people

127

Dzięki za odpowiedź, kto pyta nie błądzi jak widać, he he

Rakietowy króliczek

128 Ostatnio edytowany przez X77 (2017-01-10 21:58:25)

RavenKnight napisał/a:

No dobra, tylko sporo w tym waszej winy, bo gdzie się nie spojrzy, to są wypowiedzi kobiet, że na wygląd nie patrzą itp, zwłaszcza na tego typu forach, gdzie ktoś dopytuje się o źródło swoich niepowodzeń.
Tworzycie taki matrix, swoimi zapewnieniami, że jak będzie dobry, miły i uprzejmy, to będzie za nim latał wianuszek kobiet, wystarczy że się "otworzy".

No, nie wmawiajcie takiej ściemy po prostu innym i już big_smile Faceci przestaną na was narzekać, jak napiszecie jak to naprawdę działa, a nie polejecie lukrem swoją wypowiedź w celu poprawienia swojego wizerunku.
Sam jakbym się uparł to bym znalazł niejedną, co tutaj na tym forum wypisywała, że nie liczy się dla niej wygląd, tylko charakter faceta, a w następnym wątku była gotowa przedstawić całkowicie odmienny pogląd, że wygląd to jednak 90% big_smile

Stop dla tworzenia skrzywionego światopoglądu w głowach młodych facetów i będzie wszystko cacy.

Otóż to. Ja wiele razy próbowałem to powtarzać...
Kiedy wreszcie skończy się ta plaga masowej hipokryzji kobiet? Toż to wręcz współczesna epidemia.

Albo inna "rada" którą wrzucają bez najmniejszego pomyślunku: "BĄDŹ SOBĄ".
Być sobą to bycie tym, kim się jest obecnie i tyle.... Oznacza to, że np. brutalny macho będzie brutalnym macho, nieśmiały wrażliwiec danej będzie nieśmiałym wrażliwcem, cham pozostanie chamem, zaś świr dalej będzie świrem.
I czy to coś zmienia? Nic.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

129

Witam ponownie.
W sobote udałem się na speed-dating, mając w głowie rózne myśli ale okazało się, że wcale nie jest to takie straszne, a powiem więcej wydaje się to być całkiem spoko forma nawiązywania jakiś kontaktów. Myślę, że faktycznie nawet lepsza niż net. Po pierwsze omija się ten etap drętwego pisania, a po drugie nie ma "niespodzianki" na pierwszym spotkaniu smile
Jeśli chodzi o sam event, to było 10 dziewczyn. Byłem mile zaskoczony bo sporo z nich na prawdę całkiem fajna i ładna. Jeśli chodzi o konwersacje to w większości przypadków te 5 minut to było za mało i nie zdarzyło mi się, aby padła "niezręczna cisza".  Raczej byłem zaskoczony, że ten czas tak szybko zleciał tongue
Koniec końców mam kontakt do 3 nowych dziewczyn no i zobaczymy, może uda się umówić na randkę- tym razem już nie całkiem w ciemno tongue

130

on_25 napisał/a:

Witam ponownie.
W sobote udałem się na speed-dating, mając w głowie rózne myśli ale okazało się, że wcale nie jest to takie straszne, a powiem więcej wydaje się to być całkiem spoko forma nawiązywania jakiś kontaktów. Myślę, że faktycznie nawet lepsza niż net. Po pierwsze omija się ten etap drętwego pisania, a po drugie nie ma "niespodzianki" na pierwszym spotkaniu smile
Jeśli chodzi o sam event, to było 10 dziewczyn. Byłem mile zaskoczony bo sporo z nich na prawdę całkiem fajna i ładna. Jeśli chodzi o konwersacje to w większości przypadków te 5 minut to było za mało i nie zdarzyło mi się, aby padła "niezręczna cisza".  Raczej byłem zaskoczony, że ten czas tak szybko zleciał tongue
Koniec końców mam kontakt do 3 nowych dziewczyn no i zobaczymy, może uda się umówić na randkę- tym razem już nie całkiem w ciemno tongue

Tak z ciekawości, gdzie byłeś na tym speed datingu ? smile

131 Ostatnio edytowany przez on_25 (2017-01-16 18:41:57)

Alberto Salazar napisał/a:

W mieście z którego pochodzę (chciałbym pozostać w miarę anonimowy tutaj) big_smile

Jutro spróbuję się odezwać do tych dziewczyn- zobaczymy jaka będzie reakcja... smile Trochę mnie to wyjście podbudowało. Bo tak jak pisalem wcześniej, po tych wiecznych olewkach przez sieć, gdzie nawet ciężko było mi z kimś rozpocząć kontakt to zaczynałem wierzyć, że coś ze mną jest mocno nie tak skoro prawie każda dziewczyna jest taka bierna. A tu w sumie anonimowo mam odpowiedź, że istnieje jakiś tam sensowny procent dziewczyn w losowej grupie które mi się podobają, a ja im. Więc powiedzmy, że to pierwsze wrażenie chyba nie jest takie najgorsze. Może nie dziś, ani jeszcze nie jutro, ale stwarzając sobie takie sytuacje kogoś tam może znowu poznam.

132

on_25 napisał/a:

W mieście z którego pochodzę (chciałbym pozostać w miarę anonimowy tutaj) big_smile

Jutro spróbuję się odezwać do tych dziewczyn- zobaczymy jaka będzie reakcja... smile Trochę mnie to wyjście podbudowało. Bo tak jak pisalem wcześniej, po tych wiecznych olewkach przez sieć, gdzie nawet ciężko było mi z kimś rozpocząć kontakt to zaczynałem wierzyć, że coś ze mną jest mocno nie tak skoro prawie każda dziewczyna jest taka bierna. A tu w sumie anonimowo mam odpowiedź, że istnieje jakiś tam sensowny procent dziewczyn w losowej grupie które mi się podobają, a ja im. Więc powiedzmy, że to pierwsze wrażenie chyba nie jest takie najgorsze. Może nie dziś, ani jeszcze nie jutro, ale stwarzając sobie takie sytuacje kogoś tam może znowu poznam.

A w dużym mieście mieszkasz? Gdzie zapisałeś się na ten speed-dating?

I want to be forever young.

133

on_25 napisał/a:

Wiesz, prawdę mówiąc mało mnie obchodzi gdzie mieszkasz. Po prostu chcę mieć porównanie z Katowicami. big_smile
W Kato na ten przykład jeśli jesteś facetem i chcesz się zapisać na SD to trzeba to robić 3 do 4 tygodni wstecz bo miejsca dla facetów kończą się szybko. Z resztą wcale mnie to nie dziwi. Rozmawiałem z ogromną większością chłopaków, którzy zapisali się i przyszli na ten event. W olbrzymiej większości uśmiechnięci, ciekawi i zdecydowani ludzie... co do dziewczyn to odsetek pozytywnych i charakternych oceniłbym na góra 30% niestety ( cała reszta wystraszona, z koleżanką w odwodzie albo sama nie wiedząca po co tu przyszła, uśmiechu nie uświadczysz) bo przecież faceci ją zjedzą,. Byłem na 5 eventach - na 2 było naprawdę fajnie na 3 nijako. Nie wspominając już że na praktycznie każdy jakaś Pani się spozniała albo nie przyszła. Panów zawsze był komplet i na czas - ale mówię o spotkaniach na których byłem.

134 Ostatnio edytowany przez PolnyMotylek (2017-01-18 16:38:52)

Fajnie,że macie takie możliwości jak szybkie randki...ja mieszkam w mieście pięciotysięcznym, do powiatowego 20 km smile są inne sposoby, ale w mniejszej miejscowości zawsze trudniej...
Z tego co pisze Salazar wynika, że mężczyznom albo bardziej zależy i są nastawieni na działanie, albo są bardziej zdesperowani, i nie chcę tu ich obrażać smile przeciez własnie o to chodzi,żeby być punktualnym , zaangażowanym, wiedzieć czego się chce, a nie potem wypłakiwać się na portalach, że jest się samotnym...owszem, nieraz samotność nie jest kwestią wyboru, ale czasem mam wrażenie, że niektórzy ją mają na własne życzenie...

135 Ostatnio edytowany przez Przemuś (2017-01-18 18:02:58)

on_25 napisał/a:

Wiesz, prawdę mówiąc mało mnie obchodzi gdzie mieszkasz. Po prostu chcę mieć porównanie z Katowicami. big_smile
W Kato na ten przykład jeśli jesteś facetem i chcesz się zapisać na SD to trzeba to robić 3 do 4 tygodni wstecz bo miejsca dla facetów kończą się szybko. Z resztą wcale mnie to nie dziwi. Rozmawiałem z ogromną większością chłopaków, którzy zapisali się i przyszli na ten event. W olbrzymiej większości uśmiechnięci, ciekawi i zdecydowani ludzie... co do dziewczyn to odsetek pozytywnych i charakternych oceniłbym na góra 30% niestety ( cała reszta wystraszona, z koleżanką w odwodzie albo sama nie wiedząca po co tu przyszła, uśmiechu nie uświadczysz) bo przecież faceci ją zjedzą,. Byłem na 5 eventach - na 2 było naprawdę fajnie na 3 nijako. Nie wspominając już że na praktycznie każdy jakaś Pani się spozniała albo nie przyszła. Panów zawsze był komplet i na czas - ale mówię o spotkaniach na których byłem.

A to dobre bo w Lublinie ostatnio odwołali bo za mało osób było a u was takie kolejki... no ciekawie , ciekawie , a te dziewczyny to dziwne jakieś mają podejście, znaczy wiadomo nic na siłę ale to wygląda jakby znalazły tam się z przypadku

Rakietowy króliczek

136

PolnyMotylek napisał/a:

Fajnie,że macie takie możliwości jak szybkie randki...ja mieszkam w mieście pięciotysięcznym, do powiatowego 20 km smile są inne sposoby, ale w mniejszej miejscowości zawsze trudniej...
Z tego co pisze Salazar wynika, że mężczyznom albo bardziej zależy i są nastawieni na działanie, albo są bardziej zdesperowani, i nie chcę tu ich obrażać smile przeciez własnie o to chodzi,żeby być punktualnym , zaangażowanym, wiedzieć czego się chce, a nie potem wypłakiwać się na portalach, że jest się samotnym...owszem, nieraz samotność nie jest kwestią wyboru, ale czasem mam wrażenie, że niektórzy ją mają na własne życzenie...

A to co ja mam powiedzieć, ja mam do Lublina z 80 km , a i tak się zapiszę żeby spróbować, co to jest 80 km jak będzie warto jeździć

Rakietowy króliczek

137

No ja też musiałem zapisać się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem. Wydaje mi się, że w moim przypadku nie przyszły ok. 2 dziewczyny. Co do ich poziomu, to tak jak pisałem, byłem pozytywnie zaskoczony. Wg. mnie większość z nich na prawdę spoko: uśmiechnięte i ładnie wyglądające. Te nieciekawe były raczej w mniejszości. Jeśli chodzi o facetów, to zgodzę się, że wszyscy punktualni i raczej "przygotowani" że tak to ujmę.

PolnyMotylek napisał/a:

Odnoszę wrażenie (po moich "przygodach" z internetem) że żyjemy w takich dziwnych czasach, że okazanie jakiegoś większego zainteresowania odbierane jest mocno podejżane i na pewno taki facet to desperat... smile Nie wiem, ale pare lat temujakoś okazywanie zainteresowania fajna dziewczyną nie było źle odbierane i było czymś naturalnym i te znajomości w sposób naturalny zamieniały się w miarę szybko w kilku letnie związki w moim przypadku.

A tymczasem udało mi się już nawiązać kontakt ze wszystkimi dziewczynami i zostało to przyjęte pozytywnie- więc zobaczymy co będzie dalej smile

138

RavenKnight napisał/a:
CatLady napisał/a:

Ależ oczywiście że chodzi, bo w przeciwnym wypadku nie stanowiłoby to żadnego problemu.

Tutaj chodzi o coś innego.
Dla kobiety:
facet nie dba o siebie->nie będzie dbał o mnie,ani o dziecko->nie nadaje się na ojca,czyli takie zadbanie o własne interesy,to czynnik ewolucyjny,pomijając ten fakt,chyba nikt nie chciałby być z partnerem flejtuchem ?

"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości"

139

theonlyone napisał/a:
RavenKnight napisał/a:
CatLady napisał/a:

Tutaj chodzi o coś innego.
Dla kobiety:
facet nie dba o siebie->nie będzie dbał o mnie,ani o dziecko->nie nadaje się na ojca,czyli takie zadbanie o własne interesy,to czynnik ewolucyjny,pomijając ten fakt,chyba nikt nie chciałby być z partnerem flejtuchem ?

Tu nie chodzi o flejtucha, tylko o kolesia, który wygląda normalnie, ale jaśnie pani wymaga innego stroju, bo ją sweter boli.

140

RavenKnight napisał/a:

Tu nie chodzi o flejtucha, tylko o kolesia, który wygląda normalnie, ale jaśnie pani wymaga innego stroju, bo ją sweter boli.

Ja cię rozumiem Raven, to wygląda na absurdalne no ale kobiety mają prawo do takich wyborów, można się burzyć ale no co z tym zrobisz no pomyśl, dla mnie małe ma znaczenie jak kobieta jest ubrana czy to są luźne dresy, czy bojówki , czy sukienka w danym momencie, jak wygląda na sympatyczną i otwartą i jak nie bezdomna to już wystarczy każdy ubiera się w to w czym mu jest swobodnie, ja myślę taka decyzja to też ograniczenie ale wiesz to już raczej problem wybierającego

Rakietowy króliczek

141

Przemuś napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

Ja cię rozumiem Raven, to wygląda na absurdalne no ale kobiety mają prawo do takich wyborów, można się burzyć ale no co z tym zrobisz no pomyśl, dla mnie małe ma znaczenie jak kobieta jest ubrana czy to są luźne dresy, czy bojówki , czy sukienka w danym momencie, jak wygląda na sympatyczną i otwartą i jak nie bezdomna to już wystarczy każdy ubiera się w to w czym mu jest swobodnie, ja myślę taka decyzja to też ograniczenie ale wiesz to już raczej problem wybierającego

Ludzie, przedewszystkim higiena, czystość, dbanie o ogólny stan zdrowia. Owszem ubiór powinien być dopasowany do sylwetki ale nie ma znaczenia i nie powinno być z jakiej półki cenowej jest.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

142 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-01-21 19:18:53)

Revenn napisał/a:

Ludzie, przedewszystkim higiena, czystość, dbanie o ogólny stan zdrowia. Owszem ubiór powinien być dopasowany do sylwetki ale nie ma znaczenia i nie powinno być z jakiej półki cenowej jest.

Ja nie wiem, naprawdę Wam ciężko pojąć, że nie chodzi o półkę cenową, tylko o styl ubioru? Nic dziwnego, że macie problem z porozumieniem się z kobietami, skoro wszystko na kasę przeliczacie...
Ja wolę faceta w fajnym t-shircie za 2 zeta z promocji w Auchan i dżinsach niż takiego w sweterku w romby i spodniach na kantkę od Armaniego. Teraz jest bardziej łopatologicznie?

143

theonlyone napisał/a:

Wiadomo,że jak kobieta ubiera się elegancko,to raczej żaden facet w gaciach opuszczonych do kolan nie wzbudzi u niej zainteresowania,przecież ważne jest też jak się razem wygląda,generalnie trzeba uderzać w swój target,czyli kogoś podobnego do siebie.

Poza tym,panowie,nie wiem po co te wasze rozkminy-to nie zmieni tysiecy/milonów lat ewolucji,a to zasady doboru naturalnego grają pierwsze skrzypce.Poczytajcie może książkę "Ewolucja pożądania" to się wam rozjaśni,jednocześnie będziecie szczeny z podłogi zbierać.
Kobieta nie musi faceta poznawać,żeby wiedzieć,że nie jest w jej typie,wystarczy odczytać mowe ciała...
Powodzenie mają zazwyczaj Ci faceci którzy potrafią komunikować się z gadzim mózgiem odpowiedzialnym za rozmnażanie,ale to długa historia.

To się da zmienić. Swoją drogą każdy ma swoje preferencje nawet największy nerd. Pozatym w jaki sposób niby komunikują się z gadzim mózgiem ? Nie trzeba czytać książek żeby wiedzieć że samice w przyrodzie szukają silnych, pewnych siebie, przywódczych samców którzy zapewnią im bezpieczeństwo. Pytanie tylko ilu takich mężczyzn jest ? Ale jakoś większość zakłada rodziny pomimo braku tych cech. Przedewszystkim jesteśmy ludzmi, ewoulujemy i powoli ten stereotyp maczo odchodzi w zapomnienie. Coraz częściej kobiety wolą ładnych chłopców z włoskami na żelik, mężczyzn niezdolnych do założenia rodziny i babidamkach. Których jedynym prioryteyem jest zamoczyć, napić sie i zabawić. To nijak się ma do samców alfa którzy przewodzą grupą, są w stanie poświęcić życie chroniąc ją.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

144

santapietruszka napisał/a:
Revenn napisał/a:

Ja nie wiem, naprawdę Wam ciężko pojąć, że nie chodzi o półkę cenową, tylko o styl ubioru? Nic dziwnego, że macie problem z porozumieniem się z kobietami, skoro wszystko na kasę przeliczacie...
Ja wolę faceta w fajnym t-shircie za 2 zeta z promocji w Auchan i dżinsach niż takiego w sweterku w romby i spodniach na kantkę od Armaniego. Teraz jest bardziej łopatologicznie?

Ale ja o tym właśnie pisałem... Że cena ubioru tylko smak i styl, dobrany odpowiednio do sylwetki się liczy.

145

Witam po przerwie!
Udało mi się spotkać już ze wszystkimi dziewczynami ze speed datingu. To co mogę powiedzieć to to, że wszystkie były na prawdę atrakcyjne i nawet się zdziwiłem, że to te mnie wybrały (bo z imion nie pamiętałem) big_smile

Z pierwszą spotkanie trwało parę godzin (do zamknięcia kawiarni) i było na prawdę spoko. Dużo wspólnych tematów, fajna rozmowa. Także dziewczyna mocno na plus. Wyraziła chęć kolejnego spotania, więc zobaczymy jak się dalej potoczy to wszystko.

Spotkanie z drugą dziewczyną- było hmm... kiepskie. Dziewczyna starsza odemnie (chociaż z wyglądu bym tego nie powiedział). W czasie spotkania poruszała jakieś dziwne tematy typu czy spotykałbym się z kilkoma dziewczynami na raz, albo ile dziewczyn mnie zakreśliło. Czułem się jak na jakimś przesłuchaniu. Rozeszliśmy się po jakiś 2h i chyba na tym nasza znajomość się zakończy. Na plus daję jedynie to, że zauważyła, że ćwiczę na siłowni tongue

Spotkanie z trzecią dziewczyną przebiegło również w bardzo sympatycznej atmosferze. Co prawda trwało któcej niż pierwsze, ale też było spoko. Fajna rozmowa, było zabawnie, także ogólnie na plus. Do tego dziewczyna bardzo, ale to bardzo atrakcyjna. Po cichu moja faworytka. Ale jeszcze nie wiem, czy będzie drugie spotkanie także sprawa jeszcze jest otwarta.

Ogólnie- to co mogę powiedzieć to to, że warto się ruszyć na taki event. I na pewno po osobach które tam widziałem (zarówno faceci jak i kobiety) nie powiedziałbym, że to jacyś desperaci życiowi. Wydaje mi się, że prędzej można poznać kogoś sensownego tą drogą niż przez neta po którym na prawdę miałem ochotę zwątpić a moja samoocena poleciała na łeb na szyję- jak się okazuje nie potrzebnie, bo udało mi się poznać trzy atrakcyjne kobiety, z czego na pewno z jedną już podłapałem jakiś kontakt (po ponad roku porażek i rozczarowań przez neta) wink Na pewno jeśli z tych znajomości nic nie wyjdzie, to chętnie wybiorę się kolejny raz.

146

Przybij piątkę on_25, ja też ostatnio byłem, nawet dwa razy, ale jeszcze się nie spotkałem z żadną z Pań, które dały mi kontakt. big_smile

Jednej wprawdzie towarzyszyłem w drodze do domu komunikacją miejską, ale to się nie liczy jako spotkanie tongue

Zacząłem jednak zauważać, że z wiekiem moje podejście do tematu zaczęło się w znaczący sposób zmieniać i to nie tak, jak sobie tego wyobrażałem. Kiedyś byłem w zasadzie obojętny na wygląd kobiety. Nie było dla mnie ważne, czy jest szczupła, czy puszysta, blondynka, czy brunetka, wysoka, czy niska. Oczywiście miałem postawione jakieś tam granice, ale nie były one strasznie wydumane. Gdybym wtedy wszedł w jakiś poważniejszy związek, pewnie już mielibyśmy za sobą dłuższy staż, albo nawet byli małżeństwem.

Teraz jednak zaczynam robić się wybredny. Na starość. tongue

Wymyśliłem sobie, że ma być taka i nie inna i mam problem z rezygnacją z tych określonych cech. Zacząłem świadomie dyskwalifikować kobiety już na starcie, jeżeli nie wyglądają tak, jak sobie to wymyśliłem. Na dłuższą metę mam wrażenie, że chyba będę musiał pozbyć się tej dziwnej "naleciałości", bo od kilku imprez randkowych takowe panie po prostu się nie pojawiają. W zasadzie, to zawsze było ich bardzo, bardzo mało - czasami jedna, częściej w ogóle.

Albo muszę popracować nad "day game'em" i zacząć zaczepiać gdzie popadnie. Hmmm...

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." - Thomas Alva Edison

147

AdLib napisał/a:

Przybij piątkę on_25, ja też ostatnio byłem, nawet dwa razy, ale jeszcze się nie spotkałem z żadną z Pań, które dały mi kontakt. big_smile

Jednej wprawdzie towarzyszyłem w drodze do domu komunikacją miejską, ale to się nie liczy jako spotkanie tongue

Zacząłem jednak zauważać, że z wiekiem moje podejście do tematu zaczęło się w znaczący sposób zmieniać i to nie tak, jak sobie tego wyobrażałem. Kiedyś byłem w zasadzie obojętny na wygląd kobiety. Nie było dla mnie ważne, czy jest szczupła, czy puszysta, blondynka, czy brunetka, wysoka, czy niska. Oczywiście miałem postawione jakieś tam granice, ale nie były one strasznie wydumane. Gdybym wtedy wszedł w jakiś poważniejszy związek, pewnie już mielibyśmy za sobą dłuższy staż, albo nawet byli małżeństwem.

Teraz jednak zaczynam robić się wybredny. Na starość. tongue

Wymyśliłem sobie, że ma być taka i nie inna i mam problem z rezygnacją z tych określonych cech. Zacząłem świadomie dyskwalifikować kobiety już na starcie, jeżeli nie wyglądają tak, jak sobie to wymyśliłem. Na dłuższą metę mam wrażenie, że chyba będę musiał pozbyć się tej dziwnej "naleciałości", bo od kilku imprez randkowych takowe panie po prostu się nie pojawiają. W zasadzie, to zawsze było ich bardzo, bardzo mało - czasami jedna, częściej w ogóle.

Albo muszę popracować nad "day game'em" i zacząć zaczepiać gdzie popadnie. Hmmm...

Ja nie mam aż tak wyśrubowanych wymagań, że jak np. nie zgadza się kolor włosów albo oczu to odrzucam hehe. Nie należy popadać w aż taką przesadę moim zdaniem. Sam też modelem z okładek gazet nie jestem. Nie mniej jednak jakieś minimalne wymagania mam i raczej z nich nie zejdę zwłaszcza, że od roku sam inwestuje (czas, wysiłek, zaangażowanie, pieniądze) w swój wygląd i jest to coraz częściej dostrzegane przez otoczenie zewnętrzne. Więc w takiej sytuacji uważam, że jakieś tam wymagania można stawiać skoro stawiam je samemu sobie i je realizuję. Mam też tak, że nowo poznane kobiety porównuje siłą rzeczy do tych z którymi byłem. Mam na myśli to, że stanowi to jakiś tam punkt odniesienia w chwili obecnej. W tym sensie, że wiem w jakiej "lidze" się obracałem przez ileś tam poprzednich lat i prawdopodobnie w mniej więcej taką jestem w stanie celować teraz. A czy to podejście jest trafne- czas pokaże.

Posty [ 115 do 147 z 147 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność i coraz większe zwątpienie w poznanie kogoś

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016